Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę FD group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę FD group

Atsiliepimai apie FD group, UAB

Parašyk savo nuomonę apie FD group, UAB

FDG aptarnavimas labai aukšto lygio. Buvau ofise ir nustebau, kad Lietuvoje vis dar nėra išnykusi pagarba klientui. Apsilankysiu būtinai dar kart.
Kiekvieną kartą apsipirkęs esu nustebintas! Visada geros kainos mano norimiems maisto papildams.
Palyginus su kitomis įmonėmis, FDGroup turi labai draugišką kolektyvą, malonų aptarnavimą bei kompetetingas kainas. Perku jų produktus iš elektroninės parduotuvės 'bonum.lt' ir niekada dar nenusivyliau. Nežinau, ar kur kitur taip gerai dar rasiu. Sėkmės!
Ačiū FD Group kolektyvui už dėmesingumą ir išskirtinį aptarnavimą. Žemos kainos, aukšta produktų kokybė bei greita komunikacija. Mane nustebino!
Kazimieras L. 2017-08-24 14:10:00
Vienos iš geriausių kainų, kur man teko būti. Nusipirkau Orthomol už labai gerą kainą bei žmonai paėmiau Forcapil. Būtinai apsilankysiu dar kartą.
Labai Jums dėkui gerb. Kazimierai
pagarbiai
Valdas
Maloniai nustebau aptarnavimu ir mažomis kainomis. Būtinai apsilankysiu dar karta.

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis.

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Ko negali pamiršti geras pardavėjas
Ko negali pamiršti geras pardavėjas 03-25 07:41
Nėra vieno sėkmingo pardavėjo apibrėžimo – kiekvienas profesionalas turi savo sėkmės formulę. Tačiau juos visus vienija bendri darbo principai, be kurių rezultatai gali būti tik atsitiktiniai.
Sėkmingiausias naujas produktas – "Švyturio-Utenos alaus" kokteilis
Sėkmingiausias naujas produktas – "Švyturio-Utenos alaus" kokteilis 03-25 07:33
Lietuvos aludariai susigrąžino sėkmingiausio naujo produkto titulą. 2018 m. jis atiteko "Švyturio-Utenos alaus" nealkoholinio alaus kokteiliui "Utenos Radler with Raspberry & Citrus".

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%