Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kemi Service, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kemi Service, UAB

2020-10-23 10:30:36 IP 2i250o3l
Edgaras 2020-10-22 16:51:43
KEMI serviso Ukmergės g., Vilniuje paslaugomis naudojuosi ne pirmą kartą, tačiau šiandienos apsilankymas tikrai buvo paskutinis. Į servisą atvykau, nes pastebėjau, jog po birželio mėnesį atliktos ratų geometrijos, šiais metais įsigytos padangos visiškai nudėvėjo vieną šoną. Problemą išsakius konsultantui Ričiardui, buvau perklaustas, ko noriu. Suinteresuotumo išspręsti problemą nebuvo, buvau pradėtas mokyti neva čia nieko tokio, taip būna, gal kur į duobę pataikiau. Supratus, jog nieko nebus ir paprašius kontaktų kur galima kreiptis ir išėjau. Pasivijęs konsultantas apžiūrėjo padangas ir pradėjo mane įtikinėti, kad jos jau buvo senos, o parodžius pagaminimo datą (2020) paskė, jog neįdomu (necenzūriniais žodžiais po***).

Komentarai ir bandymai tai padaryti mano kalte porodė žemą kompetenciją, o necenzūriniai žodžiai, pakeltas tonas ir pašaipa - žemą serviso kultūrą.

Tikrai nerekomenduoju šio serviso, jis nėra nei pigus, nei deja kokybiškas, o aptarnavimas tikrai nedžiugins.
Laba diena, Edgarai,
Norime Kemi administracijos vardu nuoširdžiai Jūsų atsiprašyti už serviso meistro elgesį, kuris neatitinka įmonėje keliamų klientų aptarnavimo kokybės reikalavimų. Taip pat dėkojame už išsakytas pastabas - Jūsų nuomonė apie šį aptarnavimą mums yra tikrai labai svarbi.
Jei neprieštarausite, norėtume su Jumis susisiekti, kad galėtume kaip galima greičiau išspręsti susidariusią situaciją.

Kemi administracija

Labai geras aptarnavimas, jaučiasi iš bendravimo, kad kvalifikuoti meistrai.
UAB "Kemi Service"
2020-06-29 13:13:36 IP 2i250o3l
Domas 2020-06-23 15:13:53
Nerekomenduoju vyktį taisyti automobilio į šia įmonę,
Kai užsiregistruoji automobiliui remontui, nuvykęs sužinai kad užrašė visai kitai dienai nei tartasi, ir dar iškolioja visokiais žodžiais.
PS: Ukmergės g. kemi viskas vyko.
Norime Jūsų tikrai nuoširdžiai atsiprašyti dėl susiklosčiusios situacijos bei aptarnavimo kokybės.
Kad galėtume viską išsiaiškinti, maloniai prašome suteikti mums daugiau informacijos apie registracijos datą/registracijos laiką bei nurodyti automobilio valstybinį numerį.
Informaciją labai prašome atsiųsti el. paštu kemi@kemi.lt arba paskambinti kokybės telefonu: 8 52 647273.
Taip pat - esant klausimams, pastaboms ar nusiskundimams visuomet galite kreiptis į mus kokybės tel. 8 52 647273.
Nuolat stengdamiesi gerinti savo klientų aptarnavimo kokybę, dėkojame už visas pastabas ir komentarus.

