Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB KAITAS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB KAITAS

Atsiliepimai apie UAB KAITAS

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie UAB KAITAS

Nuostabi klinika ir dr. Aurimas Kviklys. Pr įžiūrėjo mano sūnus per 20 metu. Jo dėka mano vilkšunis išgyveno 15 metu! Neskaitykite tu sapalioniu kurias apie nuostabų gydytoją ir jo klinika rašo neismaneliai.
Labai bloga klinika, jokiu budu nesikreipkit. Atvezem katina nukritusi nuo penkto auksto. Aurimas Kviklys nieko blogo nerado, pasake kad skausmai praeis ir katinas atsistatys po poros savaiciu, paskiepijo vaistais, paeme 48 eurus ir viso gero. Katinui nepagerejo, nuvezem pas veterinara ir ten rado du luzusius kaulus ir akiu problemos, dabar gydomes. Nesikreipkit i sia klinika!!
Demesio!!!!!! Jeigu mylit savo gyvunus, laikykit atokiau juos nuo vadinamo "veterinarijos gyditojas" p. Aurimo. Jei paklausyciau jo, dabar jau verkciau prie kapelio savo suniuko. Aciu dievui, man uzteko proto jam nepatyketi. Jam tik mesos skerdykloje dirbti!!!! Ponas Aurimai, nekankinkit gyvunu!!! VETERINARIJA TAI NE JUSU DARBAS, PAGAILEKIT GYVUNUS IR JU SEIMININKUS!!!! NE MOKAT JUS NUSTATYTI LYGOS BEI GYDYTI!!! Dirbkit kita darba!!!!
labai patenkinti klientai
2014-06-13 14:54:01 IP 65hnbuut
Teko musu grupei gyvuneliu myletoju susidurti su sia Klinika.Tai tiesiog europinio lygio klinika su auksciausios kvalifikacijos specialistais.Jos vedantysis vet. gydytojas Aurimas Kviklys yra vienas is geriausiu gydytoju europos sajungoje.Jo geneali patirtis ir gebejimas dirbt su klientais ir gydant ju augintinius mum padare neisdildoma ispudi ir begalini nuosirduma.Ta proga norime jam ir jo kolektyvui palinketi istvermes ir kantrybes ju sunkiame darbe, kuriu deka mes visada paliekame iseidami jo klinika su dziaugsmu ir pasitenkinimo sypsena veide. Aciu jum, kad esate mielieji!
Nepatenkinti klientai
2014-02-06 10:23:03 IP 2i250ggv
Labai nusivyliau šia klinika. Panašu, dirba tik vienas ''kvalifikuotas'' veterinaras- Aurimas Kviklys- kurio kvalifikacija kelia didelių abejonių. Yra visų sričių ''meistras'', kuris narkozės gyvūnui nesugeba operuodamas tinkamai apskaičiuoti, todėl mano katė po elementarios sterilizacijos operacijos vos neatidavė galų. Išsigelbėjome tik kitoje klinikoje. Jei gyvūną reikia paskiepyti ar atlikti kokią kitą elementarią procedūrą, tada ši klinika gal ir tinka. Tačiau jei gyvūnas susirgo rimčiau ar reikia kokios rimtesnės intervencijos su narkoze- siūlyčiau labai atsargiai. O dar geriau- nekelti ten kojos ir neturėti jokių reikalų su Kvikliu. Nes kai būna problema, jokių pretenzijų jis nebegirdi. Malonus aptarnavimas, su kuriuo pasitinkami klientai iš pradžių, tada ir pasibaigia.

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
Anisana
Kauno veterinarijos praktika

Adresas: Veiverių g. 176A, LT-46415 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; veterinarija.
Kauno veterinarijos praktika – tai smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika, kuri specializuojasi šunų ir kačių gydyme. Vizitui pas veterinarijos gydytoją galima iš anksto užsiregistruoti registratūros telefonu. Ligų diagnostikai naudojama moderni aparatūra. Klinikoje įrengtas erdvus stacionaras, todėl gyvūną galite...

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%