VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė UAB Gerovės Valdymas.

Straipsniai, kuriuose minima UAB "Gerovės Valdymas"

Straipsniai apie UAB "Gerovės Valdymas"

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas.
ii pakopoje asmuo is tikruju kaupti skiria nuo 5 7 iki 8
II pakopoje asmuo iš tikrųjų kaupti skiria nuo 5,7% iki 8% 2019-07-01
Kaupiantis II pensijų pakopoje maksimaliai į fondus perveda 3% atlyginimo prieš mokesčius. Skaičiuojant nuo atlyginimo po mokesčių, į fondus tokio asmens pervedama suma svyruoja nuo 4,2% iki 5,2%, o pridėjus valstybės subsidiją – kaupimo norma padidėja nuo 5,7% iki 8%...
tikroves testas arba kiek reikia turto sociai senatvei
Tikrovės testas, arba Kiek reikia turto sočiai senatvei 2019-01-14
Papildomų pajamų senatvėje galima tikėtis ir iš per gyvenimą sukaupto turto – santaupų, nekilnojamojo ir kitokio turto. VŽ pabandė įvertinti, kiek šiuo metu per mėnesį reikia atsidėti investavimui, kad nuo 65 iki 90 metų galima būtų prie pensijos pridėti 100, 300 arba 500 Eur...
lietuvos investiciju valdytojai susivienijo i asociacija
Lietuvos investicijų valdytojai susivienijo į asociaciją 2017-01-19
Lietuvos investicijų valdymo įmonės susivienijo į asociaciją, kuri sieks prisidėti prie investicijų plėtros, fondų teisinės aplinkos tobulinimo ir investuotojų švietimo.
lietuvos investiciju valdytojai susivienijo i asociacija
Lietuvos investicijų valdytojai susivienijo į asociaciją 2017-01-18
Lietuvos investicijų valdymo įmonės susivienijo į asociaciją, kuri sieks prisidėti prie investicijų plėtros, fondų teisinės aplinkos tobulinimo ir investuotojų švietimo.
cv lt invl baltic farmland direktore isrinkta surpliene
CV.LT: "INVL Baltic Farmland" direktore išrinkta Surplienė 2015-06-30
Pirmadienį žemės ūkio paskirties žemės valdymo AB "INVL Baltic Farmland" valdybos sprendimu bendrovės direktore išrinkta Eglė Surplienė.
lietuvio pensijos mirazas iliuzijomis gristas
Lietuvio pensijos miražas iliuzijomis grįstas 2015-03-07
Nutuokimo stoka ir psichologija lemia, kad Lietuvos gyventojai kada nors ateisiančią pensiją vertina kaip pernelyg nepakeisiančią jų gyvenimo kokybės, todėl ir aukšti lūkesčiai atitinkamai neskatina jai taupyti. Nepriklausomi ekspertai pripažįsta, kad po socialinių tyrimų žinute užmaskuoti pensijų fondai – bene geriausia išeitis išskaidyto stambaus portfelio nevaldančiam asmeniui.
fink house naujas zaidejas finansu rinkoje
"Fink House" – naujas žaidėjas finansų rinkoje 2015-03-03
Lietuvos bankas (LB) pirmadienį išdavė finansų patarėjo licenciją UAB "Fink House". Naujo rinkos žaidėjo direktorius ir iniciatorius – Gintautas Levišauskas, buvęs investicinio banko "Finasta" turto valdytojas.
lietuvoje naujas investiciju valdytojas
Lietuvoje – naujas investicijų valdytojas 2015-02-25
Lietuvoje veiklą pradeda nauja investicijų valdymo įmonė "Gerovės kūrimas", kuriai Lietuvos bankas antradienį suteikė investicijų valdymo įmonės licenciją.
ar verta keisti pensiju fonda pagal situacija finansu rinkose
Ar verta keisti pensijų fondą pagal situaciją finansų rinkose 2014-09-27
Akcijų rinkoms pasiekus seniai ar dar neregėtas viršūnes, pensijų fondų dalyviams gali kilti klausimas, ar verta imtis atsargumo ir rizikingą fondą pakeisti saugesniu. Specialistų nuomonė šiuo klausimu vienareikšmė.
Investicija "kam per 50", arba Kaip lengvata virsta garantuota grąža 2014-07-31
Indėlių palūkanoms nusiritus beveik iki nulio, specialistai teigia, kad gauti garantuotą 1,6% metinę investicijų grąžą galima pradėjus kaupti papildomo savanoriško kaupimo fonduose. Tiesa, ši investicija tinkamiausia vyresniems ir turi savų "kabliukų".
