Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ecofon

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Ecofon"

Atsiliepimai apie UAB "Ecofon"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ecofon"

SITA ZINUTE AS JAU SENIAI GAVAU JUS MAN DUOKIT ATSAKYMA AR GAVOTE APMOKEJIMA 13.21 EURA
Laba diena.Noreciau kieviena menesi per elektronini pasta gauti zinute kiek moketi uz kabeline ir ar apmoketa. - Pagarbiai Birute
Labas.Padekite.pasingti.kanalus.nes.nelabai.suprantu.kompiut.tarmiu.nes.jais.nedirbu.todel.ir.prasau.padeti.As.isiunciau.Makc.adresa.jegu.negavot.stai.jis.Makc.adr.14:c9:13:ec:b3:95Padekite.PRASAU.ACIU...................
Kol.kas.Labai.gerai.Mandagiai.patare.vienu.zodziu.LGerai.
Albinas 2017-10-02 11:17:04
Naujausias šios įmonės akibrokštas yra savavališkai statomos vaizdo stebėjimo kameros, renkami vizualiniai duomenys, nors neturi tam jokio pagrindo ar leidimo iš atitinkamų institucijų, Bandymas žmogiškai pasikalbėti su direktoriumi baigėsi tuo, kad - jis puikus teisininkas ir bendros patalpos daugiabučio patalpos jo, kaip puikaus teisininko buvo paverstos vieša erdve, pagrindinis jo argumentas įmonė turi daug turto todėl kamera įrengta dėl saugumo ir jam nusispjauti jog filmuodamas bendras patalpas jis nusižengia aibei LR įstatymų. Į raginimus nusiimti kamerą, nėra reaguojama, tad buvo kreiptasi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją ir parašytas skundas. O kadangi bendro sutarimo dėl kameros nuėmimo rasti kol kas nepavyksta panašu, kad teks kreiptis į policiją ir kamerą pašalinti su jų pagalba.

Beje kas liečia Tv ir interneto paslaugas - abi jos tragiškos, interneto greitis nepastovus, nuolatos dingsta, Tv žiūrėti galima nebent lietuviškus kanalus, visi kiti nuolatos atjungti arba stringa.

NEREKOMENDUOJU turėti su šia įmone jokių reikalų.
Jūsų IP nepriklauso Ekofonui.
Vienintelę kamerą, kurią per visą savo istoriją Ekofon NEMOKAMAI norėjo padovanoti gyventojams su galimybę matyti prie domofono esantį žmogų savo televizoriaus ir mobilaus telefono ekrane yra Lvovo g. 89a, kur 2-ame aukšte įrengtas Ekofono ofisas. Tokia idėja kilo po to, kai iš koridoriaus pavogė vieno iš gyventojo dviratį. Tačiau, reaguodami į Jūsų skundus, mes šios idėjos atsisakėme. Žinome, kad daugelis daugiabučių moka už kameras, o pasirodo Jums nereikia to pačio NEMOKAMAI. Gerbiame Jūsų nuomonę. Kameros nėra ir ji aplamai neveikianti iškabėjo vos 3-4 dienas. Tiesiog neįtikėtina, kad Jus per tokį trumpą laiką suspėjote surašyti tiek daug skundų :)
Alex 2018-01-23 09:36:46
Siek tiek apie Ekofon, Kas galvoja, tai tik ne Ekofon, naudojames 6 men. baisiau dar niekur nebuvo. sausio men. neimanoma. netas luzta pastoviai. man reikia darbui. tai pastoviai turime problemas. Problemas registruoja tik darbo metu, paskambink vakare telefonas isjungtas. tai va Sausio men. buvo gedimai, tai interneta normalu bendrai turejom maksimum savaite.
Toliau spreskit.
Pvz. 2018-01-19 / 11 mbit, 2018-01-18 / 397kbit, 2018-01-14 / 13 mbit
Jūsų IP nepriklauso Ekofonui. Netiesa, kad problemos registruojamos tik darbo metu.
Telefonu 866100006 problemos registruojamos kasdien iki 20 val., o el. paštu bet kokiu metu be išeiginių. Šeštadienį dirba meistras. Kas liečia mažo greičio - 9 atvejai iš 10-ies nustatoma problema pas klientą kompiuterio tinklo plokštėje. Siūlome, prieš rašant į pagalbą, pasitikrinti greitį su kitu kompiuteriu. Jeigu rezultatas bus blogas, skubiai rašyti į pagalbą. Retais atvejais dėl to būna kaltas WiFi maršrutizatorius arba dar rečiau mūsų centrinės įrangos nustatymai. Ekofon naudoja vieną iš pažangiausių JUNIPER šakninį routerį ir turi tiesioginius peer taškus su daugelio pasaulio operatoriais, kas užtikrina aukščiausią interneto kokybę. Taip pat ekofon.lt dirba išimtinai TIK SU ŠVIESOLAIDŽIU ir kitų technologijų savo tinkle neturi, kas leidžia supaprastinti technoliginius procesus ir pagerinti kokybę.

