Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Edler

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Edler

Atsiliepimai apie UAB Edler

Parašyk savo nuomonę apie UAB Edler

Super servisas greitai rado kame beda ne taip kai kiti isgalvoja arba mes nezinom nuu gall o cia greitai gerai ir aiskiai viska padare.Man labai patiko tik teigiami dalykai darbuotojam kurie dirba dunojaus 28
Turėjau problemą su Nissan Qashqai 2007 1, 5 DCI varikliu - dūmino, ženkliai degino tepalą. Po testavimo ir išsamaus patikrinimo buvo prieita išvada - būtina keisti variklį. Servisas prisiėmė atsakomybę surasti ir pakeisti variklį. Proceso eigoje serviso darbuotojai derino su manimi esminius klausimus, buvo pasikvietę apžiūrėt surasto variklio. Variklį surado ir sumontavo tikrai gerą, pakeitė profesionaliai. Tikrinant TA dūmingumo rodiklis tik 0, 52%, kai max riba 3, 0%. Taip pat organizavo turbinos restauravimą, pakeitė pagrindinį diržą, vandens pompą. Labai dėkoju už profesionalumą ir dalykinį bendravimą.
Arnoldas Tučkus
2020-04-30 09:51:54 IP 2g448fm3
Dėkojame UAB EDLER komandai už profesionalų darbą aptarnaujant mūsų įmonės automobilių parką. Viskas atliekama labai kruopščiai, kokybiškai ir profesionaliai. Ačiū labai!
Niekam nerekuomenduoju 3varztai 75 eur
Super komanda, super kokybiskai atliekami darbai, kurie atliekami greitai! Darbstus vaikinai. Linkiu SEKMES jusu komandai!!!
Povilas 2017-03-20 09:46:00
^Tvarkė^ auto du mėnesius nieko nesutvarkė tik žalos pridarė, ir nerado gedimo. Sunkesnius darbus nukelia į šoną ir tvarko smulkius darbus
Kaip tau masina grazino isrinkta ar surinkta?:D Ta prasme blt po varzta? :D
Gintarė 2017-11-16 10:21:36
Pavasarį patikėjau automobilio remontą šiam „salonui“. Pakeitė sankabos cilindrą (bent taip sakė ir už tai sumokėjau). Dar ale tai geresnį įsiūlė, sakė, kad niekada nereikės daugiau tvarkyti. Po poros savaičių išlindo tos pačios automobilio problemos, kaip ir prieš tai. Kreipiausi į tuos pačius meistrus, sakė, kad kažką bus pamiršę sujungti, tai „sutvarkė“ ir simboliškai 5 EUR tepaėmė. Automobilis po savaitės vėl gedo, nuvežiau į kitą autoservisą. Ten pasakė, kad kiaura stabdžių šlangutė, bėga stabdžių skystis ir tokios problemos neįmanoma nepastebėti palindus po mašina. Aišku, ir kitų problemų net nepaklausti rado, bet nesvarbu. Nu gerai, galvoju, nepriklausė tiems „Edler“ meistrams kitų problemų ieškoti, nepasisekė sutvarkyti vieno galo, tai nepasisekė, ką padarysi. Dabar keičiu sankabą jau tame antrame autoservise, jame man pasakė, kad sankabos cilindras automobilyje yra originalus, aiškiai niekada nebuvo keistas. Tai, vadinasi, aš susimokėjau už savaitę trukusį automobilio stovėjimą 80 eur? O po to dar tuos „simboliškus“ 5 EUR kaip d******s mokestį? Nesakau nieko dėl stabdžių, kad skystis pro visus galus varvėjo, tai nebūtina buvo pasakyti. Sąžinės reikalas. Tačiau sutartas remontas nebuvo atliktas ir už tai buvo paimti pinigai. s*****i ir tinginiai, o ne meistrai.
Ne pas tave viena auto be tikslo stovejo sitame, , superservise, , :D :D :D taip kad neverk Gintare:D
Personalas sugeba rasti bendra kalba su klientu, ir man nesuprantanciam visada viska aiskiai paaiskina kas siais laikais labai reta.
Ne kartą teko apsilankyti Edler autoservise, kolkas neturiu poreikio kreipis kur nors kitur, kadangi tenkina darbų atlikimo kokybė ir greitis.
Edler Autoservisas 2018-04-19 14:30:18
Laba diena Jonai.
Pirma: norėtumėme sužinoti apsilankymo datą ir laiką, automobilio markę
Antra: dėl Jūsų minėtų "atliktų darbų" mum kyla labai didelės abejonės, kadangi Jūsų priekaištas prasilenkia su logiką
Jeigu pasitaiko brokas, arba darbai neatitiko Jūsų lūkesčių, tam yra 3 mėn. darbų garantija, su mūsų klientais niekada mum nebuvo problėmų
Trečia: dėl meistrų visko pasitaiko, bent jau pas mus dirba visi kvalifikuoti šaltkalviai
Ketvirta: Jūsų komentaras labai panašus į konkurėntų sapaliones, malonu, kai širsta konkurentai, nes mus vertina daugybė klientų
Pirma: Jūs iš manęs tikrai negausite jokios privačios informacijos.
Antra: žiūrėkite nuotrauką. Šitaip atrodė ratas savaitė po to, kai Jūs pakeitėte spyruoklę. Manęs Jūsų logikos stoka nedomina, mane domina kokybė ir mano saugumas. Brokas nepaneigiamas ir jo tikrai netaisysiu pas tokius kreivarankius savamokslius kaip Jūs. Atvažiavus pasikalbėti dėl situacijos akis į akį man buvo atšauta: "džiaukis, kad stabdžius prisukom". Pasikartosiu, nelinkėčiau pas Jus užsukti ir didžiausiam priešui.
Trečia: kiekvienam meistriukui iš rajono, savo kaime pakeitusiam žvakes dviems žoliapjovėms, atrodo, kad jis kvalifikuotas šaltkalvis. Deja, bet yra toks dalykas, kaip faktai ir realybė: Jūsų servise dirba kreivarankiai, nemandagūs, žmonių gyvybėmis rizikuojantys žmonės. Kita vertus tokiems net ir žoliapjoves tvarkyti nepatikėčiau.
Ketvirta: žiūrėkite antrą nuotrauką. Turiu visus kvitus ir sąskaitas. Vietoj kažkokių šizofreniškų sąmokslo teorijų kūrimo turiu kelis patarimus: atsiprašykite, užsičiaupkite ir tikėkitės, kad šituos atsiliepimus skaito nedaug žmonių.
2018-04-19 14:30:18 IP 2g44e5c3
Jonas 2018-04-19 12:51:28
Niekam nerekomenduojų šitų kreivarankių, net didžiausiam priešui.
Važiavau pakeisti amortizatorių spyruoklių ir dangtelio tarpinės. Šitie niekam tikę "meistrai" nesugebėjo nuvalyti dangtelio paviršių, ant kurių gulasi tarpinė (prispaudė tarpinę ant purvo ir seno prikepusio tepalo). Kitaip sakant iš esmės sugadino naują tarpinę. Keisdami spyruokles nesugebėjo prisukti vieno iš ratų suporto. Per plauką nepamečiau rato važiuodamas, tokie dalykai gali pasibaigti ir mirtimi. Tikri i*****i, niekam tikę kreivarankiai.
Negana to, bandė išaiškint, kad dangtelio tarpinės keitimui reikia išimti variklį, nuimti grandines ir diržus, iš esmės išardyti visą variklį. Akivaizdu, kad galvojo lengvai apgaus ir už aštuonių varžtų atsukimą nulups šimtus eurų.
Laba diena Jonai.
Pirma: norėtumėme sužinoti apsilankymo datą ir laiką, automobilio markę
Niekam nerekomenduojų šitų kreivarankių, net didžiausiam priešui.
Geras servisas, geri meistrai. Nebrangios ir kokybiskos paslaugos. Neviena automobyli teko tvarkyti ir jokiu bedu su jais neturejau.
2017-11-16 17:20:30 IP 2g44e568
Gintarė 2017-11-16 10:21:36
Laba diena, ačiū už pastabą.
Noriu priminti Jums, kad sankabos sistemoje Jūsų automobilyje yra du sankabos hidrauliniai cilindrai, vienas randasi po panele prie sankabos pedalo, kitas greičių dežės viduje, kartu su išminamuoju guoliu. Ir tuo metu pavasarį, kai atvarėte automobilį, meistrai nustatė cilindriuko, kuris randasi prie sankabos pedalo gedimą (pastebėtas cilindro nesandarumas, per kurį prasisunkinėjo hidraulinė alyva). Su Jumis sutarus, buvo nuspręsta cilindrą pakeisti.
Kas liečia hidraulinį cilindrą pavarų dežėje, tai tuo metu nebuvo juokio poreikio jo keisti, kadangi jis tinkamai funkcionavo.

