Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOVILTA

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB DOVILTA

Atostogų lūkesčiai pasiteisino. Viskas organizuota gerai. Ačiū
Liole 2019-04-13 13:45:29
Matau tik puikius atsiliepimus. Ipilsiu dideli sauksta deguto i statine medaus...:) Nusileidus Maltoje, ilgai reikejo laukti, kol pasitiks, nors i kitus viesbucius jau uvo surinkti visi poilsiautojai. Skridome dviese, su drauge. Soredo viesbutyje buvome apgyvendintos kambaryje, su 1, 5 mplocio lova (nors paskui Tedo aiskino, kad tai ju dvigule lova), bet mes juk ne pora (vyras ir zmona), Nors reikalavome bent dar vienos antklodes, teko visas 4 naktis, , miegoti, , po viena antklode. Grizimas taip pat buo nesuorganizuotas tinkamai. Sutartyje parasyta, kad Tedo atsiuncia SMS su pranesimu, kada atvaziuos musu paimti. Islaukus priespaskutine diena iki vakaro, zinute uzklauseme organizatoriu, kada mus paims. Gavome atsakyma-, , IDEMIAI PERSKAITYKITE SUTARTI <<Skaityk kiek nori, bet, kol isvaziavimo diena nepaskambinau jiems, tol niekas nepasirupino. Oro uosta pasiekeme 1 val iki registracijos. Drauge jau trecia karta vaziavio i Malta bet per kitas agenturas. Tokiu nesusipratimu jai neteko patirti. Taigi, Tedo aciu sakyti negalime..
Ačiū už atsiliepimą, visą kritiką priimame kaip punktus, kuriuose reikėtų pasistengti ir kur galėtume aiškiau bendrauti su savo esamais ir būsimais klientais apie kelionę ir jos eigą.
Noriu pasinaudoti proga ir pakomentuoti Jūsų atsiliepimą.
1. Minėjote, jog ilgai turėjote laukti pervežimo kompanijos. Savo patvirtinimo laiške Jums aiškiai nurodėme eilutę didžiosiomis raidėmis - KAIP RASTI AUTOBUSĄ ATVYKUS Į ORO UOSTĄ ir atsiųsdami šį dokumentą, parašėme, jog patikrintumėte ar visa informacija teisinga, (kalba eina apie Jūsų duomenis) ir ar viskas suprantama. Iš Jūsų negavome klausimų, todėl supratome, jog viskas aišku Pervežimo lape buvo aiškiai parašyta, jog nelaukti, o susirasti langelį pavadinimu “Maltatransfer” ir ten parodyti dokumentus, tada būsite palydėta į autobusą.
2. Lovų tipų negalime garantuoti, taip pat ir negavome iš Jūsų prašymo, kad bent viešbučiui būtume siuntę prašymus su komentarais. Jūs mums nedavėte tokios informacijos (o mes savavališkai nuspręsti irgi negalime), atvykus į viešbutį, jei nėra specialaus prierašo, viešbučio administracija kambarius skirsto pagal save.
3. Dėl antklodės gavome Jūsų (Jūsų sesės ar kitos giminės) skambutį. Po jo iškarto skambinome registratūrai, kad kuo skubiau gautumėte antklodes. Registratūra paaiškino, jog antklodės/pledai jau buvo suteikti ir jei reikia papildomų, turėtumėte ateiti į registratūrą ir paprašyti - tai Jums aiškiai ir pasakėme. Tik patikslinu, gavome skambutį iš Jūsų giminaitės, kuri buvo Lietuvoje. Skambutis buvo ne tiesiogiai iš Jūsų, viską paaiškinome Jai.
4. Puikiai žinome situaciją (ir bandome ją taisyti), jog kai kurie klientai negauną SMS pranešimų dėl paėmimo laiko iš viešbučio. Į Tedo.lt skambinote daug ankščiau už nurodytą terminą (24 val. iki skrydžio) ir pradėjote reikalauti informacijos, kurios suteikti negalėjome - todėl ir buvote nukreipta paskaityti sutarties. Joje aiškiai parašyta - jei negaunate SMS žinutės 24 val. iki skrydžio, susisiekite su Tedo.lt ir patikslinsime paėmimo laiką. Visą tai norėtume pasakyti ir ankščiau bei greičiau, tačiau autobusai keliauja po daugiau nei vieną viešbutį ir visus pakeitimus galime daryti 48 val. iki paėmimo laiko, o autobuso galutinis grafikas atsiranda tik 24 val. iki skrydžio, todėl negalime nei Jums, nei kam kitam pranešti paėmimo laiko ankščiau negu norėtume mes, ar norėtų mūsų klientai.
