Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Felit IKEA Lietuva

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Felit (IKEA Lietuva)

Atsiliepimai apie UAB Felit (IKEA Lietuva)

Parašyk savo nuomonę apie UAB Felit (IKEA Lietuva)

Patys geriausi atsiliepimai IKEA darbuotojai Rimai, padejo suprojektoti virtuvės komplekta.
Ačiū už malonu aptarnavima bei profesionaluma!
Sveiki, esame labai patenkinti IKEA aptarnavimu ir kokybe. Pirkom lovą, ciuzinį, virtuvinį, spintą.
Virtuvini: suprojektavo per 2dienas, išmatavo per vieną dieną nuo użsakymo, atvežė per 4 dienas. Ilgiau uztrukome rinkdamiesi.
Miglė 2020-05-31 11:31:38
Patys geriausi atsiliepimai IKEA virtuvės darbuotojams, ypač Ingai ir Valentinui! Be galo draugiškas, šiltas ir profesionalus aptarnavimas. Užsuksiu dar ne kartą!
Laba diena, Migle,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir labai džiaugiamės, jog taip puikiai įvertinote mūsų darbuotojus.

Šiuo įkvepiančiu pagyrimu būtinai pasidalinsime su Jūsų paminėtais darbuotojais.

Darija 2020-05-19 19:04:11
Ne pirmą kartą lankomes IKEA, ir mėgstame užsukti užkasti į bistro. Jau ne pirmą kartą sutinkame pardavėją Jeleną, šviesiaplaukė. Visada labai maloni, pozytivi, nepaisant kiek būtų žmonių. Nors ir karantino metu dirba su kauke, vistiek jaučiasi nuoširdi šypsena. Visada smagu sugrįžti, branginkite tokius darbuotojus, tokių reta!
Laba diena, Darija,

Algirdas 2020-05-16 18:57:45
Užsisakėme baldus atvežimui, puse dėžių apdaužytos ir iplėštos viska iškrovė, igrūdo į rankas popierius ir išskubėjo, nei apžiūrėti nespėjau, nei davė pasirašyti. Yra nežymių apgadinimų, visa laimė, kad vidinėje pusėje ir susitaikysiu su tuo, bet būkit geri, transportuokit atsargiau.
Laba diena, Algirdai,

dėkojame, kad skyrėte laiko ir pasidalinote savo patirtimi.

Maloniai prašome susisiekti su mumis tiesiogiai - bus lengviau išsiaiškinti ir greičiau išspręsti situaciją. Prašome rašyti el. paštu info@ikea.lt.

Darius 2020-05-13 16:53:01
Pirkimo su vaikais mėsainius su bulvutem ir desrainius. Apgailetina sausi mėsainiai padažu nerasta jokių stalo įrankių servetėlių maisto skonis tragiškas suvalgęs desraini norisi gerti nes labai sausa apie mėsainius išvis nekalbėsiu vienintelis dalykas kuris buvo skanus tai bulvytės o visa kita buvo išmesta į šiukšlių dėžę nes valgyti neįmanoma
Esam ragavę daug visur ir desrainiu ir mėsainių ir patikėkit ikejoje parduodamų mėsainių negalima pavadinti mesainiais o desrainiu dešrainiais Maza to dar vienam iš trijų užsakymų įdėjo pigesnės dešreles bet paskaičiavo kaip brangesnes
Laba diena, Dariau,

dėkojame, kad skyrėte laiko ir pasidalinote savo patirtimi.

Apgailestaujame, kad mūsų parduodamo maisto kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių. Jei įvyko kasininko klaida - dėl permokos grąžinimo susisiekite su mumis tiesiogiai: info@ikea.lt.

