Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB EMIGRA INC

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EMIGRA INC

Atsiliepimai apie UAB EMIGRA INC

Parašyk savo nuomonę apie UAB EMIGRA INC

Tariausi dėl darbo DHL sandėlį Leicester mieste, prieš tai praradau visą mėnesį, kol įmonė delsė su darbu Lutone, kur iš pradžių pasirinkau darbą. Galiausiai susitarėm, kad važiuoju į Leicester į DHL sandėlį, sutartis pasak įmonė turėjo būti pasirašyta 08.12.2018, darbas turėjo prasidėti nuo pirmadienio 10.12.2018.Dabar yra 13.12.2018, sutarties nėra, darbo nėra, sako kad apmokymų irgi nėra ir nebus, kadangi trūksta žmonių, nors įmonėje mane tikino, kad apmokymai prasideda nuo pirmadienio ir viskas yra jau suderinta!! Pasiūlė darbą su mažesniu uždarbiu ir visiškai ne tą, kurio tikėjausi ir kurio reikėjo!!!Tai už ką buvo sumokėti pinigai, neaišku!Taipogi tikino jog jokios darbo aprangos nereikės, kadangi darbdavys viskuo aprūpins ir tik nuėjus į agentūrą jau Leicesteryje paaiškėjo, jog viską turėjau vežtis patį, ir nekas niekuo čia neaprūpina! EMIGRA VISIŠKAI neatsako už savo žodžius, tikrai dalija tuščius pažadus!! Pinigai yra išvaistyti veltui, aš visiškai negavau to, už ką mokėjau!!!Skambinau šiandien (13.12.2018) su skundą dėl neatliktų įsipareigojimų, žadėjo, jog toj viską išaiškins ir perskambins ir jau dvi valandos kaip dingo!!! Pinigai yra sumokėti veltui, tikrai nepatariu su jais prasidėti, būkit budrėsni!
Mindaugas 2018-12-01 13:38:47
As kreipiausi konkreciu darbo pasiulymu, kuris buvo paskelbtas internete. Tai ne as atmeciau jusu pasiulyma, o jus to pasiulymo isvis neturejote, kai uz ji buvo sumoketas avansas 100 euru. Toliau neskaiciau, nes privelet nesamoniu siekiant pagrazinti visa situacija. Ka domina patirtis su Emigra, gali susisiekti su manimi per skype carlosmasserati
Sveiki, Mindaugai. Turime visus el. laiškus kurie buvo jums siųsti ir kuriuos jūs siuntėte mums, tad tiek jūs, tiek mes žinome, jog gavote konkrečiai tą pasiūlymą dėl kurio kreipėtės ir dėl tolimesnio neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK.
UAB Emigra Inc 2018-11-27 16:51:01
Laba diena Mindaugai,
Kreipėtės į mūsų kompaniją dėl darbo logistikos sandėliuose Tilburg mieste, Olandijoje. Iš mūsų pusės konkretus pasiūlymas Jums buvo pateiktas per laikotarpį nurodytą sutartyje, konkrečiai Tiburg mieste, logistikos sandėlyje, kur ir norėjote, tačiau jūs pasiūlymą atmetėte ir atsisakė mūsų paslaugų nenurodęs jokių priežasčių, nepateikęs nei vieno klausimo dėl apgyvendinimo ar kt. Siūlėme perkelti išvykimą kitai savaitei jeigu nespėjate, tačiau vis tiek atsisakėte vykti, todėl jūsų atsiliepimas šiuo atveju yra visiškai neatitinkantis realybės.
Darbuotojai kompanijoje dirba ne pirmi metai, todėl vėlgi neaišku pagal ką sprendžiate apie darbuotojų kaitą. Darbo metu visuomet atsakome į skambučius, o jei negalime atsiliepti, perskambiname. Žinoma, jei skambinate po darbo valandų perskambinate sekančią darbo dieną.
Mindaugas 2018-11-12 20:52:49
Pardavineja darbus, kuriu realiai net neturi. Emigrai tik svarbu kuo greiciau "prastumti preke". Sutartis - ribotos atsakomybes, uz nieka neatsako, realios info apie apgyvendinima neisgausit, mat Emigra tik konsultuoja apie apgyvendinimo galimybe. Imoneje dazna darbuotoju kaita, neatsako i skambucius.
Laba diena Mindaugai,
Martynas 2018-11-12 14:46:39
Su draugu pasinaudojau Emigros paslaugomis. Is esmes, pati Emigra yra absoliutus akiu dumimas. Nelabai gali tiket praktiskai niekuo, ka jie sako. Pradedant nuo pradziu - isvaziavome dirbti su kontraktais rubu sandeliams. Kai atvaziavome i vieta, supratom, kad nelabai isvis kazkas zino, kas mes tokie ir kad isvis turejom atvaziuot. O ir musu kontraktai pasirodo nk nereiske, nes dirbsim visai kitur.
