Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ismira Group

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Ismira Group"

Atsiliepimai apie UAB "Ismira Group"

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ismira Group"

UAB ismira sveiki ketinau isidarbinti per angentura ismira. bet paskaičius salygas ir sutartį praėjo noras. jei kam įdomu ir nori daugiau sužinoti galiu atsiusti sutartį. mano el. paštas manonamai25@gmail.com.
kai bendravau su agete telefonu tai sake kad sutartį atlyginimo suma bus tokia pati kaip ir skelbime. nieko panašaus, sutartį apie atlyginima nė žodeliu neužsimenama kaip ir apie sveikatos draudima. taigi mokesčius už save turėsi susimokėti pats. ta patvirtino ir agentė. dar paminėjo kad sveikatos patikra vyks 2 kartus lietuvoje ir tenai už apžiūra turėsi susimokėt pats. ir jei čia praeisi medicinine apžiūra ten gali nepraeiti. sutartį rašoma tik apie baudas, sankcijas, taisykles ir apribojimus, apie tavo teisies apsoliučiai nieko nerašoma.
kaip teigė agentė mokėti jiems nieko nereikia. tereikės tik susimokėti už dokumentų tvarkymą ir kelionės bilietas 400-500 euru. beje jei nepraeisi antrosios medicininės apžiūros tai reikės gryžti namo nieko nepešus.
dabar apie keista klausimyna kurį sudaro virš 80 klausimų. pateiksiu tik kelis klausimus. jei kam įdomu galėsiu atsiusti visus klausimus.
5 prašo pateikti savo mesendžerio nr. instagramo; feisbuko ir kt. puslapius.
8 prašo leidimo reklamuotis per jusu asmeninius puslapius;
42 prašo leidimo saugoti tavo asmeniniu duomenis, dokumentu kopijas neribota laika;
47 kaikurie kruiziniai laivai neleidžia dirbti poroms. (laiško pabaigoi suprasite kodėl).
51 privaloma atsakyti koks dabartinis tavo atlyginimas; kam šito reikia? (pagal Lietuvos respublikos įstatįmą busimam darbdaviui draudžiama domėtis busimo darbuotojo asmeniniu gyvenimu taip pat ir klausinėti apie jo dabartini atlyginima).
52 užsimenama apie kitus papildomus mokesčius.
57 ar žinote ir ar esate pasirenge dirbti intensyviu darbo grafiku, 12 val. per diena 7 dienas per savaite 6-8mėn.
77 kaikurių maisto produktu negalėsi įsinešti į laivą. (ir nesvarbu jei tau jie reikalingi)
78 bilieta užsakyti tik per juos;
82 ar sutinkate kad interviu pokalbis bus kitame mieste ar net kitoje šalyje;
84 jei turėsi papildomų klausimų dėl darbo ir gyvenimo salygų laive galėsi susisiekti tik su ismira ir niekada nesikreipsi į darbdavį ir neužduosi klausimų tiesiogiai, nei pokalbio dėl darbo metu, nei įdarbinmo metu. (į šį paskutini klausima privaloma atsakyti taip ir kito varianto nepalikta).
po dokumentų skaitymo kilo dar daugiau klausimų. bet tada sutikau moterį kuri prieš kelis metus buvo įsidarbinusi per agentūra ismira. pasakojo kad visiškai nepaisoma žmogaus teisiu. iš taves tyčiojamasi, išnaudojama, o jei iškyla kokios problemos agentūra nieko nesprendžia, sukis kaip nori. gyventi tenka kambary po 4 karšta ir drėgna kambariai be ventiliacijos. moterys dirba vyriškus darbus reikia kilnot sunkius krovinius. o darbas ne po 12 val. o po 14 val. be išeiginiu. nuolatiniai dabrbuotojai verčia miegoti su jais. jei nesutinka apkaltina atsieit sulaužius laivo taisykles ir liepia mokėt baudas.
ar bauda vienkartinė ar reikia mokėt pastoviai šito nepaklausiau. užteko to ką išgirdau. darykite išvadas patis ar verta važiuot per šią agentųra.

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...

Austrija dėl koronaviruso įvedė karantiną viename Insbruko viešbutyje
Austrija dėl koronaviruso įvedė karantiną viename Insbruko viešbutyje 02-25 21:37
Austrija antradienį paskelbė karantiną viename viešbutyje Alpių mieste Insbruke, kai buvo nustatyta, jo šios įstaigos registratūroje dirbusi italė užsikrėtė naujuoju koronavirusu ir tapo viena iš...
Žiniasklaida: Raudonojo kryžiaus savanoriai laikinai nebudės Vilniaus oro uoste
Žiniasklaida: Raudonojo kryžiaus savanoriai laikinai nebudės Vilniaus oro uoste 02-25 21:03
Raudonojo kryžiaus savanoriai laikinai atsisako tęsti bendradarbiavimą su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistais ir budėti Vilniaus oro uoste, praneša naujienų portalas...
Italijoje koronavirusu užsikrėtė per 300 žmonių, 10 mirė
Italijoje koronavirusu užsikrėtė per 300 žmonių, 10 mirė 02-25 20:40
Italijoje gydytojai nustatė jau 322 užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejus, o 10 šių pacientų mirė, antradienį pranešė šalies žiniasklaida.

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Red Hat 187,71 0,00%
Nasdaq 114,74 -0,38%