Oro uostą pasiekėte, taip kaip buvo suplanuota, ar tai būtų valanda ar dvi iki skrydžio Norėčiau pabrėžti, jog Tedo.lt visos paslaugos ir veikla yra apdrausta 160, 000€ draudimu, todėl jei nors vienas punktas už kurį mokėjote būtų neįvykdytas, Jums būtų kompensuojamos paslaugos. Todėl, kaip minėjau, ar valanda, ar dvi valandos prieš skrydį, mūsų interesas yra Jus ir nuskraidinti, apgyvendinti, parskraidinti ir suteikti Jums atostogas :)

Labai tikiuosi, jog šie keli neigiami niuansai vis tiek leido džiaugtis kitais kelionės aspektais,
Tadas Kertenis.
Greitas informacijos suteikimas, atsakymai į visus rūpimus klausimus, malonus bendravimas ir bendradarbiavimas. Puikiai suplanuotos atostogos, viskas taip, kaip buvo žadėta ir suplanuota. Jei trumpai apie tai, kokia puiki agentūra. Dėkoju.! Padėjo išsirinkti kelionę į Taba. Pervežimai, perėjimai, rinkliavos, bilietai - viskas laiku, niekur nevėlavome, niekur nebuvome per anksti. Viešbutis nenuvylė, pastebėjimus palikau jiems asmeniškai, nes kur tobulėti visad yra, bet vertinant bendrai - viskas gana gerai. Graži, tvarkinga aplinka, didelis rūpestis ir daug daug malonaus dėmesio. Jokio kalbos barjeros ar nesusipratimu, nes daug kas mielai bendrauja ir rusiškai, ir angliškai. Dar ne karta rinksimės šios įmonės paslaugas :)
Atostogavome kovo viduryje. Apsistojome Strand Beach and Golf Resort Taba Heights. Puikus, tvarkingas viešbutis, aptararnavimas 10 balų. Tedo.lt tikrai patikima agentūra. Visada greitai atsakydavo į rūpimus klausimus. Sienos kirtimas užtruko iki 2 h. Tikrai rekomenduoju :)
Labai puiki kelionių agentūrą, labai didelis ačiū už puikias atostogas į TABĄ.
Įmonė tikrai patikima. Kontaktas vyko dažnai ir sklandžiai. Keliavome i Tabą 8 asmenys. Tie, kiriw teigia, kad ten nėra ką veikti, labai klysta. Mes keliabom į Raudonajį kanjoną, jodinėjome su kupranugariais, nardėme Mėlynojoje duobėje, rūkėme kaljaną beduinų kabinėje. Jei tik laiko būtų buvę dauhiau, būtume aplankę ir Petrą.Kelionė buvo nuostabi, o ir kainos ir kokybės santykis viršijo lūkesčius. GIDAS MINO nepakartojamas. Linksmas, draugiškai, visada turintis ką papasakoti ! Ačiū. Rekomenduoju :)
Puiki agentura. Aciu jusu komandai uz puiku suorganizavima. Butinai dar jusu paslaugomis pasinaudosime. Aciu Jums uz viska.
Ačiū "Tedo" už puikiai suorganizuotą kelionę - jokių priekaištų nė vienoje vietoje :) Atostogos super :) Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū :) Jau laukiam pasiūlymų į Tabą kietiems metams :)
Kovo mėn.keliavome į Tabą El Wekala aqvua park resort viešbutį. Puikus aptarnavimas, didelis pasirinkimas ekskursijų. Personalas labai dėmesingas ir paslaugus. Jaučiauosi Happy. Būtinai siūlau ten apsilankyti! Tedo komanda puiki, viskas puikiai organizuota!
Šaunus kolektyvas! Sausio mėnesį keliavome į Tabą, visų lūkesčiai buvo viršyti. Nuo kelionės pasirinkimo iki grįžimo iš jos, visada buvo puiki komunikacija. Tik geriausi atsiliepimai! Rimante, dar kartą ačiū už geras rekomendacijas.
Likome labai patenkinti puikiai suorganizuota kelione ir poilsiu 2019 03 14-21 d. Taboje.
