Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOVILTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB DOVILTA

Atsiliepimai apie UAB DOVILTA

Tedo.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB DOVILTA

Keliavome keturiese i Taba, skrydis is kauno. Pervezimai, sienos kirtimas vyko organizuotai, tikrai nereikejo laukti autobusu. Gidai kalba anglu rusu kalbomis, tai bedos tiek jaunam tiek senam nera.
Ateityje tikrai rinksimes Tedo. Beto Tedo ekskursiju pasiulymai pigesni nei kitu imoniu.
Tedo.lt organizavo kelionę į Tabą, viskas buvo super suorganizuota jau tik nusileidus lėktuvu ir iškarto pasijautė atostogos, nes niekuom nebereikejo rūpintis. Gyvenome viešbutyje Strand beach resort, likau labai patenkinta ir grįžčiau tik į šį viešbutį dėl gražios aplinkos ir personalo draugiškumo bei paslaugumo. Vykome į ekskursijas, kurias siūlė Tedo ir buvo dar geriau nei tikėjausi. Viskas super, labai ačiū Rimantei ir nuo šiol keliausiu tik su Tedo.lt :))
Naudojomės Tedo.lt paslaugomis keliaudami į Neapolį. Personalas draugiškas, paslaugus ir rūpestingas, pasiteiravo tiek pasirengimo metu, tiek įspudžiais po kelionės. Gyvenome labai jaukiame viešbutyje, viskas vyko skandžiai ir gerai. Esame patenkinti įmonės darbu ir dar tikrai sugrįšime:)
Keliavau su Tedo į Tabą ir esu sužavėta šios kompanijos darbu. Iki mažiausių smulkmenų viskas apgalvota, suorganizuota ir pačiam keliautojui nereikia vargti papildomai ieškant kažko. Gyvenome nuostabiame viešbutyje Strand Beach Resort, vaizdai ir aplinka nereali, maistas puikus ir tikrai gana įvairus, viešbučio aptarnaujantis personalas laabai paslaugus ir šiltą įspūdį paliekantis.
Turėjome 2 ekskursijas su Tedo, Spalvotasis kanjonas yra daugiau nei wow... Visa diena kupina tiek visko, kad įspūdžiai liks ilgam... Gidas pats nuostabiausias, kokį teko sutikti, labai rekomenduoju.
Kelionė į Jeruzalę taip pat labai verta dėmesio, nors ir truputį varginanti, bet pamatyti vaizdai liks ilgam.
Ačiū Tedo!!! Jūs nuostabūs ir tikrai iki kito karto :)
Dėkoju Tedo.lt už suorganizuota kelionę į Taba. Viskas vyko sklandžiai ir be priekaištų vykome 2019.01.10 - 2019.01.17 d. Ačiū iki kito karto!!!
2019.01 Keliavome su seima i Taba. Visa informacija ir dokumentus gavome laiku, sienu kirtimas ir nuvezimas iki viezbucio gerai organizuotas. Viesbutis jaukus, maistas ivairus ir skanus, seimai su vaikais puiki vieta. Yra baseinas su ciuozyklomis, animatoriai. Grazus vaizdai. Viesbuciui priklausantis papludimys nera grazus, bet is viesbucio nemokamai (10min) galima nuvykti i kitus papludimius kur arti kranto koralai su spalvotomis zuvytemis, puikios vietos nemokamam pavirsiniam nardymui. Man teko net astuonkoji ir dygliazuve pamatyti :) Su zmona vykome i ekskursija Petra, Jordanijoje. Ekskursija brangi, bet tikrai verta tu pinigu, pati ekskursija vyko labai sklandziai ir tikrai visi tik gyre. Kas liecia branguma tai zinokit vien tik iejimas i Petra kainuoja 75$. Tai negalvokit, kad viska susisluoja organizatoriai :)
Keliavome su Tedo.lt į Maltą sausio 26-29 d. Puikiai organizuota kelionė už labai patrauklią kainą. Viešbutis Park Hotel, Sliemoje, buvo patogus, labai patiko jo lokacija. Susisiekimas autobusais puikus. Vieną dieną skyrėme Gozo salai, antra dieną Marsaxlokk žvejų kaimeliui ir Mdinai, o paskutinį pusdienį praleidome Valetoje. Ačiū Tedo kolektyvui už puikius kelionių pasiūlymus:)
Sausio 26-29 dienomis vykome į Maltą. Kelionė labai patiko, neturėjome laiko ilsėtis, viską žiūrinėjom, visur keliavom ;) kėlėmės į Gozo salą, ten visą dieną nuomotais keturračiais išmaišėm visą salą...Aplankėme daugybę įdomių pastatų, istorinių vietų. Paskutinę dieną paskyrėme sostinei -Valetai: gražu, nuostabu...
