Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DOUGLAS LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DOUGLAS LT

Atsiliepimai apie UAB "DOUGLAS LT"

#doitforyou
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "DOUGLAS LT"

Šarūnė 2019-11-08 23:28:32
Miela Agne, prieš kaukės vartojimą nieko nenaudojau, taip pat kaip ir po jos, jeigu tai Jums kažką sako.
Nesiginčysių galbūt čia yra kažkokių "super" ingridientų kurie man sukėlė alergiją. Kas tinka vienai, nebūtinai tiks visoms. Tačiau keista, nes mano oda yra normali ir nėra iš jautriausių tikrai, o šitaip sureagavo. Ačiū Dievui, pasveikau per 2 savaitės pilnai, bet kaip per jas atrodžiau, negalėjau net į žmones išeiti.
Per šį laiką sužinojau jog dar keletai merginu, taip pat sudirgo oda po šios kaukės naudojimo. Tik ne taip baisiai kaip man, apsiėjo stipriai paraudusia veido oda ir perštėjimu. Po poros dienų tiesiog praėjo.

p.s Douglas patikino, jog kaukė nebuvo sena.
Išvada būtų tokia, kodėl aš čia rašau, tiesiog noriu įspėti, kad šis produktas nėra saugus vartoti visoms. Žinoma geriausia atsilikti alerginį reakcijos testą prieš tai, nors net jis man neparodė, kaip mano veido oda sureaguos. :)
Agnė 2019-11-08 17:31:05
Labai keista, pirkau irgi tada su nuolaida, viskas kuo puikiausiai, neaišku ką Jus naudojot, prieš tą kaukę ir galbūt turite kokia alergiją konkrečiam kažkuriam ingridientui.

p.s Douglas patikino, jog kaukė nebuvo sena.
Sarune 2019-08-20 19:10:49
Kreipsiuosi i aukstesnes distancijas jeigu tik prireiks. 06.17 d, Vilniaus Akropolio Douglas parduotuveje, isigijau veido kauke, is glamglow, naudoju ne pirma karta, si karta pataikiau nusipirkti net su 50 proc akcija. Manau kad isigijau, pasenusia preke, ant dangetelio rasoma (kuris beje buvo uzkibdytas informaciniu lapeliu) 18230. ivyko elergine reakcija, ir kuo toliau tuo labiau beria.
Vakar vakare buvau uzsukes i Hyper Maximoje Kaune esanti Douglas'a. Aptarnavo vyresnio amziaus sviesi moteris. Planavau tik pasiziureti, finale nusipirkau 2 kvepalus. Labai patiko aptarnavimas. Retas atvejas sutikti toki zmogu. Neisidemejau vardo, bet didziausia pagarba. Taip ir toliau! Deka tokiu darbuotoju imones klesti.
Cupo Douglo darbuotojos žemina visą įmonę.Atrodo, kad į šią parduotuvę priima žemiausio intelekto, kultūros merginas.Šokas, kad šiais laikais dar yra tokio aptarnavimo atvejų.Slepia savo vardo korteles, šūkauja, žemina...Viena lyg vardu Oneta, kita nusiėmė kortelę.Būtinai kreipsiuosi dėl šio atvejo į Diuglas administraciją.
Esu labai patenkinta Kedainiu “Douglas” konsultanciu darbu! Vitalija ir Laura nuostabios! Pataria, parenka tai kas geriausia! Tik geriausi atsiliepimai! Isigyjote nuolatine kliente! Aciu!
Kauno “Hyper Maxima” teko apsilankyti Douglas parduotuvėje, po parduotuve vaikščiojau 10-15min, su manimi niekas nei pasisveikino, nei pasiūlė pagalbą, nors atėjau atėjau lupdažio ir pudros, teko viską rinktis ir dairytis pačiai, nors parduotuvėje be manęs buvo tik vienas žmogus, o pardavėjos dvi:) kituose prekybos centruose nesu turėjusi tokios patirties, taigi kitą kart tikrai pralenksiu šią parduotuvę:)
Laba diena.
Esu nustebinta šiuo metu dirbančiomis "konsultantėmis" Šiaulių m. Akropolio parduotuvėje!
