Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Geras Dūmas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Geras Dūmas"

Atsiliepimai apie UAB "Geras Dūmas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Geras Dūmas"

Siuntimo greitis neispasakytas. Po uzsakymo apmokejimo issiunte po 45min!
Perku jau antra karta. Viskas ok
Kazkoks siaubas, pragane mano siunta, paskambinau pasiteiraut kur mano siunta po 2sav laukimo, likau aprekta ir dar iskeikta “blt vaziuok i ta savo pasta ir pasiimk” “kiek tu blt cia mum skambinesi” (skambinau 1kart po pusantros savaites) “blt kas tau neaisku dar, nezinom mes kur tavo siunta” ir daug panasiu dalyku. Draugam pranesiau, kad cia negalima uzsisakineti ir dar ka jie sau leidzia su klientais taip kalbet, padejo rageli ir numeri uzblokavo. Labai grazu ir smagu!!! Pfu slykstynes kokie. Draugai informuoti nesiprekinti tokiose parduotuvese..
Uszakiau skyscio 3 buteliukus o gavau visiska nesamone. Dvi vienkartines el.cigaretes. Neuzsakinekit internetu jokiu budu, nes nezinot ka gausit. Nusivyliau.
Užsisakai vieną prekę, gauni visai kitą. Ir jau ne pirmas kartas!!
Atsargiai, cia a******u parduotuve, jai ka perkate niekada is anksto pinigu neperveskit, o susimokekite gave prekes, nes jau ne vienas yra apgautas sios parduotuves
Kopmanijos firminis produktas skystis geras dumas ns20 buvo viena blogiausiu produktų kokius esu ragaves, produktas visiškai aprašymo jų puslapyje, tai nebuvo nikotino druska, buteliukai neturėjo atikečiu su galiojimo data ar kita informacija, kas yra draudžiama Lietuvoje. Daugiau niekada neturėsiu su šia kompanija jokių reikalų.
Sakiausi 04-10, prieš velykas, maniau, kad siuntimas užtruks dėl velykų, plius pasiskaičiau atsiliepimus, bet buvo atsiųsta 04-13, viskas puikiai veikia, esu patenkinta savo preke.
Užsisakiau prekes už 30eurų, kad pristatytų į omniva paštomatą, už pristatymą net 3.50e paima, bet po savaitės vis dar negavau nei prekės nei pranešimo, jog prekė išsiųsta. Parašiusi į paštą dėl prekės - jokio atsakymo nesulaukiau.
Niekam nepatariu pirkti iš šios parduotuvės. a*******i pinigus pasiima, o prekių neatsiunčia.
uzsisakes prekiu pries 2men ir sumokejes uz jas, bet prekiu iki siol nera, o ne i email, ne i skambucius savininkas neatsiliepia, tad bukite atsargus nauji pirkejai
Iš 4 užsakytų ir apmokėtų prekių gavau tik 2. v***s!!!
Gerasdumas kazkada buvo gerasdumas bwt dbr tai ten jobanas dumas šuda stumdo skysciai is galojimu jau iseja senai taip kad perdaviau viska ten kur reikia kad juos patikrintu ka tenais do suda pardavineja nusiperki skysti kuris jau pries 2 men is galojimo isejas ir dar u****i net ragelio nekelia lohai jobani zodziu nepatariu nieko is tenais pirkt jau geriau Ecodumas arba Royalsmoke
Vakar, 20d, Sodų g. kur randasi autobusų stotis pirkau skystį. Sutarėm už 8 buteliukus 8 €. Kol aš ieškojau pinigų, pardavėjas sudėjo į maišelį ir pasakė kad bus 6 vnt. mėtinės, kurių ieškojau ir 2 vyšnios skonio. Parėjęs namo radau tik 6 vnt. Kadangi čekio nedavė ir su čekiu nieko neįrodyčiau, pasakytų kad reikėjo tikrinti prie kasos. Lai tas ž*****s paspringsta ir savo draugams pasakysiu kad ten neitu kaip ir aš.
zigmas 2015-09-17 23:40:05
Prekes atsiunte laiku, taciau apsiziurejau, kad jos ne tokios kokiu tikejausi (pats neapsiziurejau pries pirkdamas), kreipiausi noredamas grazinti nes jos man nereikalingos, taciau gavau atsakyma, kad visoms prekems kurias as pirkau pinigu grazinimo garantija netaikoma, cituoju-"Sveiki, Pinigų grąžinimo garantija netaikma baterjimos, modams, įkrovikliams bei kaitikliams ir kaitinimo elemntais, pradianiams rynkiniams ir eskysčiams bei vienkartinėms ecigaretems, dar istrauka is ju taisykliu"Techninė garantija

