Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delamode Baltics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delamode Baltics

Atsiliepimai apie Delamode Baltics, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Delamode Baltics, UAB

Ši įmonė pristatė galimai apvogtą krovinį, profesionaliai išimtos prekės.
Pareiškus pretenziją sugebėjo susisiekti tik po keleto savaičių teisininkė susisiekė su komentaru kad tai mūsų problema, kadangi gavę krovinį nesutikrinome kartu su pristačiusiu vairuotoju.
Paklausus kuris vairuotojas tikrina krovinį ir laukia keletą valandų, gautas atsakymas nustebino:" - Jūs turėjote tokią teisę, bet nepasinaudojote"
Kaip įrodymus turėjome video ir foto iš siuntėjo kad prekės buvo ir video iškrovimo metu kur jau tos prekės nėra.
Teisininkės komentaras į tai:"- Tai nesvarbu, jūs pasirašėte kad krovinį gavot", patikslinus, kad yra video kur matosi trūkumas, komentaras tas pats: "- Tai nesvarbu, jūs pasirašėte kad krovinį gavot"

Dėl sportinio intereso susisiekus su transporto skyriumi dar po poros savaičių, jie dar aiškinosi kur dingo, ir dar aiškinsis...

Patiko ši patirtis, gal ir mes išmoksim įjungti "durnių".
Normali gera įmonė, gal patys truputį neapdarūs, msn su šia įmone liuks ir apmokėjimai ir vadyba.
Tomas Jatužys, Joltoma
2019-12-07 17:21:42 IP 28menj54
Patys susiranda, isisiulo. Ar taip, Vytautai? Krovinius veza bet kaip, pazadais tiket negalima. Taip Inesa?Zodiniu susitarimu nesilaikoma, net pateikus rastu susitarimus veliau teigiama, jog taip nesitarta ir tt.- Renata, Gintarai? Galu gale pristacius apgadinta krovini ir paprasius atlygint nuostolius tai daryti atsisako ir pasiuncia tarp eiluciu.
Tiesa, dar neturedami teisinio pagrindo (tiksliau bijodami negauti apmokejimo uz kitus krovinius) puikiaisiai uzlaiko krovinius ir nereguoja i jokius raginimus.
Tai tiek.

Nerekomenduoju. Apeit is toli jei turit ka veikti.
Nesugeba įvykdyti įsipreigojimų, vadybininkas meluoja, ragelio nekelia (Justas Kneita), infomacijos nėra. Rekomenduoju nesusidėti, nes garantijos kad gausite krovinį laiku JOKIOS!
Gytis 2017-10-09 14:53:24
Tai ko nedirbi toliau su profesionalais, kad toks saunus kolektyvas?:)))
Makauskai, nevaryk ant mergaitės :) Aš čia linksminuosi skaitydamas komentarus :) Labai superturbo gera komanda, kuo ir tikiu, bet kažkaip greičiausiai įmonės politika nuvilianti :) Kolektyvas daug kur geras, bėdos kitoje pusėje :)
Ne kompetetingas, o kompeteNtingas. Kompetencija yra kompetencija (ne kompetecija ar kompetetija), o čia jūs painiojate su žodžiu "konstatuoti" - konstatuoti faktą niekaip nesusijęs su "konstanta". Tai tiek iš kalbininko pusės, mokykitės ir aukite! Be jokių nusistatymų, kad tik jums pasisektų :)
Metai iš metų vėluoja atsiskaitymas su vežėjais. Patys tarpininkai bet nesugeba organizuoti pervežimų. Cirkas kažkoks o ne firma..
Labai vėluoja atsislaityti už pervežimo paslaugas.Dar neapmokėtos gegužės mėnesio sąskaitos -faktūros
Pastaruoju metu ši įmonė vėluoja pristatyti visus krovinius - klaida po klaidos! Vadybininkai kuria įvairiausius pasiteisinimus, jokių atsakomybių prisiimimų ar atsiprašymų. Patvirtini, kad krovinį imtų pirmadienį, o jie paima - ketvirtadienį, automatiškai atsikelia pristatymai. Visiška betvarkė - šiandien nepaimtas krovinys visiškai išvedė iš kantrybės.

