Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOVILTA

Atsiliepimai apie UAB DOVILTA

Tedo.lt

Būk Ten Šiandien
Parašyk savo nuomonę apie UAB DOVILTA

Esu turėjus reikalų su beveik visom Lietuvos agentūrom, bet nusivyliau tik šia. Kol buvo pasirašoma sutartis bendravo labai paslaugiai ir maloniai ir net sekmadieniais.Bet nuvykus į Graikiją niekas nepasitiko oro uoste ir paskambinus į agentūrą, pasiūlė patiems skambinti graikams ir kalbėti. Po paaiškinimo, kad nesugėbėsim susikalbėti teikėsi atrasti žmones kurie nuvežė į viešbutį. Nors buvo paaiškinta, kad mes kažko nesupratome ir kažkuo kaltos. Tokios vietos kuri buvo nurodyta, oro uoste visai nebuvo. O apie tai kiek kainavo nervų susigrąžinant pinigus už neįvykusią kelionę reikėtų rašyti labai plačiai. Buvo liepta patiems išsimušinėt iš Rynier pinigus. Kol nesikreipiau į Lietuvos transporto saugos administraciją, su Tedu bendravau metus laiko. Ir tai galiu pavadinti pasityčiojimu. Tik Lts padėjo atgauti pingus iš Ryniero ir labai greitai. Bendravau su keliais Tedo agentūros darbuotojais, daugiausia su Remigijum, kuris ištisai nesilaikė žodžio, pažadų, į laiškus neatsakinėdavo ir t.t. KOŠMARAS. Niekam nelinkėčiau.Be to, jei matote šiek tiek mažesnes kainas neapsigaukite, Tedas siūlo su rankiniu bagažu, o už registruotą reikia primokėti. Pastebėjau, kad kitur su registruotu bagažu išeina ta pati kaina.
Ketvyrta kartą keliavau su TEDO, šįkart - į Kosta Brava. Kaip keturem keliaujančiam asmeniam, mums pasiūlė labai geras sąlygas už neįtikėtinai mažą kainą, atsakė į visus kilusius klausimus net ir ne darbo metu ir išsprendė visus nesklandumus.
Atskirai noriu padėkoti su manimi bendravusiam Mantui ir Remigijui, Kelionė buvo nuostabi! Noriu nuoširdžiai padėkoti Jums už nepriekaištingą aptarnavimą
Kovo 14-29. keliavome į Tailandą.Likome sužavėti šia egzotiška šalimi.Atskirai noriu padėkoti agentūrai už puikiai organizuotą kelionę.Išties paruošta kelionių programa, leido poilsiauti, o ne planuoti.Iškilus nesklandumams dėl vienos nepilnai įvykdytos ekskursijos, buvo pasiūlyta +1 papildoma (apžvalginė).Atskira padėka grupės vardu rusakalbiui gidui Aleksandrui, taip pat TEDO ekspertui Mantui ir Remigijui už įvykdytus įsipareigojimus.
Agentūros paslaugomis naudojausi antrą kartą.
Esu patenkinta darbu, todėl rekomeduoju ir jums
Viskas puikiai
Ačiū už nuostabią kelionę i Kiprą. Grižome pailsėjusios, smagios ir patenkintos ???? Viskas vyko labai sklandžiai, nepatyrėme jokio streso. Viešbutis irgi labai patiko, nuvykus papraše depozito 100 eur kortele, bet kai iširegistravom po kelių valandų iš kart gražino. Puiki kelione ????
Puikus kelionių organizatorius, klientu pasirūpina nuo kelionės planavimo iki sėkmingo grįžimo namo.
Keliavome jau antra karta su sia agentura, viskas buvo gerai ir sklandziai abu kartus. Tiesa draugai pora vyko kartu su mumis, tai jiema kazkaip sunkiai sekesi kontaktuoti, ilgai nesulaukdavo atsakymu, atvykus i keliones tikslo oro uosta, rado zinute, kad ju pervezimas i viesbuti yra atsauktas, Tedo pasiule tiesiog vykti autobusu patiems. Seip daugiau viskas gerai :)
Labai nusivylėme šios įmonės darbu. Nuo pat pradžios kelionės iki pat galo. Niekam niekada nerekomenduočiau. Atostogų metu reikia patiems sukti galvą kaip grįžti. Patiems už savo lėšas važinėtis į oro uostą už keturiasdešimt kelių kilometrų, ieškoti ir aiškintis, kaip grįžti namo. Už pervežimą iš ir į orouostą sumokėjome 55€. Mus atvežė į viešbutį, o kai reikėjo grįžti į oro uostą, dėl atšaukto skrydžio mes patys prieš dvi dienas gavome informuoti Tedo.lt, jog pervežimą atidėtų, ko jie apie tai žinodami nepadarė. Teko patiems ieškotis, kaip grįžti ir dar kartą mokėti už pervežimą. Dėl atšaukto skrydžio, teko patiems nuomuotis viešbutį, nuomuotis transporto priemonę, kad nusigauti iki oro uosto, kad išsispresti problemą, kaip grįžti iš Tailando, dėl ko sugaišome visą dieną. Patyrėme papildomų išlaidų, nervų. Gavosi, kaip savarankiška kelionė, o ne atostogos su Tedo.lt. Labai Labai nusivylėme. P.S. ir tai tik mažoji dalis nusiskundimų.
Sveiki Remigijau, viskas okey, maistas geras, vaišingi žmonės, trasos pusė velnio (kalbu apie jų paruošimą), trasose žmonių mažai (net prie pagrindinio keltuvo eilių nebuvo), viešbutis geras, personalas paslaugus. Šiek tiek per šalta buvo, bet nėra blogo oro, yra bloga apranga :)

