Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DZETA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DZETA

Atsiliepimai apie DZETA, UAB

Parašyk savo nuomonę apie DZETA, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
idomu ar dovile dar dirba.nu tokia grazi.noreciau su tokia permiegot.
uab tai pazadu.o Dovile tai tikra grazuole.
Dirba atsakingi ir sąžiningi žmonės. Rekomenduoju ieškantiems darbo.
Patikima įmonė. Teko kelis sezonus dirbti šioje įmonėje, viskas tikrai puiku. Laiku atsiskaito, problemų nebuvo.
Laba diena, Nijole, šiuo metu Jūsų minėtų darbo vietų neturime, tačiau galite atsiųsti mums CV el. p. info@dzeta.lt arba susisiekti telefonu +37060611813, susitarti dėl darbo pokalbio. Tuomet, atsiradus pageidaujamai darbo vietai, pranešime.
sveiki norejau paklausti gal jusu duomenu bazeje atsirastu laisvu darbo vietu pvz.pakuotoju, rusiuotoju, kroveju ar net zemes ukio darbu
Labai normali imone, kokiu reta, normalus visada klausimu sprendimas, 100procentinis atsiskaitymas laiku.Na o tam buvusiam darbuotojui< tempas dabar visur gal kiek kartais ir nerealus, bet reikia taikytis ne Dzeta nustatyneja ta tempa, o lietuviu ismokyti norvegai ir nieko ji neapgaudineja.O visa kita priklauso nuo pacio zmogaus.Turbut dar nebuvai apgautas realiai.
Įmonė labai sėkmingai apgaudinėja paprastus darbininkus, siunčia juos dirbti į Norvegiją, komandiruotės pagrindu. Kai komandiruojamo žmogaus, išlaidos, pagal įstaymus, turi būti apmokamos darbdavio, šį įmonė labai sėkmingai tai atskaičiuoja iš darbuotojo atlyginimo, plius reikalaujamas, realiai neįvykdomas, darbo tempas.

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Klaipėdos apskaitos mokykla
Adresas: Rūtų g. 4, LT-91201 Klaipėda.
Veiklos sritys: finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Daugiau nei 65 metus rengiame buhalterių kursus, todėl ir Jums galime padėti tapti profesionaliu ir savarankiškai gebančiu dirbti buhalteriu. Išsamūs praktiniai mokymai, individualiai derinama programa, lankstus mokymų grafikas ir puikūs klientų atsiliepimai – tai tik keletas pagrindinių priežasčių, kodėl Klaipėdos...
Offerens
Adresas: Lietuvių g. 30-22, LT-44172 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda