Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Furniture Masters

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Furniture Masters

Atsiliepimai apie UAB "Furniture Masters"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Furniture Masters"

2019-07-18 01:33:24 IP 66et2j9e
Dominykas 2019-07-16 23:53:35
Prireikė naujo čiužinio. Ilgai ieškojau kokį pirkti. Radau čiužinių centrą per Rekvizitus, perskaičiau visus komentarus, tiek blogus tiek gerus ir žinot nusprendžiau susisiekti su Dariumi. Susitikome tą pačią dieną biure, praleidome ten geras 2 valandas besimatuodami čiužinį, buvo skirta daug energijos ir laiko is Dariaus pusės.
Nutarėme kad perkame, bet čiužinio reikėjo greitai, sutarėme kad bus padarytas per savaitę. Žodį ištesėjo, atvežė čiužinį ir padėjo už nešti į butą. Miegame jau 2 mėnesius ir tai yra geriausias čiužinys koki esu turėjęs. Uz tokia kaina Lonas porolona siūlo, čia iš abieju pusių 3cm latekso, kokosas ir spyruoklės. Miegas superinis, laukiam vakaro kada galėsime patogiai atsigulti.
Ačiū Dariui. Todėl netikėkite blogais atsiliepimais. Taip Darius turi laiko trūkumą ir būna išsiblaškęs, galbūt papildomas administratorius išspręstų klientų aptarnavimo ir informavimo problemas. Prekes gausite ir kokybiškas, taip pat tuziną geru patarimų!
Ačiū labai, net graudulys suėmė skaitant šį jautrų ir šiltą atsiliepimą. Iššūkius įveikiu kaip tik išmanau ir kiek laiko lieka paroje. Ačiū ir už labai taiklią įžvalgą, kad administracijoje laikas pokyčiams ir papildomų rankų, ties tuo jau pradėti veiksmai :) Linkiu Dominykai fantastiškai išsimiegoti ir pasiekti savo tikslų!
2018-12-13 08:35:01 IP 2ju3kvtc
Nora 2018-12-13 08:17:56
Vakar mums patogiu laiku atvežė čiiužinį, kaip ir žadėjo. Padėjo jį užnešti į antrą aukštą, pamatęs, jog reikia papildomų rankų. Malonus aptarnavimas, stengiasi įtaikyti klientui. Beje, prieš užsisakant skyrė pakankamai laiko, kad parinktų ir sukomplektuotų čiužinį pagal poreikius.
Ačiū labai, nuoširdžiai linkiu fantastiškai išsimiegoti ant išskirtinio Jums asmeniškai pritaikyto unikalaus čiužinio modelio :) #MiegoAmbasadorius Darius@ciuziniucentras.lt
Pagamino ciuzini idealiai atitinkanti mano poreikius. Ciuzinys Jis ir Ji variantas (kaire ir desine skirtingu kietumu). Tokiu ciuziniu kokybiskai pagaminti, kad nesijaustu perejimas, retas gali, taciau ciuziniu centras ta puikiai ir laiku atliko. Aciu.
2017-10-16 11:20:32 IP 28md0bh0
Ksenija 2017-10-16 08:01:47
Apsipirkome. Po to radome šiuos atsiliepimus ir jie mus suglūmino. Bet savo čiužinį gavome. Geri Esame patenkinti pirkiniu! Apsipirkimo metu iš karto buvo pritaikyta nedidelė nuolaida, kas nerikėtai pamalonino. Miegam jau kelias naktis - labai patogu, tikimės kad tarnaus ilgai. Ačiū. Linkime sėkmės darbuose!
Ačiū Ksenija Už gerą žodį. Pripažinsiu, retai žmonės geru pasidalina :) Stengiamės, kad visi būtų patenkinti tiek gaminiais tiek rekomenduotais modeliais (čiužiniai kaip maisto papildai, nes žmonės skirtingi) :)
Darius Jokubauskas
2017-08-27 14:23:58 IP 28m87roe
Pirkome iš ciuziniucentras.lt dvigulį čiužinį 180 x 200 cm, tai atvyko, pakonsultavo ką mums geriau tiktų, išsirinkome. Pristatė laiku, nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti.
