Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB EMIGRA INC

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EMIGRA INC

Atsiliepimai apie UAB EMIGRA INC

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB EMIGRA INC

Visa tiesa 2019-05-03 14:33:07
Buvau isvykusi pagal sia agentura, taip kad objektyvus keli pastebejimai:
-Su darbdaviu suvede, sukontaktavom, isvaziavau, uzsidirbau, viskas baigesi gerai.

BET:
-Sumokejau 250 euru, bet nesuprantu, uz ka? Uz tai, kad davet mano tel. nr. darbdaviui? Jokiu dokumentu niekas nesutvarke, turejau dirbti nelegaliai, niekas neidarbino… Jokiu garantiju! Atvaziavus ir susipazinus su darbdaviu pirmiausia ka jis man sake, kad ta sutarti su agentura galiu mest lauk ir jiems jos neidomios. Okey, kai sumokejau pirma avansa 100 euru, dave mano kontakta darbdaviui. Kai su juo susisnejau, paprase dar 150 euru uz "tolimesniu dokumentu tvarkyma". Ka jus ten idomu tvarket? :)
Laba diena Klaudija,
Jeigu turite klausimų dėl suteiktų paslaugų, visada galite parašyti mums tiesiogiai (pagalba@emigra.lt) ir išsiaiškinti. Mielai atsakysime į jūsų klausimus, tik keista, kad praėjus metams laiko rašote čia, o ne mums tiesiogiai.
Iš jūsų atsiliepimo taip ir neaišku pagal ką nusprendėte, kad dirbote nelegaliai ir kokių paslaugų iš mūsų negavote. Toks vaizdas kad mes nieko nepadarėme, o darbas iš dangaus nukrito.
Susisiekite ir viską aptarsime.
Geros dienos
Buvau isvykusi pagal sia agentura, taip kad objektyvus keli pastebejimai:

BET:
Darbuotoja 2019-04-25 14:26:08
Taip taip, jei leistumės pasirinkti, nepradėtumėt apie sutarčių pasirašymą kalbėti įvardinant koks projekto ar kaip jūs ten pavadinat jį mokestis. Iškart pasakyta buvo jog turim sumokėt, apie variantą nurodyto darbo sutartį pasirašyt be jokių mokesčių net nebuvo užsiminta. Gal ir legaliai užvardinat visas savo paslaugas, bet nepaliekat galimybės įsidarbint neperkant tų paslaugų, o čia jau yra žmonių apgaudinėjimas. Linkiu visiem būsimiem klientam pirmiau kitomis agentūromis pasidomėti, tikrai yra tokių, kurios jokių mokesčių neprisigalvoja - pinigai tokioms agentūroms plaukia iš ĮDARBINANČIŲ ĮMONIŲ. O jūs dar ir iš žmogaus nusukinėjat kaip bemokat. Fui.
Mes siųlome mokamas ir nemokamas paslaugas, jūsų teisė rinktis kokiomis paslaugomis naudotis. Juk sutartyje yra ir lentelė kurioje sužymite kokias paslaugas renkatės - mokamas/nemokamas.
Nesate mūsų klientė, nesinaudojote mūsų paslaugomis, tad ir objektyvios nuomonės apie teikiamas paslaugas negalite palikti.
Tai ne forumas diskusijoms, tad jos čia ir netęsime. Jeigu norite plačiau pasikalbėti apie mokamas/nemokamas paslaugas visada galite mum paskambinti, taip pat užsukti į mūsų ofisus Vilniuje ir Kaune.
UAB EMIGRA INC 2019-04-25 08:00:59
Laba diena, p. Aušra,
Malonu, jog žinote LR įstatymus. Juos žinome ir mes, todėl mūsų paslaugų teikimo sutartis atitinka visus reikalavimus ir joje aiškiai yra nurodyta, jog įdarbinimas yra nemokamas. Reguliariai teikiame ataskaitas darbo biržai, dirbame profesionaliai ir legaliai, atitinkame visas nuostatas pateiktas Tarptautinės darbo organizacijos konvencijoje dėl privačių įdarbinimo agentūrų bei turime reikiamas licenzijas leidžiančias dirbti šioje sferoje.
Esame UAB, todėl normalu, jog teikiame ir mokamas paslaugas, tokias kaip kelionės, būsto, pasitikimo organizavimas, dokumentų tvarkymas, tačiau kiekvienas klientas gali pasirinkti ar nori jas rinktis, ar ne, tai pažymi ir sutartyje su mūsų įmone.
Visi mokesčiai pas mus yra legalūs, nurodomi ir sutartyje tarp mūsų bei kliento.
Darbuotoja 2019-04-23 08:43:37
Pagal teisės aktus agentūros NEGALI IMTI MOKESČIO, NEI TIESIOGIAI, NEI NETIESIOGIAI, iš darbo ieškančio asmens. O šitie dar vieni, kurie rašo, kad įdarbinimas nemokamas (kas ir privalo būti elementariai pas visas tokias agentūras), bet kažkodėl kol jiem nesumoki tai nepradeda tvarkyt sutarties. 100€ depozitas, dar 100 sumoki paskui, ir šituos pinigus jie slepia po žodžiais paoildomos paslaugos, kurių tu kaip ir galėtum atsisakyti, bet jie neleidžia - arba susimoki, arba tavęs nedarbina. Gal laikas susisiekti su darbo inspekcija ar kitomis atsakingomis institucijomis, galėsiančiomis padėtis spręsti tokių apžorų norą susigrobstyt pinigus iš kiekvieno biedno žmogelio?
Laba diena, p. Aušra,
Giedrius A. 2019-03-15 11:43:37
Sveiki.Tikrai gera ir patikima kompanija.
Ačiū Giedriau! Mum svarbus grįžtamasis ryšys iš išvykusių klientų, tad labai džiaugiamės, kad likote patenkintas mūsų paslaugomis.
Aleksandras 2019-02-08 16:25:46
Nuostabi agentūra ir puiki komanda. Labai ęsu patenkintas, jog kreipiausi į jūs. Išpradžiu buvo tikėtasi blogesnio varijanto, negu dabar yra, bet niekas nenuvylė ir yra laikomasi visų duotų pažadų, apgyvendina gražioj vietoj, nuveža iš darbo į darbą, suteikiamos visos tinkamos salygos ir yra labai atsižvelgiama į darbuotojo poreikius. Ęsu labai dėkingas ir visiem rekomenduoju!
Sveiki Aleksandrai,

