Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fresh Projects

Atsiliepimai apie UAB "Fresh Projects"

Sushi Express

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Fresh Projects"

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  Birželio 6 dieną lygiai 11 val. atėjau į Vilniaus g. Sushi express ir pasisveikinau su darbotoja, kuri mane pamatė, tačiau nieko neatsakė. Prie kasos stovėjau 10 min ir periodiškai norėjau pasikviesti darbotojos, per veidrodžius mačiau, kad moteris girdi, tačiau jokio atsakymo negavau, mane ignoravo. Pagaliau po 10 min moteris atėjo bei pasakė, kad sushi express nedirba. Turėjau pora klausimų moteriškei (kodėl nedirbate jeigu parašyta, jog dirbate nuo 11, kodėl mane ignoravote, jog sugaišiau 10 min stovėdama ir laukdama), tačiau moteris atsakė, jog tai ne jos darbas ir ji neprivalo man nieko sakyti. Suprantu, jog iš tikrųjų tai gali būti ne jos darbas, tačiau ar galima ignoruoti žmogų, vaidinti, jog nieko negirdi bei atsakynėti nemandagiai?

  vilniuje, vokieciu gatveje dirbanti panele juodais plaukais man pasirode nemaloni:) neaptarnauja taves iki tol kol tu su ja nepasakes sveikini, net jei ir aptarnaujamas asmuo yra tik vaikas. Manau toks elgesys yra pernelyg nesubrendes suaugusiai merginai.

  Puikus Lukšio g. kolektyvas, mandagus aptarnavimas, skanu ir sviezia.

  Degradai.Kainas užkėle, porcijas mažina.
  Apmokinkit darbuotojus dirbti kaip priklauso Kauno Akropolis Gegužės 17diena.Nepilnas indelis ipiltas, vasabio vos įdėta.
  Ne pirma karta jau nusiskundimai.Pradėkit reaguoti, kainų nekėle.Apmaudu

  Viskas labai skanu, tobulas maistas, ateisiu dažniau čia pavalgyti :)

  2023-04-15, uzsakem shushi rinkini is konstitucijos pr 20 vilnius, daznai ten uzsakom, visalaika buvo viskas gerai, bet siandien labai blogai. Shushi labai mazi, beformiai, avokadas kietas, lasisa bespalve ir beskonio … nesugebejom davalgyti teko ismest…

  Pirmadienį 2023.04.10 užsakiau sushių rinkinį internetu į Konstitucijos 20, Vilnius. Užsakinėjau su lašiša ir avokadu o gavau su krevetėm ir agurku. Nelabai suprantu, nes tokių net meniu neradau, tai reiškia sushius daro taip kaip patys nori ir kokius turi ingridientus. Labai nuvylė, gaila, kad vietoje nepatikrinau.

  2023.04.14 Pilaitės pr. 42 sušiai buvo pagaminti su visiškai žaliu avokadu. Labai nuvylė, nes valgyti buvo neįmanoma, pinigai į balą.

  Klaipedos Akropolio sushi expres dirba baisi arogantiška boba! Deklaruojate, kad tai greito maisto restoranas bet aptarnaujanti boba pasiūlė laukti 30 min nors buvo tuščia.. susidaro ispudis, kad tiesiog nenori dirbti darbuotojai bei aptarnauti klientu todėl taip nemandagiai bendrauja nori atsikratyti pirkejais. Keiskit personala ir pelno bus daugiau ir ne tuscia uzejus

  Geriausi atsiliepimai sushi express PC Molas, Kaunas kolektyvui.Sushi skaniausi Kaune, malonus aptarnavimas.Labai dažnai valgome, nei karto nenusivylėme.

