Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB EMIGRA INC

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EMIGRA INC

Atsiliepimai apie UAB EMIGRA INC

Just good vibes, no stress policy!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB EMIGRA INC

Na jau nekalbėkit taip apie Emigra.Dirbom per juos ledu fabrike, iskilus klausimams, problemoms, kreipdavomes ir nebuvo nei karto, kad nesureaguotu ir nepadetu isspresti situacijos.Darbas nera lengvas, bet dirbti ir uzsidirbti tikrai galima. (kas apie fabrika, jei uz save nepastovesi tai ir sauks, o pamegink kelis kartus atsikirsti ir niekas prie taves nesikabines, zinoma, jei dirbsi gerai????)apgyvendinimas nera toks baisus kaip raso, mums tiko viskas, kai turi palyginti su ankstesnemis busto salygomis, tai mes gyvemone tikrai labai gerai.Labai gaila, kad zmones skuba pripasakoti tik atvykusiems zmonems apie darba visokiu baisiu dalyku, ir nuteikti.jaunimas net nepabande padirbti priklause is kitu kalbu apsisuka ir bega....nera tas darbas jauuuu toks laaaabai sunkus tikrai.tad maziau klausykit pletku????ir tik atvyke nebekit, ????pabandykit, gal patiks.vieni sunkesni darba priima, kiti ne????ir aciu Emigrai, kuri visada atsakydavo i visus rupimus klausimus
Cia ne agentura, o tiesiog darbo jegos perpardavinetojai, kurie tik idarbina paima 200 eur mokesti ir paskui niekuo nesirupina...
Gyvensit pelesiais smirdanciuose vasarnamiuose, po 2 kambary. Viso 8 zmones. Olandijoje darbuotojams nuomuojamose patalpose negalima gyventi po 2 kambary ir tai yra grieztai reguliuojama, bet matyt naujokai vaziuoja del nezinojimo nesiskundzia ir sutinka gyventi tokiose salygose. LAGERIS. Migruoja visi po namukus, ramybes nebus, baliai festivaliai. Taip pat ir atitinkamas international kontingentas ten susirinkes... Darbe nesiskaitys su jusu darbo laiku, visada grasins, kad jeigu nesutinkat, ismes lauk. Tarkim atidirbe naktine is karto kvies i popietine... arba lauksit po darbo automobilio, kuris parvesh namo 2 val. Darbe siuntines ir rekaus lenkai kaip ant negru... O jusu dabdavys Emigra tik atsikalbines, akd jie nieko nesprendzia. zodziu pagalbos is Emigros 0. Atlyginimai maziausi kiek imanoma, o dabas sunkus. plius slenkantys grafikai kas savaite, o gali padaryti ir dvi naktines savites is eiles, nesutiksi - eik lauk:) Apibendrinus agentura pasiima pinigus uz nieka ir darbuotojams palieka labai mazai. Jeigu norit arti juodai uz 1300-1400Eur, bjauriomis salygomis - Emigra jusu pasirinkimas.
sveiki norėjau paklausti gal kas dirba naujų drabužių sandelyje Nyderlanduose? kaip darbas ar labai sunku?
Nu kai kuriu komentarus paskaicius tai juokas ima :))
Kazkaip vykau per sia agentura keleta kartu ir nebuvo, kad iskiltu kazkokiu nesusipratimu kiek cia prirasyta, puse is fantastikos srities :)
Gal pirmiausiai patys neissiaiskinat iki galo salygu, o susigalvojat nepaskaite sutarties ir pilat atsiliepimus kaip agentura bloga, o patys nuskriausti. Lietuviu braizas - visi kalti tik ne as??

