Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dengsta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dengsta

Atsiliepimai apie Dengsta, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Dengsta, UAB

Nerekomenduoju dirbti sioje įmonėje, labai nepatikimas vadovas.
Sveiki, statybininkai, patariu šią a******ų įmone apeiti kuo didesniu ratu, nes su įmonės vadovu susikalbėti visiskai neįmanoma, atlyginimo reikia nuolat maldauti, įkainiai neatitinka realybės, o pažadai taip ir lieka pažadais. Niekam niekada nerekomenduoju dirbti šioje įmonėje.
Mūsu nama dabar rėnovoja jūsu ìmone tai mes labai pasibaisėjom, dirba 2 arba 4 žmones kada bus užbaikti darbai neks nežino nes labai mokat gražiai sekti pasakas.Vienu metu jonavoj rènovojat 3 objektus ir darbai visur stovi.Taigi gėda kad tokia firma laimi konkursus.
Buves darbuotojas
2018-01-08 10:43:27 IP 28mbq8pg
"Zmones neprasidekit su sia imone, apgaudineja, norit dirbt uz dyka ??? Bėkit nuo šios firmos kuo toliau !!!"
UAB "Dengsta" vienintelį kartą buvo mūsų užsakovai. Gėdingi ir apgailėtini partneriai. Vadovas T.V. sukčiauja, meluoja, išsisukinėja, apgaudinėja savo kolegas ir partnerius.Skaičiuojant atliktus darbus - darbo fronto ilgį ir plotį sudauginus gaunasi tik "Dengstos" skaičius. Skaičius, kuris nepaklūsta daugybos lentelės dėsniams.... Kai nėra dialogo tarp juridinių asmenų, tai kokiomis elgesio normomis vadovaujamasi su darbuotojais....?
Pagal sutartį atlikus darbus privalėjo sumokėti per 45 dienas. šiandien yra praėję 160 dienų tačiau vis dar nėra atsiskaityta.
Jei atsirastų norinčių UAB "Dengstai" atlikti paslaugas nemokamai, tai čia kaip tik ta įmonė kurios jums reikia :)
Noriu patarti netureti reikalu su sia imone.Oficialus atlyginimas mokamas minimumas, likusieji pinigai, , juodais, ,.Juoduju pinigu gali tekti palaukti kelis menesius ar ilgiau, su mokejimais visiskas balaganas, moka kiek nori ir kada nori.Pradirbau 4-ias pilnas dienas, puikus imones direktorius Tomas, paskaiciavo, kad uzsitarnavau 32Eur ir net nepaziurejo, kiek as buvau padares kvadratu (susitareme del atlyginimo uz kvadratus).Tik pagalvokite 8Eur uz pilna darbo diena!Zadami aukso kalnai, taciau ju niekas taip ir nepamato.
Tikrai nerekomenduoju, nei sitoje imoneje dirbti, nei apskritai su jais tureti bent kokiu reikalu.
Geda ponui direktoriui Tomui, uz savanaudiskuma, nesazininguma ir nesiskaityma su zmonemis.
imone kaip imone ne kvailas valdo, bet va darbuotojai patys glusiai kad nusileidžia ir dirba už per pus mažesnius ikainius. vergai jus esat saves nevertinat ir kitiem kilpas kisat.
Dirbes 2016-05-03 13:01:48
Šitoje įmonėje žmonės dirba puse etato kuris siūlomas primyktinai ir dirba visa darbo diena gauna už puse.Žmonės surinkti iš mažų miestelių nežinantys savo teisių tokius yra lengva apgauti.Šiuo metu įmonė renovuoja Garliavoje daugiabutį prie kurio dirbo neviena brigada visi išsilakstė nes nenori mokėti pinigų.Siūlau aplenkti šia įmonę.
Visiskai pritariu. Sitoj imonej neverta dirbti.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Naujas koronaviruso rekordas Lietuvoje: per parą nustatytas 1.001 atvejis, mirė aštuoni žmonės 10-31 11:43
Lietuvoje vėl fiksuotas naujas užsikrėtimo COVID-19 rekordas: per parą nustatytas 1.001 naujas atvejis, mirė aštuoni žmonės, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Rusija pažadėjo suteikti "reikalingą pagalbą" Jerevanui, jei kovos pasieks Armėniją 10-31 11:32
Rusija šeštadienį pareiškė, kad suteiks "reikalingą pagalbą" Jerevanui konflikte su Azerbaidžanu dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono, jeigu kovos pasieks Armėnijos teritoriją.
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%