  2023.02.17 Verkių g 29C Vilnius. Užsisakėme R9 rinkinuką ir R10. Visu pirmą sushiai patys labai didelį buvo toks jausmas kad šiuos sušius turi valgyti milžinas žmogus. Visų antra R9 rinkinuke Saku sushiai 4vnt lašiša turi buti traški o ne išdziuvusi, sausa kaip guma. Dar taip niekur nėra buve kad sushi meistrai nežiuri iš ko ruošia žmonėms maistą. Nusiviliau tikrai :)

  1-802087.jpeg 1-802087-113.jpeg

  2023-01-20 telefonu susisiekėme su P. Lukšio g. 60, Kaunas esančiu Sushi expres. Atsiliepusios merginos pirmiausia pasiteiravome, kiek reiks laukti, pasakė, kad priklauso nuo užsakymo. Nurodžiau, kad noresime suši, kuriems galioja akcija 1+1. Atvykus atsiimti, iškart davė susimokėti ir tik sumokėjus bei gavus maišelį pastebėta, kad įdėta tik 1 dėžutė... Dirbanti mergina nurodė, kad jai nepasakėme, jog norime 1+1, nors tikrai nurodėme. Reziume - gavome užsisakyti dar vieną porciją už pilną kainą (1+1 nebepritaikė jau), nes vienas nevalgysi gi, ir dar papildomai laukti, kol pagamins. Nemaloni patirtis ir nemalonus bendravimas, linkime atidumo priimant užsakymus telefonu.

  Norėjau padėkoti kasoje dirbančiai merginai ir suši meistrui, dirbusiems (2022) gruodžio 21 paskutinėje pamainoje Vilnius Outlet. Ačiū Jiems, už malonų bendravimą, už šiltą priėmimą, už greitą ir kokybišką pagaminimą. Nors jie ir dirbo iki vėlyvų valandų, tai nesutrukdė jiems gražiai bendrauti ir draugiškai patarti. Ačiū - šį vakarą Judu išgelbėjot mano streso kupiną ir artėjančių švenčių nukamuotą sielą. Linkiu jaukiausių švenčių, dėmesio jūsų nuoširdžiam atsidavimui darbui ir gražiausių naujų metų. Niekada nepasikeiskit!

  Puikus ir labai malonus aptarnavimas Pilaitės pr. 42 (2022-11-12)
  Labai skanu. Tik geriausi atsiliepimai dirbančiai komandai. Ačiū.

  Siandien uzsisakeme sushius Vilniaus Akropolio “Sushi express”. Kai atidareme dezute su vyru net nusijuokeme balsu, kad tokiu “dideliu” sushiu dar neteko valgyti. Skonis visai patenkinamas buvo, bet isvaizda tragiska… Forma neaiski, idaro mazai, vietomis tokie sausi buvo, kad net dar nepaemus jau isbirejo… Toks jausmas, kad pasigaminome juos namuose. Labai gaila sugaisto laiko, deja, bet daugiau i sia vieta negrisime. :)

  Ir VĖL Kaune MOLO darbuotojų neatidumas arba piktybinis elgesys.Nedadeda arba vos vos įdeda tai kas priklauso.Atsižvelkit kaip dirba darbuotojai ir mažiau kvailinkit žmones mažindami porcijas ir didinant vis kainas.Darbuotoju bendravimas ir požiūris į darbą neatsakingas ir tragiškas.

  Šiandien telefonu užsisakėm sushi Kaune mole.Atsidarę pamatėm, kad nėra sojos.Paskambinus pasakėm, kasinininkė Gintarė atsakė, visko pasitaiko ir siūlė atvažiuoti atsiimti sojos.Labai nemaloni, be to sushi ne visose buvo pakankamai kremo ir avokado.Jeigu jau keliate vis kainas tai ir į maisto kokybę atsižvelkit ir darbuotojus normalius atsirinkit, be atsikalbinėjimų ir užmiršimu įdėt kas priklauso.Ne pirma kart nusiskundimai dėl Kaune MOLE SUSHI EXPRESS kokybės maisto ir aptarnavimo.

  RASA LAPINSKAITE

  Nemencines plente aptarnavimas yra toookio blogumo, kad wow. Kasininke Erika L. sugeba sugeba sukurti konflikta lygioj vietoj. Aukleja klientus, kaip jie viska TURI zinoti. Susiraukus, nemandagi ir be supratimo. Zmogus tikrai ne savo vietoj. Nepaisant skaniu susiu ir greito pagaminimo, teks nekelti kojos ten, kol ji dirbs. Susigadini nuotaika porai valandu kiekviena karta uzejus.