PS.
Kas liečia stabdžių sistemos sandarumą, tuo metu nebuvo nieko pastebėta, kadangi esant stabdžių sistemos nesandarumui paprasčiausiai neveiktų sankaba, nes stabdžių ir sankabos sistema Jūsų automobilyje naudojamas tas pats hisdraulinis skystis.
Sveiki, noriu pasidalinti gera rekomendacija apie Edler autoservisą. Aptarnavimas yra puikus. Kas kartą prireikus remontuoti automobilį kreipiuosi į Edler autoservisą. Remonto darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Visada suderindami detales ir rekomenduodami, ką ar reikia keisti ar ne. Esu preciziškas, tačiau rezultatai verti rekomendacijų.
Nuolatinis klientas.
Geras servisas, profesionalūs darbuotojai, puikus bendravimas. Rekomenduoju !
Darius 2017-03-23 12:50:04
Na eiles dideles cia vilnius, bet kai gryzau ir palindes po auto pamaciau kad nebera katalizatoriaus tikrai nusivyliau.
Labas diena Gerb. Dariau, kadangi mūsų servisas labai brangina savo klientus, ir turime labai dideli klientų ratą, iki tokių smulkmenų niekada nenusileidžiame...
Parašykite prašau kada Jus pas mus buvote (data), ir apie kokio automobilio markę eina kalba?
Būtinai norime išsiaiškinti Jūsų problemą.
Povilas 2017-03-20 09:46:00
Įdomu būtų iš Jūsų sužinoti, apie kokį Jus čia automobilį rašote?
Ir dar žalos pridareme?? :))) Nesąmonė...
Generatoriaus remontas-keitimas
Dėkui auto servisui, pražesdavo apie remonto eigą, paminėdavo kainas, atsiskaitymo metu paskaičiuota, kaip ir buvo susitarta, tikrai rekomenduoju esamą auto servisą.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Maksi servisas
Autoserviso Paslaugos Vilniuje

Adresas: Lukšio g. 16, LT-08457 Vilnius.
Važiuoklės remontas,ratų suvedimas Turbinų remontas, tepalų filtrų keitimas Variklių remontas, pagrindinių dirželių keitimas Kompiuterinė diagnostika, elektros sistemos remontas Greičių dėžių ir sankabų keitimas, remontas Stabdžių sistemos remontas Ratų montavimas, balansavimas Kondicionierių pildymas ir remontas...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?