Įspūdžiai neapsakomi, viešbutis "Park" taip pat patiko, tvarkingas, malonus aptarnavimas, skanūs pusryčiai, patogi vieta...
P.S. vykome nemokėdami anglų kalbos, prieš kelionę jautėme truputį baimę, bet viskas buvo puiku, nes šalis pasiruošusi priimti turistus ;) galima važinėti visą dieną tam tikru maršrutu, autobuse yra audio gidas, pasirinkome rusų ir viskas buvo puiku. Paslauga už 20 eur. vienam asmeniui.
Rekomenduoju su Tedo aplankyti Maltą :)
Dėkingi Gitanai už pagalba ir informaciją.
Keliavome į Tabą sausio 17-24d. Sienų kirtimai buvo aiškiai suorganizuoti, pervežimo autobusai atvykdavo laiku. Gyvenome El Wekala aqua park resort viešbutyje, kuriame buvo tvarkingi kambariai ir kasdien juos tvarkydavo, kas ryta gaudavome du butelius geriamo vandens, personalas paslaugus ir visada su šypsena, viešbučio maistas pritaikytas europietiškam skrandžiui, registratūroje galėjome užsisakyti ekskursijas. Tikra poilsinė kelionė. Pailsėjome, patiko, norime atgal :) taip pat iš Tabos nulėkėm i Sharm El Sheikh iki kurio tik 200km ir jame aplankėme Al Sahaba Mečetę, kuri yra Sharm el Sheikh Old Market aikštėje. Į ją netikėtai įvedė malonus prekybininkas, kuris dirba Harris Bazar parduotuvėje, davė apsivilkti plaukus ir kelius dengiančia aprangą, net pafotografavo, taigi gido kaip ir nereikėjo, nes kaip ir minėjau, ten visi paslaugūs, tik žinoma tikisi už tai atlygio arba pirkimo iš parduotuvės :D Ačiū Tedo
Puikus aptarnaujantis kolektyvas, greitai ir issamiai atsakomi rupimi klausimai. Visi dokumentai atsiusti laiku.
Labai gerai organizuota kelionė į Tabą. Viskas buvo idealu. Ačiū Jums.
Nuosirdziai dekojame, Rimantei is Tedo, kuri taip nuosirdziai, kantriai ir profesionaliai parenge mums keliones issamu plana. Pries pasirinkdami kelione, neturejome aiskios vizijos, tik norejome siltesniu krastu, poilsines keliones, su galimybe pakeliauti. Rimante prifesuonaliai parinko mums kelione, puikiai atitinkancia musu poreikius, galimybes. Nuosirdziai bendravo bet kuriuo paros metu, iskaitant savaitgalius ir sventini laikotarpi. Jautemes saugus ir laimingi. 14 duenu vykome i Egipta, Taba, tuo paciu aplankeme Jordanija, Jeruzale ir pasilepinomevprie juros viesbutyje. Viesbutis nuostabus- Bayview hotel.
Nuosirdziai dekojame, Jums, Rimante, uz profesiibaluma, tikruma, puiku zmogaus pajautima ir meile savo darbui❤️
Viskas praėjo puikiai. Kaina atitiko kokybę, žinant, kad 5* Egipte ir 5* Europoje skiriasi:) Gal tik rinkčiausi kitą sykį Hurgadą, nes Izraelio pasienis ir vargina, ir nėra maloni vieta. Dar kartą ačiū tedo.lt. Jų darbas paliko gerą įspūdį.