  Sushi express, esantis baltų pr. Kaune nuvilia jau ne pirmą kartą, aptarnavimas TRAGEDIJA. Pardavėja grubi, nemaloni, tikriausiai niekas nemokė kaip reikia bendrauti su klientais. Atėjus ir pasisveikinus, žiūri susiraukusi, nesugeba net pasisveikinti, atrodo kad per prievartą ten dirba ir visi klientai kalti, kad ateina pavalgyti. Tuo labiau, nesugeba išsikeisti pinigų, 5 eurus duoda monetomis po 5 centus, kitą kartą einant gal neštis maišiuką, kad turėtume kur grąža įsidėti?:)

  Bige užsakiau sriuba už 15min atnešė šalta šaltutele sriuba. Kai paprašiau perdaryti, sėdėdamas salei girdėjau kaip virtuvė ant manęs deda visokiais žodžiais. Siaubas. Sugadinau sau pietus čia lankydamasi.

  Sveiki, atejome su drauge pavalgyti sushiuku, užsisakeme du R6 rinkinukus. Buvome nustebusios, sushiai padaryti belenkaip, lašiša išdžiuvusi, tai dar viename iš sushiu buvo rastas kauliukas nuo lašišos. Tai argi tai normalu?? Dar nei karto taip nebuvo atsitike… Vilniaus g 9.

  1-732026.jpeg

  Jus JUOKAUJAT? SIUSIJE TOKIE KAULAI! O jai valgytu tai mazas vaikas!!!!!?????

  1-731905.jpeg 1-731905-797.jpeg 1-731905-980.jpeg

  Sveiki, norėčiau padėkoti Jasinskio g. Įsikūrusiam sushi express. Dažnai ten užsukam, maisto kokybė puiki, Šaunuoliai vaikinukai gamina skanei. Visada kolektyvas sutinka šaunei, malonei, kultūringai, išeini tikrai pakelta nuotaika visai dienai, o dar ir su skaniu maistu:) Ten dirba šauni panelė vardu Laura, superyngas aptarnavimas, tikrai visada patars, pasiūlys paaiškins, pajuokaus, matosi žmogui tiesiog skyrta dirbti aptarnavimo sritije. Dėkui, Jums, Jūs Šaunuolei, malonu, kad yra vieta į kurią visada smagu grįžti:) Aš asmeniškai tikrai rekkuomenduočiau apsilankyti:)

  Nemenčinės plente labai prastas aptarnavimas, kasininkė bendravo grubiai, jautiesi kaltas, kad atėjai čia išvis pirkt sushių, stiklinės durys kažkodėl uždarytos. Ir dar vietoj California sugeba įdėti Sake Tempura, gaila tai pastebėjau jau namie.. sushiai nešvieži, nusivyliau eilinį kartą Sushi Express kokybe, o kelis metus atgal būdavo mėgstamiausia vieta.

  Užsakant per Wolt paprašiau restorano vieną porciją sushių pagaminti BE AVOKADO, nes esu jam ALERGIŠKAS. Parašiau dar ir Wolt support’ui dėl viso pikto, kad perduotų restoranui jog būtinai BE AVOKADO. Gaunu savo sushius, ant dėžutės parašyta “be avokado”, pradedu valgyti ir kas antrame sushyje AVOKADAS!! Parašau į Wolt support’ą ir manęs prašo atsiųsti nuotraukas, nufotkinti kiekvieną sushį, tada dar draugės porciją nufotografuot, ta prasme jūs RIMTAI? Tada atrašo Wolt support’as, kad Express sushi šefas tikrai nedėjo avokado ir apžiūrėjo kiekvieną sushį! OMG- tikriausiai kurjeris įdėjo! Wow, šefas ne tik, kad žvairas ir išsiblaškęs, bet dar ir MELAGIS. Už tai jums viena žvaigždutė, o taip pat ir Wolt support’ui, kuriam turėjau įrodinėti, kad nemeluoju.

  Užsisakius du rinkinius telefonu, skirtus 4 žmonem gavau tik viena vnt sojos, viena vnt pagaliuku komplekto, ir tik viena vnt ingridientu... labai nemaloni situacija, ir jau ne pirma karta... Vilnius, savanoriu pr.14

  Europos pr Kaune labai maloni mergaitė dirba, kai man buvo kilę daug klausimų atskubėjo padėti, labai mandagi ir išauklėta panelė. Užsakymą gavau laiku ir su šypsena