vytautas cicenas 2018-01-30 19:00:05
kada prades normaliai televizioriai prades normaliai rodyti.kaip tik vakaras tai pradeda strigti
Prašome visus gedimus registruoti el. paštu pagalba@ekofon.lt
Jeigu TV stringa dažniausiai dėl to būna kaltas WiFi maršrutizatorius, nekokybiškas laidas ar blogai suspaustos RJ45 jungtys. Tokie dalykai tikrinami vietoje pas klientą namuose. Ekofon nestebi socialinės erdvės, todėl prašome VISADA rašyti tinkamu adresu

Audrius Valotka, Balsiai 2018-03-04 13:13:31
Naudojamės Ekofon paslaugomis jau keletą metų. Gana įprastinis dalykas, kad neveikia TV, pavyzdžiui, nuo šeštadienio vakaro iki sekmadienio vakaro. Paskambinus 8-661-00006 atsiliepia vyrukas, kurio vienintelė rekomendacija, duodanti rezultatą - “Laukite pirmadienio ir TADA (žmogaus supratimu, elektroninis paštas savaitgaliais neveikia) parašykite laišką į Ekofon”. Nei adreso, nei skambintojo adreso šis Ekofon darbuotojas nefiksuoja, suprask, man išeiginė diena.
nuo 2018 metų vienas Ekofon meistras dirba šeštadienį, todėl tikrai gali pas Jus atvažiuoti. Telefonu galite skambinti kiekvieną dieną iki 20 val (dirba meistras), vėliau ir sekmadieniais aptarnaujame tik per el. paštą: pagalba@ekofon.lt (dirba inžinierius).
Prašome drąsiai rašyti. Dar nebuvo nei vieno atvejo, kad per protingą laiką nesutvarkytume problemą

RP 2018-02-24 19:21:04
Internetas luzineja kas 3 minutes. Kadangi televizija pajungta per interneta, luzta ir televizija. Suteikiami ukrainietiski IP, del kuriu nekrauna labai daug tinklapiu (net neconnectina). Kaina gera, bet tik tiek, jau savaite be televizijos ir interneto. Na, sakykim su internetu, kuris isbuna nenuluzes maksimum 3 minutes. Taigi, isvada: kol bus suteikinejami ukrainietiski IP, prie daug tinklapiu neprisijungsit. Kas dėl luzinejimu narsykleje, garantuoju, kad dėl to kaltas suteiktas ukrainietiskas IP, nes atidarius dauguma tinklapiu, vis krauna ir iki galo labai ilgai neuzkrauna (2 foto). Veiksmas Vilniaus mieste, per nuomojamą Telios interneto liniją. Jeigu jums reikalingas STABILUS internetas, bei prieiga prie VISŲ tinklapiu, net nesvarstykit sio tiekejo kaip varianta. Geros dienos.
Jūsų IP nepriklauso Ekofonui, tačiau 2018 m. sausio mėnesyje Ekofon nupirko naujų IP bloką iš Ukrainos firmos ir tarptautinėje RIPE organizacijoje apie tai uždeklaravo. Deja, daugelis pasaulio providerių atnaujina RIPE skelbiamą IP lentelę nereguliariai, todėl paprastai praeina 1 mėnuo kol naujai gauti IP pradeda teisingai mar6rutizuotis. Visi mūsų nauji klientai buvo įspėti apie galimas problemas per artimiausias 10 dienų. Greičiausiai Jus ši informacija nepasiekė. Apgailestaujame dėl to. Nuo kovo pradžios jokių problemų su Ukrainos nukreipimų nebeliko ir IP veikia jau kaip Lietuvos firmos nuosavybė.