Džiaugiames, jog ledų fabrike Olandijoje jum sekasi gerai, taip pat esate patenkinti ir kitomis mūsų paslaugomis - būstų bei kelione. Ačiū, jog pasidalinote savo patirtimi, naudojantis mūsų įmonės paslaugomis, su kitais. Sekmės darbuose!
VIKTORAS LANIAUSKAS 2019-04-07 02:05:38
zadejo pagal sutarti surast darba dvieju savaiciu begij. sutarties neivykdzius ja nutraukiau ir parasiau prasyma grazinti sumoketa 100 euru avansa tai jau virs menesio laiko negali grazinti, kazkaip abejoju ar isvis nori grazinti. dabar laukiu atsakymo ir arba grazins arba kreipiuosi iskart i teisininkus. zmones pinigus paskutinius atiduoda kad isvykt uzsidirbt o cia dar tyciojasi.
Sveiki Viktorai,
avansas jum grąžintas, nes darbdavys jūsų nepatvirtino. Apgailestaujame, jeigu grąžinimas užtruko. Neabejoju, jog susisiekęs tiesiogiai, bei pasiteiravęs apie pateikto prašymo būseną, procesą būtumėt paspartinęs labiau nei rašydamas atsiliepimą internete. Telefonu bei el.paštu mes pasiekiami kiekvieną darbo dieną, tuo tarpu atsiliepimus internete skaitome retai.
Migle 2019-03-22 09:08:06
Turėdama reikalų iki kaklo pamiršau Jums padėkoti. Ačiū už darbo vietą, gyvenimo sąlygos nebuvo tokios prastos, kokių tikėjausi. Pati šios vietos nebūčiau suradusi. Išdirbau visą kontrakto laikotarpį ir tikrai nesigailiu įgijusi šią patirtį. Pradžioj abejojau Jumis, dabar galiu pasakyti, kad esate šaunūs!
Dėkojame Migle už mūsų darbo įvertinimą. Džiaugemės, kad patiko ne tik darbas Airijoje, bet ir būstas. Jeigu reikės mūsų pagalbos ateityje, drąsiai kreipkitės, mes visada laukiam sugįžtančių klientų! Sekmės
Ernestas 2019-02-08 16:13:06
Puiki agentura, istesejo visus savo pazadus, nemokamai apgyvendinimo, grazus tvarkingas namas, veziojimai is darbo i darba. Labai esu patenkintas, dziaugiuosi kad kreipiausi i juos.
Džiaugiamės galėdami pagelbėti! Ir labai smagu girdėti, kad jum viskas sekasi gerai. Sekmės darbuose!
teikiame ilgalaikę ir trumpalaikę paskolą. Siūlome garantuotas ir slaptas paskolas, kurių palūkanų normos yra 2% per metus, asmeninės paskolos, skolos konsolidavimo paskola, rizikos kapitalas, verslo paskola, įmonių paskolos, švietimo paskola, paskolos paskoloms paskoloms dėl kokios nors priežasties!

Esame patikima alternatyva banko finansavimui, o mūsų paraiškų teikimo procesas yra paprastas ir paprastas. Mūsų paskola svyruoja nuo 5 000, 00 iki 25 000 000, 00 eurų. Daugiau informacijos: Mes greitai tapsime individualiu, diskretišku, į paslaugą orientuotu paskolų, skirtų bendroms paskoloms, pasirinkimu. Mes pasikartojame, kai tradiciniai skolinimo šaltiniai nepavyksta.

Jei jus domina, ne
nedvejodami kreipkitės į mus su žemiau pateikta informacija

el. paštas: accessloanfirm2030@gmail.com
WhatsApp: +2347063721690

Sveikina
Taikymo paskolų departamento vadovas,
paskolą.
El. Paštas: accessloanfirm2030@gmail.com
Sveiki.Tikrai gera ir patikima kompanija.
Geros dienos ponai / ponia,
Ar jums reikia bet kokios rūšies paskolos, pavyzdžiui, verslo paskolos, asmeninės paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, automobilių paskolos, studentų paskolos, e.tc.
jei jus domina bet kokios rūšies paskolos, susisiekite su mumis šiandien (tffinance01@gmail.com), kad gautumėte paskolą
PASIŪLYMO APRAŠYMAS:

Artimųjų giminės adresas:
Reikalinga paskolos suma:
Paskolos trukmė (daugiausia 25 metai):
Paskolos tikslas:
susisiekite el. paštu: (tffinance01@gmail.com)
Sveiki, ponios ir ponai, ar jums skubiai reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos ar hipotekos paskolos? Jei taip, patariu susisiekti su „Sunshine Financial Group“ šiuo el. Pašto adresu (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), kad gautumėte paskolą

„Sunshine Financial Group“ yra visapusiška finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti Jūsų turtą, teikiant personalizuotą aptarnavimą ir patirtį.

Jei buvote taip sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų įstaigų, nebijokite, nes mes padėjo daugeliui asmenų ir organizacijų, susiduriančių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kai kreipiatės su SFGI, kreipiatės į patikimą įmonę, kuri rūpinasi jūsų finansavimo poreikiais. Jūs pasirūpinsite per visą procesą.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI;

- Taikyti bet kuriuo metu ir bet kur.
- Gauti grynuosius pinigus per mažiau nei 24 valandas
- Pasiskolinkite nuo 1000 iki 30 mln. Eurų
- Nėra paslėptų mokesčių.
- Maža 3% palūkanų norma
- Jūs gaunate galimybę pasirinkti grąžinimo datą - kas savaitę, kas mėnesį arba kasmet - 1-30 metų.
- Mes siūlome tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas paskolas

Jei jums reikia skubios paskolos per 24 valandas, prašome parašyti toliau nurodytą el. Laišką, jei norite gauti daugiau informacijos

El. Paštas: (sunshine_fginc@outlook.com)
El. Paštas: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp: +447903159998