Trumpai apie mano patirti su emigra:
Pirma karta vykau i sandelius Olandijoje - viskas kaip ir zadeta, pasitiko, apgyvendimo, atlyginimas, darbo pobudis kaip ir tartasi is anksto.
Antra karta vykau i ledu fabrika - cia, tiesa, pavyksta daugiau uzsidirbti, nes duoda nemokamai kur gyventi, nereikia rupintis kaip nuvaziuoti i darba, tai nuo 1.4k drasiai uzdirbi, kartais net virs 1.6k buna. Darbas nera sunkus, jeigu vaziuoji dirbti uzsidirbti tai ir dirbi, o ne svajoji, kad nuvaziuosi ir pinigus uz dyka mokes.
Kaip cia kazkas rase, kad atsisake fabrikas - tai tikriausiai miegojai prie linijos, buvo tokiu mieganciu grazuoliu kai ir as dirbau, jeigu tingi dirbt sedek lietuvoj darbo birzoj, cia taves niekas neatsisakys, gali sedeti metu metus :))

Tai va, darykites isvadas patys, viska issiaiskinkit pries vykstant ir problemu neturesit, o cia tik kosmonautu komentaru prisiskaitysit :))
s*******o kontora, apiekit kuo didesniu spinduliu...
Agentura emigra yra s*******o kontora, tikrai nepatariu vaziuoti per ja niekur! Buvom jau patys sutare vaziuoti, uzsiprase po 200 e nuo zmogaus, viso 400. Atsakymo laukem ilgai kol pasiulys ta darba. Galiausiai pasiule. Ir istiko beda mano draugei, susilauze koja, , Lokes Pedoje".pranesus apie sia situacija, tiesiog gavom sms kad pinigai negrazinami, galesim isvaziuoti po puses metu. Bet jeigu mums tame begyje pasiulys geresnius darbus, ar nuspresime likti Lietuvoje, jie tuos pinigus pasisavina. Tik dabar supratom kol patys nenusvilom, kad jokios agenturos negali prasyti pinigu uz i darbinima, niekados nemokekite niekam uz paslaugas. Jei paprasys bekit kuo toliau nuo ju.
Dabar situcija kad per drauge turejau likti lietuvoje be pinigu, o jie parase vos ne, , atsok mes nieko tau negrazinsim, ,
Pirma liepia susimoketi pinigus, ir tada duoda pasirasyti sutarti. SAraskinu kontora ir tiek, vienintele turbut kuri ima pinigus uz idarbinima.
Gal kas kokios infos turit apie šią agentūrą?
Puikiai. Viską suderino, patarė, atsakė į visus klausimus.
Zilvinas 2019-12-30 14:05:08
Norejau paklausti del ledu fabriko kaip ten viskas ir ar patikima agentura ? Jai kas dirbate ar dirbote parasykit. Lmafukas@gmail.com
Gavai kokios informacijos?
Sveiki koki atsiliepimai apie agentūra? Ir darbą ledų fabrike Olandijoje?
Agne Kotovaite 2019-10-29 10:30:15
Tikrai gaila, kad esame ES narė, o vieši, šmeižiantys ir įžeidžiantys komentarai vis dar nebaudžiami. Visoms įmonėms arti 10 metų ir niekada nebuvo jokia paslaptis, kad Emigra Inc. turi dukterinių įmonių, tad jūsų sąmokslo teorija deja subliūško kaip muilo burbulas. Emigra Inc. kolektyvas linki Jums sėkmės "šnipinėjant ir dergiant" Lietuviškas įmones.
Tai jūs norit pasakyti kad nereikalaujat mokėti už paslaugas, kurias darbdavys ar jo atstovas privalo suteikti nemokomai? Bet jūs to nepaneiget... Tai kur jūs matot šmeižtą? Viskas aišku su jūsų ̶A̶d̶a̶m̶s̶ų̶ ̶ ̶ Kotovų šeimynėlė!
Vykstantis dirbti 2019-07-24 21:36:45
Planuoju padirbėti Kipre per šią agentūrą. Gal kas kokių komentarų, pastabų turite, į ką labiausiai kreipti dėmesį, nes komentarų įvairių yra?
sveiki, ar isvykote i kipra dirbti?
Geras 2019-10-25 17:26:58
Siunčiau CV pagal UAB “Personalo nuomos valdymas” skelbimą dėl darbo Olandijoje, paskambino iš numerio, registruoto MB “7 day recruitent”, o laišką gavau iš UAB “Emigra Inc”. Vienu žodžiu, tai yra ta pati senai žinoma “a f e r i s t ų sąjunga”, valdoma tų pačių žmonių, reikalaujanti pinigų už įdarbinimą, kurio negarantuoja. Aišku, pinigai imami ne už įdarbinimą, o už “papildomas paslaugas”. Visos trys įmonės turi ofisus tuo pačiu adresu Kaune. Graudu, kad Lietuva jau 15 metų yra ES narė, o tokios įmonės vis dar egzistuoja. Matyt, vis dar randa tokių bemokslių vargšų, kurie jiems pasitiki ir moka pinigus...
Darbuotoja E. 2019-08-17 17:37:32
Net priesui nerekomenduociau susidurti su imone Emigra. Viskas gerai ir grazu, kai atvyksti i ju biura ir turi sumoketi pinigus, toliau ar is mandagumo, ar tiesiog pareigos reikalauja paraso zinute el. pastu: Kaip kelione? Cia ir baigiasi gerumas, pareigingumas, mandagumas. Dirbau per sia imone geliu siltnamiuose Olandijoje, pagal viska tai tureciau rupimtis gelemis (sodinukai, lapai), realybe buvo tokia, kad reikejo kelti sunkumus, ir dirbti su kastuvu. Zadetas atlyginimas buvo 7 i rankas atskaiciavus viska, o gaudavo visi darbuotojai 6 Eur i rankas. Su nameliais (apgyvendinimu) atskira istorija, per 3.5 men pakeiciau 5 namelius, gyvenau su pijokais, su brudais, i darba eidavau po 3-4 valandu miego, iki vietines koordinatores Olandijoje neimanoma buvo prisirasyti, prisiskambinti, rinkau visa informacija kas ten vyksta, kai parasiau Emigra imonei, tai vietoj to, kad sureaguot kazkaip i viska ka papasakojau, o jiems buvo parasyta, kad turiu toli ne viena liudininka is tos pacios Lietuvos, tai man surase kazkokius straipsnius ir pasake kad nebegalioja sutartis. 10 kartu pagalvokit pries tai kai noresit vaziuoti dirbti per ta imone. Nes pazadu nervu ir problemuturesit labai daug.
