Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB EMIGRA INC

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EMIGRA INC

Atsiliepimai apie UAB EMIGRA INC

Parašyk savo nuomonę apie UAB EMIGRA INC

Atsiprasau uz savo komentara del agenturos veiksmu. Su laiku viskas yra sutvarkoma. Pradziai visur sunku.
Jevgenij 2018-07-03 23:46:45
Atvykstant i sali kompanija tave pamirsta ir isbraukia is sarasu
Sveiki Jevgenij,

Jums išvykus bandėme su jumis susisiekti, pasiteirauti kaip jums sekasi ir ar viskas gerai, tačiau jokio atsako nesulaukėme. Iš darbdavių žinome, kad viskas, kas liečia darbą, yra gerai. Jeigu kyla kažkokių klausimų - skambinkite, visada esame linkę padėti.
Atvykstant i sali kompanija tave pamirsta ir isbraukia is sarasu
Sveiki, zadu vykti per sia agentura i anglija, jei kas esat buve gal galit pasakyt kaip viskas yra is tiesu. Gmail ovis995@gmail.com
Sveiki kas vyktate y Anglus 28d.
laba diena, kas vykote i Airija, grybus ar salotas nesvarbu, kokios ten salygos?
Dirba operatyviai, atsižvelgia į kliento norus bei poreikius, atsako į visus oškilusius klausimus. Esame dėkingi.
Dėkui Emigra agentei Agnei.Vykstu per šią įmonę ne pirmą kartą, puiki patirtis Ispanijoje.Viskas sklandžiai sutvarkoma, labai patenkinta pasiūlymais, agentė padeda kiekvienam žingsny.Vyskas būvo įvykdyta kas nurodyta darbo pasiūlyme.Abiem atvejais sklandus išvykimas suorganizuotas dviejų savaičių bėgy.Profesionali įmonė.Tikrai didelis Ačiū!
Dauguma komentarų rekvizitai.lt portale yra neatitinkantis tikrovės; vartotini žodžiai apie įmonę yra mažų mažiausiai neprofesionalūs, tik parodantys jūsų pačių neišprusimo lygį. Čia su kiekvienu internautu tikrai nediskutuosime, tačiau informuojame, kad:
Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimo internete atsakote pagal LR CK:
2.24 straipsnis. Asmens garbės ir orumo gynimas
8. Šio straipsnio taisyklės taip pat yra taikomos ginant pažeistą juridinio asmens dalykinę reputaciją.

Įmonė turi teisę kreiptis į teismą dėl dalykinės reputacijos gynimo, turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo (atsiradusios, ryšium su jūsų sleidžiama neigiama, bei tikrovės neatitinkančia informacija).
Todėl nenustebkite gavusi registruotą laišką, kuriame bus prašoma pateikti paaiškinimus raštu, kurie vėliau bus nagrinėjami teisminio proceso tvarka.

