Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Erikos Grožio Salonas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Erikos Grožio Salonas"

Atsiliepimai apie UAB "Erikos Grožio Salonas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Erikos Grožio Salonas"

Puiki patirtis atliekant praktiką pas kosmetologę - linergistę Erika Simčič. Praėjo nepilnai savaitė, o jau pamačiau bei išmokau tikrai daug, nors dar tik pradžia! Erika ne tik kosmetologė, tačiau turi ir medicininį išsilavinimą, kas leidžia ja pasitikėti 100% savo srityje. Profesionaliai atliktas darbas ir malonus bendravimas su klientu. Pas ją galite pasidaryti Kobido karališką veido masažą, blakstienų laminavimą, saugų ir subtilų ilgalaikį kontūrinį makiažą, veido valymą ir drėkinimą, kuris yra alternatyva injekcijoms (saugus serumų įvedimas mezopeno aparatu), auskarų vėrimą ir daug kitų procedūrų!
Regina Ramanauskienė
2020-09-13 17:38:40 IP 2i24t539
Esu labai patenkinta procedūromis, tikrai sugrįšiu čia.
Esu labai patenkinta šio grožio salono teikiamomis paslaugomis. Didelė padėka Erikai Simčič, kad mane priėmė antrą kartą praktikai. Norisi čia sugrįžti vėl ir vėl ir semtis informacijos iš šios meistrės, ką sukaupė per visą savo gyvenimą.
Šiame grožio salone galima rasti įvairiausių procedūrų, kurios pasirūpins tiek Jūsų veido oda, tiek kūnu. Jūsų laukia karališkasis kobido masažas, veido valymo procedūros, viso kūno limfodrenažinis anticeliulitinis masažas (suaktyvina limfos tekėjimą), auskarų vėrimai bet kokio amžiaus, profesionalus antakių dažymas Henna dažais, puikiai atliekamas blakstienų laminavimas bei subtilus, saugus ir ilgalaikis kontūrinis makiažas.
Apsilankykite Erikos grožio salone, skirkite laiko sau ir mylėkite savo kūną. :)))
Tik geriausi atsiliepimai! Tobulai atliekamas kobido japonų karališkas veido masažas ir stiprinantis blakstienų laminavimas bei ilgalaikis dažymas. Kiekvieną kartą apsilankiusi pas Eriką ir po atliktų veido procedūrų bei masažo jaučiuosi pailsėjusi, o mano oda tiesiog švyti! Ir nereikia jokių injekcijų :)
Visai neseniai Erika išpildė du mano viduje seniai rusenančius norus. Vienas iš jų - įsiverti dar vieną auskariuką, kuriuo labai džiaugiuosi ir žaviuosi. O kitas, kurį labai ilgai atidėliojau, tai kontūrinis makiažas. Šią procedūrą nusprendžiau atlikti tik pas Eriką, kuri turi medicininį išsilavinimą ir kurios darbo rezultatais visada galiu pasitikėti. Rezultatai pranoko lūkesčius!!! Subtilus, tobulai atliktas ir atrodo natūraliai! Labai džiaugiuosi kiekvieną kartą atliktomis procedūromis ir rekomenduoju visoms apsilankyti!
Dariausi pas kosmetologę Eriką blakstienų laminavimą ir antakių korekciją, likau labai patenkinta rezultatu. Taip pat ši kosmetologė turi medicininį išsilavinimą ir dirba tik su profesionalia ir kokybiška kosmetika. Pataria kokias procedūras darytis turint problematiška veido oda. Rekomenduoju!
Lankausi pas kosmetologę Eriką, kuri yra savo srities profesionalė, dirbanti su kokybiškomis priemonėmis. O jos atliekamas kobido veido masažas- tai puiki atgaiva ir skirtas laikas sau.
Erikos salone dažniausiai lankausi darytis veido procedūras ir kobido masažą pas kosmetologę Eriką. Profesionali kosmetologės ranka, pagalba renkantis priemones ir sprendžiant odos problemas, profesionalus bendravimas, jauki aplinka - tai viskas, kas traukia į saloną sugrįžti vėl ir vėl. Taip pat darausi pedikiūrą ar manikiūrą pas Daivą - greita, profesionalu, malonus bendravimas, profesionalus požiūris. Ačiū salonui ir jo darbuotojoms!