Viskas puiku, kelionių organizatorė Gitana labai maloni moteris, atsakė į visus klausimus, maloniai pasidalino savo patirtimi, bei įspūdžiais, puikus kainos ir kokybės santykis, kai nori idealių atostogų be jokių rūpesčių :)
Superinis organizavimas! Keliavome į Tabą per Izraelį. Sienos kirtimas suorganizuotas idealiai, visur pagalba ir detalus paaiškinimas kas vyksta. Viešbutis super: maistas skanus, personalas paslaugus. Puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju!
Viskas puikiai, kelionė nuostabi. Visa informacija buvo pateikta smulkiai, vadybininkai komunikavo kiek reikėjo. Rekomenduoju
Stanislava ir Vladimiras
2018-12-12 20:40:45 IP 84.15.181.63
Ačiū už puikias atostogas Tailande☀️
Stanislava ir Vladimiras
2018-12-12 20:26:12 IP 84.15.181.106
Ačiū už puikias atostogas Tailande☀️
Pačios geriausios atostogos Tailande!!! Viskas puikiai organizuota, pradedant skrydžiu, baigiant ekskursijomis šalies viduje. Kadangi agentūra nėra didelė, labai nuoširdžiai rūpinasi savo klientais. Pradedant tuo, jog pats gali susidėlioti tau patogų mokėjimų grafiką atsiskaitant už kelionę, iki lydinčio agentūros atstovo skrydžio metu, kas aktualu nepatyrusiems keliautojams skrendant su persėdimais, ir nekalbantiems angliškai. Į visas užklausas atsako labai greitai, taip pat prieš skrydį kiekvienas keliautojas gauna detalią informaciją, pradedant tuo, prie kokio langelio registruotis oro uoste, ir baigiant rekomenduojamomis lauktuvėmis. Esu skridusi su didžiaisiais Lietuvos operatoriais, ir kaip minėjau, aptarnavimo kokybė nesulyginama. Taip pat ir kaina, šiuo atveju skyrėsi beveik dvigubai, kliento naudai, lyginant su didžiaisiais kelionių operatoriais.
Tedo komandai noriu padėkoti už nuoširdžius patarimus ir rūpestį, nors bendravome tik el. paštu, tačiau atsakymų sulaukdavau labai greitai, taip pat patys mielai siuntė pranešimus. Kelionė buvo puiki atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Tai buvo pirma kelionė su Tedo, bet manau nepaskutinė. Ačiū Jums!!
Esame labai patenkinti Tedo organizuota kelione. Viskas buvo puikiai suplanuota, personalas buvo labai malonus ir paslaugus. Visa informacija apie kelionę buvo pateikta laiku ir išsami. Panašu, kad tikrai dar ne kartą naudosimės šios agentūros paslaugomis! :)
Esu patenkinta įmone Tedo. Viskas vyko sklandžiai. Prieš kelione viskas aiškiai buvo paaiškinta raštu.
Rekomenduoju visiems.
Patikima kelionių agentūra. Viskas buvo sklandu. Ačiū Jums.
Puikiai praleidome atostogas Taboje - saulė, šilta jūra ir draugiškas, paslaugus personalas.
Dėkui Tedo.lt kelionių pasiūlymų ekspertei Gitanai už malonų ir operatyvų aptarnavimą :)
Ačiū už puikiai praleistas atostogas Taboje.
Puiki kelionė, puiki organizacija. Esu dėkinga už gerus įspūdžius ir patirtis. Kartosiu!
Super kainos ir kokybes santykis. Tedo.lt komanda puikiai viska suorganizavo, nuosekliai ir atsakingai atliko savo darba. Buvo daug aiskios informacijos, ir Eilate, ir perejus siena, lauke tedo.lt autobusai. Aciu Gitanai ir visai tedo..lt komandai....Sekmes Jums.
Liuksiskai suorganizuota kelione, likom patenkinti, viskas praejo sklandziai, skridom i Taba per Izraeli, baiminomes del sienos perejimo, nebuvo jokiu problemu, Tedo darbuotojai ir cia ir ten buvo labai paslaugus, Aciu Tedo !!!
