Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Detas"

Atsiliepimai apie UAB "Detas"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Detas"

Kaip visada Egydukas su vokeliais, ar tik naujo VC nestatys, si kart deimantinio :) sekmes mulkinant darbuotojus toliau!
kada bus pabaiga dali atlyginimo moketi vokeliais
Dovilė 2016-07-25 12:06:05
Va čia tai tikrai geras :DD iš darbuotojų reikalaujama puikių darbo su kompiuteriu įgūdžių, o čia pats darbdavys nesupranta elementarių dalykų :D
taip, taip... apmaudu, bet vis tik jis yra darbdavys..., o ne samdomas darbuotojas... :D, gal jam užtenka skaitliukų ir pieštukų...? :D, visa kita padaro darbuotojai...
Once 2014-03-27 16:49:11
OI KAIP NEGRAŽU PATIEMS SAVE GIRTI, Šlykštu net skaityti.
Anonimas 2013-01-07 16:41:48
As tai patenkintas isejau be pikciu viskas atsiskaityta.ir uzdirbti duoda. kas nori tas gali.Algos geros tik dirbti reikia.o isejau kitu priezasciu viskas ok.Detui linkejimai ypac A.Š
OI KAIP NEGRAŽU PATIEMS SAVE GIRTI, Šlykštu net skaityti.
Mane, ir tai puikiai zinai.Buvau pimasis darbuotojas ir pirmasis apgautasis sitoj kontoroj.
noreciau ateiti pas jus dirbti ar imanoma.
Taip taip ten viskas gerai, tik kad prizada o pazadai lieka pazadais. Uzdirbti kazin ar eis, nes matomai juodu nenori moketi. Kazin uzsakovai nesupranta kad meistrai nesamoniu pridarys kad po to patys kentes per tokius rangovus ar subrangovus.
apgavai ir ne viena.du menesius sumokejai tik min.kitus nusukai, prisigalvojai visokiu burtu, kad nereiktu moketi.atostoginiu irgi nemoki.nevaizduok saziningo nes toks nesi.samatas darbininkam rodai ne tikras o is lubu.tipo nepelningas objektas nera isko moketi o tikra samata visai kitokia.ir nereikia detis nemeluojanciu.
nejaugi laikote save saziningu darbdaviu
eiliniai a*******i ir isnaudotojai