Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOVILTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB DOVILTA

Atsiliepimai apie UAB DOVILTA

Tedo.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB DOVILTA

Labai ačiū už nuostabias atostogas Maltoje. Puikiai viskas suderinta ir patogu.
Ačiū už nuostabią kelionę į Tabą Tedo komandai. Su agentūra malonu bendradarbiauti, viskas vyksta sklandžiai, aiškiai ir laiku. Dėkoju už puikias atostogas.
Labai ačiū už gerą poilsį Taboje. Viskas praėjo puikiai. Labai šauni Tedo komanda, viskas suorganizuota iki smulkmenų. Jokių neaiškumų neiškilo. Sėkmės jums.
Ačiū už šaunią kelionę į Hurgadą, labai dėkinga jums esu, jau du metus iš eilės renkuosi Tedo komandą ir toliau planuoju keliaut su jumis!!!
Per Tedo agentūrą nemaža kompanija važiavome ilsėtis į Tabą, Strand viešbutį. Su agentūra buvo malonu bendradarbiauti, kelionės užsakymas vyko labai sklandžiai. Kelionė suorganizuota puikiai, jokių nesklandumų nebuvo. Viešbutis geras, malonus ir paslaugus personalas. Labai gera vakaro programa. Maistas gausus ir skanus. Rekomenduoju
Puiki agentura, viskas vyko sklandziai, viesbutis ir jo personalas puikus, rinksiuosi dar nekarta kelione per jusu agentura
Su šia agentūra važiavom į Egiptą, Tabą Heights. Kelionė buvo puikiai suorganizuota - puiki darbuotojų komunikacija, jokių nesklandumų. Viskas buvo taip, kaip buvo žadėta: tiek viešbučio komfortas, tiek įdomios ekskursijos. Rekomenduoju šią agentūrą.
Ačiū labai. Viskas praėjo tiesiog tobulai. Viskas suorganizuota iki smulkmenų. Jokių neaiškumų neiškilo. Ačiū už nepamirštamus įspūdžius Taboje.
Vasario 11-15d. Keliavome į Barseloną su Tedo.lt Viešbučių location Jūs parenkate tobulai. Ir pats viešbutis mūsų nenuvylė. O Barselona yra kažkas wau
Slidinėti į Gudauri su Tedo.lt - daug įdomių potyrių.
Puiki agentūra, geros kainos ir kokybės santykis. Viskas labai gerai suorganizuota iki smulkmenų, kilus klausimams visada atsako ir padeda. Ačiū už puikias atostogas.
Vasario 9d. didelė musu kompanija grįžom iš Tabos kurorto, poilsis nuostabus, superinis STRAND BEACH viešbutis, skanus maistas, aptarnaujantis personalas labai paslaugus, likom labai patenkinti, taip labai dėkojame Tedo kolektyvui už ju rupestnga rupinimasi savo klientais ir opertyvu reagavima i iškilusius klausimus, tikraidar ne karta draugausim su TEDO.
Labai puiki įmonė, super kelionių organizatorė. Ačiū už puikias atostogas.
Atsiliepimai patys geriausi. Vasario 9 diena gryžom iš Tabos. Mums ši kelionė buvo pirma, bet dabar garantuoju kad ne paskutine. Įspūdžiai patys geriausi. Darbuotojai nuostabūs tiek kelionių agentūros tiek viešbučio kuriame buvom. Ačiū jums labai ❤️
Vidmantas Gedrimas
2020-02-07 09:23:42 IP 2cfq7l1a
Vasario 5d. grįžome iš slidinėjimo kurorto Gruzijoje, Gudauri. Puiki, pigi kelionė, gerai praleistas laikas, gera komanda, nuoširdus įmonės darbuotojų bendravimas. Asmeniškai dėkojame Tadui Kerteniui ir Rimantei Bieliauskaitei už puikiai suorganizuotą kelionę ir betarpišką rūpestį savo klientais. Geros kloties tedo.lt komandai.
Visa kelionė praėjo sklandžiai, jokių nesklandumų, viskas suorganizuota buvo gerai, darbuotojai labai malonūs bei paslaugūs. Puikios kainos.
Puiki agentūra, geras kainos ir kokybės santykis. Iškilus nesusipratimams iškart viską išsprendė, todėl tikrai verti pasitikėjimo. Labai rekomenduoju
Pati geriausia patirtis keliaujant su tedo.lt. Visa kelionė praėjo sklandžiai, nes tedo darbuotojai visada buvo pasiekiami, konsultavo ir padėjo iškilus klausimams. Ačiū!!!
Jolanta Gaučienė
2020-01-28 11:46:13 IP 2be6cadn

pailsėjome puikiai, tik trumpai, bet nesant galimybės gauti ilgesnes atostogas, savaitgalio kelionės - tikras išsigelbėjimas.
Dėkojame už puikų kelionės organizavimą, nesklandumų niekur nekilo.
Kelionės kainos ir kokybės santykis mus sužavėjo.
Maistas skanus, aptarnavimas puikus, paplūdimys geras, užsiėmimų viešbutyje ir paplūdimyje "per akis".
Labai patiko gidas Mino, charizmatiškas vyrukas, labai aiškiai kalbantis angliškai ir rusiškai.
Ateityje atostogas planuosime tik pas jus, super agentūra. Rekomenduosime ir pažįstamiems.
Atostogos praėjo sklandžiai ir viskas ok.

