Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Egreda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Egreda

Atsiliepimai apie Egreda, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Egreda, UAB

"Mano namukas" administracija 2019-01-25 12:58:31
Sveiki, Andriau,

Jūs kreipėtės į mus ieškodamas naujų PVC gaminių. Telefonu sutarėme dėl konkretaus vizito laiko, kad galėtume aptarti galutinai visas detales. Atvykome pas Jus nes buvom kviečiami, jėga nesiveržėme. Labai apgailėstaujame, dėl uždelsto termino, tai vienetinis atvejis, iš kurio skaudžiai pasimokėme. Viską darome, kad daugiau tai nepasikartotų. Labai džiaugiamės, jog išsisprendė visos iškilusios problemos ir darbai yra pabaigti. Dėkojame už Jūsų kantrybę ir linkime Jums sėkmės!

Mano namukas komanda
Aš gi neneigiu, kad aš krepiausi į Jūsų kompaniją. Prieš tai pasiskaičiau atsiliepimus, visi geri. Kur man žinoti, kad esate atidirbę schemą kaip trinti neigiamus atsiliepimus.
Vadybininko atvykimas sutartu laiku yra tikrų tikriausias įsiveržimas, lyginant su kitų sutartų laikų darbams atlikti pradelsimais. Iškilusios problemos sprendėsi pusmetį berods, o gal dar vis sprendžiasi, nes pažadėjote nuvalyti po darbų montavimo putomis apipiltą fasadą ir pažadas dar likęs pažadu.
Montavimo putos vis dar plačiu ruožu nutekėjusios per namo fasadą.
2019-01-25 12:58:31 IP 77.90.94.20
Andrius 2018-09-28 07:59:35
Sveiki, Andriau,

Mano namukas komanda
Pritariu ir turiu įrodymų, kad blogi komentarai trinami. Rusėjo gale pateikiau tokį komentarą:
"Rimta kompanija. Gegužę meistriukas tiesiog įsiveržė, pamatavo langus, iškoneveikė senųjų langų įdėjimo stilių... Pagal sutartį langai turėjo būti pastatyti birželio pabaigoje, pagal pažadus - birželio pirmoje pusėje. Aha... prasidėjo atidėliojimai dėl įvairiausių priežasčių: "nespėjo pagaminti", atsiuntė ne tą komplektaciją ir t.t. Rugpjūčio viduryje atvažiavo meistrai. Ir prasidėjo: pirmu atvažiavimu apsižiūrėjo, kad nėra vienos dalies, "atvažiuosime rytoj", pagal faktą - kitą savaitę. tada vėl kažko pritrūko, "įdėsime vėliau", tada palangė per trumpa... Kiekvienas atidėjimas - savaitė vėliau. Rugsėjo pabaiga - darbai nebaigti. Tikrai rimta kompanija."
Egreda labai greitai sureagavo, pažadėjo viską padaryti kuo greičiau, ir... darbus baigė po mėnesio. Prašė ištrinti komentarą, atseit, "verslui trukdo". Nesutikau ištrinti, tai ištrynė kažkaip patys. Manau, kad ne be rekvizitai.lt admino pagalbos. Gėda rekvizitai.lt, gėda.
Kaip suprantu blogus komentarus čia ištrina. Pas mane irgi buvo ne kokia patirtis su šia įmone. Paskambino, kad atveš langus kita dieną, atsiprašiau iš darbo, parašiau prašymą laisvai dienai... deja, neatvažiavo, nes sugedo autobusiukas ir nebuvo kito transporto pakeist, tai antrą kartą vėl reikėjo darbe rašyti prašymą, kad pagaliau sumontuotų tuos langus.
Tada po mėnesio turėjo atvežti balkoną montuoti, atvažiavo darbuotuojai, o gi pasirodo blogai išmatuotas buvo balkonas, netinka rėmai... ir vėl mėnesį laukti jeigu nedaugiau, kol pagamins naują balkoną. Nu trūksta žodžių
Vilius 2018-11-05 16:40:11
Terminų nesilaikot, iš žadėtų 4 sav jau 7 eina, kai pažadat sužinot kada atvažiuosit, nepaskambinat, dar savaitę palaukus pasakot kadq atvažiuosit, bet visą dieną, atsiprašius iš darbo, pralaukus - vėl neatvažiuojat. Tad kol kas - labai žemas įvertinimas.
aciu, turiu itarima, kad blogi komentarai cia yra istrinami... : (