Audrius Valotka, Balsiai
2018-03-04 13:13:31 IP 78.31.184.128
Daugiabutyje greitis geras, veikia puikiai, kanalų daugiau nei reikia, kaina labai gera.
Toliau spreskit.
Pvz. 2018-01-19 / 11 mbit, 2018-01-18 / 397kbit, 2018-01-14 / 13 mbit
REKOMENDUOJAME

Esame klientai jau daugiau nei 3 metus. Naudojamės tiek televizijos, tiek interneto teikiamomis paslaugomis. Lyginant šių paslaugų kokybę su kitomis ryšių paslaugas teikiančiomis įmonėmis, darbą įvertiname PUIKIAI. Keletą kartų teko skambinti dėl neveikiančio interneto. Kadangi mūsų rajone tiesiami po žeme elektros kabeliai, kartais buvo nutraukiamos interneto linijos. Paskambinus į įmone visada darbuotojai atsiliepia, nedelsian suteikia informaciją. Tai įmonė kurioje dirba darbuotojai gebantys gerbti net ir paprastą eilinį vartotoją. Meistras atvykęs į namus ir pastebėjęs, kad vartotojas nešioja akinukus (silpnaregis), televiziją nustatė net ir neprašomas pagal žmogaus poreikius. Pagarba. Norime padrąsinti ir dar kartą padėkoti visiems UAB Ecofon dirbantiems žmonėms. Ačiū ir didelės sėkmės.

NEREKOMENDUOJU turėti su šia įmone jokių reikalų.
Ekofon 2016-05-04 17:14:50
Gerb. Živilė prašome esant bet kokiems techniniams klausimams visą parą kreiptis Ekofon budinčiųjų tel. 866100006. Tikriausiai Jus bandėte skambinti kai 2016 m. sausio mėn. buvo nulaužti Ekofon serveriai, tačiau turėjote gauti SMS su situacijos paaiškinimu. Paslauga irgi atsistatė pakankamai greitai nors technikams ir teko dirbti visą naktį.
Telefonu kuris duotas neimanoma prisiskambinti (isjungtas) dingo televizija internetas ir neimanoma prisiskambinti. Ir pati paslauga nekokybiska televizija pastoviai stringa tai vaizdas sustoja, tai garsas pradingsta. Baigia nusibos tokios paslaugos.
Greta 2016-12-08 17:10:08
Sunku tramdyti pyktį. Ne tik šiandien, bet ir kone visą laiką. Beproto prastos paslaugos. Internetas dar pakenčiama, kol nedingsta. Bet televizija labai prasta. Trūkinėja, dingsta. Vis kažkas atsinaujina, kanalų sąrašas keičiasi, viskas tampa neaišku, nepatogiai išdėstyta.
Tiesiog nuoširdžiai linkiu niekam nesirinkti šių paslaugų. Nes atsakymai į problemas ir gedimus gauname panašius kaip žemiau komentaves Tomas. Dauguma operatorių net neišmano savo darbo. Paklausus konkrečių klausimus apie serverį ar pnš. tylą pakeičia mikčiojimas.
Šiandienos situacija - skambinti bandėme galbūt 100 kartų, dėja jokio atsako, dažniausiai tiesiog numetamas ragelis. Galbūt, kad tiesiog pusantros valandos iki jūsų darbo pabaigos jau reiškiasi PABAIGA?
Ponia Greta o jums gyvenime aplamai ar viskas gerai ?Nes perskaičius laiška susidaro nuomone kad kur nepasisuksit jums viskas blogai ir visi aplink yra blogi, tik jus viena esat dievas ir nedarot klaidu....Grybauskaites dublikatas....
Arnas 2016-09-02 11:53:04
Turejau lygiagrečiai ir Mezon 4g, tas vadinamas 30mb/s buvo toks stabilus kaip Lietuvoj oras ir saule, dziaugiuosi kad baigesi sutartis, ir HD tv to tikrai nepakanka, čia iš sferos fantastikos, nes HD televizijai reikalingas minimum 40 mb/s ir stabilus, o ne banguojantis kaip Mezon, ju intikas tik mieste stabilus o užmiesty vos 5 mb/s traukia...
Gerb. Arnai,
labai apgailestaujame, kad Jus net nepabandęs šviesolaidžio interneto darote kategoriškas išvadas :)