Šilti linkėjimai
profesionalios paslaugos
puikiai pasirūpinta
na jejgu manote kad paklausti kiek laiko uzims laukti zmoniu kontaktu tai yra santazas, tai apie ka cia sneket?.vienu zodziu niekam nepatariu kreiptis i jusu firma.daugiau nenoriu su jumis diskutuot
elzbeta 2019-01-17 11:35:48
as paklausiau kiek laiko man lauktu kontaktus, jus atsaket kad esu problematiskas klijentas ir nutrauket sutarti.atsiprasau neesu lietuve, galejau padariti klaidu.bet del del kontaktu man buvo atsisakita ir pagrasinot mane paduoti i teisma
Nurodėme, kad galime kreiptis į teismą šantažo pagrindu po jūsų gauto laiško, kuriame nurodėte, kad jeigu nebus jums suteikti kontaktai, parašysite apie mus atsiliepimą, ką ir padarėte.
Jeigu turite klausimų, galite atvykti į ofisą arba pasiskambinti, tačiau šis portalas nėra vieta aiškintis kas, kaip ir kodėl, todėl diskusijos nebetęsime.
elia 2019-01-17 10:56:22
tai yra a*******i
elzbeta 2019-01-17 10:51:44
Aš kreipiausi į emigra, prašiau kontaktų su jais dirbančiais žmonėmis, man buvo paneigta, kad esu prieštaravęs asmuo ir jie gali pareikšti ieškinį, jie nedelsdami nutraukė sutartį.Būkite atsargūs žmonės, tai yra s*****i. Naktinis pamainas yra mokamas kaip šeštadienis, kaip ir paprasta diena.Šis darbas Belgijoje veikia gaminant ledus
Laba diena Elžbeta,
Prašėte suteikti jums jau išvykusių klientų kontaktus, nes norite išgirsti iš jų kaip sekasi darbe, ar viskas gerai. Jums buvo atsakyta, kad žinoma, be problemų, tik pradžiai turime atsiklausti darbuotojų ar jie sutinka su tuo, kad jų kontaktiniai duomenys būtų perduoti jums. Tuomet jūs pareikalavote gauti išvykusiųjų klientų kontaktus be jų leidimo, jūsų pačios žodžiai buvo, kad mes „privalome” Jums suteikti kontaktus, nes Jūs to norite ir nereikia jokių sutikimų. Yra visi el. laiškai įrodantys šį faktą.
Mes jums negalime jų suteikti, kol negavome patvirtinimo iš klientų. Tai pažeistų Bendrąjį Duomenų apsaugos reglamentą. Pastebėjus, kad nesuprantate tokio elementaraus fakto, nusprendėme atmesti jūsų kandidatūrą ir nepriimti jūsų darbui ledų fabrike, kuris, tarp kitko, yra ne Belgijoje, o Olandijoje.
Dėl tolimesnio neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK.
Meredita 2018-11-22 01:19:37
Tai kaip cia suprast sita agentura patikima ar ne? Puse komentaru bloga puse gera :D
Kas nori dirbt dirba ir nedejuoja svarbu darba randa pinigus uzdirpt gali as to noriu as ano norejau nesuprantu tokiu
Meredita 2018-11-22 01:19:37
Dar karta įkeliu ištrinta komentarą, kuri jau buvau parašius-dabar tik su papildymu-papildymas yra parašyta bendrai visiems
...ar ši agentūra patikima....-ištikruju labai geras klausimas....manau, kaip kam pasiseka....galiu papasakoti tik savo istorija ir ką teko išgirsti per kelis mėnesius, ieškant darbo užsienyje....
Paminėsiu pradžioj, lietuviu agentų dirbančių UK (nes pati norėjau grizti į UK dirbti, ten esu gyvenus 12 metu) įdarbinimo agentūrose, frazes- turiu žinutės susirašinėjimo, cituoju- nei viena agentūra, nei vienas agentas, dirbantis, net tos šalies agentūroje, negali Jums garantuoti jokio pastovaus ir ilgalaikio darbo.Pati pagalvokit, ko pati nelabai apgalvoti spėjau, nes................tik vėl nuvažiavus, per naują, teko suprast, kaip ir čia Lietuvoje, pvz, pradėjus bet kur dirbti - gal Jūs netiksite darbdaviui, gal jums netiks įkalbėtas darbas, jai tiksliai nežinot darbo pobūdžio, o jis nupiešiamas, kitokiomis spalvomis, nei yra ištikruju- gali būt daugybė faktoriu- niuansu, apie kuriuos, Jūs neinformuoja ir taip pat Jūs nusivylėt ne tokio darbo pasiūlymu, juk buvo sakoma viena, o atvažiaves sužinai, kad taip nėra ir aišku darbdaviams galite netikti ar neįtikti, gali Jums duoti darbo kada reiks Jiems, bet ne pastoviai, kas pvz daroma buvo šokolado fabrike EMIGROS siūlomam darbe, dėl kurio skambinausi ne vieną kartą, derinausi laiką, kelis kartus, nes gyvenu už +250 km, atstumas važiavimo nemažas buvo, klausiau ir domejaus, tik dėl šio darbo, nes tai buvo mano svajonė-noras, pasirinkimas pačios, o ne ju....., dirbti būtent tokio pobūdžio fabrike, bet deja.... jau tada turėjau suprast, kad kažkas ne taip, bet iki galo, gali suprast tik tada, kai papuoli į faktus,..... Pasirodo šitam darbe-mano pasirinktam-šokolado fabrike, kur siūlė -net per CV banke buvo įdėtas skelbimas, darbas duodamas, tada, kada reikia fabrikui, vieną kartą, nepakėlus ragelio, kai skambina, pvz miegant po naktinės, būnant duše ir panašiai, gali netekti darbo, perskambinus, pasakys ačiū nereik ir gali nesulaukti daugiau skambučiu, kas būtent nebuvo pasakoma, ką jau turėjo pasakyt tel, kad nereiktu važiuot tokio atstumo, bet turbūt-gal jų yra tokia prisiviliojimo taktika-atvažiuos, atkalbėsim, kad sunkus darbas ir panašiai, nes paklausus, atvažiavus konkrečiai, - taip ir negavau atsakymo, kode! negaliu važiuot dirbt į šokolado fabriką..., pasiūlysim"" pelningesni, geresni "" ir ttt bet deja, manau, kiekvienas turi teisę rinktis darba, toki, koks jam labiau yra tinkamesnis, pvz man, žinant apie save daugiau, nei "žinovė "direktorė Agne, aš rinkaus darbo pobūdį, kuris atitiko mano sveikatos būklę, mano pomėgį ir ttt man stovėti pvz vietoj ir dėlioti saldainius yra lengviau, nei kaip DIREKTORES AGNES "" nusviestam darbe geram""BOOHOO drabuziu sandėlyje- bėgioti po sandėlį, kažin kokio dydžio, surenkant 70 daiktu į valanda su troliu, kuris yra po aštuonis stalčius, trijų eilių, svoris gal kokia apie 30-50 kg, o dar daiktu prisideda ir tokios, pusiau automatizuotos sistemos nera- nes ant trolio nėra mygtuko, kurį paspaudus, trolis važiuoja pats, o pats tik kryptį reguliuoji, darbas 12 valandų, nesvarbu, kad tris dirbi, tris ilsiesi, batus duoda, su kuriais, gali po 12 valandų bėgom, gali likti ir be kojų-gali pats pirkti, bet tik atvažiavus už gerus -patogius batus, išleisti reiktų dar apie 70 svaru, reikia fiziniu jėgų, ir ištvermės, kai sakė Simona - yra jos komentaras, ji sako, aš jauna, buvau pripratusi sunkiai dirbti, vietoj negaliu pastovėti, be to jai Eligija, tikrai viską nuo A iki Z išaiškino, nieko nemelavo, nepagražino, ji žinojo tiksliai, kad važiuoja skenuot prekės, rinkti internetinį užsakymą ir panašiai, sako dar reikia ir laiptais pabėgioti, nes pvz renki vienam aukšte, sako eik į kitą ir bėgi, kad tilptum į laiką, kad surinktum norma, o jai nesurenki, trys įspėjimai ir po trijų mėnesių ilgiausia, jai