Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Egreda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Egreda

Atsiliepimai apie Egreda, UAB

Mano namukas

"Visada šalia Jūsų"
Parašyk savo nuomonę apie Egreda, UAB

"Mano namukas" administracija 2017-10-30 18:12:03
Sveiki Marikai,

Nurodykite savo užsakymo numerį. Klientams visada atsakome į skambučius ir suteikiame reikiamą informaciją. Mes visada laikomės sutartyje nurodytų terminų ir sąlygų, jei nepagrįsite savo komentaro, tai lieka neargumentuotu, beverčiu šmeižtu. Laukiame Jūsų atsakymo ir įrodymų.

Ačiū.
Sutartis AD 7290_1 vėluota sumontuot 35 dienas.
2017-10-30 18:12:03 IP 77.90.72.10
Marikas 2017-09-21 12:59:07
Nekelianti pasitikėjimo įmonė. Nesilaiko sutartyje numatytų terminų ir sąlygų.
Atėjus laikui, kai užsakytas langas turėjo stovėti savo vietoje, ėmiau teirautis dėl sutarties vykdymo, prasidėjo pažadai.
Iš pradžių buvo žadėta pirmadienį, po to savaitės pabaigoj, vėliau visai į skambučius neatsiliepė...
Sveiki Marikai,

Ačiū.
2017-10-30 18:01:24 IP 77.90.72.10
Raimondas 2017-09-20 19:58:26
Nuo matavimo 2 savaotes negavau jokios informacijos, pasiulymo, samatos.
Manau galite mevykdyti uzsalymo.
Aciu uz suteikta paslauga.
Sveiki Raimondai,

Reikia tikslesnių duomenų. Atsiųskite savo kontaktus. Dėkojame.
2017-10-30 17:48:31 IP 77.90.72.10
Marius 2017-09-17 16:30:02
Labai prastas aptarnavimas, vadybininkas nebeatsiliepia. Vėluoja jau 14 dienu!
Sveiki Mariau,

Prisistatykite, nurodykite užsakymo numerį. Specialistai vykdami pas klietus į įvairiausius Lietuvos kampeliuos, kartais būna ne ryšio zonoje arba vairuojant negali kalbėti telefonu. Dėl užsakymo reikia kreiptis į mūsų informacijos liniją, visada padėsime ir išsiaiškinsime. Susisiekite su mumis.

Ačiū!
2017-10-30 17:38:20 IP 77.90.72.10
Daina 2017-07-17 20:56:34
Esu patenkinta "Mano namuko" darbo kokybe ir kainomis. Prieš dvejus metus užsakinėjau langus savo namukui (be montavimo darbų), likau patenkinta, todėl kai šios vasaros pradžioj keitėm langus sename močiutės name, nutarėm vėl kreiptis į šią įmonę (šį kartą su montavimo darbais) ir vėlgi likome patenkinti. Ačiū :)
Sveiki Daina,

Labai malonu, jog kreipėtės dar sykį ir rekomendavote mūsų paslaugas savo atrimiesiems. Mes labai vertiname lojalius klientus ir branginame jų pasitikėjimą. Ačiū, kad esate.

Nuoširdžiausios sėkmės Jums!

2017-10-30 17:31:32 IP 77.90.72.10
Gintarė 2017-05-24 18:08:44
Esu labai patenkinta šios įmonės paslaugomis. Nusiuntus užklausą, jau kitą dieną su manimi susisiekė administratorė ir užregistravo specialisto vizitui, po 3 savaičių galėjau džiaugtis naujais langais. Ačiū! Kreipsiuos dar sykį.
Sveiki Gintare,

Dėkojame už gerą atsiliepimą! Visada stengiamės dirbti kuo operatyviau ir produktyviau. Smagu, jog mūsų klientai džiaugiasi mūsų puikiai atliktu darbu.

Iki pasimatymo!
2017-10-27 16:31:19 IP 77.90.72.135
pirkėjas 2016-11-24 20:14:09
prieš metus įstatė langus, jokių pretenzijų, gerai padaryta. Aišku, reikėjo palaukti apie mėnesį, bet meistrai atliko savo darbą tinkamai, negali pykt. Ačiū.
Sveiki Kliente,

Labai malonu, jog esate patenkintas ir džiaugiatės mūsų paslaugomis, bei gaminiais. Ačiū ir iki kito karto!