Ekofon meistrai turėjo anekdotinį įvykį su viena Balsių sinjora, kurį nutarė pakeisti savo belaidį internetą, pirmoje vietoje dėl pigesnės Ekofon kainos, į mūsų šviesolaidį. Vadybininkas iš jos priėmė užsakymą, meistrai įrengė internetą, pajungė namuose WiFi ir pan. Skambina jį kitą rytą vadybininkui ir aktyviai giria ir dėkoja Ekofon, kad mes esame ir pan. Vadybininkas, bandant suprasti klientės džiaugsmą naudojant internetą tik vieną dieną, klausia kas konkrečiai yra taip gerai? Į tai senjora atsako: "ačiū Jūsų meistrams, kad pakeitė man seną mano kompiuterį į naują, kuris dabar veikia labai greitai ir pan.". Taigi vadybininkui teko mandagiai paaiškinti, kad kompiuteris tikrai nebuvo keičiamas. Tiesiog toks jau yra natūralus skirtumas tarp šviesolaidžio ir orinio interneto :)
Greta 2016-12-08 17:10:08
Laba diena Greta,
Jūsų IP adresas nepriklauso Ekofonui. 2016 metais lapkričio-gruodžio mėnesį Ekofon vykdė TV paslaugos atnaujinimą, buvo įdiegiama nauja programinė įranga ir pan. Apie tai visi Ekofon klientai buvo įspėti el. paštu. Deja, 2016 m. gruodžio mėn. dujininkai, klodami vamzdžius Riešė-Kalinas, nutraukė Ekofon magistralinį kabelį ir dėl šios priežasties laikinai dingo dalis TV kanalų ir sulėtėjo interneto greitis. Nedidelė dalis namų net liko be interneto. Tačiau Ekofono avarinė komanda per 6-as valandas likvidavo avariją ir atstatė internetą. Dėl gedimų visada lauksime Jūsų laiškų į mūsų el. paštą: pagalba@ekofon.lt (dirba be išeiginių)
Tomas 2016-09-18 20:47:13
Keista girdėti gerus atsiliepimus apie teikiamas paslaugas. Interneto ryšys pastoviai trūkinėja, trumpai nutrūksta ir vėl atsiranda, prieš keturis mėnesius informavau nurodytu telefonu 866100006 apie problemas, atsakymas tas pats, greitai su jumis susisieksime :) buvom kartą net sutarę laiką, niekas neatvyko. Po to dar tris kartus, skambinau, atsakymas tas pats, su jumis susisieksime :) Jūs tyčiojatės? Per keturis mėnesius neradote galimybės ištaisyti bėdų? Nebematau kitos galimybės kaip nutraukti sutartį.
Sveiki Tomai,
Jūsų IP adresas nepriklauso Ekofonui. 2016 metais su Ekofon dėl įvairių priežasčių nutraukė sutartį tik du klientai. Tarp jų nebuvo asmenų su vardu Tomas. Jeigu tikrai esate Ekofon klientas, prašome apie problemas parašyti mums info@ekofon.lt. Jeigu Jums negali pagelbėti mūsų eiliniai meistrai perduosime spręsti problemą aukštesnės lygio IT specialistams. Dar neturėjome praktikoje problemos, kurios negalėtume išspręsti :)
Gerbiamasis Arnai, sutinku su Jumis, kad laidinis ryšys neprilygsta belaidžiui, bet esu patenkintas ir MEZON, ir TELE2, ir OMNITEL belaidžiu 4G ryšiu.BITĖS neteko bandyti. O Ekofonas tapo NEAKTUALUS ir NEĮDOMUS dėl naujų technologijų. Tik tiek tenorėjau pasakyti.
Kęstutis 2016-09-02 11:12:44
Sveiki Arnai,

