Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB EMIGRA INC

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EMIGRA INC

Atsiliepimai apie UAB EMIGRA INC

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB EMIGRA INC

Sveiki kas buvote isvyke i sandelius galite parasyti man atsiliepimus Eivydasma@gmail.com
Esam isvaziave dviese su draugu per UAB Emigra dirbti i AS Watson (Superdrug) sandeli Lutone.
Pries isvaziuojant Agne is Emigros mus patikino, kad darbo per akis, iki Kaledu bus galima dirbti virsvalandzius, o po Kaledu - sausio vasario menesiais darbo bus maziau, bet tikrai tikrai gali dirbti pilnu etatu - t.y. 36, 5 valandu per savaite. Realybe yra tokia, kad darbo nera daug, kasdien mus paleidzia viena, dviem ar net trim valandomis anksciau, sia savaite dirbom tik 4 dienas po mazdaug 5 valandas, apie virsvalandzius net nera kalbos, nes ju naujokams tiesiog nesiulo. Turi buti sandelio senbuvis ir labai geras darbuotojas, kad leistu dirbti ilgiau (o ten dirba per tris pamainas apie 700 zmoniu, taigi darbdaviai tikrai turi is ko rinktis). Tokia situacija yra siuo metu, kai sandeliuose baiginejasi sezonas. Kiti darbuotojai (tarp ju ir kiti dirbantys lietuviai) pasakoja, kad sezonas prasideda apie kova ir baigiasi rudens gale - ziemos pradzioje, tada darbo tikrai daug ir galima uzsidirbti.
Gyvenimo salygos. Emigra sake, kad bendradarbiauja su nekilnojamojo turto agentura, kuri uzsiima busto reikalais. Ta vadinama agentura yra keturi (o gal daugiau) rusakalbiai latviai, kurie nelegaliai nuomoja kambarius naujiems atvykeliams. Neduoda jokios sutarties, jokio popierelio, kad sumokejai, net nesako savo pavardes:) Musu name siuo metu penkiuose kambariuose gyvena vienuolika zmoniu, namas nesvarus, apleistas, visur pelesiai, kai kur nuo sienu atsilupe dazai. Ir aisku atitinkama tvarka (tiksliau siukslynas) virtuveje, kuria naudojasi 11 zmoniu, kiekvienas su skirtingu supratimu apie higiena. Visi sako, kad mums pasiseke, nes siame name nera tarakonu ir peliu. Cia tai bent sekme:)

P.S. dirbant sandeliuose daznai reikia aveti safety shoes - specialius batus su metalinem pirstu apsaugom, cia jie kainuoja nuo mazdaug 20 svaru, zmones kalba, kag Lietuvoje labiau apsimoka tokius isigyti.

P.P.S. vietine agentura, kuri idarbina visus sio sandelio darbuotojus vadinasi Single Resources, cia yra ju recruitment line - 01792 882053 (nezinau, galbut is Lietuvos skambinant reiketu prideti +44 priekyje). Darbuotoju priima daug, cia didziule kaita, siulau kreiptis tiesiai i juos ir ieskoti darbo tiesiogiai.
siulo i sandeli puse etato uz minimuma. nori kad butum su aukstuouju ir buhalterijos patirtis 5 metai :D cirkas ne?
Sveiki, jei galit rekomanduokit firma per kuria buvot isvyke ir ne apgavo. Buciau labai dekinga. dinutis123@gmail.com.
