Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Felit IKEA Lietuva

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Felit (IKEA Lietuva)

Atsiliepimai apie UAB Felit (IKEA Lietuva)

Parašyk savo nuomonę apie UAB Felit (IKEA Lietuva)

Julija 2019-06-03 14:08:06
Nusivyliau ikea su rinkėjais.
Pirkome du virtuvinius, surinko ne tiesiai. Ibreze stalvirši, paprašius ištaisyti savo klaidą atsakė kad mes turime kreiptis į ikea. Labai nemandagus. Keisiasi šalia dukrytes. Ir negana to uztate invalido vieta pusdieniui su savo autobusiuku
Visiškai nerekomenduoju ikea surinkeju
Laba diena, Julija,

dėkojame už Jūsų pastabas ir apgailestaujame, kad atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, Jūsų patirtis nebuvo tokia gera, kokią mes siekiame užtikrinti savo pirkėjams.

Būtinai atsižvelgsime į Jūsų išsakytas pastabas ir stengsimės kiek galėdami gerinti savo aptarnavimo kokybę visais aspektais.

Prašome su mumis susisiekti tiesiogiai tel.: +370 5 250 00 55 arba rašyti info@ikea.lt, kad galėtume išsamiau išsiaiškinti šią situaciją.

Dėkojame, kad padedate mums tobulėti ir linkime gražios dienos.

IKEA Lietuva 2019-06-03 17:54:50
Laba diena, Dima,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir apgailestaujame, jei mūsų teikiamų paslaugų kokybė nepateisino Jūsų lūkesčių.

Maloniai prašome susisiekti su mumis tiesiogiai - bus lengviau išsiaiškinti ir greičiau išspręsti situaciją. Prašome skambinti mums +370 5 250 00 55 arba rašyti info@ikea.lt.

Dar kartą apgailestaujame dėl nemalonios patirties.

IKEA Lietuva komanda
Jau buvo skambinta. Ir buvome nuvyke į Klaipedos Ikea su žmona Viską paaiškinome, tačiau pakliuvome ant praktikanto kuris deja nieko nežinojo, tik atsakė kad surinkejai tai yra atskira įmonė.
Tai kaip čia gaunasi, jie gali daryti ką nori, gadint prekes ir prasyt papildomai pinigu, o Ikea uz tai neatsako ? Tai kam tada siulyt surinkeju paslauga jei niekas neatsako uz ju tokius darbelius. Žmona nesenai parašė taip pat atsiliepima apie Virtuvinius komplektus mūsų. Visiška tragedija.
Dima 2019-06-03 14:02:22
Nu IKEA baldų su rinkėjai tai Visiški naujokai. Pirkau miegamojo spinta pax su stumdomom durim tai duris netiesos nevažineja graziai. Neuztenka to tai dar ir paprase 60 euru uz senu baldu isnesima, nors taremes kad nemokamai. Labai nusivyliau šitų vyrų darbu
Laba diena, Dima,

Dar kartą apgailestaujame dėl nemalonios patirties.

IKEA Lietuva komanda
Nusivyliau ikea su rinkėjais.
Visiškai nerekomenduoju ikea surinkeju
Kristina 2019-05-17 14:49:07
Isigijome virtuvini komplekta is Ikea (Klaipedoje atliktas užsakymas), gavus dalis ir pradėjus baldu surinkima, atodarom dėžes ir matome plokštes, kurios yra nudaužytais kampais!
Laba diena, Kristina,

Nuoširdžiai apgailestaujame, kad dėl prekės kokybės Jums kilo nepatogumų.
Nekokybišką ar pažeistą prekę galite grąžinti arba kreiptis dėl jos pakeitimo atvykus į IKEA parduotuvę ar užsakymo ir atsiėmimo vietą.

Jei neturite galimybės atvykti tiesiogiai, prašome susisiekti su mumis tel.: +370 5 250 00 55 arba rašyti el.paštu info@ikea.lt

Dėkojame, kad renkatės IKEA Lietuva ir atsiprašome dėl susiklosčiusių aplinkybių.

