Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Komodum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Komodum

Atsiliepimai apie Komodum, UAB

Išregistruotas: likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Komodum, UAB

Šio metu Robertas Šimkus ikure nauja imone "Bergerio grupe" dabar jie "profai marketingistai"
nesusidurusiems su tokiais reikalais...

Schema sukurta teisiniku apskaičiuojant viska i prieki kad išvengti atsakomybes, apkrauti teisėsauga tusciu darbu ir panasiai. Shema tokia: kuriamos imones UAB-ai nes zmonem istorijos naujos nesukursi o cia nauja imone nauja svari istorija (kuri kaip zinote yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo kuri atsako savo turtu kurio neturi  musu nagrinejamu atveju), ant svetimu vardu, ty ant tokia paslauga teikiančiu (imoniu kurimas) imoniu darbuotoju kurie paskelbiami direktoriais kurie pardavus patampa niekuo ir vel kuria imones ir vel viskas kartojasi is naujo 1000-cius kartu. Musu kažkelinta kart sukurta X imone turi isgarsinta varda AETON kuri PHOTOSHOPO pagalba „uzdejo“ ant pirmo pasitaikiusio autobusiuko ar furos idejo nuotraukas i interneta ir UALIA ji turi fura )) oho kokia turtinga imone fura turi uz milijona litu, gi rimta firma!!!!! fura gi ne ju kaip jum nedaeina cia gi PHOTOSHOPAS....

Kitas bajeris! Gi granuliu privezta sandely ji gi jais prekiauja sakysit jei tiek turi!? O gi ne! Cia vel PHOTOSHOPO darbas, o nuotraukas salia briketu ar granuliu pasidare nuvaziaves pas kazkoki realu tiekėja uzsideje AETON maike (foto is nugaros tu paciu veikeju, net grusciku nereik turet 1 ar 2 nuotraukoms o ant maikes logo uzdet kainuoja 25lt kartu su maike!!!) ir fotika turedami, kuris granules pardavinėja, o ne ora kap musu aprasoma AETON firma. Nepagalvojot kad granuliu palete ir senukuose galima nufotkint!!!!!! Patrauket kaina i sona ir pikst geras kadras gavosi. O senuku sandely galima 10 paleciu nufotkint, gi nieks nedraudžia fotkint kol nepamato))) tik patekt ten reikia pas drauga asmeniniu klausimu arba preke pasiimt, o kai kada statybu duonoj jos lauke sandėliuojamos.. kaune esu mates sustabeliota lauke kur vaziuoji prekiu atsiimt, paemei liftiora i rankas ir ziurek granules jau krauni nuotraukoj!!!! Apgautieji skaitydami jau turbut supranta, kad ragai dygsta kaip grybai po lietaus..:)))

Einam toliau... Perkant imone is ja sukurusios organizacijos ar asmens paravusiems neidomu kas bus daroma su ja, nes jau ta imone nebe ju ir jokios atsakomybes jam sukurusiam asmeniui nera ji tiesiog padaro paslauga sukuria imone ir uz tai gauna atligi. Cia gali būti bet okia „yte“ ar „iene“ nepulkim katinti ju nes jos nezino jos likimo, del to cia figūruoja kartais tie patys asmenys, panasu kad jie niekuo ca deti, tiesiog turi sena gera klienta kuris is ju perka pastoviai sukurtas imones jas panaudoja ir ismeta. Imones pardavimas suforminamas paprasta pirkimo pardavimo sutartim ant A4 lapo ofise arba net masinoj )) pas notara eiti nebūtina tokie musu istatymai! Taigi tokia jau sukurta imone kainuoja pvz 200 lt Pasiziurekit skelbimus ir sužinosit uz kiek galima nusipirkti sukurta su pavadinimu anspaudais ir tt. Tokia imone radau per 20 sekundziu
www.skelbiu.lt. http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodama-imone-nevykdziusi-veiklos-20416345.html