kodel 2014-09-24 19:33:28
DEMESIO nepasitikekit Uab "Emigra" nes jie zaidzia nesvarius zaidimus - ikure dar viena imone kitu pavadinimu "7 Day recruitment"... firma kuri dirba saziningai ir neturi ko slepti tikrai nekeis pavadinimu. taip dazniausiai elgiasi nesaziningos firmos arba a*******i
Ta informacija jų internetimiam psl yra ir jei paklausi telefonu pasako patys apie tai. ne paslaptis tai
Paskaicius komentarus apie iv.imones, gali pasirodyti, jog lietuviai yra idarbinimo firmu ekspertai, kritikai ir zinovai. Ir pagal juos nera nei vienos geros, bet vis tiek vaziuoja, vargsta ir keikia. O firmos egzistuoja toliau.. Tai klausimas, ar lietuviai visgi tokie naivus ir vis lipa ant to paties greblio ar visgi isidarbinti per firma nera taip blogai, bet tuomet kazkur dingsta teigiami komentatoriai.. Nors ne visais jais pasitiketi taip pat imanoma..:). Paskutiniu metu teko nemazai pasidometi iv firmomis ir kas liecia komentarus, tai persasi isvada tokia, kad apskritai kuo maziau apie firma komentaru, tuo ji patikimesne. Kitas dalykas, nebuvo ir nebus tokios firmos, kuria galima 100% pasitiketi. Sakyciau, nuo jos priklauso 33%, kiti 33% nuo pacio zmogaus, dar 33% nuo danu/olandu/norvegu/anglu pas kuriuos dirbi ir 1% sekmes. O kas liecia pacia Emigra... Malonus zmones, mokantys pakalbeti, tikrai pakankamai aiskiai viska paaiskinantys, o tau arba tinka, arba ne. Suranda darba, transporta, pasirupina kai kuriom smulkmenom, nors spragu ir yra.. Turtu neparsivesi nei per sia, nei per jokia kita firma, bet pataupyti imanoma. Aisku, pasitaiko atveju, kai zmones neturi uz ka grizti namo, bet tada spresti problema reikia, o ne verkti prie "suskilusios geldos". Galu gale, pabuvus uzsienyje, itvirtinus kalba, juk imanoma bandyti tiesiogiai darbintis.. Nereikia sprausti saves i kazkokius remus ir moketi pastoveti uz save:). Aisku, nei vienas sutaupytas euras neatpirks parduoto laiko:). Sekmes isvaziavusiems.. galbut dar bus cia komentaras ir jau uz LT ribu:)...
Vaziavau per Aulina 2 kartus, ir abu kartus buvo to darbo, bet tai buvo seniau.Dabar gali buti kad to darbo tiek nera, tai yra rizika kad darbo bus maziau nei jos ten sneka.Jeigu galvojat vaziuoti tai turekit pinigeliu daugiau nei rekomeduoja agentura, nes nezinia kokion agenturon anglijoje papulsi.Vienu zodziu visada yra rizika, kad kas nors bus ne taip.Sekmes.
Aura 2014-01-24 13:42:59
Sveiki, gal kas mate sausio 20d. publicistikos laida per TV3 laida "PRIES SROVE"? Taip negraziai rode apie viena firma Kaune, kuri daznai keicianti pavadinimus ir taip isviliojanti is zmoniu pinigus, o darbu pazadetu nerasta.Koks absurdas, ka manote zmones, KOKIA TAI FIRMA!?!?!? Kas nemate, paziurekit per kompa TV3 play laida Pries srove
dabar ta firma vadinasi UAB REKRUTA
siulo EMIGRA man su drauge i olandija vaziuoti, gal kas yra ten jau pabuvije per sita imone ir zino kas kaip ten?
čia rašau tiems, kurie galvojate važiuoti dirbti į Miuncheno oro uostą. "Emigros" panelytės paprasčiausiai neturi tikros informacijos, kaip čia viskas vyksta.
Pirma sąlyga, būtina pakankamai neblogai mokėti vokiečių kalbą, suprasti ką tau aiškina, gebėti skaityti ir suprasti apie ką rašoma, mokėt parašyti reikalui esant. Netgi po pokalbio telefonu su darbdaviu ir patvirtinimo, kad esi laukiamas, atvykęs negali būti garantuotas, kad dirbsi oro uoste, nes laukia nuodugni medicininė patikra, keletas kursų, po kuriu seka testai - egzaminai. Neišlaikai pirmojo, negali pradėti antrojo ir taip toliau......... Tad yra didelė tikimybė tam tikrą laiką gyventi be pajamų, arba aplamai važiuoti atgal namo, o vien kambarys su bendrais patogumais per mėnesį čia atsieina 400 - 500 Eur.
Tad tokios trumpos įžvalgos.