Viešai vertinant juridinio asmens veiklą advokatų profesinė bendrija rekomenduoja atminti, kad klaidinančios informacijos ar nesąžiningos nuomonės ir kritikos skleidimas gali būti suprantamas kaip dalykinės reputacijos pažeidimas, todėl nesant objektyvių duomenų apie skleidžiamos informacijos ar nuomonės atitikimą tikrovei, patartina tokių žinių neskleisti.
Velniu melagiu aferist landine
2018-04-18 23:24:17 IP 92.221.170.11
Visems snusiplajaut ant samdoma arbutoju bando tik apgauti
Pazadukai ir melagai sita agenturai ima pinigis a*******i uz registravima o darbo nesiulo dingta su pinigais
Emigra- agentūra, kuria galima pasitikėti!
Mano atveju, buvau visiškoje duobėje... maniau, kad nebeišsikapstysiu.. tačiau staiga sumąsčiau kreiptis į šią agentūrą... rizikavau, nes ir aš nebuvau tikra jog ši agentūra patikima.
Žodžiu viskas įvyko taip, kad savaitės laikotarpy atsidūriau svetur.
Gyvenu puikioje vietoje, netoli centro.
Darbas nesunkus.
Galimos karjros galimybės. :) :)
Iki darbo vos 20 min. ėjimo.
Esu patenkinta. Viskas taip kaip sakė.
Agentūros darbuotojai Egidijai esu labai dėkinga! Su ja bendravau... ji visą laiką buvo lyg Draugė. Ji iki šiol domisi kaip man sekasi.
AČIŪ EMIGRA! AČIŪ EGIDIJA!.
LABAI REKOMENDUOJU!!!
Įmonė kokybiškai ir profesionaliai suranda darbus ir gyvenamą vietą užsienyje, verta pasitikėti norint pradėti savo gyvenimą kitoje šalyje.Darbas yra labai sunkus fiziškai, pradžiai visai tinka jei planuojate pradėti gyvenimą kitoje šalyje nuo 0.
Dėkoju Jums.
Emigros apgaulių išviešinimas taps savotišku nuosprendžiu, o reikalauti teisybės ir taip gadinti nervus - menka paguoda. Ačiū, Vitalijau, už pastaba.
Vladas 2017-03-03 16:02:29
Nepasitikekite sia idarbinimo agentura. Teko pasinaudoti Toma Emigra paslaugomis (aisku sumokejus pinigus) ir nuvykti dirbti i Tesco sandeli Readingo mieste netoli Londono. Darbo aprase buvo nurodyta, kad darbas nesunkus, dirbi skenuotoju. Nuvykus paaiskejo, jog ne tik teks skenuoti, bet ir krauti prekes. Darbo pobudis tapo vergiskas ir nepakeliamas. Kruvi atlaikiau vos tris menesius. Sumokejau siai agenturai 350, plius teko moketi 80 euru apgyvendinimo rezervacijos mokesti. Klausimas kyla toks: kodel si agentura nenurodo tikrojo darbo pobudzio sandelyje ir vis dar pelnosi ir patikliu, vilti praradusiu LR pilieciu. Patarimas toks: nepasitikekit, nes busite apgauti, o ir niekuomet nevykite dirbti i Tesco logistikos sandelius, kur tai ir bebutu (Reading ar Londonas), nes neatlaikysite nezmonisko darbo tempo. Nuosirdus linkejimai vykstantiems i uzsieni ir sekmes visiems
Tai aš nesuprantu ko jūs visi skundžiates. Jei jus apgavo, tai paduokit tą EMIGRA į teismą ir viskas.
Sveiki, galiu pasiūlyti darba merginai. Darbas Šiaurės Anglijoje fabrike. Darbas nera lengvas. Per savaite dirbt valandu apie 48-55.Gyventumem kartu. Yra tusčias kambarys. Jai domina rašykit į el.zitagrig@mail.ru
Viskas tvarkoje kaip sakė taip ir yra:)Galite pasitiketi tik teiraukites visos jums reikalingos informacijos or Jums pades:)
Buvau isvaziavus sezoniniam darbui i Olandija per emigra, sekesi sakyciau net labai neblogai! bustas nurmalus, darbas sunkokas bet isvaziavau uzsidribt, pasitikima suorganizavo darba parupino nesuprantu zmones ko jus coa nepatenkinti ar komentuojat bele komentuot ar nesamones is pavydo? Rekomenduoju.