Nerekomenduoju vyktį taisyti automobilio į šia įmonę,
PS: Ukmergės g. kemi viskas vyko.
Siūlyčiau visiems apeiti ratu Kemi autoservisą esantį Ukmergės g. Vilniuje.
Kreipiausi dėl kardano pakabinamo guolio pakeitimo, kai užgiedojo kainą, negalėjau nesistebėti...keitimas 80eur, plius ekstra kardano balansavimas 600eur!!! Kai naujo kaina 200e
Autorizuotam servise pakabinamo guolio keitimas kainavo 30e, plius kardano nuėmimas-uždėjimas 50e, o kardano balansavimo nereikėjo, kadangi nebuvo jokio mechaninio pažeidimo.
Autoserviso vadybininka, kuris teikia informacija telefonu ir priima uzsakymus, reiketu teisti uz sukciavima ir bandyma pasipelnyti!!!
Tik galiu isivaizduoti, kiek patikliu apgautu klientu sarase...
Beje paties kardano balansavimo reali kaina 60eur, nepriklausomai nuo jo matmenu-ilgio, kaip teigia vadybininkas ;)
2020-02-26 15:43:28 IP 2i250o3l
Tikrai nerekomenduoju 2020-02-21 23:23:02
Teko lankytis Švitrigailos g. esančiame KEMI autoservise. Neduok dieve daugiau tokių servisų ant Lietuvos žemės. Ateini, pasakai problemą ir nurodai tavo manymu gedimą. Servisas tris kartus ieško problemos ir visus tris kartus paprašo susimokėti už diagnostikas, po trečio karto pasako, kad mes manome, kad jūs buvote teisus dėl gedimo. Siūlo detales, kurių kaina tiesiai pas automobilių gamintoją yra net mažesnė nei siūloma. Atsisakiau pas juos pirkti detales, nusipirkau naujas 4 kartus pigiau. Kito gedimo pašalinimui siūlė panaudoti dėvėtą detalę (ale iš pažįstamo tikrai gera kaina), kai pasakė kainą tai net išsižiojau (gerai, kad jau buvau pasitikrinęs kiek kainuoja, nes gedimą pasirodo atspėjęs buvau pats), kaina buvo 2 kartus didesnė nei naujos detalės. Apie paslaugų įkainius net nesinori pradėti šnekėti: tepalų keitimo paslauga kaina X, pasirodo į šią paslaugą neįeina intervalo atnaujinimas (t.y. nuresetinti kompe paspaudus 2 mygtukus) ir vėl prašoma apmokėti tokią pat sumą X kaip už pačių tepalų keitimą. Sekantis pavyzdys, aušinimo skysčio keitimas, įkainis Y, sistemos nuorinimas kaip bebūtų keista taip pat neįeina į šią paslaugą ir vėl paimamas mokesti Y už nuorinimą (yra modelių, kuriems pakanka įjungus degimą palaikyti paspaustą akseleratoriaus pedalą daugiau nei 10s ir sistema nusiorina savaime). Žodžiu tikrai nerekomenduoju. Žmonės visiškai nesuprantantys apie techniką gali būti apiplėšti.
Atsakydami į Jūsų komentarą, norime informuoti, kad Kemi autoservisuose yra suteikiamos paslaugos naudojant aukščiausios kokybės sertifikuotas žinomų gamintojų detales ir primename, kad pas mus yra taikoma 24 mėnesių arba 24000 km garantija atsarginėms dalims ir paslaugoms.
Plačiau apie mūsų suteikiamas garantijas galite rasti mūsų tinklalapyje: https://www.kemi.lt/apie/garantija/.

Tačiau jei turite papildomų klausimų, ar Jums reikalinga konsultaciją, visada galite kreiptis į mus. Maloniai prašome Jūsų susisiekti el. p. kemi@kemi.lt arba kokybės telefonu (8 5) 2647273.

Tikrai nerekomenduoju
2020-02-21 23:23:02 IP 28m85vuq
Teko ir man nusivilti jų paslaugomis, girdėjau kaip Kemi autoserviso vadybininkai "riebiai" iškeikia klientus jiems išvažiavus iš autoserviso. Nerekomenduoju.
2019-12-12 10:52:14 IP 2i250o3l
Arturas 2019-12-07 21:25:01
Aplenkite Švitrigailos g. esantį autoservisą iš tolį, plėšikai, storžieviai-melagiai kokiu nesu gyvenime matęs. Atvešite dėl vienos problemos tai priieškos ir kitų ir saskaitą išsipus nuo keliu šimtų iki 500-800 eur. Vadybininkai storžieviai, nesugeba net akumuliatoriui garantinio išrašyti, naglai drasko akis kaltindami paslaugų užsakovus. NETIKĖKITE NEI VIENU ŽODŽIU NES VISKĄ MELUOJA. Dirbu įmonėje su 2500-3000 darbuotojams ir visiems pranešiau, kad jokiu būdu į KEMI autoservisus nevežtų mašinų ir vengtu iš toli.