Dar neteko gauti nupurkšto mėginio su lašu kvepalų - gal išvis neduokite, ar "apžiūros" būdu vertinate žmones kokia jų piniginė?
Toms mergaitėms dar toloka iki pagarbos klientui. Pirkome priemonių 08/18, prie muilo (įvairių rūšių) buvo padėta ta pati kaina 0, 99, o perkant kaina - 3, 99 ! Atkreipus į tai dėmesį, kad neturėtų taip būti, sulaukėme ne nuoširdaus pasakymo "atsiprašome už nepatogumus", bet "kas čia tokio - visiems būna"...na būna, tai būna - pasakyčiau savo darbe šitaip - skundas ir "pacientas visada teisus". Klientas, mokantis ne itin mažas kainas už produktus, nėra teisus.
Ir dar - kiek galima buvo prašyti konsultančių, kad sutvarkytų el. pašto prisijungimus - kaip į sieną, žada, bet nevykdo, kol pati nesusivedžiau ir neatsinaujinau duomenų.
Laba diena, norėčiau palikti gerą atsiliepimą apie Vilniuje Panoramoje dirbančią panelę Karolina (tamsiais plaukais, neaukšto ūgio). Be proto, esu dėkinga, kad tokie žmonės iškilusias problemas sprendžia draugiškai bei labai noriai. Dar niekada neteko rašyti nei skundų, nei atsiliepimų, tačiau Norėčiau, kad mano kaip kliento pagyrimas būtų perduotas šiai nuostabiai darbuotojai, kuri verta geriausių ir didžiausių ovacijų. Situacija tokia, kad netinkamai buvo pritaikytos nuolaidos Vilniaus Akropolyej dirbančių konsultančių, kurios matyt buvo naujokės. Atvvykus į Vilniuje esančią Panorama Douglo parduotuvėje nuo pat pirmos akimirkos Karolina buvo dėmesinga, stengėsi padėti, patarti ir išsiaiškinti kilusią problemą. Žaviuosi tokiais darbuotojais ir linkiu Jūsų įmonei daugiau kreipti dėmesio į tokias asmenybes, kurios labai gerai dirba ir išmano savo darbą.
Super! Užsisakiau prekes internetu. Pristatė į darbovietę. Visos 13 prekių kruopščiai supakuotos, nei viena neišpakuota, neatidaryta. Ir dar mėginukų įdėjo daugiau nei priklauso. Ačiū, už kokybišką aptarnavimą!
Jau ne pirma karta susiduriu su Vilniaus Akropolio Douglas parduotuveje dirbancia konsultante Lilija. Noriu padekoti uz silta bendravima ir profesionalu konsultavima. Daugiau tokiu darbuotoju! :)
Laba diena, beveik biejada nerašau atsiliepimų, tačjau šį kartą tikrai norėčiau atkreipti dėmesį. Ne dėl prekių ar jų kokybės, tiesiog dėl elementaraus žmogiško bendravimo su klientais. Šiandien apsipirkau pas Jus parduotuvėje Kauno Akropolyje, mane aptarnavo viena iš konsultančių, tikrai jaučiausi jai trukdanti. Konsultantė bendravo piktai, o mano užduodami klausimai dėl prekių, buvo pasitikti atodūsiais. Neskelbiu viešai savo nuomonės, bet Jums rašau asmeniškai. Manau ši aptarnavimo llinija modernioje visuomenėje turėtų būti profesionali ir skatintų pas Jus sugrįžti.
Atvykus į Klaipėdos Akropolyje esančią parduotuvę likau maloniai nustebinta. Viskas vyko gegužės 12 dieną, ryte. Užėjus į parduotuvę konsultantės paprašiau pačio geriausio tušo, ji manęs paklausė kokio efekto noriu ir dar kelių detalių, pasiūlė nusipirkti blakstienų rietiklį, išbandžiau ir super! Nors puikiai galėjo man parduoti brangiausią akių tušą, bet supratau kad šiai parduotuvej svarbu ne kuo didesni pardavimai o kokybė. Super aptarnavimas! Pardavėja prie kasos mano prekę supakavo, pakvėpino, išėjau labai laiminga! Ačiū! Būtų smagu jeigu ir Kaune taip dirbu Douglas merginos :)
Sveiki, 04.28d. pirkome pas Jus Urban Decay šešėlių paletę. Buvome išsirinkę vienos spalvos paletę, o aptarnavusi konsultatantė neparodžiusi mums, nunešė prie kasos ir įdėjo į maišelį visiškai kitų spalvų paletę. Iš dalies yra ir mūsų klaida, kad nepasižiūrėjome įdėtos prekės, tačiau konsultantė galėjo būti atidesnė bei supakuoti tą paletę, kurią mes išsirinkome. Ši paletė buvo skirta asmeniui gimtadienio proga, todėl pasitikėdami jūsų konsultanto kompetencija išmėtėm čekį ir įteikėm dovaną.