Sveiki, gal galite pasakyti daugiau apie Olandijos, Anglijos darbus? ar įmonė eurus kryptis, 7DAY Recruitment, Headex yra patikimos firmos, pasidalinkite patirtimi. O galbūt esat geri žmonės ir patys pasiūlytumėt darbo Anglijoje ar kitoje šalyje. Ačiū.el. paštu erika4415@gmail.com
sveiki gal rekomenduotumet gera firma per kuria galetume isvykt neapsigaudami butume dekingi rasykit vilmacivaite@gmail.com
gal turit geru firmu adresu ne tik a******u nes tiek matau ir skaitau visur afferistai visos firmos patarkit kur kreiptis
Sveiki, noreciau suzinoti atsiliepimus apie sia agentura, kokie pliusai ir minusai, ar yra apgavus, ar suteikia tai ka nurodo sutaryje. dekoju. Edvinasvaskys@gmail.com
Sveiki. Galetu gal ir man kas ta patirtimi pasidalinti? :)rain1@inbox.lt
sveiki noreciau suzinoti nuomone isvykusiuju per Emigra jei tokiu buvo, kas kaip, nes zadu greitu laiku isvykti bet perskaicius ce viska ir noras kaskaip dingo, ggintaras115@gmail.com, dekingas
Sveiki, planuoju šiais metais vykti dirbti į uzsieni kas gali pasiūlyti kokių gerų agentūru ar darbų??Likčiau labai dėkingas..e.paštas gumas150@live.ru
Mano pasiūlymas: pasiklausykit ką šneka įdarbinimo agentūros darbuotojos, o paskui palyginkite su tuo kas parašyta sutartyje (juk nebūtina jos pasirašyti kad paskaityti ;)). Atkreipkite dėmesį - ką konkrečiai įsipareigoja suteikti įdarbinimo agentūra - dažniausiai tik konsultacijas ir pasiūlymus, bet ne patį darbą. Jeigu kyla abejonių, jog nelabai dera tai kas šnekama ir kas yra sutartyje, tai labai tikėtina, kad teks tokia dalia, kurią atsiliepimuose aprašo karčią patirtį turėję tautiečiai.
Sveiki, EMIGRA siulo darba vasarai. Ka daryti?? Kas tikrai buvot kazkur isvaziave per emigra, bukit geri parasykit man i el pasta trumpai kaip ten kas vyksta. staleliunaite.karolina@gmail.com
Sveiki, planuoju šiais metais vykti dirbti į UK kas gali pasiūlyti kokių gerų agentūru ar darbų??Likčiau labai dėkingas..e.paštas Kastelenovas@gmail.com
Laba diena, planuoju išvykti į Angliją dirbti..be abejo darbas būtų nekvalifikuotas, anglų klb. žinios minimalios. Ieškau patikimos agentūros. Jei turite pasiūlymų, ar atsiliepimų apie kitas agentūras parašykite į mano e.paštą daina.luko@gmail.com
Norintiems išvykti į užsienio šalis dirbti, siūlau kreiptis tik į Kaune esančią UAB EMIGRA INC. Dėkinga čia dirbančioms merginoms už surastą darbą Anglijoje. Šios įmonės darbuotojos suras jums tinkamą darbą ir nukreips pas darbdavį. Ar išliksite nukreiptoje įmonėje ar pasirins darbdavys būtent jus, jau priklauso nuo jūsų sugebėjimų. Pilnai tikiu, kad vykstate vedami svajonių daugiau uždirbti ir susukurti geresnį rytojų, bet nepamirškite tai jau jūsų pastangų ir galimybių pasekmės.Nieko nuostabaus, kad grįšite taip nieko ir nepešę atgal...Bet nepamirškite įmonė suteikė jums šansą laimėti svajonių šalyje, tačiau jūsų galimybės šiuo metu yra lygios nuliui....Tad sėkmės įmonės darbuotojoms...o ypač Agnei Kolovaite.....o išvykstantiems - bųtinai įvertinkite savo galimybes....
Sveiki.
O mūsų patirtis su emigra tokia. Negalime sakyt kad labai blogai, ar labai gerai. Bet svarbiausia šiuo metu turim abudu darbus ir atrodo viskas normaliai klostosi.