Kristina 2020-04-28 17:11:30
Įdomus jūsų požiūris: padaromi 4 užsakymai, prekės pristatomos į parduotuvę ir per dieną ateina mažiausiai 3 žinutės 1 užsakymui apie tai, kad skubėkite atsiimti prekes, ir viso mažų mažiausiai 12 žinučių per dieną. Išprotėti galima, po antros dienos rašo, kad paimti iki sekančios dienos t.y. 3 dienos vakarą, nes kitaip padarys grąžinimą prekių. Problema ne tos trys dienos, bet beprotiškas skaičius žinučių, skaityti mokam, atsiimti irgi atsiimam, mums patogiu metu.
Laba diena, Kristina,

dėkojame, kad skyrėte laiko ir pasidalinote savo patirtimi.

Dėkojame už pastabas, tobuliname procesus ir mokomės iš klaidų.

Arnas 2020-04-17 22:39:53
Sveiki norėčiau padėkoti už fantastiškas idėjas. Bet yra vienas trūkumas jūsų nėra Tauragėje. Žinau esu nepirmas bet siulau atidaryti savo filiala Tauragėje čia daugiau turtingų žmonių nei Kaune ar Vilniuje nežinantciu kur išleisti pinigus. O miestas net per didžiausias krizės tik augo. Taip kad laukiam jūsų Tauragėje!!!
Laba diena, Arnai,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir puikų įvertinimą.

Deja, bet filialo atidarymas Tauragėje artimiausiu metu nėra numatomas.

Ieva 2020-04-15 16:22:39
Netikėta ir nemaloni patirtis su tokia solidžia ir atrodė patikima įmone kaip Ikea: 2020 m. balandžio 4 d. internetu pateiktą užsakymą Ikea žadėjo įvykdyti balandžio 8 d., bet šiandien turime jau balandžio 15 d. ir nei užsakymo, nei pranešimo, kad su užsakymu vėluojama taip ir nesulaukiau... Balandžio 8 d., negavusi prekių, kreipiausi ir el.paštu, ir telefonu - klausiau "Gerbiamieji, gal tiesiog užsakymas ir pinigėliai pasimetė, o jei ne, tai kada tikėtis gauti prekes???". Deja, telefonu atsiliepiantieji pasiūlo kreiptis el.paštu ir jokios informacijos pateikti neturi įgaliojimų, be to, matyt bijo oficialiai atrašyti. El. paštu jokio atsakymo. Suprantu, kad pandemija, bet suprantu ir tai, kad Ikea nepajėgi perorganizuoti savo veiklos, vykdyti pažadų ir net sąžiningai apie tai prisipažinti ir pranešti pirkėjams. Veiksmo vieta - Vilnius (čia turėjau atsiimti užsisakytas kelias prekes - tai tikrai ne grand užsakymas, kurį teikėtų komplektuoti pusę mėnesio).
Laba diena, Ieva,

Nuoširdžiai apgailestaujame, kad atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, Jūsų patirtis nebuvo tokia gera, kokią mes siekiame užtikrinti savo pirkėjams.
Visuomet stengiamės įvykdyti visus užsakymus laiku, bet kartais dėl iškilusių nesklandumų, negalime pilnai ar laiku įvykdyti užsakymo.
Siekiant apsaugoti pirkėjų asmeninius duomenis, visa informaciją apie užsakymus teikia mūsų informacijos centro specialistai +370 525 00055 arba, jei situacija sudėtingesnė, prašome rašyti el.paštu: info@ikea.lt. Specialistams identifikavus Jūsų asmens tapatybę, galės suteikti reikiamą informaciją.

Erika 2020-04-22 17:34:44
Pristatymo kaina į Šiaulius 75€!!! Už 19kg siuntą.Galvojau, kad klaida, bet paskambinau ir patvirtino, kad tikrai taip! Ieškokite toliau kvailelių.
Laba diena, Erika,

dėkojame už Jūsų išreikštą nuomonę.

IKEA prekių pristatymo į namus ar kitą pasirinktą vietą įkainis apima prekių iki 500 kg arba 6m³ atvežimą iki namų, užsakymo užnešimą iki penkto aukšto. Nemokamai prekes siūlome atsiimti IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietose Kaune bei Klaipėdoje, taip pat IKEA parduotuvėje Vilniuje.