Šiaulių Akropolyje esanti parduotuvė Douglas turbūt nesugeba įdarbinti normalių pardavėjų. Nuėjome su su dukra nusipirkti Clinique produktų. Nespėjome prieiti net prie stendo kai pripuolė 2 pardavėjos ir dėbtelejo tokiais paniekinamais žvilgsniais kad net nespėjom prasižioti ko norime. Pasakiau kad norime veido kremo, o jos pareiškė kad jo nėra ir buvome apšauktos, kad ko čia išvis norime. Nuotaika sugadinta.Tas prekes nusipirkom internetu. Šiandien nuėjome kosmetikos, tik priėjome prie stendo, pardaveja suprunkštė kaip arklys, susižvalgė su kita ir pradėjo krizenti. Pirkdavau daug, bet po tokio vaipymosi ir "puikaus" aptarnavimo mano kojos šioje parduotuvėje nebus ir pinigus išleisiu kitame tinkle. Ko čia prunkšti kažkokiom ožkom, dėbčioti į pirkėjus kurie išleidžia daugiau vienu apsipirkimu negu jos per mėnesį uždirba kaip į kokias šiukšles. Gėda
Sveiki. Nenoriu, bet turiu parašyti šį atsiliepimą apie vienos pardavėjos (konsultantės) netinkamą elgesį prekybos centre MOLAS esančioje DOUGLAS parduotuvėje. 2018-12-31 prie manęs priskreto, pagal amžių vyriausia ten dirbusi juodaplaukė moteriškė, kuri buvo labai nemandagi, visą laiką stovėjo nedidesniu nei metro atstumu nuo manęs, nuolatos manę stebėjo. Buvo tikrai labai nemalonu. Negana to ji man pasakė jog neturėčiau naudoti testerio, o tik pauostyti kamštelį. Į mano pastabą jog taip nederėtų elgtis ir kalbėti su klientu ji atsainiai atsakė jog ji yra mandagi. Pagalbos iš jos pusės aišku tebuvo lyg iš vaizdo stebėjimo kameros.
Norėjau labai padėkoti Douglas konsultantei iš Vilniaus (Europoje esančio Douglas salono) vardu Auksė (nors nesu isitikinusi bet spėju, jog jos vardas Auksė nes tai yra vardas paminėtas ant kortelės kurioje nurodyta kas surinko prekes (šviesiaplaukė mergina)). Visu pirma ji ne tik puikiai surinko visas prekes kurias buvau užsakiusi internetu bet ir labai maloniai atsakė į keletą mano klausimėlių kurie man iškilo kai atvykau atsiimti prekių ir panorau isigyti dar keletą dalykėlių. Visada yra labai malonu, kai darbuotojai yra draugiški paslaugūs, su šypsenom ir pasiryžę patarti ar padėti.
Kauno akropolyje esančioje DOUGLAS parduotuvėje jaučiausi labai blogai, nes apsauginė visa laika sekiojo paskui ir toks jausmas, kad kažka pasiimsiu nesumokėjus, jausmas tikrai labai blogas...
2018 lapkričio mėnesį lankiausi DOUGLAS, PC "Centro pasažas" Vilniuje Gedimino pr. 16 ir buvau labai nustebinta labai atsainiu, nemaloniu pardavėjų elgesiu, ta prasme jei nori kvepalų eik ir rinkis, iš veido fizionomijos gali suprasti ko čia atėjai, norėjau kvepalų, norėjau kremo, bet deja įsigijau kitoje puikioje parduotuvėje, nes ten negrįšiu. DOUGLAS, PC "Centro pasažas"aptarnavimas tragiškas: pardavėjos ten nejaunos, galvojau vertina savo darbą ir klientus, bet deja ten pardavėjos pasitinka klientus persuktais veidais, net nepataria dėl kvepalų, nepapasakojo apie naujienas.