Visada Jūsų paslaugomis,

2017-10-27 16:27:14 IP 77.90.72.135
Austė 2016-11-14 18:16:25
Esu labai nusivylusi, šios įmonės veikla. Man vadybininkas pažadėjo, kad mano durys bus per 2-3 savaites, perskambinus nurodytasi kontaktais internete administratorė patikino, kad bus durys per mėnesį, eina antras mėnuo, bet durų nėra....Tas duris turėjo įdėti mano meistras, bet dabar neįdės nes visi darbai jau seniai pabaigti....
Sveiki Auste,

Labai apmaudu, jog nusivylėte. Sutartyje, kurią pasirašėte yra parašyta, kad terminas yra 60 dienų, todėl mes sutarties sąlygų laikėmės. Tikimės, jog dabar džiaugiatės užsisakytu gaminiu.

Laimingai Jums!
2017-10-27 16:20:38 IP 77.90.72.135
Arunas 2016-10-20 20:48:22
Labai patenkintas šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Ačiū kad esate.
Sveiki Arūnai,

Tokie geri atsiliepimai mus dar labiau motyvuoja tobulėti! Ačiū Jums.

Sėkmės!
2017-10-27 16:16:27 IP 77.90.72.135
Samanta 2016-10-20 20:31:38
Profesionalus pasiūlymų pateikimas bei malonus bendravimas kiekviename žingsnyje! Malonu, kad specialistai geba pasiūlyti tinkamiausią variantą bei atlikti darbus laiku ir be priekaištų.
Sveiki Samanta,

Mūsų suburta komanda yra tikrų profesionalų, kurie stengiasi, jog viskas būtų atlikta be priekaištų. Labai malonu, jog likote patenkinta.

Kuo didžiausios sėkmės Jums!
2017-10-27 16:10:00 IP 77.90.72.135
Linas 2016-09-29 10:56:45
vežioju žmones į Vokietija ir atgal, tai puikiai žinau, kad žmonės padėkoti nesivargina, atseit tai tavo pareiga, toks tavo darbas ir kam čia vargintis pasakyti ačiū, ar kokį kitą gražesnį žodelį, bet neduok Dieve kam nors kažkas nepatiko - tai juk net nebando pasiaiškinti kodėl taip nutiko, iškarto pilna laišku facebuke ir t.t. koks aš blogas vežėjas. Bet neapie tai, teko pirkti pas mano namuką langus į sodo namelį, esu labai patenkintas, langų kokybė nelabai rūpėjo, ieškojau kainos bet gavau ir kainą ir kokybę ir svarbiausia - rūpesti manim kaip klientu. Tegu pasielgsiu ne lietuviškai - nuoširdžiai ačiū chebra už gera darbą. Susitiksim kitą pavasarį. Linas su mėlynu mersu :)
Sveiki Linai,

Ačiū, už tokią nuoširdžią padėką ir supratingumą. Mums rūpi kiekvienas klientas. Stengiamės kiekvienam parodyti išskirtinį dėmesį ir rūpestį, kad liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis.

Kuo didžiausios sėkmės darbuose ir iki kitų kartų!

Visada Jūsų paslaugomis,

2017-10-27 15:58:28 IP 77.90.72.135
Viktorija Bitinaitienė 2016-06-06 11:55:41
Kreipiuosi į vadovą, Mums V.Druskio d. 5-1, 2, 3, 4, 5, butų gynebtojai užsakėme frontono ir vieno buto šarvuotas duris, Tada prasidėjo mūsų vargai,
Prisikviest meistrą pareguliut vienas ar kitas duris - beprasmybė. Galu gale išaiškėjo, kad šarvuotas duris gaminote ne jus.
Šarvuotose durye netyčia pagadinom spynos apdailą. Jūsų darbuotojas Andriejus pakeltu tonu rėkia, kad turim rekalauti iš kažkokio gamintojo. Kaip čia išeina? Mes aomokėsim, bet nežinom kam ir iš ko rekalauti.
Gaila, kad prasidėjom su jumis,
Teks kreiktis į žiniasklaidą, kad kiti nepasikabintų ant tokios įmonės kaip jus.