dekoju kad yra tokiu zmoniu kaip jus, neabejingu ir perspeja kitu. ketinau per sia agentura vaziuoti. bet dabar tikrai nevaziuosiu ir kitus perspesiu, o ka raso kiti tai speju kad ju paciu darbuotojai gerus atsiliepimus raso. aciu jums ir sekmes.
Marija Muraškaitė
2019-09-24 19:50:01 IP 2fcphlqp
Šią vasarą važiavau dirbti restorano padavėjos darbą Gran Kanarijoje, viešbutyje. Viską suorganizavo įmonė Emigra. Esu patenkinta šios įmonės darbu bei įdėtomis pastangomis. Darbo, apgyvendinimo sąlygos buvo nepriekaištingos. Nuvežimas iš oro uosto bei atvežimas į jį buvo, taip pat, suplanuotas. Niekuo nereikėjo rūpintis, viskas buvo pasirūpinta už mane. Labai draugiškas kolektyvas, visada pasiruošęs padėti, viską, ką pažada, tą ir išpildo. Dėkoju įmonei Emigrai už galimybę smagiai praleisti vasarą. :)
eNIGA 2019-08-17 17:24:11
Gavau pasiulyma iš emigros perskaitčiau šypsena sukele realiai viska nesunku irodyti ka jie žada ir ko ne vien nuo pat pradžiu irašineti pokalbius ir po to parašyti i ta darboviete viskas nušvis kitaip o su tuo lietuvos kodeksu negazdinkit rimta imone neatsakines i komentarus ir nesiteisins lietuvoje patikimu agenturu yra tik kelios visos kitos skiedalai man patinka paerzinti tokias agenturas apsimesti kad važuosiu nes realiai niekad nemoketčiau jokiu idarbinimo mokestčiu nes išpatirties žinau kad tai pinigu metymas i bala
Džiaugiamės, kad mūsų laiškas jums sukėlė šypseną, dirbame dėl gerų emocijų. Smagu ir mums, jeigu bereikšmių komentarų rašymas jums praskaidrina gyvenimą.
Gražios dienos :)
Darbuotoja E. 2019-08-17 17:37:32
Sveiki, Elvyra,
Darbo aprašyme buvo nurodyta ką reikės daryti, tačiau kaip tai reikės daryti matomai nusprendėte pati. Prieš išvykimą jums sakėme, jog jeigu turite bet kokių klausimų - klauskite, atsakysime.
Atlyginimas buvo mokamas tvarkingai ir pateikta informacija teisinga, tik jūs nusprendėte jį skaičiuoti savaip, ko pasekoje pagal jus gavote mažiau, nors buvome patikslinę skaičiavimus.
Galime čia rašyti ilgą atsakymą su konkrečiais faktais dėl jūsų pateiktos informacijos, tačiau savo atsakymą jūs jau esate gavusi iš mūsų tiesiogiai ir nėra tikslo toliau tęsti diskusijos.
P.S. - keista, kad kartu su jumis vykusi draugė mums atsiuntė padėkos laišką, kuriame teigė, kad viskas buvo gerai, atlyginimas mokamas laiku ir būstas geras.
Vyksianti dirbti
2019-08-13 16:19:16 IP 2g447gc2
Ilona 2019-08-13 10:04:56
Taip planuoju ten važiuoti, ieškau žmogaus su kuriuo kartu galečiau važiuot
Paršykite man į el paštą.
aringa27@gmail.com
kaubojus 2019-08-08 17:17:14
Su draugu vykome į Olandiją, į sandėlį orderpickint. Sakė kad gyvensim prie Utrechto, dirbsim utrechte, darbas nuo namų 10km, gyvensim erdvesniam name su gražiu kiemu todėl 115Eur už savaitę... gavos taip kad gyvenom kažkokiam kaime, baro antram aukšte, dviese vienam kambarį, jokios erdvės ar gražaus kiemo ten nebuvo, kambarys atrodė vertas maximum 40-50eur savaitei;] nuvažiavom į vietą nieks išvis apie mus nieko nežinojo, laukėm 5val prie dūrų kol sutvarkė kažkas reikalus ir namie atsilaisvino vienas kambarys mum:] Dirbom taipogi ne utrechte, utrechtas nuo mūsų buvo apie 40km:] nuvykę į darbo vietą taipogi sužinojom kad tenais mūsų niekas nelaukė. Pastovios nesamonės : antrą dieną į namus atvykęs namo vadybininkas paklausė kas mes tokie ir pasakė kad turim legalias 24val išsikraustyt arba kitaip su policija iškeldins mus:] (tas buvo sutvarkyta, jūsų nuostabai, tik po 4dienų, visa laimė kad vadybininkas geras žmogus buvo ir leido pasilikt kol viskas sutvarkyta bus) niekas nieko nesidomėjo, kol patys neskambinom ir per prievartą naglai nepradėjom elementariausių dalykų aiškint, nieko neįvyko, ta olandijos agentūra už kurią 250eur sumokėjom įregistravo mus į sistemą tik po pusantros savaitės darbo:] algos velavo, skambinom emigrai, visada atsakymas ''skambinkit savo koordinatoriu jis jum pasakys'' toks jausmas lyg patys to jau nebandėm dešimtis kartų daryt. praėjus 5 dienoms po skambučio emigrai kad algų nemoka gavom e.laišką iš jų kuris visiškai nieko vertas buvo. Mašinos jokios negavom kaip šnekėjo, kiekvieną dieną po darbo bent 1-2val pralaukdavom lauke ant šaligatvio kol driveris atvažiuos pasiimt. Vienu žodžiu, jei mąstot ar verta darbintis per emigrą galiu pasakyt kad potencialiai sumokat 250eur tam kad iš jūsų pasityčiotų ten nuvažiavus ir nieko normalaus neuždirbtumėt:D
Sveiki Karoli ir Andriau,