sio kaip suprantu dar nespejo...
Su vyru ieškojome patikimos įmonės, kuriai galėtume patikėti savo naujos statybos namą, ieškojome visko: langų, lauko durų, garažo vartų. Išsiuntėme užklausimus apie 10 įmonių. Pirmasis pastebėjimas, kad vieni iš greičiausiai atsakiusių buvote jūs. Antra, sąmatą gavome, jau tą pačią dieną. Trečia, buvo labai patogu, jog ši įmonė galėjo pasiūlyti visus išvardintus gaminius, nereikėjo atskirai vargintis ir ieškoti kas pasiūlis vartus ar duris. Specialistas atvyko po keletos dienų prie mūsų naujojo namo, pasimatuoti. Patiko, kad papildomą nuolaidą gavome. Norėjau pasakyti didelį AČIŪ, jog nenuvylėte ir dabar galime su vyru džiaugtis jaukiais ir šiltais namais. Tikrai rekomenduosiu visiems pažįstamiems. Sėkmės darbuose Jums ir iki! :)
Nesenai wisame bute užsisakiau plastikinius langus.Daug įmonių aplankiau, ši mane sudomino.Užsisakiau is ju ir pagaliau langai pries pora savaičių jau buwo sumontuoti.Meistriukas tikrai profas.Sudėjo kokybisškai gražiai, padarė apdailą.Tad užsisakiau ir roletus wakar sudejo.Tiek darbu, tiek kokybe, tiek kaina esu be galo patenkintas.Super! Sėkmės darbuose! :)
Savo bute sumaniau pasikeisti langus jau pernai metais, buvau stipriai nuvilta kelių įmonių pažadais, iš visų girdėjau palaukit kol pamatuos dabar palaukit kol pagamins ir t.t. maža to galiausiai paskaičiuoja kosminę kainą.... Bet tada atradau jus... Visas darbas vyko sklandžiai, paskambinus vadybininkė buvo labai maloni ir kantri atsakė į visus man rūpimus klausimus viską paaiškino ir jau kitą dieną po skambučio pas msne apsilankė meistrai viską išmatavo ir po dviejų savaičių galėjau džiaugtis naujais langais už man prieinamą kainą. Esu be galo jum dėkinga už operatyvumą ir kantrybę ieškant abiem pusėm palankaus varianto, gaila tik kad anksčiau jūsų neradau. Visiem rekomenduoju! Sėkmingo darbo jum toliau!
2018-06-08 12:51:09 IP 77.90.72.135
Mindaugas 2018-06-06 19:45:16
Ieškodamas įmonės, kuri pakeistu man langus, radau šia, ir kadangi atsiliepimų apie ją buvo labai daug ir labai gerų
nusprendžiau pasirinkti ją, ir šiuo sprendimu tikrai nenusivyliau, mėnesio bėgije, man buvo pakeisti langai, darbas buvo atliekamas kruopsčiai bei tvarkingai, darbuotojai taip pat buvo linksmi ir malonūs. Tad dar kartelį tariu jums ačiū ir sekmės tolimesniuose darbuose :)
Sveiki, Mindaugai,

Mūsų užduotis, atlikti darbą taip, kad klientas be dvejojimo kreiptųsi dar kartą tiesiai į mūsų komandą be papildomų ieškojimų. Kiekvienas klientas yra labai brangus, todėl geriausia motyvacija yra gražūs žodžiai apie mūsų teikiamas paslaugas.

Dėkojame už Jūsų nuoširdumą!

Sėkmingos kloties Jums linki Mano namukas komanda!
2018-05-30 16:57:07 IP 77.90.72.135
Rima 2018-04-18 11:13:36
Dėkoju Jūsų komandai už sudėtus langus.Dyrba tvarkingai, esu tuo patenkinta, rekomenduojamų ir kitiems.Varena
Sveiki, Rima,

Ačiū už rekomendacijas! Stengiamės atlikti darbus nepriekaištingai ir darbo vietą palikti tvarkingą. Dėkojame už pasitikėjimą.