Esu pastovi sio grozio salono lankytoja, bei butent cia perku kokybiska kosmetika. O pati Erika tikrai savo srities profesionale, lankausi jau gal 10 metu ir i nieka kita nekeisciau. Del auskaru verimo nera kile jokiu problemu, tiek pati veriausi, tiek dukra atvedziau, tiek ir mano visos drauges parekomendavus pasirinko butent ja ir nei viena nenusivyle! Ir svarbiausia, kaip moka prie vaiku prieit, kad net ir skausmas ne baisus.
Taip pat rekomenduoju isbandyt veido proceduras bei kobido masazus, rezultatais isitikinsite pacios. Aciu siam salonui, kad padedate moterims pasijusti graziomis ir tuo pat metu - laimingomis! Sekmes
Erika 2020-07-13 13:08:49
Laba diena. Veriame daug auskariukų. Visada dezinfekuojame visas priemones prieš atliekant procedūras. Puliavimo dažniausia priežastis neteisinga priežiūra. Visada klientams atsiliepiame ir padedame spresti iškilusius klausimus.
Meluojat! Naudojamo verimo įrankio tinkamai dizenfikuoti tiesiog neįmanoma! Priežiūra buvo labai teisinga, pagal pateikta rekomendaciją bei priežiūros priemonę, į tokius dalykus žiūriu atsakingai! Kito, tikrai profesionalaus meistro vėrimas, naudojant adatą, bet ne nedezinfikuotą pistoletą užgijo be jokio vargo, net nejaučiau, o po Jūsų vėrimo buvo košmaras! Gydytojas iškarto pasakė, kad vėrimo metu įnešta infekcija! O kai paskambinau Jums, atsakymas buvo- ką aš galiu padėt, kreipkitės pas gydytoją! Ir čia vadinas padėjimas? Jūsų salone patarčiau vertis tik norinčioms iššūkių bei pasikelti adrenaliną, rizikuojat pasiseks-nepasiseks!
Viktorija 2020-04-08 21:38:22
Auskarų vėrimas tragiškas, ausys užpuliavo, kreipiausi pas gydytojus, užkretė verimo metu! Saugokit savo ausis, veriausi kremzlėje, sugadino ausi netinkamai patinkta verimo vieta... žiauru tikrai!
Ačiū Erika Simčič, už puikiai atliktas procedūras ir vertingus patarimus!!! Džiaugiuosi atradus šią puikią medicininį išsilavinimą turinčią specialistę, pas kurią norisi gryžti vėl ir vėl.. Po "Karališko kobido" veido masažo ir limfos drenažo procedūrų, iš "Erikos grožio salono" iš skridau kaip ant sparnų. Linkiu Jums Erika ir visam Jūsų šauniam kolektyvui kuo didžiausios sėkmės darbuose, kuriant grožį.
Išties džiaugiuosi galėdama patikėti savo grožio tobulinimą į profesionalios kosmetologės, masažistės, elitinės linergistės turinčios medicininį išsilavinimą Erikos Simčič rankas. Ilgalaikis kontūrinis makiažas, kurį profesionaliai atliko Erika džiugina kiekvieną dieną, prieš procedūrą suteikta išsami informaciją, darbas atitinka išrankiausios klientės lūkesčius.
Po „Kobido“ masažų jaučiuosi pakylėta, kūnas pailsėjęs, oda gražėja akivaizdžiai. Taip pat labai džiaugiuosi išbandžiusi blakstienų laminavimą ir dažymą Henna augaliniais dažais.
Ausų dūrimą atliko Erika, prieš procedūrą viską kruopščiai paruošė, įvykdė visus privalomos higienos reikalavimus, turinti medicininį išsilavinimą kosmetologė ypatingai išmano savo darbą, atliko tikrai be priekaištų, ausys užgijo be jokių komplikacijų.
Džiaugiuosi įsigijus profesionalias kūno ir veido priemones, kurias profesionaliai pataria, pagal veido odą, išmananti savo darbą Erika.
Kosmetologė nuoširdžiai pataria, suteikia informaciją, tiesiog atlieka savo darbą puikiai, kiekvienas atliktas darbas džiugina ir visada norisi grįžti, tikrai neteko gailėtis dėl "skirtos minutėlės sau" Erikos Simčič atliekamų procedūrų laike.
Rekomenduoju visoms, kurios nori išties puikių rezultatų.
Linkiu visokeriopos sėkmės Erikos grožio salonui!