Sveiki Viktorija,

Specialistas buvo atvykęs į vietą, Jūsų pageidavimu, pareguoliuoti laiptinės duris, sureguliavo, durys buvo sutvarkytos. Mūsų specialistai yra mandagūs ir kulturingi, pakeltu tonu su klientais nebendrauja. Kadangi buvote patys sugadinę spyną, garantinio aptarnavimo nebeliko. Gamintojui buvo perduota informacija, specialistas Jums perdavė kontaktus, kur reikėtų kreiptis šiuo klausimu. Iš savo pusės padarėme viską ką turėjome. Tikimės, jog išsprendėte savo problemą.

Geros kloties Jums!
2017-10-27 15:32:01 IP 77.90.72.135
Tomas Adomavičius 2016-03-30 08:34:01
REKOMENDUOJU!

Statausi namą ir priėjęs prie langų etapo kreipiausi į daugelį įmonių, tačiau Mano namuko operatyvumas ir pirminė konsultacija su sąmata padarė didelį įspūdį ir nusprendžiau pirmiausia susitikti su jais. Specialistai jaučiasi, kad senai dirba ir yra savo srities profesionalai, davė daug patarimų ir argumentuotai siūlė pakeitimus.
Pasirinkimo ir paslaugų gausa šioje įmonėje taip pat labai nustebino. Specialistai pasiūlė ir pagrindines duris, ir vartus, o įsigyjant viską kartu buvo pritaikyta dar didesnė nuolaida.
Po sutarties pasirašymo gaminius pristatė laiku, pažadėto termino nepradelsė ir, kaip parodė termovizinės nuotraukos, sumontavo kokybiškai.

Puiki įmonė su profesionaliais darbuotojais.
Ačiū ir sėkmės darbuose!
Sveiki Tomai,

Labai malonu, jog bendradarbiaujame iki šiol ir rekomenduojate mūsų įmonę savo pažįstamiems. Mums yra labai svarbus grįžtamasis ryšys. Pats geriausias įvertinimas yra geras atsiliepimas už puikiai atliktą darbą! Laimingi mūsų klientai, laimingi ir mes! Tikimės ir toliau sėkmingai bendrauti. Jei yra klausimų visada kreipkitės, mielai padėsime ir pakonsultuosime.

Visada Jūsų paslaugomis! Iki pasimatymo!

2017-10-26 17:54:41 IP 77.90.72.10
Gintas 2017-09-24 12:33:58
Labai prastas aptarnavimas. Paskambini susitarti dėl matavimų, pasako, kad perskambins tuo paskambina kada jiems išeina. Užsisakėm tikrai nemažą užsakymą, po mėnėsio kai jau turėjo atvežti langus, paskambinom pasiklausti, tai kada jau bus tie langai, pasakė, kad vežant sudaužė langą, taigi viską perdarys, langai bus dar už mėnesio. Dar už mėnesio vėl negavus jokių žinių paskambinom, pasakė, kad atveš, atvežė už poros savaičių. Langai buvo net ne toki koki užsisakėm... Užsisakėm su orlaide, kadangi patalpa yra be ventiliacijos, atvežė be orlaidės... paskambinom pasakyti, pasiūlė viską išimt ir dar laukt langų apie pora mėnėsių :DDD galiausiai atidžiau apžiūrėjus langus ir kitus įtarimui, supratom, kad langai ne tokio spalvos.. tai ką čia ir bepridurti. vadybininkui paskambinus jokios išeities nesiūlo. DAUGIAU NIEKADA GYVENIME.
Sveiki Gintai,

Dėl matavimo laiko visada susisiekiame su klientu dienų bėgyje, jei skubus atvejis, reikia įspėti iš anksto, tuomet stengiamės kuo efektyviau sureguoti ir atvykti norimu metu, kad klientas liktų patenkintas. Apmaudu, jog transportavimo metu buvo pažeistas gaminys, kadangi norėjome pristatyti kokybišką gaminį, teko jį gaminti iš naujo, o tai užtrunka. Labai gaila, jog dėl šios priežasties teko ilgiau palaukti.

Geros kloties Jums!
Nekelianti pasitikėjimo įmonė. Nesilaiko sutartyje numatytų terminų ir sąlygų.
Nuo matavimo 2 savaotes negavau jokios informacijos, pasiulymo, samatos.
Manau galite mevykdyti uzsalymo.
Aciu uz suteikta paslauga.
Labai prastas aptarnavimas, vadybininkas nebeatsiliepia. Vėluoja jau 14 dienu!
2017-07-13 17:14:40 IP 77.90.72.135
Šarūnas 2017-02-12 22:25:50
Man statė ši įmonė langus. Šios įmonės pliusai:
1. Vadybininkė labai greitai suorganizavo langų išmatavimus.
2. Iškart po išmatavimų pateikė pasiūlymą.
3. Atvyko lygiai po 5 savaičių kaip ir žadėjo.