Juste 2020-04-12 10:11:32
Apsidžiaugiau galėdama užsiskyti prekes internetu, susirinkau krepšelį iš kokių 5 lengvučių prekių (dėžutė kosmetikai, dekoratyvinis veidrodis, krepšelis ir kelios kitos gana smulkios ir lengvos prekės). Kaina buvo ~50 eurų. Pristatymas į namus ~19 eurų. Ką??? Kaip gali būti tokia pristatymo kaina? O atsiimti Klaipėdoje neturiu galimybės, nes neturiu mašinos.
Laba diena, Juste,

dėkojame už Jūsų išreikštą nuomonę.

Aistė 2020-04-12 13:15:05
Šiais laikais dirbti tokiu tempu yra labai prastas tonas... prekes užsakiau internetu 04-07, pranešimą gavau kad numatoma atsiėmimo data 04-11 (4 dienas “krauti krepšelį? Rimtai? Čia nekalbam net apie pristatymą į namus...). 04-11 gavau pranešimą, kad užsakymą pakeitė, nes neturi prekių! Ta prasme? Kur jos dingo, jei jas jau užsakiau ir sumokėjau. Taip pinigus už tas prekes, kurių neturi grąžins, bet jei jų neturi, tai neturėjo leisti man jų nusipirkti, o jei jau nusipirkau, tai jos jau man rezervuotos turėtų būti... be to, užsakymo tą dieną man taip ir neparuošė atsiimti!!! O tai buvo Velykų šventei skirti daiktai... : (ačiū, gražių jums švenčiu.
Laba diena, Aiste,

Ieva 2020-04-15 16:22:39
Man tas pats.... : (šiandien paskambinau, klausiu kur mano uzsakymas, turėjęs būti atiduotas 04-11, sako taip matau, kad uzsakymas vykdomas, supraskit, dabar karantinas, daug užsakymu, nespejėjam. Paklausiau, kada galima tikėtis, tai sako parašykit el. Laišką, o parašius laišką gauni atsakymą: atsakymą pateiksime per 5d.d. :D kosmosas. Nesitikėjau oras iš ikejos tokio neorganizuotumo...
Rima 2020-03-22 23:30:11
noriu pasidalinti nuomone apie IKEA, ką kalba dauguma Lietuvos gyventojų. Neįmanoma suprasti IKEA savininkų, jie neina prie žmonių, kiek yra parduotuvių visos turi kurjerius, turi Omniva paštomatus, LP Express siuntų terminalus..ir t.t. IKEA praneša, kad jau pristatome prekes, bet...perku už 20-50 ir moku 75 eur už pristatymą? Arba turiu užsisakyti prekes ir jas turiu pasiimti Klaipėdoje, Kaune...Kalbama grąžiai, bet daroma negražiai. Linkėčiau IKEA atsakingiems darbuotojams pagalvoti ir atverti akis įmonės savininkams, juk visiems mums "laikas yra pinigai".
Laba diena, Rima,

dėkojame už Jūsų laišką ir išreikštą nuomonę.

Laimonas 2020-04-09 10:31:48
Labai prastas aptarnavimas. Nesugeba atsivežti užsakymo iš Vilniaus į Kauną per 4 darbo dienas, o pasiteiravus kodėl užsakymas laiku nevykdomas, pareiškiama kad jie ne robotai ir jei nepatinka gali atšaukti užsakymą.
Laba diena, Laimonai,

Kamile 2020-04-02 10:45:14
Užsisakinėjome visą suprojektuotą virtuvę. Negavome vieno stalčiaus fasado iš užsakymo ir gavome vienas brokuotas dureles, perrėžtos. Susisiekti sunku, paskambinus nukreipia į el paštą, el paštu rašyta jau daugybe laiškų, atsakymo, informacijos negaunam. Užsakymo nr. SO0728571. Tikiuosi, kad klausimus dėl mūsų užsakymo pradėsite spręsti efektyviau.
Laba diena, Kamile,

dėkojame, kad skyrėte laiko ir pasidalinote savo patirtimi.