ištempi ir įtinki, atleidžia, o jai neįtinki, gali atleisti ir anksčiau, štai toks patikimumas ir ""lengvo, gero darbo "" vergų dalia, tikroji vergovė, nes pirmą kartą teko pamatyti, kiek esu gyvenus UK tokį išnaudojimą, teko 2004-2005 dirbti per agentūras, kai tik nuvažiavau, bet to, ką pamačiau tam sandėlį, tai plaukai Šiaušės žiūrint į žmonės, vos ne bėgančius su didžiausiais vežimais, vyrams dar vyrams, jauniems žmonėms dar dar - nesvarbu, kad jaunos mergaitės nuo persitempimu, neleistino svorio, gali neturėti ateiti vaikų, kas EMIGRAI, juk ne jie ir ne jiems reik išleist vaistams daug daugiau nei uždirbo ir dar neaišku kuo pasibaigs, bet -"" geras, lengvas darbas" vergija, o ne darbas, vergų "" rojus "" tas darbas vadinasi, kaip iš vis dar toks pavadinimas-darbas -kaip is vis daugybėj panašių darbų yra duodamas toks pavadinimas -darbas..., ponu lažas - vergija, tikrasis toks turėtų būt pavadinimas.....apie Simona pabaigsiu, tai ta mergaite ji žinojo tiksliai, kur važiuoja, kokį darbą dirbs ir panašiai, tik gyvenimo sąlygos, jai pasitaikė siaubingos, tik dabar nesenai, ji jau skaito, kad gyvena normaliai, bet man tas normaliai, tai dar pakraupimas nuo tokio "" normaliai""pradžioje, kol nesigilini, taip, atrodo normaliai, bet tik pradžioje.......jie nori, kad jie surastu nuoma, nes jų agentams, reikia mokėti 120 "" administracini mokestį ""ir taip iš Jūsų vėl papildomai užsidirbti.... ir turi priimti, nesvarbu kokį būstą, nes prieš išvažiuojant, pasirašai "" sutikimą""., o istikro, dar viena pasinaudojimo firma, kuriant patiems "" geradariams "" geresni ir patogesni - turtingesni gyvenimą, o vergai tegul džiaugėsi, kad ""duodam- surandam, padedam susirasti darbą, būstą... ", tad jų apmokami 120 administraciniu mokesčių gyvenami būstai yra tragiški- jų jau "geriausi "" yra tragiški ir dar mokėdamas toki mokestį neturi teisės, nei pasirinkt, nei kažką pasakyti, nei kažko pareikalauti - pvz švariu sienų, švariu lovų, su švariais čiužiniais, spintų ne medžiaginiu su komodom, į kurias žmogui pvz atvažiavus metam, susidėti keturių metų laikų drabužius, kitus daiktus, batus neaišku kur, nes spinta medžiagine, krenta įdėjus kelis daiktus, komoda medžiagine su stalčiais neatsidaro ir neužsidaro, sienos baisu pagalvė padėt prie sienos, virtuvėj kvapai tikrai ne apetitą keliantys, nes valgomajame stovi baldai išmesti kitų, kurie yra prasmirdę ir neišvalyti, neskaitant, kad pelėsio taip pat yra, nežymiai, bet yra, kas turi uoslė, tas tikrai jaučia, o dar nustebino --, tam " geram būste" skalbimo mašina, lauke, supelijusi, kažkieno išmesta, sena - tad tokios""" pačio geriausio būsto privilegijos"" o kambarių dydžiai, įvairūs, pvz man laikinai paskirto kambario dydis- lova- tarpelis gale koju -kokia 30 cm, tarpas nuo lovos ir sienos-praėjimui - iki kurios tarpe, stovi spinta, komoda- gal tegul būna apie metrą-, nematavau, bet abejočiau, kad tiek yra, bet tegul būna maždaug tiek, nu iki 120 ir kur stovi lova iš kitos puses iki sienos nuo lovos, yra kaip tarpas kokiu 40 cm, tai toks " pačio geriausio būsto, kambario, gerumas " ir dar kaina, taip ir nesupratau ar -70 -75, nes, tas kambarys, buvo prizadetas, kitai moteriai, man " leido "" pagyventi iki kol ji atvažiuos, kelias dienas, kaina sutarti viena, mokėjo ta moteris kita atvažiavus, sutartis iš vis net nesuprasi kokiam kambariu buvo sudaryta......., kaip ir pasirašiau Lietuvoje, darbo sutartį su vienu atlyginimų, nuvažiavus ten su kitu, vienu žodžiu.-smulkmenos atrodo, bet jau daug ką gali pasakyti apie patikimumą ir visa kita šios agentūros ""tarpininkavimo-neidarbinimo mokesti"".ir viska......aš pati niekad neskaitydavau, iki šiolei komentarų, bet po šito įvykio, patarimas visiem, būtinai skaitykite, žiūrėkit ką rašo vieni ir kiti, lyginkit ir aiskinkites, kaip yra ištikruju, 'nuostoliai pvz man yra labai dideli - Už"" neidarbinima"", "" tarpininkavimą""300 - "" nuolaida"" padarė, nes atvykau, ne dėl to darbo, nes dėl to-būtent šio, kur nupiešė, tokiom ""graziom spalvom"" niekad nebuciau vykus, nes apie darbus, drabužiu sandėliuose, žinojau labai gerai, mano pazistama, dirbo ir pastoviai skųsdavosi, kad labai sunkų, bet ją tik laikė, atlyginimas -daug didesnis, nei šiam sandėli, tik dėl to temdavo.....-bet ne viskas nuperkama deja pinigais, kaip įsivaizduojama.....dar pamiršau paminėti, teko dar vietoj, nuvažiavus, susitikti agente lietuvių, kuri šiam sandėlį yra dirbus prieš kelis metus, tai sake tikrai buvo labai gerai, nebuvo nei normu tokiu, dirbdavo po 8 valandas, niekas niekur neskubėdavo, visi sutardavo ir ttt, o dabar pati girdėjusi, kad neįmanomos sąlygos ir tttt, kad paskutiniai metai tokie, taip pasikeitė viskas.....anksčiau sakė, taip nebuvo ir dar dėl skenerio, reik būtinai turėti gerą regejima, nes skaičiukai nepasididina skenerio ekrane arba akinius nešioti, bet yra, kurie negali nešioti akiniu, kad akys dar labiau nenusilptu, kaip man pvz, ir skenerio svoris, kuri reikia dėtis ant rankos, pas kurį silpnesnės rankos, kuris gal gyvenime daug dirbęs fizinio darbo, turi kažkokias rankų tirpimo problemas ir panašiai, tai irgi reiktų gerai pagalvoti ar rankos atlaikys, ne tik kojos, nuo bėgiojimo su kažin kokiu svoriu - trolio su daiktais, nes skenerio svoris tikrai ne šimtas gramų...rašau nuostolius, kad suprastumėt, važiuodami per šitą ""gerąja"" agentūra, ką galite patirti - kaip minejau300 man, kiti moka 350, toliau, jai važiuojat mikriuku į abu galus po 130*2=260 euru, kelione -kiekvienam individualiai, kelione iki agentūros -70 euru, toliau man kainavo, atgal autobusas iš Kauno, paskui dar iki namų 15+20=35, paskui išlaidos ten, kurių jau neskaičiuoju, tel planas pakeistas į kitą, metams, mokestis mėnesinis padidėjęs, kurio grizus, jau negalėjau pakeisti į buvusį ir aišku būtų dar kainavusi nuoma, bet už ją turėjo susimokėti ponia direktorė, kuri buvo jau informuota kita mano atvykimo dieną, kad melagingai pateikė informacija, bet sugebėjo panaudojus savo "galia"pasinaudodama savo tarnybine padetim, panaudojus psichologini smurtą-galima įvardyt įvairiai, man tai psichologinis smurtas - girdžiu ką noriu, pasakius apie sveikata, , kad darba kita pasirinkau, žinodama savo sveikatos būklę, o šito niekad nebuciau rinkusi, pavadino bėdų maišų, girdžiu ką noriu ir ttt..- daug "" stebuklu geru "" dar išgirdau iš "" direktorės"" lūpų, kuri būtent pati žlugdo savo "" verslą "" su melu ir naudojimosi kitais, pateikdama neteisinga - klaidinančia informacija ir dėl nuomos, jai net buvo pirmadienį rašomos žinutės, kaip ir dėl darbo sužinojimo tikro pobūdžio, nes penktadieni, kaip isdrysau, jai kažką sakyt, jai dar nebuvau apmokymuose ir nepabandžiau dirbt, tai pirmadienį, jau buvau pabuvojus ir mokymuose ir pradirbusi naktį, tad......o dėl girdėjimu..... tą patį pasirodo, apie darbo pobūdi girdėjo ir kita moteris, kuri jau buvo atvykus prieš mane dvi savaites ir buvo jiems pasakyta tos moters, kad pamelavot, tai pasakė, kita agente - neišsigalvok Lina, juk nesunku, nesunku ir baigėsi skambučiai ir ji sako - ką aš galiu viena padaryt, tai dabar ji ne vieną ir manau, tokiu per 8 šios agentūros egzistavimo metus, atsirastu ne vienas.Tad tokia ""patikimumo"" mano istorija ir patirtis su čia agentūra.