KB 2019-05-08 10:44:18

Esu nusivylęs Kauno prekių pristatymo centru. Gal tiksliau tariant aplamai prekių pristatymo sistema. Užsisakius prekes Kaune ir paklausus kada bus galima tikėtis prekių, man atsakė jog per 2-4 dienas. Paskambinau į IKEA po 6 dienų ir paklausus per kiek jie įsipareigoja atvežti prekes, atsakė jog per 5 dienas. Prekes gavau po 7 dienų. Prašau man paaiškinti, kokiame dokumente yra Ikėjos įsipareigojimas klientui dėl prekių pristatymo terminų. Dabar taip gaunasi, jog klientas sumoka pinigus ir gauna kažkokį žodinį įsipareigojimą. Kur Ikėjos įsipareigojimai? Ar jūs tikrai suvokiate kuriame mes dabar amžiuje gyvename? Dvi prekės iš Vilniaus į Kauną važiuoja 7 dienas! Beje pasiklausinėjus draugų aplinkui, taip pat gavau daug neigiamos reakcijos dėl terminų. Gal nerašykite tų banalių atsiprašymų, o geriau prasifiltruokite šiuos atsiliepimus ir pamatysite, jog kas trečiame poste įvardinta ta pati problema.

Dėkojame už Jūsų pastabas. Šiuo metu neturime tiksliai apibrėžtų užsakymų pristatymo terminų. Darbuotojai nurodo preliminarų pristatymo laiką, kuris kartais gali keistis dėl įvairių nenumatytų aplinkybių. Savo ruožtu stengiamės prekes pirkėjams pristatyti kuo greičiau.
Atsiprašome, kad šiuo atveju nepavyko pateisinti Jūsų lūkesčių.

Kamilė 2019-05-07 14:13:25
Esu labai nusivylusi Ikea. Atėjus pavalgyti į valgyklą ir norint išeiti, reikia eiti 10min, pereiti visą Ikea, kad prieitum išėjimą. Aš suprantu, kad čia toks triukas, jog žmonės beeidami nupirktų dar kažką, bet toks sprendimas, deja, tik paskatina daugiau nebegrįžti. Per pietus atėjus pavalgyt ir skubantiems į darbą ar kitą vietą, 10min vien ėjimas per visą Ikea sugaišina daug laiko.
Laba diena, Kamile,

Dėkojame, už Jūsų nuomonę.
Restoranas įsikūręs antrame aukšte, todėl atvykus tik papietauti, siūlome iškart leistis į pirmą aukštą (neinant per ekspoziciją, esančią antrame aukšte). Pirmame aukšte taip pat galima pasinaudoti parduotuvės sutrumpinimais, kurie yra pažymėti parduotuvės komunikacijoje.

Norime patikslinti, kad yra patvirtintas toks IKEA Vilnius parduotuvės išplanavimas: IKEA parduotuvėje pirkėjai apžiūri ekspoziciją, tuomet pailsi restorane, apmąsto būsimus pirkinius.

Tikimės, kad pas mus atvyksite dar kartą ir išsivešite geresnius įspūdžius.

Gražios Jums popietės.

Tatjana 2019-05-05 11:39:57
Sveiki. Vakar buvau Ikea ir buvau labai nusivilusi, nes išsirinkau komoda su vistimo lenta, kuri (lenta) susilanksto, nuotraukoje mačiau kaip atrodo sulenkta, bet norėjau pamatyti gyvai kaip ji atrodo sulenkta, bet deja ten pritvirtinta taip kad negalima sulenkti : (Kaip galima pažiūrėti gyvai? Tai jaigu taip pritvirtinta, gal statikite dvi komodas, viena sulenkta lėtina, kita ne, kad būsimos mamytės galėtų išsirinkti. Dėl šios priežasties aš nenupirkau jokios komodos, gaila ; (
Laba diena, Tatjana,

Apgailestaujame, jei patirtis IKEA parduotuvėje nebuvo tokia pozityvi, kokios tikėjotės.
Norime paminėti, kad saugumas yra vienas iš svarbiausių IKEA prioritetų, todėl visi baldai tvirtinami laikantis saugumo reikalavimų.
Norime padėkoti už Jūsų pasiūlymą ir tikrai svarstysime galimybę eksponuoti ir kitokį variantą, kad pirkėjai galėtų apžiūrėti visas vystymo stalo funkcijas.

Gražios Jums popietės.

