Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Deinava

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deinava

Atsiliepimai apie UAB "Deinava"

Deinavos baldai

Deinavos baldai - šeimos baldai
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Deinava"

Jurinta 2022-07-04 15:09:39
Baldai puikūs, o aptvarnavimas labai skiriasi Vilniuje ir Kaune. Vilniuje dirbanti pardavėja labai maloni ir rūpestinga, o Kaune pasitaikė nepatenkinta ir niūri pardavėja. Baldus atvežę kurjeriai šaunūs.
Jurinta, Jūsų žodžiai skatina mus tobulėti. Dėkojame, kad dalinatės savo patirtimi!
Neringa 2022-07-04 15:21:09
Buvo pirktas valgomojo baldų komplektas Signal stalas su 4 kėdėmis, labai gražus, puikios kokybės, viskas taip pat kaip nuotraukose. 100 proc patenkinti.
Neringa, džiaugiamės galėdami išpildyti Jūsų lūkesčius. Lauksime sugrįžtant! :)
Svetlana 2022-03-09 21:43:23
Buvo užsakyti du pufai lašelės formos, kurjeris juos tiesiog numetė lauke prie namo, užėjo į butą nieko nepasakės pasiėmė pinigus. O paklausius ar užneš juos, atsakė: NE, ir labai greitai išėjo, palikės seną, negaluojančią, beveik aklą 78 metų moterį bute, pufai liko laukė, o jis išvažiavo. Ir tą moteris turėjo pati nešti tuos pufus į antrą aukštą. Nors buvo užsakyti pufai ir sumokėti pinigai už užnešimą. Man paskambinus į parduotuvę tas pats kurjeris atvažiavo ir grąžino pinigus už užnešimą. Pufai geros kokybės viskas gerai (priekaištų jiems nėra), tačiau kurjerio elgesys nepateisinamas. Ir po tokio aptarnavimo vargu ar kazkada pas jus pirksiu kažką.
ką tik susidūrėm su lygiai tokiu pat aptarnavimu, pametė ir viso gero.
Marija Svetikiene 2022-05-05 16:18:55
Noriu perspėti visus pirkėjus. Pirkau kampą su miegamąja dalimi. Tik atvežus kurjeriui ir išskleidus miegamąją dalį tarpai buvo tokie dideli, kad įkristi žmogus gali (jei kas nori atsiųsiu nuotraukas). Iškart paskambinau kokybės skyriuj, pats kurjeris skambino rašė, siuntė nuotraukas. Siunčiau ir aš. Sakė, atvažiuos meistrai iš Lenkijos, sutaisys. Laukiau pusė metų, pilnai naudotis baldu negalėjau. Atvykę meistrai išėmė miegamąją dalį ir išardė gobeleną nuo vieno šono ištraukė peraloną ir “ daklijavo” peralono gabaliuką. Kada “uzkniopkiavo” ir įdėjo. Tarpai vistiek dideli, visai ne tokie kaip parduotuvėje mačiau apžiūrinedama baldą. Realiai paguldyti svečio vistiek negaliu. Ir nuo kada garantinio baldo brokas yra taisomas “daklijuojant” peralona?! Iš šios firmos galima pirkti tik baldus iki 100 eu (pvz.: mažą staliuką), nes brangius baldus pirkti labai pavojinga. Ši firma negali užtikrinti nei baldo kokybės bei aptarnavimo kokybės. Noriu pridėti nuotraukas po remonto, t.y. po “daklijavimo” peralono, bet neįkelia sistema, taigi jeigu norit galiu atsiųsti asmeniskai.
pritariu 100proc.Venkit sitos imones. Viskas gerai kol gerai. Mums atveze suluzusia sofa, (uzsake su atvezimu ir inesimu). Iki sio sofa guli supakuota garaze. Atstovu bendravimas arogantiskas.
P.S. Ispakuokite visus baldus prie kurjerio, kitaip liksist kalti
Pirkome lovą išskleidžiamą. Užsakėme su išnešimu, surinkimu. Viskas ok, tik darbininkai apsukdami kambaryje pastatė ant šono ir sulaužė lentą jos viduje.
Kokybės skyrius bendravo maloniai. Atvažiavo meistrai iš Lenkijos. Atvežė naują detalę, labai greitai išardė ir pakeitė. Ačiū.
Marija Svetikiene
2022-05-05 16:18:55 IP 28mdth13
Geri baldai ir kokybe 5+, tik laukite ilgai 2 menesius????.Ačių
Aneta 2022-02-03 19:57:15
Pirkome komoda, kokybe labai patenkinti, sutvėrimo instrukcija labai aiški, džiaugiuosi pasirinkus "Deinava", rekomenduoju.
Gerb. Kliente,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą, lauksime sugrįžtant!