O pabaigai, nusišypsojimui : ((((:) dievas net atsiuntė sapną su ausim didžiausia ir kiaulės kriuksėjimu į ausį -- kad "" girdžiu ką noriu "" - ir sako va matai kaip "" gražiai ""..... prikriuksejo tau....bet šiaip, , tikrieji paršiukai yra vargšai, jie šitam sapne tik buvo paimti, kaip įrankis, parodyt, kokia ""tiesa ""skleidžiama... "" geradariai - pagalbininkai "" keliantys save aukščiau kitų, ka būtent kalba..- """ vergų "" kur be tų vadinamų vergų, nebūtų nei vieno verslo, nei vieno "" turtingo "" gerai gyvenančio "" verslininko "" jai jiems kiti neuždirbtu pinigų, savo kruvinų darbų ir visa vergija sukurta, tad tokia patirtis su šitą agentūra ir nuostoliai - 300+70 +130+130+15+20=665, neskaitant kitų išlaidų už tel, kur turėsiu metus laiko mokėt papildomai ir kitu išlaidu, kurių neturėjo būt -tad jai negaila tiek pinigu, tada galit rizikuoti -yra visokiu ""darbu "" pas juos -įvairiausiu vergovės sukurtu "darbo pobūdžiu ", 0 pasilieka dirbti arba jauni ilgesniam laikui arba, kaip Simona, kuriems dar tas lakstymas ir tempas pagal jėgas, nes turi didelį tikslą, kai ji sakė, arba kai Lina dirbo, tada, nes neturėjo pasirinkimo visai, nes maža mergytė namuose palikta, vyras išvis neduodantis nei cento, o jai reikia pasirūpinti mažytė ir savimi, tad ir tai ji sakė, nežinau, kiek istemsiu, sako vos kojas pavelku, ji dar jaunesnė, nepersidirbus sunkiu darbu, bet yra smulkute, mažutė, tai ją tas trolis vežioja, ne ji ji., kaip ir mane - trolis, ne aš jį......mazesnems, smulkesnėms moterims ir dar jai dirbe per gyvenimą -isvarge nemažai, tas trolis, gali būt, kaip 100 kg svoriu tempimas -kur vyras 100 kg stumdo toki troli, o kur moteris vos 50-60 kg sverianti.Norėjau atsakyti į Jūsų komentarą ir ka teko pačiai patirti-pamatyti savo pačios akimis, o ne kalbom kitų ir ką sakė agentes lietuvės, dirbančios įdarbinimo agentūrose UK-niekas Jums negali prizadet darbo, nes šiandien gali reikti, o ryt jau ne ir galit netikti ar Jums gali netikti -nevažiuokit per jokias Lietuvoje esančias agentūras, nes po to visi ateinat pas mus ieškot darbo, mes negalim Jums prazadet darbo pastovaus, o jie, tuo labiau Tad tiek, gavosi ilgas paaiškinimas, bet jai norisi paaiškinti aiškiau, trumpai neiseina, o jai iš vis dar smulkiau, tai gautųsi kažin kokio jau ilgio vos ne romanas, bet tik su siaubo elementais : (((:)
P.s.ir laukiu laiško -atsakymo, kuris turėjo būt duotas per 30 dienų, ką būtent ir savo komentare direktorė Agne parašė, bet kol kas, jokio atsakymo, nes 23 dieną buvo mėnuo jau praėjęs...tad tiek apie patikimumą ir atsiprašau už kažkokias klaidas, nes labai pavargo akys, jau nelabai matau ka parašiau, tikrindama tekstą.
P.s. Tikiuosi, kad si karta neistrins komentaru!!!
Valerija 2018-12-13 14:24:55
Tariausi dėl darbo DHL sandėlį Leicester mieste, prieš tai praradau visą mėnesį, kol įmonė delsė su darbu Lutone, kur iš pradžių pasirinkau darbą. Galiausiai susitarėm, kad važiuoju į Leicester į DHL sandėlį, sutartis pasak įmonė turėjo būti pasirašyta 08.12.2018, darbas turėjo prasidėti nuo pirmadienio 10.12.2018.Dabar yra 13.12.2018, sutarties nėra, darbo nėra, sako kad apmokymų irgi nėra ir nebus, kadangi trūksta žmonių, nors įmonėje mane tikino, kad apmokymai prasideda nuo pirmadienio ir viskas yra jau suderinta!! Pasiūlė darbą su mažesniu uždarbiu ir visiškai ne tą, kurio tikėjausi ir kurio reikėjo!!!Tai už ką buvo sumokėti pinigai, neaišku!Taipogi tikino jog jokios darbo aprangos nereikės, kadangi darbdavys viskuo aprūpins ir tik nuėjus į agentūrą jau Leicesteryje paaiškėjo, jog viską turėjau vežtis patį, ir nekas niekuo čia neaprūpina! EMIGRA VISIŠKAI neatsako už savo žodžius, tikrai dalija tuščius pažadus!! Pinigai yra išvaistyti veltui, aš visiškai negavau to, už ką mokėjau!!!Skambinau šiandien (13.12.2018) su skundą dėl neatliktų įsipareigojimų, žadėjo, jog toj viską išaiškins ir perskambins ir jau dvi valandos kaip dingo!!! Pinigai yra sumokėti veltui, tikrai nepatariu su jais prasidėti, būkit budrėsni!
Laba Diena Valerija,
Jūs vykdot savo sutarties įsipareigojimus ir informuojate mus apie neatitikimus. Mes vykdome savo įsipareigojimus ir stengiames juos pašalinti. Nesate palikta likimo valiai, laikinai jums yra pasiūlyta keletas pasiūlymų kol DHL pradės priminėti darbuotojus vėl. Tolimesnės diskusijos čia netęsime, tam yra vadybininkė, telefonas bei emailas.
Mindaugas 2018-12-01 13:38:47
As kreipiausi konkreciu darbo pasiulymu, kuris buvo paskelbtas internete. Tai ne as atmeciau jusu pasiulyma, o jus to pasiulymo isvis neturejote, kai uz ji buvo sumoketas avansas 100 euru. Toliau neskaiciau, nes privelet nesamoniu siekiant pagrazinti visa situacija. Ka domina patirtis su Emigra, gali susisiekti su manimi per skype carlosmasserati
Sveiki, Mindaugai. Turime visus el. laiškus kurie buvo jums siųsti ir kuriuos jūs siuntėte mums, tad tiek jūs, tiek mes žinome, jog gavote konkrečiai tą pasiūlymą dėl kurio kreipėtės ir dėl tolimesnio neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK.
UAB Emigra Inc 2018-11-27 16:51:01
Laba diena Mindaugai,
Kreipėtės į mūsų kompaniją dėl darbo logistikos sandėliuose Tilburg mieste, Olandijoje. Iš mūsų pusės konkretus pasiūlymas Jums buvo pateiktas per laikotarpį nurodytą sutartyje, konkrečiai Tiburg mieste, logistikos sandėlyje, kur ir norėjote, tačiau jūs pasiūlymą atmetėte ir atsisakė mūsų paslaugų nenurodęs jokių priežasčių, nepateikęs nei vieno klausimo dėl apgyvendinimo ar kt. Siūlėme perkelti išvykimą kitai savaitei jeigu nespėjate, tačiau vis tiek atsisakėte vykti, todėl jūsų atsiliepimas šiuo atveju yra visiškai neatitinkantis realybės.