Pagrindiniai minusai: būstas - kai atvažiavome pirmą dieną, galvojom gal geriau dar lagaminų nesikraut. Vienam žmogui per sav - 55 svarai, plius depozitas 200svarų (jis gražinamas tik išgyvenus pusę metų) ir mokesčiai bei dokumentų sutvarkymai 70svarų. Plius sumokėt iš kart už dvi sav. Na kaina dar atrodo normali, galvojom nuveš čia mus į tikrai neblogą vietą, nes prrieš tai supažindino su tvarka, kad čia reikia tvarkytis, negalima svečių jokių, triukšmaut ir pan... Tai pamenam tą akimirką, kai atėjom į tą namą ir iš kart norėjom apsisukt... Baltos sienos, dvi lovos ir 1990m. spinta. Na nieko, bet gyveni žmogus ir pripranti. Taip pat, norėjom persikraustyt, dviese gyvent bute… Kaip ir variant radom, viską suderinom, paskambinom tam atsakingam asmeniui, kur mus Anglijoj pasitiko, tai sake išeit galit tik tada, jeigu radot kitą darbą, nes tipo mes jus atvežėm ir jūs turit pas mūsų gyvent :D Bet čia manom, kad tik gasdinimai… Aišku, pirmom savaitėm truputį irgi bijojom, galvojom tik pradėjom dirbt, o dar po to išmes… Tai dėl šito dar išsiaiškinsim…
Klaidinga informacija - sake, kad apmokymai bus iš kart pirmadienį (mes atv. Šeštad.). Dėja buvo taip. Kad tą pirmą sav. Kai atvažiavom, buvo tik interviu, pokalbis anglų kalba, dokumentų pasirašymas ir pan.. Tai tik dar kitą sav. Buvo apmokymai… O tiems, kas pasirinko dieninę pamainą (mes naktinę), tai laukė ir DAR VIENĄ savaitę. Tai praktiškai moki už nuomą ir sėdi be darbo…
Važinėjimas - važiuot reikia apie valandą. Žiūrint kur gyveni… Bet dažniausiai pagrinde visi gyvena Wolverhamptone. Autobusiukai tragiški, senienos. 5svarai vienam žmogui pirmyn atgal. Vairuotojai angliškai nelb. Kalba, pagrinde rusiškai. Laukt pastoviai reikia po valandą ar dvi… Tai praktiškai vien kelione su laukimu ir pan. Atima čia jau MAŽIAUSIAI - tris valandas…
Tai būtų tiek iš lietuvių patirties. Viskas kaip ir normaliai, gyvenam, dirbam jau apie mėnesį, pasitaupyt tikrai įmanoma. Aišku, galvojom kad daugiau uždirbsim, kaip sake Emigra, bet ten pasirodo paraso algą neatskaičiavus mokesčių. Taip pat, kaip jie sako, jog atvažiavę gausit kontraktą tiesiai su Ocado. Tai jo, po trijų mėn. Turėtum gaut, o taip, kaip esi naujas dirbi Prime Time (agentūrai). Tai va, dėl darbo kaip ir neapagavo… Aišku, kas dirba dieną, pasakoja, kad visų valandų per sav. Neišdirba ir pan. Mums toks atvejis retai dar buvo pasitaikęs. Tik vieną sav. Vietoj keturių dirbamų, gavom tris.
Labas gal kas gali padieti ar yra isvazavusiu per ta firma nes zadu vazioti per ja ar neapgaudineja o gal kas turit geru firmu kurios veza I svedija plataus profilio statibininkus ar t4inkeliu klojiejus neliksiu skoloja parasikit kestutistrumpis@gmail.com
Stai jums visi atsiliepimai is pirmu lupu adresu -http://www.skusk.lt/skundai/skundas/450969/0/emigra
sveiki, norejau ir as vaziuoti, bet internete viska atidziai perziurejau. ir stai ka radau:

VšĮ „Aulina“ vadybininkė Agnė KOTOVAITĖ: “Mūsų įmonė jau aštunti metai tarpininkauja lietuviams, pageidaujantiems įsidarbinti Anglijos žemės ūkyje. Ši sritis..."