Sveiki, per šia agentūrą išvažiavome dviese ir esam patenkintos. Gavome viską ką žadėjo t.y. pasitikima, apgyvendinima, darbą. Agentūra parūpino ir angliškas tefono kortes, nežinau ko galima dar norėti. Dirba atsakingai iki šiol dar emigra domisi kaip mums sekasi. Juk dirbti pvažiuojam, o nepoilsiauti.Rekomenduočiau kreiptis į Gabriele, tikrai atsakinga darbuotoja.
Nepatrciau niekam naudotis sios imones paslaugomis. Kol nebusite pervade avanso su jumis bendraus, teiks jum reikiama informacija (kuri veliau paaiskeja buvo klaidinga). Po avanso pervedimo galite pamirsti, kad jums informacija bus teikiama ir atsakoma i iskilusius klausimus.
Kadangi mums po avanso pervedimo ir interviu, netiko sutarties punktai (pvz: dabo valandu per savaite skaicius zadejo min 40, sutartyje irase 30;iki darbo vietos pasiule vykti taxi (atstumas nemenkas apie 2h), papraseme grazinti avansa (60 eur.)
Jo neatgavome, nes pagal imones vadove savaip interpretavome sutarties salygas :)))
nieko gero per ta emigra, tik pinigus paima ir fsio, jei as buciau zinojus pries tris men kad taip papulsiu buciau geriau pati susiradusi kur gyventi Anglijoje ir nebutu jokiu problemu. o cia tik paima pinigus uz tai kad surandu kur gyvent.
Sveiki, NEVYKITE PER EMIGRA!
Vykome į Mykonos salą Graikijoje.
Pradėsiu nuo to, kad emigrai susimokate už nieka, nes jie turi savo kontaktus ir jiems belieka susrašyti ir vėliau gauti kontraktą, tad išmetate pinigus į nieka, nes..
Nes tik tada kai jau būnate pasirašę su Emigra sutarti ir kai jau laukiate kontrakto jie jums pasakys, kad kontraktą pasirašysite ne su Emigra ar viešbučiu, bet su trečia įmone bulgarijoje, tada jūs lauksite kontrakto, jie vis vilkins laiką ir sakys, kad nebijokite ir pirkite bilietus, tada dar labiau vilkins laiką, galiausiai gausite kontraktą su nepilnu atlyginimu, na, alga bus įrašyta bulgarijos valiuta ir nepilna, nes pasirodys, kad jus įdarbinusi bulgarijos įmonė jus siunčia į komandiruotę, todėl pilnos algos įrašyti negali.. Na, tai nebaisiausia, vis tiek pasiryžome važiuoti, nors skaitėme atsiliepimus ir visi mus protino to nedaryti.. išvykome, atvyke sužinojome, kad darbas 7 dienas per savaite ir jokių išlygu ir kalbų apie bent vieną išeiginę per mėnesį (nors kontraktas buvo pasirašomas 6 darbo dienoms per savaitę), viešbutyje to niekas nenorėjo girdėti, Emigra padėti niekuo negalėjo, įdarbinusi įmonė nekėlė ragelio, vykome pora, nuvykę sužinojome, kad apie gyvenimą kartu nebus nė kalbos, nes viešbučio taisyklės griežtai atskiria vyrus ir merginas ir net suaituokusios poros kartu gyventi negali (tokių būvo daugybė), Emigra sakė, kad gyvensim atsirai, bet tik savaitę, paskui galėsime įsikelti gyventi kartu-netiesa ir jie tai žino, maža to apgyvendinimas ne viešbutyje, o 2-3 km už jo, visur milžiniški kalnai ir po 10h darbo ar ankstų ryta begalo sunku juo įveikti.. Ir baisiausia buvo, kai alga vėluodavo po mėnesį laiko, Emigra pasakė, kad tai mūsų bėdos ir kad jiems nebeskambintume, o įmonė su kuria pasirašyta sutartis nekėlė ragelio ir neatrašė į laiškus.
Mums baigėsi gerai, nes buvom atkaklūs, tačiau pora iš rumunijos liko be algos, nes ji kažkur "dingo"..
Turim pažįstamu, kuriems taip pat "pasisekė" Anglijoje ir Rodo saloje.
TAD, jei važiuojate važiuokite per pažįstamus, tik ne per EMIGRA..Sėkmės :)
mr berry castle 2016-09-20 10:12:52
Ar jums reikia paskolos?