Gyvenome Strand Beach viešbutyje. Aplinka, personalo darbas ir rūpestis verti tvirto dešimtuko. Buvome pakviesti į kokteilių vakarėlį su viešbučio savininkais ir administracijos darbuotojais. Vakarėlio metu kiekvienas buvome pakalbinti, apsupti dėmesiu. Kovo 19 d. švenčiau savo gimtadienį, tad ta proga vakare grįžusi į kambarį radau siurprizą - tortą ir serviruotą stalą :-) Buvome išvykę į ekskursiją, kuria taip pat likome patenkinti bei parsivežėme neišdildomų įspūdžių :-)
Labai ačiū Tedo.lt darbuotojams už puikų darbą. Sėkmės jūsų kolektyvui!
Esu labai patenkinta, , Tedo.lt"paslaugomis. Viską paruošia laiku. Labai maloniai bendrauja. Kelionė buvo puiki!
Ačiū jums ;)
Nuostabus Tedo kolektivas.viskuo pasirupinta.dokumentu gavimas laiku.nuskridus ir pasitiko tedo atstovai.likom patenkinti kelione i Taba.maistas skanus, darbuotojai mandagus, paslaugus, linksmi.kambarei tvarkomi kasdiena.grisus vis razdavai ispuosta lova.malonei nustebina.super grizom su daug ispudziu.ačiu Tedo komandai.
Puikiai organizuota kelione, naudosimes dar šitos firmos paslaugomis.
Nuostabi komanda dirba.likom
patenkinti kelione.pasirupinta viskuo.likom patenkinti Tedo darbuotojais.aciu jums uz nuostabia kelione.
Atostogavome 2019 03 03. Viskas buvo puiku. Tedo kaip kelionės organizatorius savo darbą atliko puikiai.

Dar kartą dėkui
Sveiki, dekojame Jums, aciu Gitanai, puikios atostotogos Venecijije, kovo men 3-6 dienomis, oras geras sauleta plona striuke reikalinga, 8-12 silumos..Viesbutis Tintoretto labai geroje lokacineje vietoje, lengva rasti nuo stoties, Rialto tiltas, SV Marko aikste viskas salia.Geri pusryciai, gausus maisto pasirinkimas.Ispudingas karnavalas.Aplankeme Murano, Burano salas..Dekingi Jums, Grazina, Kazimieras.Sekmes darbuose.
Ilsėjomės Taboje. Viskas sekėsi l. gerai, organizacija ir "Strand" viešbutis puikūs, jokių nusiskundimų. Visur jautėsi geranoriškumas ir rūpestis. Šventėme vasario 16 - tą - tokio viešbučio personalo dėmesio nebuvau matęs. Geriausias kelionės įvertinimas, kai norisi grįžti ten, kur ilsėjais. O mums dabar tokia nuotaika. Ačiū už puikias atostogas už gerą kainą
Neseniai grizome is Tabos. Buvome apsistoje Strand Beach viesbutyje, viesbucio aplinka labai grazi, daug zalumos, sutvarkyta. Puikus pliazas. Megejams nardyti tikrai yra i ka paziureti, daugybe koralu bei graziu zuvyciu. I jura ieiti imanoma tik su vandens batais, labai akmemuotas dugnas. Personalas malonus ir paslaugus, tik animatoriu darbas nekoks, kas vakara ta pati programa, nieko naujo ir idomaus. Beveik visas personalas kalba tik anglu kalba, mazai kas supranta rusiskai. Maistas nelabai patiko, kasdien tas pats, bet nemanau kad gai didziule problema, ne valgyt atvaziavom. Kambarius tvarke kasdien, bet ne super svariai. Nepadejo ir arbatpinigiai. Tvarkesi taip pat. Del keliones organizavimo tai viskas vyko sklandziai, tik truputi reikejo palaukti autobuso perejus pasieni. Bet siaip viskas ok.
Ka tik gryzome isTabos, kur smagiai praleidome sav.Viesbutis Bayview tvarkingas, didele teritorija, sildomas baseinas, seimai idealu.Buvom paeme 2 keliones su Tedo, daug pamateme, viskas sklandziai ir tvarkingai.Drasiai rekomenduoju, kas nebijo Izraelio-Egipto pasienio, jeigu per Eilata.