Irina 2019-05-04 20:01:09
Oj mes labai nusivilėm. Užsakėm spintą plius 17 Eur už detalių surinkimą, 17 Eur už atvežimą, 87 Eur už su montavimą. Norėjom dukrytei penktadienio staigmeną padaryti, pasiūlė rinktis laiką, pasirinkom nuo 13iki 17 val. Atvažiavo vairuotojai su prekėmis, iškrauna ir viso gero. Palaukit, sakau, mums netinka, kad visą savaitgalį gulės dėžės ir dar neaišku kada atsiras meistras. Pasirodo užsakymo lape yra pažymėta 05 06 diena nuo 8 iki 17 val. Mmm turėtume nedirbti ir laukti, ar pasak vairuotojus montavimo specialistai paskambins po 2 darbo dienų. Atsisakėme priimti prekes, atvažiavom į vietą, o darbuotoja, čia atskiri uabai, lyg man tas turėjo rūpėti. Sakau nebuvau informuota, laikas nebuvo suderintas. Nieko padėti negalime. Atvežti mums tinkančią dieną jie negali, grąžinsime pinigus. Sakau, Jus mane girdyte, man reikia spintos. Laikyt jie iki šeštadienio neturi kur, o mes tai turim. 34 Eur už paslaugas negrąžino ir nei atsiprašome nei ką. Liūdesys.
Laba diena, Irina,

Dėkojame už Jūsų pastabas ir atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų.

Prašome rašyti mums el. paštu info@ikea.lt.

Nijolė 2019-04-26 10:05:10
Sveiki, noriu pagirti meistrus Edą ir Liutaurą, kurie surinko mūsų virtuvės baldus. Darbą atliko nepriekaištingai, operatyviai išsprendė darbo eigoje iškilusias problemas. 5 - tas iš penkiabalės sistemos !
Laba diena, Nijole,

Dėkojame už šiltus žodžius ir puikų meistrų įvertinimą. Būtinai pasidalysime šiuo įkvepiančiu pagyrimu.

Dėkojame, kad renkatės IKEA Lietuva ir lauksime Jūsų sugrįžtant.
Šilčiausi linkėjimai

IKEA komanda
Liuda Ūsienė 2019-04-09 13:07:45
Š.M.kovo 27 diena Kauno IKEA uzsisakiau krepsi su ratukais ir sketi.Pasake kad gausiu per 3-4 dienas.Kantriai laukiu.Nieko.Balandzio 2 diena skambinu pati- darbuotoja paaiskino, kad sketis suluzo ir laukia kito.Nei prasau, nei atsiprasau- nieko.Balandzio 4 diena 17 val gaunu zinute, kad jau galiu atsiimt.Buvau vakare isvykus, tai nuvykau paimti balandzio 5 diena.Klausiu tarnautojos- kieno gamybos tas sketis, kad bevezant suluzo ir kiek jo garantija.Ieskojo ieskojo kompiuteryje, sako- nezinau.Labai nusivyliau aptarnavimu.Bandysiu ir draugus atkalbet nuo naudojimosi IKEA paslaugomis.O atrodo tokia zymi firma
Laba diena, Liuda,

Dėkojame už pateiktą atsiliepimą ir apgailestaujame, jei Jūsų patirtis nebuvo pozityvi, o darbuotojai nesuteikė išsamios informacijos.

Norime patikslinti, kad pagal IKEA užsakymą, ta pati prekė, priklausomai nuo partijos, gali būti pagaminta įvairiose pasaulio šalyse, tarp jų ir Lietuvoje.
Visos prekės gaminamos vadovaujantis bendra kokybės užtikrinimo sistema, todėl prekės kokybė nesiskiria, nesvarbu, kurioje šalyje ji yra pagaminta.

Dėkojame, kad renkatės IKEA Lietuva ir atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų.

Gražios popietės.

Andrius 2019-04-08 17:00:37
Sveiki, norėčiau sužinoti kas atsakingas klientui prekes pristačius ne laiku (vietoi penkių darbo dienų gavosi dvi savaitės), ir pristačius ne tą prekę kuri buvo užsakyta (užsakius tv spintelių komplektą su keturiais medžio spalvos stalčiais, vieną kažkaip sugebėjo atvežti juodą). Bus labai smalsu išgirsti jūsų kompanijos politiką šiuo klausimu. P.s. baldai buvo užsakyti su pristatymu į namus.
Laba diena, Andriau,

Dėkojame už Jūsų pastabas ir atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų.

Prašome skambinti mums +370 5 250 00 55 arba rašyti info@ikea.lt.