Ar jums reikia greitai trumpesnį ar ilgesnį laiką paskolą su santykinai žemos palūkanų normos, kaip mažas kaip 2%? Mes siūlome verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, auto paskolą, studento paskolą, skolos konsolidavimo paskolą e.t.c. nesvarbu jūsų rezultatas, Jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: (berrycastleloanfirm@gmail.com) Užpildykite paskolos paraiškos formą Žemiau

P Uoga pilis
Eik tu n****i sukčiau b**t su savo paskolom
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas turi atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. susisiekti šiandien mums elektroniniu paštu tam, kad galėtume suteikti jums su mūsų paskolų terminai ir sąlygos adresu: (saintloanss@gmail.com)
Ieškau darbo moteriai 43metu. Anglu kalbos nemoka bet puikiai kalba rusiškai. Kur važiuot nesvarbu, svarbiausia nebutu šalčio didelio. Parašykit kas ka galit pasiulyt robertas4991@gmail.com
Buvau pokalbyje Kaune vasario 22d. sioje agenturoje del darbo Kipre. Tai patys pasake, kad pas juos paslaugos yra mokamos, o kadangi Lietuvos valstybes istatymas draudzia imti pinigus uz idarbinima, tai pas juos reikia susimoketi uz '' programa '' kuri kainuoja daug maz 350 Euru ir priklausomai nuo ''programos'' sumos reikia jiems sumoketi avansa, sakykim Kipro atveju 100 euru,. tai jiems garantuotu, jog jus tikrai pretenduojate i tam tikra darbo vieta ir kad tuos pinigelius grazins jei per dvi savaites jus neitiktumete darbdaviui ir jie jums nesuteiktu kito darbo pasiulymo. Taip jie bando apeiti istatyma ir paimti is jusu pinigus legaliai. neapsigaukit. juk tikrai nemazai agenturu kurios tepraso patiems susitvarkyti reikiamus dokumentus kurie realiai kainuotu 10-15Euru ir uz kelione. :) is savo puses viska issakiau, o per kur darbintis spresti jums. :)
esu 24 m vaikinas, ieskau zmogaus kas kartu noretu vykti i uzsieni darbo ieskotis.Rasykite jei aks turit pasiulymu lgrigaitis@yahoo.com
Gilė 2017-01-01 20:06:44
Sveiki. Ieškau žmogaus, kuris sausio mėnesį norėtų vykti į Angliją padirbėti. Kalbu ir susikalbu angliškai, tačiau noriu vykti ne per lietuvišką agentūrą, o tiesiogiai. Gal kas galėtų padėti susirasti būstą, o tuomet ieškotume darbo tiesiogiai per vietines agentūras. Man per 50-šimt. Jei kas susidomėjo, rašykite man į gaileta.apyniene@gmail.com. Gal kartu pavyks lengviau rasti sprendimą.
sveiki, ar radot su kuo vykti padirbeti?
arunas 2017-01-08 00:08:18
Sveikas, as nuo gruodzio pradzios laukiau, kol viena firma tvarkr dokus, po to sunus praejo atranka, o as ne...as irgi noriu varyti i olandus dirbti, turiu masina, galim vaziuoti kartu...tik ar zinai kokiu darbu...
Nuomadama@gmail.com paradykite
savas 2016-11-26 14:54:28
sveiki,
mastau vykti i olandus arba UK, norvegus sausio-vasario menesi 2017m. vienam kaskaip nedrasu ieskau kas drauge kaska mastot?
echo19830314@gmail.com
Sveiki. Domina. Tik nesupratau, Jus moteris ar vyras?
Šaraškino kontora
2017-01-02 22:51:10 IP 84.240.17.22
Kažkokia š*******o kontora. Iškart reikėjo suprast, kad taip yra, kai susirašinėjant pamačiau, kad nemoka taisyklingai rašyt. Nors ko iš jų tikėtis - grįžo tikriausiai silkių skutėjai į gimtinę ir bando prakusti tokių pat, kaip jie, dėka.
savas 2016-11-26 14:54:28
Birudird@gmail.com parasyk.
echo19830314@gmail.com
Sveiki žmonės, kurie ieško atsiliepimų apie šią agentūrą. Patarimas jums - nevažiuokit dirbt į Angliją per agentūras. Jos jums nereikalingos, jos jusu neidarbins. Jos tik suras jums vietą į kurią galėtumėt pretenduot. Kad gausit tą vietą, jums negarantuoja ir nuvažiave ten eisit i angliską agenturą kaip ir visi kiti. O už tai mokėti lietuviškai agenturai, kad nueiti i kitą agenturą - Absurdas. Nebent turit atliekamus kelis šimtų eurų, kurių negaila.

Kornelija 2016-05-30 14:40:23
Sveiki, gal kas gali padėti dviems jaunoms panelėms, kurios labai nori išvykti ir užsidirbti? Per kokias firmas geriausiai būtų darbintis?? Savo pasiūlymus su argumentais parašau rašykit į Karnelijam7@gmail.com
Parasyk man tada laurynasur@gmail.lt
Neapgavo, gavom ką žadėjo, net daugiau. Darbinomės su draugu Ispanijos viešbutyje sezono laikotarpiui. Kainuoja nemažai, bet vargintis nereikėjo, rado darbą, sutartis pasirašėm internetu.
Apgaudineja zmonis renka pinigus uz VCA kursus, veliau juos atsaukia patys ir negrazina euru, tai taip ir sukasi
a******u kompanija
Gavau toki laiska, tai yra netiesioginis neteisetas idarbinimo mokestis. Jie a*******i.

