Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ecofon

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Ecofon"

Atsiliepimai apie UAB "Ecofon"

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ecofon"

Laba diena, Ilgai tylėjau, nesiskundžia, bet viskam yra riba. Ekofon televizijos transliacija labai nekokybišką. Žiūrint įrašus vaizdas dažnai stoja, liejasi, įrašai įrašomi neaišku kaip, kartais stoja ir tiesioginės transliacijos vaizdas. Prieš tai turėjau Teo televizija, na buvo jokių problemų. Norėčiau, kad būtų atkreiptas dėmesys į transliacijų kokybė, kas ten pas jus?
Perėjau į ''Ecofon'' prieš 7 mėn. tikrai LABAI GERAS kokybes ir kainos santykis, prieš tai naudojomės "C gates" kuriu pasiūlymai tikrai "ECOFON'ui" nekonkurentai, čia gauni už mažesne kainai du kartus daugiau, kanalų.Apie aptarnavimo kokybe net kalbet nenoriu, skirtumas kosminis ir tikrai ne "C gates" naudai, ten vadybininkams kliento norai, ar problemos dzin! Reaguoja tik kai nori nutraukti sutartį, tada jau bando kažka siūlyti, bet ir tie pasiūlymai kurie "Tik jums, tik pas mus, kaip super klientui" atrodo prasčiau nei eilinis "Ecofon" pasiūlymai. Rekomendavome dar 5 šeimoms, ir visi labai patenkinti, nes pvz kas perėjo iš "TELIA" tai kaina dvigubai mažesne, kokybe tokia pat, ir kanalu rinkiniai didesni gerokai..dar vadybininke skambino bande kažkaip sulaikyti klientus, bet nieko geriau pasiūlyti nesugebėjo. Tad siulau visiems išbandyti šitos įmonės paslaugų kokybe
Miroslav 2020-01-25 09:15:33
Turėjau laidini internetą. Televizija strikdavo budavo ir tikrai trigdziu būdavo nežinau gal jum pasisekė o gal ir jum vėliau taip bus. O del pultelio tai jeigu jis sugedes tai je neturėtų naujo duoti kaip tik ? Kai telia turejau tai be problemu pakeičia i nauja ir nera ten jokiu klausimu ar baudų.
Dar karta kartoju. Reikia skaityt sutarti pries pasirasant. As naudoju tv pulta. Aisku buna retkarciais del irasu kad negaliu paziuret bet tai man netrugdo. Turejau init interneta tai striginejo kaipkada. Pasikeiciau i cgates ir viskas veikia.
Pulteli reikejo grazint nors ir sugedusi bet sveika pagal isvaizda. Manau tada nieko nebutu buve. Bet jei jis suskaldytas na tada jau pats eai kaltas.
Viktoras 2020-01-24 23:20:32
As naudoju televizija ir nesiskundziu. Jei naudojat interneta mobilu sudas tada. Bet turint ir 50 greiti laidini pilnai uztenka. Leciau uzkrauna kanalus bet rodo be trigdziu. O kad pultelio negrazinot normalu juk skyre bauda nes yranga nebeturi komplektacijos. Ir skaitykit sutartis pilnai kad pretenziju nebutu paskui.
Miroslav 2020-01-24 13:58:30
Grąžinau įranga tik pulto no priedėlio neatnešiau nes buvo sugedęs tai išrašie 10e bauda. Su meistrais irgi problematiška sutartį buvo.
Nepatenkintas klientas
2019-11-26 14:11:30 IP 65fr7782
Totaliai nekompetetinga įmonė ir dar sukčiaujanti - užsisakai didesnį planą o pagal faktą gauni greitaveikos gerai jeigu 1/3 pažadėtos, į visas pretenzijas atsako stiulium "tavo kompas blogas" ir dar mažas niuansas paaiškėja kad sutartį įrašo kad įsipareigoja užtikrinti ne mažesne nei 25% greitaveiką nuo nominalo suprask moki 100% kainos o mes tau duosim tik 25%. Ir net tu 25% nesugeba stabiliai užtikrinti - ypač savaitgaliais ir vakarais.
Patarimas vengti šios įmonės jeigu turit bent menkiausia alternatyvą savo adresu.
Ekofon 2019-04-01 15:40:58
per Rekvizitus mes klientus neaptarnaujame. Tam yra pagalba@ekofon.lt, kuri nurodyta Jūsų sutartyje bei mūsų tinklalapyje.
Kodėl nerašote tenai??? Jeigu nenorite pasakyti koks Jūsų IP - tai bent parašykite savo adresą, kad mes žinotume ar Jus tikrai esate mūsų klientas...
Iš Jūsų aprašytų požymių galime spėti, kad Jūsų įranga užkrėsta virusu, kuris generuoja srautą. Ekofon serveriai apsaugoti galingu firewall ir dar niekada per visą Ekofon istoriją nebuvo nulaužti. Prašome rašyti tinkamu adresu ir busite visada aptarnauti valandos bėgyje (net savaitgaliais).