Vilma
Edita 2020-06-19 16:04:16
Labai džiugina Erikos profesionaliai atliktos procedūros
Lūpų ir antakių konturinis, komplimentų daug susilaukiu iš draugių, labai patiko Kobido masažas, be skausmo greitai pervertos ausis.Blakstienas prisodrinti ir laminuoti išbandžiau verta. Visada norisi ten sugrįžti, nes sukurta labai jauki, rami atmosfera
Edita2020-06-19 16:04:16
Labai džiugina Erikos profesionaliai atliktos procedūros
Dariausi kobido masažą- esu labai patenkinta tiek atlikta procedūra tiek personalu :). Draugiška ir profesionali aplinka. Būtinai apsilankysiu dar kartą. Rekomenduoju !
Diana Gedvilaitė
2019-06-20 13:07:35 IP 55vnb32e
Noriu padėkoti kosmetologei-linergistei su medicininiu išsilavinimu, grožio salono savininkei Erikai Simčič už nepamirštamą 2 savaičių atliktą praktiką. Aplinka nuostabiai jauki, į kurią norisi sugrįžti vėl ir vėl, profesionaliai atliktos kūno ir veido procedūros su aukštos kokybės kosmetinėmis priemonėmis, darbuotojai yra draugiški, paslaugūs ir pasiruošę padėti klientams. Praktikos metu, Erika pasiūlė sudalyvauti Bruno Fauche iš Prancūzijos "ERICSON LABORATOIRE" seminare, o aš sutikau. Ar gailiuosi? Tikrai ne! Gavau 10x daugiau tiek teorinių, tiek praktinių žinių nei galvojau, kad gausiu. Rekomenduoju 110% visoms panelėms, vyresnio/brandaus amžio moterims, kurios nori ne tik atsinaujinti savo išvaizdą, bet ir palepinti savo kūną bei plaukus. Skirkite minutėlę sau Erikos grožio salone! ⚘⚘⚘
Veriausi auskarus pries kelis menesius… Prasiau paaiskint pasekmes, patarimo, nes veriaus ne standartineje ausies vietoje, bet apart skubejimo nieko negavau, ko pasekoje stiprus uzdegimas prasidejas vos po valandos, keli kursai antibiotiku, bet niekas iki galo nepadeda, nepamenu kada nuo iverimo dienos ausis butu nepatinus ir ne raudona. Priimt ir paziuret kas vyksta ji atsisake, o gydytojo isvada, kad dirbta su nesterilia iranga. Kita ausi prasiveriau pas kita meistre, praejo jau savaite, jokio tynimo, jokio skausmo, jokio raudonumo. Gal kaip kosmetologe ir gera, bet ausu cia vertis tikrai nepatariu.
Lankausi pas Eriką ne pirmus metus. Ypatingai žavi profesionalumas ir nuolatinė naujovių paieška. Esu išbandžiusi nemažai procedūrų, nei karto nenuvylė. Labiausiai džiaugiuosi ilgalaikiu kontūriniu makiažu (procedūra atlikta prieš du metus, bet ir dabar puikiai išsilaikęs kontūras). Kaina nemaža, bet tokiam laikotarpiui ir gerai savijautai tikrai verta. O ir žymiai saugiau nei permanentinis makiažas.