Renata 2019-04-09 14:21:09
Vakar apsilankeme ikea, aš pakraupau.Arogantiškos pardavejos, tai čia dar nieko, norejau spintelė nusipirkti tai maža to kad ji man kainuotu apie 400eur, aš dar pati turiu detales susirinkti - jus juokaujat!nei Senukuose nei Ermitaže tokios nesamones nera - man viska rastu ir sukrautu! Tai pas jus aišku spintelės nepirkau, nes nesiruošiau gaišti pusdieni beješkodama detaliu, kaip kokios puzles.Nuejom i kavinė, maistas kaip kiaulems šaltibarščiai fui, nemokat geriau negaminkit.Vaikui pasidare bloga norejom išeiti i lauka kad ikveptu grino oro, tai kur tau! Visos duris užrakintos tam kad išeiti mums reikejo apeti iš naujo visus labirintus parduotuvės! Rašisiu skunda i priešgaisrine, nes neturit keliu išejimu. Ir visos kitos duris atsidaro tik su darbuotuoju kortelėmis.Gal pas švedus tai norma, bet norečiau priminti kad čia Lietuva.
Laba diena, Renata,

Dėkojame už Jūsų nuomonę ir apgailestaujame, jei patirtis IKEA parduotuvėje ir restorane nebuvo tokia pozityvi, kokios tikėjotės.
Norime užtikrinti, kad patvirtintas IKEA Vilnius parduotuvės išplanavimas atitinka visus priešgaisrinės saugos reikalavimus.

Primename, kad mūsų parduotuvė yra savitarnos tipo, todėl daugumą prekių pirkėjai paima savarankiškai. Jei norite apsipirkti pas mus, bet neturite noro vaikščioti po parduotuvę - siūlome užsakyti paruošimo ir pristatymo paslaugą.

Lauksime grįžtant ir tikimės, kad kitą kartą Jūsų apsilankymas mūsų parduotuvėje bus malonesnis.

IKEA Lietuva komanda
Gerbiama administracija ar tikrai nezadat kazko imtis kai matot tiek skundu del vaiku kambario ir ten dirbancio persolalo ''priziuretoju"? Ar jus tik is del vaizdo atrasote i skundus bet realiai nusispjaut ir tiesiog nezadat nieko imtis kad pagerinti ten paliekamu vaiku aplinka tai pat ir moraline bukle kiek tevu riek ir ypatingai mazu vaiku???????
veronika 2019-04-06 15:05:26
Noriu padekoti jusu darbuotojai Jolitai Vytautei uz malonu aptarnavima.nusipirkome praustuve su spintele, kuri mums netiko. P.Jolita Vytaute viska sutvarke;prieme prekes ir surado, kas mums tiko.Ir visa tai padare labai maloniai.Aciu
Laba diena, Veronika,

dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi.
Jūsų padėką būtinai perduosime minėtai darbuotojai bei pasidalinsime su kolegomis.

Malonu, kad renkatės IKEA Lietuva.

Linkėdama gražios dienos,
Gitana 2019-03-31 21:08:22
Šiandien apsilankėme Ikea'joje. Vaikus norėjome palikti žaidimų kambaryje. Viskas būtų buvę gerai bet, susidūrėme su labai arogantiška vaikų kambario prižiūrėtoja Ramune. Kadangi berniukui neseniai suėjo 8m jo nenorėjo priimti. Brolis mažesnis būtų jį priėmę. Paklausus kodėl prieš tai buvome ir vaiką ileido db nebe ji nesileido į kalbas tik ironiškai replikas laidė. Sakė jei būtų mažai vaikū būtų įleidę. Nors vaikų bebeik NEBUVO tusčia ir ramu. Tai ką negi kitą kart reiks meluoti kiek vaikui mtrų?
Laba diena, Gitana,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir nuoširdžiai apgailestaujame, kad Jūs iš mūsų išsinešėte ne teigiamas emocijas, o nusivylimą.

Jūsų situaciją suprantame, tačiau į Småland vaikų kambarį priimame tik vaikučius nuo 3 iki 7 metų.

Norime pažymėti, kad vaikučių, norinčių nemokamai žaisti prižiūrimoje “Småland“ žaidimų aikštelėje, ypač savaitgaliais, yra labai daug, todėl laikymasis taisyklių garantuoja vaikų saugumą. IKEA parduotuvėje yra laukiami visi. Parduotuvėje yra ir daugiau žaidimams įrengtų vietų, kur gali žaisti visi vaikai.

Visada nuoširdžiai stengiamės, kad kiekvienas parduotuvės lankytojas jaustųsi gerai.