Keista kad rašote atsiliepimą apie mus, kai tuo tarpu patys likote skoloje už tą patį būstą €490 per abu. Per sistemos klaidą nuo jūsų atlyginimo 5 savaites nebuvo nuskaitoma nuoma. Kai vadybininkas pasiskambino jums ir informavo, jog atvažiuos pasiimti, išėjote ir iš darbo ir pabėgote nesusimokėję. Pasitikrinkite el. paštą yra laiškas iš darbdavių.
Vyksianti dirbti 2019-07-19 11:50:17
Taip planuoju ten važiuoti, ieškau žmogaus su kuriuo kartu galečiau važiuot
Pagal rekvizitai.lt duomenys, Emigroj dirba 4 darbuotojai, kuriu vidutinis atlyginimas yra 517 euro. Tai maziau nei minimumas! Ar jus galit patiketi, kad personalo atrankos specialistas dirbtu uz minimalia alga? Nejuokinkit. Akivaizdu kad jiems moka vokeliose ir gudrauja su mokesciais. Ir kazkam dar neaisku, ar tai patikima imone ar ne...
Vykstantis dirbti
2019-07-24 21:36:45 IP 2g44eoru
Vyksianti dirbti 2019-07-19 11:50:17
Vyksianti dirbti
2019-07-19 11:50:17 IP 2g447gc2
Visa tiesa 2019-05-03 14:33:07
Buvau isvykusi pagal sia agentura, taip kad objektyvus keli pastebejimai:
-Su darbdaviu suvede, sukontaktavom, isvaziavau, uzsidirbau, viskas baigesi gerai.