Taip pat, klausem emigros, ar tikrai mus idarbins tiesioginis darbdavys, tikino, kad taip, o is tiesu, tu susimoki 250eu tiesiog uz kitos agenturos kontakta, kuriai tave permeta :) Jei galvojat naudotis emigra, rastelkit man, galiu uz 100 ta pati padaryt :DDD
Taip pat apsimelavo su uzmokesciu, ne didele beda, bet still, gali buti nemalonu, kadangi atlyginima pazada pirmaja savaite, o tiesa tokia, kad pirma apmokejima gausite tik po dvieju savaiciu (jei atvaziuojat su 50euru kaip siulo emigra, gali but sunkoka istempt tas dvi savaites, ne viena). Is esmes, pati emigra NIEKO NESUDERINA, tik pasiima pinigus ir duoda jums atsieit kontrakta, su kuriuo jums ramiau vaziuot, bet is tiesu jis nelabai ka reiskia atvaziavus i vieta :D
Laba diena, Martynai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Apmaudu, kad gavote Jūsų lūkesčius neatitinkančią informaciją. Mes negalime daryti įtakos pasikeitusiai darbdavio pozicijai dėl tam tikrų sąlygų, todėl tikime, kad sprendimą priimti naują darbo pasiūlymą ar jo nepriimti padaro pats kandidatas. Tiesa, kad vykote darbui drabužių sandėlyje, tačiau prieš išvykimą buvote informuoti, jog esant galimybei galite būti perkelti į kitą sandėlį Amsterdame ar kitur, kur atlyginimas yra kur kas didesnis nei drabužių sandėlyje, su kuo ir sutikote, todėl manome, jog rezultate gavote geresnes sąlygas nei pradinės.
Kalbant apie žinojimą/nežinojimą apie kliento atvykimą, kiekvienas klientas yra derinamas individualiai, taip užtikrinant sklandų atvykstančiųjų priėmimą. Apgailestaujame, jei atvykus susidarėte kitokį įspūdį, po jūsų atsiliepimo susisiekėme su Olandijos kompanija dėl šio aspekto gerinimo sąlygų.
Gaila, jog nesusisiekėte su mumis tiesiogiai iš kart po faktinių aplinkybių paaiškėjimo, kaip esate įpareigoti pasirašytoje paslaugų teikimo sutartyje. Mums yra svarbus grįžtamasis ryšys ir su šia atranka susijusios detalės, todėl jei su mumis nesusisiekiate, mes nežinome, kad kažkas yra ne taip.
Visuomet esame linkę padėti klientui, todėl ateityje jei turėsite klausimų ar kitų pastebėjimų - prašome kreiptis į mus tiesiogiai el. paštu info@emigra.lt
Tai kaip cia suprast sita agentura patikima ar ne? Puse komentaru bloga puse gera :D
Sveiki, zadu vaziuoti i Ispanija. Kadangi keliausiu viena buciau labai dekinga jeigu susisiektumete su manimi kas jau buvo arba planuoja vykti i Ispanija. Labai lauksiu jusu patarimu justyna.pauline@gmail.com
Sveiki, isidarbinome per emigroje dirbancia mergaite, Aureja, tiesiog viskas vyko labai sklandziai idarbino, apgyvendino pagal musu lukescius darbas geras gyvenimo salygos geros uzdirbame kaip ir buvo nurodyta sutartyje saunu siulyciau kas nori rimtai dirbti ir uzsidirbiti drasiai rekomenduoju sia imone ir sia mergaite.Sekmes jums ir dekojame, kad musu nenuvylete !
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą (creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, kurie nori gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993
Agne Kotovaite 2018-04-24 15:55:23
Dauguma komentarų rekvizitai.lt portale yra neatitinkantis tikrovės; vartotini žodžiai apie įmonę yra mažų mažiausiai neprofesionalūs, tik parodantys jūsų pačių neišprusimo lygį. Čia su kiekvienu internautu tikrai nediskutuosime, tačiau informuojame, kad:
Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK:
2.24 straipsnis. Asmens garbės ir orumo gynimas
8. Šio straipsnio taisyklės taip pat yra taikomos ginant pažeistą juridinio asmens dalykinę reputaciją.