  Sekmadienis, 2022.02.20, Nemenčinės pl. 2; Užsakymas pateiktas sekmadienį 13 valandą su atsiėmimo laiku 17:45; Atvažiuojame pasiimti - nieko salėje nėra, užsakymo nėra. Po kurio laiko išeina į salę vaikinas ir mesteli - "Reiks palaukt kokias 10 minučų". OK, laukiam. Kokias 15. Pasiimam, pasakius, kad užsakyta buvo 17:45, atsako - "Nu ir kas". Nu ir kas? Gerbiamieji, rimtai? Tai tiek jums ir rūpi jūsų reputacija? Matau, kad čia mes ne vieni tokie jumis nepatenkinti. Šitą tašką pasirinkom, nes buvo pakeliui, važiuojant į svečius. Spėkit, ar dar kada jūsų taškus rinksimės.Bet gi, nu ir kas...

  Labas vakaras, tikrai nesu zmogus kuris rasytu skundus, bet siandien tikrai sunervino nemaloni situacija, internetu uzsisakiau sushiu, gavau zinute apie uzsakymo duomenis i gmail, taip pat buvo parasyta, kad uzsakymo informacija atsius po 5min, tai galvojau spesiu ir parvaziuoti iki tada, stoviu aiksteleje, laukiu savo ateinancio uzsakymo laiko ir poto gaunu zinute, kad uzsakymo nepadarys! Zinute atsiunte po 20min !! Tai as ta laika dabar susigaisinau belaukdama uzsakymo, kurio jie net nedare. Labai nusivyliau jusu sushine, nuejau i sushi namai ir greit prieme ir greit padare uzsakyma, o pas jus nebeuzsisakinesiu, nes tik sugaisinsit mano laika.aciu

  Nemenčinės pl.2 Vilniuje, IKI esančiame Sushi Express tamsiaplaukė mergina labai labai nemaloni ir nemokanti bendrauti su klientais. Kita tamsiaplaukė, kai pasikeičia pamaina, yra visiška priešingybė, ją tik pagirti galiu, nes labai maloni, visada palinki "skanaus", "gražios dienos". O ta, kuri tamsiaplaukė ir be akinukų, tai žiauriai žiauriai nemaloni. Ją reiktų atleisti arba pati turėtų susiprasti išeiti, nes nemoka bendrauti su žmonėm. Kai užsakinėjau maistą pastarąjį kartą pas ją (2022-01-29), tai atėjus atsiimti ir paklausus, ar čia mano užsakymas ant stalo, atrėžė "Taigi jūsų vardas, ar nematot?". Tada paklausiau "o gėrimas kodėl čia?", nes neužsakinėjau ir galvojau, kad gal kažkieno kito užsakymas. Tai tiesiog atšovė "Dovana" ir tiek. Toliau nei "viso gero", nei "skanaus". Ir tonas toks, kad atrodo esi kaltas, kad užsakei čia tą maistą ir apskritai, kad gyveni šiam pasauly! Žodžiu, tamsiaplaukė mergina be akinių - žiauriai pikta, o kita su akinukais - labai šauni ir maloni. Keiskit tą be akinių!!!

  Kelinta karta užsakant pagamina ne tas kas užsakyta, arba neideda visu ingredientu… suprastėja labai. Europos pr, Kaunas

  Vilniuje Nemenčinės pl. 2 žiauriai nemalonį padavėja ar kasininkė dirba, pastebėjau jau jos pamainą kai jinai dirba netgi nesinori daryt užsakymo. Šiandien 18.01.2022 buvau, nei pasisveikino, nei palinkėjo gražios dienos bendravimo tonas erzlus ir nemalonus. Labai bjauri moteriške kuriai tikrai nereiketu dirbti aptarnavime su žmonėmis. Vien dėl jos neuzsakynesiu daugiau Sushi būtent šitam filiale.

  Nemalonus aptarnavimas. Linkiu pagerinti klientų aptarnavimo kokybę. Pikti priekaištai klientui, kad jis negavo patvirtinimo sms, nors užsakymas el.paštu patvirtintas, tikrai neįkvepia rekomenduoti kitiems ar grįžti darkart. Tai Jūsų problema, ne kliento.

