Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Getstyle

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Getstyle

Atsiliepimai apie UAB "Getstyle"

Drabužiai internetu!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Getstyle"

Esu labai patenkinta striuke. Tikrai parduotuvė verta 100% profesionalumo.Atsakė į mano reikiamus klausimus apie prekę, viskas puiku!
Labai gražūs rūbai....BET... jau dvi savaitės negražina pinigų už nepristatyta prekę. Vasario 10 užsakiau, laukiau, po dviejų savaičių atėjo žinutė, kad buvo klaida internetinėje parduotuvėje ir tos prekės nebeturi...viskas ok, visko būna...parašiau gražinti pinigus...tyla...rašiau žinutes...tyla...paskambinau...tada pakeitė užsakymo statusą į atšauktą...pasakė, kad pervedė pinigus į tą pačią sąskaitą iš kurios gavo...pinigų nėra vėl visa savaitė...Ar tai superinė parduotuvė?
Sveiki. Gavau šiandien užsakytą striukę, prekė nereali, kokybė puiki. Norėjau padėkoti. Ačiū
Laba diena, esu Jadvyga Vilčinskienė iš Kauno, Esu vyresnio amžiaus, tačiau netikėtai radau man itin patikusią striukę ir matavusi senas striukes pora dienų užsisakiau. Užsakymo laukiau gal savaitę, o galbūt ir ilgiau, bet gavusi striuke likau itin patenkinta, nešioju iki šiol. Po to užsakiau striukę draugei, užsakymo laukėme gal 2 sav, bliuzoną jos sūnui. Viskas sąžininga, kokybė gal ne 100%, bet 90 tikrai. Kainos ir kokybės santykis atitinka. Daug kartų skambinėjau, bet tuo metu man atsiliepdavo lyg iš Vilniaus, itin maloni, kultūringa ir netgi miela konsultantė. Nereikia šmeižti ir menkinti įmonės, jei taip nėra, tai jums nedaro garbės, Jei jau mes, senjoros perkame, tai patikėkite viskas su šia įmone yra gerai.
Likau patenkinta, pirkau striuke, kokybė gerą, ir pristatymas greitas. Žadu pas jus sugryžtiį :) Prekė gavau per 4d.d. nors buvo žadėta tik po švenčiu.
Pirkau su didele nuolaida. Šiaip, pabandymui. Ir likau nustebusi kokybe. Esu patenkinta, pasirinkimas didelis, kainos normalios. Pristate per 1, 5 dienos. Žodžiu, viskas puikiai
Siuntinys keliavo tris savaites, o prasta kokybė šokiravo.
Prekės gavau per 3 dienas.Drabužiai super kokybiški.Ačiu.
Labai nesazininga firma grazinau preke ir dvi savaites nieko nei atraso nei pinigu grazina
Puiki kokybė, rekomenduoju
Puikus klientų aptarnavimas. Norima prekė pristatyta express būdu išimties tvarka - kad suspėti iki Kalėdų. Ačiū!
Prisirašėt fake komentarų, apgailėtina.. :D
Jokia savo vardą gerbianti įmonė taip nesielgia. Tik klientas parodo susidomėjimą kažkokia preke, tuoj dingsta visos tos pačios prekių grupės nuolaidos, kad tik klientas neįsygytų pigesnių prekių. Kam tuomet išvis rodyti kažkokias nuolaidas jeigu jų realiai nenorite taikyti. Niekur neteko perkant internetu tokių dalykų matyti, kitur kaip tik pasiūlo jei neturi patinkančios prekės- kitai panašiai prekei nuolaidą. Ši įmonė vadovaujasi kitokiu principu - susidomėjai-nuolaidų nebebus. Sėkmės jums darbuose, tikiuosi kiti klientai perskaitys ir supras, kad įmonė nesąžininga ir nieko nepirks.
UAB Getstyle 2018-07-30 14:00:24
Gerb.Brigita,

Juk prekės, kuria Jūs susidomėjote mes neturime, Jūs matėte mūsų parduotuvėje, jog prekės likutis yra nulis, tą pati mes Jums patvirtinome telefonu. Kodėl dabar Jūs klaidinate mūsų klientus rašydama, kad mes negerbiame savo klientų? Ar Jūs ketinote nusipirkti prekę su nuolaidą, kurios mes neturime, o dabar nepirksite, nes dingo nuolaida?
Mes dirbame 10 metų ir mūsų nuolatiniai klientai gerai žino, kad mes su jais visada elgiamės sąžiningai, jie gerai žino mūsų požiūrį į klientą! Tačiau jie taip pat gerai žino, kad mes ir save labai gerbiame ir nemandagiems klientams neleidžiame su įmone elgtis negražiai. Galbūt šis atsakymas Jus ir papiktins, bet mūsų tikslas, kad klientai nerašinėtų komentarų įmonėms tik tam, kad jie nori kažkur savo blogą nuotaiką išlieti.

