Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Geras Dūmas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Geras Dūmas"

Atsiliepimai apie UAB "Geras Dūmas"

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Geras Dūmas"

Iš 4 užsakytų ir apmokėtų prekių gavau tik 2. v***s!!!
Gerasdumas kazkada buvo gerasdumas bwt dbr tai ten jobanas dumas šuda stumdo skysciai is galojimu jau iseja senai taip kad perdaviau viska ten kur reikia kad juos patikrintu ka tenais do suda pardavineja nusiperki skysti kuris jau pries 2 men is galojimo isejas ir dar u****i net ragelio nekelia lohai jobani zodziu nepatariu nieko is tenais pirkt jau geriau Ecodumas arba Royalsmoke
Vakar, 20d, Sodų g. kur randasi autobusų stotis pirkau skystį. Sutarėm už 8 buteliukus 8 €. Kol aš ieškojau pinigų, pardavėjas sudėjo į maišelį ir pasakė kad bus 6 vnt. mėtinės, kurių ieškojau ir 2 vyšnios skonio. Parėjęs namo radau tik 6 vnt. Kadangi čekio nedavė ir su čekiu nieko neįrodyčiau, pasakytų kad reikėjo tikrinti prie kasos. Lai tas ž*****s paspringsta ir savo draugams pasakysiu kad ten neitu kaip ir aš.
zigmas 2015-09-17 23:40:05
Prekes atsiunte laiku, taciau apsiziurejau, kad jos ne tokios kokiu tikejausi (pats neapsiziurejau pries pirkdamas), kreipiausi noredamas grazinti nes jos man nereikalingos, taciau gavau atsakyma, kad visoms prekems kurias as pirkau pinigu grazinimo garantija netaikoma, cituoju-"Sveiki, Pinigų grąžinimo garantija netaikma baterjimos, modams, įkrovikliams bei kaitikliams ir kaitinimo elemntais, pradianiams rynkiniams ir eskysčiams bei vienkartinėms ecigaretems, dar istrauka is ju taisykliu"Techninė garantija

Elektroninėms cigaretėms suteikiama 14/30/60/90/6mėn. Dienų techninė garantija.
Elektroninės cigaretės pakrovėjams suteikiama 7 dienų techninė garantija.
Elektroninės cigaretės kaitintuvams, klieramizatoriams, atomizeriams techninė ir pinigų gražinimo garantija netaikoma.
Gavę prekę i rankas rekomenduojame iš anksto patikrinti.
(Gavę bruokotą kaitintuvą, prašome pranešti tą pačia dieną)

Techninė garantija netaikoma jeigu:

1.Prekė sugadinta dėl pačio pirkėjo kaltės.
2.Pažeista prekinė išvaizda.
Neveikiančią tvarkingą prekę kuri nėra sugadinta dėl pirkėjo kaltės mes ja pakeisime i naują.
Grąžinimo garantija

Gerasdumas.lt jums siūlo įsigyti prekes, nerizikuojant pinigais!
Jeigu prekė nepatenkina jūsų poreikių, tuomet ją galite grąžinti per 14 dienų, po pirkimo datos ir mes grąžinsime pinigus.Pirkėjui pinigai grąžinami tik susisiekus su GerasDumas.lt Administracija.
Gave prekę mes ją patikrinsime ir grąžinsime pinigus.
Pinigai gražinami 1-3 dienų tarpe.
Grąžinus prekė pinigai bus grąžinami apskaičiavus susidėvimų detalių kainą ir siuntimo išlaidos.
(Detalių akcijos metų kainos skaičiuojamos be akcijos)
Susidėvimo detalės - Tai kapsulės, antgaliai, skystis, kaitinimo elementai, kleramizatoriai, kartomizatoriai.
Vienkartinėms cigaretėms, modams, baterijoms kurios pirktos atskirai, kaitikliams, kaitinimo elementams bei e-skysčiams pinigų gąžinimo garantija netaikoma !
Grąžinamo prekės metų pinigai už siuntimo išlaidas nėra gražinami.

