Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Intershop LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Intershop LT

Atsiliepimai apie Intershop LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Intershop LT, UAB

Pagaliau atgavau pinigus, lygiai po trijų mėnesių, po nuolatinių prašymų. NEPASIDUOKIT
Nesvarbu 2019-05-26 22:08:52
Kas nors bande kreiptis i Vartotoju teises? Kuo nors padejo?
Nieko nepadėjo... Grąžino simboliškai 20 eur, o toliau ilgai laukus, dar palauk... Kreipsiuoji į teismą, lai susimoka dar visus papildomus mokesčius, o pateikus teismo išduotą vykdomąjį raštą susimokės dar ir antstoliams..
...
Kas nors bande kreiptis i Vartotoju teises? Kuo nors padejo?
Ŕasa 2019-04-30 11:44:12
Tą patį ir man parašė, informuosiu juoss, kad kreipsiuosi į instancijas, bet nemanau, kad jiems tai svarbi
tikrai jiems tas nesvarbu
Pinigų netgaunų jau nuo kovo mėn... Beje reikėtų paminėti, kad intershop ir stilingai.lt yra vienas ir tas pats. Žmonės neapsigaukit, a******ų kontora.
Matau daug čia žmonių susidurė su šiais pardavėjais ir jų nesąžiningumu.. pinigų negrąžina už netinkamas prekės.. nepatariu niekam pirkti iš stilingai.lt!!!
Tas pats ir man su grąžinimu. Kiek esu pirkusi ir grąžinusi, visada pinigų grąžinimas buvo atliekamas paskutinę dieną pagal terminus - 14. Dabar, gaunu tą patį atsakymą, kad irgi grąžinimas bus per 2-3 mėn. Šiaip tai man visiškai neįdomu, kad jie neturi apyvartinių lėšų. Vadovas savo kišene turėtų atsakyti. Aš irgi ketinu kreiptis į vartotojų teises, nes jų požiūris į klientą man absoliučiai nepriimtinas.
Stilingai.lt labai malonūs kol perki ir pervedi pinigus, bet kai grąžini prekes, pinigų grąžinti neskuba. Iš susirašynėjimo el. paštu: "Apgailestaujame, tačiau artimiausiu metu to padaryti nepavyks, grąžinimų eilėje yra daugiau kaip 100 žmonių, kurie atsiuntė grąžinimus anksčiau Jūsų ir laukia jau apie 2-3 mėn. Pinigų mes nespausdiname ir jų kiekis priklauso nuo pardavimų. Taigi kai tik gausime pakankamai lėšų ir prieis Jūsų eilė, jie bus grąžinti."
Tai kur nueina mūsų pinigai pinigai, jei jie jų niekada neturi?! s*****i!
Regina 2019-04-26 17:11:54
Pirkau ir aš svetainėje stilingai.lt. Suknelė netiko, todėl grąžinau. Gavę prekę informavo el.paštu, kad turi daug grąžinimų, todėl vėluos pinigus grąžinti. Kai po 14d.negrąžino, vėl kreipiausi, patikslino kad klientai laukia po 2-3mėn. grąžinimo ir, kad tiksliai negali pasakyti, kada grąžins pinigus. Skambinau telefonu, nekelia ragelio. Kreipsiuosi į atitinkamas institucijas ir pasistengsiu informuoti draugus ir pažįstamus...
Laukiu pinigų nuo sausio mėn... Šiandien pranešė, kad Pinigų grąžinimas, susijęs su gaunamomis lėšomis (pardavimais), o juos tiksliai prognozuoti sunku, tuo labiau, kad artėja prastesnis pavasario-vasaros sezonas.
Taip, kad visoms kantrybės.
tikra a******ų kompanija, prekę grąžinau prieš du mėnesius, o pinigus žada pravesti po 3 mėn. Kas ruošiasi pirkti, skaitykite atsiliepimus, jeigu viskas butų gerai tai niekas taip blogai nerašinėtų,
Ziuriu visiems ta pati situacija. Papuoliau ir as. Kreipiausi i vartotoju teises, tai ismokejo tik dali pinigu uz grazinta preke. kita dali zada per 2-3 menesius pervesti.
labai esu nepatenkinta sita imone, bent informuotu psl elektronineje savo, kad su grazinimais yra beda, kad zmones zinotu !
o cia net bendrauti nenori, kai rasiau jiems laiska, jie kopijuodavo ta pati per ta pati. pries pirkdamai paskaityti apie imone reikia i tikrai nusprest ar norisi bedu ar ne..