Getstyle.lt administracija
Tos pačios firmos ir kitų žiūrėtų modelių nuolaidos dingo taip pat. Nereikia meluoti, kad taip nebuvo, nes ką mačiau - akivaizdu.
Brigita 2018-07-30 13:25:09
Labai bloga nuomonė apie įmonę. Radau norimą prekę jų puslapyje su 50% nuolaida, pasiskambinau pasiteirauti ar turi prekę, po skambučio, nepraėjus net 3 minutėms nuolaida dingo. Toks požiūris į klientą...
Gerb.Brigita,

Getstyle.lt administracija
Diana 2018-02-18 14:12:11
Puiki įmonė :)
Sveiki DIana,
Kaip galima emailu su jumis susisiekti, noreciau keleta klausimu uzklaust apie sia imone
Labai gražūs drabužiai ir didelis pasirinmimas!
Turbūt vienintelė pati geriausia parduotuvė internete! Labai didelis asortimentas, geros ir prieinamos prekės! Super! Apsilankysiu tikrai dar ne kartą!
Didelis pasirinkimas!!Linkime sekmes prekyboje;)
Pačiai dar neteko prekintis, bet draugė atsiliepė tik gerai....kokybiškos prekės, greitas pristatymas
Jus nuostabus, nereli avalyne, super..
Man lb lb patinka. Ačiū kad savo puslapiuku dalinates su mumis visais kartu :*
Gera kokybe ir aptarnavimas
Labai faina parduotuvė viskas labai kokybiška ir profesionalu jokiu minusu nėra kiek tik užsisakinejau niekada nenusivyliau pati geriausia internetinė parduotuvė
Liuks
Labai profesionalus, malonus, greitas aptarnavimas, gera kokybė, visada norisi grįžti.
Jusų puslapiukas nerelus, stilingas, elegantiškas, geras pasirinkimas, malonus aptarnavimas. Jus nuostabus, ačiū kad esate su mumis kartu, ir kartu su mumis visais dalinates savo nuostabiu puslapiuku. Myliu ši puslapiuka.
Puiki kokybė
Nuostabi internetinė parduotuvė! Dvejus batus jau turiu, labai noriu ir trečių! Greit pristato ir kokybė puiki!
Greta Zablockytė
2018-02-19 21:23:16 IP 2e7r3mfq
Puiki kokybė:)
Tik patys geriausi atsiliepimai, puikios kokybes batukai
Pats geriausias kokybės ir kainos santykis. Gražios prekės kiekvieno skoniui, ir labai didelis pasirinkimas.
Labai gera internetinė parduotuvė apsipirkti rasti galima tikrai daug! :)
Viskas super
Labai gera drabužių parduotuvė, kokybiški drabužiai, nebrangus
Puiki internetinė parduotuvė!
Enrika Dzinkutė
2018-02-19 16:23:44 IP 2e7r44vn
Nuostabi parduotuvė
Labai jauki parduotuvė. Geras aptarnavimas. :)
Malonus aptarnavimas, puiki prekiu kokybe ir tikrai prieinamos kainos
Labai smagi parduotuve! Radau gražių drabužių, kuriuos ketinu neužilgo užsisakyti!
Puikus aptarnavimas
Parduotuvė nevengianti naujovių!:)
Ne kartą esu pirkusi ir buvau labai patenkinta:) viskas sklandziai ir greitai, rekomenduoju!
Viskas puiku, patikima ir greita. Rekomenduooju :)
Getstyle turi labai daug gražių, madingų ir jaunatviškų batų!! Tikiuosi greitu metu juos išbandysiu ir galėsiu įvertinti kokybę bei patogumą.
Svetlovaitė Karina
2018-02-19 11:16:36 IP 66gp4o0r
Labai didelis prekių pasirinkimas! Avalynės begalę, net sunku apsispręst!
Didelis prekių pasirinkimas, kainos prieinamos ! :)
Labai smagu kai asortimemtas didelis :)
Net sunku ir išsirinkti, kai visko turite tiek daug ! Kainos nesikandžioja, ir puslapyje viskas labai aišku, ko daugiau ir tereikia :) sėkmės prekyboje !
Puikios prekės
Nuostabios prekės, didelis pasirinkimas ir kainų santykis geras.Rekomenduoju...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

J. Bidenas kviečia V. Putiną į susitikimą, siekia stabilumo
J. Bidenas kviečia V. Putiną į susitikimą, siekia stabilumo 04-13 21:37
JAV tikisi sukurti stabilius santykius su Rusija, bet nesitiki pasitikėjimo savo reikaluose su Maskva, antradienį pareiškė Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Jen Psaki.
CPO LT išsinuomojo patalpas Vilniaus biurų pastate "U219"
CPO LT išsinuomojo patalpas Vilniaus biurų pastate "U219" 04-13 20:30
Centralizuotus viešuosius pirkimus organizuojanti viešoji įstaiga CPO LT persikels į Vilniaus biurų pastatą "U219".
JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios
JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios 04-13 20:08
JAV prezidentas Joe Bidenas išves visus amerikiečių karius iš Afganistano iki Rugsėjo 11-osios išpuolių 20-ųjų metinių, ir taip užbaigs ilgiausią Amerikos karą, antradienį pranešė vienas JAV...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Hasbro 97,11 +1,96%
FedEx 290,79 +1,47%