Darbuotojai kompanijoje dirba ne pirmi metai, todėl vėlgi neaišku pagal ką sprendžiate apie darbuotojų kaitą. Darbo metu visuomet atsakome į skambučius, o jei negalime atsiliepti, perskambiname. Žinoma, jei skambinate po darbo valandų perskambinate sekančią darbo dieną.
Mindaugas 2018-11-12 20:52:49
Pardavineja darbus, kuriu realiai net neturi. Emigrai tik svarbu kuo greiciau "prastumti preke". Sutartis - ribotos atsakomybes, uz nieka neatsako, realios info apie apgyvendinima neisgausit, mat Emigra tik konsultuoja apie apgyvendinimo galimybe. Imoneje dazna darbuotoju kaita, neatsako i skambucius.
Laba diena Mindaugai,
Martynas 2018-11-12 14:46:39
Su draugu pasinaudojau Emigros paslaugomis. Is esmes, pati Emigra yra absoliutus akiu dumimas. Nelabai gali tiket praktiskai niekuo, ka jie sako. Pradedant nuo pradziu - isvaziavome dirbti su kontraktais rubu sandeliams. Kai atvaziavome i vieta, supratom, kad nelabai isvis kazkas zino, kas mes tokie ir kad isvis turejom atvaziuot. O ir musu kontraktai pasirodo nk nereiske, nes dirbsim visai kitur.
Taip pat, klausem emigros, ar tikrai mus idarbins tiesioginis darbdavys, tikino, kad taip, o is tiesu, tu susimoki 250eu tiesiog uz kitos agenturos kontakta, kuriai tave permeta :) Jei galvojat naudotis emigra, rastelkit man, galiu uz 100 ta pati padaryt :DDD
Taip pat apsimelavo su uzmokesciu, ne didele beda, bet still, gali buti nemalonu, kadangi atlyginima pazada pirmaja savaite, o tiesa tokia, kad pirma apmokejima gausite tik po dvieju savaiciu (jei atvaziuojat su 50euru kaip siulo emigra, gali but sunkoka istempt tas dvi savaites, ne viena). Is esmes, pati emigra NIEKO NESUDERINA, tik pasiima pinigus ir duoda jums atsieit kontrakta, su kuriuo jums ramiau vaziuot, bet is tiesu jis nelabai ka reiskia atvaziavus i vieta :D
Laba diena, Martynai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Apmaudu, kad gavote Jūsų lūkesčius neatitinkančią informaciją. Mes negalime daryti įtakos pasikeitusiai darbdavio pozicijai dėl tam tikrų sąlygų, todėl tikime, kad sprendimą priimti naują darbo pasiūlymą ar jo nepriimti padaro pats kandidatas. Tiesa, kad vykote darbui drabužių sandėlyje, tačiau prieš išvykimą buvote informuoti, jog esant galimybei galite būti perkelti į kitą sandėlį Amsterdame ar kitur, kur atlyginimas yra kur kas didesnis nei drabužių sandėlyje, su kuo ir sutikote, todėl manome, jog rezultate gavote geresnes sąlygas nei pradinės.
Kalbant apie žinojimą/nežinojimą apie kliento atvykimą, kiekvienas klientas yra derinamas individualiai, taip užtikrinant sklandų atvykstančiųjų priėmimą. Apgailestaujame, jei atvykus susidarėte kitokį įspūdį, po jūsų atsiliepimo susisiekėme su Olandijos kompanija dėl šio aspekto gerinimo sąlygų.
Gaila, jog nesusisiekėte su mumis tiesiogiai iš kart po faktinių aplinkybių paaiškėjimo, kaip esate įpareigoti pasirašytoje paslaugų teikimo sutartyje. Mums yra svarbus grįžtamasis ryšys ir su šia atranka susijusios detalės, todėl jei su mumis nesusisiekiate, mes nežinome, kad kažkas yra ne taip.
Visuomet esame linkę padėti klientui, todėl ateityje jei turėsite klausimų ar kitų pastebėjimų - prašome kreiptis į mus tiesiogiai el. paštu info@emigra.lt
Sveiki, zadu vaziuoti i Ispanija. Kadangi keliausiu viena buciau labai dekinga jeigu susisiektumete su manimi kas jau buvo arba planuoja vykti i Ispanija. Labai lauksiu jusu patarimu justyna.pauline@gmail.com
Sveiki, isidarbinome per emigroje dirbancia mergaite, Aureja, tiesiog viskas vyko labai sklandziai idarbino, apgyvendino pagal musu lukescius darbas geras gyvenimo salygos geros uzdirbame kaip ir buvo nurodyta sutartyje saunu siulyciau kas nori rimtai dirbti ir uzsidirbiti drasiai rekomenduoju sia imone ir sia mergaite.Sekmes jums ir dekojame, kad musu nenuvylete !
Su drauge vykome į vieną iš Ispanijos salų. Esam ganėtinai jaunos (20m.), tai ir ganėtinai naivios. Viskas, ką žinojom būdamos dar Lietuvoje, tai, kad gyvensim nemokamai ir gausim nemokamą maitinimą. Žodžiu, visi mūsų uždirbti pinigai lieka mums ir dar gyvenam Kanaruose. Viskas skambėjo tiesiog per gerai, bet vis tiek surizikavom su slapta baime, kad gal čia mus ir parduos dabar, bet musispjovėm, ai nuotykis. Pasirašėm 3mėn. trukmės kontraktus ir išskridom. Ir tai buvo vieni nuostabiausių mėnesių gyvenime.
Oro uoste mus pasitiko restorano, kuriame dirbome, direktorius su labai draugiška dukryte, nuvežė mus į naujus mūsų namus. Gyvenom dviejų aukštų bute su fantastiška terasa jaukiems vakarams su draugais (5min iki darbo vietos). Šiaip visas butas buvo liuksiškas, juo dalinomės su dar dviem praktikantais, kurie irgi LIKIMAS buvo lietuviai. haha. turėjom atskirus kambarius, viskas labai gerai.
Darbas buvo nesunkus, grįžusios į Lietuvą supratom, kad nerealiai aptingom ten, nes nuoširdžiai - jausmas toks, kad atostogaujam ir gaunam pinigų už tai. Bet čia tikrai mūsų pačių nusiteikimo reikalas, nes visiškai nebijom sunkaus darbo, kartais reikėdavo ir vieną kitą valandą pasilikt po darbo, kad susitvarkytume. Bet vis tiek, viskas buvo gerai. Kolektyvas - fantastika, naujų pažinčių - šimtai. Kadangi, vykom ten pavasarį, per vasarą jau susitikau su draugais iš UK ir Prancūzijos, su kuriais būtent Kanaruose ir susipažinom, taigi, pasaka vis dar tęsiasi.
Agentūra savo darbą atliko PUIKIAI (per silpnas žodis). Šiuos reikaliukus tvarkėmės su Egidija, kurios niekada nepamiršim ir dabar, kai vėl ateina žiema, o mes norim vasaros, iškart susižiūrim ir žinom, kam paskambint, kai mesim darbus, kuriuose dabar dirbam. Net nežinau kaip įvardyt tą nuostabią merginą, mums ji buvo kaip draugė. Prieš kelionę labai drąsino, vos tik išvykom irgi palaikėm ryšį, klausė kaip mums sekasi ir ar viskas gerai. Su kiekviena diena mums buvo tik geriau ir geriau ten, ir labiausiai už tai norėjosi dėkoti būtent Egidijai.
Tiesiog AČIŪ. ŠIMTAS AČIŪ EGIDIJAI IR VISAI KOMANDAI. AČIŪ, KAD ESAT IR TAI, KĄ DAROT, DAROT TAIP ATSIDAVĘ IR SU MEILE. A Č I Ū.
Ar kartosim? Taip, iškart po naujų metų!
Atsiprasau uz savo komentara del agenturos veiksmu. Su laiku viskas yra sutvarkoma. Pradziai visur sunku.
Jevgenij 2018-07-03 23:46:45
Atvykstant i sali kompanija tave pamirsta ir isbraukia is sarasu
Sveiki Jevgenij,

