Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Deinava

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deinava

Atsiliepimai apie UAB "Deinava"

Deinavos baldai

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Deinava"

Atvežė nekokybišką kampą. Laukėm kol atvažiuos pasiimt ir taisyt, o dabar pažada, kad atveš, o baldų nėra. Taip ir sėdim salione ant išardytos sofos, nors buvo skambinta ir žadėta sutvarkyt ir pristatyt. Susitari darbe, kad išleistų, grįžti namo, o ten lieki kaip prie suskilusios geldos. Gaila, kad tenka nusivilti lietuviška produkcija ir apie jūsų įmonę paliksiu dar ne vieną atsiliepimą būsimiems pirkėjams, kad nepapultų į tokią situaciją, kokioje dabar esame mes.
Beja, tai jau antras įrašas, bet nematau paskelbto komentaro. Teks rašyti ten, kur paskelbs.
Pirkome kampą iš šios įmonės. Pirkom Kaune, Urme, Žaliojoj galerijoj. Šią įmonę žinojom iš seniau, nes jau buvom anksčiau įsigiję svetainės baldus. Su savo pageidavimais, lankėmės kelis kartus, skaičiavom matmenis, dėliojom komplektaciją. Darbuotojos kantriai aiškino visą informaciją apie baldus. Kur reikėjo, davė gerų patarimų. Baldus jau gavome ir esam patenkinti rezultatu. Rezultatas gavosi toks, kokio ir tikėtasi. Didelis Dėkui Giedrei.
Kaune, Urmo miesteli esančioje parduotuvej pirkau miegamojo lova, sūnus pirko sofa-lova ir prieškambari. Esam labai patenkinti. Dar užsisakiau sofa svetaines kambariui. Didelis AČIŪ už konsultacija ir patarimus pardavimu vadybininkei Giedrei.
Esame Klaipėdiečiai-naujakurių šeima ir neturime patirties renkantis baldus. Liepos mėn viduryje, atvykome pasižvalgyti į Klaipėdoje esantį Minijos baldų centrą, dauguma pardavėjų leido laiką pasiramsčiuodamos arba tik padeikdamos katalogą su tikslu patiems apsitarnauti.. Nerašytume čia NUOŠIRDAUS ir TEIGIAMO atsiliepimo jeigu, tai nebūtų buvusi geriausia patirtis renkantis miegamojo lovą poto, kai tūrėjome prastą patirtį iš kitos įmonės perkant miegamojo spintą internetu.. Baldai negrąžinamas gaminys, nusprendėme neberizikuoti ir konsutuotis gyvai. Jūsų įmonės konsultantė Irena atliko savo darbą labai profesionaliai. Maksimaliai išsiaiškino mūsų poreikius ir pagal musu nestandartinio kambario ismatavimus padėjo išsirinkti geriausią įmanomą variantą laikantis visų rekomenduojamų atstumų tarp sienų. Išsirinkome lovą MALMO. Be savo darbui atsidavusios konsultantės pagalbos mes būtume lovos ieškoje dar ilgai.. Taip pat didelį įspūdį paliko komunikavimas tarp padalinių, nes užsisakę lovą pirmadienį iki piet jau penktadienį ji buvo mūsų namuose. Kai pradėsime įsirenginėti prieškambarį butinai sugrįšime! Jūs kaip įmonė ir toliau aukite, bei tobulėkite. REKOMENDUOJAME!
Labai džiaugiuosi įsigijusi baldus šioje įmonėje. Nuo šiandien džiaugiamės nauja sofa-kampu. O miegamojo komplektą naudojame jau 3 metus, viskas super!
Beje Kauno salone galima rasti įvairų asortimentą, o profesionalios konsultantės padės išsirinkti tinkamus baldus.
Sveiki, norint įsigyti gerus kokybiškus baldus patariu kreiptis į šią kompaniją, puikus asortomentas minkštų baldų, pavienių kėdžių ir krėslų, svetainės komplektų. Jums pasiūlys įvairius baldų atspalvius, pasitiks maloniai, paslaugiai. Dėkoju Kauno prekybos miestelio darbuotojai, o taip pat ir šios įmonės direktoriui už pagarbą savo pirkėjams.
Džiaugiamės su žmona pasirinkę Deinavos baldus. Baldai atvyko daug greičiau, nei buvo nurodyta sutartyje. Puikus aptarnavimas parduodant baldus, taip pat ir pristatant nekilo problemų. Rekomenduojame visiems savo draugams.
Kokybiškas aptarnavimas, profesionalios rekomendacijos, pirkiniai be streso. Dėkoju Jurgai ir Ingai už pagalbą išsirenkant baldus.
Kokybiškas aptarnavimas, dirba tikri profesionalai, padėjo išsirinkti baldus, kuriais esu labai patenkinta, greitas pristatymas, drąsiai galiu rekomenduoti draugams ir artimiesiems.
Internetinėje Deinavos baldų parduotuvėje pirkome kampinį baldų komplektą. Esame labai patenkinti ir pirkiniu ir maloniu aptarnavimu.
Profesionalus aptarnavimas, kokybiški baldai bei greitas pristatymas. Džiaugiamės ir rekomenduojam kitiems!
Esame labai dėkingi už profesionalias rekomendacijas. Dėkojame jums už patarimą isigyti komplektą Velvet,
greitą baldų pristatymą ir labai draugiškai išspręstą klausimą dėl baldų atvežimo ir sustatymo. Mūsu aukštas 8, grindis - parketas. Labai sunkus baldus (dauguma baldu netilpo į liftą) vyrai tvarkingai užnešė į butą ir gražiai sudėjo, prijungė apšvietimą. Nuoširdus ačiū už kainos ir aukščiausios kokybės santykį atitinkančius baldus, už profesialumą, už malonų bendravimą. Planuojame dar pirkti baldus PC BIG salone (Vilnius). Labai rekomenduojam.
Dėkojame jums už patarimą įsigyti miegamojo komplektą Vasilisa! Esame labai patenkinti! Ačiū, Pirkėjai.
Rekomenduoju šią įmonę, jei norite kokybiško, greito, lankstaus aptarnavimo. Džiaugiuosi už profesionalias rekomendacijas buto apstatymui.
Kliente 2019-06-02 14:31:03
Pirkau baldus pirmą ir paskutinį kartą šioje parduotuvėje. Pristatantys vyrai buvo labai nemandagūs ir labai priekaištavo. Visų pirma, parduotuvėje sakė, kad į liftą baldai netilps, todėl reikia susimokėti už užnešimą. Viską sumokėjome iškart. Paskambinę vyrai klausė kuris aukštas, pasakius kad 6 pradėjo purkštauti, klausinėjo ar nėra lifto. Atvažiavę vos ne vos sukišo viską į liftą su komentarais 'mes tingim nešti, todėl viską į liftą sutalpinam'. Paklausus kodėl ima pinigus už užnešimą jei viską sutalpina nusijuokė ir pasakė: sumokėjot pinigus valdžiai. Visų antrą, tik pernešę baldus per slenksti sako stumsim toliau. Pasakius, kad nestumtų, o neštų, nes yra parketas ir gali subraižyti pradėjo priekaištauti: 'Nusipirkot sunkius baldus ir dar stumdyt neleidžiat'. Paskui dar priekaištavo, kad reikėjo ir kampą sudėti: 'O tai vyras nesudės, nemoka?'. Taip pat primygtinai prašė parašyti atsiliepimą, tai parašiau, tik gaila, kad nieko gero pasakyti negaliu.
Gerb. Kliente,
dėkojame už jūsų atsiliepimą. Įmonės vardu atsiprašome už mūsų darbuotojų elgesį ir nekokybišką aptarnavimą. Darbuotojams bus skirtas griežtas papeikimas, kad ateityje tokie atviejai nepasikartotų.
Jūsų atsiliepimai skatina mus tobulėti.