Kas vyksta toliau?! (itariu kad cia karolis net nefigūruoja kam jam to reik?! Ir is viso jis gal net ne karolis as tik dabar rasydamas sumasčiau, kad ir tokia galimybe yra!!! visiem dumia akis pristatydami vardu ir pavarde kad ju kazkas ieškotu ir karusele suktusi, bet kad istorija senai tesiasi tai gal vis tik jo toks vardas ir pavarde nes kai ieskojau info tai randu tokius amenis is kitu istoriju. Seip figūruoja eilinis bomzas is kariotiskiu savartyno padares tokia paslauga tariamam karoliui na daleiskim uz 100 ar 200lt ir degtines kieki savaitei kol ji veziojo po notarus siltai ant galines sėdynes, kol jis rase igaliojimus ir saskaitas atidarinejo bankuose ir panasiai Taigi imone X perrasoma bomziakui su paprasta pirkimo pardavimo sutartim ir imone pasidaro "orine" ty direktorius bomzas kurio vardu daroma viskas pagal igaliojima, kuriamos saskaitos pildomi reikiami dokumentai, nuimami pinigai bankomatuose nes saskaitos tai ne bomziako o imones tai arestuot ju nera pagrindo kol imone nieko neprisidirba (nes asmenu saskaitas arestuoja anstoliai per savaite jei skolu bomziakas turi), priduodamos deklaracijos mokesčiams, padaromi pavedimai advokatams ir skelbimu portalams ir nu ir taip be pabaigos be jokios atsakomybes organizatoriui nes is bomzo nieko nepaimsi o karolio su niekuo nesusiesi, nes daug kas padaroma internetu kur neirodysi kas tai padare, organizatoriui fiziškai nefigūruojant, jam reik tik gale menesio pildyk korteles keist ir IP adresus naujus suteikinėti savo kompui i kur saskaitos siunciamos, kad nesusietu su realiu asmeniu gyvenančiu ten ir ten. Asmenini teefona jis turi kita, o sita palieka darbe isnuomuotame ofise kuri isnuomavo spekit kas? Teisingai bomziakas is kariotiskiu uz kuri pagal igaliojima pasirase kažkoks karolis ir padare nuo UAB X išankstini pavedima.

Einam toliau... Ta shema valdo keli žmones tariami arba tikri „broliai“ su samdytais advokatais kurie tai svieziai sukurtai imonei trumpo gyvavimo metu atlieka ivairias konsultavimo ir kitokias paslaugas (advokata pasamdo atlikti paslauga: parasyti pvz 50 ar 100 pareiskimu policijai, arba viena pareiksima ant visu pareskusiu nuomone zmoniu kuriu kompas turi tam tikra IP adresa, o IP adresu sarasa prisega užsakovas is kur ji gauna ogi prie kiekvieno komentaro jis parodomas. Pareiskimas buna uz smeista pagal kiekviena IP adresa kuris paraso atsiliepima ty skunda i www.rekvizitai.lt apie imone, nes gi kiekvienas rasanti neturi faktiniu irodymu apie tai ka raso kad juos apgavo (gi neirodyta), visiems pirkejams (kurie pervede pinigus) gi zada atvesti tai faktiškai nera apgavyste, jums gi nepasako, kad neatvesim, sako, kad nespėjam, bet tikrai tikrai atvesim!!! O kai kuriems tas advokatas raso pareiksima policijoj uz grasinima (nu jei pvz pirkejas negaves nei granuliu nei pinigu pagrasins tariama karoli po miska pavežiot, gamta jam parodyt nes jis senai jos nemate, nes ofise uzsisedejo )) Advokatas darba atliko ir gavo atlyginima uz tai, cia irgi nieko nusikalstamo ner ))! o kas pinigus sumokėjo jei paklaustumet to advokato?! Pinigus sumokėjo „bomzas is kariotiskiu“ jis gi tos imones direktorius kuri man pavedima padare!, kuria internete smeize! Va ziurekit uzsakyma gavau internetu pasirase direktorius, ir žinokit i prieki sumokėjo internetu!! ))) ot geras patikima firma pasitaike, vienas malonumas dirbti su tokiais... Rezultate Policija užkrauna darbu, isivaizduojat kiek darbelio yra surankioti visus rasiusius is visu lietuvos pakampiu, padaryti vizita i namus arba pasikviesti pas save, apklausi, supildyti apklausos protokolus ir tt. Tas mano atveju uzeme ~1 valanda. Isivaizduojat kiek žmones dirbo kol mane surado ir pasikviete pas save apklausai?! Pareigunai nagrinejo medžiaga, tada kreipesi i paslaugos tiekėjus kurie ieškojo kas tokiu IP adresu paslaugas uzsake, tada aiskinasi jo gyvenama vieta vaziuoja pas ji išdegina kuro uz kokius minimum 10lt ir dar su visom nesamonem sugaista darbo diena garantuotai vienam apskustam zmogui (IP adresui). Isivaizduojat kiek nuostolio valstybei atnesta? Pareigūno diena su vsais „bajeriais“ (masinos lizingas, patalpu prieziura, patalpu sildymas, kuras i tarnybine masina, masinos remontas, apranga, ir pabaigoje pareigūno alga ir tt) mokesčiu mokėtojams kainuoja turbūt kokius daugiau nei 500-800lt