BET:
-Sumokejau 250 euru, bet nesuprantu, uz ka? Uz tai, kad davet mano tel. nr. darbdaviui? Jokiu dokumentu niekas nesutvarke, turejau dirbti nelegaliai, niekas neidarbino… Jokiu garantiju! Atvaziavus ir susipazinus su darbdaviu pirmiausia ka jis man sake, kad ta sutarti su agentura galiu mest lauk ir jiems jos neidomios. Okey, kai sumokejau pirma avansa 100 euru, dave mano kontakta darbdaviui. Kai su juo susisnejau, paprase dar 150 euru uz "tolimesniu dokumentu tvarkyma". Ka jus ten idomu tvarket? :)

Jūs kreipėtės į mus dėl darbo ir kitų papildomų paslaugų, kurios išvardintos sutartyje, tą ir gavote. Kaip pats/pati, patvirtinate, išvykote, dirbote užsidirbote ir sugrįžote. Jeigu mūsų paslaugų jums nereikėjo ir viską nuo darbdavio susiradimo iki būsto bei dokumentų gavimo galėjote susitvarkyti pats/pati, tuomet kam kreiptis į įdarbinimo įmonę?
Pasirašant sutartį viskas gan smulkiai paaiškinama. Na bet jeigu kylą klausimų dėl sutarties, visada galite užsukti pas mus į ofisą arba susisiekti telefonu ir viską dar kartą paaiškinsime. Lauksime skambučio https://www.emigra.lt/kontaktai
ne bobu reikalas 2019-07-02 09:37:43
Aferiugu kontora kuri uzsiima nelegaliom veiklom, pvz:Anglijoi ir seures airijoi joke idarbinimo agentura negali nomuot jokiu givenamu patalpu zmonem ir nuskaityt nuoma is algos, tai yra nelegalu o ju idarbinimo vietos i kures idarbina tai daro.Darbo sutarty gal ir gausit bet nomuos ne del to kad tai yra nelegalu ir betkada jus gali ismest is ten i gatve, jei nenorit kazkur uzsieny atsidurt gatvei gereu nevaziuokit per se agentura ypac i seures airija nevaziuokit ten teko girdet pavizdziu.Beja anglijoi darba 30 kart lengveu rast nei givenama vieta kur nomuotis, todel isvazeve per se agentura kazkur labai rizikuosit lyg niekur nieko atsidurt gatvei ir niekam nieko neirodysit nes neturesit nuomos sutarties aferiugu mafuku kontora kuri uzsiima nelegaliom veiklom, gali but, kad as tik ledkalnio virsune apie juos zinau o tai yra tikrai nedaug (rizikuosit jei per juos isvaziuosit).
Norime informuoti, jog UAB EMIGRA INC „nelegaliomis veiklomis” neužsiima.
Neklaidinkite žmonių iškraipytais teiginiais. Nelegalu yra „pririšti” darbą prie būsto ir atsisakius būsto atimti darbą.
Nei viena mūsų siūloma darbo pozicija nėra „pririšta” prie būsto. Visada galite rinktis - susirasti būstą pats, -i arba pasirinkti, kad tai padarytų mūsų įmonė. Jeigu jums reikia tik darbo, mes jums padedame susirasti tik darbą. Pats, -i teigiate, jog būstą susirasti nėra taip lengva, todėl ir yra siūloma ši paslauga žmonėms norintiems išvykti.
Gaila, nenurodėte savo vardo, realiu atsiliepimu laikome komentarą kai žmogus nurodo savo vardą, kur ir kada vyko bei realią patirtį.
Norime atkreipti jūsų dėmesį, jog dėl tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK.

