Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Esnet

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Esnet

Atsiliepimai apie UAB "Esnet"

Tiesiog kokybiški serveriai
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Esnet"

Labai geras ir greitas aptarnavimas, nepalieka bedoje. Tik parasyk ir gausi pagalbos, kolektyvas labai profesionalus, serveriai greiti ir stabili. Dziaugiuosi sia imone. :)
Žydrūnas 2016-07-11 14:12:29
Na a*******i vaikas prisiuntė kažkokių žinučių, pinigus nuskaičiavo ir atia jokių paslaugų nesuteikė ir jokios informacijos neteikia tipo paslauga užsisake ir viso gero neįdomu jiems nieks daugiau.
Jei taip išauklėjot vaiką - čia jau Jūsų problemos. Pats turiu žaidimo serverį ir susiduriu su tokiais atvejais, kai vaikas iš tėvų telefonų užsisako paslaugą, tada tėvai skambina ir klausia kodėl suteikėm paslaugas. Auklėjimą vaikų keiskit, save keiskit, o ne kaltų ieškokit. Tai vaikas nueis į parduotuvę, tai pardavėja jam turėtų irgi produktų neparduoti, kol nebus šalia suaugusiojo ?
Savo srities profesionalais.
Senai draugaujam, visada išklauso, ir kas svarbiausia esant reikalui nenumoja ranka, o gilinasi į situacija, ir padėda išspresti iškilusias problemas ;)
Nijole 2019-03-02 16:07:21
Negaliu suprasti nieko neuzsakinejau net nezinau kas tas yra esnet pinigus nueme is korteles kas is kur zino mano saskaita ir taip toliau laukiu paaiskinimo
Sveiki, pirmiausia ne čia reikėtų kreiptis norint gauti platesnę informaciją. Yra įmonės kontaktai, kuriais galite susisiekti rūpimais klausimais. Jūs asmeniškai valdote savo banko korteles ir pinigus - tad mes be Jūsų leidimo pinigų tikrai negalėjome nuskaičiuoti ar kaip kitaip pasisavinti. Jeigu norite platesnės informacijos kreipkitės www.vpsnet.lt nurodytais kontaktais.
Dėkojame.
aciu, nesitikejau labai, bet padejot, susitvarkiau, savininkas susisieke...
Sveiki, Mūsų duomenų centre yra laikoma daug įvairių klientų serverių. Jei pirkote paslaugą iš tam tikro projekto - būtent jų ir teiraukitės. Mes neadministruojame klientų projektų, tačiau jei kyla kokių nors problemų galite kreiptis į mus www.vpsnet.lt nurodytais kontaktais - mėginsime pagelbėti.
Žydrūnas 2016-07-11 14:12:29
Visos paslaugos buvo suteiktos. Jūs esate atsakingas už savo telefono panaudojimą. Jei vaikas prisiuntė žinučių be Jūsų žinios - kreipkitės į telefono operatorių dėl pinigų grąžinimo. Mes neadministruojame trumpųjų SMS žinučių įplaukų, todėl negalime atšaukti/grąžinti pinigų už jas.
Ilgai reikia laukti kol aktyvuoja hostinga ir kol gali kelti failus net 2-3 dienas laukti reikėjo administracija atrašo kas antra ar kas trečia diena.... norėčiau kad pasitaisytu "Speedy.lt administracija"
Algirdas 2015-08-29 13:05:09
Norėjau užsisakyti VPS iš vpson.lt, kuris pagal whois taip pat priklauso UAB "Esnet". Kadangi norėjau užsisakyti ilgesniam laikui, paprašiau nuolaidos. Be abejo maloniai sutiko, paklausė kaip norėsiu apmokėt, suteikė informaciją kaip apmokėt. Aš be abejo apmokėjau, bet jau praėjo dvi savaitės ir negaliu užsakyt serverio, o į elektroninį paštą nustojo atsakinėt.
Pagal whois informaciją matote tik kam priklauso IP adresai, tačiau tai nereiškia, kad UAB "Esnet" administruoja visas paslaugas, kurios talpinamos mūsų duomenų centre. Oficialiai UAB "Esnet" administruoja du projektus: VPSnet.lt ir Speedy.lt. Tad nerašykite klaidingų komentarų, kurie nėra susiję su mumis.
Turiu išsinuomavęs serverį iš šios įmonės daugiau kaip metus ir ką trumpai galiu pasakyti - pagirtinas stabilumas bei aptarnavimo kokybė, ypač po jų ženklaus atsinaujinimo
Naudojuosi VPSNET paslaugomis jau beveik 5-ius metus, jeigu ir kildavo kokių problemų administracija greitai pašalindavo ir visada kompensuodavo už nesklandumus. Super!
Nupirkau sūnui šios įmonės paslaugas ir likau sužavėta, kad jie dirba net ir savaitgaliais bei sūnui padėjo paleisti jo žaidimą
Stebetinai puikus aptarnavimas lyginant su kitais hostingais
Puikūs nebrangūs ir kokybiški serveriai tikrai rekomenduoju
Isties nebrangios, taciau kokybiskos paslaugos. Rekomenduoju.
Labai miela su sia imone tureti reikalu.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%