2017-06-28 14:58:55 IP 2j3qhrr1
Prašalaitis 2017-06-28 00:27:19
Sveikas, Dariau,

Beveik atsitiktinai užklydau į Tavo svetainę (www.ciuziniucentras.lt - kažkur pamačiau reklamą). Paskaičiau turinį. Paskaičiau komentarus. Negaliu nepalikti atsiliepimo :-) Gerb. Dariau, kokiu būdu galima bankrutuoti, veikiant pagal "Dropshipping" E-komercijos modelį? (t.y. kuomet pats nieko negamini, tik naudoji El. Parduotuvę marketingui ir pardavimams, prekes pagamina ir pristato tiekėjai. Jeigu klystu dėl verslo modelio - atsiprašau, prašau pataisyti). Taigi Tu pats pirmas gauni pinigus iš kliento užmokėtą užsakymą - iš tų pinigų turėtum atsiskaityti tiekėjui už prekę ir pasilikti sau skirtumą nuo mažmeninės kainos :-) Jeigu jau buvo prieita prie bankroto, daugiau nei akivaizdu - pinigai iš klientų buvo gaunami iškart po užsakymo apmokėjimo į UAB "Furniture Masters" sąskaitą, tik jie buvo naudojami ne atsiskaityti su tiekėjais, ir tiekėjai neapsikentę inicijavo bankrotą? Ar gali būti kitaip? :-) Gali tik vienu atveju - jeigu Tavo marža yra kokie 5-10 proc., tuomet jeigu nori sudurti galą su galu lietuviškame UAB, nori nenori esi priverstas laviruoti kitų sąskaita... Jeigu jau tokios maržos ir tokie "lietuviški verslai" - gal nereikėtų gadinti Elektroninės prekybos įvaizdžio ir savo intelektualinį potencialą panaudoti kažkur kitur, kur būtų didesnė nauda? Nejaugi paties ideologinis pavyzdys, vienkartinis verslininkas p. I. Laurs (pats FB skelbiesi dirbąs GetJar pardavimo vadybininku) negali duoti eilinio genialaus patarimo? Gal iš L. Kleizos dar pinigų "išlupti" - buvo utopinis projektas su automobilių dalijimusi LT, per visus portalus rašė, gal kokį žmonų dalijimosi, ar namų dalijimosi projektą galėtum sugalvoti? Norėjau rimtai konstruktyviai parašyti, kad Tave "pažadinti" iš nesąmoningų "projektų" vizijos, bet matau kad neišėjo :-) Jeigu įžeidžiau aukštą savigarbą ir savivertę - labai atsiprašau, bet tiesiog matau kad esi kažkur pasiklydęs, matau, kad nesi blogas žmogus, tik padaryt pačiam sau ir mums visiems paslaugą: palik tuos visus savo dabartinius projektus ir eik daryti rimtų darbų :-) Į sveikatą! Pagarbiai, Jurij.