Į Eriką kreipėmės ir su dukters paauglystės iššauktomis odos problemomis, sprendimai pasiteisino. Kosmetiką parinko puikiai. Džiaugiuosi, kad po įvairių nesėkmingų bandymų namuose apsisprendėm pasitikėt profesionalu.
Erikos grožio salonas yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pasilepinti. Personalas labai draugiškas, visada siūlantis pagalbą. Salone yra didelis procedūrų bei grožio priemonių pasirinkimas, taigi tikrai rasite viską ko tik širdis geidžia. Kosmetologė, linergistė Erika, turinti medicininį išsilavinimą, 20 metų patirtį mums su kolege su kuria atlikau praktiką labai daug ką parodė, bei išmokė. Pamatėme daug procedūrų, nemažai išbandėme pačios. Tikrai siūlau ne tik atvykti pasilepinti bet ir studentėms atlikti praktiką.
Super salonas, nuostabios veido ir kūno procedūros, rekomenduoju ypatingai kosmetologe Erika, nuostabi savo srities specialiste
Jauki aplinka, malonus bendravimas, dėmesys, profesionalumas, nuoširdumas, orientacija į klientą, patarimai - visa tai Erikos grožio salone. Ačiū už visas atliktas procedūras, apsilankysiu dar ne kartą! Rekomenduoju apsilankyti visoms, kurios dar nesilankėte!
Erika padėjo susitvarkyti įsisenėjusias veido odos problemas, procedūras atlieka dėmesingai ir kruopščiai. Visada patars, supažindins su naujovėmis. Labai patogus ir privažiavimas prie salono, visada yra vietos automobilio parkavimui. Lankstus grafikas, tad labai patogu skirti keletą laisvų minučių sau.
Erikos Grožio salone lankausi jau trečius metus, nes čia ne tik atsigaunu po procedūrų, bet ir susipažįstu su kosmetologijos naujienomis. Ilgalaikis kontūrinis akių ir lūpų makiažas padėjo sutaupyti begalę laiko, nes kasdien nereikia tušo, gerai jaučiuosi sportuodama, baseine ir esu nuotaikinga ir žvali ką tik atsikėlusi. Profesonalūs grožio patarimai visada geriau už draugių ir kolegių patirtis.O dabar, žiemą, yra daugiau laiko, kurį su malonumu skiriu savo veido odai ir kūnui. Tai rekomenduoju ir kitoms <3
labai profesionali meistre, visada maloni. Salonas jaukus, patogus privaziuoti. Rekomenduoju 100 proc.
Aciu labai erikai uz kokybiska konturini makiaza, stiprybes tau meiles sveikatos

Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Parduotuvė Vilniuje: V. Pietario g. 8, Vilnius LT-03125 Parduotuvė Kaune: A.Mickevičiaus g. 27, Kaunas LT-44245 UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams...
Labory
Kosmetologų įranga Nr.1 Lietuvoje

Adresas: Vytenio g. 48-416, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); kosmetika, parfumerija; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Mūsų komanda nuolat stebi kosmetologų įrangos pokyčius, tendencijas ir madas, todėl mes prekiaujame naujausia kosmetologijų įranga, dermatologijos, kūno estetikos, nechirurginės veido ir kūno terapijos srities prietaisais bei technologijomis. Juk aparatinė kosmetologija nuolat populiarėjanti grožio priežiūros ir...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...

Prezidentas vetuotų atstovavimą EVT keičiantį įstatymą
Prezidentas vetuotų atstovavimą EVT keičiantį įstatymą 02-26 21:59
Prezidentas Gitanas Nausėda tvirtina, kad yra nusiteikęs "visa apimtimi" toliau pats dalyvauti Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimuose, taip pat tvirtina, jog vetuotų įstatymą...
"INVL Baltic Real Estate" pernai uždirbo mažiau pelno
"INVL Baltic Real Estate" pernai uždirbo mažiau pelno 02-26 21:44
"INVL Baltic Real Estate" 2020 m. uždirbo 5,4 mln. Eur audituoto konsoliduoto grynojo pelno – beveik 2 kartus mažiau nei 2019 m., kai šis rodiklis siekė 10,42 mln. Eur.
"Ignitis grupės" pajamos sausį ūgtelėjo 19%
"Ignitis grupės" pajamos sausį ūgtelėjo 19% 02-26 20:53
"Ignitis grupės" konsoliduotos pajamos sausį siekė 132,4 mln. Eur – 18,7% daugiau nei 2020 m. sausį, kai jos buvo 111,5 mln. Eur.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%