Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Erum International

valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Erum International“

Klinger ir Eligijus
2021-04-08 14:30:01 IP 2i24uc0t
Puikiai. Tiesiog operatyvus aptarnavimas. Savo tel numerį rašydamas suklydau, tai Erum komanda susirado mane duotu adresu ir suderino pristatymo laiką. Ir kitos bėgyje jau užsakymas buvo Kaune iki pietų. Aš likau patenkintas. Šaunuoliai.
Atsiuntė papildomos informacijos kelių minučių bėgyje.
Linkiu sėkmės
PS: Šį atsiliepimą parašiau pats savo valia ir būdamas sveiko proto bei geram uab Erum aptarnavimui.
Ypatingai greitas ir malonus aptarnavimas. Pirkau nedidelį kiekį, keletą kartų. Siuntinys buvo suruoštas ir iškeliavo tą pačią dieną.
Erum International
2020-04-16 16:39:11 IP 55vr9a5d
Odeta 2020-04-16 16:20:41
Ką tik paskambinau į šią firmą jų puslapyje nurodytu tel.+370 677 47877 norėdama pirkti siurblį baseinui ir gavau kaip šlapiu skuduru į veidą.Kodėl?Belieka tik spėlioti.Bet kadangi kalbėjau mandagiai ir uždavinėjau paprastus klausimus tai spėju, kad tiesiog dėl to jog esu maža pirkėja ir su tokiais dirbti neapsimoka.Į paprastą klausimą ar be siurblio reikėtų pirkt ir (ką patartų) filtravimo priemonę ar įrenginį baseinui buvo atsakyta, jog reikia skambinti kitu Nr.ir man į klausimą atsakys atvažiavęs specialistas už 50 eur.valandos mokestį ir tas specialistas važiuos 400 km iš Klaipėdos Į Uteną ir man reikės sumokėti už kiekvieną kilometrą, kad atsakytų į vieną klausimą.Balse buvo aiškiai juntamas sarkazmas.Kodėl?Kodėl taip tyčiojamasi?Niekam nerekomenduoju šių darbuotojų, nes su tokia nepagarba pirkėjui dar neteko susidurt
Ponia Odeta,

Dėkojame Jums už komentarą, viskas ką parašėte tikrai tiesa patvirtinu kiekvieną Jūsų žodį. Išsami konsultacijos valanda kainuoja 50 Eur už valandą plius mokestis už kurą. Labai atsiprašome Jūsų jei kaip nors įžeidėme paprašę pinigų už savo darbą. Visą informacija galite rasti nemokamai mūsų svetainėje arba paieškojusi internete.
Rekomenduoju. Ne pirmą kartą pirkau smulkmenų tvenkinukui. Džiūgina operatyvumas.
Retai rašau atsiliepimus apie įmones, nes dažnai nieko nesinori apie jas rašyti. Tačiau šiuo atveju esu maloniai nustebintas ir galiu pasakyti, kad įmonės visos turi ko pasimokyti iš ERUM. Bendravimas malonus ir tikrai padedantis išspręsti atsiradusias problemas, ar atsakyti į iškilusius klausimus. Galbūt yra kitų įmonių Lietuvoje užsiimančiu panašia veikla, tačiau tuo net nesidomiu, nes čia yra visko ko reikia tiesiai iš tikrų profesionalų.
Šiaip komentarų niekada nerašau, bet šį kartą tikrai nuoširdžiai noriu
padėkoti
už malonų bendravimą, patarimus bei gerą mano situacijos sprendimą.
Ačiū Jums!
Tikrai nesuklydau, kad kreipiausi į Jus, nors pats esu iš Vilniaus.
Sėkmės darbuose.
Feliksas, pensininkas
2017-09-15 06:35:55 IP 5f4sossp
Ačiū įmonės darbuotojams, kad greitai ir profesionaliai įvykdė užsakymą. O užsakymą buvau pradžioje surašęs keistoką, Užsakiau kai ką ne taip. Darbuotojas paskambino, išsiaiškinome, reikalą išsprendėme. Ir kitą dieną kurjeris į Biržų rajoną atvežė prekes. Malonu, kad būna: ir greitai, ir gerai.
Eduardas,Marijampole
2017-02-07 13:48:51 IP 2cfuvcnn
Labai sauni parduotuve, didelis kokybisku prekiu asortimentas, greitas ir ne brangus pristatymas, rekomenduoju tvenkiniu ir akvariumu turetojams.
Dėkui, jaunam kolektyvui už malonų bendravimą, gerą darbą. Patenkintas aptarnavimų ir prekių kokybe. Sėkmės.

Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
AGRO angarai
tentas.lt

Adresas: Žemaitės g. 58, Salantai, LT-97315 Kretingos r.
Veiklos sritys: metalo konstrukcijos, angarai; gamyba; projektavimas; sandėliavimas; statyba; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos.
UAB "Agro angarai"- tai įmonė teikianti profesionalias tentinių statinių, angarų gamybos ir statybos paslaugas visoje Lietuvoje, bei už jos ribų. Patirtį įgijome nuo 2007 metų, kaip įmonė "Tentas", augant, tobulėjant įsteigėmę uždarąją akcinę bendrovę, kuri specializuojasi tentinių angarų gamyboje. Mūsų įmonė...
UAB "AUDROKESTA"
Nauja, naudota žemės ūkio technika, atsarginės dalys

Adresas: Kęstučio g. 59, Daugėliškiai, LT-71141 Šakių r.
Veiklos sritys: automobilių dalys; mažmeninė prekyba; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos.
Prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis. Žemės ūkio technikos nuoma, žemės ūkio paslaugos. Pagrindiniai atstovaujami prekiniai ženklai: Horsch, Rolmako, Agrotop. Teikiamos serviso bei logistikos paslaugos. Horsch sėjamosios: Noraginės sėjamosios, Tikslaus išsėjimo sėjamosios, Juostinės...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

Latvijoje pirmąkart per beveik 5 mėnesius neužfiksuota COVID-19 pacientų mirčių
Latvijoje pirmąkart per beveik 5 mėnesius neužfiksuota COVID-19 pacientų mirčių 04-11 15:25
Latvijoje per praėjusią parą atlikus 5.386 testus nustatyti 368 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir pirmą kartą per beveik penkis mėnesius – nuo lapkričio 22 d. – neužfiksuota nė...
Kaune skiepijimas pirmadienį nevyks – išnaudotos vakcinos
Kaune skiepijimas pirmadienį nevyks – išnaudotos vakcinos 04-11 15:16
Kaune per savaitę išnaudotos beveik visos vakcinos nuo COVID-19 dozės, skiepijimą žadama atnaujinti antradienį, pranešė miesto savivaldybė.
Seimą pasiekė naujas projektas, kad ES piliečiai galėtų Lietuvoje steigti partijas 04-11 13:49
Seimą pasiekė naujas projektas, kuriuo būtų leidžiama Europos Sąjungos (ES) piliečiams tapti politinių partijų Lietuvoje steigėjais.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%