Jokių nesklandumų nebuvo nei skrydyje, pervežime, sienos kirtime ir pan. Gal todėl, kad ir ne pirmą kartą keliavome į Tabą ir patirties turėjome.

Viešbutis patiko, maitinimas įvairiapusis, tik su gėrimais būdavo nesklandumų :) Keletą kartų buvo pasibaigęs vienas ar kitas gėrimas (nors atrodo niekas nepiktnaudžiavo :) Personalas paslaugus :)

Reziume: geros atostogos ir sklandus TEDO darbas ;)
Ačiū už puikų poilsį už itin žemą kainą. Labai paslaugūs darbuotojai, nedelsdami atsako į visus iškilusius klausimus. Kainos ir kokybės santykis viršijo lūkesčius. Taip ir toliau :)
Ačiū, kelionė suorganizuota puikiai, nekilo jokių nesklandumų.Kelionės kaina buvo konkurencinga ir priimtina, kai vėl rinksimės kelionę, tikrai prisiminsime gerą patirtį su Tedo.lt
Du kartus naudojausi tedo.lt paslaugomis ir abu sykius nenusivyliau. Tikrai visiems rekomenduoju šią kelionių agentūrą. Viskas aiškiai, sklandžiai, kokybiškai. Darbuotojai paslaugūs, rūpestingi bei malonūs.
Ačiū, kad padedate susiplanuoti puikias atostogas!
Puikiai suorganizuota Tedo.lt kelionė į Tabą mūsų 6 asmenų grupei. Visi lūkesčiai patenkinti! Rekomenduojame!
Labai patiko Tedo.lt darbuotojų profesionalumas, operatyvus reagavimas į iškilusius klausimus, išsamios informacijos apie kelionę pateikimas.
Jei gausime gerų kelionės pasiūlymų, būtinai keliausime dar su Tedo.lt!
Sėkmės ir ačiūI
Esame dėkingi už puikų kelionės pasiūlymą šentiniam laikotarpiui! Kelionės įspūdžiai puikūs, net geresni, nei tikėjomės! Tad kelionė atitiko mūsų lūkesčius! Dėkojame dar kartą ir linkime sėkmės!
2019.12.15-2019.12.22 keliavome į Tabą su "Tedo.lt". Viskas vyko sklandžiai. Šaunus kolektyvas, puikus aptarnavimas, operatyvus ir išsamus atsakymas į iškilusius klausymus. Būtinai pasimatysime. REKOMENDUOJU.
Puikus aptarnavimas, pagalba, patarimai! Ne vieną kelionę pirkome!
Puikiai parinktas viešbutis Barselonoje už gerą kainą.
Ačiū, Tedo!
Daiva ir Mindaugas
2019-12-10 19:33:19 IP 28m81u8a
2019 12 01-2019 12 08 vykome i Tabą (Egiptas) su Tedo.lt Atitiko visus lukesčius. Ir pervežimas suorganizuotas sklandus ir viešbutis buvo puikus ir iskilus klausimams prisiskambinom ir viskuo pasirūpino nedelsiant. Puiki komanda, taip ir toliau! Ačiū!
Puiki, patikima agentūra, operatyviai atsako į iškilusius klausimus, laiku atsiunčia dokumentus ir aiškiai išdėsto ką kur daryti. Tikiuosi ateityje ir vėl teks bendradarbiauti ir gauti puikius kelionių pasiūlymus
Justina Lelienė
2019-12-06 14:06:32 IP 2i583iur
Kelionė suorganizuota labai gerai. Darbuotoja padėjo visais kelionės klausimais. Labai rūpestingai, kompeteningai, operatyviai bendravo iki pat kelionės pradžios. Visi lūkesčiai pateisinti. Rekomenduoju.
Kelionė suorganizuota puikiai, nekilo jokių nesklandumų.Tikrai dar pasinaudosiu TEDO paslaugomis. Rekomenduoju.
Dėkinga už malonų ir profesionalų bendravimą ir bendradarbiavimą, bei operatyvumą. Pasiteiravus - visada sulaukiau atsakymo ar patarimo, o taip pat dėmesingai (tačiau neįkyriai) vis buvo pasiteiraujama, ar netrūksta informacijos ir pan. Ačiū, kad padėjote susiplanuoti puikias atostogas!
Tai buvo pačios nerealiausios atostogos visai mūsu kompanijai. Esame patenkinti viešbučiu, Jūsu nepriekaištingu komunikavimu, operatyvumu. Jūs geriausi
Puiki, šauni komanda, atsako į visus klausimus labai išsamiai. Kelionės metu nebuvo jokių nesklandumų. Tikrai dar kartą rinksiuosi Tedo. Sėkmės ateityje.
Viskas vyko labai sklandziai.Kelione likom patenkintos.Rekomendavome draugams:)