Įmonė turi teisę kreiptis į teismą dėl dalykinės reputacijos gynimo, turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo (atsiradusios, ryšium su jūsų sleidžiama neigiama, bei tikrovės neatitinkančia informacija).
Todėl nenustebkite gavusi registruotą laišką, kuriame bus prašoma pateikti paaiškinimus raštu, kurie vėliau bus nagrinėjami teisminio proceso tvarka.

Viešai vertinant juridinio asmens veiklą advokatų profesinė bendrija rekomenduoja atminti, kad klaidinančios informacijos ar nesąžiningos nuomonės ir kritikos skleidimas gali būti suprantamas kaip dalykinės reputacijos pažeidimas, todėl nesant objektyvių duomenų apie skleidžiamos informacijos ar nuomonės atitikimą tikrovei, patartina tokių žinių neskleisti.
O kas buna Jums už santaza žmonėm, gasdinimus, neteisingai pateikta informacija apie darba, darbo įkišimas, kuris Jum atrodo patrauklesnis, nes Jusu teikiama informacija neatinka realybės apie darba, zmones nuvaziave negauna nė tik darbo pilna savaitę, atleidziami jai nespėjo pakelti telefono ragelio gerajam darbdavui, jai buvo sumeluota darbo pobudis, darbas buvo ikisamas zmonem visai neatinkantis nei žmogaus poreikiu nei sveikatos, apie zmogu -nezinant apsoliuciai nieko -kas Jum buna patiems už ""super ""sudarytas sutartis, kuriu turbut nei vienas pas Jus agentūroje neskaito žmogus.....kas Jum būna už sukciavima-mela -sumeluota darbo pobudi, žmogaus smeizta, kad pasako tiesa apie Jus, vergijos kurima ir jos toleravima, siunciant žmonės i tokias darbo vietas ir sąlygas, būstai neatinkantis jokios higienos, darbo sąlygos vergija nesibaigianti, kad siaubas -kas Jum Agne Kotovaite būna? Kas būna naudojantis savo tarnybine padėtimi, išnaudojant ir meluojama, ""pagarazinant""tiesa, kas Jum būna -kas gina tuos, kuriuos Jūs apgavot, o gal esat tokie nekaltii ir šventi ir manot, kad galit viršyti savo tarnybinius įgaliojimus, naudotis padetim, nes tik Jūs turite galia, o ieškantys darbo tinkamo sau, jau yra tripiami, kaip tik įmanomi, nes Jūs kažin kas, o kiti kas ???-s***i atsiprasant, Jusu vergai, nes pagasdinsit įstatymais, sutartim sudarytom Jum palankiom ir visi issigas ir vėl bus tvarka Jusu visu sukciavimo -""gerumo, pagalbos ""darbe -Ar taip Agne Kotovaite?????
Su drauge vykome į vieną iš Ispanijos salų. Esam ganėtinai jaunos (20m.), tai ir ganėtinai naivios. Viskas, ką žinojom būdamos dar Lietuvoje, tai, kad gyvensim nemokamai ir gausim nemokamą maitinimą. Žodžiu, visi mūsų uždirbti pinigai lieka mums ir dar gyvenam Kanaruose. Viskas skambėjo tiesiog per gerai, bet vis tiek surizikavom su slapta baime, kad gal čia mus ir parduos dabar, bet musispjovėm, ai nuotykis. Pasirašėm 3mėn. trukmės kontraktus ir išskridom. Ir tai buvo vieni nuostabiausių mėnesių gyvenime.
Oro uoste mus pasitiko restorano, kuriame dirbome, direktorius su labai draugiška dukryte, nuvežė mus į naujus mūsų namus. Gyvenom dviejų aukštų bute su fantastiška terasa jaukiems vakarams su draugais (5min iki darbo vietos). Šiaip visas butas buvo liuksiškas, juo dalinomės su dar dviem praktikantais, kurie irgi LIKIMAS buvo lietuviai. haha. turėjom atskirus kambarius, viskas labai gerai.
Darbas buvo nesunkus, grįžusios į Lietuvą supratom, kad nerealiai aptingom ten, nes nuoširdžiai - jausmas toks, kad atostogaujam ir gaunam pinigų už tai. Bet čia tikrai mūsų pačių nusiteikimo reikalas, nes visiškai nebijom sunkaus darbo, kartais reikėdavo ir vieną kitą valandą pasilikt po darbo, kad susitvarkytume. Bet vis tiek, viskas buvo gerai. Kolektyvas - fantastika, naujų pažinčių - šimtai. Kadangi, vykom ten pavasarį, per vasarą jau susitikau su draugais iš UK ir Prancūzijos, su kuriais būtent Kanaruose ir susipažinom, taigi, pasaka vis dar tęsiasi.
Agentūra savo darbą atliko PUIKIAI (per silpnas žodis). Šiuos reikaliukus tvarkėmės su Egidija, kurios niekada nepamiršim ir dabar, kai vėl ateina žiema, o mes norim vasaros, iškart susižiūrim ir žinom, kam paskambint, kai mesim darbus, kuriuose dabar dirbam. Net nežinau kaip įvardyt tą nuostabią merginą, mums ji buvo kaip draugė. Prieš kelionę labai drąsino, vos tik išvykom irgi palaikėm ryšį, klausė kaip mums sekasi ir ar viskas gerai. Su kiekviena diena mums buvo tik geriau ir geriau ten, ir labiausiai už tai norėjosi dėkoti būtent Egidijai.
Tiesiog AČIŪ. ŠIMTAS AČIŪ EGIDIJAI IR VISAI KOMANDAI. AČIŪ, KAD ESAT IR TAI, KĄ DAROT, DAROT TAIP ATSIDAVĘ IR SU MEILE. A Č I Ū.
Ar kartosim? Taip, iškart po naujų metų!
Atsiprasau uz savo komentara del agenturos veiksmu. Su laiku viskas yra sutvarkoma. Pradziai visur sunku.
Jevgenij 2018-07-03 23:46:45
Atvykstant i sali kompanija tave pamirsta ir isbraukia is sarasu
Sveiki Jevgenij,