UAB "Deinava" administracija
Kartais atsitinka taip, kad ne tik pasakose „dangus griūva“... Nutiko ir man neeilinis dalykas- likus 15-20 min iki darbo pabaigos įgriuvau į Kauno Urmas bazėje dar dirbančią vienintėlę baldų parduotuvę „Deimenos baldai“ (sekmadienį, ir dar 16 val, žinia, dirbančių baldų parduotuvių net ir labai besistengiant- nerasi...). „Mirtinai“ iš karto reikėjo nusipirkti sofą lovą, nes vakare dėl svarbių reikalų jau turėjau būti Klaipėdoje, o kitą dieną grįžti į Kauną dėl sofos pirkimo tikrai nesinorėjo.... O sofos labai reikėjo. Įbėgusi į saloną tiesiai griuvau prie vadybininkės, prašydama parodyti galimus iš karto įsigyti sofų-lovų variantus. Patikėkite- buvau nusiteikusi, kad sekmadienį, likus 15min iki darbo pabaigos mane su tokiu prašymu tikrai „pasiųs“ toli toli, visai netikėjau, kad mano planas pavyks, tiesiog iš nevilties bandžiau laimę -ir tiek… Ir ką jūs galvojate?
Vadybininkė INDRĖ BABUŠYTĖ man ne tik parodė galimus tą dieną įsigyti sofų iš ekspozicijos variantus. Ji detaliai išdėstė šių baldų privalumus ir trūkumus, patarė dėl audinių priežiūros, nežiūrėdama pasibaigusių savo darbo valandų ėmėsi nelengvos misijos surandant man pagalbą dėl sofos pervežimo, užnešimo ir surinkimo paslaugos. Reikėjo valandą palaukti, kol vežėjas grįž į Kauną...Netikėjau, kad randuosi realybėje- buvau maloniai nustebinta darbuotojos techniniais ir vadybiniais sugebėjimais bei tuom, kad DAR YRA mylinčių savo darbą profesionalų, lojalių savo įmonei darbuotojų. Darbuotoja buvo labai maloni, dėmesinga ir paslaugi.
Nuoširdžiai dėkoju vadybininkei INDREI BABUŠYTEI už suteiktą pagalbą, padedant greitai ir profesionaliai išspręsti tą dieną mane ištikusiai bėdai. Neturiu jokių priekaištų, tebejaučiu tik didelę padėką ir teigiamas emocijаs. Kad taip visose sferose daugiau tokių darbuotojų būtų...!!! AČIŪ Jums, Indre!!
O „Deimenos baldai“ rekomenduoju visiems savo draugams ir net nepažįstamiems - vien dėl šios puikios Vadybininkės. Sėkmių Jums, Indre, ir visam Jūsų kolektyvui????