Dėmesio !

Negrąžinami pinigai jeigu:
1. Pažeista prekinė išvaizda.
2. Prekė sugedus dėl pirkėjo kaltės.
3. Prekė grąžinama be originalos pakuotės ar komplektacijos.

.Kadangi ju produkcija 90 proc susideda is siu dalyku kyla klausimas, kam tada taikoma garantija ir uz ka grazinami pinigai?Geriau butu pinigus isleisti kitose parduotuvese, si yra nepatikima
Lietuvoje ir ES galioja privalomas minimalus 2 metų garantinis laikotarpis ir jokie pardavėjų ar net gamintojų užrašai to negali pakeisti. Jie gali sakyti ką tik nori, bet tai nelegalu. Todėl jei nepraėjo 2 metai privalomos garantijos, turi priimti taisyti arba pakeisti arba grąžinti pinigus. Jei nesutinka reikia kreipkis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Keli reidai, baudos ir bus tvarka. Visos parduotuvės turi laikyti įstatymų ir tie išsidirbinėjimai su mažiau nei 2 metai garantijomis turi baigtis.

2 metai garantija galioja netgi batams ir precendentų Lietuvoje jau buvo. Svarbu žinoti įstatymus, nes parduotuvės vadovybė jų matyt sąmoningai nežino, taigi priminkite :)
Atėjau į parduotuvę pirkti cigaretę ir viskas atrodė gerai, netgi 20 eurų nuolaidą gavau, bet sugedo po valandos nunešiau taisyti. Taisė 2 savaites. Po 15 min. vėl sugedo, tada paskambinau pareikalavau grąžinti babkes, bet jie pasakė, kad 14 dienų jau praėjo ir pinigų neatgausiu.
Vilniuje, Geras dumas parduotuveje, Kalvariju 12 pirkau Smok tfv8 cloud beast kaitikli.Kaina 32 eurai.Uz tokia kaina galima atsisiusti is aliexpres is Kinijos, laukti menesi ir dar neaisku ka atsius.Preke nauja, originali, patikrinau pagal koda Smoktech.com.Viskas puiku, gera parduotuve, malonus pardavejas.Aciu uz gera preke ir puiku aptarnavima.
Kazkada pradzioj buvo neblogai pas juos pirkti, bet paskutiniu metu nusivaziavo juodai, retai uzsakineju pas juos bet skysciai papigiai buvo.....joooo laukiau labai ilgai, gal apie 2sav ir vis rasiau..rasiau...ir be atsako tas 2sav. Nebepirksiu gyvenime is ju
Is sios, , Geras dumas'' imones patarciau niekam nepirkti. Uzsisakiau prekes ir pasirinkau LP express siuntima (tinklalapyje nurodyta kad prekes ateis per 1-2 dienas). Deje, prekiu laukiau vos ne savaite laiko, tai kur nuejo mano pinigai? I skype/gmail niekas neatraso, paskambinus direktoriui susidare nuomone kad jis uzsakyma pamate pirma karta, atrode kad visa pokalbi garino duma, net susikalbeti nebuvo imanoma. Beje uz si siuntima sumokejau 5EU, kai per LP express siuntima sumoki tik 3EU, todel laukiau kol atsiustu ir sestadieni, nes uz tai buvo sumoketa. Gavau tik po keliu dienu, visi buteliukai sulipe lipniu skysciu, istiesu slykstu kad ir kas tai pakavo negalejo net ranku nusiplauti. Is mano patirties labai neatsakinga imone ir beveik jokios komunikacijos su pirkejais.
Uzsisakiau brangaus vaperio komplekta, sumokejau pinigus, bet nesulaukiau kelias dienas. Parasiau jiems i el. pasta pasiteiraut kas ir kaip, atsakymo negavau jokio, pabandziau parasyt i ju skype'a - jokio atsakymo, tada jau paskambinau jiems, paklausiau, kodel tiek ilgai neissiuncia mano prekiu, man pasake, jog zmogus atsakingas uz visa tai yra isvaziaves i uzsieni ir gris po savaites.