Na jau kėdainių douglas pardavėjos tragedija.jau kaip ateisi tai busi visa nužiūrėta nuo kojų iki galvos ir net nepasisveikins (aišku ne visos tokios)ir dar kaip konsultuojies vaipos ypač viena pardavėja kuri ir makiažus daro tamsi.na darbuotojos atsipeikėkit jus tik pardavėjos niekam neidomu koks tavo lygis ten...
Tikrai kartais stebiuosi tokiu nemaloniu ir šiurkščiu aptarnavimu, kaip douglas salonuose, jau maniau iš to "išaugome", tačiau pasirodo dar ne visi :)
Situacija paprasta - jei konsultabtės jaunos, tai nieko neišmano ir nesugeba pakonsultuoti, jei normalaus amžiaus 35+ tai jau sunku susišnekėti. jei veido kremui nesiruoši išleisti 100 euru.
eidavau tik į Panoramą, pas tokią blondinę aukštą gražią šiek tiek garbanota, tačiau mačiau dabar perėjo į Kristianą, tai reikės eiti ten:)
Sveiki, labai noriu padėkoti ir pagirti Europoje dirbančią Skaistė. Tiesiog tikra savo darbo profesionalė, tiesiog neturiu žodžių apsakyti. Ačiū už pakilėtą nuotaiką po apsilankymo!
Laba diena.Labai norėčiau padėkoti Ozo Douglas konsultantei Tolmantei už šiltą ir nuostabų aptarnavimą.Nesu sutikusi Douglas tokių konsultančių!!!!Buvo labai smagu pabendrauti, padiskutuoti.Ačiū Tolmantei.
Šiandien pirkau Vilniaus Akropolyje prekių daugiau nei 80 eur.

Keista, net mėginėlio nedavė, labai šykšti, šviesiaplaukė pardavėja, iki kaklo plaukais, pagailėjo :D. Skubėjo ir šnekučiavosi su kitomis bendradarbėmis, ištikrųjų net ir nepasisveikino.

Pirkdavau ir už 5 eur, bet maloniau buvau aptarnavo. Ką darysi, pasirinksiu kitą kartą kitą parduotuvę :).
Vilniaus Akropolio “Douglas” parduotuvė, rugpjūčio 16 d.
Didelis ačiū ir komplimentai Natali už kokybišką ir svarbiausia nuoširdų aptarnavimą ir pagalbą išsirenkant kvepalus. Nebuvau dar sutikusi tokios konsultantės, kuri taip atsakingai ir nuoširdžiai pagelbėjo išsirinkti prekę: likau tikrai nustebinta jos nuoširdumu ir žiniomis apie produktus.
Ačiū!
Klaipėdos Akropolio “Douglas” parduotuvė, rugpjūčio 13 d. apie 17 val. Jauna panelė, išsirinkusi prekių šioje parduotuvėje ir nuėjusi prie kasos už jas sumokėti, nebuvo aptarnauta - tuo metu parduotuvės darbuotojos - netgi stovinčios prie kasos - šnekučiavosi viena su kita ir nei viena “nematė reikalo” aptarnauti merginą. Pralaukusi prie kasos apie 20 min., mergina grąžino prekes į vietą ir išėjo iš parduotuvės. Iš tikrųjų, nieko čia tokio (tikriausiai), tik dėl Klaipėdos “Akropolio” „Douglas“ darbuotojų neatsakingumo, “Douglas” negavo pinigų už panelės išsirinktas prekes. Be abejo, šis nuostolis “Douglas” nedidelis - tiesiog sugadinta nuotaika merginai ir pažadas sau - „Douglas“ parduotuvėse daugiau nesilankyti.
Douglas OZAS Vilniuje kaskas baisaus ipac viena tokia yra neauksta sviesiu plauku konsultante siandien prisikabino prie vaikino kad stivietu ramei o vakar isgasdino vaika ir visada be uniformos. dar kelias tokias konsultantes ir bus sakes su rogem
Nuoširdžiai dėkoju parduotuvės "douglas" esančios šiauliuose aido 8 akropolyje poniai Orintai už malonų, kokybišką ir greitą aptarnavimą. Buvo malonu.Būtinai sugrįšime.
