Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB GPM LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB GPM LT

Atsiliepimai apie UAB GPM LT

"Visa laimingo gyvenimo paslaptis- rasti savo pašaukimą ir jį vykdyti". Henry Ford
Parašyk savo nuomonę apie UAB GPM LT

Greitai ir kokybiškai atliktas darbas - graviravimas laikrodžio vidinėje pusėje kur buvo labai mažai tam skirtos vietos. Rezultatu labai patenkinta. Taip pat malonus bendravimas. Rekomeduoju.
Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Apatarnavimas - aukščiausias lygis, profesionalus, malonus bei ypatingai greitas. Su šia įmone bendraujame jau kelerius metus, nė karto nebuvo jokių problemų, visuomet pataria, pakonsultuoja ir pasiūlo geriausią sprendimą.
Aukščiausias aptarnavimo lygis. Labai malonus bendravimas. Diplomatiškas, bet nuoširdus.
Patys geriausi atsiliepimai! Rekomenduoju. Darbus atlieka puikiai, labai greitai ir kokybiškai. Puikus aptarnavimas :)

šios įmonės aptarnavimas labai malonus, patarė, parekomendavo, darbą atliko lb greitai ir kokybiškai, ne tik įgyvendino lūkesčius, bet realiai juos viršijo, nes labai stengėsi ir dar padarė papildomus priedus nemokamai, o ir užsakymo kaina buvo tikrai gera. Visiems rekomenduoju, tiek įmonėms tiek ir privatiems asmenims, dovanoms ar pan. Kristina
Malonus aptarnavimas, greitas ir kokybiskas darbas. Rekomenduoju!
Teko kreiptis dėl darbinių reikalų, bet pamenu tik tiek, kad labai maloniai pabendravau, taip pat gavau patarimą ir diskutuojant nusprendėm, kaip man ką geriau visgi reikia graviruoti ir kodėl :] Kitaip tariant, neužfiksavau, kad tai būtų darbas - tai buvo malonus susitikimas ir pabendravimas. O tai reiškia, kad net nespėjau sureaguoti, kaip viską nusprendėm, užsakėm, padarėm ir pan.

Nuo tokio bendradarbiavimo ne tik lengviau darbai pasidaro, bet ir diena prašviesėja :]
Malonus aptarnavimas. Labiausiai patiko užsakymo atlikimo greitis. Super. 3 kartus kreipiausi dėl pjaustymo paslaugos ir likau labai patenkinta.
Liuks.
Rekomenduoju.
Mandagus aptarnavimas ir gretas darbų atlikimas, vieni trumpiausi darbų atlikimo terminai Vilniuje. Kainos irgi visai nesikandžioja.
Mandagus aptarnavimas, super.
Gaila, kad miesto pakraštyje.
Patenkintas klientas
2014-10-07 14:48:16 IP 2cfq563b
Puiki firma, kurią atradau po kelių valandų ieškojimo Vilniuje, kas gali pjauti organinį stiklą ir lazeriu išfrezuoti pusapskritimį (net pagrindiniame centre, kur turėtų atlikti tokį paprasta darbą, man negalėjo niekuo padėti). GPM'e užsakymą priėmė iš karto ir tuojau pat jį atliko. Aplink tvarka ir švara. Mačiau kitus šios firmos pagamintus gaminius, kurie prapletė idėjų akiratį. Kainos nesikandžioja. Tikrai visiems rekomenduoju!!
Nusivyliau !!!
Kiek teko susidurti su graviravimu- pirma imone, kuri gamyboje islaiko tokia svara, tvarka, gaivu kvapa ir jazz muzika fone :) Gaila, kad miesto pakrastyje : (

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Architektų g. 41-66, LT-04106 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; didmeninė prekyba; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai 2020-aisiais
Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai 2020-aisiais 01-15 20:55
Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius (VCMS) tradiciškai suskaičiavo populiariausius praėjusiais metais gimusių kūdikių vardus.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 59,25 +4,04%
Humana 405,00 -2,65%