Po uzsisakymo praejo ilgiau nei savaite, mano prekes visdar nera issiustos. ISPEJIMU JOKIU apie zmoniu atostogas ar ilgesni pristatymo laika NERA. Speju teks apie pusantros - 2 savaites laukti iki kol ateis mano uzsakytos prekes.

Po va sitokiu bajeriu nebesinoriu su jais nieko bendra turet.
pirkau is geras dumas pirma kart uzsisakiau skyscius ir elektronine cigarete.gavau tik skyscius elektronines cigaretes neidejo, nors sumokejau uz viska.parasiau e-maila neatrase, tada skambinau tai sake apsizioplino, tai truputi nusivyliau reikejo pirma atsiliepimus paskaityti zmoniu gal buciau is kitur pirkes
Teko pirkti is GerasDumas parduotuves. Kadangi ju preke buvo brokuota, nunesiau atgal i parduotuve. Pardavejas ryskiai buvo be nuotaikos ir pasake: " Pats sugadinai ", pinigu negrazinsiu. Neisivaizduoju kaip ji galejo sugesti, jei palikau kraut ? Krauta su normaliu pakroveju, viskas krauta kaip reikia, kadangi garinimo pasaulyje nesu naujokas. Nesusizavekite mazesnemis ju kainomis nes liksite be nieko. Iki Ecodumo lygio, jums dar toli. Tik tiek.
Užsisakiau iš geras dūmas internetinės parduotuvės, trečiadienį užsakiau, paskambinus teigė, kad gausiu tik pirmadienį, norėjau gaut greičiau, todėl nusprendžiau nuvažiuot pasiimt iš jų parduotuvės. Visų pirma, atsiuntimas 3€, nors man nieko nesiuntė, už atvežimą vistiek susimokėjau. Visų antrą, užsisakiau bazę 70/30, gavau 100vg, tik poto tinklapy pamačiau, kad kurio man reikia net nėra, nors leido iš pradžių užsisakyt. Visų trečia, du užsakyti skysčiai turėjo būt 3mg nikotino, gavau 6mg, nors taip pat leido pasirinkti ir užsisakyti. Galėjo bent parašyt, paskambint, pasakyt, kad nėra ko aš noriu, o ne siųst belenką, būčiau net nepirkus, čia jau pirkėjo visiškas negerbimas. Labiausiai gailiuosi prekės neišlupus pačioj parduotuvei, tiesiog matyt pasitikėjau. Labai nusivyliau, daugiau nepirksiu iš jų niekada.
Geras dūmas savo tinklapyje taiko nuolaida prekėms, t.y. kelia kaina dvigubai ir paskui parduoda už normalia kaina. Pvz.: Ijust2 eleaf kainuoja 30e kazkur.. jie pakelia kaina iki 55e ir daro akcija.
Sveiki, aš jau iš gerodumo.lt užsakinėju ne pirma karta prekes, modus ir tt. ir nebuvo jokių gedimu. ir kai gražinau prekę per 14d. net nepralupta nes ne ta užsisakiau ko reikėjo man, jie gražino pinigus.
Pardavinėja labai pigiai, atsiuntė mano modą ir jis sugedo nė iš to nė iš nieko. Nusiunčiau atgal, kadangi buvo garantija. Jie man nedavė jokių žinių nė, kad gavo, nė kad kažkur kažką išsiuntė, pasiskambinu sako išsiųsta į eleaf gamyklą... Laukiau beveik 2 mėnesius, kol baigėsi kantrybė pradėjau neduot ramybės tiems netikėliams, tai gavau atsakymą, kad sugedo dėl mano kaltės įvardijo, kad numečiau elektroninę ir atšoko microschema, o ji nė karto nebuvo nukritus, gerai gaunu elektroninę atgal, beje gavau per 2 dienas atgal po to, kai paskambinau.. Keistas sutapimas... Rašau į eleaf gamyklą, kas galėtų būt ir įvardijau, ką man jie sakė dėl ko sugedę, Tai jie sakė, kad negali būt, kad microschema atšokus, kadangi visai neveiktų elektroninė, o ekraniukas veikia tik nenuskaito kaitiklio.. Taigi moralas toks, kad aptarnavimo kokybė nulinė, niekam nerūpi, jei kas nors sugenda, lengviausias būdas atsikratyt tokiais, kaip aš primeluot ir pasakyt, jog esu pats kaltas.. Maladiec, ne be reikalo Vilniuj įsikūrę a*******i.

