Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Inter Cars Lietuva

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inter Cars Lietuva

Atsiliepimai apie UAB "Inter Cars Lietuva"

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Inter Cars Lietuva"

Vilniaus Šiaurės miestelio Kubiliaus g. parduotuvė tiesiog sukčiauja - akumas sprogo po pusmečio, išbėgo rūgštis, jie atsisakė pakeisti nes tipo apdaužytas nors patys įdėjo kai pirkau. Ekspertizės atsakymas - ne mūsų kaltė. Kai pasakiau kad nesutinku ir kreipsiuos į vartotojus, vadovas atsakė 'prašom' žinodamas, kad pirktas daiktas ant įmonės ir juridiniai asmenys neginami vartotojų teisių.
Žodžiu, tokai rimta įmonė nusuko nuo pirkėjo ~80 eurų, verta grieko suma;), Daugiau nepirksiu tokioj skylėj.
Pirkau du guolius SKF, Vienam buvo geras SKF guolis, kitame radau NSK guoli. O mokėjau kaip už SKF
Piktas pirkėjas
2020-02-13 19:12:41 IP 28ma3bqq
Pirkau Intercar'e pagrindinio diržo įtempėjo guolį ir diržo kreipiantį guolį. Klebinant guolius jaučiasi nemažas laisvumas. Išėmus senus guolius jie net taip nekliba kaip nauji. Daugiau pas juos nepirksiu jokiu detaliu.
Viena prasciausiai dirbanciu kompaniju Lietuvoje. Kol perkama graziai bendraujame, bet tik beda su ju parduota preke, tai bendravimas lyg skolingas buciau ir prasyciau dar. Realiai jus turetu po tiek skundu tiesiog uzdaryti Lietuvoje.
Uz visus taip galvojancius
2019-09-28 10:23:02 IP 2ju3kttq
Kauno Brastos IC prasciausias is visu Kauno filialu. Vadybininkas tiesiogine zodzio prasme - tingi ieskoti detaliu, nors istikro jos guli ju sandelyje. Jei nemegsti savo darbo - nedirbk!!! Isvis visi vadybininkai ir ypac kasininke yra pasipute, nemandagus. Jautiesi kaltas, kad nori nusipirkt detale is ju. Europos ir Taikos prospektu lygis zymiai aukstesnis visame kame. Tie, kas yra auksciau - atkreipkite demesi! Blogis yra Brastos IC, Bet Brastos IC yra visgi IC.
Pirkau davikli Siauliu skyriuje kaip fizinis asmuo. Daviklis pasirodo neveikia. Parduodant tai net neklause auto vin kodo, klause tik metu markes ir variklio, o kai atejau grazinti tai jau jiems duok vin koda, pasakyk kokiam servise remontavai, nors davikli pakeisti serviso nereikia. nes kitaip nepriims ir nesius kad nustatytu ar daviklis tikrai neveikia. Labai nemalonus aptarnavimas. Labai jau susireiksmine. Kreipsimes i nemaisto gal pades. Piningai tikrai nemazi.
Nerekomenduoju intercarso.....
Sveiki, dirbu taip jūsų keikiamoje įmonėje ir matau keletą netikslumų atsiliepimuose. Pirmiausia jeigu detalė neveikia, reiškia jūs ją montavote. Natūralu, kad tokios grąžinti negalėsi, nesvarbu iš kur pirksi. Tokiu atveju visada siūloma klientui pildyti reklamaciją ir kadangi savo filiale aš esu atsakingas už RMA priėmimą ir išiuntimui ekspertizei, tai jeigu nustatoma, kad ji tikrai neveikia ar rodo pieno riebumą, pinigai visada yra grąžinami, tačiau pasitaiko atvejų, kad problema būna visai ne daviklyje... Rašydami neigiamus atsiliepimus, paminekit kuris filialas elgiasi blogai, nes pvz. ten kur aš dirbu neįdomu yra saviakas, ne saviakas kaip jūs sakote, visada pirmenybė tam kuris pirmiau laukia. Net pardavėjus ar vadybininkus į eilę statau. Be to gali būti, kad jeigu prekės neša keli žmonės, tiesiog kitas rinkėjas surenka už tavęs stovinčiam prekės greičiau, nei tas kuris renka tau.
Klientas 2018-04-06 12:43:10
Tik neigiami atsiliepimai. Kas antra dalį nepataiko tenka gražinti. Ne pačios geriausio kainos...
