Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOUGLAS LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DOUGLAS LT

Atsiliepimai apie UAB "DOUGLAS LT"

#letsdobeautiful
Parašyk savo nuomonę apie UAB "DOUGLAS LT"

2022.06.23 salone, esančiame Kaune “Hyper Maxima” likau labai patenkinta aptarnavimu moters šviesiais plaukais, jei neklystu, vardu Lina. Ieškojau dovanai kvepalų ir pirmą kartą konsultantė tiek domėjosi, išrinko tinkamiausius kvapus ir papildomą dovaną. Visas bendravimas buvo labai malonus, nuoširdus ir profesionalus. Pas tokią konsultantę norėtųsi sugrįžti!
2022-06-15 14:09:57
HX 2022-06-15 11:52:36
Baisiausiai baisuma, Klaipėdos Akropolyje, vakar teko lankytis parduotuvėje, pilna pardavėjų, kurios net sveikintis nemoka, prabuvus ilgiau nei pusvalandį, pačiomis išsitraukus iš Premium klasės, prekės ir paprašius konsultacijos, pardavėja nepatenkinta priėjo, kad jai buvo patrukdyta, nunėšė prie kasos prekės, ir net nepriėjo pasakyti, tad beliko išeiti. Tuo tarpu šalimais Kristianoje, malonus, aukštas lygis aptarnavimo, bei pakankamai maloniai apsipirkta. Gėda Douglas koletyvui, blogiau nei kiaulės tvarte...

Atsiprašome apie mūsų tinkle įvykusią situaciją. Būtinai ją aptarsime su savo darbuotojais. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
2022-06-13 17:09:48
Raimonda 2022-06-11 15:53:26
Atgyvena ne parduotuvė. Garsūs prekės ženklai, kurie jau atgyvenę pagal savo sudėti... Dar ir tuos pačius brandus gali rasti žymiai pigiau kitose parsuotuvėse. Aptarnavimas klaikus ir žmonės yra diskriminuojami vien dėl aptarnavimo politikos. Nuolaidos juokingos.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, bei pastebėjimai. Norime pasitikslinti išsamiau informaciją, tad susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.
2022-06-13 10:36:03
Nijolė 2022-06-11 18:23:52
Turėjau dovanų kuponą, kuris galiojo iki birželio 8d.. Paskambinusi į Ozo "Douglas" Vilniuje vizažistė man griežtai paaiškino, kad jis jau nebegalioja, nesugebėjo net mėnesių suskaičiuoti. Pažadėjo paskambinti gegužės pabaigoje, nes nežino darbo grafiko. Nesulaukusi skambučio pradėjau skambinti pati tačiau su manimi išvis niekas nenorėjo bendrauti. Kitą dieną vėl paskambinus pasakė, kad kreipčiausi į Akropolio "Douglas, nes ji nedirba tą dieną, kurią norėjau atlikti makiąžą ir net nepasiūlė kitų laikų ". Paskambinus į Akropolio Douglas su manimi labai maloniai bendravo. Prie telefono pakvietė kaip vėliau paaiškėjo vizažistę VIktoriją Razminaitę, kuri buvo labai maloni, jautėsi, kad žmogus myli savo darbą. Ji pasiūlė net kelis laikus, kad aš galėčiau pasiderinti. Prieš man atvykstant paskambino dar kartą ir priminė, jog esu laukiama. Tokio dėmesio nesitikėjau. Atvykus į Vilniaus Akropolio "Douglas " mane pasitiko besišypsanti ir šilta mergina. Darydamą makiažą ji nuolat bendravo, pasakojo apie makiažo subtilybes, visuomet tarėsi kokias spalvas mėgstu. "Douglas " turi didžiuotis Viktorija. Toks ir turi būti tokios įmonės veidas. Makiažą atliko su meilė, todėl rezultatas buvo stulbinantis. Prieš išeinant ji pasiūlė atnaujinti kvepalų natas, pakvėpindama mane. O dovanų gavau tų pačių kvepalų mėginėlį. Ateityje planuosiu makiažus tik pas Viktoriją. Ji savo srities profesionalė ir myli savo darbą, o tai labai svarbu.
Dėkojame, kad informuojate apie mūsų tinkle įvykusią situaciją. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė.
Su Jumis susiekėme el.paštu.
