Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Fresh Projects

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Projects

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Projects"

Sushi Express

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Projects"

nepirmą kartą perkame iš Sushi Express ir dar neteko nusivilti, tačiau Sushi Express PC Molas Kaune labai nuvylė. Pirmiausia - tik paskambinus užsisakyti telefonu, bendraujama šaltai, vos keliais žodžiais. Pasiėmus rinkinį 3 žmonėms išsinešimui, gaila, nekilo mintis patikrinti užklijuotą sušių dėžutę. Pasirodo, ant 3 žmonių tebuvo įdėtas vienas sojos indelis ir vienas wassabi :)) servetėlių išvis nerasta. Tikėjomės, kad daugiau jų rasime atklijavę sušių dėžutę. Deja ;)
Aptarnavimas labai prastas. Pardavėja nemoka bendrauti su klientais, elgiasi bei kalba labai nemandagiai. Norėjome atsiskaityti kuponu įsigytu “gera dovana” svetainėje, kuponas nebuvo priimtae, nes kasininkė netikėjo, jog tai mūsų kuponas ir likome be maisto. Nore bandėme pardavėjai gražiai paaiškinti ir įrodyti, jog kuponas tinkamas.
Viena iš šlykščiausiai aptarnaujančių kavinių-Sushi express Nemenčinės gatvėje. Aptarnaujanti moteris telefonu nežino jokio etiketo ir kalbėti su klientais tai jos silpnoji pusė. Jau ne pirmą kartą tenka susidurti su nekokybišku aptarnavimu šios moters. Prieš tai užsakant vos neapskaičiavo manęs, kadangi užsakinėjau telefonu pasakius vardą jau imant užsakymą, buvo nurodyta du kartus didesnė suma. Nei atsiprašė, nei nieko, tiesiog nepatenkintu veidu atidavė pinigus. Kokiu laiku neskambinčiau amžinai reikia porą kartų tai daryti ir laukti virš valandos, nors kavinė nei karto atvėjus nebuvo apkrauta ir darbuotojai sedėjo.
Daug kartų ir jau nuo senų laikų valgau sushius iš Sushi express, maistu labai nusivilti neteko. Bet to nepasakysi apie aptarnavimą. Atėjus užsisakyti Kaune Megos restorane ir atsistojus tiesiai prie kasos šalia besisukiojanti pardavėja net galvos nepakelia ir 5 min prastovi ten kaip d*****s, o paskui atvažiavus Wolto kurjeriui, eidama link jo praeina pro šalį kaip pro tuščią vietą, apie pasisveikinimą net kalbos nėra. Kažkaip net atmušė norą ten dar kada nors užsukti...
Sushi Express MOLAS - darbuotai gryba pjaut temoka, uzsisakai viena - atveža kita arba išvis neatveža. ABSURDAS
Buvau sushi Express pylimo gatvėje Vilniuje, telefonu aptarnavo mergina labai nemaloniai. Atvykus sutikau blondine mergina, nei labas nei viso gero... jaučiausi kaltas pirkdamas sushi. Tada sumaišė užsakymus ir įdėjo ne tuos sushi, kai paskambinau telefonu, kad išspręstu susidariusią situacija, juokdamasi atsakė KĄ AŠ GALIU PADARYTI. Paprasiau, kad nesijuoktu, nes tai labai didele nepagarba. Tada paprasiu, kad perskambintu pasikalbėjusi su vadovu, nes paparasiau, kad pristatytu kitus sushi, kuriuose buvau užsakęs, bet taip niekas ir nesusisiekė. Aptarnavimas ir problemu sprendimas labai labai prastas... 1 klientą tikrai prarado, bet jei taip ir toliau dirbs tai tikrai praras daug daugiau klientu...