Ekofon pagalba
Tai ar buvo tie serveriai nulauzti, ar ne? Nes pagal Ekofon komentara 2016-01 jie buvo nulauzti. Pagal 2019-04 niekada nebuvo. Ar cia iprasta, kad bendruoju paskelbtu numeriu 8 5 255 5050 nuo 14 val numetinejami rageliai?

Ekofon
2016-05-04 17:14:50 IP 185.44.74.200

Gerb. Živilė <...> Tikriausiai Jus bandėte skambinti kai 2016 m. sausio mėn. buvo nulaužti Ekofon serveriai, tačiau turėjote gauti SMS su situacijos paaiškinimu. Paslauga irgi atsistatė pakankamai greitai nors technikams ir teko dirbti visą naktį.
Beraščių kompanija, kuri sau atsiliepimus rašo ir net IP nepasikeičia. Kodėl prie pridėtos testo nuotraukos nesimato tiekėjo? Turbūt ne ekofono internetą naudojate.. :)
Juozas Ignatavičius
2019-06-06 14:16:09 IP 5canp0ig
Ypatingų problemų su Ecofon neturiu, viskas kaip ir stabiliai veikia, geras tv kanalų pasirinkimas.
Jau 5 mėn. turiu ekofon ir jokiu problemų nebuvo, turiu 1Gbps interneta ir televizija, daug HD kanalu, bet internetas tikrai puikiai dirba ir greitaveika kosmosas, optika i namus ateina. Patikimas tiekėjas.
Tikrai geras internetas, jokiu problemu. Rekomenduoju.
Bėkit nuo ekofon 2019-05-27 15:43:37
Internetas nestabilus, tv rusiška, ip ukrainietiški. Personalas nemoka kalbėti rišlia lietuvių kalba, negana to dar ir meluoja. Lietuvoje gyvenam, o ne Rusijoje.
Nemokamas sūris tik pelėkautuose, dažniau naudosite savo mobiliuosius duomenis negu ekofon internetą..
Esu ju klientas jau 4 metai, nematau jokiu problemu, taip yra rusisku kanalu bet nevisi juk anglu kalba moka, jei nemoki tai tavo problemos, ir jei nori begt, tai bek vienas ir nepirsk savo nuomones visiems...
Bėkit nuo ekofon
2019-05-27 15:43:37 IP 2ju3l5q4
Ekofon Klientas virš 2 metų, neturiu pasirinkimo 2019-03-21 22:04:47
Mano IP nepriklauso ekofonui, rašyčiau iš IP, kuris priklauso ekofonui, bet tam reikia turėti stabilų ryšį, o to ekofonas suteikti negali. Galbūt dėl to ir kitų žmonių, kurie palieka atsiliepimus čia IP nepriklauso ekofonui - tenka naudotis mobiliu internetu. Gerbiamas kažkas kas atrašinėja į atsiliepimus čia, kreipiuosi į jus - jeigu su tokiu pačiu entuziazmu kaip čia komentuojate ekofon rūpintusi savo klientais, jūs būtumėte super provaideris. Paskambinus į jūsų svetainėje nurodytus telefono numerius - niekas nieko nežino ir už nieką neatsako. Jūsų Tech supportas yra absoliučiai vertas nulio, nes iš tų dviejų vyruku nėra jokios naudos nei telefonu, nei atvykus gyvai. Iš jūsų serverių ar kas ten bebūtų man ateina tiek neaiškių šiukšlių, kad maršrutizatorius nesusitvarko ir kas 15 minučių turiu rebootint visą sistemą, nes packet loss išauga iki 90%. Nežinau ar ką nors supratot, bet - taip, ekofon yra net nevertas interneto tiekėjo statuso.