Jums išvykus bandėme su jumis susisiekti, pasiteirauti kaip jums sekasi ir ar viskas gerai, tačiau jokio atsako nesulaukėme. Iš darbdavių žinome, kad viskas, kas liečia darbą, yra gerai. Jeigu kyla kažkokių klausimų - skambinkite, visada esame linkę padėti.
Atvykstant i sali kompanija tave pamirsta ir isbraukia is sarasu
Sveiki, zadu vykti per sia agentura i anglija, jei kas esat buve gal galit pasakyt kaip viskas yra is tiesu. Gmail ovis995@gmail.com
Sveiki kas vyktate y Anglus 28d.
laba diena, kas vykote i Airija, grybus ar salotas nesvarbu, kokios ten salygos?
Dirba operatyviai, atsižvelgia į kliento norus bei poreikius, atsako į visus oškilusius klausimus. Esame dėkingi.
Dėkui Emigra agentei Agnei.Vykstu per šią įmonę ne pirmą kartą, puiki patirtis Ispanijoje.Viskas sklandžiai sutvarkoma, labai patenkinta pasiūlymais, agentė padeda kiekvienam žingsny.Vyskas būvo įvykdyta kas nurodyta darbo pasiūlyme.Abiem atvejais sklandus išvykimas suorganizuotas dviejų savaičių bėgy.Profesionali įmonė.Tikrai didelis Ačiū!
2.24 straipsnis. Asmens garbės ir orumo gynimas