Keliavome keturiese i Taba, skrydis is kauno. Pervezimai, sienos kirtimas vyko organizuotai, tikrai nereikejo laukti autobusu. Gidai kalba anglu rusu kalbomis, tai bedos tiek jaunam tiek senam nera.
Ateityje tikrai rinksimes Tedo. Beto Tedo ekskursiju pasiulymai pigesni nei kitu imoniu.
Tedo.lt organizavo kelionę į Tabą, viskas buvo super suorganizuota jau tik nusileidus lėktuvu ir iškarto pasijautė atostogos, nes niekuom nebereikejo rūpintis. Gyvenome viešbutyje Strand beach resort, likau labai patenkinta ir grįžčiau tik į šį viešbutį dėl gražios aplinkos ir personalo draugiškumo bei paslaugumo. Vykome į ekskursijas, kurias siūlė Tedo ir buvo dar geriau nei tikėjausi. Viskas super, labai ačiū Rimantei ir nuo šiol keliausiu tik su Tedo.lt :))
Naudojomės Tedo.lt paslaugomis keliaudami į Neapolį. Personalas draugiškas, paslaugus ir rūpestingas, pasiteiravo tiek pasirengimo metu, tiek įspudžiais po kelionės. Gyvenome labai jaukiame viešbutyje, viskas vyko skandžiai ir gerai. Esame patenkinti įmonės darbu ir dar tikrai sugrįšime:)
Keliavau su Tedo į Tabą ir esu sužavėta šios kompanijos darbu. Iki mažiausių smulkmenų viskas apgalvota, suorganizuota ir pačiam keliautojui nereikia vargti papildomai ieškant kažko. Gyvenome nuostabiame viešbutyje Strand Beach Resort, vaizdai ir aplinka nereali, maistas puikus ir tikrai gana įvairus, viešbučio aptarnaujantis personalas laabai paslaugus ir šiltą įspūdį paliekantis.
Turėjome 2 ekskursijas su Tedo, Spalvotasis kanjonas yra daugiau nei wow... Visa diena kupina tiek visko, kad įspūdžiai liks ilgam... Gidas pats nuostabiausias, kokį teko sutikti, labai rekomenduoju.
Kelionė į Jeruzalę taip pat labai verta dėmesio, nors ir truputį varginanti, bet pamatyti vaizdai liks ilgam.
Ačiū Tedo!!! Jūs nuostabūs ir tikrai iki kito karto :)
Dėkoju Tedo.lt už suorganizuota kelionę į Taba. Viskas vyko sklandžiai ir be priekaištų vykome 2019.01.10 - 2019.01.17 d. Ačiū iki kito karto!!!
2019.01 Keliavome su seima i Taba. Visa informacija ir dokumentus gavome laiku, sienu kirtimas ir nuvezimas iki viezbucio gerai organizuotas. Viesbutis jaukus, maistas ivairus ir skanus, seimai su vaikais puiki vieta. Yra baseinas su ciuozyklomis, animatoriai. Grazus vaizdai. Viesbuciui priklausantis papludimys nera grazus, bet is viesbucio nemokamai (10min) galima nuvykti i kitus papludimius kur arti kranto koralai su spalvotomis zuvytemis, puikios vietos nemokamam pavirsiniam nardymui. Man teko net astuonkoji ir dygliazuve pamatyti :) Su zmona vykome i ekskursija Petra, Jordanijoje. Ekskursija brangi, bet tikrai verta tu pinigu, pati ekskursija vyko labai sklandziai ir tikrai visi tik gyre. Kas liecia branguma tai zinokit vien tik iejimas i Petra kainuoja 75$. Tai negalvokit, kad viska susisluoja organizatoriai :)
Keliavome su Tedo.lt į Maltą sausio 26-29 d. Puikiai organizuota kelionė už labai patrauklią kainą. Viešbutis Park Hotel, Sliemoje, buvo patogus, labai patiko jo lokacija. Susisiekimas autobusais puikus. Vieną dieną skyrėme Gozo salai, antra dieną Marsaxlokk žvejų kaimeliui ir Mdinai, o paskutinį pusdienį praleidome Valetoje. Ačiū Tedo kolektyvui už puikius kelionių pasiūlymus:)
Sausio 26-29 dienomis vykome į Maltą. Kelionė labai patiko, neturėjome laiko ilsėtis, viską žiūrinėjom, visur keliavom ;) kėlėmės į Gozo salą, ten visą dieną nuomotais keturračiais išmaišėm visą salą...Aplankėme daugybę įdomių pastatų, istorinių vietų. Paskutinę dieną paskyrėme sostinei -Valetai: gražu, nuostabu...