Ačiū Jurijau, kad skatinate rekvizitai.lt projekto vystymą savo laišku. Kadangi e-versla sakoma reikia reaguoti tiek į gerus, tiek į blogus atsiliepimus, tai reaguoju. Visų pirma aš paties nepažįstu (bent FB profilis ir nuotrauka nieko nesako). Antra apie verslo modelį galima buvo parašyti man asmeninę žinutę ir išsiaiškinti, o ne viešai rašinėti nesąmones. Mes gaminame jau 7 metai ir pragyvenę skaudžią krizę (atsisakę bankrutuoti kaip daugeliui buvo normalu tuo metu ir tokios būklės). Ir mes dirbame toliau ir nebankrutavome. Tad jau paties šitas laiškas yra kenkiantis ir keliantis abejonių mūsų produkcija ir apskritai mumis - juk savas lietuvis kitam tikrai visada linki tik gero bloga palinkėdamas.. (tiek jau to, dar išmoksite etiketo ir kad komentarai turi išliekamąją vertę). Kas liečia asmenines mano veiklas ir paminėtus žmones su šia įmone neturi nieko bendra, todėl yra labai neetiška naudoti jų vardą prie šio žalingo komentaro. Ir galop, atsiprašau, bet paties kaip e-prekybos guru tikrai nežinau, kad dalinti tokias įžvalgas ir pastabas internetu.. Jeigu reikės čiužinio, kreipkitės, pagaminsime; Jei reikės sprendimo su užvalkalu kreipkitės, pagaminsime. Jeigu reikės pasidalinti patirtimi apie gamybos vystymą, e-prekybą ir apskritai internetinę erdvę pabendraukime akis į akį arba socialiam tinkle. https://m.me/dkiaulakis esu atviras, paslaugus ir visiems pasiekiamas. O kad šiuo metu Lietuvoje sumažėjusi perkamoji galia, ne paslaptis ir mūsų maža įmonė tai jaučia ir dėl to kaip jos vadovas reaguoju tik neigiamai į tokį viešą paties laišką, nes iš esmės taip galėtų rašyti tik nepatenkintas konkurentas, kad dirbame ir kabinamės į gyvenimą :)
Sveikas, Dariau,

2017-05-10 21:50:27 IP 28md0bh0
Pirkėjas 2017-05-10 21:19:57
Skaitau, neigiamus atsiliepimus ir kilo noras pagirti, parašyti teigiamą gerą žodį. Pirkom čiužinį, pirmasis pasitaikė nelabai geros kokybės, bet labai greit buvo pakeistas be papildomų išlaidų. Visas pirkimas buvo apie 2016 12 mėnesį. Užvakar bandžiau prisiskambint p. Dariui užsakyt dar vieną čiužinį, bet nekėlė telefono... Tikiuosi, kad tikrai ne joks bankrotas šiai įmonei, o sunkus įtemptas darbas arba žmogiškos atostogos :)
Sveiki, Ačiū už gerą žodį. Rodos visiems perskambinu. Jei kartais nepavyko, prašau pakartotinai 860099666 arba Darius@ciuziniucentras.lt. Mielai pabedrausiu.. P. S. Sporto metu būna man kelioms valandoms "Atostogos", o čiužinius gaminame lig šiolei :)
Darius Kiaulakis, Furniture masters, UAB
2016-12-23 11:33:29 IP 2i24urik
Mielieji, štai asmeninis ir viešas mano fb profilis. Jei turite nuoskaudų, pageidavimų ar bėdų kurioms reikia sprendimų ar išpildymo. Parašykit, visuomet padarysiu kas mano galioje ar nukreipsiu kas padės. Fb.me/dkiaulakis
https://www.facebook.com/dkiaulakis arba messenger: m.me/dkiaulakis
2016-12-23 10:48:07 IP 2juc6jlb
UAB "Marleksa", Marius Kondratas 2016-12-22 17:24:53
Užsisakėme sieninę spintą UAB "Furniture masters", ją sumontavus po metų atsirado problemų. Susisiekus su p. Dariumi Kiaulakiu dėl remonto kelis kartus buvome "maitinami" pažadais, kad netrukus montuotojai susisieks dėl remonto. Galiausiai p. Darius iškilusi klausimą paprasčiausiai "spręsdavo" nekeldamas ragelio. Keistas požiūris į klientus, nors net nereikalavom nemokamo remonto, norėjom civilizuotos paslaugos, už kurią buvom pasiruošę ir sumokėti.