Elektroninėms cigaretėms suteikiama 14/30/60/90/6mėn. Dienų techninė garantija.
Elektroninės cigaretės pakrovėjams suteikiama 7 dienų techninė garantija.
Gavę prekę i rankas rekomenduojame iš anksto patikrinti.
(Gavę bruokotą kaitintuvą, prašome pranešti tą pačia dieną)

Techninė garantija netaikoma jeigu:

1.Prekė sugadinta dėl pačio pirkėjo kaltės.
2.Pažeista prekinė išvaizda.
Grąžinimo garantija

Gerasdumas.lt jums siūlo įsigyti prekes, nerizikuojant pinigais!
Gave prekę mes ją patikrinsime ir grąžinsime pinigus.
Pinigai gražinami 1-3 dienų tarpe.
(Detalių akcijos metų kainos skaičiuojamos be akcijos)
Grąžinamo prekės metų pinigai už siuntimo išlaidas nėra gražinami.

Dėmesio !

Negrąžinami pinigai jeigu:
1. Pažeista prekinė išvaizda.
2. Prekė sugedus dėl pirkėjo kaltės.
3. Prekė grąžinama be originalos pakuotės ar komplektacijos.

Pardavinėja nekokybiškas prekės. Aptarnavimas nekoks. Nusipirkau nebrangiai elektronine cigarete pabandymui. Praėjus trims dienoms, vėl teko važiuoti į geras dumas nes pradejo man neveikti elektronine cigarete, beto turėjau garantija, tai galvojau pakeis į naują arba grąžins pinigus. Atvažiavus sako pardavejas, kad aš pats sulaužiau (man įdomu kaip imanoma pačiam sulaužyti baterija). Pasakė pardavėjas "tik dėl to kad man tavęs gaila pakeisiu tau į naują". Naujos nerado ir pasiūlė grąžinti puse kainos kainos už elektronine cigarete. Kodėl pardavinėja nekokybiškas prekės atsakymas buvo toks "pirk už 300lt bėdų neturėsi". Draugo istorija buvo panaši, bet ten vietoj viska tikrinom tai pardavėjas neturėjo prie kuo prikibti, nes pirma cigarete leidžia skysti, davė antra pabandymui vėl tas pats. Pardavėjo atsakymas buvo toks "tiekėjas kaltas. Reikės atgal jam atiduoti." Nerekomenduoju pirkti iš geras dumas, nes pardavėjai kurie nesupranta nieko ir nežino patys ką pardavinėja, neparduos jums kokybės. Pirkti už 300lt kaip sako pardavėjai čia ne išeitis. Jei jau perkate iš geras dumas tai vietoj viska tikrinkite.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo
Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo 09-17 07:17
Britų premjero ir Europos Komisijos pirmininko susitikime Liuksemburge vakar nepasiekta jokio reikšmingo proveržio. Liuksemburgo premjeras Xavieras Bettelis ministro pirmininko B. Johnsono požiūrį...
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai 09-16 20:48
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šiemet šeštą kartą pakvietė dalyvauti "Metų finansų vadovo" konkurse.

"Brexit" įvyks..

Chevron 124,12 +2,16%