Ekofon pagalba
Ekofon Klientas virš 2 metų, neturiu pasirinkimo
2019-03-21 22:04:47 IP 2e7r454v
SITA ZINUTE AS JAU SENIAI GAVAU JUS MAN DUOKIT ATSAKYMA AR GAVOTE APMOKEJIMA 13.21 EURA
Laba diena.Noreciau kieviena menesi per elektronini pasta gauti zinute kiek moketi uz kabeline ir ar apmoketa. - Pagarbiai Birute
Labas.Padekite.pasingti.kanalus.nes.nelabai.suprantu.kompiut.tarmiu.nes.jais.nedirbu.todel.ir.prasau.padeti.As.isiunciau.Makc.adresa.jegu.negavot.stai.jis.Makc.adr.14:c9:13:ec:b3:95Padekite.PRASAU.ACIU...................
Kol.kas.Labai.gerai.Mandagiai.patare.vienu.zodziu.LGerai.
Albinas 2017-10-02 11:17:04
Naujausias šios įmonės akibrokštas yra savavališkai statomos vaizdo stebėjimo kameros, renkami vizualiniai duomenys, nors neturi tam jokio pagrindo ar leidimo iš atitinkamų institucijų, Bandymas žmogiškai pasikalbėti su direktoriumi baigėsi tuo, kad - jis puikus teisininkas ir bendros patalpos daugiabučio patalpos jo, kaip puikaus teisininko buvo paverstos vieša erdve, pagrindinis jo argumentas įmonė turi daug turto todėl kamera įrengta dėl saugumo ir jam nusispjauti jog filmuodamas bendras patalpas jis nusižengia aibei LR įstatymų. Į raginimus nusiimti kamerą, nėra reaguojama, tad buvo kreiptasi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją ir parašytas skundas. O kadangi bendro sutarimo dėl kameros nuėmimo rasti kol kas nepavyksta panašu, kad teks kreiptis į policiją ir kamerą pašalinti su jų pagalba.

Beje kas liečia Tv ir interneto paslaugas - abi jos tragiškos, interneto greitis nepastovus, nuolatos dingsta, Tv žiūrėti galima nebent lietuviškus kanalus, visi kiti nuolatos atjungti arba stringa.

NEREKOMENDUOJU turėti su šia įmone jokių reikalų.
Jūsų IP nepriklauso Ekofonui.
Vienintelę kamerą, kurią per visą savo istoriją Ekofon NEMOKAMAI norėjo padovanoti gyventojams su galimybę matyti prie domofono esantį žmogų savo televizoriaus ir mobilaus telefono ekrane yra Lvovo g. 89a, kur 2-ame aukšte įrengtas Ekofono ofisas. Tokia idėja kilo po to, kai iš koridoriaus pavogė vieno iš gyventojo dviratį. Tačiau, reaguodami į Jūsų skundus, mes šios idėjos atsisakėme. Žinome, kad daugelis daugiabučių moka už kameras, o pasirodo Jums nereikia to pačio NEMOKAMAI. Gerbiame Jūsų nuomonę. Kameros nėra ir ji aplamai neveikianti iškabėjo vos 3-4 dienas. Tiesiog neįtikėtina, kad Jus per tokį trumpą laiką suspėjote surašyti tiek daug skundų :)
Alex 2018-01-23 09:36:46
Siek tiek apie Ekofon, Kas galvoja, tai tik ne Ekofon, naudojames 6 men. baisiau dar niekur nebuvo. sausio men. neimanoma. netas luzta pastoviai. man reikia darbui. tai pastoviai turime problemas. Problemas registruoja tik darbo metu, paskambink vakare telefonas isjungtas. tai va Sausio men. buvo gedimai, tai interneta normalu bendrai turejom maksimum savaite.
Toliau spreskit.
Pvz. 2018-01-19 / 11 mbit, 2018-01-18 / 397kbit, 2018-01-14 / 13 mbit
Jūsų IP nepriklauso Ekofonui. Netiesa, kad problemos registruojamos tik darbo metu.
Telefonu 866100006 problemos registruojamos kasdien iki 20 val., o el. paštu bet kokiu metu be išeiginių. Šeštadienį dirba meistras. Kas liečia mažo greičio - 9 atvejai iš 10-ies nustatoma problema pas klientą kompiuterio tinklo plokštėje. Siūlome, prieš rašant į pagalbą, pasitikrinti greitį su kitu kompiuteriu. Jeigu rezultatas bus blogas, skubiai rašyti į pagalbą. Retais atvejais dėl to būna kaltas WiFi maršrutizatorius arba dar rečiau mūsų centrinės įrangos nustatymai. Ekofon naudoja vieną iš pažangiausių JUNIPER šakninį routerį ir turi tiesioginius peer taškus su daugelio pasaulio operatoriais, kas užtikrina aukščiausią interneto kokybę. Taip pat ekofon.lt dirba išimtinai TIK SU ŠVIESOLAIDŽIU ir kitų technologijų savo tinkle neturi, kas leidžia supaprastinti technoliginius procesus ir pagerinti kokybę.