2022-06-06 11:27:56
raimonda 2022-06-04 07:23:17
Nuostabios merginos dirba Kauno, , Mole". Profesionalios, neįįkyrios, geranoriškos, mandagios. Grįžtu vien dėl jų malonaus aptarnavimo! Ačiū, kaskart išeinu puikia nuotaika.
Laba diena, p. Raimonda,
Ačiū, mums labai svarbi Jūsų nuomonė.
Lauksime sugrįštant. :)
Šiandien apsankėme Kauno akropolio parduotuvėje. Planavome įsigyti kvepalų ir išleisti ne vieną 100€, bet dėja dėka "malonaus" aptarnavimo, kurio net nebuvo, nes darbuotoja vietoj to, kad prieitu ir patartų ką išsirinkti tik sekiojo ir nužiūrinėjo lyg kokius v***s, tai teko palikti parduotuvę ir kvepalus rinktis kitur. Labai gaila, nes dėl tokių klaikių darbuotojų ir jų požiurio į klientus prarandate klientus.
Kauno akropolyje dirbanti konsultante visiskai be mandagumo. Likau pasibaisejusi, manau, kad reiketu rinkti konsultantes pagal mandaguma ir bent minimalu issilavinimo lygi, o ne pagal makiazo sluoksni ant veido ir maivymasi darbo metu, tiesiog slykstu. Nuosirdziai atstumia lankytis Jusu parduotuvese. 2022.05.28
Esu nusivylusi Douglas klientų aptarnavimu. Mano siuntą turėjęs pristatyti kurjeris numetė ragelį bandžius paaiškinti kada pristatyti siuntą. Siunta grįžo atgal į douglas ir manęs buvo paprašyta apmokėti už pakartotiną siuntos pristatymą. Niekas nesidomėjo, kodėl siunta nebuvo pristatyta, kas negerai. Man to pasiteiravus - numygta, kad "nežinau". Klintas yra 0 vietoje. Per metus vien Douglas e-shop išleidžiu apie tūkstantį EUR, esu lojali klientė ant kurios yra visiškai nusispjauti. To pasekoje dovanai darytas užsakymas yra atšauktas, pinigai į sąskaitą grįš neaišku kada, Douglas nėra įdomu kaip dirba jų partneriai kurjeriai. Ačiū jums, daugiau pirkimų šiai įmonei negeneruosiu.
Puikiai praleistas laikas makiažo pamokoje PC PANORAMA, Vilniuje, su įgytomis papildomomis žiniomis ir puikiu rezultatu žvelgiant į save veidrodyje. Buvo geras startas tolesnėms merginų gimtadienio pramogoms :)
Likau labai patenkinta dieninio makiažo pamoka su makiažo eksperte Monika PC Molas Kaune. Patiko kiek pati pamoka (puikus teorijos ir praktikos derinys, atsižvelgta į veido bruožų ypatumus), tiek ir profesionalus Monikos bendravimas, nuoširdus noras paaiškinti ir parodyti, todėl išmokau ir sužinojau tikrai daug. Tokios pamokos - puiki investicija kiekvienai merginai ar moteriai, kuri nori atrodyti puikiai. Ačiū.
Laikas peržiūrėti akcijų politiką.
Sveiki, teko sudalyvauti grožio renginyje DOUGLAS, PC "Molas", Taikos g. 139, Klaipėdoje. Noriu pasidžiaugti savo patirtimi su makiažo meistre Viktorija, kuri dalino makiažo patarimus ir puikiu kolektyvu, kur buvau pasitikta ir išlydėta su maloniu bendravimu, šypsenom bei dėmesiu. Ačiū nuoširdžiai merginoms ir sėkmės darbuose !!!
2022-05-16 16:47:37 IP 2i24usm4
Anastasija 2022-05-16 01:17:18
05-15d. Ozo PC Douglas - linkiu įgyti pardavėjoms elgesio etikos žinių, vietoj garsiai plepantis tarpusavyje savo kalba apie ne su darbu susijusius reikalus nepaisant klientų. Suglumino ir už prekystalio ir prie kasos nuolat besisukiojanti mergaitė, matomai kažkieno iš darbuotojų dukra. Suprantama, kad vaikui yra smalsu, tačiau, bendrai - susidarė turgaus įvaizdis.
Laba diena, Anastasija,
Dėkojame, kad informuojate apie mūsų tinklo parduotuvėje įvykusią situaciją. Labai apgailestaujame, dėl nepatenkinamo parduotuvės konsultančių elgesio. Visuomet siekiame, kad apsilankymai mūsų parduotuvėse būtų malonūs, todėl mums labai svarbi Jūsų nuomonė ir pastebėjimai.