Su Jumis buvo susisiekta gruodžio 10d. ir pokalbio metu buvo aptarta bei patikslinta informaciją apie Jūsų automobilio remontą bei kainas - juolab, kad remonto eigos metu su Jums buvo suderinti visi darbai bei sumos, kurias Jūs asmeniškai patvirtinote. Taip pat norime patikslinti dėl akumuliatoriaus garantijos dokumento - jam dingus iš Jūsų automobilio ir Jums atvykus į servisą, buvo išrašytas papildomas garantinis talonas.
Taip pat su Jumis buvo suderintas laikas papildomai automobilio apžiūrai mūsų servise - ir Jūs buvote atvykęs į Švitrigailos g. esantį servisą gruodžio 11 d.

Norime priminti, kad mūsų autoservisuose yra taikoma 24 mėnesių arba 24 000 km garantija atsarginėms dalims ir paslaugoms ir Jūs visada galite kreiptis į mus. Kontaktus galite surasti svetainėje www.kemi.lt

Dėkojame Jums už pastabas bei komentarus,

Kemi administracija
sveiki. Nepatarciau varyti automobilio tvarkyti i si servisa. Tvarkiau automobili siluteje boch servise. Atejus pasiimti automobilio ir atsiemus raktus jis buvo su ta pacia problema del kurios buvo atvarytas. Pasikvietus vadova jis liepe palikti automobili ir pasake kad kita diena ispat ryto paziures, aisku kita diena skambucio sulaukiau daug veliau nei zadejo paskambinti. Gedimas liko nesutvarkytas o pinigai paimti. Jis man patare tvarkyti Vilniuje ir nes as i ten atvaziavau ir pazadejo kad uz remonta jie kompensuos dave savo kontaktus. Atvykus Vilniuje i Kemi servisa ukmerges gatveje ir padavus popierius su visomis kainomis kas buvo daryta Silutes servise jie automobili paeme remontui. Na kagi sulaukiau skambucio ir pasake kad automobili galima atsiimti sumokejau dar 200 euru ir dar pribure kad papildomai dar daug kas reikia keisti nors taip tikrai nera. Plesikai ne servisas.
Panelei nuvarius masina į servisa pakeisti stabdziu kaladele, mechanikai apziurejus paskambino ir pasake, kad reikia keisti galines stabdziu kaladeles, taip pat ir diskus, nes jie neva yra jau labai sugadinti bei rankinio stabdzio kaladeles. Dar pasiteiravom ar diskas tikrai yra sugadintas ir ar ji butina yra keisti, atsakymas buvo teigiamas. Uz taisyma pasake, kad bus 240€, pasakeme, kad netvarkytu. Pasiemus masina is Ukmerges g. serviso nuvareme pas kitus mechanikus, pasirodo, kad nei disku, nei rankinio kaladeles keisti nereikia, o reikejo pakeisti tik stabdziu kaladele. Kainavo 37€. Servisas tiesiog bando plesti pinigus, nerekomenduoju.
Kemi mane tiesiog isgelbėjo kai prieš pora savaičiu buvau atvažiavės į Vilnių. turėjau šeštadieni grįžt į Klaipėdą ir apie pietus, netoli stoties (ten panašiai nelabai toli yra tas servisas) man užsidegė signaline lemputė. Meistras priėme mane, buvo dingęs mano mašinos generatoriaus krovimas. Nustatė generatoriaus dirželio gedimą, Berods Tomas priėmė mano auto, viską suorganizavo - buvo pašalintas gedimas ir aš gaėjau grįžti, dėl manęs jie abu mechanikas su meistru užtruko darbe ilgiau nei tą dieną baigesi ju darbo laikas - esu velniškai dėkingas už tai jiems ir jų vadovams irgi.
Jeigu nemokate patikrinti ar tikrai pakeitė detales, venkite šio tinklo paslaugų. Skambiai reklamuojasi dėl kokybės, tačiau realybėje viskas liūdnai.
Palikau savo automobiliui pakeisti padangą ant vieno ratlankio. Darbas truko ~1 valandą, kol laukiau Ukmergės g. priimamajame. Visą laiką negalėjau suvokti, kodėl taip ilgai viskas trunka. Po kokių 40 min. laukimo mane pasikvietė prie automobilio ir parodė, kad dėl "išklęrusio" ratlankio centravimo žiedo neužsideda ratlankis, taip pat jog per ilgos smeigės, prie kurių sukasi "rastafkės" ir dėl to jos remiasi į ratlankį. Leidau nuimti žiedą ir raltankis buvo uždėtas. Po kelių dienų, kai turėjau nuimti ratlankį, pastebėjau, jog neatsisuka veržlės. Pasirodo, serviso "meistrai" sumaišė veržles su skirtingais sriegiais ir 1.25 veržles užsuko ant 1.5 ir atvikščiai. Kaip įmanoma nepastebėti, kad viena iš penkių smeigių skiriasi, kai ji ~1, 5 cm ilgesnė, yra visai kitos spalvos negu likusios ir yra su išsiskiriančia veržle nuo kitų keturių? Dėl 30 € išlaidų pretenzijos nerašysiu, bet jūsų servisas nuo šiol bus minimas tik bloguoju.