elektriniai davykliai puse neveikia ir atgal nenori priimti, pinigu negrazina
Suprantu, jog vasara.. suprantu, kad karšta. Net suprantu, jog penktadienis.. Bet pirmą kartą užsukus į saloną (veiksmas Klaipėdoje - Šilutės pl.), daugiau negrįšiu :) Visi mes dirbame, nesvarbu +35 ar - 25. Darbas su klientais turėtų atrodyti kitaip.
Cia kaip suprast? Kubiliaus g. Vilnius, Rytinis '' saviaku susirinkimas''? Stovi zmones eileje laukia, o visi pazystami eina be eiles, kitas pardavejas sedi darbo vietoje snekasi telefonu savo reikalais, gal laikas kazka pakeisti?
Pirkome Focus 2000 metu rankinio trosą, Kaune Europos pr. 2018-08-20, KAINA DVIGUBA palyginus su kitais, kainų niekaip nesužinosi pakol nepradėsi pirkti, konsultantas irgi su žvaigždėm mintyse kalbasi. Prie tokios konkurencijos rinkoje, ilgai netemps.
Teko šiandien apsipirkineti Vilniuje ukmerges g Intercarse, vadybininkas toks nemandagus jog net persigalvojau pirkti., , Neturiu laiko aiškinti, bėk į kasą atsiimti prekę '' vadybininko žodžiai. Tokio bendravimo su vadybininkais man dar netekę matyti.
Labai letas ir prastas aptarnavimas. Nesistengia del kliento net uzpakalio pakelt. Su sia imone reikalu geriau neturet.
a*******i!
Ilgą laiką bendravau su šiuo parduotuvių tinklų, nes pomėgis susijęs su autosportu, kol vieną dieną...
Įsigijau detalę, kuri netiko ir atgal nepriėmė, motyvuodami, kad grąžinu nę tą, kurią pirkau (apskritai, jei šiame tinkle įsigijote detalę ir jums netiko yra sudėtinga gražinti, bet kai kurie padaliniai daro išimtis). Kreipiausi į pagrindinį padalinį Vilniuje. Vadovų nuomonė ta pati, kaip ir padalinio Šilutės pl. Klaipėdoje vadovo, kuris nemaloniai nustebino. Šilutės pl. Klaipėdoje padalinio vadovas neklysta, pasak jo klaidų nebūna ir detalių gamintojo, bei tiekėjo darbe. O pirkėjai nėra sąžiningi.
Siūlau prisijunkti prie manęs ir nepirkti dalių šiame parduotuvių tinkle - nuolaidas arba dalis tokiomis pat kainomis galite įsigyti bet kuriame kitame automobilių dalių parduotuvėje. Pridedu istoriją (kreipimąsi į vadovus ir jų atsakymą).
Siandien pirma kart susiduriau su sia imone- vadybininkas viska normaliai isaiskino nuolaida pritaike detalem viskas greitai ir operatyviai esu patenkintas- ateityje kreipsiuosi vel. Veiksmas siaures mieste kubiliaus 18
Labai prastas kai kuriu vadybininku aptarnavimas L14 skyriu eisisiu pl.
Išmokinkit bendraut su klientu vadybininkus
Pirkau detale ukmerges g, vilniuje esanciame intercarse. Gavau bruokota preke nuejau, teko sumoketi uz brokuota ir uz tokia pacia nauja, brokuotos prekes pinigu taip ir ne atgavau. Paskambino man ale kazkoks ju darbuotojas kurin nedgi ne prisistate ir pasake kad atvaziuociau su masina i kuria pirkau detale kad jie ja isimtu ir isatytu mano teigimu bruokota. Imone nedgi neturi irangos kad diagnozoti gedima tai kaip jie isvis gali priekiauti detalem. Mandagumo isvis nulis telefonu kalba tarsi jau buciau atsibodes jems ir eilinis zmogus o ne ju imones klientas. Tikrai esu nepatenkintas preke, ir kas be ko kokybe bruokotas prekes pardavineja o garantijos jokios nesuteikia.
Kiek užsisakinėjau detales jokių nesusipratimų. Panevėžyje asmeniškai Artūrui paskambinus dar ir pasikonsultuoju. Kainos išvis mažesnės per kelis eurus nei kitose detalių parduotuvėse.
Apgavo kaina buvo viena paskui pabrango, paskui ir sugedo bet garantijos neegzistuoja nesvarbu kad ji turėjo būti. nerekomenduoju turėti si jais reikalų

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%