Negaliu nepasidžiaugti Kauno Hyper Maxima Douglas parduotuve. Visada nuostabiai pataria: ir įsigyju įprastų sau priemonių ir vis atrandu puikias pasiūlytas naujienas. Į kasdienybę įsiliejo naujų spalvų. Komplimentai konsultantėms ir ypač Erikai. AČIŪ, jau nekantrauju grįžti....
Sveiki. Po apsilankymo sitoje parduotuveje jauciuosi kaip vagiu v***s!daznai pirkdavau daugiau-niekada. Apsauginis visur sekiojo is paskos issitrauke racija stovi uz nugaros susizvalgo su koncultante abu toliau spokso piktais veidais guzcioja peciais. Jokio mandagumo. (Klaipedos Akropolis) Dar taip neesu macius niekur. Gailiuosi, kad pirkau. Yra ir kitu parduotuviu.
Kovo 26d. apie 16h. apsilankiau Douglas, kuri yra VCUP. Prastovėjus 15 min. prie stendo nei viena konsultantė net nepriėjo, be manęs parduotuvėje buvo viena moteris ir dvi konsultantės, viena iš jų konsultavo moterį, kita apsimetus kad manęs nemato praėjo pro šalį. Tikrai būčiau įsigijusi reikiamą prekę, tačiau vien tik dėl tokio aptarnavimo daugiau nesilankysiu.
Tiesą pasakius, jau ne pirmą kartą stebiuosi parduotuvės pardavėjomis, ne tik Douglas. Tačiau šiandien labai nustebino Panevėžyje PC RYO esančio Douglas pardavėja. Visų pirma esu devyniolikmetė, tad gal atrodžiau ne potenciali pirkėja o tik mergaitė atėjusi pasiteplioti mėginukais ir išeiti, nes kiek pastebiu tokių yra daug. Tačiau aš atėjau pirkti produkto. Prie manęs nepriėjo nei viena pardavėja, na gal tai ir nėra pats blogiausias dalykas, nes kartais erzina kai eina ir klausinėja ko reikia, arba stebi tokiu žvilgsniu, lyg būčiau potenciali vagišė. Na, kad nepriėjo tai jau nepriėjo, išsirinkau prekę ir ėjau prie kasos. Sulaukusi eilės net nustebau su kokiu pykčiu į mane buvo pažiūrėta, taip pasakius nuo galvos iki kojų buvau nužiūrėta, kaip aš čia tokia galiu apsipirkinėti tokioje parduotuvėje, na bet vėl gi nurašiau šį žvilgtelėjimą. Pardavėja nenoromis pasisveikino. Tuomet kaip ir įprasta, kasininkė paklausia ar turite nuolaidų kortelę. Bet šis klausimas man nuskambėjo šiek tiek kitaip. Tikriausiai atsižvelgdama, jog esu jauna, ji nusprendė paklausti manęs gan buitiškai, “ar turi kortelę” po šių žodžių iš mano veido dingo šypsena, nes supratau, jog šioje parduotuvėje, klientai yra skirstomi į grupes, su kuriais galima kalbėti betkaip arba kultūringai. Na kortelė nuskaityta ir skanuoja mano išsirinktą prekę, kai to nepavyko padaryti, paaiškėjo jog per klaidą paimiau mėginuką (kuris buvo niekaip nepaženklintas ir padėtas prie prekių, kurias galime pirkti) aišku, pardavėja buvo labai nepatenkinta ir rėžė gan piktu tonu, “paimei mėginuką”. Tuo metu pagalvojau gal sakyt tai susitvarkykit parduotuvę ir mėginius sudėkit prie mėginių o ne prie prekių, bet manau pasielgiau teisingai to nepadariusi. Na aišku susimokėjau už prekę ir gavau numestą maišiuką. Labai tikiuosi, jog šis komentaras pasieks atsakingius asmenis ir su personalu bus padiskutuota, kaip reikia elgtis su bet kokio amžiaus klientais. Jei aš esu jauna, tai dar nereiškia jog atėjau tik pasiteplioti, nors ir tai yra gana normalu, nes tie mėginukai tam ir skirti, kad klientas pabandytų ir jeigu patiks, pirktų. Tad kaip ir minėjau, tikiuosi šis komentaras pasieks tinkamas akis ir bus keičiamas požiūris į klientus.