Minusai:
1. Atvyko penktadienį po 18:00 ir baigė darbus apie 21:00, tai tikrai nepatiko.
2. Atvežė per trumpą išorinę palangę, o taip pat neturėjo likusių skardų, kurios buvo suderintos su projektuotoju.
3. Projektuotojas atvažiavo po dviejų savaičių permatuoti palangę. Taip pat teigė, kad dėl papildomų skardų nieko mes nesitarėm. Bet viską dar kartą išsimatavo ir teigė, kad skardos gali papildomai kainuoti. Tos skardos buvo neįtrauktos į sutartį, nes kai paklausiau kodėl nėra, sakė, kad čia smulkmena. Iš dalies mano kaltė, kad patikėjau. Susidariau nuomonę, kad čia toks yra jų metodas pateikti mažesnę kainą, o po to dar papildomai paimti iš kliento pinigų.
4. Vadybininkė pradėjo meluoti. Skambinau vadybininkei paklausti kada atvažiuos pabaigti darbus. Pradžioj sakė, kad medžiagos pagamintos ir atvažiuos kitą savaitę. Neatvažiavo. Paskambinau po savaitės, pasakė, kad šiuo metu neturi tokio ilgio palangės ir laukia kada atveš. Supratau, kad nieko nebus ir reikia pačiam pabaigti darbus.
5. Visgi po penkių savaičių paskambino montuotojų vadovas/sandėlininkas ir klausė kada gali atvažiuoti pabaigti darbus. Tai buvo kažkas nesuprantamo, kad nepabaigti darbai yra nukeliami už visų naujų užsakymų. Be to labai neišauklėtas tipelis.

Išvada būtų tokia: Jei visi darbai būtų atlikti iš pirmo karto, galbūt nebūtų buvę tiek problemų. Patarčiau pasiderinti montavimo laiką dienos metu, nes vakare montuotojai būna pavargę, tai gali įtakoti sudėjimo kokybę. Kitas dalykas, jei suderinat užsakymą, tai viską nurodykite sutartyje, nors ir atrodo sąžiningas projektuotojas ir viską sutarėt žodžiu. Langų kokybė ne itin kokia, nes atidarant langus reikia labai tiksliai pataikyti į reikiamą poziciją. Atidarant langą per viršų pradžioj buvo jausmas, kad langas gali iškristi. Dėl garantinio aptarnavimo abejoju, kad iš vis atvažiuoja (nebent žiemą, kai darbų beveik neturi). Bet kol atsidarinėja ir nekrenta, tol nėra ko apie tai galvoti. Taigi aš nerekomenduočiau šios įmonės.
Sveiki Šarūnai,

Esame Jums dėkingi už taip išsamiai išdėstytą savo grįžtamąjį ryšį. Džiugu, kad Jūsų laiške pastebime ne tik neigiamas pastabas, bet ir keletą malonesnių pastebėjimų.

Dirbant su daugybe užsakymu ir klientų, deja, labai retai pavyksta dirbti įprastomis darbo valandomis. Manau pritarsite mums, jog nesame išskirtiniai rangovai, kurie sezono metu planuojasi darbus vėliau nei 5 val vakaro.
Dėkui, jog rūpinatės mūsų darbuotojais. Galime Jus užtikrinti, jog jie mums visuomet išlieka prioritetu, kadangi būtent jie ir kuria mūsų įmonės tikrąją vertę.

Apmaudu, jog kilo tiek nesusipratimų su Jūsų užsakymo pilnu įvykdymu.
Kaip ir pats paminėjote, raštiškai patvirtinti ir tikslūs reikalavimai turi būti pateikti abiejų pusių aiškiai ir suprantamai. Vis dėl to darbų įvykdymą sudaro grandis skirtingas funkcijas atliekančių žmonių ir jeigu Jūs nepateiksite aiškių reikalavimų, jie gali likti nesuprasti arba klaidingai įvykdyti.

Meluoti Jums tikrai niekas nemelavo, Jūs buvote informuotas eigoje darbų apie jų statusą patikslinant jį pagal esamas aplinkybes.

