Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOVILTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB DOVILTA

Atsiliepimai apie UAB DOVILTA

Tedo.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB DOVILTA

Viskas puikiai, kelionė nuostabi. Visa informacija buvo pateikta smulkiai, vadybininkai komunikavo kiek reikėjo. Rekomenduoju
Stanislava ir Vladimiras
2018-12-12 20:40:45 IP 84.15.181.63
Ačiū už puikias atostogas Tailande☀️
Stanislava ir Vladimiras
2018-12-12 20:26:12 IP 84.15.181.106
Ačiū už puikias atostogas Tailande☀️
Pačios geriausios atostogos Tailande!!! Viskas puikiai organizuota, pradedant skrydžiu, baigiant ekskursijomis šalies viduje. Kadangi agentūra nėra didelė, labai nuoširdžiai rūpinasi savo klientais. Pradedant tuo, jog pats gali susidėlioti tau patogų mokėjimų grafiką atsiskaitant už kelionę, iki lydinčio agentūros atstovo skrydžio metu, kas aktualu nepatyrusiems keliautojams skrendant su persėdimais, ir nekalbantiems angliškai. Į visas užklausas atsako labai greitai, taip pat prieš skrydį kiekvienas keliautojas gauna detalią informaciją, pradedant tuo, prie kokio langelio registruotis oro uoste, ir baigiant rekomenduojamomis lauktuvėmis. Esu skridusi su didžiaisiais Lietuvos operatoriais, ir kaip minėjau, aptarnavimo kokybė nesulyginama. Taip pat ir kaina, šiuo atveju skyrėsi beveik dvigubai, kliento naudai, lyginant su didžiaisiais kelionių operatoriais.
Tedo komandai noriu padėkoti už nuoširdžius patarimus ir rūpestį, nors bendravome tik el. paštu, tačiau atsakymų sulaukdavau labai greitai, taip pat patys mielai siuntė pranešimus. Kelionė buvo puiki atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Tai buvo pirma kelionė su Tedo, bet manau nepaskutinė. Ačiū Jums!!
Esame labai patenkinti Tedo organizuota kelione. Viskas buvo puikiai suplanuota, personalas buvo labai malonus ir paslaugus. Visa informacija apie kelionę buvo pateikta laiku ir išsami. Panašu, kad tikrai dar ne kartą naudosimės šios agentūros paslaugomis! :)
Esu patenkinta įmone Tedo. Viskas vyko sklandžiai. Prieš kelione viskas aiškiai buvo paaiškinta raštu.
Rekomenduoju visiems.
Patikima kelionių agentūra. Viskas buvo sklandu. Ačiū Jums.
Puikiai praleidome atostogas Taboje - saulė, šilta jūra ir draugiškas, paslaugus personalas.
Dėkui Tedo.lt kelionių pasiūlymų ekspertei Gitanai už malonų ir operatyvų aptarnavimą :)
Ačiū už puikiai praleistas atostogas Taboje.
Puiki kelionė, puiki organizacija. Esu dėkinga už gerus įspūdžius ir patirtis. Kartosiu!
Super kainos ir kokybes santykis. Tedo.lt komanda puikiai viska suorganizavo, nuosekliai ir atsakingai atliko savo darba. Buvo daug aiskios informacijos, ir Eilate, ir perejus siena, lauke tedo.lt autobusai. Aciu Gitanai ir visai tedo..lt komandai....Sekmes Jums.
Liuksiskai suorganizuota kelione, likom patenkinti, viskas praejo sklandziai, skridom i Taba per Izraeli, baiminomes del sienos perejimo, nebuvo jokiu problemu, Tedo darbuotojai ir cia ir ten buvo labai paslaugus, Aciu Tedo !!!
Labai puikiai viskas! Viskas patogu ir lengva, nereikia dėl nieko sau sukti galvos! Malonu personalas, kuris noriai padeda
Keliavome į Ukrainą į Kijevą. Agentūros paslaugomislikome labai patenkinti. Viskas aiškiai ir sklandžiai. Ačiū
Keliavom Taba viskas tikrai super viskas suorganizuota sekancia kelione manau vel planuosim su Tedo
Viskas labai šauniai! Ačiū, už gražią ir įsimintiną kelionę, tikiuosi dar teks pakeliauti su Tedo ir jo šauniai dirbančia komandą! ☺️ Ir didelis ačiū Gitanai už suteiktą infomaciją ir pagalbą!
