Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Joalge

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Joalge"

Atsiliepimai apie UAB "Joalge"

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Joalge"

Prieš darbus pasako, kad suma bus 700, po darbų jau 1300. Paprašius sąskaitos ranka ant popieriaus surašo ir paskaičiavus ką jis surašė suma siekia gal 500, net pats nesugalvoja už ką tiek užsiprašė. Normalios sąskaitos aišku neduoda. Pamiršta kas buvo kalbėta, ateini ir supranti kad nebuvo sutvarkyta kas buvo prašoma. Visiškai nesidomi darbų eiga, nieko neinformuoja kol pats nepaskambini pasidomėt po savaitės. Žodžiu rūpi tik bapkės, nors apsimeta draugišku ir profesionalu, kuris "viską sutvarko, viską padaro", nors realybėj turbūt labiau sugadina mašiną nei pataiso. P.S. prieš tai UAB'as kitaip vadinosi, matyt prisirinkus daugiau blogų atsiliepimų keičia pavadinimą :D
Nepatenkintas klientas
2022-07-02 09:17:47 IP 66gk9usg
Reikėjo kosmetiškai sutvarkyti rūdis. Rūdžių daug nebuvo. Ant kapoto taškeliai, ant slenksčių šiek tiek, sparnas prie veidrodėlio pradėjo matytis. Rūdis sutvarkė, bet nuimdami bamperį, nukirpo laidus nuo posūkių, farkopo ir t.t Mašinos salonas atrodė kaip po karo - visas purvinas, panelė po storu dulkių ir smėlio sluoksniu. Preliminari kaina buvo 800€, vėliau kaina tapo 1700€. Nerekomenduoju.
APLENKIT IS TOLI SI "SERVISA" ! ! !

Pats blogiausias servisas kokiame teko lankytis.
Paeme pinigus o diagnozes nenustate sake kita karta atvaziuoti ir paimta suma neva kompensuos ir sutvarkys.
Paprasciausiai nori prisiristi prie saves klijenta.
Aistė 2021-10-29 21:02:50
Šitą servisą siūlau apeiti iš toli. Supuvęs mąstymas, kai pamato, kad mergina, viena ir dar jauna, tai galim apgaudinėt vadinas. Buvo kalbėta apie vieną sumą, gale pasako dvigubai didesnę. Apsiėmė tvarkyt tai, ko nebuvo tartasi, o prieš tvarkymą nebuvo nei pranešta, nei pasitarta. Jokio popieriaus, pasirašyt net nedavė prieš darbų pradžią, bet galiausiai neva parodo, kad jis buvo padarytas. O paskui galiausiai bando vartytis ir statyt žodžius į mano lūpas, neva aš nepamenu kas buvo kalbėta. Nors yra žmonės girdėję puikiai apie ką buvo ar nebuvo kalbėta. Žadėjo sąskaitą parodyt darbų, sąskaita surašyta ranka ir preliminari kaina šalia. Buvo paprašyta bent jau darbų sąrašą atsiųst el. paštu. Jau antras mėnuo net nesiruošia siųst. Apgaudinėja lygioje vietoje, gailiuosi tik kad nepasiskaičiau atsiliepimų apie šį servisą dar prieš varant automobilį tvarkymui.
Gal galėtumėte patikslinti, kokią sumą sumokėjote ir už kokius darbus? Nes nuvarius mašiną taisyti lygiai taip pat jaučiuosi, jokio konkretumo dėl darbų atlikimo ir kainų.
Gaidys ne servisas, armanautai meistrai, automobilį teko varyti po jų į kitą servisą taisyti ir dar automobilio saloną tepalais išpurvino tie purvini dryskiai. Venkite kuo toliau jų.
Siaubinga įmonė, apgaudinėja žmones, lupa pinigus už nieką.
Tomas 2021-06-14 16:23:59
Apeikit sita imone ir servisa. Atveziau automobili patikrinti kondicionieriu, uz kazkokios gumytes pakeitima ir kondicionieriaus skysti uzsiprase 80 euru. Tiek to. Pats kaltas, kad pas juos atveziavau.

Bet idomiausia buvo, kai vaziavau pasiimti automobilio su CityBee, ogi ziuriu, kazkas vaziuoja mano automobiliu. O tiksliau smaugia automobili is paskutiniuju, lauzo ir gadina masina. Spaude kiek galejo, kiek auto leido. Atvaziavau su baku, kuris leido pravaziuoti 80km (kompiuteris rode), kai atvaziavau pasiimti - galejau pravaziuoti 12km, tai paliko mane su tusciu baku ir taip draske automobili, kur dar nesu mates.

a*******i, kosmariska kontora, linkiu jums bankroto! Zmones, bukit protingi, NEVAZIUOKITE CIA NIEKADA!!!!!!
Už šviesų sureguliavimą paėmė >50€, techninėje apžiūroje vistiek teko pereguliuoti :D

Nepatikeciau net lempute pakeisti. Pastoviai detaliu kazkokiu truko. kazkas neveigdavo.
2 men. kankinausi kol sutvarkis automobili. Atidave nesvaru automobili, demes nuo tepalu salone. Sugaista daug laiko, isleista nemazai pinigu, vazineta pastoviai kad sutvarkytu iki galo ir isvalytu po saves. Tikrai nerokomenduojo taisyti automobili !
Per šią įmonę patyriau didelius nuostolius, tiek piniginiu, tiek laiko atžvilgiu. Bendravau su vadovu Dariumi.
- automobilis nebuvo sutvarkytas sutartu laiku per 3 dienas, užtruko 10 dienų.
- sutarta kaina buvo 300-400 EUR, pareikalavo 570 EUR.
- patys neinformavo apie ilgiau užtruksiančius darbus ir tik man paskambinus pranešdavo, kad nespėja ir taip buvo, net 4 kartus.
- automobilis grąžintas atmestinai, neplautas, keistu kvapu, purvinais saugos diržais, ne visa komplektacija (teko pareikalauti, kad prisuktų antena, nes užmiršo).

Įmonei trūksta kompetencijos įvertinti remonto kainą, laiką, pranešti apie ilgiau užtruksiančius darbus, bei grąžinti tvarkinga automobilį. Tikrai NErekomenduoju!

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Maksi servisas
Autoserviso Paslaugos Vilniuje

Adresas: Lukšio g. 16, LT-08457 Vilnius.
Važiuoklės remontas,ratų suvedimas Turbinų remontas, tepalų filtrų keitimas Variklių remontas, pagrindinių dirželių keitimas Kompiuterinė diagnostika, elektros sistemos remontas Greičių dėžių ir sankabų keitimas, remontas Stabdžių sistemos remontas Ratų montavimas, balansavimas Kondicionierių pildymas ir remontas...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13 K2, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Meta 178,34 +5,82%
Walmart 129,14 +0,21%