Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tavo sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tavo sistemos

Atsiliepimai apie Tavo sistemos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tavo sistemos, UAB

Ed 2017-07-01 01:28:02
Tai yra visiška tiesa ir su Jūmis pilnai sutinku. š*******o kontora, net už apmokymų pinigus kuriuos sumokėjome reikėjo kovoti. Kalbėjome ir su teisininkais šiuo klausimu, kompanija privalo bent jau dalinai atlyginti patirtas išlaidas ir žinoma apmokėti visas su individualia veikla patirtas išlaidas (t.y PSD - VSD, VMI) bet nieko negavome, nors prezentacijas ivykdeme, t.y viena iš sąlygu norint gauti bazinį atlygį. Laukiame teisininko verdikto ir važiuosime tvarkyt viso šio reikalo.
Sveiki. Ar galėtumėte su manimi susisiekti el paštu, dejmante@inbox.lt, turiu jums klausimų dėl visko, esu nukentėjusi, renkame komandą :)
Dirbęs 2017-07-07 12:34:01
Visi atsiliepimai tokie kaip "klientas", "darbuotojas" ar dar kitokie - sukurti pačių Eriko Milašiaus ir Aleksejaus Kraujalio NETIKRI.
GERIAU NEDIRBKIT, NEI DIRBKIT Į MINUSĄ
Apmokymai kainuoja 150eur, kur tau muilinamos smegenys, kad va, tie senbuviai, kurie "dirba" - jie dabar keliauja ir neturi laiko pasirodyti naujokams.
Per visą tą laikotarpį matėme tik vieną žmogų - Eriką Milašių, kuris ir prašė pasirašyti 1000eur sumos vekselius (XXI amžiuje "PAPRASTOJE ĮMONĖJE") ir sutartis, visiškai nenaudingas darbuotojui.
Po apmokymų, pradirbus mėnesį, dažniausiai pasakoma, kad "neįvykdei tokio ir tokio punkto, dėl to darbo sutartis nutraukiama". Pinigai negrąžinami. Jų daiktus grąžinau, nes man buvo grasinama dėl vekselio. Greičiausiai kaip ir visiems.
Įkelčiau nuotraukas sutarties, bet kiekvienam lape mano parašas.
Sveiki. Ar galite susisiekti su manimi el. paštu, dejmante@inbox.lt, taip pat esame su dar vienu žmogumi nukentėję nuo šios įmonės, renkame nukentėjusiuosius- nepaliksim ramiai visko :)
Donatas 2017-06-28 17:54:20
Sveiki, paskaicius komentarus panasu, kad kontora šaraškinu, jei jau taip ivyko, kad susimokejom uz tuos mokymus, ar imanoma atgauti pinigus?
Donatai, butu labai idomu suzinoti, kaip sekesi, jei bandei atgauti pinigus?
Dirbęs 2017-07-07 12:34:01
Įkelčiau nuotraukas sutarties, bet kiekvienam lape mano parašas.
Ar yra daugiau tokių nukentėjusių asmenų, būčiau labai dėkinga jei susisiektumėte su manimi el pastu ievajak10@gmail.com, tiriu klausimu:)?
Lengvatikių ieškanti ir stebuklingą siurblį pardavinėjanti įmonė - VMI ir pareigūnų akiratyje.