Ačiū už suorganizuotas puikias atostogas ;)
Kelionė buvo nuostabi! Noriu nuoširdžiai padėkoti Jums už nepriekaištingą aptarnavimą :) Ir net kad šiek tiek iškilus problemoms iš karto jas išsprendėte!
Su Tedo keliavome jau du kartus ir galime drasiai rekomenduoti kitiems. Visu pirma, pasiulo geriausia kaina, antra - sklandus bendravimas, kantrybe ir rupestis visos keliones metu. Manau, bendrausime ir toliau :)
Tadas Kertenis 2021-08-03 16:42:25
Laba diena, Asta,

Atsiprašau asmeniškai ir nuo visos Tedo.lt komandos, dėl šio nemalonaus atsitikimo.

Po Covid-19 darbų sutrikdymo, turime su keletu partnerių problemų dėl laikų paėmimo, vėlavimų, tai taisome kiekvieną dieną žiūrėdami kaip pagerinti paslaugas ir nepabranginti kelionės kainos. Dar kartą atsiprašau.

Kalbėjome su Jumis penktadienį telefonu ir vyko bendravimas el. paštu, kaip ir minėjome laukiame partnerių sprendimo dėl grąžinimo, jei jie nuspręstu negrąžinti Tedo.lt padengtu Jūsų nuostolį. Jūs kaip supratome buvote nieko prieš palaukti ir mes neatsisakėme Jums grąžinti pinigų už pervežimo patirtas išlaidas.

