Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Intellectus kalbų centras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Intellectus kalbų centras

Atsiliepimai apie UAB „Intellectus kalbų centras“

Anglų kalbos mokymo ekspertai
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Intellectus kalbų centras“

Man labai patiko. Kiek mokiausi kitur, tai nebūdavo jokios pažangos. O čia kai pradėjau, tai jau po trumpo laiko žiūriu, kad jau gan neblogai kalbu. Žodžiu progresas 2 kart didesni nei kitur, nes ir įdomu, ir priverčia netinginiauti. O per karantiną perėjo prie nuotolinių kursų ir man net dar labiau patinka :)
Anglų kalbos mokykla INTELLECTUS
2019-10-07 16:37:18 IP 28p98vq4
Asta 2019-10-07 14:46:12
Labai nusivyliau šios mokyklos Kauno filialu. Nepagarba ir nesiskaitymas su klientu. Į kursus užsirašiau dar rugpjūčio gale, žadėjo paskambinti kai bus sudaryta grupė rugsėjo viduryje. Nesulaukus skambučio ir pačiai paskambinus spalio pradžioje pasako kad grupės, mano pageidaujamu laiku, nebus, nors jų internetinėje svetainėje rašo kad yra dar viena laisva vieta. Administratorė pasako, kad nekreipkit dėmesio ką rašo svetainėje nes ji neatitinka tikrovės. Tai kam tada kuriama ta svetainė, žmonių mulkinimui? Pasiūlė kitą laiką, kur jau grupėje praėję 4 pamokas. Niekam nesiūlau ten kreiptis. Administratorė visiškai nedirba savo darbo.
Sveiki, Asta, dėkojame už jūsų atsiliepimą ir labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Visai neseniai atnaujinome mūsų svetainę ir tvarkaraščių sistemą, išties kartais pastebime rodomų vietų skaičiaus grupėse sinchronizavimo sutrikimų, todėl kartais rodomas skaičius gali neatitikti, tai nutinka dėl to, kad neretai užsiregistravusieji pakeičia savo pasirinktos grupės laiką, taip pat atlikus lygio testą paaiškėja, kad tinkamesnė kita grupė, ne ta, į kurią registravosi, todėl kartais atsiranda neatitikimų.

Atsiprašome, kad laiku neinformavome apie jūsų grupę. Grupė buvo planuojama, bet, deja, kai kurie dalyviai pakeitė savo grupių pasirinkimą, pasikeitus jų laiko galimybėms grupės pradžios datą teko atidėti. Kadangi grupes formuojame griežtai pagal mokinių kalbos mokėjimo lygį - kartais ne visos planuojamos grupės susidaro laiku. Atsiprašome, kad šiuo metu neturime grupės jums patogiu metu, norime pasiūlyti kitomis dienomis arba kiek vėlesniu laiku, nei pageidavote.

Norėdami kompensuoti sukeltus nepatogumus, dovanojame dvi savaites nemokamų kursų, jei išsirinksite patogią grupę. Pasirūpinsime, kad gautumėte aukštos kokybės paslaugas ir esame tikri, kad liksite patenkinta pasirinktos grupės mokytoju ir metodais. Dar kartą atsiprašome ir tikimės supratimo.

Anglų kalbos mokykla INTELLECTUS
Lankius kelias mokyklas, čia labiausiai patiko, žadu tęsti ir visiems rekomenduoju
Patiko pamokos tiek vaikui, tiek man. Rekomenduoju.
Labai gera mokykla, didelis dėmesys skiriamas mokiniui. Puiki dėstymo metodika.
Puiki mokykla, puikūs dėstytojai, tinkama dėstymo metodika, skiriamas dėmesys mokiniui.
PUIKI MOKYKLA.NUOSTABUS MOKYTOJAS.
The best english school in Lithuania!
Mokiausi šioje mokykloje ir likau labai patenkinta. Labai daug dėmesio skiria savo mokiniams.
Atradau šią mokyklą prieš metus, lankiau kelis kursus. Kiek teko mokytis man tai vienareikšmiškai geriausia mokykla, tiek mokytojai, tiek administracija. Jie man atradimas, visiems rekomenduoju!
10 balų mokykla. Puikus kursai, medžiaga, mokytojai. Nuostabi atmosfera kursu metu. Nustebino, kaip greitai galima pramokti anglų kalbos, plius pradėjo ir mokintis patikti, nors seniau kalbų mokymasis buvo kančia.
negaliu nepasidalinti atsiliepimais apie sia mokykla, sunus penktokas pradejo lankyti anglu pamokas vasara - labai pamilo anglu kalba, anksciau jis jos tiesiog nekente, o dabar negali sulaukti pamokos, ir mokytojai mokykloje is karto pastebejo pazanga. Aciu jusu mokytojui.
kiek teko mokytis anglų kursuose galiu drąsiai sakyti, kad intelectus yra viena iš tų nedaugelio mokyklų, kuriose mokytojai tikrai profesionalūs, mokytojų darbą prižiūri ir pamokose dalyvauja metodų specialistas, mokinai gauna papildomas priemones mokymuisi namie, jauti, kad nevien mokinių pinigai įdomūs mokyklai, o tavo pažanga. Likau tikrai patenkintas, būtinai tęsiu mokymus toliau ir jokių būdu nekeisiu mokyklos! Visiems rekomenduoju.
Anglų kalbos kursai, kuriuos lankiau, tikrai labai aukšto lygio, rekomenduoju

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Mažieji šnekučiai
Anglų kalba, stovyklos vaikams

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specializuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Hello, vasara! Vasaros anglų kalbos dienos stovykla 5-10 metų...
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...
Kelias į pasaulį
Kalbų centras

Adresas: Bažnyčių g. 3, LT-72253 Tauragė.
Veiklos sritys: vertimas; kalbų kursai; mokymo kursai; vaikų būreliai.
APIE MUS: Tauragėje įsikūrusio kalbų centro kelias prasidėjo nuo svajonės padėti kitiems išmokti užsienio kalbas. Esame komanda, kuriai rūpi Jūsų gyvenimas, todėl norime suteikti Jums visas galimybes pamatyti pasaulį bei siekti karjeros aukštumų. Užsienio kalbų mokėjimas - privalumas įvairiose gyvenimo situacijose...
WARISTI
NidaLingua

Adresas: Užupio g. 30-301, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; kalbų kursai; kelionės; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
Įmonė Waristi, UAB veikianti NidaLingua vardu, specializuojasi užsienio kalbų mokymo srityje vaikams ir suaugusiems, rekomenduodama trumpalaikes ir ilgalaikes kalbų mokymosi programas pripažintose, tarptautinių apdovanojimų turinčiose kalbų mokyklose ir stovyklose užsienyje. ● Kam skirta: moksleiviams nuo 10 metų...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?