na o apie aulina jau pilna internete blogybiu. jie man atrodo net ir veikla yra nutrauke.

idomus dalykas yra tas, jog EMIGROS direktore yra taipogi agne kotovaite. nezinau kaip jus, bet as nerizikuosiu, tuoj kas nesvariai ir neskaidriai atrodo.
as irgi nuvaziavau i ta imone emigra kaune, db kaip ir laukiu apytiksliai uz savaites isvykti i olandija, bet tai darbe, dar cia lt komentavo kazkuria kauno imone ziauriai neigiamai, duokyte koki patarima? (tiesiog nenoriu stacia galva pulti i nevilti, nes artimo zmogaus bukle lb sunki)
Kaip ši firma ? teko kam nors per ja vaziuoti ? as noriu per ja vaziuoti i Olandija. Galima pasitiekt jais kad bus darbo ar ne ?
laba diena, gal kas galit jau padeti isidarbinti norvegijoje statybose, nes jau nezinau uzko grieptis kiek skaitau ape visas firmas visur pilna aferisu, o lietuvoje taip sunku susirast kaska. jai galit pasulyt ka nors rasykit i mano emaila margaritasss122@gmail.com
ℒℴѵℯ 2014-01-28 11:02:19
Aurai.
Taip per laida buvo rodoma imone UAB Darbo vartai, direktore Rita Biliukaite.Komentaru daug internete.
O kokius pavadinimus ji turi dar, juk rase, kad juos keicia ir taip daugiau zmoniu pakliuva i ju pinkles?
Aurai.
Sveiki jei galit rekomanduokit firma per kuria buvot isvykia ir ne abgavo buciau dekingas. edva12@gmail.com
Sveiki planuoju vykti i uzsieni uzsidirti, bet kiek paskaitau firmu atsiliepimus visur visi lieka pagautais, baisu, dar kai vienai isvis labai baisu. Gal atsirastu zmoniu kurie tikrai buvo isvyke arba ketina vykti ir pakonsultuotu issamiau, arba parekomenduotu kazkokius kontaktus kur viskas tikrai legalu ir nelieka zmones apgauti? Buciau labai dekinga, el.past. tarantovaite@gmail.com
Sveiki, pasiskaičiau įvairių nuomonių ir dabar pasimečiau visai. Jeigu čia yra žmonių, kurie tikrai važiavo per Emigra, idirba ir gyvena prašau parašykite man, būčiau labai dėkinga. briiigita@gmail.com
gal kas galit patikimu agenturu parasyt man indas666@gmail.com
Migle 2013-11-21 04:49:26
Va cia tikras komentaras, ne Emigros darbuotoju rasytas. Mano tetis taip 5000 Lt prarado ir dar nervu nemazai tiek pats tiek ir visa seima.
as vykau per quibis pries gerus metus - isdure kaip sena boba, vykau pro emigra nuo rugsejo i mesos fabrika vokietijoje, nezinau kaip kitiems, bet mane tai infomavo kiek reikes tureti, kam moketi, apie nuoma sake 250, nu bet daba tai 270 tipa del sildyma, apie tuos 300 ir sake, net Man viska i pasta atsiunte, sutikima tiek rusiska tiek lietuviska rasiaus kad turesiu tiek pinigu kiek sake. atvykau nenorejau duot tu euru bet daviau kur dingsi. jau va dirbu senokai netoli hamburga, atlygins tik mazas netoli 7 euro bet virsvalandsziu daug. a dar uzknis kad kelione nuo darba iki namu ilga. tai ieskaus kur arciau busta. man tai juokingi tokie komentarai nes kai tikrai vyksti tai nebijai ir datu rasyt ir kur vykai ir ka raseis ir pan.