Gražios dienos
ne bobu reikalas
2019-07-02 09:37:43 IP 2h85a77b
Sveiki, gal kas norėtų pasidalinti savo patirtimi su šia agentūra? Domina darbas Vokietijos bei Anglijos sandeliuose. E-mail: Saulys24@gmail.com
Samanta 2019-06-06 23:31:52
Tik ne į ledus! Iš vis nemokėkit pinigų tokiem aferistam. Dirbau leduose gal 4 dienas ir iš niekur atėjo ir pasakė, kad atleidžia. Iš emigros po šito jokios pagalbos. Taip pat nutiko ir mano kambariokei.
Leduose irgi įdarbina lietuvoje, bet nepasako, kad ta įmonė į kuria įdarbina priklauso emigrai! VMI labai susidomėtų.
Gavau žinutę tipo iš “personalo valdymo”, o numeris tai Gabrielės.
Laba diena Samanta,

Jei jau rašote atsiliepimą, tai bent pasakykite tiesą iki galo.
Kadangi darbo vietoje dirbote per lėtai, nekreipėte dėmesio į darbdavio pastabas - jus atleido, apie šią riziką informuojame visus klientus prieš išvykimą.
Mes jums nepadėjome? Turime visus laiškus kuriuose jums siūlėme pervažiuoti dirbti į Amsterdamą, viską suderinome, užsakėme būstą, sužiūrėjome geriausią būdą jums nuvažiuoti iki vietos ir galiausiai jūs paskutinę minutę atsakėte, kad nevažiuosite, nes jums nepatogu vykti su traukiniu turint 4 lagaminus.

Taipogi primename, jog dėl tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK.
Iversonas 2019-05-31 17:51:45
Sveiki, kokios nuomones ir atsiliepimai apie ledo fabrika ir drabuziu, baldu sandelius Olandijoje? Labai noreciau gauti informacijos is ten buvusiu zmoniu. Gmail: Iversonas.iverson@gmail.com
Gavau žinutę tipo iš “personalo valdymo”, o numeris tai Gabrielės.
Jokūbas 2019-06-06 16:07:13
Gal kažkas atsiliepimų turit knygų spaustuvėje Leicesteryje? Puse teigiamų, puse neigiamų atsiliepimų, sunkiai suprasi.
P.S Ieškau kokio jauno vyruko galbūt kartu važiuoti ir dirbti ten pat. (man 18)
mano emailas: jokis.jokis@gmail.com
P.S Ieškau kokio jauno vyruko galbūt kartu važiuoti ir dirbti ten pat. (man 18)
Visa tiesa 2019-05-03 14:33:07

Laba diena Klaudija,
Jeigu turite klausimų dėl suteiktų paslaugų, visada galite parašyti mums tiesiogiai (pagalba@emigra.lt) ir išsiaiškinti. Mielai atsakysime į jūsų klausimus, tik keista, kad praėjus metams laiko rašote čia, o ne mums tiesiogiai.
Iš jūsų atsiliepimo taip ir neaišku pagal ką nusprendėte, kad dirbote nelegaliai ir kokių paslaugų iš mūsų negavote. Toks vaizdas kad mes nieko nepadarėme, o darbas iš dangaus nukrito.
Susisiekite ir viską aptarsime.
Geros dienos

