Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę FD group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę FD group

Atsiliepimai apie FD group, UAB

Parašyk savo nuomonę apie FD group, UAB

FDG aptarnavimas labai aukšto lygio. Buvau ofise ir nustebau, kad Lietuvoje vis dar nėra išnykusi pagarba klientui. Apsilankysiu būtinai dar kart.
Kiekvieną kartą apsipirkęs esu nustebintas! Visada geros kainos mano norimiems maisto papildams.
Palyginus su kitomis įmonėmis, FDGroup turi labai draugišką kolektyvą, malonų aptarnavimą bei kompetetingas kainas. Perku jų produktus iš elektroninės parduotuvės 'bonum.lt' ir niekada dar nenusivyliau. Nežinau, ar kur kitur taip gerai dar rasiu. Sėkmės!
Ačiū FD Group kolektyvui už dėmesingumą ir išskirtinį aptarnavimą. Žemos kainos, aukšta produktų kokybė bei greita komunikacija. Mane nustebino!
Kazimieras L. 2017-08-24 14:10:00
Vienos iš geriausių kainų, kur man teko būti. Nusipirkau Orthomol už labai gerą kainą bei žmonai paėmiau Forcapil. Būtinai apsilankysiu dar kartą.
Labai Jums dėkui gerb. Kazimierai
pagarbiai
Valdas
Maloniai nustebau aptarnavimu ir mažomis kainomis. Būtinai apsilankysiu dar karta.

Medicinos projektai
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: I. Kanto al. 15, LT-06214 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB Medicinos projektai - patikimas partneris medicininės įrangos ir priemonių tiekimo, diegimo, remonto, aptarnavimo, apmokymo, kompleksinio projektų sprendimo srityse. Siūlome optimalų paslaugų kompleksą ir šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicinos įstaigų Lietuvoje ir užsienyje pilnavertei veiklai...
Įmonė likviduota.
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%