Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Intershop LT, UAB

Atsiliepimai apie Intershop LT, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Intershop LT, UAB

Grazina 2019-10-05 10:25:07
Čia dirba kažkokie a*******i. Kiek teko pirkti internetu rūbus nieko panašaus nėra nutikę. Nesiskaito visiškai su klientais, neatsako y skambučius, negrąžina pinigų nuo gegužės mėnesio. Nejaugi tokiems žmonėms kaip Danas Žilinskas nėra jokių ribų. Turi atsakyti ką yra prisidirbę...
Taip sutinku, ir žiūriu šiandien el. Paštu atsiuntė teismo nutartį ir žiūriu Danas Žilinskas su Žilinkskiene įtraukti į į pirmos eilės kreditorius už kokius 3000 eur, ir į trečios eilės už 102000 eur. Kas čia per nesamonė.
Zita 2019-07-11 09:34:03
Sveikos, visos gauname automatinius pranešimus, kad jie bankrutuoja. Bet Registrų centro informacinėje sistemoje jiems bankrutuojančio asmens statusas nėra paskelbtas. Taigi tie pranešimai kol kas galima būtų prilyginti tokiam pranešimui "atsikniskite nuo mūsų su savo prašymais". Aš Danui Žilinskui prieš pora mėnesių skambinau, tai paaiškino, kad tai jo asmeninis telefono numeris ir informacijos apie įmonę neteikia, o paklausus kodėl tas telefono numeris yra VMI, tai išjungė telefoną. Tai va, mergaitės, neturėkim vilčių kažką atgauti - basi ir nuogi jie:)
As isviso nieko negavau, kad bankrotuoja.. Uzsisakiau kombinzona Leja, o atsiunte dzinsus plesyto stiliaus... Ir nzn ka daryti...
Man labai patiko ši parduotuvė. Ji ilgai vykdė veiklą ir aš ja buvau labai patenkinta. Visada kokybiškos geros ir gražios išskirtinės prekės, išlaikytas santykis tarp klasikos ir avangardo. Visada laiku pakeisdavo, Ir dydžiai normalūs, atitinkantys europinius, ir bendravimas labai šiltas buvo, ne taip, kaip kitose parduotuvėse (susikalbėti neįmanoma), nebuvo jokių problemų. Labai gaila, kad parduotuvės nėra. Iš kitų parduotuvių pirkti nenoriu, kažkaip nepasitikiu. Na labai gaila, man asmeniškai labai... Tikiuosi, kad gal atsidarys kitu pavadinimu (gal pažinsiu pagal drabužių stilių), nes iš kitų internet. parduotuvių nepirksiu.
Aš galvoju, kad sudėtingas tai verslas, reikia užsakyti, reikia išsiųsti, tada priimti netikusius, tada vėl sukti galvą, kaip juos, jau kažkam užsakytus, parduoti...Gal dažnai pirkėjai net nepasigilina, patiko drabužis - lengvai užsisako, dažnai ir ne savo dydį, ir ne savo stilių (ant manekenės vienaip atrodo, o ant kiekvieno konkretaus žmogaus kitaip, kiekvienas turi tiksliai žinoti kas jam tinka, kas ne, ko jis nori ir ne visi tai geba), nes žino, kad grąžins. Taip ir "numatuoja", ir kokybę sugadina. Aš visada įsigilindavau, ilgokai rinkdavausi prekę, pasiklausdavau apie audinį, apie užtrauktukus, kaip užsisega, apie išmatavimus net ir pan., ir visada žinau savo stilių ir norus, gal dėl to niekada nenusivyliau. Nebent kai kada pakeisti dydį reikėdavo.
O kad bankroto byla keliama, tai nėra ko stebėtis - kapitalizmas, rinka, kažkas joje neišsilaiko, kažkas nusprendžia keisti pobūdį, kol dar visai nesužlugo. Tik lieka nukentėję tie, kurie "bankroto išvakarėse" įsigyja prekes. Tada jau pakeisti ir grąžinti neįmanoma. Klientui šiuo atveju irgi labai sunku... Užtai reikia įvertint rizikas perkant internetinėse parduotuvėse, ypač mažose. Tik iš didelių prekybos centrų perkant rizika maža - jie dideli, jų kapitalas ir turtas dideli, padengiantys kreditinius įsipareigojimus, apie jų "nusilpimą" gal ir sužinoma greičiau... Didieji centrai gali sau leisti prekių siuntimus ir grąžinimus be didesnės rizikos sau ir klientui... Bet irgi - jeigu bankrotas, tai kreditoriai sužinos paskutiniai...Tokia tai santvarka ir kitaip nereikia tikėtis...