Labai puikiai viskas! Viskas patogu ir lengva, nereikia dėl nieko sau sukti galvos! Malonu personalas, kuris noriai padeda
Keliavome į Ukrainą į Kijevą. Agentūros paslaugomislikome labai patenkinti. Viskas aiškiai ir sklandžiai. Ačiū
Keliavom Taba viskas tikrai super viskas suorganizuota sekancia kelione manau vel planuosim su Tedo
Viskas labai šauniai! Ačiū, už gražią ir įsimintiną kelionę, tikiuosi dar teks pakeliauti su Tedo ir jo šauniai dirbančia komandą! ☺️ Ir didelis ačiū Gitanai už suteiktą infomaciją ir pagalbą!
Grįžome po atostogų iš Tabos. Puiki vieta atostogoms. Kelione esame patenkinti. Keliausime su Tedo.lt daugiau.
Jau kuri laika naudojuosi sios imones paslaugomis, kuriomis esu labai patenkinta. Kelioniu konsultante Gitana yra isties nuostabi specialiste, parenkanti puikius pasiulymus bei labai rupestinga ir atsakinga.
Reda Mackevičienė
2018-10-30 13:32:06 IP 81.7.86.53
Noriu padėkoti, už puikias atostogas Rodo saloje. Vykau su vaikais, viešbučiu buvom sužavėti, atitiko visus reikalavimus. Kainos ir kokybės santykis puikus, gavom daugiau :) Buvom apsistoję "Eden Rok" viešbutyje, ant pat jūros kranto. Ramu, aptarnavimas puikus, maistas įvairus.
Ačių agentūrai, super organizuota kelionė į Costą Brava. Viskas labai patiko.Ypač viežbutis. Vadybininkas į visus iškilusius klausymus atsako. Visa šeima esam dėkingi. Kai planuosim kelionę vėl kreipsimės į Tedo lt. Linkiu Jums sėkmės darbuose.
Super kelionių agentura. Puikiai suplanuota kelionė, puikiai parinkti viešbučiai. Kelionių pasiūlymų eksperčių darbas pavyzdinis - gavome atsakymus į visus reikiamus klausimus. Esant reikalui be problemų buvo pakoreguota kelionės sutartis.
kelione pigi puikiai suorganizuota viskas tiesiog puiku
Labai patenkintos kelione į Tossa de Mar. Dokumentų tvarkymas, pervežimai - viskas vyko sklandžiai. Esam dėkingos!
Viskas puikiai suplanuota, viskas laiku ir smulkmeniškai paaiškinta. Į visu klausimus atsakyta ir maloniai nustebinta šiltu bendravimu. Kainos ir kokybės santykis neproporcingas :), kadangi nesitikėjome, kad už pakankamai mažą kainą, gausime tokios geros kokybės paslaugas (dokumentacijos sutvarkymas, pervežimas, viešbučio personalo aptarnavimas, maitinimas, įmonės suinteresuotumas keliautojo pasiruošimu kelionei ir kt.).
Kelionių organizavimas labai operatyvus.Iškilus bet kokiam klausimui, išsamiai ir aiškiai suteikiama visa reikalinga informacija.
Pasirinkome kelionę į Costą Bravą, ir nepasigailejome.
Viešbutis švarus ir erdvus, personalas labai paslaugus ir malonus.Maisto įvairovė labai nudžiugino.
Viešbutis įsikūręs visai netoli jūros. Pats Lloret De Mar yra kurortinis miestelis su daugybe klubų, tad norintiems pašokti ir pasilinksminti tikrai ras kur tai padaryti :)
Už 10 EUR žmogui galima iš autobusų stoties nuvykti iki Barselonos.
