Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno butų ūkis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno butų ūkis

Atsiliepimai apie Kauno butų ūkis, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Kauno butų ūkis, UAB

Dmitrijus Igoninas
2020-09-11 08:23:52 IP 28mem2cp
Ateji butu ukis be kvetimo i Mazoji 11a tipo tvarkit elektra laiptinej, padare darbu tipo uz 2000€ nors rinkos kaina ne daugiau 300€ jau su madziagom. 1 nepilnos dienos darbas... Rekomenduosiu STT ir kitiems istaigoms pasidometi ju veikla.
Dmitrijus Igoninas
2020-09-11 08:22:51 IP 28mem2cp
Sveiki, R.Kalantos 119a namo rūsyje santechnikų paliktas šiukšles po darbo kas turėtų sutvarkyti ? Ar samdyti valytoją, ar patiems gyventojams, o gal baigę darbą turėtų susitvarkyti patys darbuotojai, kurie paliko šiukšles. Ačiū.
Bėgti nuo šios įmonės ir kuo toliau. Padarė darbus. Pranešė, kad apmokėti galima per 12mėn, o už mėnesio visas namas gavo laiškus iš pinigus išieškančios įmonės (kuri realiai tai atlieka neteisėtais būdais), t.y. panemunės butų ūkis nutekino visų gyventojų duomenis ir rimtai išgąsdino senyvo amžiaus gyventojus (nes laiškuose buvo grasinimai antstoliais ir t.t.)
Dirba kaip sugalvojo
2020-05-22 13:11:48 IP 55va2lu5
Dezinfekavo laiptinę, be jokios išankstinės informacijos. Net lapelio nesugebėjo pakabinti ar paklausti gyventojų, gal mums to nereikia. Juk yra kbu valytoja, kuri net 1 kart per mėnesį tą laiptinę plauna.
Keista, kad tas mokestis nebuvo išskaičiuotas iš kaupiamų lėšų. Nes jų niekam nenaudoja bent 2-3 metus.
Taip pat, bene 5 metus yra prašoma apgenėti ir sutvarkyti kieme merdinčius kaštonus, bet deja, jiems ir šis darbas per sunkus.
Kol dabar po buvusio sniego, keleto medžių šakos kabo nulūžę. Tikriausiai lauks, kol nukris ant šuniukus vedžiojančių galvos.
Puikiai dirbat kauno būstų ūkis, taip ir toliau. Sąskaitėlių tik neužmirštat va siųsti.
Labai liūdna, kad jūsų įmonė netaupo gyventojų pinigų. Už lango +15 o radijatoriai karšti. Suprantu, kad nėra šilumos reguliatoriaus pagal lauko temperatūrą, bet jūsų darbuotojai namo šilumos mazge gali sumažinti šildymą. Gyvenu R.Kalantos 119a name.
Per dvi savaites nesugebėjo sutvarkyti apšvietimo prie laiptinės.
Gintarė 2019-10-07 13:57:30
Tiesiog baisi įmonė... Buvo sumokėti pinigai už plastikinius langus laiptinėje. 2 metus laukiam ir vis jokių rezultatų. Pasiteisinimai tokie kaip, kad pinigai buvo panaudoti stogo remontui (nors stogas per tą laiką nebuvo tvarkomas), tai lietvamzdžio keitimui. Galiausiai pinigai atsirado kaip ir planas. Pagal planą turėjo sudėti langus 2019.09.17 dieną. Šalia esančioje laiptinėje sudėjo langus, o mes vis dar laukėme, kol paaiškėjo, kad jų darbuotojai sumaišė laiptines. O šiuo metu yra nebeatsakoma į laiškus, paskambinus visi girdim tą patį, , kitą savaitę''. Nepasitikėkit šią įmonę, plauna pinigus. O mes dabar kreipsimes į aukštesnes instancijas.
Pas mus tas pats tik su durim, vis zada, zada. Paprasius samatos ir sutarties vadybininkas Rytis Mickevicius atsake kad tai ne musu reikalas. Jums nesake kad nieko tokio, nenumirsit be langu? Nes mums atsakymas buvo butent toks :))) Pinigus mokam mes, uz ka ne musu reikalas :)))) Juokas pro asaras, dar su tokiu chamisku bendravimu nebuvau susidurus!
Labai prastos nuomens apie sita kontora negeba net normaliai tel. nr nurodyti. Internete duotas bendras Kauno savivaldybes telefonas. Kai ten nieko bendra su situo UAB
Norejau paklausti, kodel nevaloma apie visa namą Sąjungos a.12?Pinigus mokam visi-o tvarko tik dalį, iš kiemo puses-o už namo ne!Tai už ką mes mokam?