Einam toliau... Jau pries metus ar senai pakurtame www.aeton.lt puslapyje keičiama kontaktu skiltis i kitus kontaktus naujos UAB X, irasomi kiti saskaitu numeriai jau nupirktos naujos imones X ir vel renkami avansai iki 30 000 ir kontora dingsta, nu ta prasme nedingsta bet "pakimba ore" nors ji ir taip jau kabejo, po to nieks neatsiliepia telefonais nemokami mokesčiai nesiunčiamos deklaracijos sodrai ir mokesčiams ir panasiai. Si imone savo vaidmeni suvaidino (paziurit i rekvizitu skilti darbuotoju kiekis, visad lieka 1 zmogus tas pats bomzelis is kariotiskiu (kuris turbut jau koki 10 tokiu imoniu turi, nes dirktorium gali but iki tol kol bankrotas tavo turetai kazkuriai imonei nepaskelbtas nes po to kaip ir draudzia 5m but direktorium, tada reik kito kadro ieskot kariotiskese), tada sulaukus pirmu skundu policijoj ar kur kitur dar pries areštuojant saskaitas, organizatoriai išmeta pildyk korteles su telefonais kad nesusektu i siuksliu deze internetu bankomate nusiima paskutinius pinigus ir grojusi muzika nutyla... 
As galvoju kad cia dar pasamdytas ir geras IT-isnikas kuris kiekviena kart arba periodiskai pakurus nauja imone UAB X i rankas organizatoriui iduoda „išvalyta“ kompa kuris „paslepia“ IP kodus arba kompas juos pastoviai pats keicia, kad nebutu galima atsekt is kur yra rasinejami pirkejams laiskai, siunčiamos saskaitos, rasomi atsiliepimai internete prisitatant karoliu ir tt. Nes kiek ziuriu IP kodai skirtingi ciut ne kiekviena kart kai raso musu aptarinejamas karolis. Nu zodziu panasiai supratot ka norėjau pasakyti nes jau nusibodo rasyti.. Kalbejau su policiniku kuris irgi zino sita situacija apie tas eile kontoru, pasake kad tai tesis kol žmones mokes jam pinigus avansu ir musu karolis tai zino ir del to vis dar turim sita situacija, arba kol kazkas neuskas to musu tariamo karolio.. anksciau imones gyvuodavo ilgai dabar jos pradėjo gyvuot po menesi turbūt organizatoriai izvelge tame daugiau naudos, o nauda ta kad neviršyti 30000 zalos... Juokinga ir tuo paciu graudu...

PS Jauciu uz sita komentara vel samdytas advokatas zajava uz smeista parasis, tai paziuresim kaip cia bus...
va kuo baigėsi :))))

Bet visiems įdomu kuo gi baigėsi ši istorija. Pakakok dar kartą ir pratęsk.
Sandra 2013-11-04 16:56:35
Kaip matau skundų nėra nuo vasaros pradžios ir darau prielaidą, kad PAGALIAU uždarė tą firmą.