Tikiuosi šis nesklandumas neapkartino kelionės atsiminimų ir toliau galėsime bendradarbiauti padedant išsirinkti atostogų paketą :)
Sveiki Tadai,
Ačiū už atsakymą, būtinai ir čia parašysiu, jeigu bus padengtos patirtos išlaidos, kuo nelabai tikiu. Tikrai nevisi jūsų kolegos geranoriški, kai pamatė mano atsiliepimą šiame puslapyje man buvo parašyta, kad panašu jog nuosprendį sau priėmiau pati ir pervežimo įmonė vargu ar grąžins pinigus (nemanau, kad pervežimo įmonė taip domisi jūsų agentūros atsiliepimais). Susisiekus el. paštu po poros savaičių jokio atsakymo negavau..iki šio nesklandumo tikrai pirkau nevieną kelionę pas jus, ir ne vienam žmogui jus rekomendavau, bet atsiradus problemoms, deja jos nesprendžiamos, ignoruojama. Labai gaila..
Sveiki. Keliones įspūdžiai labai geri, bet kaip ir kiekvienoje kelionėje buna nesklandumų. Kokie, aš Jums rašiau. O visumoj buvo viskas labai gerai, gamta, oras, vanduo ir šiluma buvo super. Kadangi dabar aišku kaip galima pragyvent ir pailsėt Maljorkoje, ateiti galima imti viešbutį su mini virtuvę ir pusryčiais. Galima daug ką ir pačiam pasigaminti ir kavinėje labai skaniai pavalgyti už tikrai ne didesne kaina negu Palangoje ar netgi Vilniuje :)
Tikrai norėsime dar grįžt ir ne karta. Ačiū Jums už viską ir iki pasimatymo kitą kartą ????????
Maljorka 2021.08.03-10
Asta 2021-08-03 13:02:23
Keliavau su šią agentūra antrą kartą, pirmą kartą skridome į Tenerifę iš Varšuvos, buvo viskas puikiai. Šiais metais vykome į Kosta Bravo pati kelionė patiko, bet problemos buvo su pervežimu, iš oro uosto mūsų niekas nepaėmė ir nebuvo įmanoma susisiekti su pervežimo kompanija, susisiekus su atstovais Lietuvoje pas kuriuos Tedo agentūra perka pervežimo paslaugas buvo patarta vykti su taksi į viešbutį ir patikino, kad išlaidos bus apmokėtos pristačius čekius. Bet deja...viską pristačius pinigėlių niekas grąžinti net nesiruošia...Jeigu pirkčiau kelionę iš šios agentūros tikrai pervežimo paslaugomis nesinaudočiau, nes tai gali kainuoti trigubai..
Laba diena, Asta,

Pirmą kartą keliavome su šia kelionių agentūra.Jokių nusiskundimų- dirba greitai ir operatyviai atsako i net ir kvailiausius klausimus.Prieš pat kelionę turėjome keisti viešbutį bet pasiūlytas kitas viešbutis man rodos dar geresnis nei prieš tai buvome išsirinkę.Žodžiu didžiausios jiems sekmės darbe ????
Agnė 2021-07-19 11:00:40
Puikiai pasiūlyta kelionė į išties nuostabaus gamtos grožio Zakinto sala, rūpestinga darbuotoja Gabrielė :)
Rekomenduoju siūloma viešbuti Varres Hotel, jis netoli centrinio miesto, tuo pačiu pqsislėlęs nuostabiame kalne tarp alyvu ir vynuogiu sodu, dvelkia Graikijos dvasia, kokybiskai removuotas, labai švarus, geri pusryčiai, paslaugus personalas, maloni ramybė po centro sumaisties ir karštu, kvapa gniaužiančiu kelioniu po sala. Žinoma, būtina transporto promonė, kiek galima atviresne- motoroleris arba keturratis. Puiku!!
Ačiū už Jūsų komentarą! Visada malonu gauti gerą žodį apie savo ir savo kolegų suteiktas paslaugas ;)