Atsižvelgdami į Jūsų išsakytus pastebėjimus sieksime, kad panaši situacija nepasikartotų ateityje. Artimiausiu metu pasikalbėsime su parduotuvės darbuotojais siekdami užtikrinti aukščiausius lankytojų aptarnavimo standartus.
Panevėžio Ryo pardavėjos arogancija ir nemandagumas veržiasi per kraštus. Norejus kvepalu mėginuku buvo pasakyta jie yra skirti tik perkantiems parduotuvėje, išbandyti negalima. Nuo kada! Arogancija ir akipleśiškumas bandant gražiai kalbėtis, wow. Tokio nemandagumo konsultantės dar neteko susitikti. Ćia taip išeina ieškant lupdažio spalvos aš negaliu naudotis testeriu, kol nieko nenusipirkau! Reiketu peržvelgti kokio “mandagumo” ponios dirba. Labai nemalonu kad Panevėžio Ryo Douglas turi tokias darbuotojas!
Teko apsipirkti Douglas Mole. Tikrai nesitikėjau tokios aptarnavimo kokybės tiesiog super likau nustebinta ir patenkinta.Labai šiltos ir malonios merginos, niekur dar taip malonu apsipirkti tikrai nebuvo. Sugrįšiu ir dažniau.
2022-05-06 17:04:45 IP 2i24usm4
Vilma 2022-05-06 16:20:26
Šiandien ryte apsilankiau parduotuvėje Savanorių pr. 255, Kaunas. Nuoširdžiai noriu padėkoti konsultantei (net nežinau vardo), kuri idealiai parinko ESTEE LAUDER makiažo pagrindą ir rekomendavo makiažo pagrindo šepetėlį. Be galo likau patenkinta pirkiniais ir aptarnavimu. Labai Jai dėkinga. AČIŪ.
Dėkojame už gražius žodžius, Vilma, mūsų komanda nuoširdžiai stengiasi dėl geriausios Jūsų patirties mūsų parduotuvėse ir visada džiaugiasi sulaukusi komplimentų. Būtinai jais pasidalinsime su kolegomis.
Ačiū dar kartą!
Jūsų DOUGLAS grožio komanda.
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Šiaulių Akropolio parduotuvės Douglas konsultantei Dovilei, dirbusiai balandžio 10 d. Dovilė labai nuoširdžiai, konkrečiai ir kantriai išpildė visus mano norus. Prekės buvo parinktos greitai ir ypatingai geros bei kokybiškos. Sėkmės, Jums, Dovile, sugryšiu dar ne kartą!!!
2022-03-29 16:31:16 IP 2i24usm4
Kristina 2022-03-28 23:50:53
Sekmadienį teko lankytis Tauragės Douglas parduotuvėje, atvykau įsigyti šeštadienį apžiūrėtų kvepalų, norėjau 3pakuočių-sau, sesei ir mamai. Deja tebuvo likusi viena, tai įsigijau tą vieną. Pardavėja siūlė įsigyti 2pakuotes, tų pačių kvepalų, 50ml, bet reikėjo 100ml, čia viskas tvarkoje, džiaugiausi radusi bent 1. Bet labai nemalonu, o gal čia taip įprasta, atsiskaičiau, sumokėjau 114e, pardavėja jau sukosi link kitos klientės, o aš stoviu ir laukiu, paklausiau ar čia viskas? Nes įprasta, kad kvepalai įdedami į maišelį, plius priklausė dovana, nes buvo akcija, kovo 22-28dienomis, kad perkant kvepalus dovanojama kvepalų miniatiūra. Ji man atsako, tai viskas. Paklausus apie dovaną, šiek tiek sutriko ir nelabai laimingu veidu padavė vyriškų kvepalų miniatiūrą, paprašius pakeisti, paieškojo moteriškų. Kažkaip keista, kad kvepalai nebuvo įdėti į maišelį, ir dovana tiesiog nebuvo pridėta, o turėjau jos prašyt. O ir pati pardavėja nelabai laiminga buvo išgirdusi mano pageidavimo dėl priklausančios dovanos.