Sveiki niekam nesiulau sito autoserviso butent svitrigailos Gatve naujamiestije nuvariau patikrint savo auto pakaba tai patikrino taip kad pripasakojo ten reik tvarkyt pripasakojo kad tas tas parejas krc ant 500 euriuku su darbu ir ka jus gavojat nuvariau pas zmogeli kas uzsiimineja Masinom paziuret sako viskas ten gerai ner ka tvarkyt net galvoju gal zmogelis klysta tai nuvariau I tuvlita pasitikrint viskas tvarloj nieko nerado pakaboj tai klausimas uab kemi ar grazu apgaudineti zmones ??? Ar kvailiu ieskot ? O gal tuvlita nemoka tikrinimas pakabu ??
2019-05-22 08:51:06 IP 2i250o3l
apgavikai 2019-05-10 13:07:13
Palieki mašina 9 valanda ryte 13 po pietu skambina kad galiu pasiimti kai realiai praėjo 4 valandos, o sąskaitoje įrašo 6 normaliai 2 valandas prisirašė ir 50 euru už dyką gavo tai dabar kaip patys grąžinsite ar eisime į vartotojų teises ir teismą. Nes čia jau principo reikalas, kad valandas prirašinėjate
Maloniai prašome atsiųsti mums el. paštu kemi@kemi.lt savo kontaktus ir automobilio valst. nr., kad galėtume viską išsiaiškinti ir nedelsiant su Jumis susisiekti.
Dėkojame,
2019-04-29 08:47:16 IP 2i250o3l
Sveiki 2019-04-13 16:57:21
Patys blogiausi atsiliepimai!! Vakar nuvažiavau į Švitrigailos g. 16a "Kemi" autoservisą sutaisyti sugedusio automobilio generatoriaus, nes nebekrovė akumuliatoriaus. Iš vakaro telefonu su administratoriumi sutarėm, kad galesiu nuo ryto palikti mašina ir tą pačią dieną viskas sutvarkyta. Sutarėm, kad vien už generatoriaus išėmima ir idėjima atgal bus 60e. (už patį darbą) be pačio generatoriaus restoravimo. Taigi palikau automobilį apie 8.30 ryte jau pas juos, o po pietu sulaukiau skambučio ir pasakė, kad šiandien automobilio nespės sutaisyti ir bus pirmadienį. Taip pat adminstratorius pasakė, kad reikės keisti guolius bei dirželius prie generatoriaus, kur visi dirželiai buvo nesenai pakeisti. Už šitą generatoriaus darbą jis užsiprašė 335e. be generatoriaus restoravimo, o su juo tipo turėtu gautis apie 400e. su viršum. Iš karto pasakiau jiems, kad perskambinsiu po keliu minučiu ir pasakysiu, ka darysiu. Perskambinęs pasakiau jiems, kad atsisakau visų šitų darbų ir noriu, kad mano automobilį surinktų atgal su senomis detalėmis. Nes už 200e. gali idėti naują generatorių Vilniuje su visu darbu, o jie pradėjo man meluoti, kad čia barška guoliai ir t.t ir norėjo kosminių 400e. Kai pasakiau, kad nebenoriu pas juos remontuoti automobilio administratorius pareiškė, kad turiu sumoket 145e už darbą ir pasiimti išardytą automobilį... Galu gale, kai pasakiau, kad kreipsiuos į policiją sutarėm, kad bus 80e. už tiesiog išardyma ir sudėjima atgal tų pačių detalių, o kur prieš tai buvom sutare 60e.. Tada jis pasakė man, kad autmobilis bus paruoštas pasiimti už 2 val. tai aš po pusantros valandos pajudėjau iš namų link servizo pasiimti automobilį, bevažiuojant ir likus keliom stotelėm iki servizo jis man paskambino iš asmeninio telefono (ne iš oficialaus 'Kemi' numerio) ir pasakė, kad dingo elektra ir kad automobilis yra ant keltuvo išardytas ir tebus paruoštas 19.00 val. Po 5 minučių aš jau buvau servize (17.00 val.) o mano automobilis stovėjo kieme.. Po tiek melavimų ir bandymo išvilioti mano pinigus aš pareiškiau, kad netikiu, kad jie iš viso mano automobilį buvo įvare į garažą ir paprašiau parodyti filmuotą medžiagą, kad mano automobilis buvo įvarytas į patį servizą, jie pareiškė, kad video kameros esančios servize neveikia ir kad kažkaip tipo stebuklingai per 5 min. surinko ir nuleido nuo keltuvo mano automobilį pastatė kieme. Už bandymą apgauti ir išvilioti pinigus taip pat už melavimą kreipsiuosi į vartotojų teises. Taip negali būti ir čia yra konkreti naglumo viršunė. Nežinau ar visi "Kemi" servizai užsiema tokiomis nesamonėmis ir ieško durnelių, kuriuos apgauti. Tai realiai sumokėjau jiems 80e. nors net nežinau, ar jie bent buvo ivarę mano automobilį į patį servizą. Niekam nerekomenduočiau šio servizo. Ačiū už dėmesį:)
labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos autoservise ir norime nuoširdžiai atsiprašyti jei autoserviso meistras Jums Jūsų manymu suteikė klaidingą informaciją.
Maloniai prašome Jūsų Jums patogiu metu susisiekti su mumis kokybės telefonu (8 5) 2647273, arba trumpuoju numeriu 1494. Norime priminti, kad Kemi autoservisuose yra taikoma 24 mėnesių arba 24 000 km garantija atsarginėms dalims ir paslaugoms ir Jūs visada galite kreiptis į mus. Mes visada pasistengiame išsiaiškinti bei išspręsti iškilusias problemas.

