Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB JOLISTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOLISTA

Atsiliepimai apie UAB JOLISTA

Parašyk savo nuomonę apie UAB JOLISTA

Jau antrą kartą užsakinėjome langą šioje įmonėje ir įvertinimas tik teigiamas. Greitai išmatavo, pateikė pasiūlymą ir po to kokybiškai ir tvarkingai viską padarė. Sąžiningas darbuotojų darbas, lankstumas ir rimtas požiūris į klientą - rodikliai, pagal kuriuos pasirinkome šią įmonę vėl bei drąsiai rekomenduojame kitiems. Esu tikra, jog pasirinkę liksite patenkinti.
Pas juos užsakiau terasos langus, viska padare laiku, išaiškino kaip prižiūrėti, koki varžteli pareguliuoti jei reikės. Jaučiasi, kad žmonės dirba mėgstamą darbą ir iš to jaučia malonumą, tada klientui belieka tik džiaugtis jų atliktais darbais. Likau patenkintas. Respekts :)
Paskambinau, paaiskino beda, isprendem greitai ir kokybiskai! +10
Laba diena. Užsakėme naują langą ir balkono duris šioje įmonėje ir esame labai patenkinti, nes: pirmiausia, įmonės vadovas nuoširdžiai pakonsultavo ir išsiaiškinęs mūsų poreikius bei galimybes, pasiūlė optimaliausią sprendimą. Antra, darbus atliko kokybiškai ir iki sutarto termino. Taip pat proaktyviai informavo, apie numatomą langų pristatymo datą, kad galėtumėme susiplanuoti savo darbus, nes darėme remontą.
Tos pačios veiklos įmonių yra daug, tačiau šiai skiriu didelį pliusą už paprastą ir nuoširdų bendravimą nesiekiant tiesiog parduoti prekę/paslaugą. O ir kainos čia adekvačios.
AČIŪ Jums ir sėkmės! Rekomenduoju kitiems ir ateityje dar kreipsimės :)
Labai geras meistras. Operatyviai sutvarkė visas kilusias problemas su langais ir balkono durimis, profesionaliai ir kokybiškai, labai rekomenduoju. Ačiū meistrui Jurijui už nepriekaištingą ir sąžiningą darbą.
Greitai ir tiksliai pakonsultavo lango detales paieskose. Be jokio atlygio nukreipe tiesiai pas detaliu tiekejus.
Ši įmonė pakeitė mūsų senus dvigubus medinius langus į plastikinius ir sudėjo uosio palanges.
Truputį vėlavo su langais, tačiau galutiniu rezultatu esame patenkinti.
Galiu rekomenduoti šią įmonę.
Sveiki. Šioje įmonėje užsakiau balkono įstiklinimą. Likome labai patenkinti, nes:
1. Suteikia išsamią konsultaciją;
2. Atlieka darbus laiku ir tvarkingai.
3. Greit sutvarkė transportavimo metu atsiradusius defektus.
4. Pagal kainą manau pigesnių nerastume.
Ačiū už Jūsų darbą ir linkiu gerų klientų.
Sioje imoneje uzsakeme gyvenamo namo langus ir iejimo duris, langus pagamino laiku ir kokybiskai, darbus atlieka tikrai saziningai ir tvrkingai. Statybu pabaigoje sureguliavo visus varstomus langus ir NEMOKAMAI!!!!!!
Mes tikrai labai patenkinti sios imones darbu :)
Sveiki. Ši įmonė man įstiklino balkoną. Kokybe nenusivyliau, darbus atliko netgi greičiau nei sutartyje buvo įrašyta. O ir kaina buvo viena iš žemiausių.
Ačiū už atlikta darba. Šiandien (2015.12.17) vyrukai, kurie atliko montavimo darbus Šeškineje, Musninku gatvėje puikus.Vyrai išmanantis savo darba, kruopštus.Kad visur dirbtu tokios montavimo brigados.Spasibo Vam "čelovečki":)
Laba diena. Ačiū langų montuotojams už kokybišką ir laiku atliktą darbą,
Sveiki.
Likau patenkintas užsisakęs paslaugas šioje įmonėje.
1. Išsami konsultacija;
2. Gaminius pristatė laiku;
3. Gaminių kaina geriausia rinkoje (patikrinau);
4. Kokybiškas montavimas;
5. Buvo vienas defektukas, kurį operatyviai pašalino.
Tikrai patariu, kaimynas taip pat pasinaudojo šios įmonės paslaugomis ir nenusivylė.
DARBUOTOJAI GREITAI IR KOKYBISKAI ATLIKO DARBA. MALONUS IR KULTURINGAS APTARNAVIMAS.
UAB "Ekstra statyba"
2015-10-14 12:57:53 IP 88.216.168.89
Darbus atlieka laiku, kokybiškai. Geras servizas garantiniu laikotarpiu. Rekomenduojame kaip patikimus partnerius.

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
Reynaers Vilnius
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47/ 4, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
Sumeda
Statybos, langų sistemos, tarptautiniai pervežimai

Adresas: Kauno g. 135, LT-68228 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; statyba.
Sumeda uab- įmonė savo veiklą pradėjo- 1993 metais. Nuo veiklos pradžios Sumeda uab specializavosi statybos darbų srityje, tačiau per veiklos metus įmonės kompetencijos plėtėsi, taigi dabar įmonę sudaro: - Langų gamybos padalinys. - Statybos padalinys; - Tarptautinių pervežimų padalinys; LANGŲ SISTEMOS: Visą laiką...
WINDEX LT
Plaza langai

Adresas: Taikos pr. 131B, LT-51127 Kaunas.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; langai; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
„PLAZA langai“ – Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, leidžia mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Ilgametės veiklos dėka subūrėme gausų...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
JK pradės "Royal Bank of Scotland" privatizaciją
JK pradės "Royal Bank of Scotland" privatizaciją 11-22 20:57
Jungtinės Karalystės vyriausybė 2019 m. ketina pradėti banko "Royal Bank of Scotland" (RBS) privatizaciją. Valstybei priklauso 71% banko akcijų.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

AT&T 34,33 -0,89%
Wal-Mart 96,52 -0,98%