Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Gryma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Gryma"

Atsiliepimai apie UAB "Gryma"

Delicato - švaros centras

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Gryma"

Laba diena. Norėjau parašyti UAB „Gryma“, bet neradau galimybes. Todėl dėl Švaros centro Delicato Sav.pr.72 Kauno m.kreipiuosi viešai.
Liepos 10d. pridaviau į valymą vilnonę Graikų gamybos lovatiesę natūralios baltos vilnos spalvos. Prieš tai telefonu sužinojau, kad tokio gaminio (viską apie gaminį smulkiai paaiškinau) valymas kainuos 17.0 eurų minus 10% nuolaidą kaip naujajam klientui.
Priėmėja išmatavo mano lovatiesę (1, 6x2.3m) ir nemaloniai nustebino mane kainą 24.66 euro, nes pagal ją tai yra vilnonis paklotas ir apmokestinamas pagal kvadratūrą. Kai priėmėja užtikrino mane, kad tik centro technologai nustatys geriausiai tinkama valymo būdą, kad gaminys gerai išsivalytų ir nesusitrauktu ar kitaip nesusigadintu, su visko sutikau, kadangi specialiai atvažiavau iš Jonavos kokybiškam Kauno m. valymui.
Atvykau atsiimti gaminį liepos 20d. ir pataikiau ant tos pačios pakaitinės priėmėjos. Gaminis man pasirodė nepakankamai išvalytas, nes neprarado savo pilkšvo atspalvio, kurį turėjo prieš valymą. Priėmėja į mano klausimus dėl valymo kokybes, valymo būdo, prašymo paaiškinti kaip gavosi mano sumokėta kaina bei naujai pamatuoti mano „paklota“ (patikrinimui ar nesusitraukė) atsikalbinėjo, kad tai laiko gaišinimas, atlikto valymo būdo ji nežinanti ir pan. Žodžiu, antrą kartą sugadino nuotaiką.
Grižus namo sulyginau mano namuose išskalbtą mažesnį gamini tos pačios kokybes, bet naudotos kartu su didesniu (pagalvėms uždengti). Namuose skalbtas atrodo švaresnis be jokio pilkumo.
Tik dabar pasižiūrėjau į kvitą. O ten, mano nuostabai, parašyta, kad gaminys bus valomas be garantijos, gali susitraukti, gali susivelti ir net gali neišsivalyti, nors apie tai iš priėmėjos negirdėjau nei žodžio. Tik gražinant man nekokybiškai išvalytą gaminį ji pasakė, kad iki 10% gali likti neišvalytu... nors apart dulkių juokių nešvarumų lovatiesė neturėjo.
Tada pažiūrėjau internete kokios gi kainos tokiu paslaugu. Ji įvertino mano lovatiesę, kaip paklotą. Paklotas, pagal Google, skirtas būti paklotu po kažko. O mano ilgaplaukė lovatiesė tikrai paskirta pati dengti iš viršaus kažką, kai ir ilgo plauko kilimas, kurio valymas yra net pigesnis. Bet užtai valymo kaina 1kv.m pakloto yra pati brangiausia. Taip atrodo, kad tik pas šią priėmėją ypatingos valymo sąlygos ir ypatingas darbo stilius su klientais.
Priėmėjos vardas kvite nurodytas kaip Vilma R. Tikrai nenorėčiau dar kartą turėti su ją reikalu. To labiau važiuoti tam iš Jonavos į Kauną.
Prisegu nuotrauka kartu sudėtu, bet skirtingai valytu gaminių.
Pagarbiai, Jevgenija Galvydienė, tel. 862014450.
2021.07.22
Jonava
Jau pusantro mėnesio praėjo, kai nunešiau išvalyt kilimą. Kilimo neturiu ir niekas net nebando spręsti problemos, jokio ėjimo į kontaktą su klientu-tokio nesiskaitymo dar nemačiau. O istorija, atrodo, įprasta, tikrai nutinka visokių dalykų, bet viskas išsprendžiama, kai norima išspręsti. Parsinešus išvalytą nedidelį kilimą (reikėjo atšviežinti nuo dulkių, dėmių nebuvo) išvyniojus nustėrau-vidury kilimo rašalo dėmė. Kitą rytą nunešiau atgal, palikau pervalymui. po antro valymo ta pati dėmė, tipo neišsivalo, nors parašė žinutę-NORIME INFORMUOTI, JOG JŪSŲ KILIMAS IŠVALYTAS, LAUKIAME ATVYKSTANČIŲ. Tai gerai, kad vietoj atsiimdama išvyniojau...Parašiau pretenziją-nieko, tyla. Supratau, kad ne tik nesikreipsiu daugiau į šitą kontorą, bet ir kitiems nesiūlysiu.
Skalbė užuolaidas, pridaviau marijampolėje.Likau laaabai patenkinta, kiek esu naudojusis valymo paslaugom kitur, pirmą kartą taip gražiai išskalbė ir išlygino. Esu sužavėta, visiems rekomenduoju. O dar kainos kokios geros! SUPER!!!
Gerbemėji vartotojai, norėčiau Jūs įspėti, kad drabužių- daiktų pridavimo į valymo įmonę "Gryma" ("Švaros centras" Savanorių pr.79 Kaune) metų ATIDŽIAI ir demesingai perskaitytumet VISUS KOMENTARUS ant fiskalinio čėkio. Mano dukros pramoginių šokių brangiai kaunuojantį suknelę UAB 'GRYMA" sugadino visiškai, nės už gaminyje esančias puošybos detales paslaugų teikėjas NEATSAKO!!!! Todėl tokių pagrindų niekam NEPATARČIAU rizikuoti ir naudotis UAB Gryma paslaugomis.
Sveiki, kokios darbo sąlygos, šioje įmonėje, norint dirbti lygintoja?
Nusivyliau paslaugų kokybe. Atsiėmiau organzos dienines užuolaidas, taip blogai išlygintos, kad reikės pačiai lyginti. Sako lygina garais. Pikta, kad vežiau, 5 dienas laukiau ir dabar dar pati lyginsiu.
Labai patenkintas aptarnavimu. Reikėjo skubaus drabužių valymo. Administracija greitai ir profesionaliai supažindino su vidaus tvarka bei suderino mano drabužių paėmimą skubiam valymui. Rekomenduoju.

Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 24 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 9 tunelines plovyklas, 10 bekontakčių savitarnos plovyklų, 5 automobilių švaros centrus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...

Būtingės terminalo krova mažėjo 14,1%
Būtingės terminalo krova mažėjo 14,1% 07-26 16:18
"Orlen Lietuva" priklausantis Būtingės naftos terminalas sausį-birželį perkrovė 3,327 mln. t naftos – 14,1% mažiau nei tuo pat laiku pernai, pranešė Klaipėdos uosto direkcija.
Kuršių marias užteršusi "Grigeo Klaipėda" atsakomybę prisiima, investuos į aplinkosaugą 07-26 15:49
"Grigeo Klaipėda" atstovai su Aplinkos ministru aptarė praėjusios savaitės incidentą, kai iš įmonės nuotekos pateko į Kuršių marias, bei galimą bendradarbiavimą gerinant aplinkosaugos situaciją...
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas 07-26 15:33
Per 300.000 savarankiškai dirbančiųjų gavo "Sodros" priminimus apie prievolę vėl mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas kas mėnesį. Tai padariusieji iki paskutinės mėnesio dienos ir...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%