  Vakar 2022-01-02 buvo per bolt porgramele uzsakyti sushi buvo blogai susukti avokadai papupe kurie negalejo but naudojami skonis nežmoniškai neskanus pirma kart gyvenime ragavome tokius sushi kuriuos reikejo mest lauk…. Sushi buvo uzsakyti K.Barsausko mole

  1-669983.jpeg 1-669983-269.jpeg

  Kaune Molo sušinėje vietoj padėklo 9 žmonėms, buvo pagamintas, skirtas 3 žmonėms. Žlugo visas vakaras, nes tai turėjo būti pagrindinis Kūčių maistas. Darbuotoja elgėsi labai nemandagiai, galiausiai visai išėjo ir nebendravo. Tikrai labai nusivylėme ir šis incidentas sugadino šventinį vakarą, nes ne laikas su kūdikiais ieškoti maisto parduotuvėje.

  Sushi expres Molas apsinuodijau skrandi ????????matyt žuvis buvo jau ant ribos su kauliukais buvo paruošta zuvis nii siaubas tikras atsargiai????,

  Labai nemandagus aptarnavimas. Užsakymas priimtas labai grubiai. Pamiršo patikrinti galimybių pasą ir labai nustebo, kai pateikėme pažymėjimą įrodinantį, kad nėra 16-ikos metų, tad pažymėjimo dar nepriklauso turėti. Tikrai nebesinori grįžti. Visa diena buvo sugadinta:)

  Kaunas, Baltų pr. Žiauriai pradėta taupyti ir sushi iš normalaus gabaliukų dydžio patapo plonesni už mažajį rankos pirštelį..Pagal kiekį, maždaug trečdalio porcijoj trūksta. Vieną kartą pasisiūlė perdaryti paklausus ar čia normali porcija, bet situacija nepagerėjo, vėl tokį patį šūdą šiandien patiekė. Nu jei kokius tris euriukus kainuotų, suprasčiau. Bet kai moki už porciją beveik 7 eurus, tai didžiulis nusivylimas. Užsakymo reikia laukti 40 min-1 val. Merginos visad nepatenkintais veidais ir nepagarbiu tonu kalba.

  Užsisakiau vieną gavau kitą. Grįžus pasakyti, kad visiškai ne ta gavau, mane apšaukė, kėlė tona ir pasakė kad nieko negaliu padėti. Baltų pr.

  Buvo pateiktas internetinis užsakymas Kauno Akropolyje, kurį atsiėmiau iš naujai įdarbintos pardavėjos. Mergina kiek pasimetusi, tačiau aptarnavimas puikus. Labiausiai dėmesį atkreipė ilgiau čia dirbusios merginos elgesys ir jos bendravimas su naujoke (akių vartymas, dūsavimai). Klientui iš šalies tikrai nejauku stebėti nemalonų pardavėjos elgesį su naujai įdarbinta mergina, dėl paprastų, nereikšmingų dalykų.

  Tokius sushi gauni atrodo lyg pasema sau kas antra

  1-623566.jpeg

  Užsisakinėju beveik visada Kaune, Baltų pr., todėl ne kartą esu valgiusi šios rūšies ir firmos sušius, tačiau esu nusivylusi jų kokybe bei skoniu. California sušiai nuvylė, nes nei forma nei išvaizda neatitinka, nors iki šiol buvau patenkinta jų kokybe. Norėtųsi kainos ir kokybės santykio, tačiau jaučiuosi lyg būčiau išmetusi pinigus kaip į balą. Pridedu foto nuotrauką, kuri manau patvirtina mano nuomonę.

  1-620632.jpg

  Tokio baisaus aptarnavimo patirti dar neteko. Siaubinga, kasininkė bendravo kaip kalėjimo prižiūrėtoja. Žmonių ateinant buvo nulis, niekas nelaukė, o užsakymo pasakė kad reikės laukti 20 min. Vieno patiekalo. Ir šitai pasakė jau apmokėjus, prieš tai neperspėjo. Daugiau šitą vietą per kilometrą aplenksiu ir niekam nerekomenduoju. Kas davė teisę šitaip su klientais bendraut, vos ne kad rėkt paliepiamu tonu..? Siaubas, 0/10.

  Uzsakinejau internetu is Vilniaus akropolio. Vietoj dviejų užsakytų produktų, įdėjo tik vieną. Apmoketi buvo abu. Telefonu neatsiliepe. El. Laiskus ignoruoja. Per fb rašiau, atrase, jog atsakys.per 3d.d. Neatsake. Žodžiu, sumokejau, bet uzsakymo gavau tik dalį. Ir niekas pinigų neketina grąžinti.