Kemi administracija
Prastai remontuoja automobilius, net nemoka elementariu defektų identifikuoti.
Problema: sakau važiuojant virš 80 km/h greičiu purto automobilį, pasiimu auto po beveik savaitės, kaip purtė taip purto auto toliau. Kemi servisas sako, pavažinėjom mieste su auto, niekas nesipurto :))) o pasirodo elementari problema, tiesiog parėjo granatos, va tokie specialistai ten dirba, nuo mėšlo nulipe
UAB Kemi Service 2019-03-13 15:13:48
Maloniai prašome susisiekti su mumis kokybės telefonu (8 5) 2647273, arba trumpuoju numeriu 1494. Norime priminti, kad Kemi autoservisuose yra taikoma 24 mėnesių arba 24 000 km garantija atsarginėms dalims ir paslaugoms ir jūs visada galite kreiptis į mus. Mes visada pasistengiame išsiaiškinti bei išspręsti iškilusias problemas.
Kemi administracija
Aciu man jusu paslaugu nebereike.
2019-03-13 15:13:48 IP 2i250o3l
Nesvarbu 2019-03-05 18:29:24
Labai prastai tvarko masinas pries varant i servisa masina vazevo tykiai pasemus is serviso viskas barska. Varstai nedaversti keli prasukti cilinblokas buwo keistas inpresuotas blogai. Buwo keisti rankinio trosai nors pries metus jau buwo keisti pakeistus wel aysirado negirdeti garsai... zodziu twarko bet atmestinai nedasuka varstu arba prasuka ir palieka kabet laidus...ir paima daug pinigu uz nesutvarkyta masina...
UAB Kemi Service 2019-02-07 11:18:35
Laba diena, Martynai,
Labai apgailestaujame dėl šios situacijos. Norime priminti, kad Kemi servisuose yra taikoma 24 mėnesių arba 24 000 km garantija atsarginėms dalims ir paslaugoms ir Jūs visada galite kreiptis į mus.

