Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB JOLISTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOLISTA

Atsiliepimai apie UAB JOLISTA

Parašyk savo nuomonę apie UAB JOLISTA

Nuo skambučio šiai įmonei praėjo tik kelios valandos, o balkono durys jau sutaisytos. Ačiū, viskas greitai, kaina adekvati, o meistras taip pat labai malonus buvo.
Ačiū už operatyvumą, malonų bendravimą.Balkono durų remontas atliktas Varėnoje-iš vakaro pateikiau užsakymą, o kitą dieną, po pietų jau buvo pataisyta.Rekomenduoju visiems, tikrai nenusivilsit.
Ačiū įmonei UAB Jolista ir meistrui už operatyvumą ir malonų bendravimą.
Nuostabi imone, nuostabus meistrai. Dirbu iki 18val, Vilniuje meistra išsikviesti be šansu, tokiu laiku. Čia žmones atvažiavo vakare, atliko darbus nepriekaištingai. Rekomenduoju! Ačiu vyrai.
Labai dėkoju uz greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą.Rekomenduosiu visiems.Esu tikra jog pasirinkę Jolistą liksit patenkinti. (2018.10.03)
Siandien man pakeite balkono langa Jolistos darbuotojas Jurijus. Darbas atliktas puikiai, puikus bendravimas, operatyvumas tobulas. Dar ir nemokamai sureguliavo durys. Aciu Jums Labai!

noriu padėkoti Jūsų įmonės darbuotojui Jurijui, kuris vakar profesionaliai įvertino mano buto plastikinių langų būklę. Jurijus dalykiškai viską paaiškino, atliko kai kuriuos derinimo darbus. Likau labai patenkinta šiuo Jūsų įmonės darbuotoju.