Sveiki, vel priversti kreiptis i UAB" Kauno butų ūki" ti jau nezinau net i ka keiptis, nes i skambucius ir nuvaziavima paaiskinti situacija niekas nereaguoja, o atejas meistras su mazu" gyvatuku" pravalyti vamzdziams buvo tiesiog JUOKINGA.Kaip suprantu, seni namai nedomina sios imones, ir is vis neaisku, kas ten dirba...Jei reikia keisti vamzdynus, tai gal nereiktu laukti avarijos, ar tai siai imonei normalu?Taip pat buvo prasymas sutvarkyti iejima i laiptine, bet liko tik skambucio pavidale... (Groteliu mediniu praktiskai nera..)Laukiam luziu, ieskosim kompensaciju...Tik rinkliava pinigu remontui, tik neaisku kokiam... (Verkiu 18-22.)
Dar apie vėliavą už 627, 45 eur. Kaip jau rašiau anksčiau, prie daugiabučio namo Studentų 14 vasario 16 d. pakabino vėliavą į surūdijusį laikiklį ir už tai norėjo iš mūsų kaupiamų lėšų nurašyti 627 eur., tačiau aš parašiau skundus ponui generaliniam ir savivaldybės daugiabučių namų administravimo skyriaus vedėjui Kęstučiui Miškiniui, tačiau į skundus nesiteikė ponai atsakyti per vyriausybės nustatytą 20 darbo dienų laikotarpį, todėl teko kviestis LNK televizijos KK2 laidą, tai ponas generalinis nesiteikė įsileisti į pastatą be savivaldybės administracijos direktoriaus Petrausko leidimo- pasirodo matomai žurnalistai baisiau už teroristus.Visus siunčia į Statybininkų 3, o ten sėdi mergytė kuri negali nei į ką atsakyti, duoda lapą, surašyk problemas, uždeda gauta ir viskas, nori atsako nenori neatsako kadangi jokios dokumentų registracijos, kaip beje ir pačioje savivaldybėje. Paprasčiausias Matijošaičio UAB-as, ne be reikalo ir Kauno butų ūkis pirko iš mero firmos šešias mašinas, o kai STT pradėjo ikiteisminį tyrimą, sugebėjo jį užtildyti. KK2 laidą galite pasižiūrėti 2018-05-16 d. Tiesa po televizijos ponai, nors ir toliau sukčiaudami, teikėsi atsakyti į skundus. Savivaldybės pono Miškinio atsakyme pasakyta: Už vėliavos ir stovo pirkimą iš jūsų kaupiamų lėšų nebuvo nuskaityta 627 eurų suma. Pasirodo prie daugiabučio dar ir 12 metrų vėliavos stiebą su dviem didelėmis vėliavomis pastatė, tokias kaip prie Prezidentūros, matomai būsimo prezidento užsakymu, nes prie daugiabučio vietoje vėliavos stovo pradėjo dar vieno daugiabučio statybą, o kadangi prie jo nėra tinkamo privažiavimo, tai važinėja per žalią veją ir lipa ant gyventojų sustatytų mašinų, bei atėmė didelę dalį jiems nepriklausančios teritorijos, kur trijų namų gyventojai statėsi mašinas. Ir savivaldybė išdavė leidimus visiškai nederinusi su aplinkiniais daugiabučių gyventojais. Daistatus atsovai pareiškė, kad jūs neturite teisės skųstis- viskas legalu, nors yra servitutinis kelias- reikia užimti ir taip paskutinius žalius plotus. O administratoriai, nors jiems kas mėnesį mokame mokesčius- tiksliau duoklę, nes namu visiškai nesirūpina, ir sklypų suformavimu visiškai nesiima, o paskui jūsų sklypai nesuformuoti- žemė valdiška- ką norim tą ir darom. Tiesa paskyrė mums administratorę Reginą Baranauskienę, tačiau nei į skambučius nei į e.paštą neatsako. Todėl įsitikinau, kad čia begalinė betvarkė ir tam vadovauja Kauno miesto savivaldybė- UABas. Nes iš KK2 laidos nepasimokė- už 2018-06-01 šalto vandens avariją nakties metu iš mūsų kaupiamų lėšų vėl nuskaitė 120, 45 eur., nors jokios avarijos nebuvo, o jei ir būtų turėtų būti apmokėta iš eksploatacinių lėšų. Matomai prireikė lėšų Matijošaičio oro balionui, kuris jį kels į Prezidentus. Labai gerbiame merą Matijošaitį už gatvių tvarkymą, tačiau kas liečia žmonių gyvenančių daugiabučiuose skriaudimą dovanoti tikrai negalime.Padalinio "Mano Kaunas" visiškai nepasitvirtino- tai valdžiažmogių atsitvėrimas nuo Kauno gyventojų. AR TOKIOS LIETUVOS TIKĖJOMĖS! Su mumis elgiasi šimtą kartų blogiau negu rusų okupantai. Ir tai, kai švenčiame Lietuvos šimtmetį! Pasityčiojimas ir iš Lietuvos vėliavos ir iš mūsų.!