P. Mariau, ačiū už šį kalėdinį sveikinimą. Pripažįstu, kad negarantinio smulkaus darbo nealsiėmiau spręsti kai įmonėje vyko stiprios permainos. Aišku, kad su Jūsų buto nuomininkais nepavyko sutarti atvykimo (nors tuo metu buvo ir laiko ir noro). Pripažinsiu, kad sunkiu metu nesuvaldžiau informacijos srautų ir ne visiems perskambinau (spėju tame tarpe buvo ir Jūsų skambutis). Nors tai ivyko gerokai anksčiau negu paliktas atsiliepimas ir laikytas pyktis išsiaiškino komentaro forma. Esu viešas žmogus juk galima visuomet parašyti asmeniskai. Fb, messenger... Bet taip komentuoti verslininkui yra paprasčiausiai žema. Šiuo metu išspręstos visos kliūtys imtis tokių darbelių (net ir dabar pakeisime seniems klientams virtuvės fasadus kurie susigadino del per dregnos jų bute ventiliacijos) ir be jokio mokescio- grynai gera valia. Nesu nei blogietis, nei koks a*******s kokiu norite pavaizduoti... Palinkėsiu santarvės Jūsų namams ir verslui. Ir atsakingiau skleisti neigiamą žinią... Gera dar viena pamoka man. Ačiū. Lauksiu ir gerų komentarų iš patenkintų klientų (retorinis klausimas visuomenei - Kada paskutinį kartą rekvizituose palikote gerą komentarą patenkinti paslauga ar preke?) :)
UAB "Marleksa", Marius Kondratas
2016-12-22 17:24:53 IP 27tuu7ge
Nors ir nebuvo dideliu vilciu, bet sios imones direktorius nustebino. Ivykde susitarimus. Manau, kad apgautu neturetu likti.
2016-09-27 09:23:51 IP 2ju9b3v2
Atsiprašau dėl šios sunkios situacijos. Iš paskutiniųjų stengiuosi suderinti užsakymų įvykdymą su pagalba iš šalies. Tikiuosi per ateinancias dvi dienas bus pozityvios naujienos (laukiu verdikto iš partnerių). Šiam momentui labai atsiprašau ir prisiimu atsakomybę, kad atitaisyti žalą.
Prieš porą savaičių sakiausi čiužinį, padariau pavedimą, o dabar gauni elą laišką jog bankrotas !!!!!!!! KAM APGAUDINĖTI ŽMONES ???? gal kas gali patarti kur kreiptis? nesinori taip visko palikti.
Tai cia suplanuota afera. Pinigai senai per kelias rankas kazkur i koki Kipra iskeleve. Kai gaus policija daug preiskimu tai patampys ta direktoriu, bet kazka atgauti mazai galimybiu.
Gaminausi čia baldus ir čiužinius. Baldai kiek vėlavo, bet patiko kaip jie padaryti buvo ir vadovo sugalvoti sprendimai. O čiužiniai tikrai geri. Turiu dvipusi vartomą čiužinį, su vienoje pusėje lateksu, kitoje kokosu. Jokios alergijos ar dar ko. Tikrai super.
Gaminausi čia čiužinius, rezultatu esu labai patenkinta. Mano čiužinys yra pritaikytas ir žiemai ir vasarai. Vaikų čiužiniai yra skirtingų modelių. Čiužiniais esu labai patenkinta, modelius padėjo išsirinkti vadybininkės, kurios savo darbą išmano. Jei reikės nestandartinių matmenų, sudėties ar šiaip kokybiško čiužinio visada kreipsiuosi tik čia.

Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Sveiki atvykę į minkštų baldų rojų! Kas mes? TOP sofa – tai įmonė, gaminanti naujus nestandartinius minkštus baldus namams ir verslui. Tik Jums sukurti baldai, visiškai atitinkantys Jūsų poreikius ir atspindintys Jūsų asmenybę – kas gali būti geriau? Mūsų gaminamų baldų spektras labai platus – sofos, lovos...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Kuršių g. 2, LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Western Union 21,39 0,00%
Red Hat 187,71 0,00%