Esant klausimams bei nusiskundimams maloniai prašome kreiptis mūsų kokybės telefonu (8 5) 2647273, arba trumpuoju numeriu 1494.
Mes visada pasistengiame išsiaiškinti bei išspręsti iškilusias problemas.

Kemi administracija
Deja, tuo metu, kai atsiėmiau automobilį, informacija apie garantiją paslaugoms nebuvo suteikta ir dabar tas terminas jau praėjęs.
2019-02-07 11:18:35 IP 2i250o3l
Martynas 2019-02-04 08:35:24
Buvau palikęs automobilį, kad pataisytų generatorių, nes nebekrovė. Patikino, kad patys netaiso, kas susiję su elektra ir duoda partneriams. Kai atvažiavau atsiimti, arogantiškai nuplėšė tiek, lyg būtų naują įstatę. Po kelių dienų žiūriu, kad vis vien generatorius nekrauna. Nuvežiau į kitą servisą. Pasirodo jų partneriai kažkokį laiduką su varža prilitavo, kad nedegtų lemputė, jog generatorius nekrauna. Iš pažįstamų girdėjau, kad jei veža partneriams nulupa tiek, kiek partneriai paprašo, o dar ir savo užsideda, lyg patys taisę butų. Net jei tai būtų paskutinis servisas pasaulyje, nevežčiau vežti ten tvarkyti auto. Vengti iš tolo!
Laba diena, Martynai,

Mes visada pasistengiame išsiaiškinti bei išspręsti iškilusias problemas.

