Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Edler

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Edler

Atsiliepimai apie UAB Edler

Parašyk savo nuomonę apie UAB Edler

Personalas sugeba rasti bendra kalba su klientu, ir man nesuprantanciam visada viska aiskiai paaiskina kas siais laikais labai reta.
Ne kartą teko apsilankyti Edler autoservise, kolkas neturiu poreikio kreipis kur nors kitur, kadangi tenkina darbų atlikimo kokybė ir greitis.
Edler Autoservisas 2018-04-19 14:30:18
Laba diena Jonai.
Pirma: norėtumėme sužinoti apsilankymo datą ir laiką, automobilio markę
Antra: dėl Jūsų minėtų "atliktų darbų" mum kyla labai didelės abejonės, kadangi Jūsų priekaištas prasilenkia su logiką
Jeigu pasitaiko brokas, arba darbai neatitiko Jūsų lūkesčių, tam yra 3 mėn. darbų garantija, su mūsų klientais niekada mum nebuvo problėmų
Trečia: dėl meistrų visko pasitaiko, bent jau pas mus dirba visi kvalifikuoti šaltkalviai
Ketvirta: Jūsų komentaras labai panašus į konkurėntų sapaliones, malonu, kai širsta konkurentai, nes mus vertina daugybė klientų
Pirma: Jūs iš manęs tikrai negausite jokios privačios informacijos.
Antra: žiūrėkite nuotrauką. Šitaip atrodė ratas savaitė po to, kai Jūs pakeitėte spyruoklę. Manęs Jūsų logikos stoka nedomina, mane domina kokybė ir mano saugumas. Brokas nepaneigiamas ir jo tikrai netaisysiu pas tokius kreivarankius savamokslius kaip Jūs. Atvažiavus pasikalbėti dėl situacijos akis į akį man buvo atšauta: "džiaukis, kad stabdžius prisukom". Pasikartosiu, nelinkėčiau pas Jus užsukti ir didžiausiam priešui.
Trečia: kiekvienam meistriukui iš rajono, savo kaime pakeitusiam žvakes dviems žoliapjovėms, atrodo, kad jis kvalifikuotas šaltkalvis. Deja, bet yra toks dalykas, kaip faktai ir realybė: Jūsų servise dirba kreivarankiai, nemandagūs, žmonių gyvybėmis rizikuojantys žmonės. Kita vertus tokiems net ir žoliapjoves tvarkyti nepatikėčiau.
Ketvirta: žiūrėkite antrą nuotrauką. Turiu visus kvitus ir sąskaitas. Vietoj kažkokių šizofreniškų sąmokslo teorijų kūrimo turiu kelis patarimus: atsiprašykite, užsičiaupkite ir tikėkitės, kad šituos atsiliepimus skaito nedaug žmonių.
Jonas 2018-04-19 12:51:28
Niekam nerekomenduojų šitų kreivarankių, net didžiausiam priešui.
Važiavau pakeisti amortizatorių spyruoklių ir dangtelio tarpinės. Šitie niekam tikę "meistrai" nesugebėjo nuvalyti dangtelio paviršių, ant kurių gulasi tarpinė (prispaudė tarpinę ant purvo ir seno prikepusio tepalo). Kitaip sakant iš esmės sugadino naują tarpinę. Keisdami spyruokles nesugebėjo prisukti vieno iš ratų suporto. Per plauką nepamečiau rato važiuodamas, tokie dalykai gali pasibaigti ir mirtimi. Tikri i*****i, niekam tikę kreivarankiai.
Negana to, bandė išaiškint, kad dangtelio tarpinės keitimui reikia išimti variklį, nuimti grandines ir diržus, iš esmės išardyti visą variklį. Akivaizdu, kad galvojo lengvai apgaus ir už aštuonių varžtų atsukimą nulups šimtus eurų.
Laba diena Jonai.
Pirma: norėtumėme sužinoti apsilankymo datą ir laiką, automobilio markę
Niekam nerekomenduojų šitų kreivarankių, net didžiausiam priešui.
Geras servisas, geri meistrai. Nebrangios ir kokybiskos paslaugos. Neviena automobyli teko tvarkyti ir jokiu bedu su jais neturejau.
Gintarė 2017-11-16 10:21:36
Pavasarį patikėjau automobilio remontą šiam „salonui“. Pakeitė sankabos cilindrą (bent taip sakė ir už tai sumokėjau). Dar ale tai geresnį įsiūlė, sakė, kad niekada nereikės daugiau tvarkyti. Po poros savaičių išlindo tos pačios automobilio problemos, kaip ir prieš tai. Kreipiausi į tuos pačius meistrus, sakė, kad kažką bus pamiršę sujungti, tai „sutvarkė“ ir simboliškai 5 EUR tepaėmė. Automobilis po savaitės vėl gedo, nuvežiau į kitą autoservisą. Ten pasakė, kad kiaura stabdžių šlangutė, bėga stabdžių skystis ir tokios problemos neįmanoma nepastebėti palindus po mašina. Aišku, ir kitų problemų net nepaklausti rado, bet nesvarbu. Nu gerai, galvoju, nepriklausė tiems „Edler“ meistrams kitų problemų ieškoti, nepasisekė sutvarkyti vieno galo, tai nepasisekė, ką padarysi. Dabar keičiu sankabą jau tame antrame autoservise, jame man pasakė, kad sankabos cilindras automobilyje yra originalus, aiškiai niekada nebuvo keistas. Tai, vadinasi, aš susimokėjau už savaitę trukusį automobilio stovėjimą 80 eur? O po to dar tuos „simboliškus“ 5 EUR kaip d******s mokestį? Nesakau nieko dėl stabdžių, kad skystis pro visus galus varvėjo, tai nebūtina buvo pasakyti. Sąžinės reikalas. Tačiau sutartas remontas nebuvo atliktas ir už tai buvo paimti pinigai. s*****i ir tinginiai, o ne meistrai.
Laba diena, ačiū už pastabą.
Noriu priminti Jums, kad sankabos sistemoje Jūsų automobilyje yra du sankabos hidrauliniai cilindrai, vienas randasi po panele prie sankabos pedalo, kitas greičių dežės viduje, kartu su išminamuoju guoliu. Ir tuo metu pavasarį, kai atvarėte automobilį, meistrai nustatė cilindriuko, kuris randasi prie sankabos pedalo gedimą (pastebėtas cilindro nesandarumas, per kurį prasisunkinėjo hidraulinė alyva). Su Jumis sutarus, buvo nuspręsta cilindrą pakeisti.
Kas liečia hidraulinį cilindrą pavarų dežėje, tai tuo metu nebuvo juokio poreikio jo keisti, kadangi jis tinkamai funkcionavo.

