Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Komunalinių paslaugų centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Komunalinių paslaugų centras

Atsiliepimai apie Komunalinių paslaugų centras, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Komunalinių paslaugų centras, UAB

2020 m. gavau sąskaitą į el.paštą, apmokėjau, kaip ir nurodyta ketvirčiais. Šiais metais, taip pat gavau sąskaitą į el.paštą, sumokėjau už 1 ketvirtį. Prieš tris savaites gaunu sąskaitą laišku, ir čia įdomiausia, mano vardas, pavardė, bet jau kitas mokėtojo kodas ir pasirodo, aš esu skolinga už 2020 m. ir dar plius šių metų suma. Skambinu nurodytu numeriu. Sunkiai sekėsi prisiskambinti, bet po daug, daug laiko pavyko. Išklauso, sakė, kad viską užsižymėjo ir žadėjo perskambinti. Deja... praėjo kelios savaitės ir tyla. Šiandieną skambinu aš, ir, pasirodo visa įmonė serga. Įmonėje, kaip skelbia Rekvizitai.lt dirba 56 darbuotojai. Įdomu, labai įdomu. Linkiu visiems 56 sveikatos ir lieku laukti skambučio.
Ši
Gauvau sąskaitą, už pirmą ketvirtį sumokėjau. Kaip priklauso.Mokėjau už nieką, nes neturiu konteinerio (nesenai įgyta sodyba). Bala nemate, tų pinigėlių ne tiek ir daug.Prašymus konteineriui ir dėl išvežimo dažnio el.paštu išsiunčiau prieš dvi savaites. Jokio atsakymo. Kažkas turėtų įpareigoti reaguoti į žmones, kurie moka jiems pinigus.Nesusitvarkot-pasamdykit daugiau žmonių, kas galėtų atsakyti į žmonėms iškilusius klausymus.
Visiškas kliento ignoravimas, už 2020 visiškai ir laiku apmokejus sąskaitą staiga atsiranda skola. Jokio paaiškinimo kaip tai galėjo įvykti. Duotų tel nr neįmanoma prisiskambinti
868723062 rekvizituose yra telefonas, kuriuo atsiliepęs vyras aiškina, kad dešimt metų nedirba. Bet kelios dienos nėra karšto vandenio ir nėra į ką kreiptis, nes kiti telefonai jau penktadienio 15.00 neatsako. Kas sutvarkys tą š*******o kontorą.
Į laiškus neatsako, pasakymas per 5 d.d. Į vieną elementarų klausimą negali atsakyt paskambinus - pasakyt mokėtojo kodo pagal adresą. Išvis keiskit darbuotojas. Šlykštesnio bendravimo dar nesu mačius!!!!
Komunikacija siubingai prasta. Skambinta daugybę kartų - nei karto neasiliepta, rašytas el.laiškas - per 3 darbo dienas vis dar atsakymas negautas, be registracijos žmonės nepriimami... Kaip įmanoma užsisakyti konteinerį ir paslaugas iš šios įmonės?
Atsikrausčius į naują būstą prisireikė užsakyti komunalinių atliekų konteinerį.
Šiandien yra PENKTA diena kai skambinėju visą darbo dieną, be jokio atsakymo. E-mail'o niekas taip pat netikrina.

Šiukšles turbūt teks atsivežti įmonės adresu ir naudotis jų konteineriu...
visiska betvarke, pinigus uz siuksles ima, o ka reikia pakeisti siuksliu talpykla- konteineri, kuri, beja patys ir sulauze, nera kam.4 kartus buvo skambinta is prasyta, padaryti mineta dalyka, visiems dalampacki, net paciam virsininkui ir tam nusispjaut, tai kaip taip?

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...

Vilniaus jubiliejui ruošiama kampanija – vėl nori nustebinti visko mačiusį pasaulį 06-20 18:57
Vilniui, ruošiantis 700 m. jubiliejui, pradedama rengti ilgalaikė komunikacijos koncepcija, apimsianti konkursus, televizinius projektus, renginius ir kitas priemones.
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams 06-20 15:51
Norvegija artimiausiomis dienomis atšauks virtinę dėl COVID-19 pandemijos įvestų suvaržymų, apie būsimus kelionių, sporto ir pramogų atlaisvinimus pranešė šalies ministrė pirmininkė.
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių?
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių? 06-20 14:49
Olimpinė dziudo medalininkė ir Japonijos olimpinio komiteto valdybos narė Kaori Yamaguchi nustebino savo stulbinančiu pareiškimu – stulbinančiu, tiesa, iš olimpinio komiteto atstovės lūpų. Ji...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%