Mūsų informacijos centro specialistai atsako į visas užklausas. Jei atsakymo negavote, susisiekite numeriu 85 250 0055 - patikrinsime, ar gavome Jūsų užklausą.

Vilija 2020-03-21 20:14:18
Iš kur tokios pristatymo kainos
Laba diena, Vilija,

dėkojame už Jūsų laišką ir išreikštą nuomonę.

Iš kur tokios pristatymo kainos
Mantas 2020-03-17 21:01:06
Noriu padekoti Domantui is virtuviu skyriaus uz issamia konsultacija ir pagalba sprendziant baldu surinkimo problema. :)
Laba diena, Mantai,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir labai džiaugiamės, jog taip puikiai įvertinote mūsų specialistus.

Šiuo įkvepiančiu pagyrimu būtinai pasidalinsime su Jūsų paminėtu darbuotoju.

Skaitytojas 2020-03-14 15:47:47
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40

dėkojame, kad rūpinatės visuomenės gerove ir sveikata.

IKEA Lietuva komanda
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Demiko 2020-02-29 08:47:49
Ikea būtų puiki parduotuvė jei turėtu malonius ir profesionalius darbuotojus, o ne piemenis iš gatvės, kurie visiškai neišmano tokio darbo ir neturi kompetencijos.
Jau nekalbu apie vyrukus kurie atveža prekes į namus, kultūros nulis. Surinkėjai elgiasi kaip nori, vaikšto po namus kaip po savo. Laikrodžio taip pat nepažįsta nei vienas, neimanoma susitarti dėl brokuotos prekės pakeitimo laiko.
Už spintos surinkimą 87eurai, tai kai sumoki šią sumą manau tikiesi gauti pilną prekės surinkimą, o ne tik dalį jos.

Vida 2020-02-24 09:56:38
Laba diena, vakar apsilankėm Jūsų parduotuvėje, rinkomės mažos virtuvytės baldus. Ir buvom maloniai nustebinti jaunos konsultantės Julijos bendravimu
Laba diena, Vida,

Jolanta 2020-02-19 21:54:47
Buvau maloniai nustebinta IKĖJOS darbuotojo, kuris pamatęs, kad viena keliu pakuotes, labai mandagiai ir paslaugiai padėjo pirkinio dalis sukrauti į automobilį. Dėkoju!
Laba diena, Jolanta,

Blogai 2020-02-18 16:46:40
Taip daryti biznio negalima, nu paprasciausiai negalima, atvykau sekmadieni nusipirkti ivairiu prekiu, taciau ivykes konfliktas su darbuotojais mane sokiravo, atejau pirkti prekiu, matau kaina, imu prekes, aisku standartinis variantas, kaina beveik 3x didesne prie kasos, daug skambuciu ir panasiai ir ateina geliu skyriaus darbuotojai, esme tokia, kad pradejo mane kaltininti, kad as ne taip kainas ziuriu, ne tokius kodus paziurejau, dar kazkaip ne taip etiketes ismanau, viska ka daryciau, esu labai blogas pirkejas, nors pagal mane ateini perki preke, kur kaina yra virsuje pazymeta. Taciau pasirodo ne, turi dar paimti su savimi padidinima stikla ir dar analizuoti Ikea kainu kodus ir panasiai. Personalas labai izuliai mane kaltino, kad as neziuriu ka ir kaip perku... tiesiog buvau sokiruotas, aisku Ikea nesamdo aptarnavimo profesionalu, o samdo kazkokius zmones kurie nelabai kompetetingi ir poto puola pirkejus.
IKEA TAIP DARYTI NEGALIMA!!!

Guoda 2020-02-15 20:06:29
Esu sužavėta gerb. Ritos, iš virtuvių skyriaus, darbu. Puiki konsultantė: viską išsamiai ir maloniai paaiškino, patarė derinant spalvas, įsiklausė į poreikius, galutinis rezultatas dėka šios profesionalios konsultantės labai geras.
Ačiū už kokybišką darbą!
Laba diena, Guoda,

Ingrida 2020-02-15 01:11:38
Prekės kokybiškos, pirkiniais džiaugiamės, tačiau klientų aptarnavimas (kas liečia konsultantus) vienas prasčiausių su kokiu teko susidurti.
Laba diena, Ingrida,

dėkojame, kad skyrėte laiko ir pasidalinote savo patirtimi.