Ji veikia taip: darbo skelbimuose bendrovės atstovai ieško žmonių, kuriems reikalingas darbas, o tuomet siuntinėja jiems laiškus, kuriuose - labai nekonkretus darbo pasiūlymas, tačiau, kad nekonkretumas akių nebadytų, siūlomas lengvai uždirbamas solidus atlyginimas, o prie jo žadamos net atostogos įmonės sąskaita. Šiuo pasiūlymu susiviliojusių žmonių paprašoma sumokėti už „mokymus“, už kuriuos atgauti pinigus, norintiems tai padaryti, itin nelengva - dažnas tiesiog numoja į šį mokestį ranka ir jis lieka šioms įmonėms. Ši įmonė pažįstama ne tik tiems, kurie neteko savo į „mokymus“ investuotų pinigų, bet ir Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) bei sostinės pareigūnams. Įtartina ji pasirodė ir personalo atrankų specialistei.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/lengvatikiu-ieskanti-ir-stebuklinga-siurbli-pardavinejanti-imone-vmi-ir-pareigunu-akiratyje-663-822162
Įkelčiau nuotraukas sutarties, bet kiekvienam lape mano parašas.
Tegul rašo :) ! Koks skirtumas? Tarp mūsų nėra ir nebus skundikų. Komentatoriai yra komentatoriai, man gaila jų, bet komandoje jų neturi būti. Nelabai įsivaizduoju, kokių neigiamų apraiškų mūsų darbe būtų galima įžvelgti, bet visada atsiranda nelaimingų ir nuskrestų žmonių, iš kurių paprasčiausiai daug tinginių.

Įmonė suteikia mums galimybę dirbti sau, užsidirbti ir būti laisvėms. Padeda ir apmoka mus, palaiko. Galimybės yra puikios. Didžiulis produktų pasirinkimas veiklai, pastovus investavimas į naujoves. Tarptautinis ryšys.

Manau, galima apie save priminti tiek kartų, kiek reikia. Komandos nariai gali pateikti savo nuomonę visada ir visur.
Pagarbiiai, Aleksandras
Pasakysiu savo nuomone, reikia juk ginti komandos garbe, nes kai kuriu labai drasiu sedinciu priesais ekrana valkatu pasisakimai klaidina normaliu zmoniu poziuri:

kaip as, taip ir dauguma kitu pradejo nuo puikiu online seminaru, veliau man asmeniskai padejo tikras savo srities profesionalas, kuris rupinosi manimi tiek kiek reikejo, na ir as nekalbu apie kitas konferencijas bei uzsienio pagalba apmokant mus.
Zinoma, pacioje pradzioje reikia ismokti pagrindinius dalykus, bet jeigu kazkas nesugeba ismokti kelis lapus teksto ir po to kaltina kitus, ka jam gali pasakyti…

Bonusai, atlygis ir kt.- sunku rasti tokias salygas. tik stenkis...
Ina 2017-05-11 00:04:09
Apgaviku gauja mazo to kad uz "mokymus" jiems sumoki 150 € tai ir tu mokymu nera duoda teksta ir sedek skaityk tai pas juos vadinama mokymais.iseinant is darbo nesumoka primeta mat neivykdyta sutarties dalis del atligynimo nors reikalingas prezentaciju skaicius atliktas.mausto zmones APGAVIKU GAUJA O NE KOMPANIJA!
Įmonės prašymu pateiksime savo nuomonę apie įsigytą įmonės Idromatic produktą Zeta:

1. jeigu spaudimas mažesnis nei reikia įsijungia raudona indikatoriaus lemputė, kas yra labai patogu. Įpatingai teigiamai atsiliepia mūsų įmonės darbuotojai.
2. aparatas užtikrina pastovų vandens slėgį, spaudimas reguliuojamas spaudimine rele, kuri dažniausiai nėra reikalinga. Tai irgi vienas iš pagrindinių privalūmų.
3. vienintėlis minusas yra tame, kad temperatūra ne visada laiku pasiekia reikalingą ribą. Tačiau tai yra smuklus trūkumas.

Aptarnavimas, mūsų kaip klientų, kaip praeitais, užpraitais ir šiais metais buvo ir yra profesionalus, pagarbus ir mandagus. Patikimas partneris- vienintelis apibūdinimas.
Darbuotojas 2017-06-14 11:21:16
Norėčiau Jums padėkoti už jūsų mokymus, kurie buvo skirti mūsų ateičiai. Vadovas buvo labai pasiruošęs, kalbėjo mūsų veiklos terminais, visos praktinės užduotys buvo adaptuotos mūsų specifikai.

