Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Juodasis garnys, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Juodasis garnys

Atsiliepimai apie Juodasis garnys, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Juodasis garnys, UAB

Linkiu visokeriopos sėkmės šios įmonės direktoriui ir kitiems darbuotojams. Labai džiaugiuosi, kad suradau šią įmonę ir pasinaudojau šios įmonės paslaugomis. Šį įmonė vienintelė Lietuvoje, kuri sutiko apšiltinti itin sudėtingą statinį. Tikrai aukštas profesionalumas.
Pagarba.
Mantas
Tikrai rekomenduočiau.

Mano atveju situacija buvo labai nestandartinė ir sudėtinga, apšiltinti reikėjo apie 30 kubinių metrų uždarų tūrių. Darbą atliko greitai, sąžiningai. Vietoje priėmė racionaliausius sprendimus. Iš to, kokių klausimų klausė manęs, iš girdėto darbuotojų tarpusavio aptarimo bei darbo rezultatų galiu teigti, kad pas mane dirbo aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turintys specialistai. Po darbo neliko jokių darbų žymių, net iš pievos prie namo trukšliukus susirinko.

Kainos sandara - skaidri ir aiški. Firmos tinklapyje esanti skaičiuoklė yra stebėtinai tiksli (mano skaičiavimai pagal skaičiuoklę nuo faktinių sąnaudų skyrėsi 20-čia eurų). Į užklausą internetu sureagavo per vieną valandą. Darbams brigada atvažiavo pedantiškai, 3-mis minutėmis anksčiau sutarto laiko. Dokumentacija - detali, aiški ir tvarkinga.

Darbai buvo daromi Vilniaus mieste.
Atvažiavo, supute ekovatą per 2 val, užtaise skyles ir visogero.... Labai dėkingas, namas tapo tikrai šiltesnis.
Labai norėčiau padėkoti šios įmonės kolektyvui už gerus patarimus ir darbus.
Rekomenduoti mažesni šiltinimo storiai pilnai pasiteisino.
Spalio mėnesį dujoms (116 m2 namui šildyti ir vandeniui ruošti) išleidome tik 32 eurus.
Niekaip negalime patikėti, kad taip mažai sunaudojame kuro.
Tikrai didelis Ačiū Jums.
Esu labai dėkingas už konsultaciją bei šiltus namus, kuriuos apšiltino komunikabili Juodojo Garnio komanda. Dar neatėjus šaltajam sezonui aš jaučiau skirtumą. Ryte net tapkiu nebereikia atsikelus iš lovos - grindys šiltos. Net kaimynystėje žaidžiantys vaikai mažiau girdisi.
Didelis AČIŲ.
Aš rekomenduoju Juodajį Garnį

Robertas
Žemaitija
Kaip ir visi besistatantys/besiremontuojantys susidūriau su statybininkų blogai atliktais darbais.Paslėptu broku apšiltinime, kuris išryškėja tik po kelių metų.
Internete begalės patarimų, man patiko du rusiški rusiškai nuoširdūs, bet labai profesionalūs.
YouTube jie šiais pavadinimais:
Ошибки утепления деревянного дома/как НЕ надо утеплять дом!
Какой утеплитель лучше в 2019? Что использую на своих стройках. Все по уму

Juose išaiškina - arba nemokšos arba nesąžingi tie rusų statybininkai, prie jų visą laiką reiktų prižiūrėtojo (irgi sąžiningo, beje). Įtariu, kad ir Lietuvoje panašiai yra.

Paieškos internete pagal raktinius žodžius " Jau apšiltintų dembliais namų statybinio broko taisymas" rezultatų nedavė. Parašiau ilgokus užklausimus dviem žinomoms man ir trims nežinomoms firmoms.

Atsiliepė tik "JUODASIS GARNYS". Telefonu labai geranoriškai ir profesionaliai, inžinieriškai pakonsultavo.

Atsidaręs firmos tinklalapį pamačiau - jie atlieka panašius darbus, tik vadina kažkodėl švelniau (trečia ir septinta paslaugų aprašymo eilutės)

Be to iš patirties žinau- jei tarnybinio firmos telefono kodai 689 arba 687, dar 686 - tai reiškia, kad jais naudojamasi dar nuo OMNITEL 1993 metų, kai kodų pirmas skaičius buvo 2. Kitaip sakant firma niekada nesislapstė.

Linkėčiau JUODAJAM GARNIUI dabartiniais skubos laikais, kai nieks neturi nei laiko, nei kantrybės tekstus skaityti, prisistatyti bei darbus savo rodyti ir YouTube klipais.
Norėčiau padėkoti šiai firmai už gerus darbus. Didelis ačiū direktoriui Mindaugui už patarimus. Jūs sutaupėte mums daug pinigų ir laiko.

Ačiū
Labai norėčiau padėkoti šios įmonės darbuotojams Vytautui ir Deividui už greitus ir kokybiškus darbus. Ir ačiū, kad susitvarkėte. Rekomenduosiu kitiems.
Ačiū.
Irena
Didelis ačiū už namo kokybiškus ir greitus šiltinimo darbus. Name pasidarė labai vėsu. Tikiuosi žiemos metu bus labai šilta.
Gerų Jums darbų

Užsakovas iš Kauno rajono.
Saulius
Labai stipri imone. Sekmes Jums.

Tomas
Vilnius
Norėčiau padėkoti Juodojo garnio darbuotojams už gerai apšiltinta mūsu nauja nama, kuriame sutikome šv. Kaledas. Geru darbu Jums naujais metais. Ačiū.

