Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Druskininkų Autobusų Parkas Profesinė Sąjunga Solidarumas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Druskininkų Autobusų Parkas" Profesinė Sąjunga "Solidarumas"

Atsiliepimai apie UAB "Druskininkų Autobusų Parkas" Profesinė Sąjunga "Solidarumas"

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Druskininkų Autobusų Parkas" Profesinė Sąjunga "Solidarumas"

Kontora baisi, kolūkio laikai, nuo valytojos iki vadovų, kaimiečių mentalitetas...
Renata 2019-01-31 00:23:24
Sausio 29 diena su dukra važiavau maršrutu Kaunas - Druskininkai, 17:40 iš Kauno. 9 metų dukra valgė dešrainį, atvažiavus autobusui jį susivyniojo kad galėtų baigti valgyti ramiai atsisėdus autobuse. Tačiau jai vos ilipus į autobusą vairuotojas šaukiamai pasakė :"su savo kebabais į kiemą, apteršit man visą autobusą!". Dukra sustingo, pasimetė, nes esame tikrai daug keliavusios autobusais, bet dar nemačiau kad vairuotojas nepriimtų į autobusą su jau nusipirktu bilietu, nes laiko dešrainį. Su dukra išlipome ir laukiau kol ji valgė, bet žinoma ji nespėjo iki kol autobusas turėjo išvažiuoti, taigi teko išmesti maistą. Gaila kad jau buvom stotyje nusipirkusios bilietus, nes kitu atveju butume geriau palaukusios kautros autobuso. Negana to Alytaus autobusų stotyje vairuotojas per duobes lėkė kaip pasiutęs, autobusas tiesiog šokinejo, turbut vairuotojas galvojo kad veža bulves. Kadangi esu nėščia tokia kelionė malonumo nesuteikė. Todėl norėčiau sužinoti ar toks vairuotojo vairavimas ir elgesys yra normalus ir priimtinas jūsų įmonėje? Ir nuo kada autobuse negalima užkandžiauti, nors visi visada taip daro?
Nesupratam kodėl apie šį incidenta rašote Profesinei sąjungai, , Solidarumas'', vairaves vairuotojas nepriklauso profesinei sąjungai, , Solidarumas''

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Sostinės Savanorių prospekte suplanavo 9 aukštų biurų pastatą
Sostinės Savanorių prospekte suplanavo 9 aukštų biurų pastatą 09-15 13:45
Vilniaus Savanorių pr. 22A projektuojamas 6.000 kv. m administracinės paskirties pastatas.
Rusija naikina tūkstančius tebegaliojančių sovietinių teisės aktų
Rusija naikina tūkstančius tebegaliojančių sovietinių teisės aktų 09-15 13:44
Rusijos vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas nurodė iki 2020 m. vasario išanalizuoti tebegaliojančius sovietų laikų teisės aktus, pasenusius panaikinti, o vis dar aktualius reikalavimus...
Šilutė ieško, kas už 1,5 mln. Eur sutvarkytų erdvę miesto centre
Šilutė ieško, kas už 1,5 mln. Eur sutvarkytų erdvę miesto centre 09-15 13:43
Šilutėje ketinama imtis Šilokarčemos kvartale esančios Turgaus gatvės ir jos aplinkos tvarkymo darbų.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 120,23 +1,97%