Manija 2019-04-01 09:18:21
Su vaikų kambariu yra problemų, vaikai su tokiom prižiūrėtojom 100%yra nesaugūs ir traumuojami.Kai atvyksiu sekantį kartą sužinosiu tuo metu dirbusių prižiūrėtoju pavardes ir bus parašytas skundas anglų kalba į centrinį ofisą.Tokiai vadovei su savo komanda reiketu pasiieškoti darbo kitoje įstaigoje, kalejimo prižiurėtojomis.Apsilankymas buvo 2019 03 30.
Laba diena, Manija,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir nuoširdžiai apgailestaujame, kad atsižvelgiant į laiške nurodytas aplinkybes, Jūsų patirtis IKEA vaikų žaidimo aikštelėje nebuvo tokia gera, kokią mes siekiame užtikrinti savo klientams.

Kad galėtume išanalizuoti situaciją, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@ikea.lt.

Atsiprašome už nesklandumus ir lauksime Jūsų laiško.

Jaroslavas 2019-03-31 16:20:51
Vakar atvykome iš Klaipėdos i Vilnių, kaip visada nors ir nieko nereikėjo, tačiau nusprendėme užsukti į savo mėgiamą visiems šeimos nariams Ikea, mažąją palikome vaikų kambarį ir nuejome šio bei to pirkt, netrukus paskambino iš vaikų kambiario, +-po 20min. Nors siaip visada noriai isbūna valadą, atėjus pasiimti vaikas buvo išsigandęs ir nuliūdęs, sake kad net flamasteriais tetos piesti neleido, nes neturi jų...po kiek laiko ikalbejau vaika nueiti dar ir pabuti pusvalanduką, kad galėčiau ramiais susimoketi už prekes ir susinešti į mašiną viką paaškųnau prižiūrėtojom, tačiau arogantiškos prižiūrėtojos, neileido mergaitės, nes tokios yra taisyklės atsuko vaiku savo užpakalius ir net nebendravo, net nekreipė demesio ir batukus nusiavusia ir prasancia ieiti mergaitę, iskvietė tokia pat arogantišką vadovę, kuri pasake kad mergaitei nėra vietos, nors vaikų kambarys buvo pustuštis....to pasekoje prekės liko krepšyje, vaikas su asarom, mes nieko nebenusipirkome, o Vaikų kambario prižiūrėtojos su savo vadove laimingos irodziusios kad griežtai laikosi taisyklių. Valio!!! sveikiname Ikea, daugiau kai turėsime laisvą minutę nebevaziuosime i Ikeja Sio bei to, nes su vaikais ten esame nelaukiami.
Laba diena, Jaroslavai,

Atsiprašome už nesklandumus ir lauksime Jūsų laiško.