Jau trecias menuo negaunu pinigu uz grazinta preke.Jie panasu, kad tyciojasi is musu.Dar sia savaite palauksiu......Daugiau pirkti tikrai bijau.
Esu labai nepatenkinta su šita internetine parduotuve. Pinigu laukiu daugiau negu pusantro mėnesio, kur gavau atsakyma kad dabar pinigu gražinimas trunka 2-3 mėnesius, o iš pradžių sakė mėnesis, nors jų puslapyje raso 14dienu.
Na ka merginos, rašykit, rašykit, rašykit jiems po šiandienos 5 laiškų gavau atsakymą : Buhalterija informavo, jog Jums šiandien buvo pervesta dalis pinigų iš grąžintinos sumos. Likusi dalis bus pervesta artimiausiu metu. Atsiprašome už nepatogumus.
Kontaktų deja, neturiu galimybės Jums suteikti. Rašykite vadovams el.paštu kokybė@stilingai.lt
Eglė 2019-03-18 13:59:17
Jie ir kontaktus neteisingus nurode. a******u kontora.
http://www.registrucentras.lt/jar/p/index.php?pav=Intershop&kod=&p=1 Registrų centro duomenys apie įmonę. Kažkur radau vadovas Danas Žilinskas bent jau 2017m. buvo. Galvočiau kreiptis į vartotojų teises.
Rasa 2019-03-18 13:56:28
Tikiuosi, kad Jums pavyks. Aš jau kiek laiko laukiu pinigų... Kontaktų buhalterijos ir vadovybės negaunu. O dabar išvis niekas neatrašo į laiškus.
Jie ir kontaktus neteisingus nurode. a******u kontora.
Eglė 2019-03-17 20:30:24
Neatgaunu pinigu uz preke, kurios net negavau. Dirbu policijoje, ryt tarsiuosi su kolegomis ir rasysiu pareiskima.
Aptarnavimas visada buvo geras, rūbai dažniausiai tikdavo ir buvo kokybiški. Tačiau nuo 2019m. pinigų grąžinimo procesas tampa panašus į išsityčiojimą. Atsakymas būna vienas "nežinau kada bus atliktas pavedimas". Jau laukiu gerokai daugiau negu mėnesį. Nors ir savo taisyklėse rašydavo, kad atliekama per 14d.
Labai gaila, kad per tokius dalykus, daugiau pirkti nieko nesinori. : (
Buvau užsisakiusi suknelę. Laukiau labai ilgai jos pristatymo, liko vos keletas dienų iki šventės, į kurią turėjau eiti jie parašė man laišką, kad suknelės negaus.
Prašiau gražinti man pinigus. Deja jau laukiu visą mėnesį, o kaip perduota buhalterijai taip.
Nepirkite iš čia, baisu. Taip sunku gražinti pinigus. Koks blogas aptarnavimas.... Kreipiuosi į kitas institucijas, kad būtų gražinti man pinigai..
Susidūriau su grąžinimo operacija - nepateikė per didžiausią numatytą terminą užsakytos prekės.
Sumokėtų pinigų tikiuos grąžinimo jau antras mėnuo.
Labai nesėkmingas mano bandymas šioje parduotuvėje
Grazinau nekokybiska preke gruodzio 29d., situacija identiska Violetos atveju, tik- pinigeliu neatgaunu 2men., bet..."perduota buhalterijai".
Buvau patenkinta sia e-parduotuve, perku daugiau nei 4 metus, bet vat su grazinimu susiduriau pirma karta ir labai nesekmingai.
Viliuosi, kad situacija susitvarkys, tikrai labai gaila
Sveiki, užsakydama prekes internetu pirmiausia pasidomiu atsiliepimais apie pardavėją, nes esu nekentėjusi nuo nesąžiningų pardavėjų. Todėl š.m. sausio pradžioje užsisakiau prekes "Stilingai.lt" buvau rami. Bet gavusi prekes (sukneles) vieną pasilikau, o netikusias grąžinau sekančią dieną. Pinigų grąžinimo nesulaukiu jau beveik mėnuo laiko. Vis žadama ("grąžinimo dokumentai tvarkingi ir perduoti buhalterijai") : pinigus grąžinsime artimiausiu metu, atsiprašome už nepatogumus. Būkite atidūs.