Įspūdžiai neapsakomi, viešbutis "Park" taip pat patiko, tvarkingas, malonus aptarnavimas, skanūs pusryčiai, patogi vieta...
P.S. vykome nemokėdami anglų kalbos, prieš kelionę jautėme truputį baimę, bet viskas buvo puiku, nes šalis pasiruošusi priimti turistus ;) galima važinėti visą dieną tam tikru maršrutu, autobuse yra audio gidas, pasirinkome rusų ir viskas buvo puiku. Paslauga už 20 eur. vienam asmeniui.
Rekomenduoju su Tedo aplankyti Maltą :)
Dėkingi Gitanai už pagalba ir informaciją.
Keliavome į Tabą sausio 17-24d. Sienų kirtimai buvo aiškiai suorganizuoti, pervežimo autobusai atvykdavo laiku. Gyvenome El Wekala aqua park resort viešbutyje, kuriame buvo tvarkingi kambariai ir kasdien juos tvarkydavo, kas ryta gaudavome du butelius geriamo vandens, personalas paslaugus ir visada su šypsena, viešbučio maistas pritaikytas europietiškam skrandžiui, registratūroje galėjome užsisakyti ekskursijas. Tikra poilsinė kelionė. Pailsėjome, patiko, norime atgal :) taip pat iš Tabos nulėkėm i Sharm El Sheikh iki kurio tik 200km ir jame aplankėme Al Sahaba Mečetę, kuri yra Sharm el Sheikh Old Market aikštėje. Į ją netikėtai įvedė malonus prekybininkas, kuris dirba Harris Bazar parduotuvėje, davė apsivilkti plaukus ir kelius dengiančia aprangą, net pafotografavo, taigi gido kaip ir nereikėjo, nes kaip ir minėjau, ten visi paslaugūs, tik žinoma tikisi už tai atlygio arba pirkimo iš parduotuvės :D Ačiū Tedo
Puikus aptarnaujantis kolektyvas, greitai ir issamiai atsakomi rupimi klausimai. Visi dokumentai atsiusti laiku.
Labai gerai organizuota kelionė į Tabą. Viskas buvo idealu. Ačiū Jums.
Nuosirdziai dekojame, Rimantei is Tedo, kuri taip nuosirdziai, kantriai ir profesionaliai parenge mums keliones issamu plana. Pries pasirinkdami kelione, neturejome aiskios vizijos, tik norejome siltesniu krastu, poilsines keliones, su galimybe pakeliauti. Rimante prifesuonaliai parinko mums kelione, puikiai atitinkancia musu poreikius, galimybes. Nuosirdziai bendravo bet kuriuo paros metu, iskaitant savaitgalius ir sventini laikotarpi. Jautemes saugus ir laimingi. 14 duenu vykome i Egipta, Taba, tuo paciu aplankeme Jordanija, Jeruzale ir pasilepinomevprie juros viesbutyje. Viesbutis nuostabus- Bayview hotel.
Nuosirdziai dekojame, Jums, Rimante, uz profesiibaluma, tikruma, puiku zmogaus pajautima ir meile savo darbui❤️
Viskas praėjo puikiai. Kaina atitiko kokybę, žinant, kad 5* Egipte ir 5* Europoje skiriasi:) Gal tik rinkčiausi kitą sykį Hurgadą, nes Izraelio pasienis ir vargina, ir nėra maloni vieta. Dar kartą ačiū tedo.lt. Jų darbas paliko gerą įspūdį.
Viskas puiku, kelionių organizatorė Gitana labai maloni moteris, atsakė į visus klausimus, maloniai pasidalino savo patirtimi, bei įspūdžiais, puikus kainos ir kokybės santykis, kai nori idealių atostogų be jokių rūpesčių :)
Superinis organizavimas! Keliavome į Tabą per Izraelį. Sienos kirtimas suorganizuotas idealiai, visur pagalba ir detalus paaiškinimas kas vyksta. Viešbutis super: maistas skanus, personalas paslaugus. Puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju!