Rekomenduoju pasiieškoti kitų patikimesnių transporto kompanijų, jeigu norite laiku gauti savo krovinius. Šiuo metu konkurencija didelė, tad pakeisti vežėjus nėra sudėtinga. :)
Vagių kontora. Pasisaugokit
Dirbame su ta įmone jau virš metų, vežamės krovinius iš visos Europos. Labai draugiškas, paslaugus, kompetetingas kolektyvas. Stengiasi įvykdyti įsipareigojimus terminų atžvilgiu.
Cia vairuotuojam kosmaras o ne darbas kas po pribaltica dirba su pastu, dirba parom, per diena rintinius surinkineji, vakare sandeli perkrauna ir reik rygoi iki 6 ryto issikraut o estuose iki 10h. Varai isvarvejusiom akim. Jiems magnetas ar atostoginis normalus dalykas reik ir viskas su vairuotuojais visiškai nesiskaito, laiko uz sunis. Nu baisesnes imones turbut nebera uz Delamode, vairuotoju atzvilgiu.
neatsiskaito
Darbuotoja 2017-10-09 10:04:35
Dirbau oro skyriuje, noreciau parasyti atsiliepima, kad labai draugiskas kolektyvas!Labai silti zmones dirba imoneje!
Mano vadovai tai tikri profesionalai savo srities. Tikrai igijau daug ziniu, malonu ateiti i darba. :) Visiems, kas nori tapti savo srities zinovais, siulau ateiti cia ir isbandyti save!Tikrai imone labai gera. Daug studentu, jaunimo, vyksta renginiai, daug demesio skiriama darbuotojams. 10 is 10 :)
Tai ko nedirbi toliau su profesionalais, kad toks saunus kolektyvas?:)))
Vežėjams linkiu neprasidėti - pakrovimai/iškrovimai vėluoja, atsakomybės nėra (vadyba pasako vieną laiką, atvažiuoji, pasirodo visai kitas laikas ir pan.). Galiausiai ir mokėjimai vėluoja, kiek paklausi, tiek sakys kitą savaitę ir taip pastoviai.
Nepatikima įmonė, nežinanti ko nori ieško ar neieško darbuotojo, kaskart skelbimai vis tiepatys. Darbuotojų kaita didelė, sutartyse punktai neatitinkantys pareigybiu ir priestaraujantis darbo kodeksui.
Labai prastai dirbanti imone, jokio planavimo ar konkretumo. Masinas iskraudineja kaip papuole, ofise nezino ir negali pranesti kada bus atlaisvinta masina.
Siulau nepasimauti, kaip as pasimoviau. Jei reikia skubiai ir laiku pristatyti, geriau ieskokite kitu vezeju.
savaite laiko pavelavo - nei atsiprasau, nei nieko.. as lengvai "apakes"
Prastai dirbanti įmonė. Nenuveža krovinių laiku, vadyba visiškai neinformuoja apie vėlavimus ir nepadeda išspręsti susiklosčiusios padėties. Niekam nerekomenduoju su šia kompanija turėti reikalų.
Marius, SKANDEKA
2016-03-15 16:33:25 IP 2i250l8i
Malonu dirbti su atsakingais žmonėmis, ypač su Giedriumi ir Nerijumi.
Tragiškai dirbanti įmonė. Kiek teko dirbti, niekada neįvykdo sutarties sąlygų ir VISADA vėluoja krovinių pristatymai. Visiškai nerekomenduoju!

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...
Daroda
Transporto paslaugos

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

Nafta nebekainuoja 60 USD
Nafta nebekainuoja 60 USD 01-27 10:36
Nerimas dėl koronaviruso plitimo Kinijoje smukdo ir naftos kainas, žaliavų rinkos dalyviams nerimaujant dėl poveikio transporto sektoriui ir paklausai.
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo 01-27 10:34
Alytuje šeštadienį baigtas valyti užterštas vanduo, susikaupęs po gaisro padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika".
Mirė istorikas E. Gudavičius
Mirė istorikas E. Gudavičius 01-27 10:31
Eidamas 91-uosius metus mirė istorikas profesorius Edvardas Gudavičius (1929–2020).

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%