Tai tam bankroto administratoriui reikia siųsti el. laišką ar kaip? Vis tiek nesuprantu kaip su jais susisiekti.
Monika 2019-08-09 14:48:06
Sveiki, gal žinote, kaip įmanoma susisiekti su bankroto administatoriumi? Kaip suprantu, jis jau paskirtas, tačiau jokio laiško negavau. O gal išvis rašyti prašymą tiesiai Vartotojų teisėms ir tik taip bus išspręsta situacija?
Įmonei paskirtas bankroto administratorius:

Vartotojų teisės nenagrinės skundo, neverta gaišti laiko.
Ŕasa 2019-08-01 20:45:41
Ar su kuo nors jau susisirke bankroto administratorius? Ar čia beviltiška tikėtis, atgauti pinigus?
Su bankroto administratoriumi turite susisiekti tikriausiai pati. Jis persiųs pranešimą dėl bankroto bylos iškėlimo įmonei, taip pat informuos, jog turite parašyti ir atsiųsti laisvos formos prašymą dėl įtraukimo į kreditorių sąrašą. Bet panašu, jog atgauti pinigus mažai tikėtina...
Prekę gražinau gegužės 27 ir po šiai dienai tebelaukiu. Rasiau jiems laišką, bet nieko. Aferisrai.
Del to jau senai pas juos nebeperku, nes nebuvo jie stabilus su uzsakymais, pinigu grazinimu ir pan. Perejau i otto.lt ar asos ir ten paskutiniu metu pirkau drabuzius.
tai dabar kaip suprantu vartotojų teisės mums niekuo nebepadės? reikia kreiptis į bankroto administratorių?
Pirkau geguzes men suknele, atsiunte kazkoki slamsta o ne suknele, nei spalva nei medziaga neatitiko nei dydis, grazinau, pinigu neatgaunu irgi kaip visos.. irgi rase kad perdave i buhalterija jau bet kadangi didele eile reikes palaukt, o paskutini karta parasius gavau atsakyma jog imone bankrutavo, apgailestaujame. a*******i!!
Juridinių asmenų registre liepos 12 d. atsirado įrašas Teismo nutartis/Dėl bankroto bylos iškėlimo. Tai tiek naujienų...
butinai rasykite skundus : vvtat.lt ten yra prasymo forma ir siuskite.Kazkas tures mums grazinti pavogtus mysu pinigus, negali bankrutuojanti imone vykdyti veiklos. Tures atsakyti, jei netylesit!RHW
birželio 25d užsisakiau suknelę, tuo metu jie atostogavo. kažkaip net nekilo kažkokių įtarimų kad kažkas ne taip nes užsisakinėjau ne pirmą kartą pas juos. Suknelės aišku negavau, pinigus matau kaip savo ausis. Nesuprantu, kam priimti užsakymą jei žino kad bankrutuoja.
Sveiki, o jeigu rodo paste kad siuntinio neatsieme tai grazins atgal siuntejui pastas?
užsakymas buvo birželio 17 d. Greitai aš jo sulaukiau. Deja, gavau visai ne tai, ką užsakiau, nei modeliai, nei dydžiai... Stebėjau, kaip ta parduotuvė veikia, nes sukneles išsiunčiau atgal tą pačią dieną. 100 Eurų, manau, visoms yra pinigai.
Paskui, , pasekiau" savo siuntą pašte. Neatsiimta. Nuvažiavau į paštą, pagavojau, atsiimsiu ir nuvešiu jiems. O pašte gavau atsakymą, kad jie informavo paštą, kad tų siuntų neatsiims iš paštų. (t.y. sugrąžintų jiems) Na, viskas aišku, supratau. Vėl pasižiūrėjau, kaip stilingai.lt, , gyvena" Ogi, įmonė jau likviduota. Bet jie prašo apsilankyti vėliau. Būtinai, , apsilankysime", būtinai. Laukite. Tik su antstoliais. O, jūs, mergaitės, kas norit, galit nuvažiuoti į paštus, jie grąžina mūsų sukneles, arba po mėn. atneš, ne visoms, žinoma.Nes kai ką jie atsiėmė ir patys puošis:) Labai noriu prisidėti prie visų jūsų, mergaitės ir moterys, kompanijos ir dalyvauti procesuose, ieškant savo pinigų. Mielieji Intershop ir stiligai, nesidžiaukite svetimais pinigais, yra kažkas daugiau, negu mes, jums už viską atseikės, būkite tuo tikri. Bėdų gali atsitikti visiems, bet tokio šlykštaus melo žmonės sugalvoti negali, jūs nesate žmonės. Jums niekada niekada nesiseks.