Buvo padarytas užsakymas Sweet Gyoza (su vaisiais ir saldžiu padažu) gavau Gyoza su mėsa ir su tuo pačiu saldžiu padažu, nei valgysi, nei ka.. pinigai į bala.. sushi express mega kaunas
Apgailėtini sushiai Kauno Akropolis
2021-05-21 Skambinaus į Klaipėdos Akropolio sushi express. Norėjau pateikti užsakymą, bet niekas neatsiliepė atvažiavus 20.40 pareiškė, kad nedirba nors užsidaro tik 21val. Atvažiavom iš kito miesto, bet tai jų neįtikino padaryti susiu. Tai kitą kartą ir rašykite, kad užsidarote 20.30, o ne 21val... Tikrai labai gaila, kad tiek reikėjo važiuoti, o taip ir nepriėmė užsakymo.
Neimanoma priskambinti, Klaipeda Herkaus Manto ir Naujojo uosto gatvese. Skambinau uzsakyti maista, reziume po dvieju ilgai islauktu skambuciu i abi kavines tyla...kita kart kita rinksiuosi...
Pirkau sušių rinkinį Kauno megos sushi expresse, ir jau valgydama paskutinį sušį, pamačiau, kad sojoje kurioje juos mirkiau, gulėjo maža, negyva kirmėlė, įkritusi nuo sušių. Vos neapsivėmiau. Dabar pati turiu kirmėlių. Daugiau nebeliko pomėgio sušiams, šlykštu. ŽMONĖS, PATARIU ATIDŽIAU APŽIŪRĖTI SUSIUS, PRIEŠ VALGANT, NES NIEKAM NELINKIU TO JAUSMO KAI PAMATAI KIRMĖLĘ, JAU BAIGIANT VISKĄ VALGYTI.
Tikrinkite produktus, kuriuos dedate į savo tiekiamą maistą. Jūs renkasi ir vaikai ir nėščios moterys. Sušius valgėme 18 val vakaro, ko Jūs man į juos pridėjot, kad dabar yra 5 ryto, žliumbiu kruvinom ašarom nuo skrandžio skausmo. Ačiū labai, vaistų vartoti irgi negaliu :) patys blogiausi atsiliepimai.
Labai maloni ir mandagi mergina priiminėja užsakymus (aukšta tamsiu plaukų) Lukšio g Kaune.
Maistas taip pat skanus. Grįšime dar ne kartą :)
Ne karta valgiau sita sriuba bet sykart klaipeda molo sushi express turbut pamirso i kreveciu sriuba ideti prieskoniu, nes sriuba be skonio vien taukai.
Nemalonu valgyti suhi kai aliejus ne keistas ir prilimpa likuciai
Bige, Klaipėdoi pirkom sushi 2021.01.17d, ar tai normalu kai avokado yra pajuodaves? Ir apie kokia kokybe jūs šnekate? BAISU!!!yra gaminama iš atlieku
Kadangi jūsų įmonė neturi jokio atsiliepimų kontakto, kas neatrodo normalu, paliekame komentarus čia. Prieš dvi dienas gruodžio 22 d. užsisakėme telefonu 3 rinkinius sushi Nemenčinės pl. Iki. Susitarėme, jog pagamintų šiandien dienai, 17.30. Apie 17 valandą sulaukėme skambučio, jog nespėja gaminti, pasakėme, kad galime ir palaukti tiek kiek reikės, atsakymas buvo, kad gal spės 18 valandai. Iki 18 valandos nesulaukę jokios informacijos atvykome į vietą, kolektyvo moterys surauktu veidu pasakė, jog jūsų užsakymo nepavyks pagaminti. Bent jau vaikinai iš kolektyvo buvo teigiami ir bandė paaiškinti, jog dirba viršvalandžius. Kaip išspręsti susidariusią situaciją niekas nepasiūlė - tiesiog nebus. Neįsivaizduojame, kokia klientų politika jūsų įmonėje, bet taip aptarnauti klientus ir nevykdyti užsakimų, ypač tokiu laikotarpiu, kai žmonės planuojasi šventinius stalus, nėra normalu. Ateičiai būtų malonu, jog atsakingi asmenys už padalinių valdymą, kolektyvo veiklą ir tinkamą darbuotojų krūvio paskirstymą suvoktų, kad tokiu laikotarpiu reikia ne tik papildomų valandų, bet ir papildomo uždarbio. Kuris skatintų atlikti darbus iki galo ir ištikimų klientų nepalikti be dalies šventinio stalo. Žinoma, tai laiko neatsuks ir truputį sugadintų šventinių nuotaikų nesutvarkys. Smagu, jog jūsų konkurentai per valandą gali pristatyti maistą užsisakius bolt food programėleje ir netenka skambinti, vaikščioti ir galutiniam variante atsimušti į sieną. Gražių švenčių
Vilniaus akropolio sushi express. Nezinau ar gyvenime kazka neskanesnio esu valgius. Sushiai tokio dydio, jog praktiskai i burna netelpa, jeigu isvis juos sushiais galima pavadinti, kadangi is esmes ten vien tik ryziai. Uzsisakai viena, atnesa kita. Karsti sushiai padaryti stovi o sushi meistras atsiputes kitus sushius daro, vietoj to kad karstus supjaustytu ir paduotu klientui. Tragedija.