Esu labai dekinga už tai kad nenuvylete, prekių kokybe, pristatymas verti dešimt balų
ačiū pirksiu dar
Pritariu, kad stilingai.lt tikrai labai sauni internetine (ir ne tik) parduotuve. Labai malonios ir nuosirdzios darbuotojos, labai operatyvus aptarnavimas. Drasiai. Jei jau kituose portaluose ir nukentejote, kaip as, tai apsipirkimas cia garantuotai pateisins lukescius.
Pirkau tris kartus. Viskas super. Man jie kol kas geriausi.
Paskaiciau komentarus ir 100 % pritariu. Jus geriausi!! Pirkau ir dar pirksiu.
Labai esu dekinga uz gautas prekes. Jus kaip visada nenuvylete. Preku kokybe, pristatymas ir konsultantes Kristinos bendravimo ir aptarnavimo kokybe tiesiog nereali. Aciu Jums labai kad esate.
Kiek kartų pirkau tiek kartų likau patenkinta, tiek stilingai.lt darbu, tiek prekių pristatymu bei jų kokybe, tiek grąžinimu. Ačiū už galimybę apsipirkineti internetu. Viena kokybiškiausia el. parduotuvė. Sėkmės Jums.
Jūs tikri šaunuoliai, prekių pristatymas nerealus-super greitas, gavau siuntinuką jau kitą dieną. Suknelė tiko ir patiko, kelnės šiek tiek per ilgos, bet nunešiu siuvėjai, patrumpins ir bus kaip tik. Ačiū už gerą nuotaiką ir sėkmės darbuose.
Šioj parduotuvėje pirkau ne kartą, visada maloniai buvau aptarnauta, už grąžintas prekes pinigus atgavau jau kitą dieną. Pristatymas taip pat labai greitas. Aš drąsiai rekomenduoju ją savo draugėms.
Atsakymas Virginijai 2014-02-19 11:13:08
jusu pateiktoje nuorodoje kalbama visai apie kitą įmonę, kažką painiojate ir klaidinate žmones, už šmeižtą gresia baudžiamoji atsakomybė. Aš pati esu pirkusi Stilingai.lt jokių problemų nebuvo ir dar gavau dovanų.
Kodėl kitą? Kalbama apie tą pačią įmonę ir tinklalapį - UAB "Intershop LT", Stilingai.lt
Atsakymas Virginijai
2014-02-19 11:13:08 IP 195.12.182.21
Noriu padėkoti Jums už labai gražią suknelę, dydis labai atitiko išmatavimus.Perku jau ne pirmą kartą ir manau, kad dar pirksiu. Rima
Deja, teko susidurti su įmone, kaip nesilaikančia įstatymų. Iškilus nesklandumams kreipiausi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kad išiaiškinčiau ar pati nesuprantu įstatymų ar vistik įmonė piktnaudžiauja savo taisyklėmis, su Komisijos nutarimu galima susipažinti čia (apačioje) : http://www.vvtat.lt/index.php?3374816053. Net po jo, įmonė vistiek nevykdo įsipareigojimų.
Manau, kad esama sąžiningiau ir maloniau bendradarbiaujančių.
Ačiū Jums labai už tokį puikų aptarnavimą. Jau perku ne pirmą kartą ir visada lieku nustebinta pristatymo greičio ir konsultantės paslaugumu. Super, taip ir toliau, ir gerų Jums švenčių.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

"Kamineros grupės" apyvarta pernai – beveik 55 mln. Eur
"Kamineros grupės" apyvarta pernai – beveik 55 mln. Eur 06-17 09:22
Verslininko Arūno Tumos kontroliuojama ekspedijavimo, krovos ir kitą veiklą vykdančių įmonių grupė "Kamineros grupė" praėjusiais metais gavo 54,842 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 21% daugiau nei...
SBA žengia į robotų diegimo rinką – įsigijo bendrovę "Robotex"
SBA žengia į robotų diegimo rinką – įsigijo bendrovę "Robotex" 06-17 09:01
Koncernui SBA priklausanti baldų UAB "SBA furniture group" įsigijo specializuotos robotikos ir gamybos automatizavimo sprendimų bendrovės "Robotex" kontrolinį akcijų paketą. Kauno bendrovė diegia...
Ketvirtadaliui moterų iki 2030 m. gali tekti pakeisti darbą
Ketvirtadaliui moterų iki 2030 m. gali tekti pakeisti darbą 06-17 08:42
Dėl automatizacijos ir dirbtinio intelekto nuo 40 iki 160 mln. moterų pasaulyje per artimiausius 11 metų turės pakeisti savo profesiją. Jeigu moterims šis pokytis pavyks – jos uždirbs daugiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%