Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOUGLAS LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DOUGLAS LT

Atsiliepimai apie UAB "DOUGLAS LT"

#doitforyou
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "DOUGLAS LT"

Laba diena. Jūsų Douglas tinkle galima nusipirkti tam tikrų prekių, kartu su kuriais priklauso dovanos. Atsibodo kariaut dėl priklausančių dovanų !!! Kodėl pardavėjos vengia jas atiduot?!!!! Vakar, Vilniaus Akropolyje, tarp 19.30 - 20.30 įsigyjau GLAMGLOW produktą. Tiesiog pati netyčia pamačiau, kad priklauso apie 20eu dovana. Grįžau prie kasos ir paprašiau, kad įdėtų. Dėl "neaškios" priežąsties pamačiau susiraukusi veidą... "Gerai, tuoj įdėsiu"... Ir tai vyksta ne tik Vilniaus Akropolio Douglase, prekybos centre "Panorama" taip pat.... O apie aptarnavimą ir chamizmą Panoramos Douglase tai net nėr kalbų.... Paprasčiau ten išvis nesilankyti...
Noriu labai padėkoti Kauno Akropolio Douglas pardavėjai UGNEI. Jos profesionalumas, bendravimas, meistriški patarimai - nuostabūs!!! Pirmą kartą Douglas parduotuvėje tiek galėjau apsipirkti kokybiškos ir man tinkančios MAC kosmetikos, Gaila, kad Klaipedoje ir Vilniuje tokių merginų nesutikau: ((Sugryšiu dar ne kartą čia!!!
Emilija 2015-10-29 12:09:34
Vakar uzejau i Douglas parduotuve Europos prekybos centre. Tokio nemalonaus aptarnavimo dar niekur nebuvau sulaukusi. Susiradusi ieskoma preke priejau prie kasos. Gal isvaizda mano nepatiko, gal dar kas. Labai nustebau kai kasoje stovejusi mergina nemaloniai paklause ar perku ji sau. Ir neaptarnavusi pries manes stovincios moters is mano ranku ta preke paeme, kai pasisukau salia jau stovejo apsauginis. Is aptarnavimo supratau kad tokioms kaip man douglas parduotuvese ne vieta. Siaubingas poziuris i zmones ir siaubingas aptarnavimas.
Oho!! Na man dabar isvis pritruko zodziu... Kas cia per poziuris i pirkeja, galu gale apskritai i zmogu??!
Man nutiko taip. Parduotuveje Douglas megstu laikas nuo laiko nusipirkti kosmetikos, ar pasidairyti nauju kvepalu. Savaime suprantama nepuolu pirkti pirmo pasitaikiusio tuso, ar makiazo priemones.Visada isbandau keliu firmu, kol isitikinu kuri man tinkamiausia. Takart ieskojau gero tuso. Konsultante siule brangiu firmu tusus, kuriu ne vienas man deja netiko ir nepatiko.Taigi likau prie savo megstamo, kuri ir nusipirkau (ne ta pacia diena, taigi jau pas kita konsultante). Pirmoji, pasirodo kazkiek pazistanti mano vyra, jam uzejus i sia parduotuve po keliu menesiu, pradejo apkalbineti mane, skusdamasi esa kaip as ilgai renkuosi parduotuveje, ir kad ji, nuo tokiu pirkeju kaip as, bega, vos pamacius, kad iejo i parduotuve! Klausimas- kokia teise pardaveja turi apkalbineti pirkeja kitiems asmenims? Kur jos darbo etika?? Suprantu jos inirsi:) tiek norejo isiulyti brangios firmos preke ir nepavyko! Ir tai dar ne viskas. Po keliu savaiciu, sutikusi sia konsultante (tiesa ne Douglas, o gretimoje parduotuveje), mandagiai pasisveikinusi paklausiau, ar i jos kaip pardavejos konsultantes pareigas ieina ir toks pirkeju apkalbinejimas ir net bodejimasis jais jeigu jie neperka ju primygtinai siulomos prekes. I visa tai ji reagavo labai mandrai, eme mane tujinti, isvadino necenzuriniais zodziais ir apskritai pradejo demonstruot savo agresyvuma, net eme grasinti, kad man blogai baigsis. Kaip tokia akiplesa gali dirbti parduotuveje??? As likau sokiruota. Noreciau suzinot kur man kreiptis, nes viso sito taip palikt neketinu. Viskas vyko Klaipedos akropolio Douglase.
