Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno motocentras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno motocentras

Atsiliepimai apie Kauno motocentras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno motocentras, UAB

Rekomenduoju motocenter, draugiški ir kvalifikuoti darbuotojai, darbus atlieka greitai ir kruopščiai, jei randa kokią kitą problemą visados klausia, ar ją taisom, ar paliekam kaip buvę. Visados patars. Tikrai rekomenduoju kvalifikuotus specialistus.
Pirkome 2 motociklus. Malonus bendravimas. Viskas buvo aisku, paprasta ir tvarkinga.
pirkau honda cb 600 motocikla, malonus aptarnavimas. paprasti zmones viskas aisku viskas tvarkinga o motociklas lb tvarkingas ir vaziuoja puikiai. esu labai patenkintas.
Platus pasirinkimas tiek nuomai tiek pirkimui, sklandus ir malonus aptarnavimas! Patariu visiems ieškantiems motociklo ir taip pat norintiems susitvarkyti jau turimą, išbandžiau ir tai ir tai. 10/10
Šauni įmonė! Teko pirkti Honda NC750X iš šios įmonės, kuriuo esu labai patenkintas. Dariausi servizą prieš kelionę ir po jos, viską sužiūrėjo, patare, nu žodžiu esu patenkintas ir kreipsiuos toliau.
Netikę meistrai, vadovas melagis. Po skuboto remonto palikti neprisukti stabdžių suportai, pakeisti šakių riebokšliai pradėjo leisti po mėnesio. Nerekomenduoju
Telefonu buvo garantuota, kad parduodamas tvarkinga motociklas.
Atvykus gyvai buvau šokiruotas, motociklas tinkamas tik metalo laužui, nors už jį prašyta rinkos kainos.
Apsidairius aplink pamačiau, kad didžioji dauguma jų motociklų tinkami tik utilizavimui.
Liaudiškai tariant tikri "auksarankiai".
Nepirkite is sios imones motociklu, dirba a*******i, pardavineja motociklus su uzdroztais varikliais, o itikeneja jog motociklai idealus, taip nutiko ir man, isigijau motocila ju zodziais idealios bukles nuvaziaves i serviza pasikeisti tepalu suzinojau kad variklis prie uzkalimo ribos, meistrai sako kad buvo vaziota be tepalo, zodziu nera sveikos nei vienos dalies, kaip ir kitu pas juos pardavinejamu motociklu.
Ačiū už puikiai atliktą darbą, konsultacijas, pagalbą ir malonų bendravimą nuo pirmo skambučio iki motociklo pristatymo į kiemą! Jei reikėtų įvertinti - vertinčiau 10 iš 10 :)

Salasta
Oficialus KROSS dviračių atstovas

Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dviračiai; galanterija; laikrodžiai; muzikos instrumentai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Salasta" gimtadienis - 1998 metų Gruodžio 10 dieną. Internetinė svetainė startavo 2011.02.01 ir jau rado savo salą didžiojoje internetinės prekybos jūroje. Kasdien vis daugiau klientų apsilanko čia ir nemažai jų tampa pirkėjais. Nuo 2014.03.01 oficialus KROSS ir LE-GRAND dviračių atstovas Lietuvoje (Didmeninė...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Master tools
Adresas: Garažų g. 2, LT-28139 Utena.
Veiklos sritys: dviračiai; įrankiai; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybinės medžiagos; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
MASTER TOOLS Įrankiai ne tik profesionalams Įmonė „MASTER TOOLS“ įkurta 2010 metais. Pagrindinė „MASTER TOOLS“ veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba kokybiškais profesionaliais ir mėgėjiškais elektriniais, akumuliatoriniais, pneumatiniais, mechaniniais įrankiais, suvirinimo ir kita įranga, staklėmis, darbo saugos...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%