Sushi express ukmerges 369, BIG. ATSARGIAI!
Jei sugalvosit valgyti krevečių sriubą, žinokit, kad ji bus be skonio, verdanti, taukuota. Ir šiaip nesuprantu kas išvis taip gali pagaminti ir įteikti valgymui. Aš šitą sriubą esu valgius ne kartą, šiaurės miestelyje ji tobula. O čia ne sriuba, o vien taukai... likau labai nusivylusi. Tiek pagaminimu, tiek aptarnavimu. Daugiau ten nesilankysiu
Nepatenkintos klientės
2020-09-01 15:21:20 IP 2e7r3nh2
Nors padavėja ir mandagi, bet užrašė visai kita užsakyma, suprantama, kad su kaukėm sunku susišnekėti, bet net nebuvo gilinimasi į mūsu užsakyma. Nemalonu buvo ir tai, kad niekas už tai neatsiprašė... Lukšio g. Iki
Vilniaus akropolis 15.20. Labai nemalonus personalas, aptarnaujanti mergina žiūri iš aukšto, skambinau, kad užsisakyčiau vieną porciją sušių, visas 20 minučių negalėjau prisisikambinti, atėjusi ten pamačiau, kad žmonių nėra, o darbuotojai dviese ramiai kalbasi, paklaususi kiek reikės laukti sušių, pasakė, kad pusvalandį. Pasakiau, kad skambinausi prieš 20min ir niekas nekėlė, tik pagužčiojo pečiais ir nieko nepasakė. Todėl dirbkit savo darbą, nes iš kitų esu girdėjus, kad ne pirmas kartas.
Ar čia jūsų išskirtinumo ženklas?
Sushi express jonavos gatveje 2020-07-29. Sushiai labai prastai pagaminti, tempuros traškučiai kartūs, sushiai atrodo pastovėje, nešvieži. Užsisakėme 20h. Nors kitose padaliniuose esame pirke ir tikrai skanūs sushiai būna.
Akropolyje sushiu gamintojas daro sushius neužsidėjęs kaukės.
Konstitucijos pr. 20: ypatingai žemo lygio, itin garsiai leidžiama muzika, darbuotojai karantino metu nedėvi kaukių, su klientais kalbama arogantiškai ir iš aukšto.
Veiksmas 2020 05 27 17: 30 Sushi Express Nemenčinė g. Vilnius.
IŠMOKYKITE darbuotoją išrašyti sąskaitą faktūrą.