uzsienyje registruoti fondai populiarumu vis dar lenkia lietuviskus
Užsienyje registruoti fondai populiarumu vis dar lenkia lietuviškus 2013-05-19
Lietuvos investuotojai teikia pirmenybę užsienyje registruotiems fondams, į juos kovo pabaigoje buvo investuota maždaug trečdaliu daugiau nei į lietuviškus. Tačiau pastaruoju metu lietuviškų fondų vienetų įsigyjama daugiau nei išperkama, be to, auga nekilnojamojo turto bei privataus kapitalo fondų, investuojančių vietinėje rinkoje, paklausa.
Užsienyje registruoti fondai populiarumu vis dar lenkia lietuviškus 2013-05-16
Lietuvos investuotojai teikia pirmenybę užsienyje registruotiems fondams, į juos kovo pabaigoje buvo investuota maždaug trečdaliu daugiau nei į lietuviškus. Tačiau pastaruoju metu lietuviškų fondų vienetų įsigyjama daugiau nei išperkama, be to, auga nekilnojamojo turto bei privataus kapitalo fondų, investuojančių vietinėje rinkoje, paklausa.
Asmeniniam turtui valdyti steigia UAB 2013-03-15
Darius Nedzinskas, buvęs bankininkas, vienas AB "NDX energija" akcininkų, o dabar – vienas AB "Lietuvos draudimas" vadovų, įsteigė UAB "Kaubusta", kuri valdys jo asmeninį turtą. Specialistai pažymi, kad tai gan įprasta praktika šalyje.
"AJD Capital" vairą iš Launikonio perima Urbonas 2013-01-07
Lietuvos finansų patarėjo įmonė "AJD Capital" turi naują savininką.
Lietuvos finansų rinkoje – naujas tarpininkas 2012-11-29
Lietuvos banko ketvirtadienį išdavė finansų patarėjo įmonės licenciją UAB ,,Sagacity Investments".
Per šiuos metus būsto paskolų maržos sumažėjo beveik perpus 2010-12-21
Per metus būsto paskolų maržos gerokai sumažėjo. Ekspertai tai vertina kaip stiprėjančios skolintojų tarpusavio konkurencijos išraišką.
Finansiniai tikslai ir jų siekimo bei įgyvendinimo būdai 2010-07-25
Investavimas yra vienas iš įrankių asmeniniam finansų planui įgyvendinti ir užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Jei esate įvertinę savo finansinę padėtį, belieka susirašyti finansinius tikslus – kokie jie, kiek ketinate jiems skirti pinigų, per kiek laiko ketinate juos pasiekti.
Kokio dydžio būsto paskolą galiu sau leisti 2010-06-07
Būsto rinkai artėjant prie dugno "Verslo žinios" klausia finansų specialistų, kaip priimti racionalų sprendimą dėl būsto įsigijimo, sumažinti riziką ir išvengti praeities klaidų.
Finansinis saugumas – vienas pagrindinių finansų planavimo tikslų 2010-04-18
Finansinis saugumo užtikrinimas yra tas atspirties taškas, ties kuriuo galima, o ir reikia pradėti mąstyti apie tolesnį kaupimą ir investicijas. Kada galima drąsiai pasakyti, kad "finansų pagalvė" suformuota, ir kokio ji turi būti dydžio? Finansų rinkų specialistai įvardija "atsargos fondo" dydį nuo 3 iki 12 vidutinių šeimos išlaidų per mėnesį.
Finansų planas – įrankis asmeniniams tikslams pasiekti 2010-03-21
Finansų planavimo pagrindas yra bemaž kiekvienam žinomi, paprasti ir nesudėtingi veiksmai. Tačiau šie veiksmai reikalauja laiko, kantrybės ir valios. Dažnas vykdamas atostogų gerai apgalvoja pagrindinius kelionės aspektus: kada keliauti, kaip keliauti, kur nakvoti, kiek galima skirti maistui ir pramogoms. Panašius kertinius principus reikia taikyti ir savo finansų valdymui.
Nori patarinėti 2010-01-05
Vertybinių popierių komisija ketvirtadienį spręs, ar patenkinti UAB "Gerovės valdymas” prašymą išduotifinansų patarėjo įmonės licenciją. Iki šiol Lietuvoje tokias licencijas turėjo dvi įmonės – "MC WealthManagement" ir "Vilniaus finansiniai patarėjai". Licencijuotos finansų patarėjo įmonės gali teiktiinvesticines paslaugas – priimti ir perduoti klientų pavedimus bei teikti investavimo rekomendacijas. (VŽ)

