Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB KARCHER

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KARCHER

Atsiliepimai apie UAB KARCHER

Melga
Parašyk savo nuomonę apie UAB KARCHER

Karcher kokybe buvo prieš 10-15 metu, dabar nera kokybes, labai brangus servisas, aparatai tarnauja neilgai, dažnai genda, moki tik už varda kurio realiau nera.
Teko uzsakineti detale is Vilniaus filialo plovimo prietaisui ir likau nustebintas ju darbo metodika.Is pradziu detale sistemoje rodo jog pas juos yra (nors nera)Buvo pasiulita uzsakyti detale ir kita diena jie zadejo ja atsivesti.Nesulaukus skambucio nuvazevau detales pasimti bet pasirodo detales jie negavo ir net nebande paskambinti kad ispetu jog detale ateis veliau.Kita diena negaves ju zadetos zinutes vel vaziuoju ir seip netaip surado uzsakyta detale...Po triju savaiciu skambina is Kercher ir klausia kasa atvaziuosime dalis pasimti
Turėjau ne vieną Karcher aparatą ir nesidžiaugiau. Detalės labai brangios, plastmasės prastos ir greitai gendantys prietaisai.
Laba diena, Modesta,

dėkojame už atsiliepimą. Kolegos iš serviso skyriaus susisieks su jumis artimiausiu metu.
Pirkau langų valytuvą. Neužtenka, kad atsiuntė neveikiantį įrenginį, bet dar problemos su keitimu : dvi dienas laukiau kada paims, kol pasibaigus kantrybei, pati pradėjau teirautis. Prieš perkant, gerai pagalvočiau, ar verta turėt su šia įmone reikalų.
Sveiki, nerekomenduoju darbintis i sia imone. Atejus pokalbiui i ja, personalo vadove viska graziai nupasakoja ir jautiesi taip lyg tai butu tavo svajoniu darbas t.y : papildomas sveikatos draudimas, uzsienio kalbu kursu apmokejimas ir t.t bet po antro susitikimo su vadovybe tu supranti kad tai tiesiog jaukas ir pazadai kurie ir liks pazadais. Nes tik besikalbant apie imones tvarka ir valandini apmokejima buvo aptarta virsvalandziu apmokejimas, nes buvo duota suprasti kad virsvalandziu kaip ir darbo sestadieni/sekmadieni tikrai bus ir nemazai, mano iniciativa buvo uzsiminta apie tu virsvalandziu apmokejima, bet is vadovybes veido israisku ir to kad jie pareiske apie kazkokias mistines laisvas dienas po virsvalandziu supratau kad tai nerimta ir juokingai skamba. Virsvalandziai kaip ir laisvos dienos yra apmokamos 1, 5 - 2 k koficientu tai vadinasi sis darbdavys nenori moketi uz darbo valandas o visos neva zadetos socialines gerybes yra tusti pliurpalai kaip ir tai kad neva gyvuoja mistiniai bonusai bet ju negausi, nes prades skaiciuoti nuo kitu darbo metu :). Nerekomenduoju vaikscioti i darbo pokalbi ar darbintis, nes atrodo mazu maziausiai keista.
Laba dieną, Labai nusivyliau "Karcher" servisu Kaune. Žmona nunešus "Karcher" SC6, 800c karšto oro valytuvą į servisą paliko tvarkymui. Po kurio tai laiko paskambinęs meistras pasakė, kad remontas kainuos 270eu., nes tam įrenginyje pilna bedų ir visas detales reik užsakinėti iš užsienio, todėl toks brangus remontas. Pasitarę su žmona nutarėm atsisakyti, nes pats prieš servisą buvau išardęs įrenginį ir dideliu bėdų nemačiau. Todėl pasiskaitęs informacijos nutariau pats imtis taisymo. Visuose info straipsniuose pirma jų bėda būna garų spaudimo daviklio gedimas. Taip, kad užsakiau tam pačiam servise ta detale kuri kainavo 16eu su centais ir ja pakeitęs gavau dirbanti įrenginį. Todėl norėčiau perspėti kitus serviso klientus, kad aklai nepasitikėtu servise meistru kompetencija ir dideliu noru akiplėšiškai imti pinigus už išgalvotas paslaugas
UAB AP TARNSPORTAS
2017-07-10 15:08:14 IP 28meqkna
Labai nusivyliau Karcher aptarnavimo parduotuve, , , Deimena"ir servisu Panevėžyje, nusipirko įmonė prieš metus langų plovimo įrenginį (valytuvas su siurbliuku), ir po kiek laiko nebepasikraudavo, nuvežėme į parduotuve, jie patikrino su savo krovikliu ir patvirtino, kad nekrauna ir ta problėma nebepataisoma, o įmonei garantija tik metams, mūms garantija nebegaliojo, nes praėjo metai ir 2 mėnesiai.Pardavėjas pasakė:neškite į serviza mūsų, bet tikimybė maža, nes jie netvarkomi.Nunešiau į servisa, palikau, sakė pažės.Po dienos paskambino, pasakė pasiimkite nesutvarkė, jis išmetimui.Nunešiau į paprasta servisa, pas senuka, kuris tvarko elektronikos prietaisus, sutvarkė per 10 min, ir sakė, kad buvo užsikirtes varikliukas.NESAŽININGI KARCHER ATCTOVAI.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Vinkšnų tak. 13, LT-52317 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

S. Cichanauskajos atstovė: atsakymas į ultimatumą – atšaukta Lukašenkos palaikymo akcija 10-24 20:41
Geriausias Minsko atsakymas į iškeltą "liaudies ultimatumą" iš prezidento posto atsistatydinti Aliaksandrui Lukašenkai yra jo atšauktas sekmadienį turėjęs vykti palaikymo mitingas, sako...
EP siekia įpareigoti įmones tikrinti, ar jų prekės neprisideda prie miškų naikinimo 10-24 17:58
Europos Parlamentas (EP) ketvirtadienį pritarė teisėkūros iniciatyvai dėl to, kad ES rinkai nebūtų teikiami su pasauliniu miškų ir kitų ekosistemų naikinimu susiję gaminiai.
Kabule susisprogdinus mirtininkui žuvo mažiausiai 13 žmonių
Kabule susisprogdinus mirtininkui žuvo mažiausiai 13 žmonių 10-24 17:33
Kabule šeštadienį mažiausiai 13 žmonių žuvo ir dar 20 nukentėjo šalia vieno švietimo centro susisprogdinus mirtininkui, pranešė afganų Vidaus reikalų ministerija. Tarp žuvusiųjų yra ir vaikų...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%