Depozitas buvo sažiningai grąžintas, vos po 3 sav. Kai baigėsi mokymų teorinė ir praktinė dalys, norma mano nuomonė, tai turėtu būti ne depozitas, o mokėstis, nes žinių bagažas bus suteiktas milžiniškas, kaip teoriškai, taip ir praktiška:

Teorinė medžiaga buvo pateikta suprantamai ir aiškiai. Praktikos metų visą laika mus buvo prikaustęs vadovo gebėjimas spalvingai kalbėti, tiek teorijos, tiek praktinių užduočių kontekstuose.Tikiuosi, kad dėka šių mokymų, mes sklandžiau komunikuosime Bendrovėje bei tai leis būti sėkmingesnėms tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Patogiai pateikta išsami mokymų medžiaga, leido labiau koncentruotis į klausymą, diskusijas, nebijant, kad vėliau po mokymų bus pamiršta kokia nors svarbi informacija. Visa svarbiausia informacija yra mokymų medžiagoje

Džiaugiuosi, kad patikėjau ir nėra jokio nusivylimo. Mokymai buvo puikūs, įtraukiantys, naudingi, lauksime rezultatų atvėrę pinigines ir pasiruošę išpręsti visas rūpimas klientų problemas.

Kintanti aplinka, verslo sąlygos reikalauja nuolat atnaujinti žinias, suprasti naujas tendencijas, sistemas, plėsti požiūrį ir supratimą, todėl esame pasiryžę nenustoti mokytis.
Noriu atrkreipt visu demesi I praktine mokymu puse, nes teorine yra nuobodi, bet rumpa (be to irgi labai naudinga) ir siek tiek sunki del to kad yra savarankiska (o kaip mes zinom, disciplina yra retas bruozas tarp dabartinio janimo)

Pagrindine mano mintys yra tokia: mokymu vadovas profesionaliai, idomiai ir itraukianciai isdeste visa mokymu medziaga, padejo ir patare kaip lengviau ir efektyviau naudotis sia medziaga, be to ne vienas as pastebejau, kad mokymu metu skirtos praktines uzduotis iki siol leodzia suteiktas zinnias panaudoti kaip darbe taip ir gyvenime.

Sio comento tikslas pasidziaugti savo ir visu partneriu vardu, turejome puikius mokymus, po kuriu atsirado daug nauju ideju ir minciu. Ir svarbiausia ikviepimo tobulejimui.

Prekes zenklo kurymo aspektu bei baigiant praktinias uzdaviniais, pritaikant mokymu metu pateiktus modelius pagrindinio prekinio zenklo vystimui. Mokymu medziaga pateikta patogiai, leido labiau koncentruotis I klausimus, nebijant kad po apmokymu bus kazkas pamirsta.

Visa svarbiausia informacija yra mokymu medziagoje. Atsizvelgiant I tai noriu atkreipti demesi, kad reikalinga disciplina ir noras.
Milda 2017-05-25 15:38:37
Noriu pareikšti ir pagrįsti savo nuomonę: esu įmonės partnerė nuo 2017 pradžios, šiuo metu lūkesčiai viršija negu tikėtasi. Nuo pat pirmos dienos visi įmonės pažadai buvo tinkamai vykdyti, buvo suteikta daugiau nei kalbėta. Dirbsiu kartu dar labai ilgai, komanda ir komandos nariai visi kaip vienas, nuostabus ir geri. Visiems linkiu daugiau gyvenime pozityvo :)

Norėčiau atkreipti visų būsimų darbuotojų dėmesį, į įmonės UAB „Kraleks“ (Librex Holding) vykdomas atrankas bei jų organizuojamus mokymus ir patį darbą.

Depozitas: Paimamas depozitas 150 eurų už mokymus (kurie vyksta el paštu, atsiunčiama medžiaga kurią reikia išmokti imtinai, apie 20 lapų, ją sudaro 3 dalys: 1. Teoriniai dalykai 2. Praktinių taikymas 3. Pardavimo pokalbis. Depozitas gražinamas atlikus bent 29 susitikimus arba pardavus 1 pilną įrenginio komplektaciją.