Auksė 2019-04-01 22:32:01
Tai jūs gal savo 8-metį ir iki 16 metų į vaikų žaidimų kambarį vedžiosite, jei jis atrodys kaip 6-metis? O gal ir iki 22-iejų? Juk ten kambarys DARŽELINUKAMS, tai gal jau laikas jūsų vaikui suaugti? Ar jis taip ir liks darželyje, nes jūsų "6-metis atrodo kaip 8-metis"? Tai čia jūs susiprotėkite ir atsipeikėkite. Policija kai sustabdo girtą, nepuolate aiškinti, kad leistinas promiles viršijote vos prieš kelias valandas ar kad atrodote kaip negirta. Taisyklės yra taisyklės!
Na ką galiu pasakyti. Savo vaikų žiūrėkite ir sėkmės ! Tingiu diskutuoti. Esmės vistiek nesupratote :)))
Gitana 2019-04-01 21:40:17
Jūs susiprotėkite. Niekas jū neverčia meluoti. Kuo mano vaikas skiriasi jei vakar jam nebuvo 8m o šiandien aštuoni. Ne Jums klausimas ir komentaras. Mano šešiametis atrodo kaip aštuonmetis. Tai vien dėl to kas jis taip atrodo jo neleistų? Jūs atsipeikėkite.
Margarita komentaras ne jums, per valanda dar nei vieno karto neesam speja apsiprekinti, bet jus turbut ateinate paivaikcioti, visuose normaliuose centruose yra vaku kambariai (mokami), kuriuose priziuretojos laukia vaikų, galima palikti juos pusvalandziui, pasiimti eiti papietauti, pasirinkti zaisliuku ir vel ateiti pusvalandziui...ir priziuretojos nesišaipo is vaiku, ir užpakalių neatsuka, ir nesako kad kambaryje nėra vietų nors skaičiavau buvo 10 vaikų.Nematau jokios problemos, tik parašiau savo patirtį, daugiau ten nevažiuosim, važiuosim kitur leisti pinigų ir tiek.
Auksė 2019-04-01 16:02:05
Jūs gal nesuprantate, ką reiškia taisyklės?? Pati palikinėju vaikus ir nenorėčiau, kad tarp mano 4-mečių lankstytų 8-mečiai vaikai! Jei norite mokyti vaikus meluoti, prašau, bet po to nesistebėkite, kad vaikai užaugs banditais, o vaikus reikia auklėti, kad taisyklės yra taisyklės ir jos galioja visiems, nepriklausomai, kiek metų!!! Susiprotėkite pagaliau
Gitana 2019-03-31 21:08:22
Inga Michailova 2019-03-13 00:47:14
Esu Jusu pastovi kliente! Isirengem buta 2015metais (kai tik pastojau, Jusu imone man buvo Wauuu) vaziavau kaip i roju kampeli, kur galejau gauti visas man reikalingas paslaugas, personalas dirbo auksciauses klases, tikrai galiu pasakyt: senukai ir visos kitos imones budavo Jums ne lygis.Per tuos visus metus grizdavau su malonumu pas Jus, rekomendavau draugams, kurie nors ir budavo pries, , ikea, , irodziau kas kita ir beje jie tapo Jusu klientais ir tuo dabar dziaugiasi.Dabar mes su vyru irenginejam savo namo, aisku as griztu i, , ten kur malonu, , bet snd 2019.03.12 patiriau kitokiu ispudziu...Atvaziavau su drauge ir jos 2vaikais ir as su dukra, nors anksciau nesinaudojau tokia paslauga kaip palikti vaika vaiku kambary (per 3metus buvau palikus pries gera menesi pirma karta, db buvo antras)Vaiku kambario priziuretoja, vyresnele nu ne tiesiogine bet leido suprast (jinai imitusi mergaite) cituoju, , Cia tikrai vaikui nera 7, vyresne..., , , Jinai turi genetini defekta jeigu ka ir tai nera liga jeigu ka.Paklause vaiko kada gimusi, jinai atsake, kad iki jos 7metu gimtadienio dar liko 3savaites.Graudu, vaikas pasimete, aisku apkabino motina ir ta nuramino, viskas ok.Palikom vaikus kambary, kaip standartiskai pavalgyt ir kavos i ikea kavine (kur beje dirba YPAC malonus personalas) uz 35min sulaukiu skambucio:, , Trukdo is vaiku kambario, Jusu vaikas, , su pampersu, , ir nemaloniai kviepia, ,.Nu ok turim tokia problema, delto ir dedu pampersa kai iseinam viesai, nes kitaip daro viska ant puodo.Nusileidau i apacia, be jokiu pykciu prieziuretojai (tikiu zmones pavargsra, tuo labiau su siolaikiniais vaikais, hyperaktyvumas tan valdo).NU BET KAI MAN PRADEJO IRODYNETI, KAD PAGAL STANDARTUS I VAIKU KAMBARI NEILEIDZIA SU PAMPERSU...SORRY, man, , nesurado jokio istatymo ir isakymo, , pasake tik tiek :, , Triju metu vaikas turi buti savarankiskas ir pats prasytis i tualeta, ,.Gerbiamoji Stase ar jus mano vaikui pavalysit uzpali???Kol as apsipirkineju parduotuveje???Aisku neee, del to tokiam vaikui ir dedam pampersa!!!Baisiai supikau, nerealiai, palikom parduotuve ir isvaziavom namo...Kadangi pati esu veterinarijos gydytoja, tiesiog nenorejau konfliktu prie vaiku, ar Jusu adminestracija ir visos higienos reikalavimai atitinka standartu: microbac, cutasept, vircon naudojimai???
Laba diena, Inga,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir nuoširdžiai apgailestaujame dėl šio įvykio. IKEA nuolat stengiasi kurti gražesnį gyvenimą daugeliui žmonių, todėl be galo apmaudu, kai Jūs iš mūsų išsinešėte ne teigiamas emocijas, o nusivylimą.
Jūsų situaciją suprantame, tačiau į Småland vaikų kambarį priimame tik tuos vaikučius, kurie geba savarankiškai susitvarkyti tualete (ši informacija komunikuojama taisyklėse prie įėjimo į žaidimų kambarį). Sutinkame, kad pasižiūrėdami jautriau į išskirtines situacijas, galėtume labiau džiuginti vaikus ir jų tėvelius, todėl atsiprašome, kad neišsiaiškinome iki galo papildomų aplinkybių.

Nuoširdžiai tikimės, kad pas mus grįšite ir išsivešite geresnius įspūdžius.