Grįžome po atostogų iš Tabos. Puiki vieta atostogoms. Kelione esame patenkinti. Keliausime su Tedo.lt daugiau.
Jau kuri laika naudojuosi sios imones paslaugomis, kuriomis esu labai patenkinta. Kelioniu konsultante Gitana yra isties nuostabi specialiste, parenkanti puikius pasiulymus bei labai rupestinga ir atsakinga.
Reda Mackevičienė
2018-10-30 13:32:06 IP 81.7.86.53
Noriu padėkoti, už puikias atostogas Rodo saloje. Vykau su vaikais, viešbučiu buvom sužavėti, atitiko visus reikalavimus. Kainos ir kokybės santykis puikus, gavom daugiau :) Buvom apsistoję "Eden Rok" viešbutyje, ant pat jūros kranto. Ramu, aptarnavimas puikus, maistas įvairus.
Ačių agentūrai, super organizuota kelionė į Costą Brava. Viskas labai patiko.Ypač viežbutis. Vadybininkas į visus iškilusius klausymus atsako. Visa šeima esam dėkingi. Kai planuosim kelionę vėl kreipsimės į Tedo lt. Linkiu Jums sėkmės darbuose.
Super kelionių agentura. Puikiai suplanuota kelionė, puikiai parinkti viešbučiai. Kelionių pasiūlymų eksperčių darbas pavyzdinis - gavome atsakymus į visus reikiamus klausimus. Esant reikalui be problemų buvo pakoreguota kelionės sutartis.
kelione pigi puikiai suorganizuota viskas tiesiog puiku
Labai patenkintos kelione į Tossa de Mar. Dokumentų tvarkymas, pervežimai - viskas vyko sklandžiai. Esam dėkingos!
Viskas puikiai suplanuota, viskas laiku ir smulkmeniškai paaiškinta. Į visu klausimus atsakyta ir maloniai nustebinta šiltu bendravimu. Kainos ir kokybės santykis neproporcingas :), kadangi nesitikėjome, kad už pakankamai mažą kainą, gausime tokios geros kokybės paslaugas (dokumentacijos sutvarkymas, pervežimas, viešbučio personalo aptarnavimas, maitinimas, įmonės suinteresuotumas keliautojo pasiruošimu kelionei ir kt.).
Kelionių organizavimas labai operatyvus.Iškilus bet kokiam klausimui, išsamiai ir aiškiai suteikiama visa reikalinga informacija.
Pasirinkome kelionę į Costą Bravą, ir nepasigailejome.
Viešbutis švarus ir erdvus, personalas labai paslaugus ir malonus.Maisto įvairovė labai nudžiugino.
Viešbutis įsikūręs visai netoli jūros. Pats Lloret De Mar yra kurortinis miestelis su daugybe klubų, tad norintiems pašokti ir pasilinksminti tikrai ras kur tai padaryti :)
Už 10 EUR žmogui galima iš autobusų stoties nuvykti iki Barselonos.