Aš irgi šiame skęstančiame laive...nusipirkau tris sukneles. Dvi atsiuntė ne tų spalvų (dabar jau aišku, kad tyčia), viena buvo prastai išmodeliuota. Nusprendžiau visas grąžinti. Mielai sutiko. Pasiėmė ir drabužius, ir pinigus. O dabar jau kaži ką ar atgausi...
Aš taip pat susidūriau su šios parduotuvės nesąžiningumu. Balandį pirkau 3 sukneles, bet netikus dydžiui 2 grąžinau atgal. Parduotuvė negrąžino sumokėtų pinigų. Pateikiau savo prašymą vartotojų teisėms.
Balandžio viduryje užsisakiau dvi sukneles. Viena iš jų netiko, suknelę grąžinau, bet iki šiol neatgaunu pinigų. Rašiau jiems, žadėjo, jog perves pinigus, susidariusi grąžinimų eilė, todėl turėčiau palaukčiau iki birželio pabaigos-liepos pradžios arba rinkčiausi prekės keitimą. Bet panašu, jog viltis atgauti pinigus už suknelę jau yra mažai tikėtina...ypač po paskutinių komentarų, jog įmonei nusimato bankrotas. Bet kokiu atveju, tokius dalykus reikia viešinti!
Ta pati situacija - gavau ne tą suknelę, kurią užsisakiau, o ketinant grąžinti, jų puslapyje neberandu jokios informacijos, į laišką gaunu tik atsakymą apie pradėtą bankroto bylą. Neaišku, kaip dabar bus, jei prekę kaip ir gavau, tik visai ne tą, kuri reikalinga.
Tapati situacija! Prekės gautos visai neatitinka užsakymo, o suma siekia 200€! Kur kreiptis, kad atgauti pinigus?? Ačiū!
Naujienos pradėta bankroto byla, nemokumo tarnyba apie tai duomenų neturi!!! Patvirtinus bankrotą, mes tampame kreditorės, toliau lauksim bankroto administratoriaus veiksmų. Nes nemokumo tarnyba priims mūsų skundus.
Man irgi negrąžino pinigų už 2 suknes. Prieš mėnesį grąžinau jiems suknes. Gavau laišką, kad dėl didelio užimtumo vėluos grąžinti pinigus, todėl siūlo keisti prekes :)))
Melisa 2019-07-01 23:10:49
Prisidedu prie šitos diskusijos ir aš. Jūs bent jau gavote sukneles, kad ir ne tokias, kokias užsisakėte, bet gavote. Aš išvis negavau 2 užsakytų suknelių, o jų puslapis dabar neveikia! Ką reikėtų daryti? Esu visiškai pasimetus, dar nėra taip buvę...
Aš irgi užsisakiau 2 sukneles, sekančią dieną pamačiau, jog įmonė likviduota!! Nežinau ar dar laukti.. :D
Kur kreiptis?
Juste 2019-07-02 16:08:45
Visos, kurios turite nusiskundimu, butinai pateikite prasyma vartotoju teisems, taip viskas greiciau pajudes
Nepadeda, nei vartotojų teises, kokių žinių ir pinigų
Melisa 2019-07-01 23:10:49
Man irgi tas pats, užsisakiau ir negavau. o Pinigėliai sumokėti
Sveiki! Prisidedu prie nusivykusiù šia svetaine žmoniù. Pirkau birželio 10d 2 sukneles, tačiau netiko nei modelis, nei dydis, tad gràžinau sekančia diena. Parašiau jiems emaila, tai atsakymas buvo pirmas dvi dienas, dabar tyla jau beveik 3 sav. Tad jei kreipsites į atitinkamas institucijas, aš su jumis!
Sveikos. Identiška situacija, gavau ne tą suknelę kurią užsisakiau, ir gavau net pigesnę 5eur, atsakymo nebegaunu, nors prieš perkant kai rašiau jiem, atrašydavo tą pačią dieną net atostogaujant. Prisidėčiau prie pareiškimo. Tikrai nesitikėjau, kad apgaus oficiali įmonė. Pridedu nuotraukas, pirmoji kokią užsisakiau, antroji kokią gavau.