Darbuotoja 2019-04-25 14:26:08
Taip taip, jei leistumės pasirinkti, nepradėtumėt apie sutarčių pasirašymą kalbėti įvardinant koks projekto ar kaip jūs ten pavadinat jį mokestis. Iškart pasakyta buvo jog turim sumokėt, apie variantą nurodyto darbo sutartį pasirašyt be jokių mokesčių net nebuvo užsiminta. Gal ir legaliai užvardinat visas savo paslaugas, bet nepaliekat galimybės įsidarbint neperkant tų paslaugų, o čia jau yra žmonių apgaudinėjimas. Linkiu visiem būsimiem klientam pirmiau kitomis agentūromis pasidomėti, tikrai yra tokių, kurios jokių mokesčių neprisigalvoja - pinigai tokioms agentūroms plaukia iš ĮDARBINANČIŲ ĮMONIŲ. O jūs dar ir iš žmogaus nusukinėjat kaip bemokat. Fui.
Mes siųlome mokamas ir nemokamas paslaugas, jūsų teisė rinktis kokiomis paslaugomis naudotis. Juk sutartyje yra ir lentelė kurioje sužymite kokias paslaugas renkatės - mokamas/nemokamas.
Nesate mūsų klientė, nesinaudojote mūsų paslaugomis, tad ir objektyvios nuomonės apie teikiamas paslaugas negalite palikti.
Tai ne forumas diskusijoms, tad jos čia ir netęsime. Jeigu norite plačiau pasikalbėti apie mokamas/nemokamas paslaugas visada galite mum paskambinti, taip pat užsukti į mūsų ofisus Vilniuje ir Kaune.
UAB EMIGRA INC 2019-04-25 08:00:59
Laba diena, p. Aušra,
Malonu, jog žinote LR įstatymus. Juos žinome ir mes, todėl mūsų paslaugų teikimo sutartis atitinka visus reikalavimus ir joje aiškiai yra nurodyta, jog įdarbinimas yra nemokamas. Reguliariai teikiame ataskaitas darbo biržai, dirbame profesionaliai ir legaliai, atitinkame visas nuostatas pateiktas Tarptautinės darbo organizacijos konvencijoje dėl privačių įdarbinimo agentūrų bei turime reikiamas licenzijas leidžiančias dirbti šioje sferoje.
Esame UAB, todėl normalu, jog teikiame ir mokamas paslaugas, tokias kaip kelionės, būsto, pasitikimo organizavimas, dokumentų tvarkymas, tačiau kiekvienas klientas gali pasirinkti ar nori jas rinktis, ar ne, tai pažymi ir sutartyje su mūsų įmone.
Visi mokesčiai pas mus yra legalūs, nurodomi ir sutartyje tarp mūsų bei kliento.
Darbuotoja 2019-04-23 08:43:37
Pagal teisės aktus agentūros NEGALI IMTI MOKESČIO, NEI TIESIOGIAI, NEI NETIESIOGIAI, iš darbo ieškančio asmens. O šitie dar vieni, kurie rašo, kad įdarbinimas nemokamas (kas ir privalo būti elementariai pas visas tokias agentūras), bet kažkodėl kol jiem nesumoki tai nepradeda tvarkyt sutarties. 100€ depozitas, dar 100 sumoki paskui, ir šituos pinigus jie slepia po žodžiais paoildomos paslaugos, kurių tu kaip ir galėtum atsisakyti, bet jie neleidžia - arba susimoki, arba tavęs nedarbina. Gal laikas susisiekti su darbo inspekcija ar kitomis atsakingomis institucijomis, galėsiančiomis padėtis spręsti tokių apžorų norą susigrobstyt pinigus iš kiekvieno biedno žmogelio?
Laba diena, p. Aušra,
Giedrius A. 2019-03-15 11:43:37
Sveiki.Tikrai gera ir patikima kompanija.
Ačiū Giedriau! Mum svarbus grįžtamasis ryšys iš išvykusių klientų, tad labai džiaugiamės, kad likote patenkintas mūsų paslaugomis.
Aleksandras 2019-02-08 16:25:46
Nuostabi agentūra ir puiki komanda. Labai ęsu patenkintas, jog kreipiausi į jūs. Išpradžiu buvo tikėtasi blogesnio varijanto, negu dabar yra, bet niekas nenuvylė ir yra laikomasi visų duotų pažadų, apgyvendina gražioj vietoj, nuveža iš darbo į darbą, suteikiamos visos tinkamos salygos ir yra labai atsižvelgiama į darbuotojo poreikius. Ęsu labai dėkingas ir visiem rekomenduoju!
Sveiki Aleksandrai,