Velniu melagiu aferist landine
2018-04-18 23:24:17 IP 92.221.170.11
Visems snusiplajaut ant samdoma arbutoju bando tik apgauti
Pazadukai ir melagai sita agenturai ima pinigis a*******i uz registravima o darbo nesiulo dingta su pinigais
Emigra- agentūra, kuria galima pasitikėti!
Mano atveju, buvau visiškoje duobėje... maniau, kad nebeišsikapstysiu.. tačiau staiga sumąsčiau kreiptis į šią agentūrą... rizikavau, nes ir aš nebuvau tikra jog ši agentūra patikima.
Žodžiu viskas įvyko taip, kad savaitės laikotarpy atsidūriau svetur.
Gyvenu puikioje vietoje, netoli centro.
Darbas nesunkus.
Galimos karjros galimybės. :) :)
Iki darbo vos 20 min. ėjimo.
Esu patenkinta. Viskas taip kaip sakė.
Agentūros darbuotojai Egidijai esu labai dėkinga! Su ja bendravau... ji visą laiką buvo lyg Draugė. Ji iki šiol domisi kaip man sekasi.
AČIŪ EMIGRA! AČIŪ EGIDIJA!.
LABAI REKOMENDUOJU!!!
Įmonė kokybiškai ir profesionaliai suranda darbus ir gyvenamą vietą užsienyje, verta pasitikėti norint pradėti savo gyvenimą kitoje šalyje.Darbas yra labai sunkus fiziškai, pradžiai visai tinka jei planuojate pradėti gyvenimą kitoje šalyje nuo 0.
Dėkoju Jums.
Emigros apgaulių išviešinimas taps savotišku nuosprendžiu, o reikalauti teisybės ir taip gadinti nervus - menka paguoda. Ačiū, Vitalijau, už pastaba.
Vladas 2017-03-03 16:02:29
Nepasitikekite sia idarbinimo agentura. Teko pasinaudoti Toma Emigra paslaugomis (aisku sumokejus pinigus) ir nuvykti dirbti i Tesco sandeli Readingo mieste netoli Londono. Darbo aprase buvo nurodyta, kad darbas nesunkus, dirbi skenuotoju. Nuvykus paaiskejo, jog ne tik teks skenuoti, bet ir krauti prekes. Darbo pobudis tapo vergiskas ir nepakeliamas. Kruvi atlaikiau vos tris menesius. Sumokejau siai agenturai 350, plius teko moketi 80 euru apgyvendinimo rezervacijos mokesti. Klausimas kyla toks: kodel si agentura nenurodo tikrojo darbo pobudzio sandelyje ir vis dar pelnosi ir patikliu, vilti praradusiu LR pilieciu. Patarimas toks: nepasitikekit, nes busite apgauti, o ir niekuomet nevykite dirbti i Tesco logistikos sandelius, kur tai ir bebutu (Reading ar Londonas), nes neatlaikysite nezmonisko darbo tempo. Nuosirdus linkejimai vykstantiems i uzsieni ir sekmes visiems
Tai aš nesuprantu ko jūs visi skundžiates. Jei jus apgavo, tai paduokit tą EMIGRA į teismą ir viskas.
Sveiki, galiu pasiūlyti darba merginai. Darbas Šiaurės Anglijoje fabrike. Darbas nera lengvas. Per savaite dirbt valandu apie 48-55.Gyventumem kartu. Yra tusčias kambarys. Jai domina rašykit į el.zitagrig@mail.ru
Viskas tvarkoje kaip sakė taip ir yra:)Galite pasitiketi tik teiraukites visos jums reikalingos informacijos or Jums pades:)
Sveiki, per šia agentūrą išvažiavome dviese ir esam patenkintos. Gavome viską ką žadėjo t.y. pasitikima, apgyvendinima, darbą. Agentūra parūpino ir angliškas tefono kortes, nežinau ko galima dar norėti. Dirba atsakingai iki šiol dar emigra domisi kaip mums sekasi. Juk dirbti pvažiuojam, o nepoilsiauti.Rekomenduočiau kreiptis į Gabriele, tikrai atsakinga darbuotoja.