Danutė Šidiškienė
Peteliškių g., Vilnius.
Jei dar kada reikės tokių paslaugų, kreipsiuos tik į Jolistos meistrus! Pirmiausia, tai labai malonus aptarnavimas, antra viskas sutvarkyta, išmatuota ir sudėta per mažiau nei dvi paras! Ačiū
Ketvirtadienį paskambinau, o penktadienį atvažiavo ir sureguliavo langą. Kadangi langas gana senas, kitiems "specialistams" jis nepataisomas, o Jolistos meistras užtruko pusvalanduką ir viskas sandaru. Likau nustebęs greitu ir maloniu aptarnavimu. Langas sandarus ir nereikės keisti, todėl sutaupė krūvą pinigų. Kainos palyginus su kitais yra tikrai mažos. Rekomenduoju.
Rekomenduoju. Greitai, profesionaliai suremontavo balkonų duris. Nuoširdžiai ačiū!
Greitas ir kokybiškas aptarnavimas, profesionaliai diagnozuota problema ir rastas efektyvus sprendimas. Tikrai verta kreiptis! Nuoširdžiai ačiū!
seserys bernardinės
2017-12-09 20:26:12 IP 78.63.16.118
Labai nuoširdžiai dėkojame už greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą. Linkime Jums kuo geriausios sėkmės ir Dievo Palaimos!
Sesės Bernardinės,
Jau antrą kartą užsakinėjome langą šioje įmonėje ir įvertinimas tik teigiamas. Greitai išmatavo, pateikė pasiūlymą ir po to kokybiškai ir tvarkingai viską padarė. Sąžiningas darbuotojų darbas, lankstumas ir rimtas požiūris į klientą - rodikliai, pagal kuriuos pasirinkome šią įmonę vėl bei drąsiai rekomenduojame kitiems. Esu tikra, jog pasirinkę liksite patenkinti.
Pas juos užsakiau terasos langus, viska padare laiku, išaiškino kaip prižiūrėti, koki varžteli pareguliuoti jei reikės. Jaučiasi, kad žmonės dirba mėgstamą darbą ir iš to jaučia malonumą, tada klientui belieka tik džiaugtis jų atliktais darbais. Likau patenkintas. Respekts :)
Paskambinau, paaiskino beda, isprendem greitai ir kokybiskai! +10
Laba diena. Užsakėme naują langą ir balkono duris šioje įmonėje ir esame labai patenkinti, nes: pirmiausia, įmonės vadovas nuoširdžiai pakonsultavo ir išsiaiškinęs mūsų poreikius bei galimybes, pasiūlė optimaliausią sprendimą. Antra, darbus atliko kokybiškai ir iki sutarto termino. Taip pat proaktyviai informavo, apie numatomą langų pristatymo datą, kad galėtumėme susiplanuoti savo darbus, nes darėme remontą.
Tos pačios veiklos įmonių yra daug, tačiau šiai skiriu didelį pliusą už paprastą ir nuoširdų bendravimą nesiekiant tiesiog parduoti prekę/paslaugą. O ir kainos čia adekvačios.
AČIŪ Jums ir sėkmės! Rekomenduoju kitiems ir ateityje dar kreipsimės :)
Labai geras meistras. Operatyviai sutvarkė visas kilusias problemas su langais ir balkono durimis, profesionaliai ir kokybiškai, labai rekomenduoju. Ačiū meistrui Jurijui už nepriekaištingą ir sąžiningą darbą.
Greitai ir tiksliai pakonsultavo lango detales paieskose. Be jokio atlygio nukreipe tiesiai pas detaliu tiekejus.
Ši įmonė pakeitė mūsų senus dvigubus medinius langus į plastikinius ir sudėjo uosio palanges.
Truputį vėlavo su langais, tačiau galutiniu rezultatu esame patenkinti.
Galiu rekomenduoti šią įmonę.
Sveiki. Šioje įmonėje užsakiau balkono įstiklinimą. Likome labai patenkinti, nes:
1. Suteikia išsamią konsultaciją;
2. Atlieka darbus laiku ir tvarkingai.
3. Greit sutvarkė transportavimo metu atsiradusius defektus.
4. Pagal kainą manau pigesnių nerastume.
Ačiū už Jūsų darbą ir linkiu gerų klientų.
Sioje imoneje uzsakeme gyvenamo namo langus ir iejimo duris, langus pagamino laiku ir kokybiskai, darbus atlieka tikrai saziningai ir tvrkingai. Statybu pabaigoje sureguliavo visus varstomus langus ir NEMOKAMAI!!!!!!
Mes tikrai labai patenkinti sios imones darbu :)
Sveiki. Ši įmonė man įstiklino balkoną. Kokybe nenusivyliau, darbus atliko netgi greičiau nei sutartyje buvo įrašyta. O ir kaina buvo viena iš žemiausių.
Ačiū už atlikta darba. Šiandien (2015.12.17) vyrukai, kurie atliko montavimo darbus Šeškineje, Musninku gatvėje puikus.Vyrai išmanantis savo darba, kruopštus.Kad visur dirbtu tokios montavimo brigados.Spasibo Vam "čelovečki":)
Laba diena. Ačiū langų montuotojams už kokybišką ir laiku atliktą darbą,
Sveiki.
Likau patenkintas užsisakęs paslaugas šioje įmonėje.
1. Išsami konsultacija;
2. Gaminius pristatė laiku;
3. Gaminių kaina geriausia rinkoje (patikrinau);
4. Kokybiškas montavimas;
5. Buvo vienas defektukas, kurį operatyviai pašalino.
Tikrai patariu, kaimynas taip pat pasinaudojo šios įmonės paslaugomis ir nenusivylė.
DARBUOTOJAI GREITAI IR KOKYBISKAI ATLIKO DARBA. MALONUS IR KULTURINGAS APTARNAVIMAS.
UAB "Ekstra statyba"
2015-10-14 12:57:53 IP 88.216.168.89
Darbus atlieka laiku, kokybiškai. Geras servizas garantiniu laikotarpiu. Rekomenduojame kaip patikimus partnerius.

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
REYNAERS ALUMINIUM
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47-27, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; perkraustymas; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%