Douglas "Hyper Maxima" Kaune nuostabiai aptarnavo. Tikrai skyrė laiko ir padėjo išsirinkti puikiai tinkančias makiažo prekes. Taip pat davė puikių patarimų. Būtinai sugrįšiu vėl!
Monika 2017-12-17 21:15:42
Gruodžio 15 d., vakare užsukau į VCUP Douglas parduotuvę. Kadangi kalėdinis laikotarpis, susidomėjau mini kalėdinėmis dovanėlėmis. Pasiėmiau dabar pardavinėjamą saldainio tipo pakuotės The LUXURY BATHING by Grace Cole rinkinuką. Kasoje pardavėjai dar pakalbėjau, kad jau kelis metus iš eilės, visada užsukusi į Douglas prieš šventes randu puikių mini rinkinukų dovanoms, kosmetika puiki, net ir pačio Douglas kosmetika. Palinkėjau gražių švenčių ir išėjau. Gruodžio 16 d., vakar vakare, sumaniau apsižiūrėti pirkinį, išėmiau iš maišelio ir radau vieną "saldainio" kampelį suplyšusį ir bandytą paslėpti su lipnia juosta ir saldainio juostele... Kadangi tai pirkau kaip dovanėlę, tokios pakuotės niekaip negaliu įteikti niekam. Bet galvoju nieko baisaus, rytoj (t.y. šiandien) specialiai nuvažiuosiu į VCUP'ą pakeisti. Nuvykau apie 15-16 val., priėjau prie pardavėjos, kurios vardo neįsidėmėjau, bet puikiai įsidėmėjau jos elgesį. Paaiškinau savo situaciją, parodžiau brokuotą prekę ir paprašiau pakeisti prekę. Ji man pradėjo sakyti, kad ateičiau rytoj, šiandien nėra vadovės, aš nieko negaliu padaryti, esu paprasta pardavėja. Sakau jai, kad negaliu rytoj ar kitas dienas, daug dirbu, mokausi, aš visai nebeturėsiu laiko. O ji man sako, o kur jus gyvenate? Juk atvažiuokite rytoj. Sakau jai, ar Jūs negalite tiesiog paskambinti vadovei? Aš juk specialiai šiandien čia važiavau. Ji man sako - na gal ir galiu, bet juk savaitgalis, juk neskambinsiu vadovei. Bet nors ir nepatenkita nuėjo link kasos skambinti, aš paskui ją. Laukiu prie kasos, kol ji pasiims telefoną, pradėjau žiūrinėti prekes aplinkui, ji laiko ragelį, kalba su vadove ir rodo man paduoti "saldainį", paduodu, ir vėl iškart man išplėtusi akis nervuotai sako - duokit čekį, duokit čekį!!! Okay, ištraukiau iš maišelio, padaviau. Pašnekėjo telefonu. Sako, gerai, pakeisime. Ir nuėjo link tos vietos kur stovi tokie "saldainiai", o aš likau prie kasos. Ji grįžta su saldainiu ir duodama man sako kažką tokio, kad nenešiosiu aš Jums čia po visą parduotuvę. Liko nepatenkita, kad nenuėjau link jos, kai ji ėjo paimti to "saldainio". Išėjau iš parduotuvės šokiruota ir besigailėdama, kad dar penktadienį pagiriau Jūs... Atėjau šiandien keisti prekės draugiškai nusiteikusi, nors ir gavau brokuotą prekę, bet pardavėjos elgesys, neišmanymas klientų aptarnavimo, labai nuvylė. Po šio karto, manau, dažnai aplenksiu Douglas parduotuves.
Tokio kvailo atsiliepimo dar neteko skaityti
Douglas kaune, akropoly. Aptarnavimas tragiškas, darbuotojos tarpusavy pletkina, į klientus nulis dėmesio. Pasisveikini ir atsisveikini su savim. Pateikė klaidingą informaciją. Daugiau tikrai nesilankysiu ir siūlyčiau imtis veiksmų vadovams, nes jei ateina moteris be kailinių tai pagalbos nesulauks. Viskas vyko 2018. 02.28 iki 13h.