vytautas cicenas 2018-01-30 19:00:05
kada prades normaliai televizioriai prades normaliai rodyti.kaip tik vakaras tai pradeda strigti
Prašome visus gedimus registruoti el. paštu pagalba@ekofon.lt
Jeigu TV stringa dažniausiai dėl to būna kaltas WiFi maršrutizatorius, nekokybiškas laidas ar blogai suspaustos RJ45 jungtys. Tokie dalykai tikrinami vietoje pas klientą namuose. Ekofon nestebi socialinės erdvės, todėl prašome VISADA rašyti tinkamu adresu

Audrius Valotka, Balsiai 2018-03-04 13:13:31
Naudojamės Ekofon paslaugomis jau keletą metų. Gana įprastinis dalykas, kad neveikia TV, pavyzdžiui, nuo šeštadienio vakaro iki sekmadienio vakaro. Paskambinus 8-661-00006 atsiliepia vyrukas, kurio vienintelė rekomendacija, duodanti rezultatą - “Laukite pirmadienio ir TADA (žmogaus supratimu, elektroninis paštas savaitgaliais neveikia) parašykite laišką į Ekofon”. Nei adreso, nei skambintojo adreso šis Ekofon darbuotojas nefiksuoja, suprask, man išeiginė diena.
nuo 2018 metų vienas Ekofon meistras dirba šeštadienį, todėl tikrai gali pas Jus atvažiuoti. Telefonu galite skambinti kiekvieną dieną iki 20 val (dirba meistras), vėliau ir sekmadieniais aptarnaujame tik per el. paštą: pagalba@ekofon.lt (dirba inžinierius).
Prašome drąsiai rašyti. Dar nebuvo nei vieno atvejo, kad per protingą laiką nesutvarkytume problemą

RP 2018-02-24 19:21:04
Internetas luzineja kas 3 minutes. Kadangi televizija pajungta per interneta, luzta ir televizija. Suteikiami ukrainietiski IP, del kuriu nekrauna labai daug tinklapiu (net neconnectina). Kaina gera, bet tik tiek, jau savaite be televizijos ir interneto. Na, sakykim su internetu, kuris isbuna nenuluzes maksimum 3 minutes. Taigi, isvada: kol bus suteikinejami ukrainietiski IP, prie daug tinklapiu neprisijungsit. Kas dėl luzinejimu narsykleje, garantuoju, kad dėl to kaltas suteiktas ukrainietiskas IP, nes atidarius dauguma tinklapiu, vis krauna ir iki galo labai ilgai neuzkrauna (2 foto). Veiksmas Vilniaus mieste, per nuomojamą Telios interneto liniją. Jeigu jums reikalingas STABILUS internetas, bei prieiga prie VISŲ tinklapiu, net nesvarstykit sio tiekejo kaip varianta. Geros dienos.
Jūsų IP nepriklauso Ekofonui, tačiau 2018 m. sausio mėnesyje Ekofon nupirko naujų IP bloką iš Ukrainos firmos ir tarptautinėje RIPE organizacijoje apie tai uždeklaravo. Deja, daugelis pasaulio providerių atnaujina RIPE skelbiamą IP lentelę nereguliariai, todėl paprastai praeina 1 mėnuo kol naujai gauti IP pradeda teisingai mar6rutizuotis. Visi mūsų nauji klientai buvo įspėti apie galimas problemas per artimiausias 10 dienų. Greičiausiai Jus ši informacija nepasiekė. Apgailestaujame dėl to. Nuo kovo pradžios jokių problemų su Ukrainos nukreipimų nebeliko ir IP veikia jau kaip Lietuvos firmos nuosavybė.