Viskas puikiai, kelionė nuostabi. Visa informacija buvo pateikta smulkiai, vadybininkai komunikavo kiek reikėjo. Rekomenduoju
Stanislava ir Vladimiras
2018-12-12 20:40:45 IP 84.15.181.63
Ačiū už puikias atostogas Tailande☀️
Stanislava ir Vladimiras
2018-12-12 20:26:12 IP 84.15.181.106
Ačiū už puikias atostogas Tailande☀️
Pačios geriausios atostogos Tailande!!! Viskas puikiai organizuota, pradedant skrydžiu, baigiant ekskursijomis šalies viduje. Kadangi agentūra nėra didelė, labai nuoširdžiai rūpinasi savo klientais. Pradedant tuo, jog pats gali susidėlioti tau patogų mokėjimų grafiką atsiskaitant už kelionę, iki lydinčio agentūros atstovo skrydžio metu, kas aktualu nepatyrusiems keliautojams skrendant su persėdimais, ir nekalbantiems angliškai. Į visas užklausas atsako labai greitai, taip pat prieš skrydį kiekvienas keliautojas gauna detalią informaciją, pradedant tuo, prie kokio langelio registruotis oro uoste, ir baigiant rekomenduojamomis lauktuvėmis. Esu skridusi su didžiaisiais Lietuvos operatoriais, ir kaip minėjau, aptarnavimo kokybė nesulyginama. Taip pat ir kaina, šiuo atveju skyrėsi beveik dvigubai, kliento naudai, lyginant su didžiaisiais kelionių operatoriais.
Tedo komandai noriu padėkoti už nuoširdžius patarimus ir rūpestį, nors bendravome tik el. paštu, tačiau atsakymų sulaukdavau labai greitai, taip pat patys mielai siuntė pranešimus. Kelionė buvo puiki atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Tai buvo pirma kelionė su Tedo, bet manau nepaskutinė. Ačiū Jums!!
Esame labai patenkinti Tedo organizuota kelione. Viskas buvo puikiai suplanuota, personalas buvo labai malonus ir paslaugus. Visa informacija apie kelionę buvo pateikta laiku ir išsami. Panašu, kad tikrai dar ne kartą naudosimės šios agentūros paslaugomis! :)
Esu patenkinta įmone Tedo. Viskas vyko sklandžiai. Prieš kelione viskas aiškiai buvo paaiškinta raštu.
Rekomenduoju visiems.
Patikima kelionių agentūra. Viskas buvo sklandu. Ačiū Jums.
Puikiai praleidome atostogas Taboje - saulė, šilta jūra ir draugiškas, paslaugus personalas.
Dėkui Tedo.lt kelionių pasiūlymų ekspertei Gitanai už malonų ir operatyvų aptarnavimą :)
Ačiū už puikiai praleistas atostogas Taboje.
Puiki kelionė, puiki organizacija. Esu dėkinga už gerus įspūdžius ir patirtis. Kartosiu!
Super kainos ir kokybes santykis. Tedo.lt komanda puikiai viska suorganizavo, nuosekliai ir atsakingai atliko savo darba. Buvo daug aiskios informacijos, ir Eilate, ir perejus siena, lauke tedo.lt autobusai. Aciu Gitanai ir visai tedo..lt komandai....Sekmes Jums.
Liuksiskai suorganizuota kelione, likom patenkinti, viskas praejo sklandziai, skridom i Taba per Izraeli, baiminomes del sienos perejimo, nebuvo jokiu problemu, Tedo darbuotojai ir cia ir ten buvo labai paslaugus, Aciu Tedo !!!
Labai puikiai viskas! Viskas patogu ir lengva, nereikia dėl nieko sau sukti galvos! Malonu personalas, kuris noriai padeda

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
TravelTuras – tai: Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! 2016-2017 metų „Tez Tour“ ir „Novaturas“ auksinė agentė Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 12 metų patirtis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta
Rinkoje laukiamas "Samsung Galaxy Fold" lūžta 04-18 18:11
Neseniai pristatytas beveik 2.000 USD kainuosiantis "Samsung" išmanusis telefonas "Galaxy Fold", turintis perpus sulenkiamą ekraną, lūžta vos po kelių dienų naudojimo, teigia apžvalgininkai.
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą
Biržos prieš Velykas susikoncentravo į pozityvą 04-18 17:36
Vakarų Europos akcijų biržose investuotojai ketvirtadienį nusprendė, kad prieš Velykas reikia susikoncentruoti į gerus įmonių rezultatus ir nesureikšminti makroekonominių duomenų, kurie ne visi...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%