Kemi administracija
Uz 4vnt r16 padangu sumontavima ir balansavima ant lietu ratlankiu uzprase 39eur t.y. 0.9val +svareliai. Ok, meistro padejejas sako 10proc nuolaida padarysim. Jus ka juokaujat? Ir cia paslaugos kaina be ratu permontavimo nuo auto. Blogiausia tai, kad pries paliekant nepaklausiau kainos, mano kaida. Pagal ju paciu ikainius valandinis 39eur, o permontavimas ivertinamas nuo 0, 5 iki 1val.
Aplenkit sita servisa Ukmerges g. VILNIUJE
noriu padekoti kad greitai ir kas svarbiausia gerai - suremontavo mano mašiną. Į KEMI nuvažiavau
nusivyles dviem serv. Vilniuje kur vienas tikrai yra gerai zinomas. KEMI Švitrigailos servisas kas man ten labai
patiko tai jie ten viską labai operatyviai suorganizavo. turėjau kita dieną išvažiuoti į tolima keliione ir mano
HONDA mašinai reikejo pakeisti sankaba. Tomas yra tikrai super meistras. pats maciau kad yra klientų ir be
manes, sakau jiems, kad kitas servisas sake apytiksliai remontuosz 5 val. Remontas mano HONDOS
prasidejo kai net 10 min nepraėjo, ir po 3 h viskas buva padarita. jau praėjo menuo - ir viskas dirba kaip
reikiant. Geri mechanikai dirba tam servise ypac Vitalij. darbas padaritas kokybiškai. galiu pagirti.
Palikau Vilniaus Kubiliaus g. 16 Kemi servise automobili pakeisti lemputę ir patikrinti ar viskas gerai prieš techninę apžiūrą. Lemputę sugebėjo pakeisti, mušdami čekį blondinei maloniai konstatavo, kad automobilio būklė ideali. Per TA paaiškėjo, kad rankinis nestapdo galinio rato. Sugaišau 20 eurų ir tris dienas, per kurias automobilį galėjo sutvarkyti normalus servisas. Nekeista, kad jokių eilių nebuvo, priėmė iš karto, kai tuo tarpu dabar reiks laukti savaitę, kol priims kitas servisas ir dar nežinia kada pakartotinai atlikti TA. Apie automobilio patikėjimą šiam servisų tinklui daugiau nėra net kalbos. Linkėjimai meistrui Oleg Bukštinovič.
Kemi servisas esantis Vilniuje Ukmerges g. puikiai daro diagnostika ir tiksliai bei greitai randa bei pasalina gedima. Buvo kreiptasi du kartus su skirtingais automobiliais toyota del blogos traukos bei trukciojimo ir greitai is pirmo karto issprende problemas dvieju masinu. Sprendimo budai buvo skirtingi, bei abejais atvejais tiesiai i desimtuka. Remonto kainos buvo irgi gan nedideles. Aciu uz atliktus darbus.!
Norėčiau pasiteurauti dėl detalės broko, ar būtų galima pakeisti detalę kita, nes prieš pora mėn, tisą sakant, lygiai prieš du mėnesius Vilniuje Švitrigailos g esančiame KEMI serivze pirkau generatoriaus diržą su oro filtru, tiesiog keičiuasi pagrindinius diržus ir buvau šių dviejų detalių neįsigijęs. Tad pardavėjas pasiteiravo ar keisiu generatoriaus įtempėją... Na pasikonsultavus patarė ir jį pasikeist (beja pirktas tame pačiame servize ir puikiai tarnavo). Nusipirkau viską pasikeičiau, bet dabar pastebėjau, kad naujasis įtempėjas tiesiok dyla akyse (ko su senuoju nebuvo). Visgi "mano" meistras patarė nedelsti nes gali trukti dirželis... Ar būtų galima detalei pritaikyti garantiją? Prisegu nuotraukas:)
Kemi Kaune visada problemas sprendžia operatyviai. Prieš remontą visada pateikia tikslią samatą, pataria, rekomenduoja kokio gamintojo dalis naudoti. 2 metų garantija labai patinka, nes susitvarkius važiuoklę antrą kart jau nereikės savais pinigais tvarkyt.
Kemi Kubiliaus g.16 superinis servisas, sutvarke automobili, kuri negalejo suremontuoti autorizuotas servisas, kuriame buvo nustatytas valdymo bloko gedimas ir kuri reikejo tik keisti, kaina su keitimu 2050 euru, tada nutempiau automobili i Kemi Kubiliaus g. - draugas sake, kad dirba diagnostas tikrai suprantantis ka daro, ir ka jus galvojat - sutvarje per 2 diebas sena sugedusi valdymo bloka ir sumokejau 380. Aciu
Labai aciu vyrukams is Kubiliaus gatves Kemi servizo, kadangi isgelbejo vargse blondine tikrai itin skubios pagalbos reikalaujancioje situacijoje :) aciu jums, Jus nerealus! o ypac specialus aciu Olegui, kuris maloniai aptarnavo, ir sutiko surasti kas pagelbes kuo skubiau :)
KEMI autoservisų tinklas
2018-01-25 14:40:27 IP 2i250o3l
Ramunė 2018-01-12 20:04:59
Kemi Kaune - vaidina labai malonius ir paslaugius, tačiau net paprasto gedimo nesuranda (degė abs lemputė - sugedęs daviklis). Paima pinigus už diagnostiką, nusiunčia į kitą servisą, kur taip pat susimokėjau už diagnostiką, tačiau įtaria, kas gali būti (pabandyti išvalyti abs žiedą - tam patikrinti reikėtų nuimti ratą). Grįžtu į tą patį Kemi, kur sakė, kad pažiūrės dėl to įtarto gedimo, teigė, kad išvalė žiedą ir nieko nepadėjo. Tačiau nuvykus pas kitą meistrą, tos pusės ratas ir žiedas net nebuvo liestas.. Gėda..
Laba diena, gerbiama Ramune,