Jums išvykus bandėme su jumis susisiekti, pasiteirauti kaip jums sekasi ir ar viskas gerai, tačiau jokio atsako nesulaukėme. Iš darbdavių žinome, kad viskas, kas liečia darbą, yra gerai. Jeigu kyla kažkokių klausimų - skambinkite, visada esame linkę padėti.
Atvykstant i sali kompanija tave pamirsta ir isbraukia is sarasu
Sveiki, zadu vykti per sia agentura i anglija, jei kas esat buve gal galit pasakyt kaip viskas yra is tiesu. Gmail ovis995@gmail.com
Sveiki kas vyktate y Anglus 28d.
laba diena, kas vykote i Airija, grybus ar salotas nesvarbu, kokios ten salygos?
Dirba operatyviai, atsižvelgia į kliento norus bei poreikius, atsako į visus oškilusius klausimus. Esame dėkingi.
Dėkui Emigra agentei Agnei.Vykstu per šią įmonę ne pirmą kartą, puiki patirtis Ispanijoje.Viskas sklandžiai sutvarkoma, labai patenkinta pasiūlymais, agentė padeda kiekvienam žingsny.Vyskas būvo įvykdyta kas nurodyta darbo pasiūlyme.Abiem atvejais sklandus išvykimas suorganizuotas dviejų savaičių bėgy.Profesionali įmonė.Tikrai didelis Ačiū!
Dauguma komentarų rekvizitai.lt portale yra neatitinkantis tikrovės; vartotini žodžiai apie įmonę yra mažų mažiausiai neprofesionalūs, tik parodantys jūsų pačių neišprusimo lygį. Čia su kiekvienu internautu tikrai nediskutuosime, tačiau informuojame, kad:
Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK:
2.24 straipsnis. Asmens garbės ir orumo gynimas
8. Šio straipsnio taisyklės taip pat yra taikomos ginant pažeistą juridinio asmens dalykinę reputaciją.