Apsilankiusi eilini karta Zirmunu 64g. Douglase pasijauciau nejaukiai.Uzejusi i parduotuve buvau apziureta nuo galvos iki koju ir palydeta keistu zvilgsniu. Saleje buvau viena ir dar kelios konsulantes, priejo ta pati kuri (kazka manyje ypatingo iziurejo) Paklause ar galiu kuom padeti noras buvo atsakyti tiesiog neziurekite kaip i modeli, atejau tiesiog apsipirkt reikiamu prekiu. Atsakiau ne dekui apsizvalgysiu.. Po parduotuve vaiksciodama 15 minuciu jauciausi tarsi vagile kuri bando kazka pavogti!!! Tokioi aplinkoi nesinori nei apsipirkinet nei grizti atgal, liksiu visgi prie Akropolio Douglaso. Isejdama dar buvau palydeta zvilgnsiu tamsiaplaukes apkunios konsultantes :)
Labai malonus ir puikus aptarnavimas Ozo "Douglas" parduotuvėje. Labai šauni pardavėja konsultantė, ilgais tamsiais plaukais jauna vakar pardavė Estee Lauder du lūpu dažus nude atspalvių. Maloni, nepasikėlusi ir išties žinanti savo darbą.
Pirkau Mac lupžadį, parduotuvėje viskas buvo gerai, išsirinkau atspalvį kuris patiko, aptarnavo maloni konsultantė. Viskas buvo gerai, kol šiandien atsidariusi pamačiau, kad atspalvis visiškai ne tas kurio norėjau. Dabar jaučiuosi kaip tikra kvailė, kad pasitikėjau konsultantė ir nepatiktinau atspalvio prie kasos, dabar negalėčiau nei ką įrodyti, nei nieko. Ehh labai nusivylusi, o dar ir baisų atspalvį gavau, gavosi, kad išmečiau į šiukšlinę apie 40 eurų. NUOSTABU. Daugiau nesilankysiu Douglas parduotuvėse, mat kokias prekes pasiimsi galima pasitikėti tik savimi, o ne kitais. Taigi merginos, nepamirškite visada patikrinti ar teisingą atspalvį įdavė. O aš liksiu nusivylusi šiuo parduotuvės tinklu.
Noriu padėkoti konsultantei Astai, kuri dirba Molo Sarmoje, už visada malonų aptarnavimą
Perkant internetu yra visiskas nesusipratimas. Labai nemandagi vadove, linkiu sekmes draskant akis klientams ir toliau.
vakar pirkau kvepalu rinkinuka YSL opium, kurio kaina 89 E, pasake, kad prie kasos duos dovanu kosmetine su tusu ir piestuku, kasoje sumokejau pinigus, man padave maiseli, bet nepaziurejau i ji, gryzusi namo radau tik kremo meginuka.Kadangi gyvenu ne tame mieste, tai sunku nueiti, bet ir nemanau, kad butu atidave.As manau, kad pardavejos turi zinoti visas esancias akcijas, Likau labai labai nusivylusi,
Laba diena, norejau padėkoti už gautus meginelius, labai patiko jūsų gaminiai Renergie Multi -Litf dieninis kremas.
Mus labai papiktino pardavėjos elgesys Douglas Hiper Rimi Žirmūnuose, kai tą pačią dieną nusipirkus kosmetinę, pastebėjome, kad ji per didelė, grįžome ir paprašėme, kad pakeistų į mažesnę. ji išprovokavo skandalą ir pasakė, kad be vadovės neturi teisės keisti. Mus nustebino. Visose parduotuvėse tai daroma be vadovų, nebent būtų, koks ekstra atvejis. O čia dėl kažkokios mažytės kosmetinės, mes būtume turėję belstis keisti sekančią dieną. Tai kai paprašėme vadovės tel.nr, su didžiausiu nepasitenkinimu vis gi nusprendė mums ją pakeisti. Bet taip, kaip toji kita buvo pigesnė, tai iš pykčio pinigai tiesiog buvo taip mesti, kad reikėjo juos dar susirinkti, ne tik nuo lėkštutės. Buvom išlydėti iš parduotuvės dar ir su triukšmu. Buvom labai nustebinti tokiu elgesiu.
Papiktino Šiaulių Akropolio Douglas parduotuvės pardavėjos elgesys.Paprašius kremo mėginėlio pasiūlė man kremo pasitepti ant veido....... su makiažu! Ji pamiknėjo, kad kremus galima pabandyti parduotuvėje. Tai koks jos supratimas? Dar tokios aptarnauja ir lenda neprašomos su patarimais? Pasakius, kad man ne visi kremai tinka ir ponios pardavėjos pakartotinai paprašius, kažkaip atsirado kremo mėginėlis.Tai klausimas atviras - pardavėja dirba sau -slėpdama kosmetiką po sijonu?
Europos PC Douglas iš viso lankiausi tik gal kokius penkis kartus. Visada vengiu ten eiti ir tai darau tik kraštutiniu atveju. Kaip jau čia ne viena minėjo - nuo pardavėjų aptarnavimo iki apsaugos darbuotojų - pasibjaurėtinas elgesys, persekiojimas, nepasitenkinimo demonstravimas, tarpusavyje matosi taip pat nesutaria, žaibais svaidosi, neleidžia nieko apsižiūrėti, tuoj lenda, kiša ir įperša tai, ko tau nereikia, tris kartus brangiau.