Apgyvendinimas:

Būstas suteikiamas, kaina dviviečio kambario £65. Vienviečio £85, bet ne visada būna laisvų. Atvykus reikia susimokėti dviejų savaičių nuomą, savaitės depositą bei vienkartinį administracinį £100 mokestį NT agentūrai, kas bendroj sumoj gaunasi apie £300. Žinoma, jei norite, būstą galite susirasti ir pats.

Noriu informuoti, kad mes turime programos kainą, kuri šiam pasiūlymui yra 350 EUR. Programos kaina nėra įdarbinimo kaina, kadangi pats įdarbinimas nieko nekainuoja.
Sveiki visi gal kasnors galite pasiulyti koki darba fabrikuose ar ukiuose, man 22m ačiu lauksiu linasmu1159@gmail.com 860251543
sveiki visi, kurie ieskote darbo, neikite i tas agenturas, , viskas yra internete, susirandi miesta kuriame yra darbu, pvz lutone, manchesteri, wisbich, king slyn, uzrasai recruiment, ismeta darbus, susieskai susiskambini, ir ziuri kada pradedi dirbti ir ieskoti issinuomuoit tame mieste kambariuka, viskas pasaka baigta sekmes visiems
Bandem tryse vaziuot per juos sumokejom avansa 200€ taip ir liko pas juos tas avansas, lai turi lapdaros kompanija apple kompais apsikrove is tokiu kaip.mes pasalpiniai:)
Gegužės 15 d. pasirašiau sutartį su Emigra dėl pakuotojo darbo spaustuvėje Anglijoje. Po sutarties pasirašymo sumokėjau 60 € avanso mokestį. Darbo skelbime iš anksto buvo nurodyta, kad birželio 7 d. vyks „susitikimas su spaustuvės vadovu iš Anglijos“. Paklausus, iš kur yra kilęs spaustuvės „vadovas“, gavau atsakymą, kad iš Lietuvos. Na, būna ir taip, pagalvojau. Gerai, liko sulaukti kada praneš birželio 7 d. vyksiančio susitikimo laiką.
Normali kompanija paprastai praneštų susitikimo laiką iš anksto, likus savaitei iki susitikimo. Pirmadienis, birželio 6 d, pokalbis turėtų vykti rytoj. Ryte negavęs jokios informacijos apie tikslų pokalbio laiką iš Emigros pranešiau, kad norėčiau susigrąžinti 60 € sumokėtą avansą. Už kelių valandų susisiekė darbuotoja ir pranešė, kad pokalbis vyks 16 val (koks punktualumas!). Minėto 60 € avanso kompanija grąžinti neketina, kadangi neatvyksiu į pokalbį.
Jeigu kompanija nesugeba pranešti darbo pokalbio laiko su „vadovu“ likus vienai dienai iki pokalbio datos, tai ką galima galvoti apie kitus organizacinius dalykus? Nusprendžiau nerizikuoti ir neprasidėti su šia kompanija, nenorėčiau susigadinti vasaros.
Klausykite, gal kas turite patirties ar buvote Olandijoje ir gali pasidalinti ispūdžiais? Gal galite parašyti man į el.paštą DaivaaKru@gmail.com, lauksiu.
Sveiki, galbūt yra čia dirbusių Mykonos saloje, Graikijoje, Santa Marina viešbutyje? Jeigu taip galbūt galėtumėte parašyti atsiliepus, kaip ten darbas, gyvenimas, vadybininkai?

Ačiūū

SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Offerens
Adresas: Lietuvių g. 30-22, LT-44172 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Perskaičiavusi darbo užmokestį Lietuva aplenks Latviją
Perskaičiavusi darbo užmokestį Lietuva aplenks Latviją 07-23 12:21
Perkėlus "Sodros" įmokas darbuotojui ir atitinkamai perskaičiavus darbo užmokestį, Lietuva palypės į viršų darbo užmokesčio prieš mokesčius lentelėse.
"Imlitex holdings" paleido elevatorių Kretingoje
"Imlitex holdings" paleido elevatorių Kretingoje 07-23 11:56
"Imlitex Holdings" įmonių grupė investavo 6 mln. Eur į naują elevatorių Kretingoje. Elevatorius gali sutalpinti apie 28.000 t grūdų. Grūdus čia supirks UAB "Imlitex Agro", užsiimanti grūdų prekyba...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Microsoft 106,27 +1,79%