Mano istorija panaši į daugelio. Mašiną pasikrovė jau pasibaigus sutarčiai, daugiau nei po mėnesio nei buvo žadėta. Sutarties nenutraukiau, nes niekas nenorėjo vežti mašinos iš Andoros. Buvo žadėta, kad mašina parkeliaus maždaug per dvi paras. Prabėgo savaitė, trūko kantrybė, parašiau "PONUI DIREKTORIUI", mandagioj formoj, kad jeigu iki rytojaus neatsiranda mano automobilis, kreipiuosi į policiją dėl auto vagystės. Sureagavo į laišką greitai, bet labai akiplėšiška forma, kad "negąsdink čia, kreipkis kur tu nori ir lauk". Jau sekančią dieną sulaukiau nuolankaus ir labai malonaus Pono Direktoriaus laiško, kad atleiskite už malonumus, bet vairuotojas nesutinka grąžinti automobilį, iškilo nemalonumų. Paliko man vairuotojo numerį ir... PASIŪL
Ne tiesiog nuejau pakakoti, pamasciau, o kan rasyti, kam skaudinti sirdi.
Tave užmušė jie berašančią atsiliepimą? Jofana...
Tęsinys (žr. į apatinį atsiliepimą)

Jau pernai metų gale naudojausi šitų šaunuolių paslaugomis. Buvau sunervintas Karoluko, kuris kaip matau, taip ir neišmoko bendrauti su klientais, iš kurių pinigų duoną valgo. Apgailėtinas pasaulio suvokimas. Ir graudu, kad tokia įmonė taip ilgai tampė žmones už nosies. Tačiau ne tik atgrasus bendravimas ir bėgimas nuo problemos sprendimo, ragelio mėtymas ir panašūs "malonumai" pasitaikė bendraujant su šia įmone, o dar ir mįslingai dingo brangi įrankių dėžė, kuri buvo ne mano. Tad žmonėms, kurių buvo ta dėžė mano automobilyje, aš iki šiol esu v***s. Ačiū už tai KOMODUM!

GAIDŽIAI B£ET!
ieskau 2013-06-05 11:04:38
Na,net nezinau,kuo cia tiketi...Mums besibaigiant sutarciai Komodum grazino visus pinigus.Nebuvom dar net prasymo parase.Parase,kad imone turi sunkumu ir avansas bus nedelsiant pervestas.Patikrinau saskaita- grazino viska,net su centais.Keistai cia kazkaip.
Komodum rimta firma ir nesamonem neuzsiima,
Na, net nezinau, kuo cia tiketi...Mums besibaigiant sutarciai Komodum grazino visus pinigus.Nebuvom dar net prasymo parase.Parase, kad imone turi sunkumu ir avansas bus nedelsiant pervestas.Patikrinau saskaita- grazino viska, net su centais.Keistai cia kazkaip.
ieskau 2013-05-08 12:39:06
tai norit pasakyti,jie tris metus issilaike ir niekam nieko nera perveze?Ir kuri firma apsiima traluot masinas be apmokejimo?
Gal is pradziu ir sutarpininkavo kazkam, bet paskuj pradejo chalturint - vezejam be niekur nieko ragus montuodavo uz atvezima - prigalvodavo ivairiu priezasciu.
Paskuj ir klientam pradejo ant babkiu ragus statyt, arba patiem klientam masina is vezeju reikdavo pasiiminet ir dar susimoket kad atiduotu - nes komodum skolingi
ziaurei nukentejau nuo sios firmos ir pinigais ir pries klejentus pasivedziau ne uz viena ir ne dvi stukes euru.
teisininkas Dainius
tel. 868719918