Dėkojame, kad informuojate apie mūsų tinklo parduotuvėje įvykusią situaciją. Norime informuoti, kad mūsų parduotuvėse maišeliai yra mokami nuo 2022-02-01d., pardavėja Jums turėjo pasiūlyti įsigyti maišelį. Kvepalų miniatiūrų akcija galiojo tik perkant internetinėje parduotuvėje, fizinėje parduotuvėje šios akcijos nebuvo taikomos.
Apgailestaujame, kad negavote išsamios informacijos iš parduotuvės darbuotojo. Būtinai aptarsime šią situaciją.Tikimės, kad panaši situacija ateityje nepasikartos.
Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Lauksime Jūsų sugrįštant.
2022.03.12 Kauno akropolio douglas parduotuves konsultantes elgesys buvo pasibaisetinas.
Stovejau prie krem. pudru, rinkausi pudros atspalvi. Ir staiga prieina konsultante lydima klientes. Konsultante priejusi prie prekes zenklo stendo eme tiesti ranka ir ieskoti reikiamo pudros atspalvio savo klientei tiesiai priesais mane, jausmas toks, kad manes ten net nebutu buve. As tiesiog neturejau kur detis ir turejau atsitraukti, kad konsultante galetu surasti klientei reikiama atspalvi.
Mano nuomuone, bent atsiprasau galima buvo pasakyti. Galu gale, nemanau kad turetu buti skirtymas, kuris klientas turetu buti aptarnaujamas pirmas. Tai buvo is konsultantes labai negrazus elgesys, taip ikyriai užlįsti ir elgtis kaip niekur nieko. Gaila, kad neisidemejau konsultantes vardo. Konsultante buvo jauna mergina, palaidais plaukais su plauku lankeliu.
Įsigijome Rituals šampūną ir kondicionierių - esame patenkinti. Dėkojame mus aptarnavusias Kauno Hyper Maximoje esančios
Douglas vadybininkes. Ačiū.
2022-03-09 09:20:06 IP 2i24usm4
Daiva 2022-03-08 18:15:43
Lankiausi Kauno MOLO Douglas parduotuvėje, makiažo pamokoje, pas Moniką Rimkutę. Buvo šiltas malonus bendravimas, Šioje parduotuvėje visos darbuotojos šaunuolės, beje apie grožio pamokas sužinojau iš šios parduotuvės darbuotojos. Ačiū, sėkmės mreginoms.
Dėkojame už gražius žodžius, Daiva, mūsų komanda nuoširdžiai stengiasi dėl geriausios Jūsų patirties mūsų parduotuvėse ir visada džiaugiasi sulaukusi komplimentų. Būtinai jais pasidalinsime su kolegomis.
Aciu klaipedos akropolio konsultantei. Pasitiko maloniai, parekomendavo akiu piestuka kuris tobulai tiko, zinosiu kur sugristi. Sekmes????
Įsigijome blakstienų tušą "IDOLE" ir Spindesį suteikiantį toniką "Douglas Essential. Radiance Tonic Lotion". Siūlome tą padaryti ir kitiems! Vadybininkėms dėkojame už malonų aptarnavimą ir patarimus, linkime gero darbo! Ačiū.
Šiandien apsilankėme Douglas parduotuvėje Kaune Hyper Maximoje ir įsigijome plaukų priežiūros prekę "Hair Groom and Style. Matte Modeling Paste". Iš tiesų kaina atitinka kokybę! Dėkojame mus aptarnavusias vadybininkes. Apsilankysime. Geros dienos!
2022-02-09 09:00:16 IP 28mctaq1
Radvile 2022-02-08 20:13:25
Turėjau nuostabų apsipirkimą su Viktorija Panoramoje esančioje parduotuvėje! Puikiai moka ‘parduoti’ prekę, išėjau besišypsanti! Tikrai sugrįšiu vien dėl Viktorijos:)
Laba diena, p. Radvile
Ačiū, mums labai svarbi Jūsų nuomonė.
Lauksime sugrįštant. :)
Pristatymas internetų labai sužavėjo, gražiai supakuota, kvepia, padėkuota, dovanėlių pridėta, pasirašyta. 10 balų!
2022-02-03 07:57:04 IP 28mctaq1
Bum Box 2022-02-02 23:55:46
Internetu rodo kad prekės yra toj anoj ir kažkur kitoj parduotuvėj. Nuvažiuoji į vieną iš jų - neturime (nors tuo pat metu rodo kad yra), nuvažiuoji į kitą - vėl tas pats. Kas per sistema…
Apgailestaujame, kad norimos prekės neradote parduotuvėje. Visuomet siūlome atlikti produkto rezervaciją. Per pusvalandį gausite patvirtinančią žinutę su rezervacijos patvirtinimu arba atšaukimu.