Maloniai prašome susisiekti su mumis tiesiogiai ir išsamiau aprašyti situaciją. Prašome rašyti el. paštu info@ikea.lt.

IKEA Lietuva komanda
IKEA TAIP DARYTI NEGALIMA!!!
Ačiū už kokybišką darbą!
Gabrielė 2020-02-10 11:16:05
su pristatymu į namus yra viena didelė tragedija. Konkrečiai - susikalbėti su vežėjais, nemandagūs "stačiokai", jei taip tiesiai šviesiai. Nesiskaito, nesukalbami, ko paklausi to negausi. Atrodo neturime patys darbų, o tik sėdėti ir laukti prekių pristatomų, kaip informuota nuo 9-13val tarpe. Galima gal suplanuoti savo vežimo grafiką taip, kad būtų aiškus tikslesnis laikas.
Nereiktų mokėti 20 eur, aš nesakyčiau absoliučiai nei vieno neigiamo žodžio, bet už tokią sumą tikiuosi bent pagarbaus bendravimo. Pasiūlymas iš šono - susidaryti tikslesnius laiko grafikus, kas manau yra įmanoma, bent +- valandos tarpe, kad tikėtis ir nuodugniai peržvelgti darbuotojus Vilniuje.
Laba diena, Gabriele,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir apgailestaujame, jei mūsų teikiamų paslaugų kokybė nepateisino Jūsų lūkesčių, o darbuotojai buvo nemandagūs. Prašome su mumis susisiekti tiesiogiai el. paštu - info@ikea.lt, kad galėtume išsamiau ir greičiau išsiaiškinti šią situaciją.

Dėkojame, kad renkatės IKEA Lietuva ir atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų.
Gražios popietės.

Rolandas 2020-02-09 18:49:25
Sveiki mes visus baldus po namo renovacijos pirkome ikea.Visus gaminius surinkome patys, jokių brokų ir nekokybiškų gaminių neradome, surinkimo instrukcija gana aiški ir lengvai suprantama.Baldus pasiėmėm patys, sandėlyje viskas labai aiškiai sužymėta.Pirmus baldus pirkome prieš kelis metus, paskutinis apsipirkimas buvo prieš kelis mėnesius.Norint susikurti įdomesnį interjerą už gerą kainos ir kokybės santykį, tai ši vieta tikrai tinkama.Sėkmės
Laba diena, Rolandai,

dėkojame už Jūsų gražius žodžius ir džiaugiamės, kad pasidalinote teigiamais įspūdžiais apie mūsų parduotuvę.

Malonu, kad renkatės IKEA Lietuva ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Taikos pr. 24-13, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
UAB "Balt Furn"
EASE. Mano namų stilius

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Suprantame, kad laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant praleisti laiką vertingai su šeima ar individualiai, bei pailsėti ir paskui...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Juodkalnija atsivėrė 130 šalių
Juodkalnija atsivėrė 130 šalių 06-02 16:55
Juodkalnijos vyriausybė paskelbė 130-ies valstybių sąrašą, kurių piliečiai nuo birželio 1-osios gali atvykti į šalį be karantino reikalavimų ir be testų dėl koronaviruso, skelbia Juodkalnijos...
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros 06-02 16:13
Energetikos ministerijos siūlomas Baltijos šalių bendras susitarimas dėl prekybos elektra su Baltarusija ir kitomis trečiosiomis šalimis netenkina Lietuvos interesų, sako užsienio reikalų...
Išdalintos paskolos labiausiai nukentėjusiems nuo COVID-19 – skiria papildomą finansavimą 06-02 15:57
Labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui suteikta 47 mln. Eur paskolų iš 50 mln. Eur tam skirtų lėšų. Papildomai finansavimas didinamas iki 200 mln. Eur, praneša "Invega".

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%