Migle 2013-11-21 04:49:26
Galiu drasei sakyti tiesa. Gruodzio 5d iskrydau per emegra. Turiu tikrsi grazu kambariuka kuri jie parupino o snd jau buvom pokalbi del darbo. Nuo pirmadienio visi 4 (tiek musu skrydo per emigra) pradedam dirbt. Aisku nezinom kaip bus toliau bet kas domities galit rasyt pasalysiu kaip viskas bus toliau. Mindaugassvoba5@gmail.com
Simute 2013-09-22 22:43:20
Emigra yra a******u a*******i kaip jie graziai suzaide ir sau pinigus i kisene pasieme, pasake jog darbas atsirado ir reikia vaziuot i hamburga, nu ka nuvaziavo ten mano draugas ir ka jus manot, atsiranda is kazkur kazkokie vyrai rusa kalbiai ale tarpininkai apie kuriuos niekas nepranese ir ima reikalauti dar papildomai 300 euru, neva uz dokumentu tvarkyma, kontrakte niekur nebuvo minima, kad reikes moket dar papildomai uz dokumentus 300 euru, tarpininkai pareiskia, kad jei neturi uz ka susimoket tai nebeda, galima idarbint statybose, jau nebe arbtos fabrike kaip buvo zadama, susisiekus su emigra jie labai graziai nusiplauna rankas, pasako, kad kontraktas buvo perskaitytas neiki galo, skaitem visi ji ir nei vienoj vietoj nebuvo rasoma apie dar papildomus pinigus, buvo rasoma, kad uz nuoma menesiui reikes sumoketi 250 euru ir viskas, esame labai pikti, tai nemanom, kad tie parazitai grazins mums pinigus, jie a*******i SAUGOKITES JU TIK GRAZIAI MOKA KALBET. Aciu Dievui vyras nuo tu ale tarpininku vadinamu pabego, 1400 litu kaip i sikna atsiprasant

Kad ir kaip skubiai ieskotumete darbo i sia firma nesikreipkite nes dar ir i skolas ilysite. Daugybe zmoniu jais nusivyle ir yra istrige uzsienyje del to kad jiems skolu prirase. Ne veltui pakeite savo internetini puslapi, persikrauste kitu adresu ir vis kartoja 'Mes zmoniu neapgaudinejam'. Jeigu vis delto susigundysite del teigiamu komentaru (kuriuos raso tos pacios 2 ofiso darbuotojos) bukit pasiruose gerus 5000 Lt, kuriuos jums atsieis si avantiura, o uzdirbti nepavyks praktiskai nieko. Todel turekit dar gerus 500 Lt atsargai kad galetumet bet kada sesti i lektuva ir grizti atgal i Lietuva. Tik labai atsargiai pasirasinekite ant dokumentu kad netycia neprisidarytumete didesniu rupesciu. Is to si imone ir gyvena, o sodrai net mokesciu nesusimoka. Dabartine skola 268.25 Lt
jeigu esate "zalias"darbu paieskoje uzsienyje tuomet jusu komentarus suprantu apie nemokamas paslaugas, taciau jeigu esate buves uzsienyje, tuomet tokiu nesamoniu nerasytumet. Esu buves uzsienyje, dirbau nekvalifikuotus darbus ir galiu pasakyti, kad uz nekvalifikuota darbuotoja niekas pinigu nemoka. Nekvalifikuotas darbas yra vienas paklausiausiu, norinciu dirbti netruksta, tai kam moketi uz darbuotoja, kai ji gali gauti nemokokamai. O agenturai kam dirbti uz dyka? Mano draugas dirbo tame sandelyje ir bandziau pats isidarbinti tieiogiai, taciau man maloniai pasake jog su manimi susisieks, taciau taip ir nesusisieke, nors zinau kad zmoniu tam sandeliui reikejo ir jis juos priminejo. tad neiko nieko kaip kreiptis i emigra ir ji mane ten idarbino. O manes neprieme tiesiogiai todel kad pavieniu zmoniu jie tiesiogneprimineja, per daug vargo jiems. jie nezino ar zmogus atvaziuos tikrai. O dirbami su imonem kaip emigra jie garantuoti kad tada kada jiems reikia mzoniu tu zmoniu emigra jiems duos, ir tie zmones bus rimtai nusiteike dirbti, zinos visas salygas ir t.t.. Taip kad baikit svaigt apie nemokamas paslaugas. Nemokamu paslaugu nebuna. Niekas nedirba uz dyka. O jeigu kazkas jus siuncia "nemomamai"tai nuo jusu atlyginimo kas menesi nusiskaiciuoja tikrai daugiau negu jus 1 karta sumokate imonei. Nesakau aisku visokiu turbut imoniu yra, bet kas liecia Emigra, apie juos negaliu pasakyti nieko blogo.