Lilija Ž.
Palanga
Minkštas kampas, kurį užsisakėme - superinis.
Tačiau visgi nemanau, kad vertas tiek nervų. Pradedant nuo to, kad užsakymas vėlavo 2 savaites po termino, kaskart skambinant ir klausiant "o kada bus?" atsiliepusi darbuotoja kalbėdavo nelabai mandagiai. Sakė, kad baldą atveš tai pirmadienį tai penktadienį.
Jei kalbant trumpai - geriau jau būtume užsisakę iš kitos parduotuvės.
P. S. jei visgi užsisakysite iš šio tiekėjo - tai darykite internetu, nes atvežimas nemokamas. Fizinėje parduotuvėje lieps susimokėti už atvežimą :)
Esu labai labai nepatenkinta....yra užsakytos baldus..suėjus visus terminais nuvažiavau į parduotuvę Klaipėdoje...atsakymas manė pritrenkė, nežinome kada baldai bus, trūksta detalių. Pasakiau, kad tai ne mano problemą, man reikia žinoti kada bus pristatyti baldai. Pažadėjo sužinoti ir paskambinti, laukiau skambučio 4 d. Paskambino, sutarėme, kad aš važiuosiu į Klaipėdą ie penktadienį bus pristatytas baldai. Pirmadienį, antradienį tylą...skambinu: jei sutartą-pristatysime. Trečiadienį iš Vilniaus važiuoju į Palangą...ketvirtadienį tylą, skambinu, atsakymas: persksmbinsiu...laukiu...penktadienį rytė skambinau, atsisakymas: persksmbinsiu...skambinu 15 val: ojo, žinote, negalime atvežti, sandėlyje pasikeitė darbuotojas, betvarkę visur, atsiprašau.
Dabar sėdžiu ir laukiu rytojaus...žadėjo ketvirtadienį atvežti. Aš nesuprantu, kaip galima 21 amž taip dirbti ir gyventi. Laukiu penktadienio, jei negavusių savo užsakymą, prašysiu į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Labai kokybiški ir gražūs baldai. Ačiū už pagalba kuriant naujus namus! Malonūs pardavėjai, vėžėjai, direktorius!
Teko pirkti baldus šioje parduotuvėje. Baldų kokybė prasta, baldai sulūžo. Įmonė nesuinteresuota spręsti broko problemos. Tikrai nusivyliau ir tikrai nerekomenduoju.
Tragedija ne įmonė. Aptarnavimas tragiškas. Baldus turėjome gauti jau seniai. Baldų dar negavome, pradėjus skambinti ir ieškoti aiškina, kad vieno baldo terminas prasitęsė 3 mėnėsiais daugiau... o niekas apie tai neinformavo. Negana to kita dalis baldų turėjo mus pasiekti tačiau taip pat nepasiekė. Paskambinus paklausus kada atveš, sako kitą savaitę bus. Praeina savaitė dar baldų nėra. Vėl skambinu ir klausiu kur mano baldai, sako bus kita savaitę. Kitą savaitę vėl? Jūs rimtai. Žmonių apgausinėjimas ne kitaip, bėkit nuo tokios įmonės kuo toliau....
Pačios geriausios rekomendacijos!
Užsisakinėjau Sofa Olbia su miegojimo funkcija. Užsakymas truputi užtruko, bet esu viskuo patenkinta. Ačiū
Dėkojame už nepriekaištingą darbą.Pirkome valgomojo komplektą svetainei, bei miegamojo komplektą, esame jais labai patenkinti.Taip pat, už labai malonų, profesionalų bendravimą, bei kantrybę, tariame ačiū jūsų darbuotojai Giedrei.
Greitas, lankstus bendravimas. Atsižvelgiama į kliento poreikius. Pristatymo paslauga - nepriekaištinga.
Pirkau minkštą kampą ir sofą esu labai patenkintas. Didelis baldų ir spalvų pasirinkimas, puiki kokybė ir lanksčios kainos.
Atvežė nekokybišką kampą. Laukėm kol atvažiuos pasiimt ir taisyt, o dabar pažada, kad atveš, o baldų nėra. Taip ir sėdim salione ant išardytos sofos, nors buvo skambinta ir žadėta sutvarkyt ir pristatyt. Susitari darbe, kad išleistų, grįžti namo, o ten lieki kaip prie suskilusios geldos. Gaila, kad tenka nusivilti lietuviška produkcija ir apie jūsų įmonę paliksiu dar ne vieną atsiliepimą būsimiems pirkėjams, kad nepapultų į tokią situaciją, kokioje dabar esame mes.
Beja, tai jau antras įrašas, bet nematau paskelbto komentaro. Teks rašyti ten, kur paskelbs.
Pirkome kampą iš šios įmonės. Pirkom Kaune, Urme, Žaliojoj galerijoj. Šią įmonę žinojom iš seniau, nes jau buvom anksčiau įsigiję svetainės baldus. Su savo pageidavimais, lankėmės kelis kartus, skaičiavom matmenis, dėliojom komplektaciją. Darbuotojos kantriai aiškino visą informaciją apie baldus. Kur reikėjo, davė gerų patarimų. Baldus jau gavome ir esam patenkinti rezultatu. Rezultatas gavosi toks, kokio ir tikėtasi. Didelis Dėkui Giedrei.
Kaune, Urmo miesteli esančioje parduotuvej pirkau miegamojo lova, sūnus pirko sofa-lova ir prieškambari. Esam labai patenkinti. Dar užsisakiau sofa svetaines kambariui. Didelis AČIŪ už konsultacija ir patarimus pardavimu vadybininkei Giedrei.
