Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Esnet

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Esnet

Atsiliepimai apie UAB "Esnet"

Tiesiog kokybiški serveriai
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Esnet"

Savo srities profesionalais.
Senai draugaujam, visada išklauso, ir kas svarbiausia esant reikalui nenumoja ranka, o gilinasi į situacija, ir padėda išspresti iškilusias problemas ;)
Nijole 2019-03-02 16:07:21
Negaliu suprasti nieko neuzsakinejau net nezinau kas tas yra esnet pinigus nueme is korteles kas is kur zino mano saskaita ir taip toliau laukiu paaiskinimo
Sveiki, pirmiausia ne čia reikėtų kreiptis norint gauti platesnę informaciją. Yra įmonės kontaktai, kuriais galite susisiekti rūpimais klausimais. Jūs asmeniškai valdote savo banko korteles ir pinigus - tad mes be Jūsų leidimo pinigų tikrai negalėjome nuskaičiuoti ar kaip kitaip pasisavinti. Jeigu norite platesnės informacijos kreipkitės www.vpsnet.lt nurodytais kontaktais.
Dėkojame.
aciu, nesitikejau labai, bet padejot, susitvarkiau, savininkas susisieke...
Sveiki, Mūsų duomenų centre yra laikoma daug įvairių klientų serverių. Jei pirkote paslaugą iš tam tikro projekto - būtent jų ir teiraukitės. Mes neadministruojame klientų projektų, tačiau jei kyla kokių nors problemų galite kreiptis į mus www.vpsnet.lt nurodytais kontaktais - mėginsime pagelbėti.
Žydrūnas 2016-07-11 14:12:29
Na a*******i vaikas prisiuntė kažkokių žinučių, pinigus nuskaičiavo ir atia jokių paslaugų nesuteikė ir jokios informacijos neteikia tipo paslauga užsisake ir viso gero neįdomu jiems nieks daugiau.
Visos paslaugos buvo suteiktos. Jūs esate atsakingas už savo telefono panaudojimą. Jei vaikas prisiuntė žinučių be Jūsų žinios - kreipkitės į telefono operatorių dėl pinigų grąžinimo. Mes neadministruojame trumpųjų SMS žinučių įplaukų, todėl negalime atšaukti/grąžinti pinigų už jas.
Ilgai reikia laukti kol aktyvuoja hostinga ir kol gali kelti failus net 2-3 dienas laukti reikėjo administracija atrašo kas antra ar kas trečia diena.... norėčiau kad pasitaisytu "Speedy.lt administracija"
Algirdas 2015-08-29 13:05:09
Norėjau užsisakyti VPS iš vpson.lt, kuris pagal whois taip pat priklauso UAB "Esnet". Kadangi norėjau užsisakyti ilgesniam laikui, paprašiau nuolaidos. Be abejo maloniai sutiko, paklausė kaip norėsiu apmokėt, suteikė informaciją kaip apmokėt. Aš be abejo apmokėjau, bet jau praėjo dvi savaitės ir negaliu užsakyt serverio, o į elektroninį paštą nustojo atsakinėt.
Pagal whois informaciją matote tik kam priklauso IP adresai, tačiau tai nereiškia, kad UAB "Esnet" administruoja visas paslaugas, kurios talpinamos mūsų duomenų centre. Oficialiai UAB "Esnet" administruoja du projektus: VPSnet.lt ir Speedy.lt. Tad nerašykite klaidingų komentarų, kurie nėra susiję su mumis.
Turiu išsinuomavęs serverį iš šios įmonės daugiau kaip metus ir ką trumpai galiu pasakyti - pagirtinas stabilumas bei aptarnavimo kokybė, ypač po jų ženklaus atsinaujinimo
Naudojuosi VPSNET paslaugomis jau beveik 5-ius metus, jeigu ir kildavo kokių problemų administracija greitai pašalindavo ir visada kompensuodavo už nesklandumus. Super!
Nupirkau sūnui šios įmonės paslaugas ir likau sužavėta, kad jie dirba net ir savaitgaliais bei sūnui padėjo paleisti jo žaidimą
Stebetinai puikus aptarnavimas lyginant su kitais hostingais
Puikūs nebrangūs ir kokybiški serveriai tikrai rekomenduoju
Isties nebrangios, taciau kokybiskos paslaugos. Rekomenduoju.
Labai miela su sia imone tureti reikalu.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%