radau internete sios imones puslapi ir skelbimus. pasiskaiciau, viskas taip graziai parasyta, kad is kart suabejojau, kad viskas bus taip ka jie raso. skaitau toliau ir raso mazdaug nibijokit, mes neabgaudinejam ir t.t. normali firma, kuri neapgaudineja tikrai nerasys tokiu nesamoniu, kad nebijokit per mus vaziuot. antras dalykas imone kuri dirba rimtai neims is jusu ne cento, o ka jie ten raso programos, apmokymai visa tai yra melas. as rasau nes uzsieny ne pirma karta dirbu, vaziavau ir per agentura kuri ne cento neeme ir vaziavau savarankiskai. pasiskaicius atsiliepimus apie emigra internete abejoniu nekylo, kad cia greiciausiai dirba profai, kurie graziai raso ir pazada. tad bukit atsargus.
nezinau nei ka cia gerio parasyti, ima pinigus uz viska ka tik imanoma, uzdirbti gal ir duoda bet atskaiciuoja uz viska ir nieko nelieka, bustas tragiskas, gyvenam vagoneliuose, kurie kiaurai perpuciami, pastoviai dingsta elektra, nesyla radijatoriai, visi miega su striukemis. Sibire turbut geriau :) pagalbos gali prasyti kiek nori- vienodai visiems. Ieskokites geresniu agenturu- patarimas rimtas!
sveiki.prasau parasykit daugiau apie sia firma, mmmmmmmmmmes ruosiames vaziuoti dirbti.aciu
Regina 2013-05-21 23:28:29
Sveika, jei yra noras paskambink i nr.867376880
Sveiki, as isvaziavusi per firma Headex, dirbu Vokietijoj, viskas normaliai, atlyginimas laiku, darbas normalus, gyvenimo salygos gali but ir geresnes bet nera taip blogai. Ka galit pasakyt apie emigra? jei kada prireiktu...
stase 2013-05-19 08:53:33
laba diena visiems.as taip pat noriu isvykti padirbeti,bet taip bijau,kai sitiek atsiliepimu.atrodo visos taip graziai kalba,o kur ta tiesa.patarkite,jei kas isvykote ir per kokia agentura.is anksto aciu.
Sveika, jei yra noras paskambink i nr.867376880
laba diena visiems.as taip pat noriu isvykti padirbeti, bet taip bijau, kai sitiek atsiliepimu.atrodo visos taip graziai kalba, o kur ta tiesa.patarkite, jei kas isvykote ir per kokia agentura.is anksto aciu.
Stai cia apie sitas padaras raso zmones:
Sveiki. Mane taip pat domina si firma. Gal kas vaziavot, ar planuojat vaziuoti i Zara sandelius Anglijoje? kokie atsiliepimai? Rasykite i erikutisss111@gmail.com

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė pirmauja socialiniuose tinkluose
Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė pirmauja socialiniuose tinkluose 05-23 15:34
Analizuojant antrojo turo kandidatų į prezidentus komunikaciją, matyti, kad tradicinėje žiniasklaidoje abu kandidatai žengia "koja kojon", tuo tarpu socialinėje erdvėje pirmauja Ingrida Šimonytė.
Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė laimi socialiniuose tinkluose
Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė laimi socialiniuose tinkluose 05-23 15:34
Į Vilniaus oro uostą per 4 metus numatoma investuoti 130 mln. EUR
Į Vilniaus oro uostą per 4 metus numatoma investuoti 130 mln. EUR 05-23 15:24
Į Vilniaus oro uosto plėtrą bei rekonstrukciją iki 2022 m. investavus apie 130 mln. Eur, tris oro uostus valdančios įmonės Lietuvos oro uostai metinės pajamos išaugs apie 43%, iki 63 mln. Eur.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%