Džiaugiames, jog ledų fabrike Olandijoje jum sekasi gerai, taip pat esate patenkinti ir kitomis mūsų paslaugomis - būstų bei kelione. Ačiū, jog pasidalinote savo patirtimi, naudojantis mūsų įmonės paslaugomis, su kitais. Sekmės darbuose!
VIKTORAS LANIAUSKAS 2019-04-07 02:05:38
zadejo pagal sutarti surast darba dvieju savaiciu begij. sutarties neivykdzius ja nutraukiau ir parasiau prasyma grazinti sumoketa 100 euru avansa tai jau virs menesio laiko negali grazinti, kazkaip abejoju ar isvis nori grazinti. dabar laukiu atsakymo ir arba grazins arba kreipiuosi iskart i teisininkus. zmones pinigus paskutinius atiduoda kad isvykt uzsidirbt o cia dar tyciojasi.
Sveiki Viktorai,
avansas jum grąžintas, nes darbdavys jūsų nepatvirtino. Apgailestaujame, jeigu grąžinimas užtruko. Neabejoju, jog susisiekęs tiesiogiai, bei pasiteiravęs apie pateikto prašymo būseną, procesą būtumėt paspartinęs labiau nei rašydamas atsiliepimą internete. Telefonu bei el.paštu mes pasiekiami kiekvieną darbo dieną, tuo tarpu atsiliepimus internete skaitome retai.
VIKTORAS LANIAUSKAS
2019-04-07 02:05:38 IP 2i2fbq02
Migle 2019-03-22 09:08:06
Turėdama reikalų iki kaklo pamiršau Jums padėkoti. Ačiū už darbo vietą, gyvenimo sąlygos nebuvo tokios prastos, kokių tikėjausi. Pati šios vietos nebūčiau suradusi. Išdirbau visą kontrakto laikotarpį ir tikrai nesigailiu įgijusi šią patirtį. Pradžioj abejojau Jumis, dabar galiu pasakyti, kad esate šaunūs!
Dėkojame Migle už mūsų darbo įvertinimą. Džiaugemės, kad patiko ne tik darbas Airijoje, bet ir būstas. Jeigu reikės mūsų pagalbos ateityje, drąsiai kreipkitės, mes visada laukiam sugįžtančių klientų! Sekmės
Džiaugiamės galėdami pagelbėti! Ir labai smagu girdėti, kad jum viskas sekasi gerai. Sekmės darbuose!

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Biuro
BIURO

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Esame didžiausia įdarbinimo ir personalo atrankų įmonė Baltijos šalyse. Sukaupėme daugiau nei 15 m. patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, dirbdami su gamybos, sandėliavimo, paslaugų, horeca, mažmeninės prekybos įmonėmis. Teikiame šias paslaugas: Laikinasis įdarbinimas (personalo nuoma) Personalo paieška ir...

Bankų pelnas pirmąjį ketvirtį išaugo 15% iki 75 mln. Eur
Bankų pelnas pirmąjį ketvirtį išaugo 15% iki 75 mln. Eur 06-16 12:36
Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai per šių metų pirmąjį ketvirtį kartu uždirbo 74,9 mln. Eur neaudituoto grynojo pelno – 15,3% daugiau nei pernai sausį-kovą, kai jis buvo 65 mln. Eur.
"Orlen Lietuva" įsigijo "Mockavos terminalą"
"Orlen Lietuva" įsigijo "Mockavos terminalą" 06-16 12:02
Lenkijos naftos koncernui "Orlen" priklausanti AB "Orlen Lietuva" įsigijo 100% UAB "Mockavos terminalas" akcijų, taip perimdama vienintelio skystų produktų krovos terminalo, veikiančio...
A. Bilotaitė prašo prokuratūrą tirti neteisėtą žmonių gabenimą per sieną
A. Bilotaitė prašo prokuratūrą tirti neteisėtą žmonių gabenimą per sieną 06-16 11:43
Lietuvos vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną organizavimo kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%