Nepatrciau niekam naudotis sios imones paslaugomis. Kol nebusite pervade avanso su jumis bendraus, teiks jum reikiama informacija (kuri veliau paaiskeja buvo klaidinga). Po avanso pervedimo galite pamirsti, kad jums informacija bus teikiama ir atsakoma i iskilusius klausimus.
Kadangi mums po avanso pervedimo ir interviu, netiko sutarties punktai (pvz: dabo valandu per savaite skaicius zadejo min 40, sutartyje irase 30;iki darbo vietos pasiule vykti taxi (atstumas nemenkas apie 2h), papraseme grazinti avansa (60 eur.)
Jo neatgavome, nes pagal imones vadove savaip interpretavome sutarties salygas :)))
nieko gero per ta emigra, tik pinigus paima ir fsio, jei as buciau zinojus pries tris men kad taip papulsiu buciau geriau pati susiradusi kur gyventi Anglijoje ir nebutu jokiu problemu. o cia tik paima pinigus uz tai kad surandu kur gyvent.
Sveiki, NEVYKITE PER EMIGRA!
Vykome į Mykonos salą Graikijoje.
Pradėsiu nuo to, kad emigrai susimokate už nieka, nes jie turi savo kontaktus ir jiems belieka susrašyti ir vėliau gauti kontraktą, tad išmetate pinigus į nieka, nes..
Nes tik tada kai jau būnate pasirašę su Emigra sutarti ir kai jau laukiate kontrakto jie jums pasakys, kad kontraktą pasirašysite ne su Emigra ar viešbučiu, bet su trečia įmone bulgarijoje, tada jūs lauksite kontrakto, jie vis vilkins laiką ir sakys, kad nebijokite ir pirkite bilietus, tada dar labiau vilkins laiką, galiausiai gausite kontraktą su nepilnu atlyginimu, na, alga bus įrašyta bulgarijos valiuta ir nepilna, nes pasirodys, kad jus įdarbinusi bulgarijos įmonė jus siunčia į komandiruotę, todėl pilnos algos įrašyti negali.. Na, tai nebaisiausia, vis tiek pasiryžome važiuoti, nors skaitėme atsiliepimus ir visi mus protino to nedaryti.. išvykome, atvyke sužinojome, kad darbas 7 dienas per savaite ir jokių išlygu ir kalbų apie bent vieną išeiginę per mėnesį (nors kontraktas buvo pasirašomas 6 darbo dienoms per savaitę), viešbutyje to niekas nenorėjo girdėti, Emigra padėti niekuo negalėjo, įdarbinusi įmonė nekėlė ragelio, vykome pora, nuvykę sužinojome, kad apie gyvenimą kartu nebus nė kalbos, nes viešbučio taisyklės griežtai atskiria vyrus ir merginas ir net suaituokusios poros kartu gyventi negali (tokių būvo daugybė), Emigra sakė, kad gyvensim atsirai, bet tik savaitę, paskui galėsime įsikelti gyventi kartu-netiesa ir jie tai žino, maža to apgyvendinimas ne viešbutyje, o 2-3 km už jo, visur milžiniški kalnai ir po 10h darbo ar ankstų ryta begalo sunku juo įveikti.. Ir baisiausia buvo, kai alga vėluodavo po mėnesį laiko, Emigra pasakė, kad tai mūsų bėdos ir kad jiems nebeskambintume, o įmonė su kuria pasirašyta sutartis nekėlė ragelio ir neatrašė į laiškus.
Mums baigėsi gerai, nes buvom atkaklūs, tačiau pora iš rumunijos liko be algos, nes ji kažkur "dingo"..
Turim pažįstamu, kuriems taip pat "pasisekė" Anglijoje ir Rodo saloje.
TAD, jei važiuojate važiuokite per pažįstamus, tik ne per EMIGRA..Sėkmės :)
mr berry castle 2016-09-20 10:12:52
Ar jums reikia paskolos?