Uz 3 EUR galima nuvykti į kitą ramesnį miestelį Tosso De Mar
Pradžioje ši kelionių agentūra man neatrodė labai patikima, nes apie ją nebuvau nieko girdėjusi. Tačiau, surizikavau ir nenusvilau. Man patiko kelionė, patiko malonūs šios agentūros darbuotojai, tiksliau sakant, Gitana. Tai turbūt nepaskutinį kartą keliausiu su Tedo.lt, nes kelionės čia tikrai nėra labai brangios. Linkiu Jums sėkmės :)
Likau labai patenkintas. Nebuvo kelionėje jokių trukdžių. Visi dokumentai buvo pateikti. Ačiū
Su Tedo.lt komanda teko keliauti kelis kartus ir dar viena ir manau tikrai ne paskutinė kelionė laukia kovo mėnesį. Labai vertinu šios kompanijos pasiūlymų kainų ir kokybės santykį. Visi reikalingi kelionės dokumentai pateikiami laiku, kelionės vyksta sklandžiai. Kilus klausimams (net ir kvailokiems
Labai šauni Tedo.lt komanda. Didelis kelionių pasirinkimas pagal kainą, trukmę, šalį. Kainų ir kokybės santykis fantastiškas, nes kitose agentūrose už blogesnes keliones prašo daugiau. Ką tik gršžome iš Kosta Bravos, kelionė viršijo lūkesčius. Kelionių agentūroje visa reikiama informacija pateikiama greitai, išsamiai.Rekomendavau ir rekomenduosiu šią agentūrą kitiems ir manau pati pasinaudosiu dar ne kartą. Sėkmes jums
Tikrai puikūs ir atsakingi kelionių organizatoriai. Rekomenduoju, nes atsakymai i bet koki klausima greiti ir konkretus, kainos ir kokybes santykis puikus, tikrai ir toliau rinksiuos ju kelioniu pasiulymus! Ačiū už puikias atostogas Rode.
Likau labai patenkintas. Dekoju tedo.lt uz nuostabia kelione
Jau ne pirmą kartą su Tedo pagalbą teko keliauti, šįkart į Tenerifę. Viskas vyko sklandžiai, likome viskuo patenkinti, ypač, didelis ačiū kelionių ekspertei Gitanai, kuri maloniai ir greitai atsako į visus rūpimus klausimus, viską paaiškina, kad kelionėje nekiltų jokių nesklandumų. Kaskart parenkamas geras viežbutis, atitinkantis kainos ir kokybės santykį. Jokių priekaištų neturime ir ateityje norėdama keliauti kreipsiuosi į jus ir žinau, kad liksiu patenkinta, Dar kartą AČIŪ Tedo.
Su draugu pirkome kelionę į Kostą Bravą, Ispanijoje. Bendrauti su Tedo.lt nepaprastai lengva, viskas išaiškinta laiku, kantriai, smulkmeniškai, komanda geranoriškai atsako į visus klausimus. Rinkomės pigiausią viešbutį, tačiau vieta nei kiek nenuvylė - darbuotojai draugiški ir paslaugūs, kambariai švarūs, maistas skanus - puikiai parinkta vieta poilsiui. Kitoms atostogoms vėl naršysime Tedo.lt pasiūlymus, rekomenduosim ir kitiems. :)
Jonas 2018-08-22 10:03:16
Negaliu pasakyti ar gera sita kompanija, nes dar laukiu keliones, bet nusipirkus bilietus ir panarsius internete pamaciau, kad Itaka.lt sita kelione visu 100 euru butu pigiau isejusi.
Negana to, atsiuntus keliones dokumentus pamateme kad butent Itaka mus ir veza :) vadinasi sita kompanija uzsiima perpardavinejimu ir visus kelioniu organizatoriaus nuopelnus prisiima sau.
Sveiki p. Jonai,

Negaliu tiksliai komentuoti būtent šio atvejo, nes mūsų pardavimuose negalime rasti nei vienos sutarties sudarytos su Jonu, kuris keliautų su "Itakos" organizuojamu kelionių paketu, bet galiu pakomentuoti situaciją iš profesinės pusės ir paaiškinti situaciją Jums ir kitiems ją skaitantiems.