Uz 3 EUR galima nuvykti į kitą ramesnį miestelį Tosso De Mar
Pradžioje ši kelionių agentūra man neatrodė labai patikima, nes apie ją nebuvau nieko girdėjusi. Tačiau, surizikavau ir nenusvilau. Man patiko kelionė, patiko malonūs šios agentūros darbuotojai, tiksliau sakant, Gitana. Tai turbūt nepaskutinį kartą keliausiu su Tedo.lt, nes kelionės čia tikrai nėra labai brangios. Linkiu Jums sėkmės :)
Likau labai patenkintas. Nebuvo kelionėje jokių trukdžių. Visi dokumentai buvo pateikti. Ačiū
Su Tedo.lt komanda teko keliauti kelis kartus ir dar viena ir manau tikrai ne paskutinė kelionė laukia kovo mėnesį. Labai vertinu šios kompanijos pasiūlymų kainų ir kokybės santykį. Visi reikalingi kelionės dokumentai pateikiami laiku, kelionės vyksta sklandžiai. Kilus klausimams (net ir kvailokiems
Labai šauni Tedo.lt komanda. Didelis kelionių pasirinkimas pagal kainą, trukmę, šalį. Kainų ir kokybės santykis fantastiškas, nes kitose agentūrose už blogesnes keliones prašo daugiau. Ką tik gršžome iš Kosta Bravos, kelionė viršijo lūkesčius. Kelionių agentūroje visa reikiama informacija pateikiama greitai, išsamiai.Rekomendavau ir rekomenduosiu šią agentūrą kitiems ir manau pati pasinaudosiu dar ne kartą. Sėkmes jums
Tikrai puikūs ir atsakingi kelionių organizatoriai. Rekomenduoju, nes atsakymai i bet koki klausima greiti ir konkretus, kainos ir kokybes santykis puikus, tikrai ir toliau rinksiuos ju kelioniu pasiulymus! Ačiū už puikias atostogas Rode.
Likau labai patenkintas. Dekoju tedo.lt uz nuostabia kelione
Jau ne pirmą kartą su Tedo pagalbą teko keliauti, šįkart į Tenerifę. Viskas vyko sklandžiai, likome viskuo patenkinti, ypač, didelis ačiū kelionių ekspertei Gitanai, kuri maloniai ir greitai atsako į visus rūpimus klausimus, viską paaiškina, kad kelionėje nekiltų jokių nesklandumų. Kaskart parenkamas geras viežbutis, atitinkantis kainos ir kokybės santykį. Jokių priekaištų neturime ir ateityje norėdama keliauti kreipsiuosi į jus ir žinau, kad liksiu patenkinta, Dar kartą AČIŪ Tedo.
Su draugu pirkome kelionę į Kostą Bravą, Ispanijoje. Bendrauti su Tedo.lt nepaprastai lengva, viskas išaiškinta laiku, kantriai, smulkmeniškai, komanda geranoriškai atsako į visus klausimus. Rinkomės pigiausią viešbutį, tačiau vieta nei kiek nenuvylė - darbuotojai draugiški ir paslaugūs, kambariai švarūs, maistas skanus - puikiai parinkta vieta poilsiui. Kitoms atostogoms vėl naršysime Tedo.lt pasiūlymus, rekomenduosim ir kitiems. :)
Jonas 2018-08-22 10:03:16
Negaliu pasakyti ar gera sita kompanija, nes dar laukiu keliones, bet nusipirkus bilietus ir panarsius internete pamaciau, kad Itaka.lt sita kelione visu 100 euru butu pigiau isejusi.
Negana to, atsiuntus keliones dokumentus pamateme kad butent Itaka mus ir veza :) vadinasi sita kompanija uzsiima perpardavinejimu ir visus kelioniu organizatoriaus nuopelnus prisiima sau.
Sveiki p. Jonai,

Negaliu tiksliai komentuoti būtent šio atvejo, nes mūsų pardavimuose negalime rasti nei vienos sutarties sudarytos su Jonu, kuris keliautų su "Itakos" organizuojamu kelionių paketu, bet galiu pakomentuoti situaciją iš profesinės pusės ir paaiškinti situaciją Jums ir kitiems ją skaitantiems.