Įmonė turi teisę kreiptis į teismą dėl dalykinės reputacijos gynimo, turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo (atsiradusios, ryšium su jūsų sleidžiama neigiama, bei tikrovės neatitinkančia informacija).
Todėl nenustebkite gavusi registruotą laišką, kuriame bus prašoma pateikti paaiškinimus raštu, kurie vėliau bus nagrinėjami teisminio proceso tvarka.

Viešai vertinant juridinio asmens veiklą advokatų profesinė bendrija rekomenduoja atminti, kad klaidinančios informacijos ar nesąžiningos nuomonės ir kritikos skleidimas gali būti suprantamas kaip dalykinės reputacijos pažeidimas, todėl nesant objektyvių duomenų apie skleidžiamos informacijos ar nuomonės atitikimą tikrovei, patartina tokių žinių neskleisti.
Velniu melagiu aferist landine
2018-04-18 23:24:17 IP 92.221.170.11
Visems snusiplajaut ant samdoma arbutoju bando tik apgauti
Pazadukai ir melagai sita agenturai ima pinigis a*******i uz registravima o darbo nesiulo dingta su pinigais

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

"Aušros Maldeikienės traukinys" į laisvą vietą Seime kels R. Žemaitės kandidatūrą 05-27 15:23
"Aušros Maldeikienės traukinys" lyderei laimėjus Europos Parlamento (EP) mandatą į atlaisvintą vietą Seime Žirmūnų apygardoje kels Rasos Žemaitės kandidatūrą.
D. Grybauskaitė pažadėjo paramą G. Nausėdai
D. Grybauskaitė pažadėjo paramą G. Nausėdai 05-27 15:10
Išrinktajam prezidentui Gitanui Nausėdai ruošiantis užimti aukščiausias pareigas šalyje kadenciją baigianti valstybės vadovė Dalia Grybauskaitė pažadėjo savo ir dabartinės prezidentūros komandos...
G. Surplys: atsakysiu į visus G. Nausėdos klausimus
G. Surplys: atsakysiu į visus G. Nausėdos klausimus 05-27 14:48
Išrinktajam prezidentui Gitanui Nausėdai dar kartą pareiškus apie ketinimus užduoti papildomų klausimų žemės ūkio ministrui Giedriui Surpliui, šis teigia laukiantis susitikimo ir yra pasiruošęs...

Kur atostogausite šią vasarą?