2022-02-03 07:55:25 IP 28mctaq1
Box box 2022-02-03 00:00:55
Pirkau makiazo pagrinda, eilini karta ta pati. Konsultante iskuite paskutini - valio rado! Ispakavus namie matosi kad konsustencija vanduo sau, o kremas sau. Nesuprast kiek laiko ar kokiom salygom ir kur uzslepras gulejo, bet takart pasitaike tikras sh. Ta produkta esu pirkus ne karta, ir tokios kensistencijos, padalintos dalim, dar nemaciau.
Ačiū, kad palikote atsiliepimą, mums labai svarbi Jūsų nuomonė ir pastebėjimai. Prašome patikslinti, kurioje parduotuvėje pirkote prekę? Ar turite pirkimo kvitą? Brokuotas prekes visada pakeičiame.
2022.01.31 teko apsilankyti PC, , Vilnius Outlet". Ten nusipirkau kvepalus ir išėjau puikios nuotaikos, nes labai maloniai aptarnavo konsultantė Gabija. Ačiū, už patarimus ir smagią atmosferą!
Šiandieną Kauno akropolyje užėjau pasižiūrėti savo naudojamos pudrytės IT atspalvių, kadangi turiu vieną iš jų ir man ji yra per tamsi ir tiesiog norisi išsirinkti visgi beveik už 40€ Pudrytę, kurią tikrai galėčiau naudoti, o ne tik padėjus į šoną laikyti. Tad nusprendžiau paprašyti konsultantės, jog man po truputį įpiltų dviejų spalvų į atskirus indelius, bet išreiškė, kad galiu išsibandyti tik vieną. Tai kaip tuomet išsirinkti spalvą? Ar vis ir vaikščioti po 5 kartus į parduotuvę kol atsirinksiu? Kas čia per aptarnavimas? Neprašau pilno indelio, nors po truputį, kad galėčiau namuose išbandyti. Bet taip visada vyksta su aptarnavimu Kauno akropolio douglase, labai visos nemalonios, nepatenkintos. Kitos asistentės paklausiau ar nuolaida yra? Sako manęs neklausk, jeigu ji tau kažką sakė, tai tegul padaro. Na labai nemaloni situacija- tikrai nesugrįšiu daugiau ir perspėsiu drauges. Nes nepirmas kartas su aptarnavimo klausimais. Mane aptarnavo moteris juodais plaukais šiek tiek susigarbanojusi. Dar paliksiu atsiliepimą ne tik čia. Be to- megos Douglase dirbančios merginos niekada nenuvylė- tik gaila, jog ten nėra IT kosmetikos.:) taip pat. Priduriu, jog esu 21-ienerių metų mergina ir tai nereiškia, jog nesu klientė. Nes toks vaizdas, kad su jaunesniu klientu bendrauju kaip noriu. Pati dirbu konsultantės darbą ir žinau, kaip sugrįžta klientai pasibandę priemones ir dėl malonaus aptarnavimo. Pas šią moterį- konsultantę vargu ar sugrįš ir ar išvis ji tinkama konsultantės darbui. Siaubas
Pirmiausia noriu labai pasidžiaugti puikia makiažo meistre Vitalija Daukšiene iš Kėdainių???? Ji tikra savo srities žinovė???? Deja, kai lankiausi paskutinį kartą Kėdainių Douglas parduotuvėje ir Vitalija darė man nuostabų makiažą, teko labai nusivilti. Nusivyliau tikrai ne Vitalija (ji yra nepakartojama), bet pačia parduotuvės lokacija ir skersvėjais, kurie eina nuo pagrindinių Maximos lauko durų (Kėdainių Douglas įsikūrusi Maximos pastate). Aš taip sušalau per tą valandą, kad net paltą užsivilkau☹️ Dar niekada neteko darytis makiažo su paltu, mano kojos buvo ledinės☹️ Negana to, po to net pradėjau sloguoti ir kosėti ????