Margarita 2019-03-12 11:30:29
Esame patenkinti, kad pirkome IKEA.Greitas pristatymas, sumontavimas.Meistrai, kurie montavo tikri profesionalai, atskiras ačiū jiems.Na gal pasikartosiu, ką
, jau rašė ankstesniuose atsiliepimuose, kad komplektuojant ne viską pažymi, turėjome papildomai užsakynėti.
Laba diena, Margarita,

Dėkojame už pagyrimus ir už kruopelę kritikos. Atsižvelgsime į Jūsų išsakytas pastabas ir stengsimės tobulėti.

Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Gražios popietės

G 2019-03-08 09:50:13
Ikea su produkcija viskas Ok, bet kiek esame pirkę "rimtesnių" baldų, kuriuos prieš tai padeda suprojektuoti konsutantai ir paskui į užsakymą viską sudeda (pvz.: virtuvė, sieninės spintos ir pan.), tai dar nei karto neteko nusipirkti visko skalndžiai iš pirmo karto! : ((VISADA pamiršta kažką įrašyti į užsakymo lapą komplektuojant ir tada prasideda važinėjimas į Ikea papildomai įsigytų pamirštų sukomplektuoti varžtų, laikiklių, kabliukų, stalčiukų ir t.t. : (((
Palinkėtume DAUGIAU DĖMESINGUMO konsultantams!

dėkojame, kad skyrėte laiko ir išsakėte savo pastebėjimus, kurie padeda mums tobulėti.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Lauksime Jūsų grįžtant ir tikimės, kad kitą kartą Jūsų įspūdžiai bus malonesni.

IKEA Lietuva komanda
Palinkėtume DAUGIAU DĖMESINGUMO konsultantams!
Monika 2019-02-25 12:36:51

prekių bei klientų aptarnavimo kokybė el. paštu ir telefonu pateisino mūsų lūkesčius 110%. Sulaukėme greitos pagalbos "bėdoje", tad neužilgo galėsime džiaugtis naujais, gražiais ir svarbiausia patogiai funkcionuojančiais baldais vonioje!
Laba diena, Monika,

dėkojame, kad skyrėte laiko pasidalinti savo patirtimi.
Jūsų padėka pasidalinsime su darbuotojais.

Malonu, kad renkatės IKEA Lietuva.

Linkėdama gražios dienos,
Liudas 2019-02-24 16:22:03
2018 m. gruodžio mėnesį pirkau iš Vilniaus IKEA Platsa spintą. Pirkimo metu nebuvo visų komponentų.
Darbuotojai pasakė, kad „Šiandien lentynose pasibaigė, bus kitą dieną“. Mes nupirkome, kas buvo.
Atvažiavome kita savaite ir vis dar trukusios dalies nebuvo.
Vėl pasakė, kad bus sausio pradžioje. Sutikau palaukti.
Epopėja prasidėjo. Sausio pradžiojė pasakė, bus sausio 18 d., paskui sausio 28 d.
Nusprendžiau, kiek laukėm dar palauksim, nors nupirktas spintos dalis jau surinkome gruodzio menesi su mintimi ir apdalintais pazadais jog kita savaite preke bus. Tai dabar pagal viska net negalime grazinti!!!
Mes 3 kartus važiavom į parduotuvę, skambinom begale kartu, žiūrėjom internetu. Vasario pradžioje dar skambinome, atsakymas buvo visada tas pats, kad prekė bus kita savaite.
Lieka viena mintis pagal ikea ismatavimus prasytis baldininko kad pagamintu trukstama dali!!!
Kas man kompensuos sugaištus nervus, laiką ir kurą ir kitas islaidas?
Laba diena, Liudai,

dėkojame, kad su mumis susisiekėte ir išreiškėte susirūpinimą dėl ribotos galimybės įsigyti norimas prekes.

Informuojame, kad šiuo metu esame gavę PLATSA serijos baldų papildymą.

Dėl Jūsų trūkstamos prekės prašome su mumis susisiekti tiesiogiai: el.paštu info@ikea.lt arba telefonu 8 5 2500055.

Atsiprašome už kilusius nepatogumus.