Pirkėja 2019-05-28 11:57:26
Nieko nepadėjo... Grąžino simboliškai 20 eur, o toliau ilgai laukus, dar palauk... Kreipsiuoji į teismą, lai susimoka dar visus papildomus mokesčius, o pateikus teismo išduotą vykdomąjį raštą susimokės dar ir antstoliams..
...
Laba diena, sr jau kreipetės į teismą? Manau bus ir daugiau moteru norinčių tai padaryt.
Radau šiokią tokią informaciją, bent jsu žmogų, kuris vadovauja šiai kontorai. Yra ir numeris.
Viktorija 2019-06-28 20:56:40
Taip rašome žinoma, kreipiamės visur kur tik įmanoma ir viešinam.
Iš kokių miestų esate aš iš klaipėdos.vikuliux77@gmail.com
Simona 2019-06-28 15:38:07
Tyčiojasi iš klientų, o buvo labai gera parduotuvė. Ar bus norinčių rašyti pareiškimą?
Taip rašome žinoma, kreipiamės visur kur tik įmanoma ir viešinam.
Simona 2019-06-28 15:38:07
Mama manau rasys
Simona 2019-06-28 15:10:16
Mama užsisakė geltona suknele, gavo štai kokia. Reikia būtinai viešint!
Simona 2019-06-28 13:18:45
Užsakiau tris sukneles, atsiuntė tik vieną pagal užsakymą. Telefonai išjungti. Jeigu daug nukentėjusių, rekamės ir rašome pareiškimą.
Buvau nuvažiavusi į jų ofisą, seniai jie jame nebe dirba tik adresą naudoja. Būtinai reikia viešinti tokius s*****s... Mielai prisidesiu prie tu kas nori pareiškimą rašyti
Mama užsisakė geltona suknele, gavo štai kokia. Reikia būtinai viešint!
Merginos, kurios nukentėjote, rasykite man. Aš taip nukentėjusioji. Kreipiausi ir į žiniasklaidos redakcijas. Reikia viešinti tokius dalykus ir netylėt. EL.P. vikuliux77@gmail.com. Nuotraukose prisegiau ką gavau, ir ką turėjau gaut.
Uzisakiau suknele, gavau visai ne ta kur turejau gauti, rasiau elektroninius laiskus ir nebuvo atsakyta, o parduotuves puslapis jau neveikia
Užsisakiau suknelę, paaiškėjo, kad tokios neturi, tuomet sutarėme pakeisti į kitą spalvą. Prekė netiko, ją grąžinau, patvirtinimą apie grąžintą prekę gavau. Tačiau dabar praėjus dviems savaitėms negaunu nei pinigų, nei šiaip įmanoma susisiekti. Visiškai nepatikima svetainė, nerekomenduoju. Jei niekas nesusisieks, būtinai kreipsiuosi į vartotojų teises.
Lidija 2019-06-27 15:08:45
Identiska situacija...uzsakiau suknele, atsiunte ne ta kuria uzsakiau. Susisiekti nepavyksta: i el.laiskus nera atsakoma, skambuciai nesujungia, puslapis neveikia.
Lygiai tas pat. Man rodos čia turbūt visi paskutiniu metu siuntimai kažkur su nesusipratimais. Tai jie alia atostogauja, tai šiaip dingę. Bet jokiais nurodytais kontaktais negali susisiekt.
Esu labai nusivylusi, atsiuntė ne tą suknelę. Buvau užsakiusi visai kitokią. Be to neveikia internetinis puslapis. Liūdna dėl to, kad su niekuo negalima susisiekti.
Atsiuntė ne tą suknelę kurią užsisakiau o dabar neina susisiekt ir parduotuvės puslapis neveikia
Pagaliau atgavau pinigus, lygiai po trijų mėnesių, po nuolatinių prašymų. NEPASIDUOKIT

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Pateikė kompensuojamųjų vaistų be priemokų pardavimų statistiką
Pateikė kompensuojamųjų vaistų be priemokų pardavimų statistiką 09-19 23:26
Nuo liepos įsigaliojusia naujove įsigyti kompensuojamųjų vaistų ar medicinos pagalbos priemonių be jokių priemokų pasinaudojo beveik 100.000 pacientų, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis 09-19 20:57
Teisėsaugos pareigūnai šeštadienį Minske sulaikė per 300 moterų maršo dalyvių, praneša "meduza.io", remdamasis žmogaus teisių centru "Vesna".

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?