Aiste
Kaunas
Dėkui didelis šios įmonės vadovui už patarimus ir darbus. Jūs vienintelis iš visų įmonių (kurios atlieka šiltinimo darbus) paaiškinote, kad negalima poliuretano pūsti ant difuzinės plėvelės. Jūsų dėka išsaugojau stogo konstruktyvą sveiką, o kaimynas susigadino. Jūsų vyrai manau kokybiškai apšiltino mano namo stogą. Galėtumėte daugiau informacijos pateikti į viešąją erdvę apie poliuretano minusus. Ačiū Jums labai. Gerų darbų.

Saulius,
Ramygala
Ačiū. Ekovata pilnai pasiteisina. Atlikom termoviziją, - viskas puiku. Nežiūrint, kad dar neapšiltinom stogo, nekūrenant 12val. temperatūra krinta 1 laipsniu, kai lauke -2 laipsniai.
Sveiki. Norėčiau padėkoti UAB Juodasis garnys kolektyvui už gerą ir nuoširdų darbą. Pasidariau pastato termoviziją, visi mazgai apšiltinti įdealiai. Nepykite, kad buvau priekabus ir reiklus, nes šiame name mano vaikai gyvens šiltai, o aš pats esu statybos techninės priežiūros vadovas. Direktoriui norėčiau palinkėti gerų Naujų Metų ir gerų supratingų klientų.

Mantas
UAB Juodasis garnys
2017-02-27 04:03:53 IP 57pruvet
Linas 2017-02-26 18:07:30
Sveiki. Apie jokius pinigus net kalbos nebuvo.Tai akivaizdžiai matosi mano komentare. O jau jai pradėjot apie pinigus tai paminėkit kad kai Jūsų darbuotojai atvažiavo apšildinti sienų bet dėl kažkokių aplinkybių negalėjo to padaryti aš už atvažiavimą sumokėjau 100 eurų.ir sutarėm kad termovizija padarysit už 30 eurų. nesulaukus skambučio dėl padarymo termovizijos nors Jūs minėjot kad tik bus tinkamas laikas t.y temperatūra įsitraukia į sąraša mano adresą ir atvažiuojat, nesulaukus Skambučio pasukau pats, tada paminėjot kad jau kaina 50eur, kai priminiau kad esu Jūsų kaip ir klientas tai nenorom sutikot, dar pasakiau kad ir kaimynas užsakys Jūsų paslauga kad tik apsimokėtų Jums atvažiuoti. Taip kad aš nieko nenorėjau nemokamai. Jai kaip minėjot kad esu Jūsų klientas man galėtumėt pasukti, o ne nekonkrecius atsakymus duodamas. Rimtos firmos ir rimti vadovai nesivelia i konfliktus su klientais ir pašiepiančių atsakymų neduoda, tai tik dar kartą parodėt savo lygį. Sėmės Jums darbuose, bet jai taip dirbsit neturėsit kam dirbti.
Sekmes gyvenime
UAB "Juodasis garnys" 2017-02-26 17:36:39
Sitas ponas Linas labai noretu visko nemokamai. Sis ponas galvoja, kad jis tik vienas gali atostogaut. Musu darbe pasitaiko toks vienas is 1000. Gal Jus ponai Linai nueikite desros nusipirkti i Maksima nemokamai.
Mindaugas R.
UAB "Juodasis garnys"
2017-02-26 17:36:39 IP 57pruvet
Linas 2017-02-09 17:02:55
Sveiki. Įmonės darbuotojas Mindaugas netęsi savo žodžio, ir nepagarbiai atsiliepia apie savo klientus. Jo pasakymas, kad atostogauja ir negali dėl vieno kliento gadinti savo atostogų, nors buvo pats pažadėjęs padaryti termoviziją. Ilga laiką nekėlė ragelio o po to atsiliepė ir pasakė kad atostogauja. Skambinau bent dešimt kartų o rezultato nėra. Nepasitikėkit šiuo žmogumi nežinau jis savininkas ar vadybininkas MINDAUGAS.
Mindaugas R.
Sveiki noriu padekoti firmai Juodasis garnys uz kruopstu ir sazinigai atlikta darba, ir firmos atsiustus darbuotojus Viktora ir Rolanda kurie turejo kantrybes isaiskinti man visus rupimus klausimus ir padaryti savo darba :)
Geru darbu Jums
Egidijus Janapoles mst.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Rekreacinė statyba
Adresas: Žirnių g. 12, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; architektai; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Rekreacinė statyba" suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kitos paskirties inžineriniai statiniai; kultūros paveldo statiniai. Vykdome...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Sukirto rankomis dėl Rygos PC "Ozols" 40 mln. Eur vertės sandorio
Sukirto rankomis dėl Rygos PC "Ozols" 40 mln. Eur vertės sandorio 12-01 10:11
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "KS Holding" su Suomijos fondu "Titanium Baltic Real Estate" susitarė dėl prekybos centro "Ozols" (lietuviškai – ąžuolas) Rygoje perleidimo už daugiau nei...
Antradienį – 1.793 nauji COVID-19 atvejai, mirė 15 neskiepytų ar paskiepytų nepilnai žmonių 12-01 09:41
Lietuvoje antradienį nustatyti 1.793 nauji COVID-19 atvejai, mirė 18 žmonių, rodo trečiadienį paskelbti Statistikos departamento duomenys.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%