UAB "Deinava" administracija
nepirma karta perku baldus šioje įmonei, ne karto nenuvylė nei baldu kokybė, nei pristatymas, darbuotojai labai malonūs, mandagūs ir linksmi :)))
Pirkau stalà, viskas labai gerai. Gavau daug greičiau, nei tikėjausi. Pc BIG salone dirbanti moteris maloni, labai operatyviai ir paprastai atsiėmimo klausimas išspręstas.
Prieš beveik metus pirkome sofą-lovą, esame patenkinti ir lovos kokybe ir pardavėjos iš PC BIG salono bendravimu, bei prekės pristatymu.
Kalbėsiu būtent apie Vilniuje esanti salona PC “Big”. Išsirinkome mums tinkanti minkšta kampa, pasirašėme sutarti ir darbuotoja pasake, kad baldus įprastai pagamina per du mėnesius, bet sutartyje termina nurodo 3 mėnesiu. Kadangi pagal sutarti data buvo būtent 21 d, pirmadienis. Kaip ir atėjo ta ilgai laukta diena... Na logiška būtu jeigu jau prieš savaitgalį bent jau paskambintu, nes jau kaip ir laikas. Kadangi iki pietu negabau jokiu žiniu nudprendžiau paskambinti ir prasidėjo... Aš matau, jūsu užsakyma, bet turiu susisiekti su vadovu. Ok, prašau susisiekite, laukiu žiniu. Po gero pysvalandžio gaunu skambuti su atsakymu - žonokite šiandien nepavyks, nes pakeliui mašina sugedo
Ačiū už malonų bendravimą, paslaugumą jūsų salono esančio Elektrėnuose vadovei Daivai Kondratjevienei.
Esu labai dėkinga šios parduotuvės kolektyvui už puikius baldus, malonų bendravimą, greitą baldų pristatymą ir labai draugiškai išspręstą klausimą dėl baldų atvežimo. Nuoširdus ačiū ir didžiausios rekomendacijos.
Ilgai ieškojau kokybiškų, neįmantrių, modernių baldų. Variantų buvo įvairiausių - nuo "ikėjiškų" iki gaminamų pagal individualų užsakymą, baldų. Labai džiaugiuosi Deinavos parduotuvėje atradusi kainos ir kokybės santykį atitinkančius baldus. Baldų reikėjo palaukti, bet nekilo jokių problemų su atvežimu (labai paslaugūs ir mandagūs atvežėjai) ir baldų surinkimu (nepritrūko nei vieno varžtelio). Tikrai džiaugiuosi ir rekomenduoju!

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija
Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija 10-30 21:13
Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d., įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų šalių sąrašas. Raudonojoje ir pilkojoje zonose, iš kurių atvykus privaloma izoliacija arba tyrimas...
Į raudonąją COVID-19 zoną įtrauktos dar 13 šalies savivaldybių
Į raudonąją COVID-19 zoną įtrauktos dar 13 šalies savivaldybių 10-30 21:03
Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d., remiantis naujuoju šviesoforo principu, raudonajai COVID-19 zonai priskiriamos dar trylika šalies savivaldybių: Prienų rajono, Rietavo, Šalčininkų rajono, Šiaulių...
EK įspėjo Estiją dėl Šengeno taisyklių pažeidimų ir nepakankamai griežtos kovos su rasizmu 10-30 20:11
Europos Komisija (EK) penktadienį perspėjo Estiją dėl Bendrijos teisės aktų pažeidimų – Šengeno erdvės taisyklių nesilaikymo ir pažeidimų, susijusių su kova prieš rasizmą bei ksenofobiją.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%