2020 02 07 lankiausi sushi express Mole Klaipėdoje, likau labai nepatenkinta, pirkau dvi porcijas sushiu, padavėja atnešė viena porciją ne tokią kokia buvo užsakyta paklaususi kodėl sulaukiau atsakymo, , atsiprašau ne ta imušiau'' nesulaukiau jokio problemos sprendimo antros porcijos nelieciau ir kai paklausiau ar bus padaryti mano užsakyti sushiai tada atsakė, , galim padaryti jei norit bet reikės laukti 40minučių'' o pinigų už nevalgyta ir nepaliesta porciją niekas negrazino, esu labai nepatenkinta vizitu, tai buvo pirmas ir paskutinis kartais kai čia lankausi
Sveiki verta vadovams susimastyti kadangi jau kelinta karta gaunu susi didziuliais gabalais is kuriu viskas krenta visada kai dirba toks stambus vyrukas kaunas baltu pr
Siandien 2019-11-30 19:44 buvom pc Molas Klaipeda. Musu niekas neaptarnavo, nes jau greit uzsidaro nors pc dirba iki 20val
Labai buvau pikta norėdama užsisakyti sushi verkių gatvėje, Vilniuje. Pasiskambinus 21.36val.-ragelio niekas nepakėlė. Atvažiavus į sushi barą 21.45val. man pasakė, kad nesvaigčiau ir manęs niekas jau nebeaptarnaus. Paaiškino, kad užsidaro jau, nors durys atidarytos ir darbo laikas iki 22.00val.
Kaip sushistas pasakė: man po 22val niekas nemoka, tad tvarkau visus produktus jau dabar ir gero jums vakaro.
Likau ne tai kad nepatenkinta, o žiauriai pikta!
Norėčiau gauti administratoriaus kontaktus į el.paštą.
Dėl tokių dalykų žinokit, eisiu per galvas, nes žinau ką reiškia aptarnavimas, pati šioje sferoje esu dirbus!
Sukite stipriau sushi
2019-11-18 13:42:28 IP 5jr3a5em
Konstitucijos pr. 20 Vilniuje Sushi express dirbantis šefas su akinukais labai prastai suka sushi t.y. jie visada būna per silpnai suspausti ir paėmus su lazdelemis sutrupa iškart. Tai nebuvo vienkartinis įvykis.
Kiek valgius įvairių sushi neteko nusivilti ir pamatyti tokių mažų sushių už tokią kainą. Labai didelis nusivylimas...
malonu, kad ignoruojate el. laiškus :)
Nemalonus aptarnavimas Šilainiuose. Pats produktas be priekaištų. Iki tobulybės reikia malonių žmonių! Aptarnavo kažkokios dvi grubylos
Apsilankiau susi express Kaune, luksio gt. Iki parduotuvej.Labai keistas merginos aptarnavimas.paklausus, ka turiu daryti, noredama atsiskaityti per MoQ programele, atsake, as nezinau, nemoku.tai kam reklamuotis, kad galima atsiskaityti?reklama ant kiekvieno staliuko.
Sveiki.
Dažnai lankausi express sushi, maisto kokybė tikrai super.
tačiau vakar (2019.04.23) Vakare, buvau Vokiečių g. sushi express.
aš buvau su pomeranijos špicu (dekoratyvinis šuniukas), kai įžengus į kavinę iškart paėmiau jį ant rankų. Žinau, kad negalima ten eiti su gyvūnais. tačiau, darbuotojas iškart pasakė, kad su gyvūnais negalima. tai kam tada reikalinga terasa lauke? kurioje galvojau, galėsiu kartu su šuniuku atsisėsti. Kaip užsisakyti maistą? Kodėl negalima padaryti šanso, tik šiandien, kad va priimsime jūsų užsakymą tačiau reikės palaukti lauke.
Žinokit buvo be galo nemalonu, suprantu taisyklės, tačiau praradot klientą, kuris būtų atnešęs jums pliusą.
Ir dar, atėjusi kompanija netgi paklausė “ Kodel isvaret merginas”?
Tai tiek.
Nebarkit darbuotojų, tačiau darykit išvadas, nes tikria dauguma žmonių, vaikšto lauke, kai toks gražus oras, ir vedasi gyvūnėlį.
Vakar užsakinėjau Kauno "Akropolyje". Neįdėjo sojos padažo.
Irgi buvau susidurusi su tokia situacija, kad gavau issinesimui maziau nei uzsisakiau, gaila, kad tik namie pastebejau,
Nuo siol visada tikrinu vietoje ir visiems patarciau !