"Tedo.lt" yra kelionių organizatoriaus statusą turinti įmonė, tai reiškia - galime parduoti kelionių paketus ir sudaryti sutartis tarp kliento ir "Tedo.lt", o visos kelionės, kurias organizuoja "Tedo.lt" yra ir privalo būti apdraustos. Taip galime užtikrinti savo klientus, jog kelionės įvyks ir nebus jokių nesklandumų. Priešingai negu Kelionių Agentūros (kurios neturi organizatoriaus statuso) negali užtikrinti Jūsų kelionės saugumo ir pagal įstatymo nustatytą tvarką negali Jums parduoti daugiau negu vieno segmento vienai kelionei (gali parduoti tik skrydį arba tik viešbutį, bet ne abu vienai datai). Daugiau Jums apie "tedo.lt" ir apie visas detales galėtų papasakoti Valstybinis Turizmo Departamentas, kuris kontroliuoja ir prižiūri "Tedo.lt" veiklą, prisegu kontaktus: http://www.tourism.lt/lt/darbuotoju_kontaktai/turizmo-veiklos-prieziuros-skyrius

Jūs teigėte, kad "Tedo.lt" prisiima nuopelnus - NE, Jūs klystate. "Tedo.lt" taip pat parduoda ir kitų kelionių organizatorių keliones. Pvz: "Tedo.lt" neorganizuoja kelionių į Turkiją (neužsakinėjame nuosavų lėktuvų į Turkijos oro uostus), todėl siūlome įsigyti keliones iš kitų organizatorių - šiuo atveju "ITAKA", o kiekviename kelionės pasiūlyme yra nurodomas - KELIONĖS ORGANIZATORIUS (atskiras laukelis), kur aiškiai parašyta kas organizuoja kelionę. Prisegu nuotrauką su pvz. ir nuorodą, jog galėtumėte pasitikslinti: https://www.tedo.lt/keliones/savaites-atostogos-turkijoje-4/

Kodėl kaina mažesnė dabar negu buvo vakar? "Tedo.lt" kainas atnaujina praktiškai minučių tikslumu. Jei šiandien pirkote "Itaka" organizuojamą kelionę ir rytoj pamatysite tą pačią kelionę - su kokia nors akciją, ar, pavyzdžiui, prieš pat kelionę pamatysite, kad būtent Jūsų pasiūlymas yra paskutinės minutės ir išparduodamas daug pigiau, tai mes neturime teisės nutraukti sutarties ir perrašyti jos į pigesnį variantą.
Priešingu atveju būtų tas pats jei kelionė pabrangtų ir tada Jums siųstume laišką prašydami primokėti, nors Jūs jau nusipirkote kelionę.
Paskutinis pvz.: jei šiandien perkate dešreles ar batus prekybos centre, o rytoj būna tam pačiam produktui akcija: ar einate pas kasininkes ar vadybininkes, tam kad Jums gražintų skirtumą?..

Malonaus trečiadienio- Tadas :)

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
TravelTuras – tai: Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! 2016-2017 metų „Tez Tour“ ir „Novaturas“ auksinė agentė Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 12 metų patirtis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

ECB atstovai siunčia ženklus, kad palūkanų kėlimo šiemet nebus
ECB atstovai siunčia ženklus, kad palūkanų kėlimo šiemet nebus 02-19 10:27
Vis daugiau Europos centrinio banko (ECB) atstovų siunčia signalus, kad šių metų rudenį euro zonoje planuoto paskolų branginimo galime ir nesulaukti.
"Regitra" paaiškina apie JK išduotų vairuotojo pažymėjimų keitimą
"Regitra" paaiškina apie JK išduotų vairuotojo pažymėjimų keitimą 02-19 10:20
Kovo 29 d. numatytas Jungtinės Karalystės (JK) išstojimas iš Europos Sąjungos (ES), tačiau dėl konkrečių sąlygų vis dar nėra nutarta. Jei iki to laiko susitarimas bus patvirtintas, jame bus...
"Solvit" padėjo susigrąžinti PVM užsienyje: verslas akyviau gina teises ES
"Solvit" padėjo susigrąžinti PVM užsienyje: verslas akyviau gina teises ES 02-19 09:54
Diskriminaciją Europos Sąjungos (ES) bendrojoje rinkoje patyrusios Lietuvos įmonės praėjusiais metais aktyviau gynė savo teises – 2018 m. beveik dvigubai padaugėjo verslo atstovų kreipimųsi padėti...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%