"Tedo.lt" yra kelionių organizatoriaus statusą turinti įmonė, tai reiškia - galime parduoti kelionių paketus ir sudaryti sutartis tarp kliento ir "Tedo.lt", o visos kelionės, kurias organizuoja "Tedo.lt" yra ir privalo būti apdraustos. Taip galime užtikrinti savo klientus, jog kelionės įvyks ir nebus jokių nesklandumų. Priešingai negu Kelionių Agentūros (kurios neturi organizatoriaus statuso) negali užtikrinti Jūsų kelionės saugumo ir pagal įstatymo nustatytą tvarką negali Jums parduoti daugiau negu vieno segmento vienai kelionei (gali parduoti tik skrydį arba tik viešbutį, bet ne abu vienai datai). Daugiau Jums apie "tedo.lt" ir apie visas detales galėtų papasakoti Valstybinis Turizmo Departamentas, kuris kontroliuoja ir prižiūri "Tedo.lt" veiklą, prisegu kontaktus: http://www.tourism.lt/lt/darbuotoju_kontaktai/turizmo-veiklos-prieziuros-skyrius

Jūs teigėte, kad "Tedo.lt" prisiima nuopelnus - NE, Jūs klystate. "Tedo.lt" taip pat parduoda ir kitų kelionių organizatorių keliones. Pvz: "Tedo.lt" neorganizuoja kelionių į Turkiją (neužsakinėjame nuosavų lėktuvų į Turkijos oro uostus), todėl siūlome įsigyti keliones iš kitų organizatorių - šiuo atveju "ITAKA", o kiekviename kelionės pasiūlyme yra nurodomas - KELIONĖS ORGANIZATORIUS (atskiras laukelis), kur aiškiai parašyta kas organizuoja kelionę. Prisegu nuotrauką su pvz. ir nuorodą, jog galėtumėte pasitikslinti: https://www.tedo.lt/keliones/savaites-atostogos-turkijoje-4/

Kodėl kaina mažesnė dabar negu buvo vakar? "Tedo.lt" kainas atnaujina praktiškai minučių tikslumu. Jei šiandien pirkote "Itaka" organizuojamą kelionę ir rytoj pamatysite tą pačią kelionę - su kokia nors akciją, ar, pavyzdžiui, prieš pat kelionę pamatysite, kad būtent Jūsų pasiūlymas yra paskutinės minutės ir išparduodamas daug pigiau, tai mes neturime teisės nutraukti sutarties ir perrašyti jos į pigesnį variantą.
Priešingu atveju būtų tas pats jei kelionė pabrangtų ir tada Jums siųstume laišką prašydami primokėti, nors Jūs jau nusipirkote kelionę.
Paskutinis pvz.: jei šiandien perkate dešreles ar batus prekybos centre, o rytoj būna tam pačiam produktui akcija: ar einate pas kasininkes ar vadybininkes, tam kad Jums gražintų skirtumą?..

Malonaus trečiadienio- Tadas :)
Pirkom kelionę į Odesą. Likome labai patenkinti bendravimu ir rūpesčiu agentūros vadybininkės Gitanos. Labai greita reakcija į visus klausimus ir pageidavimus.
Evelina 2018-07-27 11:19:14
Kelione i Kosta Brava, Tosca de mar miestely buvo nuostabi, grazus vaizdai, svaru, ramu. Galimybe aplankyti nuostabias ispanijos vietas. Agenturos darbuotojai labai rupinosi ir viska isaiskino puikiai. Visiems rekomenduoju kreiptis ir turesite nuostabias atostogas:)
Ačiū :)
Kelionė į Odesą atnešė daug maloniu akimirkų ! Kokybė ir kaina atitinka santykį! Jei turite humoro jausmą ir norą pažinti miestą, tada neigiamas momentas yra tik vienas - 5 naktų kelione per trumpa, tik 9!
Su Tedo pagalba keliavome į Odesą, Ukrainą! Likome viskuo patenkinti. Ypač didelis ačiū kelionių ekspertei Gitanai, kuri ne tik atsakė į visus visus iškilusius klausimus, bet ir suteikė naudingų patarimų, kurie labai pasiteisino kelionėje :) Be galo malonus ir GREITAS aptarnavimas! Paslaugų kokybė ir kelionės kaina pateisino visus lūkesčius! :) Visi reikalingi dokumentai buvo suteikti netgi anksčiau laiko, aplamai kelionė vyko labai sklandžiai be jokių problemų. Viskas super, labai ačiū jūsų komandai! Naudosimės jūsų paslaugomis tikrai dar ne kartą ;)
Pirkome kelionę į Odesą. Viskas vyko sklandžiai. Malonus bendravimas ir greiti, išsamūs atsakymai. Kelione likome patenkinti!
Dėkoju už greitą, malonų ir kokybišką bendradarbiaujant renkantis ir planuojant keliones.Pasitikiu jumis ir nebesuksiu galvos norėdama keliauti kreipsiuos iš kart į jus ir žinau kad liksiu patenkinta.Dar kartą ačiū Tedo lt.