Atranka: Su manimi susisiekė (el. paštu) Neringa Sabonaitytė ir pasiūlė darbą UAB „Kraleks“. Atrankos- pokalbio metu visa informacija pateikiama tarsi per miglą, tačiau daugiausia buvo kalbama apie sveikatos produktų pardavimą įmonėms. Produktas kažkoks sveikatą gerinantis, lyg oro difuzorius, tačiau nei karto nėra tiksliai įvardinamas. Pasirodo, kad tai „Librex“ firmos dulkių siurblys, kainuojantis apie 1400-2100 eurų. Pokalbio metu daug detalių teigiama kitaip nei yra: pvz. kad užstatas atiduodamas po 3 susitikimų arba kad pirmus klientus Jums suderina, tačiau jūs einate pas savus iš pradžių ir iš jų rekomenduotų toliau ir pan.

Darbas: Susitikimus derinate patys, kol neįrodote atitinkamais rezultatais. Skambučiai šalti per anketas arba per gautas rekomendacijas. Gauti rekomendacijas nėra labai sudėtinga, bet iš jų kažką suderinti labai sudėtinga, na tuomet dirbate daug ir su šaltais skambučiais.

Alga: Pagrinde uždarbis už pardavimus. Tiketis bazinės algos nepardavus nei vieno įrenginio nors ir atlikus reikiamą prezentacijų skaičiu - ne labai tikėtina.

