Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Dėvėdra

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Dėvėdra"

Atsiliepimai apie UAB "Dėvėdra"

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Dėvėdra"

Sveiki, superkame naudotus visus rubus ir tekstile tiek Vilniuje tiek Kaune +37060147656
Sveiki, kada galite normaliai sutvarkyti konteinerį Akademijoje, Pilėnų g. Pastoviai neatsidaro, maišeliai su rūbais mėtosi šalia. Atveža žmonės ir neturi kaip sudėti. O gal visai išsivežkite.... Žinosime, kad nėra, vešime kitur. Ačiū už supratingumą.
Sveiki, kur galėčiau rasti Jūsų įmonės konteinerius Šeškinės mikrorajone ar kur gretimai?
Ačiū.
Braškių g. Vilniuje esantis konteineris jau ne pirmus metus yra labai prastai prižiūrimas. Ištuštinamas konteineris geriausiu atveju 1 kartą per mėnesį. Rugpjūčio mėn. 3 d. konteineris jau buvo perpildytas ir rūbus žmonės pradėjo palikinėti maišuose prie konteinerio. Šiandien jau yra rugpjūčio 30 diena, bet dar tebeguli didžiulė krūva rūbų šalia konteinerio. Labai apmaudu, kai žmonės stengiasi rūšiuoti nebereikalingus daiktus, o įmonė, kuri atsakinga už tekstilės rūšiavimą ir perdirbimą nekokybiškai atlieka savo darbą.
Paskambinus nurodytu numeriu atsiliepia labai arogantiška moteris, kuriai trūksta bendravimo su žmonėmis kultūros įgūdžių.
Ne vieną kartą minėjau, kad yra sulūžęs konteinerio užraktas, todėl kartais būna paliktas atviras konteineris su išverstais rūbais. Praėjo daugiau nei metai, bet deja niekas net nesiėmė jokių veiksmų. Ir toliau šalia namo aplinką "puošia" UAB "Dėvėdra" konteineris reprezentuodamas kaip "kokybiškai" mieste tvarkomi ir ruošuojami tekstilės gaminiai.
Nusivyles DėvĖdra
2019-08-03 18:28:49 IP 28mdoiq8
zita 2019-08-03 15:29:49
Ištuštinau spintas savo, anūkų (išvyko), sezoninius išskalbiau..bet pilni konteineriai Pamėnkalnio, Jasinskio g, jau kelios savaitės..Laukiu, o dar daug geros patalynės bus, žieminių drabužių, nejaugi ?!Tuomet visai išveškit, nepykdinkit geranoriškų žmonių...
Sveiki, ir as siandien dariau namu tvarka, tiek daug drabuziu sudejau i maisus, salia namu stovi 2 konteineriai, ir jie pilni, net visas ūpas dingo, neaisku kada veža ir išsiveža...