tamstai parasysiu i mail.
Ka darom 2013-05-22 11:15:08
Sweiki, ka darom su Komodum, as ir nukentejau nuo ju.
I teisma ir ten juos tampyt uz visus ju darbelius
Susidome-jau 2013-05-30 22:10:08
Ar jus tikrai vezat ar tik loje-t kaip sunes.Nes tas pavadinimas transor-loje :) ir 150 tralu :)
UAB Transorloja savo veiklą vykdo nuo 1994 metų,
Darbuotojų skaičius - 245 (http://rekvizitai.vz.lt/imone/transorloja/)
Autovežių skaičius šiuo metu - 150 (http://auto-loads.com/lt/company/723-uab-transorloja.html)
Jeigu netikit - paskambinkite, aptarsime kas domina kiek tralų turime ir tt.
Skaičiai nėra iš piršto laužti - per 2012 metus nuosavais autovežiais pervežėme virs 20tūkst. automobilių
Mantas 2013-05-30 15:23:22
UAB "Transorloja" - turime 150 savų autovežių, vežame ir pavienius automobilius.
Atsiskaitymas po automobilio pristatymo klientui.
mantas@transorloja.lt, tel. +37069996117
ieskau 2013-05-08 12:39:06
Atsiskaitymas po automobilio pristatymo klientui.
mantas@transorloja.lt, tel. +37069996117
Na ka, baigia priciupt jus, 2 broliukai... Na ir toli nuvaziavot su tom zmoniu apgavystem? Nei ofiso, nei vairuotoju nei transporto neturit...sugebejot tik bla bla grazu puslapi sukurti...durneliai! Taigi pasigausim jus vaikezus ir subines prispardysim...pradziai. uz tokius cirkus
Sveiki.
Iš ties yra klientų, kuriems pavyko atgauti dalį pinigų. Bet ko gero po patirtų "nuotykių " su šia įmone, nelabai turi akstino skaityti forumus ir tuolab teikti informaciją.
Šiuo metu yra pateiktos Komodum kelios pretenzijos, dėl pinigų grąžinimo. "Komodum" pateikė atsakymą, kad turi finasinių sunkumų, bet žada pinigus grąžinti.
Akcentuotina, kad pretenzija neturi teisinės galios, įpareigoti Komodum grąžinti pinigus. tačiau tai būtų svarbus dokumentas, teikiant ieškinį dėl žalos atlyginimo.
Teikti ieškinius kooperacijos pagrindais, nėra teisinio pagrindo, nes nukentėję yra skirtingi fiziniai ir juridiniai asmenys. Tad kiekvienas ir turi teikti asmeniškai ieškinį.
Yra ir daugiau naudingos informacijos, bet ji komentaruose teikiama nebus.

teisininkas Dainius
tel. 868719918
Gegužės 15 d. teisininkas pateikė prašymą nutraukti sutartį ir grąžinti pinigus. Po dviejų dienų pervedė 300 EUR. Buvau mokėjęs 400 EUR. Dėl likusių nesiginčijau. O teisininkas šiaip rimtas vyrukas. galit drąsiai kreiptis.
Hmm 2013-05-23 21:08:06
ar kartais pats nebusi tas teisininkas.
ne, todel ir klausiu, ar yra atgavusiu pinigus
ieskau 2013-05-23 11:24:42
taigi Teisininkas siulo savo paslaugas.Ar galit atsiliepti,kas atgavo pinigus is Komodum per Teisininka?Ar geriau kooperuotis visiems ir i teisma?
ar kartais pats nebusi tas teisininkas.
taigi Teisininkas siulo savo paslaugas.Ar galit atsiliepti, kas atgavo pinigus is Komodum per Teisininka?Ar geriau kooperuotis visiems ir i teisma?
Sweiki, ka darom su Komodum, as ir nukentejau nuo ju.
Mano sutartis su Komodum pasibaige. Masinos nepasikrove ir nepristate. Pinigu negrazino. I skambuti neatsako, i el. pasta ir neatraso. Ruosiuosi paduoti ieskini i teisma. Ar kas jau irgi esate padave ieskini?
Informacija dėl Komodum.
Net ir nepasibaigus sutarties terminui, yra galimybė ją nutraukti, pateikiant motyvuotą ir teisiškai pagrįstą prašymą.
Tai sėkmingai daromome, rengiant prašymus dėl sutartčių nutraukimo.
Vienas svarbus aspektas, nereikia delsti, nes neaišku, kada pas UAB "Komodum" baigsis geranoriškumas ir pinigai.