Iki greito, tikiuosi susimatysime neužilgo :)
Antrą kartą keliavau su TEDO, šįkart - į Maltą. Kaip vienam keliaujančiam asmeniui, man pasiūlė labai geras sąlygas už neįtikėtinai mažą kainą, atsakė į visus kilusius klausimus net ir ne darbo metu ir išsprendė visus nesklandumus.
Atskirai noriu padėkoti su manimi bendravusiai Gabrielei - Jūs tikras lobis!
Berta Rynkeviciute
2021-01-15 09:44:39 IP 2e7r3scl
Pirmą kartą pirkome kelionę per Tedo.lt Kelionės agentūrą ir likome visiškai patenkinti. Agentūra galėjo pasiūlyti žymiai lankstesnes keliones ir jų datas, nei kitos. Puikus aptarnavimas visais klausimais. Manau ir kitas keliones rinksimes būtent per šią agentūrą!:)
Pagaliau privalės grąžinti pinigus už neįvykusias keliones
Patiko įmonės darbas, gerai suorganizuota, orientuota į klientą. Kreipsimės dar būtinai!
Nuostabu, Tedo agentūra puiki, viskas buvo atlikta nuo a iki z, poilsis Korfu saloj buvo nepamirštamas, pervežimai, viešbutis labai geras, rekomenduoju šią agentūrą. :)
Oksana 2020-09-08 11:49:22
Puiki agentura, nors ir nediduke, atostogos buvo puikios, nors šiemet tai atrode misija neimanoma, bet viskas pavyko, ačiu!
Ačiū už Jūsų komentarą! Tikrai šiais metais atostogauti sunku, BET įmanoma :)
Didelis ačiū Tedo kelioniù agentūrai už puikiai suorganizuotas atostogas Kipre! Likome sužavėti komandos paslaugumu, organizuotumu. Buvome pasirūpinti visos kelionės metu - nuo pirmos minutės iki kol laimingi ir pailsėję nusileidome Vilniuje. REKOMENDUOJU!
Labai ačiū už nuostabias atostogas Maltoje. Puikiai viskas suderinta ir patogu.
Ačiū už nuostabią kelionę į Tabą Tedo komandai. Su agentūra malonu bendradarbiauti, viskas vyksta sklandžiai, aiškiai ir laiku. Dėkoju už puikias atostogas.
Labai ačiū už gerą poilsį Taboje. Viskas praėjo puikiai. Labai šauni Tedo komanda, viskas suorganizuota iki smulkmenų. Jokių neaiškumų neiškilo. Sėkmės jums.
Ačiū už šaunią kelionę į Hurgadą, labai dėkinga jums esu, jau du metus iš eilės renkuosi Tedo komandą ir toliau planuoju keliaut su jumis!!!
Per Tedo agentūrą nemaža kompanija važiavome ilsėtis į Tabą, Strand viešbutį. Su agentūra buvo malonu bendradarbiauti, kelionės užsakymas vyko labai sklandžiai. Kelionė suorganizuota puikiai, jokių nesklandumų nebuvo. Viešbutis geras, malonus ir paslaugus personalas. Labai gera vakaro programa. Maistas gausus ir skanus. Rekomenduoju
Puiki agentura, viskas vyko sklandziai, viesbutis ir jo personalas puikus, rinksiuosi dar nekarta kelione per jusu agentura
Su šia agentūra važiavom į Egiptą, Tabą Heights. Kelionė buvo puikiai suorganizuota - puiki darbuotojų komunikacija, jokių nesklandumų. Viskas buvo taip, kaip buvo žadėta: tiek viešbučio komfortas, tiek įdomios ekskursijos. Rekomenduoju šią agentūrą.
Ačiū labai. Viskas praėjo tiesiog tobulai. Viskas suorganizuota iki smulkmenų. Jokių neaiškumų neiškilo. Ačiū už nepamirštamus įspūdžius Taboje.
Vasario 11-15d. Keliavome į Barseloną su Tedo.lt Viešbučių location Jūs parenkate tobulai. Ir pats viešbutis mūsų nenuvylė. O Barselona yra kažkas wau
Slidinėti į Gudauri su Tedo.lt - daug įdomių potyrių.
Puiki agentūra, geros kainos ir kokybės santykis. Viskas labai gerai suorganizuota iki smulkmenų, kilus klausimams visada atsako ir padeda. Ačiū už puikias atostogas.
Vasario 9d. didelė musu kompanija grįžom iš Tabos kurorto, poilsis nuostabus, superinis STRAND BEACH viešbutis, skanus maistas, aptarnaujantis personalas labai paslaugus, likom labai patenkinti, taip labai dėkojame Tedo kolektyvui už ju rupestnga rupinimasi savo klientais ir opertyvu reagavima i iškilusius klausimus, tikraidar ne karta draugausim su TEDO.
Labai puiki įmonė, super kelionių organizatorė. Ačiū už puikias atostogas.
Atsiliepimai patys geriausi. Vasario 9 diena gryžom iš Tabos. Mums ši kelionė buvo pirma, bet dabar garantuoju kad ne paskutine. Įspūdžiai patys geriausi. Darbuotojai nuostabūs tiek kelionių agentūros tiek viešbučio kuriame buvom. Ačiū jums labai ❤️
Vidmantas Gedrimas
2020-02-07 09:23:42 IP 2cfq7l1a
Vasario 5d. grįžome iš slidinėjimo kurorto Gruzijoje, Gudauri. Puiki, pigi kelionė, gerai praleistas laikas, gera komanda, nuoširdus įmonės darbuotojų bendravimas. Asmeniškai dėkojame Tadui Kerteniui ir Rimantei Bieliauskaitei už puikiai suorganizuotą kelionę ir betarpišką rūpestį savo klientais. Geros kloties tedo.lt komandai.
Visa kelionė praėjo sklandžiai, jokių nesklandumų, viskas suorganizuota buvo gerai, darbuotojai labai malonūs bei paslaugūs. Puikios kainos.
Puiki agentūra, geras kainos ir kokybės santykis. Iškilus nesusipratimams iškart viską išsprendė, todėl tikrai verti pasitikėjimo. Labai rekomenduoju
Pati geriausia patirtis keliaujant su tedo.lt. Visa kelionė praėjo sklandžiai, nes tedo darbuotojai visada buvo pasiekiami, konsultavo ir padėjo iškilus klausimams. Ačiū!!!
Jolanta Gaučienė
2020-01-28 11:46:13 IP 2be6cadn