Ir viskas dėl atvirų durų tiek lauko, tiek Douglas patalpų. Aš suprantu, kad Maximos lauko durys nuolat darinėjasi, bet juk galima Douglas duris padaryti, kad jos nebūtų nuolat atidarytos. Juk galima pakabinti prie durų kondicionierių, kuris šildytų. Man net baisu pagalvoti kaip tos vargšės konsultantės visą dieną išbūna????‍♀️ Bet teko matyti, kad su kailinėm liemenėm vaikšto. Čia normalu???
Labai tikiuosi, kad imsitės priemonių patalpų šildymui.

Ištikima Douglas klientė iš Kėdainių
Kamilė Švilpaitė
2021-12-07 13:51:02 IP 2ju3l5ne
Gavau siunta is Douglas internetines parduotuves. Kremo pakuote tragiskos bukles, netinkama dovanoti dovanai, kremas viduje sudziuves. Uzsisakiusi kito produkto rinkini, vietoj 3 talpu produkto, gaunu dezuteje tik 2. Pardavejas reaguoja labai naturaliai, mano kaip pirkejos atzvilgiu tai atrodo nesazininga, nes siuntas pakuoja atskiras asmuo, kuris turetu buti atsakingas ir perziureti siunciamus produktus savo klientams. Paskambinus, operatore teige, kad kremo pakuotes yra su nuolaida ir Ju parduotuvese, jos visos yra tokiomis pakuotemis, taciau tokios informacijos internete nera parasyta.
Esu labai sužavėta Douglas internetiniu aptarnavimu! Visos siuntos nuostabiai supakuotos, dėžutės kvepia įvairiais kvepalais, mėginuku pridėta :) Nors viena siunta gavau be vienos dovanėlės, kuria turėjau gauti, paskambinus į aptarnavima, manęs atsiprašė ir atsiuntė siunta, ne tik su dovanėle, kuria turėjau gauti, bet ir papildomos dovanėlės ir atsiprašynas.
Pirksiu internetu dar tikrai ne paskutinį karta, nuostabus požiūris į klientus. Išpakuoju su šypsena :) ačiū jums Douglas komanda esate nuostabūs!
Nors paprastai rekvizitus žmonės naudoja savo nepasitenkinimui išreikšti, bet šiuo atveju noriu pasakyti gerus žodžius. Esu labai patenkinta douglas internetine prekyba, prekių supakavimu ir pristatymu. Tikrai nesitikėjau, kad prekes užsakiusi dieną prieš juodąjį penktadienį, jas gausiu nuo užsakymo nepraėjus net 24 val. Supakuota tvarkingai, mėginukų pridėta - kaip visada. Labai gerai, linkiu nesuprastėti :)
Jūsų pardavinėjamas serumas Ordinary, nudegino man veidą. Buvau parduotuvėje rodžiau pardavėjoms kaip dabar atrodo mano veidas, sakė jos pačios jį bijo parduoti, nes laukia sugrįžtančių su nudegintais veidais moterų. Tai gal jau pats laikas išimti š prekybos, kad daugiau nesikartotų mano istorijos, dabar investuoju daug pinigų, kad tik neliktų rabdas, bet ir jūsų pardavėjos ir kosmetologė sakė, kad galimai liks : (
Apgailėtina patirtis, siuntos nesugeba pristatyti, pinigai sumokėti, o siuntos nėra, nors ir laikas yra nurodytas kada pristatys, bet ką nei skambučio nei siuntos. Vat ir staigmeną padariau žmogui, o gavosi staigmena pačiai. Daugiau niekad nenorėčiau patikėti staigmenų/dovanų šiai kompanijai.
Užsisakinėjau prekes internetu dovanoms ir esu labai patenkinta! Įpakavimas - nuostabus, siunta kvepianti, daug mėginukų. Tik geriausi atsiliepimai ???? ačiū!
Ačiū už nuostabų aptarnavimą! Pirkau tik vieną nebrangią prekę, tačiau išpakavus pasijaučiau kaip itin mylima klientė. Kruopščiai, gražiai supakuota, pakvėpinta, įdėti mėginėliai. Pristatymas vos per 1 parą! Tikrai nesitikėjau. Ačiū, puikus darbas, puikus marketingas! Buvo labai malonu ir tikrai win, pirksiu vėl pas Jus!:)
Esu labai patenkinta parduotuvės Douglas darbu. Pirkau seruma gavau 3 mėginukus dovanų, ko dažniausiai negaunu kituose parduotuvėse, siuntimas nemokamas. Užsisakiau prekės vakar maniau kad gausiu tik po švenčių bet gavau jau kitą dieną po užsakymo.

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%