visų pirma, mums labai malonu, kad naudojatės Kemi serviso paslaugomis. Taip, Jūs esate visiškai teisi, Kemi serviso darbuotojai sau taiko pačius aukščiausius bendravimo standartus, kuomet eina kalba apie klientus. Stengiamės įsiklausyti, o svarbiausia, pasiūlyti geriausią problemos sprendimo būdą.
Mums belieka apgailestauti, kad nepateisinome į mus dėtų vilčių. Todėl manome, kad geriausias problemos sprendimo būdas būtų jei mes Jums grąžintume visas išlaidas, kurias Jūs patyrėte mūsų autoservise. Taip turėtų pasielgti save gerbianti įmonė. Susisiekite su mumis ir susitarsime, kokiu būdu Jums bus grąžinti pinigai. Pabaigoje tiesiog norime pasakyti, kad ne visuomet žmogus būna kaltas, mums tenka kiekvieną dieną, taisant automobilius, pasitelkti specialius įrankius, kurie diagnozuoja galimus gedimus. Jūsų nurodytu atveju, kaip tik ir nutiko ši bėda, diagnostika tiesiog neidentifikavo konkretaus gedimo (reikėjo pakeisti priekinį ABS daviklį).

Dar kartą atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Kemi administracija
Nezinau kaip kitiems bet as Kemi savo masinas taisau jau seniai. Priemejas su kuriuo bendrauju ten irgi seniai dirba, jis visada man pataria kokią detale geriau deti. Kalbu apie Vilniaus Ukmerges Kemi. Nu taip kainos nera pacios maziausios nu bet ne i garaza ir varau taisyti. Man asmeniskai svarbiausia, kad kokybiskai padarytu, kol kas gaunu ko man reikia.
Kemi servisas Kubiliaus g. Likom labai nusivyle kainom, aptarnavimu. Teko taisyti kelis kartus ta pacia beda ir moketi kosmines sumas.
Šis servisas - tai visiškas dugnas, darbų kainos neadekvačios atliktiems darbams, už detales, jei jų reikia, permokėsit mažiausiai tris kartus.
Vienas prasciausiu servisu, kuriuose yra teke lankytis....
prarudyjo stabdziu vamzdelis galinej masinos dalyje (masina senute BMW e39), kreipiausi i kauno taikos pr kemi, uz darba paskaiciavo 150 euru, uz vamzdelius 50. kiek suzinojau veliau valzdelio kaina 3 eurai metras, tai taip iseina kad pas mane pakeite 16 m vamzdelio? na ir dirbo turbut su auksiniais irankiais? !

Darbą baigianti Vyriausybė atsisako planų skirti 100 eurų išmokas švietimiečių poilsiui 11-29 11:40
Rugsėjį pritarusi planui nuo gruodžio skirti 100 Eur išmokas švietimo įstaigų darbuotojų atostogoms, darbą baigianti Vyriausybė galutinai atsisakė šios idėjos.
Ilgėjantis grybavimo sezonas – nepalankių permainų pranašas
Ilgėjantis grybavimo sezonas – nepalankių permainų pranašas 11-29 10:30
Gerokai užsitęsusį šių metų grybavimo sezoną lėmė šiltesni orai ir vėliau nei įprasta atėjusios šalnos, tačiau tokios klimato permainos atneš ne tik džiugių akimirkų, bet ir pražūtingų reiškinių...
Praėjusią parą patvirtinti 1.976 koronaviruso atvejai, mirė 11 žmonių
Praėjusią parą patvirtinti 1.976 koronaviruso atvejai, mirė 11 žmonių 11-29 09:46
Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1.976 nauji COVID-19 ligos atvejai, dėl koronaviruso mirė 11 žmonių, sekmadienį pranešė Statistikos departamentas.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%