Douglas Gedimino pr.16, Vilnius greitai reaguoja į pastabas ir randa pirkėjui palankų sprendimą.
Kamile Razanslkaite
2018-01-09 13:33:17 IP 2j3qi5h2
Kauno "Savas' PC pasenusios prekės, pirkau dovanų tušą, gavau išdžiuvusi, netepantį. Nuėjus su preke puolė akis draskyti administratorė, kad čia toks tušas.
Šiandiena likau maloniai nustebinta apsilankiusi "Sarma" parduotuvėje Jonavoje.Artėjant šventėms reikėjo išsirinkti gana nemažai dovanų artimiesiems.Konsultantės labai šauniai padėjo išspręsti šią sunkią užduotį
Man Douglas parduotuvė patinka. Pati kiek apsipirkinėju dar nė karto neteko tūrėti nemalonią situaciją ar panašiai. Gero akcijos ir asortimentas. Paskaičius atsiliepimus truputi juikinga, nu merginos taigi jūs klientės esat, jei konsultantė kažką pasako ar yra nemaloni pasiunčiat toliau ir prekinkites toliau. Toks vaizdas, kad pačios leidžiates, kad su jumis elgtusi kaip su mazgote. Pati parduotuvė man patinka, mėgstamiausia yra PC Europoje esanti Douglas parduotuvė, ten visada viską išsirenku, konsultantės irgi fainos, jei kažko tikrai nerandu ar neapsisprendžiu visada padeda ir dar nė karto neprašovė. O šeip jei konsultantė nemaloni tai ir pasakykit jai, kad elgiasi nemaloniai. Ar jei apsauginis sekioja, tai ir paklauskit jo ko jis nori. Sugebėkit bent kažką padaryt vietoj to kad verkt internete. Pati esu ir su treningais į Douglas atėjusi ir nei persikiojamo nei kandžių žodžių nesulaukiau.
Labai nuvylė aptarvaimas vienos konsultantės Kauno Megos parduotuvėje. Paprašiau, kad padėtų išsirinkti pudros atspalvį. Viskas buvo gerai iki tol, kol nepasakiau, kad šiandien tik noriu išsirinkti spalva ir pažiūrėti kaip laikysis ant veido, o nusipirksiu kiek vėliau. Pradėjo duoti atspalvius, kurie man visai netinka, pati nuėjau prie stalelio, paklausiau kur butų galima nusivalyti savo makiažą...
Norejau paprašyti kitos konsultantės, kad man padėtų, kai pastarosios paklausiau kur geriausia tepti pudra, kad matytusi kiek tinka atspalvis, pastaroji pasakė, kad geriausiai jis matysis gatvėje...!
Aš suprantu, logiška, kad prieš natūralią šviesą matysis geriausiai, tačiau jų parduotuvėje tai ne kieme...
Aptarnavimas tikrai buvo nekokybiškas ir jauniausiai nemaloniai
Tačiau norėčiau pagirti kitą konsultantę, su akinukais, gan aukštą, tamsesniais dažytais plaukais, kuri visada su nuoširdžia šypsena aptarnauja nepaisant to, perki prekę ar tik žvalgaisi.
Vakar, tai buvo spalio 29 d. apsipirkau Kauno akropolio Douglas parduotuvėje ir buvau labai maloniai ir profesionaliai aptarnauta. Gaila kad nepažiūrėjau konsultantės vardo, bet noriu pagirti darbuototoją šviesiais, pusilgiais plaukais.
Norėčiau visus perspėti, kad neikite rinktis ir pirkti kvepalų Klaipėdos akropolyje Douglas parduotuvėje..vyras norėjo man nupirkti kvepalų ir parnešdavo lapelius kad išsirinkčiau kvepalus, nes naujagimio nesinori tampyti po kvepalų parduotuves.. kai nuejus vyrui antra diena pardavejos pasake, kad jus ateinate jau ne pirma karta ir nieko neperkate, svelniai tariant eikit lauk..atsiprašant ne 10 karta ejo o antra kartą ir neimanoma isširinkti kvepalų per viena kartą... Niekada neisiu ir nepirksiu iš douglo ir kietiems siulysiu neiti, kai dirba tokie nekvalifikuoti darbuotojai...