Linkėjimai!

2018-04-03 16:33:33 IP 77.90.72.135
Artūras 2018-03-30 09:14:28
sėkmės darbuose
Sveiki, Artūrai,

Dėkojame, Jums taip pat sėkmingos kloties!

sėkmės darbuose
2018-02-23 14:53:26 IP 77.90.72.135
Marijus 2018-02-23 14:33:49
Staciausi durys ir langus is Mano namukas, sutarties kaina 1100euru.Praejus metams suslubavo duru uzrakinimo systema, paskambinau pagal galiojanti garantini su manim atsiliepe labai siltai ir rupestingai, meistrai atvaziavo ta pacia diena ir sutvarke visus gedimus.esu labai patenkintas firmos UAB, EGREDA, paslaugomis.aciu.sekmes visiems
Sveiki, Marijau,

Garantinio laikotarpio metu iškilus nesklandumui, reaguojame greitai ir efektyviai, rūpinamės, jog klientas visada jaustųsi patogiai ir mėgautųsi geresne gyvenimo kokybe įsigijus mūsų gaminius. Šaunu, kad taip greitai viskas išsisprendė, džiaugiamės kartu su Jumis.

Jums taip pat kuo didižiausios sėkmės!

2018-02-08 14:31:37 IP 77.90.72.135
Laimonas 2018-02-04 15:08:57
Ačiū už puikų darbą. Atvyko išmatuoti langus jau sekančią dieną po mano skambučio ir pasiūlė gundančiai gerą kainą. Pažadėjo atlikti darbus per 4 savaites, bet man pasisekė ir langai sumontuoti buvo likus savaitei iki sutarto termino. Darbuotojai savo sryties profai, darbus atliko greitai ir tikrai kokybiškai! AČIŪ! Sekantį kart tiesiai tik pas jus be jokių paieškų :)
Sveiki, Laimonai,

Reguojame greitai ir operatyviai, kad klientui netektų ilgai laukti. Visada stengiamės greičiau atlikti darbus, nei nurodyta sutarties termine. Pas mus dirba, tik gerai apmokyti savo srities specialistai, kurie visda nuoširdžiai pakonsultuos ir patars. Mūsų užduotis atlikti darbus greitai, kokybiškai ir be priekaištų. Mes labai vertiname grįžtamąjį ryšį ir tokius klientus kaip Jūs!

Ačiū, kad esate ir iki kito karto! Mano namukas
2018-02-08 13:37:02 IP 77.90.72.135
Vaida 2018-02-04 14:45:13
Esu labai patenkinta šio imonės paslaugomis, labai malonei bendraujantis kolektyvas. Kiekvienam rekomenduoju!!!!!
Sveiki, Vaida,

Mūsų kolektyvas yra labai draugiškas, todėl stengiamės kiekvienam klientui perteikti savo draugiškumą, parodyti išskirtinį rūpestį ir dėmesį. Ačiū Jums už malonius žodžius.

Sėkmės Jums linki Mano namukas kolektyvas!
2018-02-08 13:22:13 IP 77.90.72.135
Klientė 2018-01-16 21:58:07
Norėjau padėkoti kolektyvui už naujus langus! Kol kas viskas labai gerai, tikiuos, kad ilgai dar tarnaus. Tikrai rekomenduoju kitiems! Gero darbo. :)
Miela, Kliente,

Dėkojame už gražius žodžius ir rekomendaciją kitiems. Mums yra labai svarbu, jog klientui pasinaudojus mūsų paslaugomis gyvenimas ilgam laikui taptų kokybiškesnis.

Su didžiausiais linkėjimais Mano namukas administracija!
2017-12-27 12:34:51 IP 77.90.72.135
Lina is Vilniaus 2017-12-21 15:17:32
Mes uzsakinejome plastikinius langus ir duris, likome patenkinti darbu atlikimu, kokybe ir kaina☺
Sveiki Lina,

Džiaugiamės, jog pasirinkote mus ir likote patenkinta gaminiais, bei atliktu darbu. Mums svarbiausia laimingi ir patenkinti klientai. Gero naudojimo ir iki kito karto!