Esame Klaipėdiečiai-naujakurių šeima ir neturime patirties renkantis baldus. Liepos mėn viduryje, atvykome pasižvalgyti į Klaipėdoje esantį Minijos baldų centrą, dauguma pardavėjų leido laiką pasiramsčiuodamos arba tik padeikdamos katalogą su tikslu patiems apsitarnauti.. Nerašytume čia NUOŠIRDAUS ir TEIGIAMO atsiliepimo jeigu, tai nebūtų buvusi geriausia patirtis renkantis miegamojo lovą poto, kai tūrėjome prastą patirtį iš kitos įmonės perkant miegamojo spintą internetu.. Baldai negrąžinamas gaminys, nusprendėme neberizikuoti ir konsutuotis gyvai. Jūsų įmonės konsultantė Irena atliko savo darbą labai profesionaliai. Maksimaliai išsiaiškino mūsų poreikius ir pagal musu nestandartinio kambario ismatavimus padėjo išsirinkti geriausią įmanomą variantą laikantis visų rekomenduojamų atstumų tarp sienų. Išsirinkome lovą MALMO. Be savo darbui atsidavusios konsultantės pagalbos mes būtume lovos ieškoje dar ilgai.. Taip pat didelį įspūdį paliko komunikavimas tarp padalinių, nes užsisakę lovą pirmadienį iki piet jau penktadienį ji buvo mūsų namuose. Kai pradėsime įsirenginėti prieškambarį butinai sugrįšime! Jūs kaip įmonė ir toliau aukite, bei tobulėkite. REKOMENDUOJAME!
Labai džiaugiuosi įsigijusi baldus šioje įmonėje. Nuo šiandien džiaugiamės nauja sofa-kampu. O miegamojo komplektą naudojame jau 3 metus, viskas super!
Beje Kauno salone galima rasti įvairų asortimentą, o profesionalios konsultantės padės išsirinkti tinkamus baldus.
Sveiki, norint įsigyti gerus kokybiškus baldus patariu kreiptis į šią kompaniją, puikus asortomentas minkštų baldų, pavienių kėdžių ir krėslų, svetainės komplektų. Jums pasiūlys įvairius baldų atspalvius, pasitiks maloniai, paslaugiai. Dėkoju Kauno prekybos miestelio darbuotojai, o taip pat ir šios įmonės direktoriui už pagarbą savo pirkėjams.
Džiaugiamės su žmona pasirinkę Deinavos baldus. Baldai atvyko daug greičiau, nei buvo nurodyta sutartyje. Puikus aptarnavimas parduodant baldus, taip pat ir pristatant nekilo problemų. Rekomenduojame visiems savo draugams.
Kokybiškas aptarnavimas, profesionalios rekomendacijos, pirkiniai be streso. Dėkoju Jurgai ir Ingai už pagalbą išsirenkant baldus.
Kokybiškas aptarnavimas, dirba tikri profesionalai, padėjo išsirinkti baldus, kuriais esu labai patenkinta, greitas pristatymas, drąsiai galiu rekomenduoti draugams ir artimiesiems.
Internetinėje Deinavos baldų parduotuvėje pirkome kampinį baldų komplektą. Esame labai patenkinti ir pirkiniu ir maloniu aptarnavimu.
Profesionalus aptarnavimas, kokybiški baldai bei greitas pristatymas. Džiaugiamės ir rekomenduojam kitiems!
Esame labai dėkingi už profesionalias rekomendacijas. Dėkojame jums už patarimą isigyti komplektą Velvet,
greitą baldų pristatymą ir labai draugiškai išspręstą klausimą dėl baldų atvežimo ir sustatymo. Mūsu aukštas 8, grindis - parketas. Labai sunkus baldus (dauguma baldu netilpo į liftą) vyrai tvarkingai užnešė į butą ir gražiai sudėjo, prijungė apšvietimą. Nuoširdus ačiū už kainos ir aukščiausios kokybės santykį atitinkančius baldus, už profesialumą, už malonų bendravimą. Planuojame dar pirkti baldus PC BIG salone (Vilnius). Labai rekomenduojam.
Dėkojame jums už patarimą įsigyti miegamojo komplektą Vasilisa! Esame labai patenkinti! Ačiū, Pirkėjai.
Rekomenduoju šią įmonę, jei norite kokybiško, greito, lankstaus aptarnavimo. Džiaugiuosi už profesionalias rekomendacijas buto apstatymui.
Kliente 2019-06-02 14:31:03
Pirkau baldus pirmą ir paskutinį kartą šioje parduotuvėje. Pristatantys vyrai buvo labai nemandagūs ir labai priekaištavo. Visų pirma, parduotuvėje sakė, kad į liftą baldai netilps, todėl reikia susimokėti už užnešimą. Viską sumokėjome iškart. Paskambinę vyrai klausė kuris aukštas, pasakius kad 6 pradėjo purkštauti, klausinėjo ar nėra lifto. Atvažiavę vos ne vos sukišo viską į liftą su komentarais 'mes tingim nešti, todėl viską į liftą sutalpinam'. Paklausus kodėl ima pinigus už užnešimą jei viską sutalpina nusijuokė ir pasakė: sumokėjot pinigus valdžiai. Visų antrą, tik pernešę baldus per slenksti sako stumsim toliau. Pasakius, kad nestumtų, o neštų, nes yra parketas ir gali subraižyti pradėjo priekaištauti: 'Nusipirkot sunkius baldus ir dar stumdyt neleidžiat'. Paskui dar priekaištavo, kad reikėjo ir kampą sudėti: 'O tai vyras nesudės, nemoka?'. Taip pat primygtinai prašė parašyti atsiliepimą, tai parašiau, tik gaila, kad nieko gero pasakyti negaliu.
Gerb. Kliente,
dėkojame už jūsų atsiliepimą. Įmonės vardu atsiprašome už mūsų darbuotojų elgesį ir nekokybišką aptarnavimą. Darbuotojams bus skirtas griežtas papeikimas, kad ateityje tokie atviejai nepasikartotų.
Jūsų atsiliepimai skatina mus tobulėti.