Šiandien tik namie atsipeikėjau, kad nusipirkau daiktą tris kartus brangesnį, nei planavau, nes taip sugebėjo susukti smegenis... Įkišo Douglas firmos maskuoklį, kurį išbandžius namie supratau, kad jis nė velnio nieko nedaro! Nors buvo kur kas geresnių firmų tokių pačių priemonių su nuolaida...

Dėl kosmetikos ir kvepalų kokybės - iš Kristianos darbuotojų žinau, kad dalis Douglas parduodamų prekių yra netikri. Kvepalai - visiška apgavystė!
Vitalija 2016-03-02 14:49:35
"Europos" douglase labai nemalonus apsaugininkas, taip šlykščiai pasijaučiau pirmą kartą, taip nemaloniai vaikšto iš paskos ir pastoviai stebi, per daug darbuotojų-užtenka 2ų konsultančių, ir aplamai nesinori ten eiti, nes toks ispudis, kad ateini apvogti parduotuves.
Visiškai pritariu - jausmas klaikus... Jokioje kitoje jų parduotuvėje taip nebūna.
Gyvenime nebeeisiu į parduotuvę douglas, dar šitaip permokėjusi už tualetinį vandenį nebuvau. Pirkau tualetinį vandenį, sumokėjau beveik 78 eurus ir čia dar buvo pritaikyta nuolaida. Kitoje parduotuvėje radau lygiai tokį patį tualetinį vandenį ir tokios pačios talpos (50 ml) už beveik 50 eurų. Kur jūsų protas tokius antkainius užsidėti. Baikit apiplėšinėti žmones.
Tragedija, o ne aptarnavimas. Užėjus į Europos Douglas likus 11 minučių iki užsidarymo nusipirkti konkretaus daikto, buvau išvaryta, nes mat jie jau užsidaro. Tokios politikos tikrai neturėtų leisti pats prekybos centras, būtinai susisieksiu ir su jais.
As taip pat nysivyliau, ir tai buvo paskutins karta kai as isvis ejau I Douglas! Pirkau lupdazi ipirso dar lupdaziu piestuka kurio nenaudoju ir dar kitos firmos nei lupdazis, apsvietimas parduotuves apgaulingas, isejusi I lauka spalva visai neatitiko tikroves, kokybe taip pat nors cia Chanel, po pusvalandzio paskambinus ar galiu grazinti net nepradariusi dezuciu, sako juokiu budu, grizusi I parduotuve sugaisau dar valanda, nes nebuvo i ka keisti siule tik brangias prekes, sakau man reikia matiniu lupdaziu o ne riebiu, bet... zodziu pravargau, nusivyliau, sugadinta diena, nuotaika, jauciausi papuolusi i pinkles nusipirkai ir kelio atgal nera, pinigu jie atgal negrazina, jiems yra labai svarbu ipirsti ir parduoti, o ne laimingas klientas, nuo siol man tai yra pigi varda praradusi paqrduotuve! Svarbu kad klientas sumoketu pinigus, praeitais metais pirkau kvepalus Dolce Gabana Pour Home, kokybe labai prasta!
Gavau dovanu kvepalus "Miss Dior" labai gaila, bet kvepalai neatitiko tikrojo kvapo, visiskai skiriasi nuo is uzsienio vasara parveztu (net nera ka lyginti) jau nekalbu apie kvepalu laikyma.Etikete taip pat ne per lygiausiai uzklijuota :), bet cia smulkmena, nors kai 80 euru sumoki tikies kokybes.
Svieki, noriu padekoti uz parinktus man kosmetikos produktus
Este Lauder atsovei Elenai. Labai patenkinta malonios teksturos ir lengvai padengiamu Este Lauder
DayWear BB kremu.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Kruvinoji automobilizmo istorijos pusė
Kruvinoji automobilizmo istorijos pusė 11-17 13:58
Pirmą kartą užvedę automobilį, amerikiečiai laikė jį neįprastu stebuklu. Naujoji transporto priemonė suteikė laisvę ir greitį. Tačiau arklių traukiamus vežimus keičiant motorinėmis transporto...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%