Organizacija UAB "Kauno butų ūkis man skolinga nuo 2017 metų birželio 06 dienos 60 € ir niekaip nesugeba susimokėti. Kai pabandžiau paskambinti paaiškėja, kad įmonės administracija labai gudriai atsiribojusi nuo gyventojų, kad jie netrukdytų jiems ramybės. Paskambinus telefonu, kuris duotas kaip direktoriaus, atsiliepia "konsultantų tarnyba" arba kitu telefonu avarinė tarnyba. Užklausus administracijos telefonų, atsako, kad nežino. Susidaro įvaizdis, kad pas Amerikos prezidentą prisiskambinti galima, o į savivaldybės įmonę jokių šansų.
Aleksandras 2018-03-27 08:16:46
SENSACIJA ! Už tai kad vasario 16 d. Lietuvos 100-mečio proga prie daugiabučio namo adresu Studentų 14 pakabino vėliavą į seną surūdijusį laikiklį esantį 1, 9 m nuo laiptų paviršiaus iš mūsų sąskaitos skirtos remonto darbams paėmė 627, 45 eur., o už tai kad elektrikas po 5 mėnesių nurašė bendros elektros skaitiklių parodymus dar 34, 62 eur., kiti smulkūs bendrastatybiniai darbai 125.59 eur. Ir taip iš mūsų sukauptų lėšų remonto darbams liko šnypštukas. Iš tech. priežiūrai skirtų lėšų nepajudino ir piršto. Štai ir geriausia Kauno įmonė 2016 metais apdovanota Gazelės sertifikatu. ŠTAI IR LAISVA LIETUVA, tikrai turime kuo džiaugtis ir didžiuotis. Tam kad nebūtų pašalintas šis komentaras pridedu mano žodžius patvirtinantį dokumentą paimtą iš Kauno butų ūkio tinklalapio /savitarnos meniu/Atlikti darbai
Atsakymas visiškai neįtikino, nes nei vienas pagautas v***s nenori to prisipažinti. Tuo labiau, kad jūsų darbe nėra nei vieno sąžiningo žingsnio nuo pat administravimo paskyrimo, vyriausybės nutarimų jūs visiškai nepripažįstate ir jais nesivadovaujate. Savo žodžio nesilaikote, į mūsų raštą pateiktą 2017-12-8 d. iki šiol neatsakėte, Pastato naudingą plotą po priėmimo sumažinote 100 kv.m, Susirinkimo nuo 2017-08-3 iki šiol taip ir nesuorganizavote, Gruodžio 5 dienai. paskelbtas susirinkimas paskelbtas lapkričio 29 d., grubiai pažeidžiant susirinkimų įstatymą, kur reikalaujama skelbti ne anksčiau kaip prieš dvi savaites ir tai susitarėte kad skelbimą nuo elektros skydelio nuplėštų jūsų "arklys", dar melavote kad prieš tai man siuntėte e.paštu pranešimą. Už tai kad po 5 mėnesių teikėtės nurašyti bendros elektros skaitiklių parodymus vėl iš mūsų neteisėtai nuskaičiavote 34, 62 eur. t.y. už tai kad elektrikas teikėsi ateiti iki namo. Per 5 mėnesius iš techninės priežiūros surinktų lėšų 548, 90 eur. nepajudinote nei piršto. Todėl naivu patikėti jūsų aiškinimu ir apgailestavimu, net atsiprašyti nesiteikėte. Todėl jumis galbūt patikėsime tik tada, jei bent metus sąžiningai prižiūrėsite namą pagal visus vyriausybės nutarimus, ir neslėpsite jokios informacijos- atsiskaitymo lapeliuose yra pakankamai vietos, be to ir kita lapo pusė tuščia, todėl prašau visiems gyventojams pateikti kas mėnesį pilną informaciją. Ir prašau skaityti ir vykdykite vyriausybės nutarimus, kuriuos beje puikiai reklamuojate savo tinklalapyje, tačiau jų visiškai nesilaikote. Turi būti laiku pateiktos ir visos sąmatos ir atliktų darbų aktai, ir gyventojų sutikimai remonto lėšų panaudojimui, o iki kovo 31 d. vyriausybės patvirtinta ataskaita. Kai bus viskas sąžiningai atliekama, tada nereikės vogti ir "sistema" neges, Nes pas jus labiausiai sugedusi žmogiškoji sistema. O gaila - meška ėriuko kailyje, taip tikėjome jūsų sąžiningumu ir tuo kad 2016 metais pripažinta viena geriausių įmonių Kaune ir apdovanota "Gazelės" sertifikatu, todėl jus ir pasirinkome, deja jūs mus nuvylėte.....
