Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Gryma"

Atsiliepimai apie UAB "Gryma"

Delicato - švaros centras

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Gryma"

Gerbemėji vartotojai, norėčiau Jūs įspėti, kad drabužių- daiktų pridavimo į valymo įmonę "Gryma" ("Švaros centras" Savanorių pr.79 Kaune) metų ATIDŽIAI ir demesingai perskaitytumet VISUS KOMENTARUS ant fiskalinio čėkio. Mano dukros pramoginių šokių brangiai kaunuojantį suknelę UAB 'GRYMA" sugadino visiškai, nės už gaminyje esančias puošybos detales paslaugų teikėjas NEATSAKO!!!! Todėl tokių pagrindų niekam NEPATARČIAU rizikuoti ir naudotis UAB Gryma paslaugomis.
Sveiki, kokios darbo sąlygos, šioje įmonėje, norint dirbti lygintoja?
Nusivyliau paslaugų kokybe. Atsiėmiau organzos dienines užuolaidas, taip blogai išlygintos, kad reikės pačiai lyginti. Sako lygina garais. Pikta, kad vežiau, 5 dienas laukiau ir dabar dar pati lyginsiu.
Labai patenkintas aptarnavimu. Reikėjo skubaus drabužių valymo. Administracija greitai ir profesionaliai supažindino su vidaus tvarka bei suderino mano drabužių paėmimą skubiam valymui. Rekomenduoju.