teisininkas Dainius Saulėnas
kont. tel. Nr. 868719918
O ka daryti, jei sutarties terminas nesibaige?Musu masina tikrai nepakrauta.
minde 2013-05-16 14:34:16
Vartotojas matyt yra is UAB Komodum, nes vairuotojai jokia vagyste nebus apkaltinti, jei nera ispildytos sutarties salygos, arba jokios sutarties nera, tad nereikia nesamoniu rasyti
minde matyt nesuprato - vartotojas tikrai ne Komodum, bet nukentėjęs nuo jo. Joks vairuotojas neturi jokios teisės pasisavinti mano turto, aš jo nesamdžiau ir jokių sutarčių su juo nepasirašiau. Vairuotojas yra ne Komodum, o jau TREČIA šalis. Sutartis buvo pasirašyta DVIŠALĖ su Komodum, kuris nevykdė sutarties sąlygų. Taigi su Komodum nutraukiu sutartį, apskundžiau Vartotojų Teisių Centrui, kaip NESĄŽININGŲ SĄLYGŲ, ir neteisingai surašytą, o automobilį paskelbiau paieškai.
Beje, jau sekančią dieną automobilis stovėjo mano kieme.
Ateity sutartys darysiu tik tiesiogiai su vairuotojais/vežėjais, jokių neaiškių firmų kaip "Saugiai ir patikimai". Ir kas galėjo pagalvot, kad jie nieko neturi, o tik internetinę svetainę ir tik liežuviu mala.
UAB ''KOMODUM'' sudarinėdama NESĄŽININGŲ SĄLYGŲ paslaugų suteikimo sutartis, vienašališkai palankias paslaugos tiekėjui, o ne klientui, apgaudinėja vartotojus, pažeidinėdama Civilinio Kodekso 6.188 str. sąlygų punktų kriterijus. NESĄŽININGŲ SĄLYGŲ paslaugų suteikimo sutartis galima apskųsti, nutraukti ir susigrąžinti sumokėtus pinigus (teismo keliu). Bet tai turite padaryti Jūs patys, nes visi čia, siūlantys pagalbą susigrąžinti mašinas, vėl pateiks Jums sąskaitas. Kaip gera rusų patarlė sako: NEMOKAMAI būna tik sūris pelėkautuose.

Paskaitykite, čia daugiau informacijos:

Vairuotojai, negrąžinantys Jums mašinų, gali būti apkaltinti kaip pasisavinę svetimą turtą, t.y. VAGYSTE, belieka tik parašyti pareiškimus policijoje. Negali velti Jūsų į savo konfliktą su paslaugos teikėju, nes Jūs nesudarėte sutarčių su vairuotojais. Vairuotojai savo santykius su paslaugos teikėju turi spręsti tarpusavy, arba teisme. Taigi vairuotojai privalo nedelsiant grąžinti Jums automobilius, priešingu atveju gali būti patraukti baudžiamai atsakomybei.
Sveiki.
Aktuali informacija apie UAB "Komodum".
Per pora dienų surinkome pakankamai daug įdomios ir naudingos informacijos apie UAB "Komodum" veiklą.
Buvo nustatyta nemažai nukentėjusiųjų klientų, kurie su UAB "Komodum" yra pasirašę sutartis dėl paslaugų teikimo atvežti transporto priemones iš kitų šalių. Buvo nustatyta, kad UAB "Komodum" neatsiskaitinėja ir su vežėjais, kurie į Lietuvą transportuoja klientų transporto priemones. Vežėjai savo ruožtu neatiduoda transporo priemonių klientams. Klientai patiria nepatogumus ir nuostolius. Šiai dienai daugelio sutarčių terminas nepasibaigęs.
Vertinant realiai situaciją, daugeliu atvejų iš dalies kalti patys klientai pasirašę sutartis su "Komodum". Akivaizdu, kad klientai arba neskaito pasirašomos sutarties arba ją skaito neatidžiai. "Komodum" parengta sutartis vienašališkai palanki paslaugos tiekėjui, o ne klientui, o UAB "Komodum" tuo sėkimingai naudojasi.
UAB "Komodum" įgalioto asmens Karolio Šimkaus bendravimo stilius tik virtualus. Pokalbiai trumpi, kurių metu klientas jokios informacijos negauna. Vis dažniau susisiekti su "Komodum" įgaliotais asmenimis tiesiog nėra galimybės, kadangi niekas neatsiliepia. Susitikti su juo nėra jokių galimybių. Akcentuotina, kad šiai dienai Karolis klientus vedžioja už nosies. Siūsti korespondenciją į tariamą UAB "Komodum biurą (garažą) Ramybės g. 4-70 Vilniuje netikslinga, nes korespondencijai skirta pašto dėžė tiesiog išmesta.
Retsykiais UAB "Komodum" įgaliotas asmuo atvyksta į pašto skyrių (adresas žinomas) pasiimti registruotu paštu ir iki pareikalvimo atsiūstos korespondencijos.
Veltis į teisminius procesus civiline tvarka, nėra pats geriausias variantas. Skolos sumos nėra didelės, sutarties sąlygos subtilios, o UAB "Komodum" sąskaita tuščia.
Akcentuotina, kad kiekvieną situaciją reikia vertinti individualiai. Su visais klientais kalbame ir pasiūlysime geriausius problemų spręndimo būdus.
Pažymėtina, kad būtų tikslinga ir logiška, kuo skubiau imtis priemonių, kad užkirsti vykdomą nesąžiningą ir galimai nusikalstamą UAB "Komodus" veiklą.
Deja, šiai dienai reali situacija tokia, kad skambinančių intersantų daug, o norinčiųjų imtis konkrečių teisinių veiksmų ir priemonių kolkas nėra.
Esame parengę realių veiklos priemonių planą.
Tačiau savo iniciatyva neturime pagrindo rengti ir teikti raštus ir proecesinius dokumentus teisėsaugos ir kitoms institucijoms suintersuotoms UAB "Komodum" galimai neteisėta ir nusikalstama veikla.
Daugiau informacijos tel. 868719918, email migration.go@gmail.com