UAB Kauno butų ūkis
2018-03-27 15:31:48 IP 2i250fal
Aleksandras 2018-03-27 08:16:46

Dėkojame už išsakytą nuomonę ir pastabas. Apgailestaujame, kad dėl techninių nesklandumų bendrovės savitarnos sistemoje atvaizdavome klaidingus duomenis. Nurodyta suma už vėliavų kabinimą - 627, 45 eur. buvo apskaičiuota visiems UAB Kauno butų ūkio administruojamies namams, o ne vienam namui.
Dėkojame, kad aktyviai dalyvaujate namo priežiūros procese teikdami pastabas ir pasiūlymus. Siekdami gerinti ir tobulinti paslaugų kokybę, ypač didelę svarbą teikiame Jūsų nuomonei.

UAB Kauno butų ūkio administracija
Ilona Jurate Sutkute 2017-11-19 17:51:29
Gyvenu Varniu g. 28-30. Musu name oficialiai keite vandentiekio stovus devyniuose butuose, bet pagal Jusu praktika islaidas uz remonta apmokejo visi 60 butu.Kodel mes turime apmoketi kaimynu remontus, tik nemotyvuokite tuo, kad tai yra namo bendra inzinerine nuosavybe.Kai mano bute prireike keist stovus, paskambinus i Jusu tarnyba man pasake, kad tai yra mano buto nuosavybe ir keisti stovus privalau uz savo pinigus.As taip ir padariau, tad dabar jus man paaiskinkite.kodel kitu butu savininkams galioja kitos apmokejimo taisykles.Ir dar noreciau suzinoti kodel budintis elektrikas atsisake nemokamai remontuoti pakeisti sugedusi elektros saugikli, kuris randasi laiptineje - ne bute, motyvuodamas tuo, kad tai yra mano buto asmenine komunikacija.Pinigus as jam daviau i letena, jis viska sutvarke, nes bute vyko trumpasis elektros jungimas, pabijojau gaisro pavojaus ir mokejau i rankas.TAI kodel 51 butas turi apmoketi kitu remontus ar vieniems galioja vienos taisykles, o kvailesniems kitos.Kodel elektrikas nekeite saigiklio, visi kaimynai butu apmokeje mano remonta
Kvailesniems galioja kitos taisyklės. Šiuo atveju dėl to už visus ir mokate, o protingesni pasidalina išlaidas visiems gyventojams.
Visiškas bardakas o ne įmonė. Truko radiatorius ir pradėjo lašėt vanduo. Skambinta į butų ūkį bet dėja buvo pasakyta kad medvegalio g.9 namo neaptarnauja!!!! Palaukit o mokėsčius gaunu tai iš jų!!! Beto gaunasi kad kauno butų ūkis nevykdo tiesioginio Kauno mero bei savivaldybės įsakimo 2017m spalio 20d. Nr. A-3812 kuriuo aiškiai pasakyta jog visas administravimas ir priežiūra pereina šiai "kontorai"
tai ka daryti? radiatorius laša tuoj pratruks o jie matai nemato mano namo...Skambinta į: mano kaunas, butų ukis, kauno vandenys, kauno energija, avarinė visą parą ir dar jau net nepamenu kur, ir visi jie siuntinėja vienas pas kita...paskambinau i policija tai patarė užsukti visam name šildimą:)
Ilona Jurate Sutkute
2017-11-19 17:51:29 IP 2g44cqe4
Sveiki, jau 2 kartus buvo kviestas elektrikas ir liko tik pazadai.. (Prie laiptines irengtos judesio lempa, bet sutvarkyti jos niekas nesugeba).Groteles prie laiptines suluzusios koja gali nusilauzti...manau ivykus nelaimei bus galima kreiptis tam tikros kompensacijos, nes niekas i gyventoju prasymus nereaguoja.
Buvo skambinta ir del blogo salto vandens tiekimo, kalbeta su vadybininku.Taciau sitai (FIRMAI)gyventoju skambuciai yra neidomus.
Jelena 2016-06-17 16:55:53
Jie iš vis neinformuoja. bei pernai, nei šiais metai Panemunėje (Smetonos al., Mažoji g.).