Taip pat rekomenduojame

General Financing
FINANSINĖS PASLAUGOS

Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos.
„General Financing“- paskolas ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti įmonė, finansų sektoriuje veikianti jau 14 metų. Esame viena iš rinkos lyderių Lietuvoje. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 70 mln. eurų. „General Financing“ Lietuvoje turi 18 nuosavų skyrių bei daugiau nei 2000 klientų...
Noviti
NOVITI FINANCE paskolos verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 20 000 EUR. PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Noviti finance“ teikia finansavimą...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai.
MisterTango yra pirmoji Lietuvos finansų institucija, gyventojams pasiūliusi visiškai nemokamą būtiniausių mokėjimo paslaugų paketą. Be jokių mokesčių galima atidaryti banko sąskaitą per 1 minutę neišeinant iš namų, naudotis el.bankininkyste, gauti įmokas eurais ir pervesti pinigus į ES šalis.
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kh. Haftarui ištikimos pajėgos blokavo naftos eksportą iš svarbių Libijos uostų
Kh. Haftarui ištikimos pajėgos blokavo naftos eksportą iš svarbių Libijos uostų 01-18 18:51
Libijos autokratui Khalifai Haftarui (Chalifai Haftarui) ištikimos pajėgos šeštadienį blokavo naftos eksportą iš pagrindinių šalies uostų, taikos derybų išvakarėse pranešė Nacionalinė naftos bendrovė.
"Siemens" arenos valdytoja siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesiją
"Siemens" arenos valdytoja siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesiją 01-18 18:18
"Siemens" arenos valdytoja "Universali arena" siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesijos sutartį su "Pajūrio infrastruktūra" – įmonė pateikė ieškinį teismui, esą koncesininkė nesilaiko...
Europai baiminantis naujo paukščių gripo protrūkio, virusas aptiktas Čekijoje
Europai baiminantis naujo paukščių gripo protrūkio, virusas aptiktas Čekijoje 01-18 17:31
Viename Čekijos ūkyje buvo patvirtinta itin patogeniška paukščių gripo atmaina, šeštadienį pareiškė šalies pareigūnai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%
Hasbro 105,13 +1,46%
Chevron 115,58 -1,12%
Nokia 4,14 -1,43%
Kraft Heinz Co 31,03 -2,21%
Boeing 324,15 -2,36%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 58,52 +1,23%
Ryžiai 421,00 -0,71%
Vištiena 1,85 0,00%
Kava 3,11 +11,07%
Dyzelis 1,93 -0,52%
Anglis 66,99 -2,80%
Apelsinai 0,53 +1,92%
Benzinas 1,72 -0,58%