Gėda už neūkiškumą !!!
konteineriai Pilaitėje I, Simonaitytės g, ir Mažvydo gatvej, Vilnius...
Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių. Jau tokie tekstilės konteineriai stovėjo mūsų kieme, dėl komplekto, prie " varpelių" šiukšlių rūšiavimo konteinerių, Vilnius Taikos 80-82-84. Neveikė nuo pirmos dienos, kol nebuvo iškviesta komisija iš Savivaldybės. Išvežė. Istorija sukasi ratu. Dėl pilno komplekto vėl pastatyta "bandura" tekstilei ir vėl neveikianti. Pasiekti rankeną, kad įdėti maišelį su rūbais- iššūkis, reiktų kopėčių. Nebuvo pusiau požeminių konteinerių ir Jūsų konteinerių-buvo tvarka kiemuose, dabar gi, sąvartynas kiekviename posūkyje į kiemus. Visi mikrorajonai Vilniaus mieste - tai didelis sąvartynas. Kviesime televizijos laidą, darysime dokumentinį filmą - Pagarbiai
Prie Braškių g. 48 namo jau gera savaitė kaip yra toks vaizdelis kaip prisegtose nuotraukose. Dabar palijo lietus - pagalvokite patys, kas liko iš rūbų? Be to stiprus vėjas juos nešioja po pievą ir kiemą. Pačio konteinerio užraktas yra išlūžęs- prašėme savininko, kad susitvarkytų, bet reakcijos nulis...Skambinome savininkui, atsiliepė be galo arogantiška administratorė, tačiau jokių veiksmų imtasi nebuvo...
Rinktinės 5 a Vilnius. PILNAS KONTEINERIS.VAIZDELIS NE KOKS
Administratorei atsiliepianciai i skambucius butu neprosali pasimokyti bendravimo kulturos. Arogancijos per krastus o sugebejimu konstruktyviai ispresti priblemos nera. Toks imones bendravimo tonas neskatina aukoti devetu drabuziu ateityje.
Valdas Vasiliauskas
2019-05-15 14:23:27 IP 2i250ee2
2019 05 13 Vilniuje tekstilės konteineris ties Miežių g. 6 namu (sitemoje gali būti nurodytas kaip Braškių g. 44) vėl perpildytas, durys atviros. Situacija ir vaizdas kartojasi.
Prašau modernizuoti užraktą, kad lengvai neatsidarytų ir ištuštinti tekstilės konteinerį reguliariai. Rūšiavimas tampa beprasmis prastai tvarkantis. Prisegu nuotrauką.
Gražios dienos.
Klaipėdoje, Baltijos pr. dėvėtos tekstilės konteineris nuolat perpildytas, rūbai ištąsyti.. Dažnai išnešus tekstilę (šiaip ir kitas atliekas - popierių, plastiką) tenka parsinešti atgal į namus. Akivaizdu, kad rūšiuojančių daugėja, tai kaip ir reikalauja tolesnės infrastruktūros plėtros.
Valdas Vasiliauskas
2019-04-22 19:06:16 IP 5f4soebq
2019 04 22 Vilniuje tekstilės konteineris ties Miežių 6 perpildytas, durys atviros. Situacija ir vaizdas kartojasi. Praeitą kartą pranešiau apie analogišką situaciją nurodytu "Dėvėdra" numeriu, užtruko 5 dienas kol sutvarkė. Prašau modernizuoti užraktą, kad lengvai neatsidarytų ir ištuštinti tekstilės konteinerį reguliariai. Rūšiavimas tampa beprasmis prastai tvarkantis. Prisegu nuotraukas.
Klaipėda Dzūkų g. ties 6 namu, konteineris pilni.
Klaipėda Gedminų g. ties 18 namu, konteineris pastoviai užgrūstas, išvežama tekstinė tikriausiai per mėnesį vieną kartą ir tai abejojiu. Tai koks ta tada tas rūšiavimas? Turėtų kas savaitę ištuštinti.
Kasdien aiškinama, kad rūšiuotume, tačiau aš jau netekau vilties ir suversiu į bendrą konteinerį. Pavasarį tai aktualu, nes dauguma perrenka savo rūbus
Vilniuje, prie Taikos g. 2 konteineriai pilni. labai prašom pasirūpinkite. Beje, Pamėnkalnio g. konteineris savaitgalį buvo išlaužtas. Ačiū iš anksto.
Kaune apvaziavau 7 konteinerius po kelis kartus per paskutinius 2 menesius, visur konteineriai pilni, uzgrusti. Super neveiksnumas!
Rita 2017-11-27 11:34:42
Laba diena, konteineriai ties Šiaurės pr. 34 ir Ašigalio g. 53 pilnutėliai, aplink dedami ryšuliai su įvairiausiais tekstilės gaminiais. Jų susikaupę visas kalnas. Kas iš tų daiktų ryšuliuose liks, jei orai lietingi, aplink purvynas?! Kažin ar tikrai reikia tų tekstilės konteinerių, jei tų daiktų niekam nereikia. Jei būtų reikalingi, konteinerius keistų dažnai ir nebūtų aplink gryno šiukšlyno.
todel kad tesktiles atliekos nera eiline siuksle verciama i savartyna. Visa tekstilegalima pardibti todel ir yra renkama atskirai - elementaru...
Matomai geras biznis makulatūros surinkimas, nes tos šaragos vidutinis uždarbis Eu. Kam miestuose reikalingi papildomi konteineriai jeigu yra kultūringi savivaldybių šiukšlių surinkimo konteineriai?
Sveiki, ir vel Kaune Sukileliu g IKI (Topolis) pilnas konteineris, rubai metosi, slampa lyjant, jei jums mazai tai rupi, neuzsiimkit sia grazia veikla, zmones atiduoda tvarkingus daiktus, o jie metosi lyjant
Kalniečių gyventoja
2016-09-06 09:09:54 IP 2be6be30
Laba diena, jau kuris laikas stebina Jūsų neprižiūrimi tekstilės konteineriai Kaune, Kalniečių rajone, ties buvusia "Šiaurine" parduotuve. Konteineriai sulūžę, aplink juos mėtosi krūvos rūbų. Tai nepuošia mūsų miesto.Gal nebūtų sunku sutvarkyti?
Laba diena, suriinkau maišą gerų bet dėvėtų drabužių ir norėjau įdėti į konteinerį, bet neradau, nors buvau įsitikinusi, kad prie Akropolio toks tikrai bus. Apėjau aplinkui ir neradau. Gyvenu Kauno centre (Karaliaus Mindaugo pr.) Ar nebūtų tikslinga pastatyti tokį konteinerį pvz. Kęstučio g. "Maximos" kieme? Kur centre yra šie konteineriai?

R&R IDEAS
Putplasčio surinkimas ir perdirbimas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; plastikas, guma, jų gaminiai.
PUTŲ POLISTIROLIO (PUTPLASČIO) ATLIEKOS JAU NE PROBLEMA!!! Priimame: Putų polistirolo, putplasčio atliekų surinkimas, priėmimas (turi buti švarus, atrūšiuotas be statybinių priedų, buitinių atliekų) Putų polistirolo taros, pakuočių surinkimas, priėmimas Žuvies dėžių iš putplasčio surinkimas, priėmimas Svarbu:...
Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...
Autoplasta
Adresas: Alekniškio vs. 9, LT-19102 Širvintų r.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Autoplasta“ nuo 2009 metų sėkmingai veikianti ir nuolat auganti lietuviško kapitalo įmonė. Įmonės veiklą sudaro trys pagrindinės sritys: – Plastiko ir gumos gaminių liejimas – Prekyba plastiko ir gumos žaliavomis – Liejimo formų gamyba, metalo apdirbimas Įmonė įsikūrusi: – Plastiko ir gumos gaminių gamybos...

V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo
V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo 01-17 20:23
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį nesutiko patenkinti savo premjero atsistatydinimo prašymo ir teigė norintis suteikti Oleksijui Hončarukui "antrą šansą".
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas 01-17 19:23
Garsiausias JAV įžymybių advokatas Alanas Dershowitzas penktadienį pareiškė, kad dirbs prezidentą Donaldą Trumpą ginsiančioje teisininkų komandoje per apkaltos teismą Senate.
"Fiat Chrysler" ir "Foxconn" derasi dėl bendros elektromobilių gamybos įmonės įkūrimo 01-17 18:57
Italijos ir JAV automobilių koncernas "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) bei didžiausia pasaulyje elektronikos gamintoja, Taivano grupė "Foxconn Technology Group", derasi dėl bendros įmonės...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%