Tiesiog gižti namo ir supranti kad savaitei atjungė vandenį.
Ta pati situacija šiandien. Nuo ryto nebuvo visai jokio vandens. Vakare skambinu pasiteirauti, ar bus vanduo įjungtas nakčiai. "Nu, ten tvarko kažką... Negaliu pasakyti, kada bus... Jei šiandien nesutvarkė, tai rytoj dar tvarkys..." WTF?
Tai įmonė, kuri be vargo ir labai šauniai įsisavina gyventojų pinigus
Per pastaruosius miatus kordianalei keičiasi į gera pusė.
Jau daug metų mokame būtų ūkiui pinigus, kad tvarkytų namą.Pasirodo, kad niekas nieko neremontuotas, nes nėra lėšų (tai kur jos dingo).Jei aš neatlikčiau tiesioginio darbo, darbdavys senai būtų atleidęs, o Kauno butų ūkis ir Vilijampolės vadybininkai ramiai sėdi užstalėse nieko neveikdami ir kas mėnesį gaudami atlyginimą, kurį susiunčiame męs
Sugedo namuose salto vandens pagrindinis kranas bega vanduo per ji jiems tvarkyti priklauso iki skaitliuko, bet paskambinus i abarine tarnyba butu ukio gavome tik atsakyma kad nevaziuos ir numete telefona bandeme dar karta skambinti numetineja telefonus
nuo 09.08 (siandien 08.26) laukim elektrika Plento 16, aciu su...
Gyventoja 2016-05-27 10:57:27
Panemunės Plento g gyventojai nebuvo informuoti apie karšto vandens nutraukimą, už tai atsakingas asmuo atostogauja, o gyventojai tegu pasiunta...jei visi darome savo darbus, tai ir butų ūkis tegus atlieka darbus, tegu išmoksta pasiskirstyti savo darbus!! Dar to nebuvo...
Tiesiog gižti namo ir supranti kad savaitei atjungė vandenį.
svetainėje nurodytas vienintelis telefono numeris, kuris neveikia. esant reikalui skambinti keptuve? tad ištrinkite, neklaidinkite žmonių.
Įspėjate, kad Jūsų internetiniame puslapyje įžeidžiantys komentarai iškart bus šalinami, bet pradėkite nuo savęs. Pažiūrėkite į savo puslapio laukelių "El. pašto adresas", "Telefonas" pastabas. "Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro" arba "Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė". Kur jūs matėte, kad respektabilia save laikanti įmonė kreiptųsi į kitus juridinius ar fizinius asmenis kreipiniu "tu"!
Įdomu, kaip šias pastabas pakomentuotų Kauno savivaldybės Valstybinės kalbos kontrolės skyriaus darbuotojai?
O as noreciau paklausti, nuo kada UAB Komunalinis ir butu ukis tapo savininku daugiabucio namo kuris turi 32 butus? Nes atstovas kuris turi teise priziureti silumos mazga leidzia ne kaikuriems namo gyventojams uzsiimti savivale. Tai tokia neatsakinga imone kuri dirba principi kaip is sovietiniu laiku labai populiaraus filmo "Dvylika kedziu" pinigai i prieki kedes paskui.... o apie servisa ju aplamai nera ka kalbeti, i ivyki atvaziuoja ne visi bet isgere su kvapeliu, kad net nesugeba nustatyti kuriame aukste yra gedimas. Taigi imone su dau daug veltedziu trinanciu kedes uz musu pinigelius.
pranas zilinskis
2012-04-12 20:42:38 IP 2h85agu8
noreciau, kad butu ukio specelistai man paaiskintu, kaip galima ismatuoti elektros istoliacijos varza neisjungus itampos

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Ispanija dėl koronaviruso skelbia nacionalinę nepaprastąją padėtį
Ispanija dėl koronaviruso skelbia nacionalinę nepaprastąją padėtį 10-25 16:18
Ispanijos ministras pirmininkas Pedro Sanchezas, siekiantis pažaboti antrąją koronaviruso pandemijos bangą, sekmadienį paskelbė nacionalinę nepaprastąją padėtį ir įvedė komendanto valandą visoje...
COVID-19 atvejų skaičiui pasiekus rekordą, Italija griežtina apribojimus
COVID-19 atvejų skaičiui pasiekus rekordą, Italija griežtina apribojimus 10-25 15:37
Naujų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų skaičiui Italijoje pasiekus naują rekordą, šalies ministras pirmininkas Giuseppe Conte sekmadienį sugriežtino visoje šalyje nustatytus apribojimus...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%