  Labas vakaras, esu labai nepatenkinta… Šiandien yra mano draugo gimimo diena ir ta proga sugalvojome atvažiuoti sušių į BIG išsinešimui, atstovėjom kelių žmonių eilutę ir norėjome užsisakyti, tačiau darbuotoja pasakė, kad virš valandos laukti. Tai ar čia yra normalu? Paprastą darbo dieną, EXPRESS sušių laukti valandą… Jei trūksta rankų samdykite žmones arba keiskite pavadinimą ir darbo specifiką į Restoraną, labai gaila, kad tenka nusivilti ir tiesiog sugadinta nuotaika.

  Seniau buvo tikrai geri ir skanūs sushiai, bet dabar kažkas pasikeitė, kokybė suprastėjo, sushių dydis nenormalus, neįmanoma į burną įsidėt, trupa, dominuoja vien ryžiai, o ir pavalgius sustoja skrandis.

  nepirmą kartą perkame iš Sushi Express ir dar neteko nusivilti, tačiau Sushi Express PC Molas Kaune labai nuvylė. Pirmiausia - tik paskambinus užsisakyti telefonu, bendraujama šaltai, vos keliais žodžiais. Pasiėmus rinkinį 3 žmonėms išsinešimui, gaila, nekilo mintis patikrinti užklijuotą sušių dėžutę. Pasirodo, ant 3 žmonių tebuvo įdėtas vienas sojos indelis ir vienas wassabi :)) servetėlių išvis nerasta. Tikėjomės, kad daugiau jų rasime atklijavę sušių dėžutę. Deja ;)

  Aptarnavimas labai prastas. Pardavėja nemoka bendrauti su klientais, elgiasi bei kalba labai nemandagiai. Norėjome atsiskaityti kuponu įsigytu “gera dovana” svetainėje, kuponas nebuvo priimtae, nes kasininkė netikėjo, jog tai mūsų kuponas ir likome be maisto. Nore bandėme pardavėjai gražiai paaiškinti ir įrodyti, jog kuponas tinkamas.

  Viena iš šlykščiausiai aptarnaujančių kavinių-Sushi express Nemenčinės gatvėje. Aptarnaujanti moteris telefonu nežino jokio etiketo ir kalbėti su klientais tai jos silpnoji pusė. Jau ne pirmą kartą tenka susidurti su nekokybišku aptarnavimu šios moters. Prieš tai užsakant vos neapskaičiavo manęs, kadangi užsakinėjau telefonu pasakius vardą jau imant užsakymą, buvo nurodyta du kartus didesnė suma. Nei atsiprašė, nei nieko, tiesiog nepatenkintu veidu atidavė pinigus. Kokiu laiku neskambinčiau amžinai reikia porą kartų tai daryti ir laukti virš valandos, nors kavinė nei karto atvėjus nebuvo apkrauta ir darbuotojai sedėjo.

  Daug kartų ir jau nuo senų laikų valgau sushius iš Sushi express, maistu labai nusivilti neteko. Bet to nepasakysi apie aptarnavimą. Atėjus užsisakyti Kaune Megos restorane ir atsistojus tiesiai prie kasos šalia besisukiojanti pardavėja net galvos nepakelia ir 5 min prastovi ten kaip d*****s, o paskui atvažiavus Wolto kurjeriui, eidama link jo praeina pro šalį kaip pro tuščią vietą, apie pasisveikinimą net kalbos nėra. Kažkaip net atmušė norą ten dar kada nors užsukti...

  Taip pat rekomenduojame

  A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
  Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
  Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
  Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
  Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
  „ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
  Naugarduko g. 102, LT-03160 Vilnius.
  Veiklos sritys: maisto produktai; didmeninė prekyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; mažmeninė prekyba.
  Pagrindinė UAB "Handelshus" veikla - didmeninė prekyba maisto produktais. Plačiame siūlomų produktų asortimente - Lietuvoje ir pasaulyje žinomi prekiniai ženklai, vietos gamintojų, ūkininkų produkcija. Prekes tiekiame tiek pavieniams mažmeninės prekybos taškams, restoranams, kavinėms tiek ir didiesiems prekybos...
  Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
  Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
  UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
  Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
  Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
  Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...