Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kalba.Lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kalba.Lt

Atsiliepimai apie UAB „Kalba.Lt“

Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Kalbų kursai, studijos užsienyje, korepetitoriavimas, karjeros pasirinkimas, edukacinės stovyklos
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Kalba.Lt“

Laura 2022-01-29 10:28:24
Laba diena, esu labai nusivylusi ir pasipiktinusi, kad mokytoja Viktorija į pamokas nuolat vėluoja arba pamokos nevyksta, niekas nepraneša. Prisiskambinti neįmanoma nei vienu numeriu, niekas neatsiliepia ir situacijos nepaaiškina, kodėl nevyksta pamoka ir kodėl nuolat vėluoja mokytoja. Už pamokas prašo laiku mokėti, o patys vėluoja. Nei vienas įstaigos darbuotojas neatsiliepia į skambučius ir ignoruoja. Kaip vaikui mokintis nesuprantu, jei neteikiamos paslaugos.
Visuomet stengiamės užtikrinti kuo aukštesnę mokymo paslaugų kokybę, todėl atsakingai vertiname šią padėtį, susidariusią dėl dėstytojo asmeninių aplinkybių bei komunikacijos. Šiuo metu jau sprendžiame šią situaciją bei koreguojame vidinius procesus, kad ateityje to pavyktų išvengti.
Gal kalbą mokint ir mokat, bet vairuot galėtumėt pasimokint arba bent lipdukus nusiklijuokit, kai avarines situacijas sudarinėjat. Kaunas. KTA016.

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%