Audrius Valotka, Balsiai
2018-03-04 13:13:31 IP 28lgao80
Daugiabutyje greitis geras, veikia puikiai, kanalų daugiau nei reikia, kaina labai gera.
vytautas cicenas
2018-01-30 19:00:05 IP 28lgar3t
Toliau spreskit.
Pvz. 2018-01-19 / 11 mbit, 2018-01-18 / 397kbit, 2018-01-14 / 13 mbit
REKOMENDUOJAME

Esame klientai jau daugiau nei 3 metus. Naudojamės tiek televizijos, tiek interneto teikiamomis paslaugomis. Lyginant šių paslaugų kokybę su kitomis ryšių paslaugas teikiančiomis įmonėmis, darbą įvertiname PUIKIAI. Keletą kartų teko skambinti dėl neveikiančio interneto. Kadangi mūsų rajone tiesiami po žeme elektros kabeliai, kartais buvo nutraukiamos interneto linijos. Paskambinus į įmone visada darbuotojai atsiliepia, nedelsian suteikia informaciją. Tai įmonė kurioje dirba darbuotojai gebantys gerbti net ir paprastą eilinį vartotoją. Meistras atvykęs į namus ir pastebėjęs, kad vartotojas nešioja akinukus (silpnaregis), televiziją nustatė net ir neprašomas pagal žmogaus poreikius. Pagarba. Norime padrąsinti ir dar kartą padėkoti visiems UAB Ecofon dirbantiems žmonėms. Ačiū ir didelės sėkmės.

NEREKOMENDUOJU turėti su šia įmone jokių reikalų.
Ekofon 2016-05-04 17:14:50
Gerb. Živilė prašome esant bet kokiems techniniams klausimams visą parą kreiptis Ekofon budinčiųjų tel. 866100006. Tikriausiai Jus bandėte skambinti kai 2016 m. sausio mėn. buvo nulaužti Ekofon serveriai, tačiau turėjote gauti SMS su situacijos paaiškinimu. Paslauga irgi atsistatė pakankamai greitai nors technikams ir teko dirbti visą naktį.
Telefonu kuris duotas neimanoma prisiskambinti (isjungtas) dingo televizija internetas ir neimanoma prisiskambinti. Ir pati paslauga nekokybiska televizija pastoviai stringa tai vaizdas sustoja, tai garsas pradingsta. Baigia nusibos tokios paslaugos.
Greta 2016-12-08 17:10:08
Sunku tramdyti pyktį. Ne tik šiandien, bet ir kone visą laiką. Beproto prastos paslaugos. Internetas dar pakenčiama, kol nedingsta. Bet televizija labai prasta. Trūkinėja, dingsta. Vis kažkas atsinaujina, kanalų sąrašas keičiasi, viskas tampa neaišku, nepatogiai išdėstyta.
Tiesiog nuoširdžiai linkiu niekam nesirinkti šių paslaugų. Nes atsakymai į problemas ir gedimus gauname panašius kaip žemiau komentaves Tomas. Dauguma operatorių net neišmano savo darbo. Paklausus konkrečių klausimus apie serverį ar pnš. tylą pakeičia mikčiojimas.
Šiandienos situacija - skambinti bandėme galbūt 100 kartų, dėja jokio atsako, dažniausiai tiesiog numetamas ragelis. Galbūt, kad tiesiog pusantros valandos iki jūsų darbo pabaigos jau reiškiasi PABAIGA?
Ponia Greta o jums gyvenime aplamai ar viskas gerai ?Nes perskaičius laiška susidaro nuomone kad kur nepasisuksit jums viskas blogai ir visi aplink yra blogi, tik jus viena esat dievas ir nedarot klaidu....Grybauskaites dublikatas....
Arnas 2016-09-02 11:53:04
Turejau lygiagrečiai ir Mezon 4g, tas vadinamas 30mb/s buvo toks stabilus kaip Lietuvoj oras ir saule, dziaugiuosi kad baigesi sutartis, ir HD tv to tikrai nepakanka, čia iš sferos fantastikos, nes HD televizijai reikalingas minimum 40 mb/s ir stabilus, o ne banguojantis kaip Mezon, ju intikas tik mieste stabilus o užmiesty vos 5 mb/s traukia...
Gerb. Arnai,
labai apgailestaujame, kad Jus net nepabandęs šviesolaidžio interneto darote kategoriškas išvadas :)