IKEA Lietuva komanda

Atvažiavome kita savaite ir vis dar trukusios dalies nebuvo.
Vėl pasakė, kad bus sausio pradžioje. Sutikau palaukti.
Kas man kompensuos sugaištus nervus, laiką ir kurą ir kitas islaidas?
Larisa 2019-02-13 14:53:27
Darbuotojai pasakė, kad „Šiandien lentynose pasibaigė, bus kitą dieną“. Aš nupirkau, kas buvo.
Atvažiavau kita diena, dapirkau kas atsirado. Nebuvo tik 2 rėmų.
Vėl pasakė, kad bus sausio pradžioje. Sutikau palaukti.
Nusprendžiau, kiek laukėm dar palauksim, nors kambarys užverstas spintos dėžėmis ir daiktais, kurias turėjau sudėti į spintą.
Mes 3 kartus važiavom į parduotuvę, skambinom, žiūrėjom internetu. Vasario pradžiojė dar nebuvo.
Parašiau pretenziją. Atrašė, kad prekė bus vasario 23-27, o aš turiu tik vieną teisę-grąžinti prekę atgal.
Jeigu gaučiau iš Ikejos darbuotojų iškart pilną informaciją, tikrai nepirkčiau spintos, arba grąžinčiau sausio pradžioje.
O dabar turiu dar kartą važiuoti, turiu vėl įkrauti į mašiną ir iškrauti apie 30 dėžių ir dėžučių.
Kas man kompensuos sugaištus nervus, laiką ir kurą?

Pagarbiai, Larisa
Laba diena, Larisa,

Mes suprantame Jūsų išreikštą susirūpinimą dėl ribotos galimybės įsigyti norimas prekes. Prekių užsakymai vyksta automatizuotai, tačiau tiekėjai gaminantys mūsų gaminius ne visuomet gali išpildyti pateiktus užsakymus, todėl kartais turime prekių trūkumą parduotuvėje.

Tiekimo skyrius šiuo metu aktyviai ieško būdų, kaip kuo skubiau išspręsti šią situaciją.

Dar kartą atsiprašome už nepatogumus.

IKEA Lietuva komanda
Atvažiavau kita diena, dapirkau kas atsirado. Nebuvo tik 2 rėmų.
Vėl pasakė, kad bus sausio pradžioje. Sutikau palaukti.
Kas man kompensuos sugaištus nervus, laiką ir kurą?

Pagarbiai, Larisa
Pavelas 2019-02-01 10:51:06
Prieš kelias diena Ikejoje išsirinkome lovą su čiužiniu, konsultantė priėmė mūsų užsakymą ir paklausė ar reikalingas surinkimas, mes žinoma sutikom, nes pagalvojom geriau sumokėsim daugiau, nereikės patiems rinkti baldų. Šiandien atveža vyrukai baldus ir išvažiuoja, sako jie nesurinkinėja. Patikrinam užsakymo lapą, o pasirodo surinkimas reiškia UŽSAKYMO PARUOŠIMO PASLAUGA, atskirta nuo PRISTATYMAS Į NAMUS. Tai man įdomu kaip galima užsakyt tik pristatymą į namus be paruošimo? pasijautėm apgauti, nes net neįtarėm, kad konsultantės klausimas apie baldų surinkimą gali reikšti baldų paruošimą atvežimui į namus.
Laba diena, Pavelai,

Dėkojame už Jūsų laišką ir apgailestaujame, jei mūsų teikiamų paslaugų kokybė nepateisino Jūsų lūkesčių.

Norime patikslinti, kad Jūs sumokėjote 34 eur, nes papildomai užsisakėte užsakymo paruošimo paslaugą.
IKEA parduotuvė yra savitarnos tipo, kur pirkėjai patys pasiima prekes. Nenorintys patys prekių rinktis sandėlyje, renkasi užsakymo paruošimo paslaugą.
Kai pirkėjas moka 17 eur už prekių pristatymą į namus, jis turi savarankiškai pasiimti prekes savitarnos sandėlyje.

Lauksime Jūsų grįžtant ir tikimės, kad kitą kartą Jūsų įspūdžiai bus malonesni.

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą
Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą 06-17 14:18
Vilniaus miesto valdžia po kritikos dėl planuojamų iškirsti medžių sustabdė Sapiegų parko projektą.
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas 06-17 14:00
"Telia" tinklo tarnybos specialistai ruošiasi tikrinti bendrovės mobiliojo ryšio tinklo atsparumą. Naktį iš pirmadienio į antradienį jie atliks pratybas, kuriomis imituos avarinę situaciją dėl...
Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,33%
Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,33% 06-17 13:37
Lietuvos Vyriausybė vidaus rinkoje 6 metams ir 5 mėnesiams pasiskolino 25 mln. Eur už vidutines 0,330% palūkanas, net 20 bazinių punktų pigiau nei prieš mėnesį.

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%