EKOFONAS jau vakar diena ir aktualumas greito interneto prapuolė. 4G ryšys padarė EKOFONĄ neįdomiu. Jei anksčiau šviesolaidis buvo būtinybė, tai dabar yra kiti techniniai sprendimo būdai. Jei Jums įdomu, tai naudoju MEZON'ą 30Mb/s ir HD televizijai tokio greičio pakanka.
arnas 2016-08-30 00:19:46
idomu is kokios bendrijos cia rasote, gal is tos kur 2 bendrijos 100 namu o tik trys namai gyvenami :), pas mus kryziokuose pravede, jau naudojuosi du metus ir problemu tokiu kurios buvo su Teo tikrai nera, o siaip tai nera ne vieno tinklo Lietuvoje kuriame nebuna problemu, ir manau pirmoj eilej sitie skundu rasytojai ir yra didziausia Lietuvos problema, nes tik ir temoka skundus rasinet nors patys nera tobuli....
Sveiki Arnai,

Kęstutis 2016-01-08 20:03:47
Ir mums tas pats buvo: skambino, važinėjo keletą kartų, įkalbinėjo kol sutartį pasirašiau, bet nieko nepadarė. Jiems mat ekonomiškai nenaudinga turėti dvi sodininkų bendrijas savo klientais. Matyt sutartis buvo reikalinga Europos paramai gauti. s*****i. Tiems kurie naudojasi EKOFON, tai visokiausių nesklandumų buvo - tipo įranga nesusiderina (tiesos daliai pinigų už nesklandumus neėmė).
Ekofon 2016-05-04 17:21:25
Gerb. Kęstutį, prašome paskambinti tel. 852555003 ir Ekofon atsakingas asmuo išaiškins situaciją. Gal turite adresą pas ką blogai veikia Ekofon paslaugos, nes Ekofon technikams labai retai kas skambina dėl gedimų ir tikrai būtų įdomu gauti tokią informaciją.
Taigi paaiškinote: EKONOMIŠKAI NENAUDINGA. Ar reikia dar kartą tą patį išklausyti?
Kęstutis 2016-01-08 20:03:47
zivile 2016-01-14 19:11:20
Ne internetas, o siaubas!!!!!
Pastoviai stringa, nors greitis "ale" lb neblogas...
Ir kas labiausiai nervina, kad neimanoma prisiskambinti jiems!
Ne internetas, o siaubas!!!!!
Pastoviai stringa, nors greitis "ale" lb neblogas...
Ir kas labiausiai nervina, kad neimanoma prisiskambinti jiems!
aras 2014-09-09 12:17:59
Gera reklama, mes viską padarysime, kad taptumėte mūsų klientai tik registruokitės iki tam tikros datos ir viska pravesime sutvarkysime nemokamai. Užsiregristruoji, o tada ai tai čia nelabai išeina ir visokie panašus komentarai. Nors kabeliai pratiesti už kelių metrų. Ko galima tikėtis iš tokios įmonės.............
Nustebino aukšta kokybė skambinant į užsienį už tokius nedidelius pinigus. Papildomai pradėjau naudotis Ekofon internetu bei TV. Kokybė tikrai aukštesnė nei prieš tai turėtos TEO. Tikiuosi laikui bėgant nesuprastės, nes kaina įtartinai labai maža.
Esu labai dėkinga Ekofon už suteiktas paslaugas. Džiaugiuosi, kad bet kada galiu paskambinti savo artimiesiems į užsienį už ypač mažas kainas!
Linkiu visiems Ekofon darbuotojams sveikatos, naujų idėjų ir stiprybės.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%