UAB "Deinava" administracija
nepirma karta perku baldus šioje įmonei, ne karto nenuvylė nei baldu kokybė, nei pristatymas, darbuotojai labai malonūs, mandagūs ir linksmi :)))
Pirkau stalà, viskas labai gerai. Gavau daug greičiau, nei tikėjausi. Pc BIG salone dirbanti moteris maloni, labai operatyviai ir paprastai atsiėmimo klausimas išspręstas.
Prieš beveik metus pirkome sofą-lovą, esame patenkinti ir lovos kokybe ir pardavėjos iš PC BIG salono bendravimu, bei prekės pristatymu.
Kalbėsiu būtent apie Vilniuje esanti salona PC “Big”. Išsirinkome mums tinkanti minkšta kampa, pasirašėme sutarti ir darbuotoja pasake, kad baldus įprastai pagamina per du mėnesius, bet sutartyje termina nurodo 3 mėnesiu. Kadangi pagal sutarti data buvo būtent 21 d, pirmadienis. Kaip ir atėjo ta ilgai laukta diena... Na logiška būtu jeigu jau prieš savaitgalį bent jau paskambintu, nes jau kaip ir laikas. Kadangi iki pietu negabau jokiu žiniu nudprendžiau paskambinti ir prasidėjo... Aš matau, jūsu užsakyma, bet turiu susisiekti su vadovu. Ok, prašau susisiekite, laukiu žiniu. Po gero pysvalandžio gaunu skambuti su atsakymu - žonokite šiandien nepavyks, nes pakeliui mašina sugedo
Ačiū už malonų bendravimą, paslaugumą jūsų salono esančio Elektrėnuose vadovei Daivai Kondratjevienei.
Esu labai dėkinga šios parduotuvės kolektyvui už puikius baldus, malonų bendravimą, greitą baldų pristatymą ir labai draugiškai išspręstą klausimą dėl baldų atvežimo. Nuoširdus ačiū ir didžiausios rekomendacijos.
Ilgai ieškojau kokybiškų, neįmantrių, modernių baldų. Variantų buvo įvairiausių - nuo "ikėjiškų" iki gaminamų pagal individualų užsakymą, baldų. Labai džiaugiuosi Deinavos parduotuvėje atradusi kainos ir kokybės santykį atitinkančius baldus. Baldų reikėjo palaukti, bet nekilo jokių problemų su atvežimu (labai paslaugūs ir mandagūs atvežėjai) ir baldų surinkimu (nepritrūko nei vieno varžtelio). Tikrai džiaugiuosi ir rekomenduoju!

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%