O garantinį registruoti yra būtina. Kaip suprantu iš jūsų aprašymo, Jums tereikia langų pareguliavimo, ką galime suplanuoti kartu su jūsų bendradarbiavimu. Patarčiau tai apsvarstyti, nes ne visuomet "pačiam pabaigti darbus" yra gera mintis, ypač jei tai gali sukelti dar didesnių problemų bei nesusipratimų :)

Su linkėjimais,
Man statė ši įmonė langus. Šios įmonės pliusai:
1. Vadybininkė labai greitai suorganizavo langų išmatavimus.
2. Iškart po išmatavimų pateikė pasiūlymą.
3. Atvyko lygiai po 5 savaičių kaip ir žadėjo.

Minusai:
1. Atvyko penktadienį po 18:00 ir baigė darbus apie 21:00, tai tikrai nepatiko.

Labai patenkintas šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Ačiū kad esate.
Gintas 2016-08-24 22:28:18
Noriu perspėti, kad norintys užsisakyti langus šioje firmoje '' mano namukas '' nepasimaukit ant jų kabliuko !!!
Pažadėjo pagaminti per 2 savaites, o trečioj savaitėj pristatyti į objektą. Po trijų savaičių teko skambinėti ir klausti, kur langai?
Vadybininkė pasakė, kad langus pagamino ir parvežė, bet transportuojant juos pažeidė. Tai nusprendė gražinti į gamyklą ir pagaminti iš naujo, dar pažadėjo ir nuolaidą. Kai po 5 savaičių pristatė langus, nuolaida jau išgaravo. Vairuotojas pasakė '' aš nieko nežinau apie nuolaidas'', o vadybininkė nekėlė ragelio. Būkit atsargūs !!!
Sveiki ponas Gintai, suprantame Jūsų pykti dėl pavėlavusių gaminių, labai apgailestaujam, kad taip atsitiko tikimės, kad dabar pas Jus viskas gerai. Nedidelė pastaba - vadybininkas negali suteikti nuolaidos, tai gali padaryti įmonės vadovas, nuoširdžiai prašom susisiekti su direktoriumi ir pasikalbėti apie nuolaidas. Geriausios kloties Jums.
Viktorija Bitinaitienė
2016-06-06 11:55:41 IP 78.56.180.34
Gaila, kad prasidėjom su jumis,

REKOMENDUOJU!

Puiki įmonė su profesionaliais darbuotojais.
Ačiū ir sėkmės darbuose!

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
Reynaers Vilnius
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47/ 4, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
Sumeda
Statybos, langų sistemos, tarptautiniai pervežimai

Adresas: Kauno g. 135, LT-68228 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; statyba.
Sumeda uab- įmonė savo veiklą pradėjo- 1993 metais. Nuo veiklos pradžios Sumeda uab specializavosi statybos darbų srityje, tačiau per veiklos metus įmonės kompetencijos plėtėsi, taigi dabar įmonę sudaro: - Langų gamybos padalinys. - Statybos padalinys; - Tarptautinių pervežimų padalinys; LANGŲ SISTEMOS: Visą laiką...
WINDEX LT
Plaza langai

Adresas: Taikos pr. 131B, LT-51127 Kaunas.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; langai; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
„PLAZA langai“ – Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, leidžia mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Ilgametės veiklos dėka subūrėme gausų...

VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 11-18 16:12
Praėjusį savaitgalį vykęs literatūros festivalis "Vilniaus lapai" akivaizdžiai parodė, kad skaitančiųjų knygas Lietuvoje yra, ir dar kiek – VISI bilietai į tris susitikimus su rašytojais Lietuvos...
Mirė vienas muzikos grupės AC/DC įkūrėjų Malcolmas Youngas
Mirė vienas muzikos grupės AC/DC įkūrėjų Malcolmas Youngas 11-18 15:51
Po sunkios ligos mirė vienas legendinės australų roko grupės AC/DC įkūrėjų gitaristas Malcolmas Youngas.
Mėnesio sandoris: 450 mln. Eur "Cinven" investicija į žemės ūkio verslą
Mėnesio sandoris: 450 mln. Eur "Cinven" investicija į žemės ūkio verslą 11-18 14:22
Spalio pabaigoje tarptautinis privataus kapitalo fondas "Cinven" pranešė investuojanti kone pusę milijardo eurų į kontrolinį "Planasa" akcijų paketą. 450 mln. Eur investiciją pritraukusi žemės...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%