Ekofon meistrai turėjo anekdotinį įvykį su viena Balsių sinjora, kurį nutarė pakeisti savo belaidį internetą, pirmoje vietoje dėl pigesnės Ekofon kainos, į mūsų šviesolaidį. Vadybininkas iš jos priėmė užsakymą, meistrai įrengė internetą, pajungė namuose WiFi ir pan. Skambina jį kitą rytą vadybininkui ir aktyviai giria ir dėkoja Ekofon, kad mes esame ir pan. Vadybininkas, bandant suprasti klientės džiaugsmą naudojant internetą tik vieną dieną, klausia kas konkrečiai yra taip gerai? Į tai senjora atsako: "ačiū Jūsų meistrams, kad pakeitė man seną mano kompiuterį į naują, kuris dabar veikia labai greitai ir pan.". Taigi vadybininkui teko mandagiai paaiškinti, kad kompiuteris tikrai nebuvo keičiamas. Tiesiog toks jau yra natūralus skirtumas tarp šviesolaidžio ir orinio interneto :)
Greta 2016-12-08 17:10:08
Laba diena Greta,
Jūsų IP adresas nepriklauso Ekofonui. 2016 metais lapkričio-gruodžio mėnesį Ekofon vykdė TV paslaugos atnaujinimą, buvo įdiegiama nauja programinė įranga ir pan. Apie tai visi Ekofon klientai buvo įspėti el. paštu. Deja, 2016 m. gruodžio mėn. dujininkai, klodami vamzdžius Riešė-Kalinas, nutraukė Ekofon magistralinį kabelį ir dėl šios priežasties laikinai dingo dalis TV kanalų ir sulėtėjo interneto greitis. Nedidelė dalis namų net liko be interneto. Tačiau Ekofono avarinė komanda per 6-as valandas likvidavo avariją ir atstatė internetą. Dėl gedimų visada lauksime Jūsų laiškų į mūsų el. paštą: pagalba@ekofon.lt (dirba be išeiginių)
Tomas 2016-09-18 20:47:13
Keista girdėti gerus atsiliepimus apie teikiamas paslaugas. Interneto ryšys pastoviai trūkinėja, trumpai nutrūksta ir vėl atsiranda, prieš keturis mėnesius informavau nurodytu telefonu 866100006 apie problemas, atsakymas tas pats, greitai su jumis susisieksime :) buvom kartą net sutarę laiką, niekas neatvyko. Po to dar tris kartus, skambinau, atsakymas tas pats, su jumis susisieksime :) Jūs tyčiojatės? Per keturis mėnesius neradote galimybės ištaisyti bėdų? Nebematau kitos galimybės kaip nutraukti sutartį.
Sveiki Tomai,
Jūsų IP adresas nepriklauso Ekofonui. 2016 metais su Ekofon dėl įvairių priežasčių nutraukė sutartį tik du klientai. Tarp jų nebuvo asmenų su vardu Tomas. Jeigu tikrai esate Ekofon klientas, prašome apie problemas parašyti mums info@ekofon.lt. Jeigu Jums negali pagelbėti mūsų eiliniai meistrai perduosime spręsti problemą aukštesnės lygio IT specialistams. Dar neturėjome praktikoje problemos, kurios negalėtume išspręsti :)
Gerbiamasis Arnai, sutinku su Jumis, kad laidinis ryšys neprilygsta belaidžiui, bet esu patenkintas ir MEZON, ir TELE2, ir OMNITEL belaidžiu 4G ryšiu.BITĖS neteko bandyti. O Ekofonas tapo NEAKTUALUS ir NEĮDOMUS dėl naujų technologijų. Tik tiek tenorėjau pasakyti.
Kęstutis 2016-09-02 11:12:44
Sveiki Arnai,