Elektroninėms cigaretėms suteikiama 14/30/60/90/6mėn. Dienų techninė garantija.
Elektroninės cigaretės pakrovėjams suteikiama 7 dienų techninė garantija.
Elektroninės cigaretės kaitintuvams, klieramizatoriams, atomizeriams techninė ir pinigų gražinimo garantija netaikoma.
Gavę prekę i rankas rekomenduojame iš anksto patikrinti.
(Gavę bruokotą kaitintuvą, prašome pranešti tą pačia dieną)

Techninė garantija netaikoma jeigu:

1.Prekė sugadinta dėl pačio pirkėjo kaltės.
2.Pažeista prekinė išvaizda.
Neveikiančią tvarkingą prekę kuri nėra sugadinta dėl pirkėjo kaltės mes ja pakeisime i naują.
Grąžinimo garantija

Gerasdumas.lt jums siūlo įsigyti prekes, nerizikuojant pinigais!
Jeigu prekė nepatenkina jūsų poreikių, tuomet ją galite grąžinti per 14 dienų, po pirkimo datos ir mes grąžinsime pinigus.Pirkėjui pinigai grąžinami tik susisiekus su GerasDumas.lt Administracija.
Gave prekę mes ją patikrinsime ir grąžinsime pinigus.
Pinigai gražinami 1-3 dienų tarpe.
Grąžinus prekė pinigai bus grąžinami apskaičiavus susidėvimų detalių kainą ir siuntimo išlaidos.
(Detalių akcijos metų kainos skaičiuojamos be akcijos)
Susidėvimo detalės - Tai kapsulės, antgaliai, skystis, kaitinimo elementai, kleramizatoriai, kartomizatoriai.
Vienkartinėms cigaretėms, modams, baterijoms kurios pirktos atskirai, kaitikliams, kaitinimo elementams bei e-skysčiams pinigų gąžinimo garantija netaikoma !
Grąžinamo prekės metų pinigai už siuntimo išlaidas nėra gražinami.

Dėmesio !

Negrąžinami pinigai jeigu:
1. Pažeista prekinė išvaizda.
2. Prekė sugedus dėl pirkėjo kaltės.
3. Prekė grąžinama be originalos pakuotės ar komplektacijos.

.Kadangi ju produkcija 90 proc susideda is siu dalyku kyla klausimas, kam tada taikoma garantija ir uz ka grazinami pinigai?Geriau butu pinigus isleisti kitose parduotuvese, si yra nepatikima
Lietuvoje ir ES galioja privalomas minimalus 2 metų garantinis laikotarpis ir jokie pardavėjų ar net gamintojų užrašai to negali pakeisti. Jie gali sakyti ką tik nori, bet tai nelegalu. Todėl jei nepraėjo 2 metai privalomos garantijos, turi priimti taisyti arba pakeisti arba grąžinti pinigus. Jei nesutinka reikia kreipkis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Keli reidai, baudos ir bus tvarka. Visos parduotuvės turi laikyti įstatymų ir tie išsidirbinėjimai su mažiau nei 2 metai garantijomis turi baigtis.

2 metai garantija galioja netgi batams ir precendentų Lietuvoje jau buvo. Svarbu žinoti įstatymus, nes parduotuvės vadovybė jų matyt sąmoningai nežino, taigi priminkite :)
Atėjau į parduotuvę pirkti cigaretę ir viskas atrodė gerai, netgi 20 eurų nuolaidą gavau, bet sugedo po valandos nunešiau taisyti. Taisė 2 savaites. Po 15 min. vėl sugedo, tada paskambinau pareikalavau grąžinti babkes, bet jie pasakė, kad 14 dienų jau praėjo ir pinigų neatgausiu.
Vilniuje, Geras dumas parduotuveje, Kalvariju 12 pirkau Smok tfv8 cloud beast kaitikli.Kaina 32 eurai.Uz tokia kaina galima atsisiusti is aliexpres is Kinijos, laukti menesi ir dar neaisku ka atsius.Preke nauja, originali, patikrinau pagal koda Smoktech.com.Viskas puiku, gera parduotuve, malonus pardavejas.Aciu uz gera preke ir puiku aptarnavima.
Kazkada pradzioj buvo neblogai pas juos pirkti, bet paskutiniu metu nusivaziavo juodai, retai uzsakineju pas juos bet skysciai papigiai buvo.....joooo laukiau labai ilgai, gal apie 2sav ir vis rasiau..rasiau...ir be atsako tas 2sav. Nebepirksiu gyvenime is ju
Is sios, , Geras dumas'' imones patarciau niekam nepirkti. Uzsisakiau prekes ir pasirinkau LP express siuntima (tinklalapyje nurodyta kad prekes ateis per 1-2 dienas). Deje, prekiu laukiau vos ne savaite laiko, tai kur nuejo mano pinigai? I skype/gmail niekas neatraso, paskambinus direktoriui susidare nuomone kad jis uzsakyma pamate pirma karta, atrode kad visa pokalbi garino duma, net susikalbeti nebuvo imanoma. Beje uz si siuntima sumokejau 5EU, kai per LP express siuntima sumoki tik 3EU, todel laukiau kol atsiustu ir sestadieni, nes uz tai buvo sumoketa. Gavau tik po keliu dienu, visi buteliukai sulipe lipniu skysciu, istiesu slykstu kad ir kas tai pakavo negalejo net ranku nusiplauti. Is mano patirties labai neatsakinga imone ir beveik jokios komunikacijos su pirkejais.
Uzsisakiau brangaus vaperio komplekta, sumokejau pinigus, bet nesulaukiau kelias dienas. Parasiau jiems i el. pasta pasiteiraut kas ir kaip, atsakymo negavau jokio, pabandziau parasyt i ju skype'a - jokio atsakymo, tada jau paskambinau jiems, paklausiau, kodel tiek ilgai neissiuncia mano prekiu, man pasake, jog zmogus atsakingas uz visa tai yra isvaziaves i uzsieni ir gris po savaites.