pailsėjome puikiai, tik trumpai, bet nesant galimybės gauti ilgesnes atostogas, savaitgalio kelionės - tikras išsigelbėjimas.
Dėkojame už puikų kelionės organizavimą, nesklandumų niekur nekilo.
Kelionės kainos ir kokybės santykis mus sužavėjo.
Maistas skanus, aptarnavimas puikus, paplūdimys geras, užsiėmimų viešbutyje ir paplūdimyje "per akis".
Labai patiko gidas Mino, charizmatiškas vyrukas, labai aiškiai kalbantis angliškai ir rusiškai.
Ateityje atostogas planuosime tik pas jus, super agentūra. Rekomenduosime ir pažįstamiems.
Atostogos praėjo sklandžiai ir viskas ok.

Jokių nesklandumų nebuvo nei skrydyje, pervežime, sienos kirtime ir pan. Gal todėl, kad ir ne pirmą kartą keliavome į Tabą ir patirties turėjome.

Viešbutis patiko, maitinimas įvairiapusis, tik su gėrimais būdavo nesklandumų :) Keletą kartų buvo pasibaigęs vienas ar kitas gėrimas (nors atrodo niekas nepiktnaudžiavo :) Personalas paslaugus :)

Reziume: geros atostogos ir sklandus TEDO darbas ;)
Ačiū už puikų poilsį už itin žemą kainą. Labai paslaugūs darbuotojai, nedelsdami atsako į visus iškilusius klausimus. Kainos ir kokybės santykis viršijo lūkesčius. Taip ir toliau :)
Ačiū, kelionė suorganizuota puikiai, nekilo jokių nesklandumų.Kelionės kaina buvo konkurencinga ir priimtina, kai vėl rinksimės kelionę, tikrai prisiminsime gerą patirtį su Tedo.lt
Du kartus naudojausi tedo.lt paslaugomis ir abu sykius nenusivyliau. Tikrai visiems rekomenduoju šią kelionių agentūrą. Viskas aiškiai, sklandžiai, kokybiškai. Darbuotojai paslaugūs, rūpestingi bei malonūs.
Ačiū, kad padedate susiplanuoti puikias atostogas!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Ekspertų verdiktas: besikeičianti geopolitinė situacija didina naujų kompetencijų poreikį Lietuvos žemės ūkyje 05-19 00:26
Šalies agroversle taikomi nauji ūkininkavimo modeliai, pažangios technologijos, naudojama šiuolaikiška technika jau kuris laikas keičia stereotipinį visuomenės požiūrį į žemės ūkį. Tačiau dėl karo...
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus 05-18 17:35
Nuo 2016 metų Lietuvoje vykdoma sparti stiklo rūšiavimo konteinerių tinklo plėtra, o iki 2023 m. rudens bendros investicijos į ją turėtų pasiekti 30 mln. eurų. Pakuočių tvarkymo organizacijos...
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai 05-18 17:32
Artėjant terminui, gegužę suaktyvėja juridinių asmenų finansinių ataskaitų teikimas – šiuo metu Registrų centras sulaukė per 40 tūkst. finansinės atskaitomybės dokumentų už 2021 metus...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?