EKOFONAS jau vakar diena ir aktualumas greito interneto prapuolė. 4G ryšys padarė EKOFONĄ neįdomiu. Jei anksčiau šviesolaidis buvo būtinybė, tai dabar yra kiti techniniai sprendimo būdai. Jei Jums įdomu, tai naudoju MEZON'ą 30Mb/s ir HD televizijai tokio greičio pakanka.
arnas 2016-08-30 00:19:46
idomu is kokios bendrijos cia rasote, gal is tos kur 2 bendrijos 100 namu o tik trys namai gyvenami :), pas mus kryziokuose pravede, jau naudojuosi du metus ir problemu tokiu kurios buvo su Teo tikrai nera, o siaip tai nera ne vieno tinklo Lietuvoje kuriame nebuna problemu, ir manau pirmoj eilej sitie skundu rasytojai ir yra didziausia Lietuvos problema, nes tik ir temoka skundus rasinet nors patys nera tobuli....
Sveiki Arnai,

Kęstutis 2016-01-08 20:03:47
Ir mums tas pats buvo: skambino, važinėjo keletą kartų, įkalbinėjo kol sutartį pasirašiau, bet nieko nepadarė. Jiems mat ekonomiškai nenaudinga turėti dvi sodininkų bendrijas savo klientais. Matyt sutartis buvo reikalinga Europos paramai gauti. s*****i. Tiems kurie naudojasi EKOFON, tai visokiausių nesklandumų buvo - tipo įranga nesusiderina (tiesos daliai pinigų už nesklandumus neėmė).
Ekofon 2016-05-04 17:21:25
Gerb. Kęstutį, prašome paskambinti tel. 852555003 ir Ekofon atsakingas asmuo išaiškins situaciją. Gal turite adresą pas ką blogai veikia Ekofon paslaugos, nes Ekofon technikams labai retai kas skambina dėl gedimų ir tikrai būtų įdomu gauti tokią informaciją.
Taigi paaiškinote: EKONOMIŠKAI NENAUDINGA. Ar reikia dar kartą tą patį išklausyti?
Kęstutis 2016-01-08 20:03:47
zivile 2016-01-14 19:11:20
Ne internetas, o siaubas!!!!!
Pastoviai stringa, nors greitis "ale" lb neblogas...
Ir kas labiausiai nervina, kad neimanoma prisiskambinti jiems!
Ne internetas, o siaubas!!!!!
Pastoviai stringa, nors greitis "ale" lb neblogas...
Ir kas labiausiai nervina, kad neimanoma prisiskambinti jiems!
aras 2014-09-09 12:17:59
Gera reklama, mes viską padarysime, kad taptumėte mūsų klientai tik registruokitės iki tam tikros datos ir viska pravesime sutvarkysime nemokamai. Užsiregristruoji, o tada ai tai čia nelabai išeina ir visokie panašus komentarai. Nors kabeliai pratiesti už kelių metrų. Ko galima tikėtis iš tokios įmonės.............
Nustebino aukšta kokybė skambinant į užsienį už tokius nedidelius pinigus. Papildomai pradėjau naudotis Ekofon internetu bei TV. Kokybė tikrai aukštesnė nei prieš tai turėtos TEO. Tikiuosi laikui bėgant nesuprastės, nes kaina įtartinai labai maža.
Esu labai dėkinga Ekofon už suteiktas paslaugas. Džiaugiuosi, kad bet kada galiu paskambinti savo artimiesiems į užsienį už ypač mažas kainas!
Linkiu visiems Ekofon darbuotojams sveikatos, naujų idėjų ir stiprybės.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą 07-11 01:30
Internetinę parduotuvę hush.lt valdančiai bendrovei "Odomena" Vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė 9.700 Eur baudą už vartotojų klaidinimą skelbiant apie akcijas prekėms.
Patarimai, kaip per sezoną uždirbtus pinigus paskirstyti tolygiai
Patarimai, kaip per sezoną uždirbtus pinigus paskirstyti tolygiai 07-11 01:25
Kai kurie verslai jaučia ypač stiprią sezoniškumo įtaką, todėl jų savininkai turi kruopščiai suplanuoti pajamas, kad jų užtektų visiems metams.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%