Po uzsisakymo praejo ilgiau nei savaite, mano prekes visdar nera issiustos. ISPEJIMU JOKIU apie zmoniu atostogas ar ilgesni pristatymo laika NERA. Speju teks apie pusantros - 2 savaites laukti iki kol ateis mano uzsakytos prekes.

Po va sitokiu bajeriu nebesinoriu su jais nieko bendra turet.
pirkau is geras dumas pirma kart uzsisakiau skyscius ir elektronine cigarete.gavau tik skyscius elektronines cigaretes neidejo, nors sumokejau uz viska.parasiau e-maila neatrase, tada skambinau tai sake apsizioplino, tai truputi nusivyliau reikejo pirma atsiliepimus paskaityti zmoniu gal buciau is kitur pirkes
Teko pirkti is GerasDumas parduotuves. Kadangi ju preke buvo brokuota, nunesiau atgal i parduotuve. Pardavejas ryskiai buvo be nuotaikos ir pasake: " Pats sugadinai ", pinigu negrazinsiu. Neisivaizduoju kaip ji galejo sugesti, jei palikau kraut ? Krauta su normaliu pakroveju, viskas krauta kaip reikia, kadangi garinimo pasaulyje nesu naujokas. Nesusizavekite mazesnemis ju kainomis nes liksite be nieko. Iki Ecodumo lygio, jums dar toli. Tik tiek.
Užsisakiau iš geras dūmas internetinės parduotuvės, trečiadienį užsakiau, paskambinus teigė, kad gausiu tik pirmadienį, norėjau gaut greičiau, todėl nusprendžiau nuvažiuot pasiimt iš jų parduotuvės. Visų pirma, atsiuntimas 3€, nors man nieko nesiuntė, už atvežimą vistiek susimokėjau. Visų antrą, užsisakiau bazę 70/30, gavau 100vg, tik poto tinklapy pamačiau, kad kurio man reikia net nėra, nors leido iš pradžių užsisakyt. Visų trečia, du užsakyti skysčiai turėjo būt 3mg nikotino, gavau 6mg, nors taip pat leido pasirinkti ir užsisakyti. Galėjo bent parašyt, paskambint, pasakyt, kad nėra ko aš noriu, o ne siųst belenką, būčiau net nepirkus, čia jau pirkėjo visiškas negerbimas. Labiausiai gailiuosi prekės neišlupus pačioj parduotuvei, tiesiog matyt pasitikėjau. Labai nusivyliau, daugiau nepirksiu iš jų niekada.
Geras dūmas savo tinklapyje taiko nuolaida prekėms, t.y. kelia kaina dvigubai ir paskui parduoda už normalia kaina. Pvz.: Ijust2 eleaf kainuoja 30e kazkur.. jie pakelia kaina iki 55e ir daro akcija.
Sveiki, aš jau iš gerodumo.lt užsakinėju ne pirma karta prekes, modus ir tt. ir nebuvo jokių gedimu. ir kai gražinau prekę per 14d. net nepralupta nes ne ta užsisakiau ko reikėjo man, jie gražino pinigus.
Pardavinėja labai pigiai, atsiuntė mano modą ir jis sugedo nė iš to nė iš nieko. Nusiunčiau atgal, kadangi buvo garantija. Jie man nedavė jokių žinių nė, kad gavo, nė kad kažkur kažką išsiuntė, pasiskambinu sako išsiųsta į eleaf gamyklą... Laukiau beveik 2 mėnesius, kol baigėsi kantrybė pradėjau neduot ramybės tiems netikėliams, tai gavau atsakymą, kad sugedo dėl mano kaltės įvardijo, kad numečiau elektroninę ir atšoko microschema, o ji nė karto nebuvo nukritus, gerai gaunu elektroninę atgal, beje gavau per 2 dienas atgal po to, kai paskambinau.. Keistas sutapimas... Rašau į eleaf gamyklą, kas galėtų būt ir įvardijau, ką man jie sakė dėl ko sugedę, Tai jie sakė, kad negali būt, kad microschema atšokus, kadangi visai neveiktų elektroninė, o ekraniukas veikia tik nenuskaito kaitiklio.. Taigi moralas toks, kad aptarnavimo kokybė nulinė, niekam nerūpi, jei kas nors sugenda, lengviausias būdas atsikratyt tokiais, kaip aš primeluot ir pasakyt, jog esu pats kaltas.. Maladiec, ne be reikalo Vilniuj įsikūrę a*******i.