VšĮ "Brislita"
teisininkas Dainius Saulėnas
sveiki nusivyle klientai. Jei kas nukentejo parasykit man i pasta elektraxy@gmail.com, visi kreipsimes i teisma ir bus parodyta jiems. Netylekit, nes apgaudines visus.
elektraxy@gmail.com as turiu bedu.
vardas 2013-05-14 10:33:45
mane katik ant stukos nuleido tas nuopisa. izsigimelis jobanas. tegul tau givenimas taip ir tesiasi saugiai ir patikimai

čia galite pranešti apie Komodum nusikalstamą veiklą
Sveiki.
Renkame informaciją apie UAB "Komodum" neteisėtą veiklą.
Visus nukentėjusius nuo UAB "Komodum" veiksmų prašom susisiektui su teisininku Dainiumi Saulėnu tel. 868719918 arba email migration.go@gmail.com
minde 2013-05-08 21:02:45
tu pirma juos susirask, jie slapstosi nuo visu
Paduosi i teisma kai sutartis bus neivykdyta ir kaip kaciukus suras!
Na nereikia taip apie visus. Mano mašina yra vokiečio pardavimų aikštelėje ir aš visa informaciją apie ją kontroliuojų. Jei reikės vokietis paliūdis, kad niekas nenbuvo atvykes ir nevykdė pasikrovimo darbų.

antidot 2013-05-08 22:37:27

Klientas 2013-05-08 19:26:23
Jop. Ir man jau pora savaiciu pasikrovimo darbu pagal sutarti nevykdo. Arteja sutarties pabaiga (30 d pristatymui). Palauksim o poto pro visas skyles :O