Noriu isreiksti padeka VCUP DOUGLAS konsultantems uz nepriekaistinga aptarnavima! Moka parinkti unikaliai dekorativine kosmetika, o ypac likau suzaveta kaip greitai ir profesionaliai parinko pudros atspalvi! Butinai sugrysiu vel! ACIU!
Seniai niekur taip negadino nuotaiką kaip šiandien VCUP dOuglase...Jus truputi savo tas ''kaimietes'' sutvarkykite..Ar jums nėra tikslo parduoti..? Jeigu pirkau mėginėlį, tai aš ne žmogus ? Aš naudoju gerą kosmetiką..tiesiog esu alergiška..Prie žmogaus šnabžda į ausį viena kitai ir žvengia..Iš kokio kaimo jas ištraukėte..? Kaime ir tai žmonės malonesni..Ypač ta vyresnio amžiaus kaip bobutė pletkininkė..Siaubas..Pudra gera..Bet kojos mano ten nebus daugiau..Gedimino prospekte lab. fainos moterys..Ten ir pirksiu..O šitom turguje reikia saulėgražas iš maišų pardavinėti..labai tiktų pletkininkėm šitom..
Tragedija Molo Douglas
Atejau i parduotuve isrinkti kanors draugei dovanu, dar nezinojau ka pirksiu pradejau ziurinetis plauku priemones pardaveja vaiksciojo is paskos ir nenuleido akiu ziuredama itartinu zvilgsniu... pasijauciau nepatogiai ir nejaukiai todel apsisukau ir isejau ieskoti dovanos kitur. Su tokiom pardavejom atbaidysite visus pirkejus
Itin nemalonus bendravimas Douglo personalo esančio Kaune, Mole. Jau ne pirmą kartą susiduriu su itin nemaloniomis konsultantėmis/pardavėjomis. Nežinau ar tai įtakoja tai, jog esu jauna klientė ir tam taikomas atžagarus bendravimas, ar tai tiesiog dirbančių "damų" povyza. Nieko nesakau apie jaunas paneles ten dirbančias, kurios tikrai maloniai padeda išsirinkti reikiamą prekę, bet vyresnio amžiaus atstovės mane atgraso dėl savo bendravimo ir todėl neketinu ten daugiau kada pasirodyti. Nuolatinis prekių "kišimas" ir nemalonus nužiūrinėjimas.
Laba diena. Norime su dukra padėkoti Akropolio Douglas paradvėjai ilgais tamsiais plaukais (vardo nepaklausėm) aptarnavusias mus 2017 07 25 d. apie 18:15 val. Pirkome dvejus kvepalus ir tikrai praleidome nemažai laiko prie lentynų (o pauglei įtikti ne taip ir paprasta). Konsultantė tikrai labai gerai atiko savo darbą, dar ir smulkių dovanėlių gavome. Ačiū už malonų aptarnavimą.
Mieli, Douglas parduotuvių personalo skyriaus darbuotojai, ar Jūs atliekate bent minimalius pardavėjų konsultacijos mokymus?
Vakar, apie 18.30val pirkome Oze kvepalus. Pabrėžiu. PIRKOME visgi. BET! Konsultantės bendravimas ir veido mina žudyti gali! pati dirba pardavėja, o atėjusieji klientai verčiami jaustis žemo lygio ar kažkas pan. Juokinga net iš šios pusės. išėjom su emocija, dėl kurios norėjau grįžti, grąžinti prekę ir įsigyti kitur. Tik to. Tačiau kitą kartą kosmetikos tikrai rasiu kitur.
Ir, beje, ji nesuteikė jokios konsultacijos.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti"
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti" 11-19 22:38
Jeigu JAV ir Kinijos prekybos susitarimas nebus sudarytas, kiniškoms prekėms nustatyti importo muitai bus dar padidinti, antradienį įspėjo JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai 11-19 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda sako neigiamai vertinantis susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiklą ir besitikįs principingo premjero Sauliaus Skvernelio įvertinimo.

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Walt Disney 147,65 +2,06%

Benzinas 1,73 0,00%