Ar jums reikia greitai trumpesnį ar ilgesnį laiką paskolą su santykinai žemos palūkanų normos, kaip mažas kaip 2%? Mes siūlome verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, auto paskolą, studento paskolą, skolos konsolidavimo paskolą e.t.c. nesvarbu jūsų rezultatas, Jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: (berrycastleloanfirm@gmail.com) Užpildykite paskolos paraiškos formą Žemiau

P Uoga pilis
Eik tu n****i sukčiau b**t su savo paskolom
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. susisiekti šiandien mums elektroniniu paštu tam, kad galėtume suteikti jums su mūsų paskolų terminai ir sąlygos adresu: (saintloanss@gmail.com)
Ieškau darbo moteriai 43metu. Anglu kalbos nemoka bet puikiai kalba rusiškai. Kur važiuot nesvarbu, svarbiausia nebutu šalčio didelio. Parašykit kas ka galit pasiulyt robertas4991@gmail.com
Buvau pokalbyje Kaune vasario 22d. sioje agenturoje del darbo Kipre. Tai patys pasake, kad pas juos paslaugos yra mokamos, o kadangi Lietuvos valstybes istatymas draudzia imti pinigus uz idarbinima, tai pas juos reikia susimoketi uz '' programa '' kuri kainuoja daug maz 350 Euru ir priklausomai nuo ''programos'' sumos reikia jiems sumoketi avansa, sakykim Kipro atveju 100 euru,. tai jiems garantuotu, jog jus tikrai pretenduojate i tam tikra darbo vieta ir kad tuos pinigelius grazins jei per dvi savaites jus neitiktumete darbdaviui ir jie jums nesuteiktu kito darbo pasiulymo. Taip jie bando apeiti istatyma ir paimti is jusu pinigus legaliai. neapsigaukit. juk tikrai nemazai agenturu kurios tepraso patiems susitvarkyti reikiamus dokumentus kurie realiai kainuotu 10-15Euru ir uz kelione. :) is savo puses viska issakiau, o per kur darbintis spresti jums. :)
esu 24 m vaikinas, ieskau zmogaus kas kartu noretu vykti i uzsieni darbo ieskotis.Rasykite jei aks turit pasiulymu lgrigaitis@yahoo.com
Gilė 2017-01-01 20:06:44
Sveiki. Ieškau žmogaus, kuris sausio mėnesį norėtų vykti į Angliją padirbėti. Kalbu ir susikalbu angliškai, tačiau noriu vykti ne per lietuvišką agentūrą, o tiesiogiai. Gal kas galėtų padėti susirasti būstą, o tuomet ieškotume darbo tiesiogiai per vietines agentūras. Man per 50-šimt. Jei kas susidomėjo, rašykite man į gaileta.apyniene@gmail.com. Gal kartu pavyks lengviau rasti sprendimą.
sveiki, ar radot su kuo vykti padirbeti?
arunas 2017-01-08 00:08:18
Sveikas, as nuo gruodzio pradzios laukiau, kol viena firma tvarkr dokus, po to sunus praejo atranka, o as ne...as irgi noriu varyti i olandus dirbti, turiu masina, galim vaziuoti kartu...tik ar zinai kokiu darbu...
Nuomadama@gmail.com paradykite
savas 2016-11-26 14:54:28
sveiki,
mastau vykti i olandus arba UK, norvegus sausio-vasario menesi 2017m. vienam kaskaip nedrasu ieskau kas drauge kaska mastot?
echo19830314@gmail.com
Sveiki. Domina. Tik nesupratau, Jus moteris ar vyras?
Šaraškino kontora
2017-01-02 22:51:10 IP 84.240.17.22
Kažkokia š*******o kontora. Iškart reikėjo suprast, kad taip yra, kai susirašinėjant pamačiau, kad nemoka taisyklingai rašyt. Nors ko iš jų tikėtis - grįžo tikriausiai silkių skutėjai į gimtinę ir bando prakusti tokių pat, kaip jie, dėka.
savas 2016-11-26 14:54:28
Birudird@gmail.com parasyk.
echo19830314@gmail.com
Sveiki žmonės, kurie ieško atsiliepimų apie šią agentūrą. Patarimas jums - nevažiuokit dirbt į Angliją per agentūras. Jos jums nereikalingos, jos jusu neidarbins. Jos tik suras jums vietą į kurią galėtumėt pretenduot. Kad gausit tą vietą, jums negarantuoja ir nuvažiave ten eisit i angliską agenturą kaip ir visi kiti. O už tai mokėti lietuviškai agenturai, kad nueiti i kitą agenturą - Absurdas. Nebent turit atliekamus kelis šimtų eurų, kurių negaila.

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; gamyba; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Valstybė ir savivaldybės šiemet gavo 121 mln. Eur neplanuotų pajamų
Valstybė ir savivaldybės šiemet gavo 121 mln. Eur neplanuotų pajamų 12-13 18:33
Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos sausio–lapkričio mėnesiais siekė 7,902 mlrd. Eur – 1,6% (121,1 mln. Eur) daugiau nei nei planuota ir 8% (584,9 mln. Eur) daugiau nei pernai tuo pačiu metu.
"Pigu" grupės nuostoliai praėjusiais metais išaugo 5 kartus
"Pigu" grupės nuostoliai praėjusiais metais išaugo 5 kartus 12-13 18:16
Baltijos šalių elektroninės prekybos bendrovė "Pigu", lapkritį paskelbusi apie susijungimą su Lenkijos e. prekybos platforma "Morele", praėjusiais finansiniais metais gavo 86,793 mln. Eur...
Vilnius – tarp patraukliausių investuotojams pasaulio miestų-vidutiniokų
Vilnius – tarp patraukliausių investuotojams pasaulio miestų-vidutiniokų 12-13 18:16
Vilnius tapo septintu geriausiu vidutinio dydžio pasaulio ateities miestu. Tai paskelbė "fDi Intelligence", "Financial Times" investicijų stebėsenos ir analizės padalinys.

Jūs esate..

AIG 37,68 +2,98%