Jus pirmiausia paskaitykit atidžiai savo sutartys, kurias pasirašėte su Komodum, o ten surašyta taip, kad jie už nieką neatsako, ir garantuoju, už vėlavimą pasikrauti įrašyta po 200E baudos už kiekvieną parą, o dabar dar reikalaus damokėti, nors jokio vėlavimo ir nebuvo, o jus to nežinot, nes ten nebuvot. O jūsų mašinos jau yra atvežtos ir paslėptos, tempia gumą, kaitina jums nervus. Ir dar toks variantas yra, kad jie neatsiskaito su vairuotojais už atvežimus, o tie neatiduoda mašinų, kitaip sakant areštuoja. Atgausit mašiną, kai susimokėsit baudą, dabar darys jums spaudimą, o kai jie susirinks pinigų iš kitų naujų aukų/klientų, susimokės už atvežimus, jums vairuotojas atiduos mašiną. Va toks jų biznis, nes jie nieko neturi tik galingą reklamą ir gyvena iš reketo. O tos jų sutartys yra niekinės, nes pažeidžia jūsų teises, galite apskųsti ir susigražinti sumokėtus pinigus, bet tik per teismą. Viskas įmanoma
tomas 2013-05-02 19:47:51
2 sav. negaliu gaut kainu nei sutarciu, ahujeline jie ten visiskai. Reikia is Danu 9 auto parvezti.
Sveikas,
kreipkis i Autolink.
Nieko neatgausit, nes jie ne pervežimo firma. Jie neturi tralų, jie yra ekspeditoriai ir viskas :D Už nieką neatsako. Pirmais metais gal dar neblogai dirbo, o dabar kuo toliau, tuo labiau bando biznį sukti. Ofiso neturi. Tralų neturi. Darbuotojų irgi neturi. Žodžiu, nesikreipkit ir saugokites.
Klientas 2013-05-08 19:26:23
tu pirma juos susirask, jie slapstosi nuo visu
k 2013-05-08 12:21:11
Rimtos firmos pinigu i preiki neima, pirma nuvaziuokit i firmos ofisa paziurekit ar veikia, turi tralu? , o dabar pinigus sumokate i prieki ir galva lauzote, Sia juk aferas daro
tai norit pasakyti, jie tris metus issilaike ir niekam nieko nera perveze?Ir kuri firma apsiima traluot masinas be apmokejimo?
Rimtos firmos pinigu i preiki neima, pirma nuvaziuokit i firmos ofisa paziurekit ar veikia, turi tralu?, o dabar pinigus sumokate i prieki ir galva lauzote, Sia juk aferas daro
Ar yra tokiu, kuriems auto perveze realiai?Jau nzn, ka daryt.I tel jei atsiliepia-tai visus klausimus siuskit e-pastu.Nu kiek buvo siusta-beviltiska.Masina jau pries kiek laiko turejo buti pakrauta.Pararkit-ka daryt
UAB “KOMODUM” vykdo nesąžiningą veiklą, apgaulės būdų pasisavina vartotojų pinigus už, neva, atliekamas paslaugas, kurių neatlieka, pradangina vartotojo turtą (kurį turėsite susirasti patys, ir tik jeigu jums pavyks), nuo vartotojo pasislepia, ir savo veiksmais padaro finansinę bei materialinę žalą vartotojui.
Sudarinėdama NESĄŽININGŲ SĄLYGŲ paslaugų suteikimo sutartis, apgaudinėja vartotojus, pažeidinėdama Civilinio Kodekso 6.188 str. sąlygų punktų kriterijus.
Savo reprezentacinėje internetinėje svetainėje naudoja garsių Įmonių vardus ir jų logotipus, įvardindama Įmones kaip savo verslo partnerius, patikimus rekomendacinius garantus, su kuriais jokių reklamos sutarčių neturi, naudoja autovežių, kurių neturi, fotomontažus su savo įmonės logotipo reklama, ir tuo būdu klaidina vartotoją, bandydama padidinti ar pelnyti sau pasitikėjimą.
Vartotojai, BŪKITE BUDRŪS, nepasitikėkite šią UAB “KOMODUM”, nesinaudokite jos siūlomomis paslaugomis ir nesudarinėkite su ją apgaulingų ir nesąžiningų sąlygų vartotojui sutarčių.
Klientas 2013-05-03 18:44:38
Klausimas UAB "Komodum" kada įvykdis sutartį? Atsakymas: parašykit į el. pasta, kolegos atsakys.....
Laukiam diena, laukiam naktį, nėra atsakymo. Paskambiname vėl ir viskas iš pradžiu. Parašykite į el. pasta kolegos atsakys......
Užsikirtusi plokštelė.
Kokie kolegos? :D Ten nėra visai dirbančių žmonių-du broleliai ir tiek :D
Užsikirtusi plokštelė.
Ragu ir nagu kontora, bekit kuo toliau nuo ju

Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...

Taline turistai pernai išleido milijardą eurų, daugiausiai lankėsi suomių
Taline turistai pernai išleido milijardą eurų, daugiausiai lankėsi suomių 02-17 01:22
Užsienio šalių piliečiai Taline 2018 m. lankėsi 4,6 mln. kartų, rodo miesto valdžios paskelbti preliminarūs duomenys.
Kavos ūkiuose gyvenimas – ne kaip reklamose: išmoktos pamokos
Kavos ūkiuose gyvenimas – ne kaip reklamose: išmoktos pamokos 02-17 01:11
Anksti rytą ūkininkas priklaupia prie kavos krūmo ir šypsodamasis skina prisirpusią tamsiai raudoną uogą, o jam už nugaros atsiveria kvapą gniaužiantis Andų kalnų peizažas. Tokios kavos augintojų...
Teikiant nacionalines kultūros premijas, prezidentė paragino gerbti meno įvairovę 02-16 20:47
Teikiant nacionalines kultūros ir meno premijas, prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštadienį paragino žmones gerbti įvairovę, nes "kitaip galime prarasti viską".

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%