Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Intermeda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Intermeda

Atsiliepimai apie Intermeda, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Intermeda, UAB

Nuolatinis klientas
2020-01-27 15:44:39 IP 2i24r4f3
Sveiki. Buvau nuolatinis čiūžynių pirkėjas iš šios įmonės. Pirkdami deklaruoja, jog 5 metų garantija (internetų portaluose deklaruoja 10 metų spyruoklių blokams), tačiau už poros metų atsirado spyruoklių defektas ir išlindo gumbas. Parašius du kartus pretenziją, nes pirmą tiesiog įgnoravo, paaiškėjo, jog galioja 2 metų garantija jeigu nenorodytą kitaip dokumentuose, todėl garantinis baigėsi. Žodžiu pasielgė, kai eilinė nerimta -a******ų įmonė. Gaila, jog įmonės požiūris neformuoja ilgalaikių santykių.
Girdėjau, kad ši įmonė bankrutuoja.Na, nieko negamina, tik perparduoda....
Sveiki, noriu padėkoti už lovos bei čiužinio parinkimą. Lovų kainos lyginant su kitų įmonių panašios kokybės lovomis ženkliai žemesnės - lova tvirta, galvūgalis nekliba kaip kitur už ženkliai didesnę kainą. Čiužinys labai patogus. Viskas buvo pristatyta, sunešta ir surinkta laiku. Ačiū ir sėkmės jums.
Sveiki. Darbai vyksta labai aplaidziai. Sutartis sudaryta 2018.04.19. Mus patikino, kad lova gausim iki Geguzes menesio galo. Siandien yra Birzelio 7d., gauname skambuti, kad lovos reikes laukti dar menesi, nes sandelys neturi gobeleno! Ar tai musu problema?? Kodel pranesa paskutine minute? Kaip vykdo uzsakymus jei neturi priemoniu? Is anksciau pasirupinti negali? Dagiau nei menesi tyla!!!! Gobelena gaus tik Birzelio menesio gale, dar tokiu cirku neesu girdejusi! Delspinigiai tik 0, 02% uz uzdelsta diena, juoki nga!! Savo lova noriu gauti uz 2savaiciu!! Nei man nei kitam kazkam nerupi, kad jus kazko neturit! Privalot ivykdyti uzsakyma sutartu laiku!
Na, ir aš noriu išreikšti savo nuomonę.Pernai pirkau lovą Audėjo baldų centre, Intermedoje. Užsakant lovą pažymėjau, kad noriu su baltom kojelėm.Kai gavau prekę, pasirodo ne su baltom kojom.Teko skambinti, važiuoti į saloną, gaišti laiką.Pasirodo, kad tai pardavėjos Laimos Klimavičienės klaida.Reiškia ši darbuotoja neatsakingai atliko savo darbą.
Lovos nera kokybiskos, surinkus pasimato netolygumai, atloso medziagos padengimas netolygus kaip suglamzytas, atveze lova pamatem, kad yra demiu, atvaziavo vale, atrode
tuo momentu, kad isvale, bet isdziuvus demes vistiek matosi, zodziu turejom problemu su sios imones gaminamais baldais. Ekspozicijoje atrode tikrai kokybiska, gera lova, ko nepasakytume gave preke. Gaila, nes pardaveja/konsultante buvo maloni. Pirkta Klaipedoje Minijos baldu centre.
Viktorija Baliucka
2018-01-22 13:37:17 IP 5f4so8ht
Pirkome lova, turejome nemazai problemu su uzsakymu. Daug trugdanciu man skambinejimu ir bereikalingu kalbu. Pagaliau lova ir ciuzinys atkeliavo, kazkodel ne kartu. Pakeitem sugadinta detale. Surinkome. Esu labai nusivylus nes lova yra asimetriska. Paziurekite nuotraukas. Koks tarpas is vienos puses. Is kitos jo nera. Kita problema- lova kliba verciantis ant sonu- nors sveriu vos 50 kg... ar tai normalu uz tokia kaina?
Nera produkto kokybes. Nera tvarkos terminuose. Pristatyme. Nera aptarnavimo.
Pirkėjas 2017-12-29 13:40:52
UAB "Intermeda" salone "Audėjo" baldų centre dirbanti pardavėja Laima Klimavičienė didelė melagė.Kai mus konsultavo, tai tiek makaronus kabino, tiek melavo, kad mums apsisprendus pirkti prekę, neprisiminė ką žadėjo.Pasirodo, kad mes ne taip supratome....Turgaus lygio pardavėja.
Perskaičius "pirkėjo 2017.12.29" atsiliepimą norėčiau prieštarauti, nes spalio 11d. buvome puikiai aptarnauti būtent p.Laimos Klimavicienes. Buvo
viskas išsamiai tiek apie medžiagas, įsigijimą, tiek apie pristatymą. Dėkingi esame labai. Turiu pasakyti, kad įsigijome tikrai kokybišką prekę.
Simona 2015-12-26 16:45:29
Pirkome parduotuvėje esančioje Šiaulių mieste o jau aptarnavimas tai nežinau išeinančius pardavėja gardžiais išvadino. Sakyčiau labai aukšto bendravimo moteris pasitaikė ponia Budriene.
Čia maža klaida padariau gaidžiais pavadino

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis
Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis 11-27 22:48
Komisijos nariams labai tolygiai paskirsčius balsus, nugalėtojas išaiškintas po kelių perskaičiavimų.
Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu
Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu 11-27 21:34
Iranas penktadienį pranešė apie vieno iš iškiliausių šalies branduolinės fizikos specialistų nužudymą per išpuolį šalia Teherano, apkaltino dėl šios atakos Izraelį ir pagrasino "rūsčiu kerštu".
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje 11-27 20:43
JAV federalinis apeliacinis teismas Filadelfijoje penktadienį atmetė prezidento Donaldo Trumpo pastangas užginčyti jam nepalankius rinkimų rezultatus byloje, galinčioje pasiekti Aukščiausiąjį Teismą.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%