Tik norėjau pasakyti, kad prieš pasiimdami užsakymą tikrintumėte ką jums įdeda. Nes mums šiandien P. Lukšio gatvej sumaišė užsakymą. Vietoj 24 sušių gavome tik 16. Likome nepavalgę ir pernokėję, bet patys kalti. Nuo šiol visada patikrinsim.
Šiandien prieš daugiau kai valanda Molo sushi express pirkau 3 sušius ir nebuvo įdėto vasabio.Labai nepastabi darbuotoja.
Šiandien lankiausi sushi express baltų pr. Aptarnavo mergina ružavais plaukų galais. Nepasakė nei labas nei ate pati kramtė žiopčiodama guma, paklausiau klausimo tai jinai atrėžė kad viskas parašyta. Galiausiai užsisakiau. Tai pati sėdėjo telefone, o ne kažką darė. Tikrai nemalonus toks aptarnavimas ir daugiau nesinori ten net eiti.
Nemenčinės pl.2 PC IKI.
Aptarnavimas tragiškas.15 -20 min. gali sėdėti ir laukti - nieks nesiteikia prieiti priiimti užsakymo.
Jau ne primą kartą tai kartojasi, nors padavėjos vaikšto pirmyn atgal.
Užsisakiau Kauno akropolio sushi express R-5 rinkinuką ir teko nusivilti, nebuvo įdėta imbiero, sushių storiai skyrėsi, kai kurie jų buvo apirę, o kas labiausiai nepatiko, tai kad visi jie buvo per daug sūrūs.
Prieš dieną valgiau toje pačioje vietoje sushius, tai viskas buvo gerai, bet šiandien deja..
Sveiki, šiandien gegužės 23 lankemės suhi express vokečių gatvėje, esu nusivylusi aptarnavimu, 11 val turėjo atsidaryti sushinė, tai 11:03 atsidarėme pačios duris nes gėlių vazonas taip ir nebuvo patrauktas nuo praejimo, užėjus į restoraną paklausiau kodėl neatsidare dar, tai administratorė kuri kažkuom buvo užsiemus atrėžė ATSIDARYSIM.. sushistas pasakė, kad sushiu reikės laukti apie 20-30min, paklausus kodėl atsakė, nes tik ka atsidarė ir dar nepasiruoše. Kodėl? Taigi prieš darbą reikia paruošti produktus, kad atsidarius aptarnauti klientus.. na aš nusivyliau ir likome be sushių...
Vakar 2016.04.27 21.25 (pagal cheki, tada buvo apmoketas musu uzsakymas) atvykome i Konstitucijos pr. sushi restorana, pavalgyt..Darbuotoja perspejo, kad galima uzsakyma pasiimti tik issinesimui, na dar liko 35 min iki uzdarymo, na bet tarkim.. suprantu, darbo pabaiga. Norejome kavos, taciau barmene K (taip ant chekio parasyta) atsisake ir pasake, kad mums jos nedarys... suprasciau ateiciau be 5 ar be 10.. gal suprasciau, kad viskas sutvaryta ir panasiai.. nenori ji cia terlotis.. bet cia kai tiek laiko like... Teko kavos ieskotis kitur. Nerekomenduoju, nes gal sushi ir skanus, bet aptarnavimas...

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur
"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur 09-27 20:49
Prekybos ir pramogų centrų plėtros ir valdymo bendrovė "Akropolis Group" pirmąjį 2021-ųjų pusmetį gavo 36 mln. Eur pajamų ir uždirbo 27 mln. Eur pelno prieš mokesčius, palūkanas, nusidėvėjimą ir...
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom"
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom" 09-27 20:37
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su Rusijos dujų milžine "Gazprom", o dokumento pasirašymo ceremoniją tiesiogiai transliavo Vengrijos vyriausybė.
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą 09-27 20:24
Lietuvos bankas pirmadienį patvirtino Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) bei vietos akcininkų valdomo Šiaulių banko 250 mln. Eur vidutinės trukmės obligacijų prospektą dėl šių...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%