"Mano namukas" administracija 2017-10-30 18:12:03
Sveiki Marikai,

Nurodykite savo užsakymo numerį. Klientams visada atsakome į skambučius ir suteikiame reikiamą informaciją. Mes visada laikomės sutartyje nurodytų terminų ir sąlygų, jei nepagrįsite savo komentaro, tai lieka neargumentuotu, beverčiu šmeižtu. Laukiame Jūsų atsakymo ir įrodymų.

Ačiū.
Sutartis AD 7290_1 vėluota sumontuot 35 dienas.
2017-10-30 18:12:03 IP 77.90.72.10
Marikas 2017-09-21 12:59:07
Nekelianti pasitikėjimo įmonė. Nesilaiko sutartyje numatytų terminų ir sąlygų.
Atėjus laikui, kai užsakytas langas turėjo stovėti savo vietoje, ėmiau teirautis dėl sutarties vykdymo, prasidėjo pažadai.
Iš pradžių buvo žadėta pirmadienį, po to savaitės pabaigoj, vėliau visai į skambučius neatsiliepė...
Sveiki Marikai,

Ačiū.
2017-10-30 17:38:20 IP 77.90.72.10
Daina 2017-07-17 20:56:34
Esu patenkinta "Mano namuko" darbo kokybe ir kainomis. Prieš dvejus metus užsakinėjau langus savo namukui (be montavimo darbų), likau patenkinta, todėl kai šios vasaros pradžioj keitėm langus sename močiutės name, nutarėm vėl kreiptis į šią įmonę (šį kartą su montavimo darbais) ir vėlgi likome patenkinti. Ačiū :)
Sveiki Daina,

Labai malonu, jog kreipėtės dar sykį ir rekomendavote mūsų paslaugas savo atrimiesiems. Mes labai vertiname lojalius klientus ir branginame jų pasitikėjimą. Ačiū, kad esate.

Nuoširdžiausios sėkmės Jums!

2017-10-30 17:31:32 IP 77.90.72.10
Gintarė 2017-05-24 18:08:44
Esu labai patenkinta šios įmonės paslaugomis. Nusiuntus užklausą, jau kitą dieną su manimi susisiekė administratorė ir užregistravo specialisto vizitui, po 3 savaičių galėjau džiaugtis naujais langais. Ačiū! Kreipsiuos dar sykį.
Sveiki Gintare,

Dėkojame už gerą atsiliepimą! Visada stengiamės dirbti kuo operatyviau ir produktyviau. Smagu, jog mūsų klientai džiaugiasi mūsų puikiai atliktu darbu.

Iki pasimatymo!
2017-10-27 16:31:19 IP 77.90.72.135
pirkėjas 2016-11-24 20:14:09
prieš metus įstatė langus, jokių pretenzijų, gerai padaryta. Aišku, reikėjo palaukti apie mėnesį, bet meistrai atliko savo darbą tinkamai, negali pykt. Ačiū.
Sveiki Kliente,

Labai malonu, jog esate patenkintas ir džiaugiatės mūsų paslaugomis, bei gaminiais. Ačiū ir iki kito karto!

Visada Jūsų paslaugomis,

2017-10-27 16:20:38 IP 77.90.72.135
Arunas 2016-10-20 20:48:22
Labai patenkintas šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Ačiū kad esate.
Sveiki Arūnai,

Tokie geri atsiliepimai mus dar labiau motyvuoja tobulėti! Ačiū Jums.

Sėkmės!
2017-10-27 16:16:27 IP 77.90.72.135
Samanta 2016-10-20 20:31:38
Profesionalus pasiūlymų pateikimas bei malonus bendravimas kiekviename žingsnyje! Malonu, kad specialistai geba pasiūlyti tinkamiausią variantą bei atlikti darbus laiku ir be priekaištų.
Sveiki Samanta,

Mūsų suburta komanda yra tikrų profesionalų, kurie stengiasi, jog viskas būtų atlikta be priekaištų. Labai malonu, jog likote patenkinta.