PS.
Kas liečia stabdžių sistemos sandarumą, tuo metu nebuvo nieko pastebėta, kadangi esant stabdžių sistemos nesandarumui paprasčiausiai neveiktų sankaba, nes stabdžių ir sankabos sistema Jūsų automobilyje naudojamas tas pats hisdraulinis skystis.
Sveiki, noriu pasidalinti gera rekomendacija apie Edler autoservisą. Aptarnavimas yra puikus. Kas kartą prireikus remontuoti automobilį kreipiuosi į Edler autoservisą. Remonto darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Visada suderindami detales ir rekomenduodami, ką ar reikia keisti ar ne. Esu preciziškas, tačiau rezultatai verti rekomendacijų.
Nuolatinis klientas.
Geras servisas, profesionalūs darbuotojai, puikus bendravimas. Rekomenduoju !
Darius 2017-03-23 12:50:04
Na eiles dideles cia vilnius, bet kai gryzau ir palindes po auto pamaciau kad nebera katalizatoriaus tikrai nusivyliau.
Labas diena Gerb. Dariau, kadangi mūsų servisas labai brangina savo klientus, ir turime labai dideli klientų ratą, iki tokių smulkmenų niekada nenusileidžiame...
Parašykite prašau kada Jus pas mus buvote (data), ir apie kokio automobilio markę eina kalba?
Būtinai norime išsiaiškinti Jūsų problemą.
Povilas 2017-03-20 09:46:00
^Tvarkė^ auto du mėnesius nieko nesutvarkė tik žalos pridarė, ir nerado gedimo. Sunkesnius darbus nukelia į šoną ir tvarko smulkius darbus
Įdomu būtų iš Jūsų sužinoti, apie kokį Jus čia automobilį rašote?
Ir dar žalos pridareme?? :))) Nesąmonė...
Generatoriaus remontas-keitimas
Dėkui auto servisui, pražesdavo apie remonto eigą, paminėdavo kainas, atsiskaitymo metu paskaičiuota, kaip ir buvo susitarta, tikrai rekomenduoju esamą auto servisą.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; autoservisai.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Kaunas mene: arti ar toli
Kaunas mene: arti ar toli 11-18 14:56
Iki lapkričio 25 d. Kaune vyksta tarptautinis šiuolaikinio meno festivalis "Kaunas mene. Taip arti, taip toli", miesto parodų erdves visam mėnesiui užtvindęs menu. Su festivalio rengėjais VŽ...
Naujų baseinų atidarymas Vilniuje tolsta – statytojai kaltina savivaldybę
Naujų baseinų atidarymas Vilniuje tolsta – statytojai kaltina savivaldybę 11-18 14:52
Dviejų sostinės baseinų statytojai sako, kad dėl savivaldybės ir jos valdomos "Vilniaus vystymo kompanijos" klaidų Lazdynų projektas gali vėluoti mažiausiai metus, o tinkamai organizuojant darbus...
Apie kraujo donorystę primins mineralinis vanduo
Apie kraujo donorystę primins mineralinis vanduo 11-18 14:10
Nacionalinis kraujo centras pradeda bendradarbiauti su mineralinio vandens gamintoju UAB "Birštono mineraliniai vandenys". "Išgelbėk tris gyvybes" – toks šūkis netrukus atsidurs ant riboto leidimo...

Ką manote apie ekonominę krizę?

3M 209,00 +2,00%
Walmart 97,69 -1,86%