Pirkome kelione i Maroka per tedo.lt viskas super. Viskas buvo puikiai organizuota, i visus klausimus greitai ir issamiai atsakoma el.pastu. Rekomenduoju
Kelione į Maljorką. Viskas vyko be jokių trigdžių. Tedo.lt komanda greitai ir maloniai bendravo elektroniniais laiškais. Visi kilę klausimai greitai atsakyti. Kelionė puiki, viešbutis geroje vietoje, apie 10 km nuo Palmos. Norint atsipalaiduot, pašokt ir pan., gali iki 5 ryto surasti veiklos netoliese esančiuose klubuose kur visada pilna žmonių :) Iki kitų pasiūlymų, sėkmės !!!
Puiki kelione i Korfu sala ! Visks labai sklandziai organizuota, agentai paslaugus, malonus. Kelione nuostabi, atostogos puikios. Viskas buvo atlikta laiku ir profesionaliai. Dekoju ir lauksiu kitu pasiulymu.
Pirkom per tedo.lt mamai ir jos draugei kelione i Bulgarija. Nesenai grizo su puikiais ispudziais! Jei kildavo kokiu neaiskumu pries kelione tai visuomet sulaukdavau greito bei malonaus atsakymo. Ir keliones metu buvo greitai isspresta tam tikri nesklandumai. Tikrai rinkdamasi kelione jau zinau kur drasiai galima kreiptis ir drasiai klausti net ir kvailoku klausimu kuriu iskyla pries kelione ;) sekmes darbuose!
Pavasario atostogoms pasirinkome kelionę į Bulgariją. Taip pat man buvo rekomenduota draugės ši kelionių agentūra ir nei minutės savo pasirinkimu nenusivyliau. Kelionė vyko sklandžiai ir linksmai, be jokių rūpesčių. Visus kelionės dokumentus gavau laiku, viskas buvo paaiškinta ką vienu ar kitu atveju daryti. Į visus pateiktus klausimus labai greitai gaudavau atsakymus. Labai ačiū Jums, rekomenduosiu Jus ateityje kitiems.
Pasirinkome pavasario kelionei į Salou kurortą Ispanijoje keliauti su tedo.lt ir esame labai laimingi kainos ir kokybės santykiu. Pasirinktas 4* viešbutis Las vegas miesto centre tikrai nenuvylė. Puikus maistas, trys baseinai, draugiškas kolektyvas bei tvarkingi kambariai. Netoli Salou įsikūrę ir kiti kurortai Cambrio, kurį mes pasiekiame keliaudami pėsčiomis pagal jūrą. Taragona romėniško palikimo miestelis su amfiteatru, kurį greit galima pasiekti iš Salou viešuoju transportu. Kadangi vykome iki sezono pradžios, tai kainos labai puikios, o oras šiltas keliauti, bet ne slegiančiai karštas, bet grįžome įdegę ir truputi pasideginę :) rekomenduoju keliauti su tedo.lt, nes ši kelionių agentūrą lygiai tokį pat paketą, kurį siūlo ir kitos kompanijos pasiūlė už geriausią kainą. Laiku gavome visus kelionės dokumentus, buvome informuoti sms žinutėmis, kur ir kada atvyks paimti vairuotojas pervežantis į oro uostą. Labiausia patinka, kad kompanija greitai reaguoja į užklausas bei greit atsako į visus kylančius klausimus bei duoda puikius patarimus keliaujantiems :)
Kelionė į Italija. Puikus agentūros bendravimas, labai geras kainos ir kokybės santykis.Viešbutis 'Apis' puikus ir labai geroje vietoje. Ačiū ir iki sekančio bendradarbiavimo!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, viena seniausių kelionių verslo bendrovių Lietuvoje, įkurta 1991 m. Šiuo metu įmonei priklauso 8 registruoti prekės ženklai. Kelionių organizatorius Baltic Tours savo veiklą plėtoja šiose srityse: Lėktuvų bilietai – bilietų rezervavimas, pardavimas, B2C ir B2B...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%