Laiku ir išsamiai pateikta informacija apie įsigyta kelione. Skubiai atsako į klausimus issiustus el. paštu. Rūpinasi savo klientais ir kelionės metu. Viskas labai puiku.
Viskas liux, ir kaina ir kelione, tikrai dar draugausim
Nuostabi, smagi ir labai šilta kelionė į Tailandą!
Grįžom laimingi ir su daugybę įspūdžių!
Ačiū, Tedo :)
Kelionė suorganizuota puikiai, nekilo jokių nesklandumų, nereikėjo niekuo rūpintis, galėjome mėgautis savo atostogomis. Rekomemduoju.
Likome labai patenkinti kelione į Taba, labai detaliai pateikta visa reikalinga informacija, labai bijojom savarankiškos keliones, bet dar ne kartą tikrai kreipsimes į Tedo, nes jautemes saugiai ir megavomes kelione. Tikrai drasiai rekomenduočiau šitą agenturą
Labai atsakingai, aiškiai, išsamiai viską agentūra paaiškina, padeda. Buvo smagi, BE JOKIŲ RŪPESČIŲ kelionė į Egiptą.
Padejo issirinkti kelione, kuri atitiko lukescius. Aciu, kreipsimes ir kita karta :)
Sauni Tedo komanda.viskas nuo Aiki Zsuorganizuota.likom patenkinti kelione ispudziais.ir toliau keliausim tik per tedo.
Ligita 2019-10-17 18:53:19
Atostogavome Graikijoje, Korfu saloje.
Neįsirašė visas atsiliepimas:) tai gi, Kelionė buvo puiki, nuostabi. Organizatoriai viską suorganizavo nuo A iki Z, padėjo viskuo, pakonsultavo ir paaiškino kiekvieną smulkmeną. Jokių priekaištų, tik geriausi atsiliepimai jų komandai ir rekomendacijos tik geriausios! Kaina, kokybė, malonus bendradarbiavimas, visko ir dar daugiau gero čia gausi. Grįšim ne kartą pas Jus dėl atostogų planavimo! Ypač didelis ačiū Gitanai ir Gintarei!
Atostogavome Graikijoje, Korfu saloje.
Pirkome kelionę per šią įmonę, viskas puikiai ir sklandžiai, rekomenduočiau ir kitiems :)
Keliavome į Rodą, Egiptą. Esame labai patenkinti. Keliusime ir toliau ;)
Sklandus kelionės organizavimas, operatyvus atsakymas į klausimus ir super kelionė. Ačiū!!!
Vykome į Kosta Doradą.Kelionė buvo nuostabi.Agentūros darbas nepriekaištingas, visą informaciją gavome laiku.Ačiū už jums už gražias atostogas.Rekomenduoju!
Su šia agentūra suplanavome atostogas į Maljorką. Viskas vyko sklandžiai. Organizavimu likome patenkinti.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Viešas Baltic Tours komandos laiškas dėl COVID-19 "Kodėl man teks palaukti grąžinamos įmokos už turizmo paslaugas?" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema...

A. Veryga savo sukurtais medaliais pagerbs dirbusius koronaviruso židiniuose
A. Veryga savo sukurtais medaliais pagerbs dirbusius koronaviruso židiniuose 05-26 19:05
Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sukurti nauji apdovanojimai bus teikiami ne vien medikams, bet ir jiems padėjusiems, kitiems koronaviruso židiniuose dirbusiems asmenims.
Griežto karantino neskelbusi Švedija ekonomikos kritimo neišvengė
Griežto karantino neskelbusi Švedija ekonomikos kritimo neišvengė 05-26 18:51
Nepaisant atsisakymo įvesti griežtus apribojimus kovojant su koronavirusu, Švedija neišvengė didelio ekonominio nuosmukio ir nedarbo šuolio, skelbia "Bloomberg".
VMI ir "Sodra" nuo birželio klientams atveria skyrius
VMI ir "Sodra" nuo birželio klientams atveria skyrius 05-26 18:26
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir "Sodra" pranešė, kad švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas, nuo birželio 1 d. atveriami gyventojų aptarnavimo padaliniai visoje Lietuvoje.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%