Elektroninėms cigaretėms suteikiama 14/30/60/90/6mėn. Dienų techninė garantija.
Elektroninės cigaretės pakrovėjams suteikiama 7 dienų techninė garantija.
Gavę prekę i rankas rekomenduojame iš anksto patikrinti.
(Gavę bruokotą kaitintuvą, prašome pranešti tą pačia dieną)

Techninė garantija netaikoma jeigu:

1.Prekė sugadinta dėl pačio pirkėjo kaltės.
2.Pažeista prekinė išvaizda.
Grąžinimo garantija

Gerasdumas.lt jums siūlo įsigyti prekes, nerizikuojant pinigais!
Gave prekę mes ją patikrinsime ir grąžinsime pinigus.
Pinigai gražinami 1-3 dienų tarpe.
(Detalių akcijos metų kainos skaičiuojamos be akcijos)
Grąžinamo prekės metų pinigai už siuntimo išlaidas nėra gražinami.

Dėmesio !

Negrąžinami pinigai jeigu:
1. Pažeista prekinė išvaizda.
2. Prekė sugedus dėl pirkėjo kaltės.
3. Prekė grąžinama be originalos pakuotės ar komplektacijos.

Pardavinėja nekokybiškas prekės. Aptarnavimas nekoks. Nusipirkau nebrangiai elektronine cigarete pabandymui. Praėjus trims dienoms, vėl teko važiuoti į geras dumas nes pradejo man neveikti elektronine cigarete, beto turėjau garantija, tai galvojau pakeis į naują arba grąžins pinigus. Atvažiavus sako pardavejas, kad aš pats sulaužiau (man įdomu kaip imanoma pačiam sulaužyti baterija). Pasakė pardavėjas "tik dėl to kad man tavęs gaila pakeisiu tau į naują". Naujos nerado ir pasiūlė grąžinti puse kainos kainos už elektronine cigarete. Kodėl pardavinėja nekokybiškas prekės atsakymas buvo toks "pirk už 300lt bėdų neturėsi". Draugo istorija buvo panaši, bet ten vietoj viska tikrinom tai pardavėjas neturėjo prie kuo prikibti, nes pirma cigarete leidžia skysti, davė antra pabandymui vėl tas pats. Pardavėjo atsakymas buvo toks "tiekėjas kaltas. Reikės atgal jam atiduoti." Nerekomenduoju pirkti iš geras dumas, nes pardavėjai kurie nesupranta nieko ir nežino patys ką pardavinėja, neparduos jums kokybės. Pirkti už 300lt kaip sako pardavėjai čia ne išeitis. Jei jau perkate iš geras dumas tai vietoj viska tikrinkite.

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau
Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau 05-17 20:00
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai tarptautinės Muziejų dienos, minimos gegužės 18-ąją, proga kviečia saugiai, nemokamai ir ilgiau apžiūrėti nuolatines...
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių 05-17 19:56
Per ilga darbo diena kasmet tampa šimtų tūkstančių žmonių mirties priežastimi, teigiama Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ataskaitoje. Tai pirmasis tokio pobūdžio tyrimas, kuris buvo atliktas...
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre 05-17 19:18
Pasaulio ekonomikos forumas pirmadienį paskelbė atšaukęs metinį pasaulio politikos, ekonomikos ir verslo elito susitikimą, planuotą rugpjūčio mėnesį Singapūre.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%