Patarimas: Eikite čia jei tikrai galite parduoti ir turite šiek tiek pasitaupę pinigų investicijai į laiką ir darbą. Tačiau nesitikėkite visko taip, kaip bus teigiama atrankos metu, taip pat čia tinklinė rinkodara, galėsite, įdarbinti ir po savimi turėti žmones.
Norėčiau atkreipti visų būsimų darbuotojų ar klientų (mano atveju, aukų) dėmesį, į įmonės UAB „Kraleks“ vykdomas atrankas bei jų organizuojamus mokymus.
Mano patirtis
Su manimi susisiekė Neringa Sabonaitytė ir pasiūlė darbą UAB „Kraleks“. Atrankos- pokalbio metu visa informacija pateikiama, tarsi per miglą, tačiau daugiausia buvo kalbama apie sveikatos produktų pardavimą įmonėms. Produktas kažkoks sveikatą gerinantis, lyg oro difuzorius, tačiau nei karto nėra tiksliai įvardinamas. Pasirodo, kad tai „Librex“ firmos dulkių siurblys, kainuojantis išskirtinai daug. Jų internetiniame puslapyje http://sveikatra.lt/ paieškoję info apie produktą, niekur nerasite žodžio siurblys. Mokymai buvo organizuojami nuotoliniu būdu, už juos atsakingas buvo mokymų ir pardavimų vadovas Mindaugas Cvilikas, medžiaga buvo siunčiama dalimis. Baisiausia yra tai, kad jų kaina yra 150eur., kuriuos deja, sumokėjau, o turinys visiškai neatitiko mano lūkesčių ar elementaraus profesionalumo. Taip pat buvo sudaryta iliuzija, kad komunikacija pagrinde vyks su juridiniais asmenimis, o pasirodo, kad su fiziniais naudojant aukšto įtaigumo prezentacijas. Neturėjau jokio noro bendradarbiauti su įmone, kurios tikslas yra apgauti, suklaidinti, įvilioti darbuotoją į jų pinkles. Todėl norėjau nutraukti mokymų sutartį, susigrąžinti pinigus ir atsisakyti dirbti. Tačiau susisiekus su minėtais asmenimis šioje įmonėje man buvo atsakyta, kad tik tęsdama ir praėjusi pilnai mokymus, įrodžius savo įsisavintas žinias (nufilmavus daugiau nei valandos prezentacinį monologą) bei atlikus n prezentacijų bei pasirašius bendradarbiavimo sutartį, galėsiu atgauti savo sumokėtus pinigus!! Vartotojų teisės tokio tipo skundų nenagrinėja, taigi liko vienintelė išeitis - paduoti juos į teismą.
Taigi, buvau apgauta UAB „Kraleks“, kurioje dirbo Neringa Sabonaitytė, Mindaugas Cvilikas. Ne tik likau be darbo, bet ir praradau pinigus.
Sveiki, gal kas nors iš buvusių ar esamų darbuotojų gali detaliau pakomentuoti apie šią įmonę??? siūlo intensyviai darbą, tačiau jau taip įtartinai viskas atrodo.
Komentarų paprastai nerašau, tačiau dabar nesusilaikysiu. Nerekomenduoju eiti dirbti į šią įmonę, nes tik laiko gaišimas. Greičiausiai patys sau prisirašė gerų komentarų, kad blogi žemiau liktų.
Prašo mokėti jiems už "mokymus" 150 eur., bet paprašius, kad atsiųstų bendradarbiavimo sutartį į elektroninį paštą nesutinka dėl konfidencialios informacijos...
Tiems, kurie planuoja ten darbinis rekomenduočiau pasiskaityti visus komentarus ne tik gerus.
Sveiki, matau, kad atrasote tik i pozytivius komentarus. O ka atsakysite i tai, kad mano siurblys yra sugedes. Jusu telefonai isjungti, kur kreiptis pagalbos? Kur jusu garantija 10 metu? Man ji dabar ismesti? Laukiu atsakymo!
Pasulia 2017-03-03 13:37:37
Sveiki Marija. Noreciau jums uzduoti kelis klausimus del sio darbo. Mano el.pastas paska.pasulia1@gmail.com
Sveiki, gal galite parasyti man, labai susidomejau daurija@list.ru
Sveiki mariau, gal galit man apie imone parasyt ncsncs3@gmail.com?
Įtartinai atrodo šį įmonė, su savo darbo pasiūlymu. Ar kam nors dar siūlė? kokios sąlygos? Ką žada? Kokios info turit apie šią įmonė?
Marija 2017-03-02 22:22:49
Sveiki. Dirbu šioje įmonėje jau metus. Savo darbą, kaip ir visi, pradėjau nuo mokymų, kurie yra įdomūs ir naudingi kasdieniame gyvenime. Pradžioje gavau labai daug pagalbos ir paramos iš savo vadovo. Taip pat visus metus lankiau seminarus su užsienio profesionalais. Jokių vekselių nepasirašinėjau ir kolkas niekas neprašė jų pasirašyti :) Atlyginimai yra europietiški, dėl kurių verta stengtis. Savo žodžius galiu įrodyti bet kam ir bet kada.
Marija, labai norėčiau Jūų paklausti kelių patarimų, esu naujokė. Parašykite man prašau, agata.osinskaja16@gmail.com
Marija 2017-03-02 22:22:49
Marija, ar galima būtų su Jumis susisiekti ir pabendrauti dėl šio darbo?
Marija 2017-03-02 22:22:49
