Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Fortuna Publica, UAB

Atsiliepimai apie Fortuna Publica, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Fortuna Publica, UAB

Norime padėkoti UAB "Fortuna Publica" komandai už lankstumą klientų atžvilgiu ir už puikų servisą, t.y. per itin trumpą laikotarpį puikiai suorganizuotą ekskursiją po Trakus! Taip pat nuoširdus ačiū gidei Juliai už įdomų pasakojimą apie Trakų miestelį. Gidė buvo nuostabi! Rekomenduojame visiems!

Dar kartą ačiū!
Skeptiškai žiūrėjome į pirmąją ekskursiją, atrodo juk mes vilniečiai kas čia bus naujo. Nustebome. Klausėme ausis ištempę. Užkabino. Po to antra, trečia ekskursija ir vis kažkas naujo, įdomaus...Nuoširdžiai ačiū Anai ir jos komandai!
Rašau nroėdama padėkoti gidei, deja Vardo neprisimenu, už puikiai pravestą ekskursiją gegužės 7d. Vilniuje, 11val. Gidė buvo puikiai pasiruošusi, pasakojimai įtraukiantys ir įdomūs. Puikiai padirbėta :)

Nekantrauju išbandyti ir kitas jūsų organizuojamas ekskursijas, bei drąsiai rekomenduoju jus savo pažįstamiems.

Dar kartą ačiū!
Patikima įmonė. Lanksti kliento atžvilgiu. Viskas buvo taip, kaip sutarėme. Ir svarbiausia, auksinis aptarnavimo servisas! Dėkojame ir rekomenduojame!
Noriu padėkoti gidei Anai už įdomiai praleistą laiką ir nepamirštamus įspūdžius vaikščiojant po Vilniaus senamiestį!
Gidės dėka buvau gražiausiuose Vilniaus senamiesčio kampeliuose ir tarsi laiko mašinos dėka nukeliavau į senovę - sužinojau daug naujų dalykų apie Vilniaus istoriją. Laikas neprailgo. Pasirodo, kad kiekviename kampelyje gali glūdėti įdomi istorija, kuri yra verta jūsų ir jūsų draugų dėmesio. Esu vilnietė, bet po ekskursijos supratau, kad nieko nežinau apie Vilnių.

Gidė Ana patiko - energinga, taktiška, optimistiška, linksma, daug žinanti ir toliau viskuo besidominti. Net skeptikus sugebėjo palenkti į savo pusę.
Sėkmės Jums!

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Mūšio frontas
Privačių ir atvirų AIRSOFT žaidimų organizavimas

Adresas: Savanorių pr. 300-38, LT-49455 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; ginklai, savisaugos priemonės; renginių organizavimas.
UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje ir labai greitai tapo vienu iš populiariausių šratasvydžio organizatorių. Per pirmus gyvavimo metus suorganizavo daugiau nei 100 šratasvydžio žaidimų, kuriuose dalyvavo virš 4000 žaidėjų. Išskirtiniai scenarijai, realios žaidimų situacijos ir specialūs efektai – visa...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Ieškoma Aukštaitijos siauruko vadovo
Ieškoma Aukštaitijos siauruko vadovo 04-11 19:20
Ieškoma naujo Aukštaitijos siaurojo geležinkelio vadovo – Susisiekimo ministerija šią savaitę paskelbė šių pareigų konkursą.
Nesutariama dėl subsidijų nukentėjusioms savivaldybių įmonėms
Nesutariama dėl subsidijų nukentėjusioms savivaldybių įmonėms 04-11 18:10
Kai kurie parlamentarai linkę pritarti idėjai, kad nuo koronaviruso nukentėjusių įmonių subsidijos, apskaičiuotos atsižvelgiant į sumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM), būtų skirtos ir...
JAV perspėja apie pasekmes, jeigu Rusija elgsis agresyviai Ukrainoje
JAV perspėja apie pasekmes, jeigu Rusija elgsis agresyviai Ukrainoje 04-11 17:33
JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas sekmadienį duodamas interviu perspėjo apie pasekmes, jeigu Rusija elgsis agresyviai Ukrainoje.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%