Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Dendrus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Dendrus"

Atsiliepimai apie UAB "Dendrus"

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Dendrus"

Labai rekomenduoju. Puikus baldų gamintojas. Profesionalūs darbuotojai tiek projektų vadovai tiek baldų surinkimo meistrai - 10 balų.
Puikus, kompetetingas vadovas. Malonus darbuotojai, patikima įmonė
Ačiū už puikius virtuvės baldus ir kad suspėjote pagaminti laiku ! Dėkui Gintarei, už projektavimą, patogų išdėstymą ir pagalbą pasirenkant spalvas ir taip pat Andriui už tai kad spėjote pagaminti per trumpą terminą.

Rekomenduoju ! Baldai atrodo be priekaištų, surinkinėjo kultūringi, kruopštūs montuotojai
DENDRUS -didžiausias respektas:)atradau šią įmonę visiškai netikėtai, neturėdama jokios nuomonės apie gamintojus, žinojau, kokios virtuvės daugmaž norėčiau.Ir be galo džiaugiuosi, jog nesiblaškiau, nieko neieškojau, o pasitikėjau gerb.Kęstučio kompetencija, jo noru išgirsti, suprasti, pasiūlyti.Virtuvę pagamino, kaip žadėjo, LAIKU.Manau, tai labai svarbu, nes terminų nesilaikymas išveda iš proto...Surinkimo kultūra ir nustebino, ir sužavėjo-berniukai dirbo kaip sau, kruopščiai, atsakingai, švariai.Žinoma, jei labai norėčiau "prisiknisti", gal kažką ir atrasčiau, tačiau tai tokios smulkmenos, palyginus, kokį gaminį gavau už, mano nuomone, protingą kainą.Taigi, tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šią įmonę ir galėsite ramiais nervais laukti savo svajonių virtuvės, miegamojo ar vonios baldų-jums neteks nusivilti.Dar kartelį didelis D
Laba vakara, isikisiu ir as i diskusija. Virsuje parasyta: "Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį" turetu buti geda p. Ingai. As gaminausi baldus i visa buta, pries Kaledas ir labai patenkinta esu viskuo, pradedant nuo bendradarbiavimo su Jurijum (kiek zinau dabar jau gamybos vadovas-technologas) Baigiant meistrais, labai linksmi ir geri meistrai (Marius ir Justas), baldai isties kokybiski, padaryta greitai, tiksliai ir kokybiskai. Mano draugas ir cia gaminosi, jis man ir pasiule. Aciu Dendrus imonei, jei kam reikes, rekomeduosiu. Linkejimai kolektyvui :)
Kęstutis | UAB "Dendrus"
2013-09-12 17:16:04 IP 55p9a5f6
inga 2013-06-26 17:31:08
Nesigaminkit baldu pas tuos sukcius, negausit nei baldu, nei pinigu. Cia buvusi "Patogi virtuve", pereme imone ir paliko klientus ant ledo. Pagr. akcininkas issisukineja, kad tipo nezinojo, kad baldu imone perka, o isikure tam paciam ofise, tik pavadinima pakeite. a******u kompanija.
Na išties p. Inga jums kitą kart reiktu atidžiau pasidomėti prieš rašant tokius pasisakymus. Mes dirbame kur kas ilgiau nei buvusi "Patogi virtuvė", taip pat turime kur kas didesnius gamybinius pajegumus. Vienintelis mus siejantis ryšys su jus "nuskriaudusia" įmone, tai, kaip ir Jurijus minėjo, mūsų jiems teikiama dažyto paviršiaus paslauga. Mes taip pat nukentėjome dėl jų bankroto ir nemokumo. Suprasdami, jog žmonėms tai buvo didelis nuostolis, stengėmės susisiekti ir pritaikėm išties dideles nuolaidas tiems, kurių dažyto paviršiaus detalės pasiliko pas mus ir "Patogi virtuvė" nebeatsiėmė. Labai apgailestaujame, jog vienos įmonės veiksmai jūsų akyse metė šešėlį ant mūsų reputacijos, tačiau tikiuosi, jog šie paaiškinimai išsklaidys jūsų nuogastavimus ir prireikus mūsų paslaugų galbūt net kreipsitės pas mus, o mes savo ruoštu pamėginsime ne tik jūsų nenuvilti, bet ir maloniai nustebinti
inga 2013-06-26 17:31:08
Sveiki Inga, mes esam visiskai kita firma, nieko bendro su "Patogi virtuve" neturime. Jei pasidometumete, mes jau dirbame ne pirmus ir ne antrus metus. Musu ofisas buvo Savanoriu pr., tiesiog radome geresni ofisa ir ten persikrausteme. O as jau sekmingai sioje firmoje dirbu 4 metus ir dziaugemes savo baldu kokybe ir kainom. Jei Jus esate nukentejusi nuo Patogios virtuves, uzsisakete baldus su dazytu MDF ir ju negavote, kreipkites, visada padesime. (mes esame ir MDF gamintojai) Mus rasite internete www.dendrus.lt arba facebook'e "Dendrus" Sekmes ir laukiame Jusu.

Pagarbiai, Jurijus.
860699636

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Žirmūnų g. 70, Klasikos namai, 3 aukštas, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Seime surinkti parašai pradėti apkaltos procesą I. Rozovai
Seime surinkti parašai pradėti apkaltos procesą I. Rozovai 01-28 12:55
Seime surinkti 44 parašai pradėti apkaltos procesą parlamentarei Irinai Rozovai.
Susisiekimo viceministru paskirtas V. Klimantavičius
Susisiekimo viceministru paskirtas V. Klimantavičius 01-28 12:02
Susisiekimo ministerijoje viceministro pareigas antradienį pradėjo eiti Valdas Klimantavičius.
Seimas nustatė baudas už dalį plastikinių maišelių
Seimas nustatė baudas už dalį plastikinių maišelių 01-28 11:46
Seimas antradienį neeilinėje sesijoje nustatė administracinę atsakomybę už nemokamą didesnių plastikinių maišelių dalijimą prekių ar produktų pardavimo vietose. Prekybininkams grės tūkstantinės...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Walmart 115,86 +1,30%