įmonė vis keičia el. puslapius, matyt norėdama pritraukti daugiau žmonių, atsiuntė darbo pasiūlymą kuriame buvo nurodytas šis adresas www.r2-renaissance.com ir kitame pasiūlyme medperlas.lt. Siunčia darbo pasiūlymus visiems iš eilės, kas yra darbo skelbimų puslapiuose. Įmonė negarantuoja jokių socialinių garantijų, tik žada bendradarbiavimą. O parduoti jų siūlomus produktus yra ganėtinai sunku, nes jie kainuoja kelis tūkstančius eurų. Prižada daug, kalba gražiai, bet kiek naudos iš to, nelabai žinau, bet sodros duomenimis, jie turi skolą ir tik vieną automobilį (automobilis yra žadamas) ir prašo užstato už mokymus...
Andrius 2016-02-16 13:36:01
Kažkada darbinaus čia. Praėjau "mokymus" pasirašiau sutartį. Tai prieš išduodant pirmąjį siurblį ir važiuojant pas klientą davė pasirašyt vekselį kad aš skolingas 10.000 LT :D paaiškino kad jei dingčiau ar pavogčiau tą siurblį tai kad ilgas teismo procesas nebūtų iš manęs iškart paimtų :D suplėšiau ir išėjau. Niekam nerekomenduoju čia darbintis ir atėjau šitą komentą parašyt tik todėl kad darbo paieškos saituose vėl matau jų skelbimus.
Sveikas Andriau, gal galėtum daugiau papasakoti apie savo patirtį šiame darbe?
Įmonė "Kraleks" kaip jie sakė yra "Librex Holding Inc" įgaliotas asmuo Lietuvoje. Pirmiausia pasikviečia darbo pokalbiui, kurio metu užduoda klausimus, nesidomi asmenine patirtimi ir asmenybe. Nieko konkrečiai nepapasakoja apie darbo pobūdį, reikia žaisti šaradas (uždavinėti klausimus, atspėk - kokį darbą dirbsi :D). Nerekomenduoju dirbti su šia įmone
mes irgi labai labai esame patenkinti jusu sistema!
Įmonė, kuri prisistato kaip "Swiss Health" / swisshealth.eu ir prašo į pirmąjį darbo pokalbį atsinešti 150€ „užstatą už mokymus“...
Veronika 2016-03-21 10:42:13
Gerbiamieji, manau nėra už ką dėkoti. Dalyvavau pristatyme, tačiau jokių dovanų negavome, nebuvo pristatyta įmonė, be to pristatymas buvo padrikas.Nerekomenduočiau.
Gerb. kliente, atsiprašome už įvykusius nesklandumus. Mes neatidėliodami išsiaiškinsime visas aplinkybes, atitinkamai reaguosime į tai ir išspręsime visus nesklandumus.
Anastasija 2016-03-03 11:17:34
Aciu imonei ir aciu Tadui Petrikui, aciu uz dovanas ir nuostabu aptarnavima! Rekomenduoju ir visiems siulau rekomeduoti sia imone!
Gerb. Anastasija, visada prašom :)! Sėkmingos jums kelionės! P.S. visus kviečiame prisijungti prie mūsų sėkmingo ir sparčiai augančio kolektyvo, kad Lietuvoje būtų daugiau laimingų ir patenkintų klientų. Aplankykite mus ir įsitikinkite patys!
Prieš kelias savaites tapau Jūsų kliente, likau patenkinta. Įmonė paliko gerą įspūdį. Šiuo metu ieškau papildomo darbo, ar galiu pretenduoti? Mano el.paštas: reda.gargasaite@gmail.com
Sveiki, laukiuosi pirmagimio!!! Rasau noredama bent taip atsidekoti pries nutraukiant partnerystes sutarti su sia imone. Aciu visam kolektyvui!!! Aciu uz puikiai praleista laika ir silta darbo aplinka!!! Aciu vadovams uz palaikyma!!!
Esu Tomas, Dirbu UAB "Kraleks" jau ilgą laiką. Dėl to turiu pagrindą teigti; Atlyginimai yra mokami visada laiku, ir sąžiningai. Bėje požiūris tiek į naujus darbuotojus, tiek į esamus tikrai pagarbus. Kolektyvas super, visados pasiryžes padėti. Tiesiog konkurentai, arba tiesiog neišprusę asmenys iš pavydo nerašykit visokio melo ir šlamšto.
Bazinio atlyginimo nera. Tai normalu, jug tai aktyvus pardavimai. Bet kam meluoti ir rasyti darbo skelbime kad yra fiksas + %? Vizito struktura galima pamatyti tiktai pasirasius sutarti ant 3000lt. Kur logika? As nezinau patiks man sitas darbas ar ne, bet jau dabar privalau pasirasinet sutarti. Nu ir aisku meluoja tiesiai i akis. Sako tai ko nera, ir tai ka galima lengvai patikrinti. Del produkto nzn, bet imone tikrai nerimtai ir neatsakingai ziuri i darbuotojus. Nu ir mano busimas vadovas 20 metis kuris dirba pusantro menesio ir turi du pardavimus...
Neteko matyti tokių neprofesionalių atrankų, kurių metu yra šaipomasi -, , Jūs vistiek nesugebėsite, tai kam klausiate?" Klausimas - kam tada kviesti į pokalbį ir eikvoti tiek savo laiką, tiek mano, jei iš karto matote, jog aš Jums netinku? Ir klausimas ar nešioju Anglišką auksą vargu ar turi kažką bendro... Sėkmės atsirenkant darbuotojus ir linkėjimai Goštauto g. 4. išsišiepusiam ir nemandagiam vyrukui vykdančiam atrankas

CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
PERSONALO MOKYMAI VADOVŲ KONSULTAVIMAS KOUČINGAS DARBUOTOJŲ ATRANKA POKYČIŲ ĮDIEGIMAS ĮMONĖJE TYRIMAI ORGANIZACIJOSE Mes trykštam energija, entuziazmu, idėjomis ir galime tuo pasidalinti su kitais. Mes – galimybių ugdymo specialistai. Mūsų tikslas - kad problemos virstų sprendimais. Mūsų komanda: Direktorė, verslo...
Sistemų registras
Vadybos sistemų sertifikavimas ISO

Adresas: Pramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; sertifikavimo paslaugos.
UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: Vadybos sistemų sertifikavimas pagal ISO standartus Asmens įgytų kompetencijų vertinimas Neformalių mokymų organizavimas ir vykdymas Paraiškų rengimas ES paramai gauti Kitos verslo konsultacijos SERTIFIKAVIMO PASLAUGOS LT EN ISO 9001:2008 (EN ISO 9001:2008) Kokybės...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Drabuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
MAGNUSSON ir partneriai, advokatų profesinė bendrija
MAGNUSSON

Adresas: Konstitucijos pr. 7, 27 aukštas, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Teisines paslaugas Lietuvoje teikiame beveik 20 metų – veikiame nuo 1998 m., turime biurus Vilniuje ir Kaune. Esame sukaupę vertingos profesinės patirties bei žinių įvairiose verslo teisės srityse. Kvalifikuoti Magnusson advokatai ir teisės specialistai konsultuoja visais verslo teisės, komercinės veiklos...

Kaip padidinti komandos produktyvumą
Kaip padidinti komandos produktyvumą 11-18 07:32
Viena iš vadovo atsakomybių – įkvėpti darbuotojus, kad jie stengtųsi dirbti geriausiai, kaip gali. Nesvarbu, kiek knygų apie lyderystę perskaityta, kiek vadovavimo patirties sukaupta, vieno...
Vadovus ugdo patys: kelios priežastys, kodėl sprendimas pasiteisino
Vadovus ugdo patys: kelios priežastys, kodėl sprendimas pasiteisino 11-18 07:01
Vadovų ugdymas organizacijoje – tai būdas įmonėms išlaikyti talentus. Kita vertus, taip bendrovės gali nusilipdyti tokius lyderius, kokių tuo metu labiausiai reikia.
"Lietuvos energijos" obligacijomis pasinaudojo dar viena jos valdoma bendrovė
"Lietuvos energijos" obligacijomis pasinaudojo dar viena jos valdoma bendrovė 11-17 21:00
UAB "Lietuvos energija" penktadienį pasirašė paskolos sutartį su savo valdoma "Tuuleenergia OÜ" dėl 19,119 mln. Eur paskolos suteikimo. Šia paskola bus refinansuota ilgalaikė sindikuota paskola...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%