Kuo didžiausios sėkmės Jums!
2017-10-27 16:10:00 IP 77.90.72.135
Linas 2016-09-29 10:56:45
vežioju žmones į Vokietija ir atgal, tai puikiai žinau, kad žmonės padėkoti nesivargina, atseit tai tavo pareiga, toks tavo darbas ir kam čia vargintis pasakyti ačiū, ar kokį kitą gražesnį žodelį, bet neduok Dieve kam nors kažkas nepatiko - tai juk net nebando pasiaiškinti kodėl taip nutiko, iškarto pilna laišku facebuke ir t.t. koks aš blogas vežėjas. Bet neapie tai, teko pirkti pas mano namuką langus į sodo namelį, esu labai patenkintas, langų kokybė nelabai rūpėjo, ieškojau kainos bet gavau ir kainą ir kokybę ir svarbiausia - rūpesti manim kaip klientu. Tegu pasielgsiu ne lietuviškai - nuoširdžiai ačiū chebra už gera darbą. Susitiksim kitą pavasarį. Linas su mėlynu mersu :)
Sveiki Linai,

Ačiū, už tokią nuoširdžią padėką ir supratingumą. Mums rūpi kiekvienas klientas. Stengiamės kiekvienam parodyti išskirtinį dėmesį ir rūpestį, kad liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis.

Kuo didžiausios sėkmės darbuose ir iki kitų kartų!

Visada Jūsų paslaugomis,

2017-10-27 15:32:01 IP 77.90.72.135
Tomas Adomavičius 2016-03-30 08:34:01
REKOMENDUOJU!

Statausi namą ir priėjęs prie langų etapo kreipiausi į daugelį įmonių, tačiau Mano namuko operatyvumas ir pirminė konsultacija su sąmata padarė didelį įspūdį ir nusprendžiau pirmiausia susitikti su jais. Specialistai jaučiasi, kad senai dirba ir yra savo srities profesionalai, davė daug patarimų ir argumentuotai siūlė pakeitimus.
Pasirinkimo ir paslaugų gausa šioje įmonėje taip pat labai nustebino. Specialistai pasiūlė ir pagrindines duris, ir vartus, o įsigyjant viską kartu buvo pritaikyta dar didesnė nuolaida.
Po sutarties pasirašymo gaminius pristatė laiku, pažadėto termino nepradelsė ir, kaip parodė termovizinės nuotraukos, sumontavo kokybiškai.

Puiki įmonė su profesionaliais darbuotojais.
Ačiū ir sėkmės darbuose!
Sveiki Tomai,

Labai malonu, jog bendradarbiaujame iki šiol ir rekomenduojate mūsų įmonę savo pažįstamiems. Mums yra labai svarbus grįžtamasis ryšys. Pats geriausias įvertinimas yra geras atsiliepimas už puikiai atliktą darbą! Laimingi mūsų klientai, laimingi ir mes! Tikimės ir toliau sėkmingai bendrauti. Jei yra klausimų visada kreipkitės, mielai padėsime ir pakonsultuosime.

Visada Jūsų paslaugomis! Iki pasimatymo!

Mano namukas komanda
Nekelianti pasitikėjimo įmonė. Nesilaiko sutartyje numatytų terminų ir sąlygų.
Labai patenkintas šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Ačiū kad esate.
REKOMENDUOJU!

Puiki įmonė su profesionaliais darbuotojais.
Ačiū ir sėkmės darbuose!

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
Reynaers Vilnius
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47/ 4, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; perkraustymas; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

Japonų kompanijos stabdo bendradarbiavimą su "Huawei"
Japonų kompanijos stabdo bendradarbiavimą su "Huawei" 05-23 08:31
Japonijos kompanija "Panasonic" pranešė stabdanti dalies komponentų tiekimą Kinijos kompanijai "Huawei", reaguodama į šiai Jungtinių Valstijų (JAV) įvestus apribojimus. "SoftBank" ir KDDI paskelbė...
Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų
Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų 05-22 22:39
Lietuvos rašytoja Daina Opolskaitė tapo viena iš keturiolikos rašytojų, trečiadienį apdovanotų Europos Sąjungos literatūros premija, pranešė Lietuvos leidėjų asociacija.
Kur vairuos Europą naujasis Parlamentas?
Kur vairuos Europą naujasis Parlamentas? 05-22 21:57
Šiandien prasideda balsavimas rinkimuose į Europos Parlamentą (EP) – paskutinės balsadėžės ES valstybėse bus uždarytos sekmadienį: vėliausiai tai padarys Italija. Šiemet rinkimai vyksta gana...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%