Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Danbalt Fashion, UAB

Atsiliepimai apie Danbalt Fashion, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Danbalt Fashion, UAB

A) Pirkau S.Oliver aulinukus, gal 70 EUR su nuolaida :)
Po menesio atsiklijavo abu padai. Konkreciai.
Grazino pinigus be problemu, parduotuveje. FamClub.

B) Pirkau internetu Cardinal aulinukus uz 29 EUR, su "kosmine" nuolaida. Ant batu kaina 109 EUR :)
Po pirmo pranesiojimo namie - pradejo luptis vidine medziagine apdaila ir kazkokiu silikonu/klijais kojines isteploliojo negriztamai.
Ishsiunciau per DPD - paziuresim kaip grazinimas vyks.
Manau viskas bus gerai.

C) Siaip - imone dirba puikiai.
Kita vertus, nekokybiskos 2 batu poros is 2 pirkimu - kokia jie ten produkcija parduoda tada?

D) Jei yra laiko "parintis" su grazinimais - galima bandyti tikrai drasiai.

E) Kaip minejau - viskas veikia puikiai. Imonei jokiu priekaistu, viskas puikiai! :)
Mano patirtis teigiama. Nusipirkau batus Klaipėdos akropolyje esančioje parduotuvėje. Grįžęs namo pastebėjau broką (užtrauktukas įplyšęs, kabliukas kreivai įsiūtas, dalis odos įtrūkusi). Jokių problemų pakeičiant batų porą nekilo (keičiau Mažeikiuose). P.s. aptarnavimas labai kokybiškas, vadybininkės labai malonios, nestresuojančios. Batus pakeitė per porą dienų. Ačiū.
Nerekomenduoju pirkti iš šios parduotuvės!!! Pirkau batus 2018-11-25 ir panešiojus juos tik puse sezono batų padai atlipo, o jau šį rudenį nebeįmanoma jų nešioti, nes šlampa kojos. Nunešus į parduotuvę kaip broką, batus priėmė ir sakė, kad paskambins per 14 dienų, bet atsakymo reikėjo laukti 3 savaites bei apsilankyti 3 kartus parduotuvėje ir teirautis dėl batų, bet vis nebuvo jokio atsakymo. Praėjus 3 savaitėms sulaukiau skambučio, kurio metu jie siūlė suklijuoti batus ir negrąžina pinigų, nes tai yra mažareikšmis trūkumas, o dar prašyme nurodžiau, jog batų tvarkymo atsisakau. Žodžiu, parduotuvės darbuotojos siūlė kreiptis į vartotojų teises ir pasiteiravus, galbūt gali pakeisti naujus batus į analogiškus ar grąžinti pinigus, atsisakė tai daryti. Taip pat tefefonu, bandė man aiškinti, kad batų atsakymas dėl kokybės jau buvo aiškus 2019-10-30, nors tą dieną buvau atėjusi į parduotuvę pasiklausti ir nieks dar nebuvo aišku. Kažkoks chaosas!
Jolanta Petraitiene
2019-07-31 09:46:38 IP 28mdtf50
Laba, noriu padekoti ii pagirti Kauno Akropoli dirbancias darbuotojas Famclub pard vedeja Ligita ir vyr pard Laura aciu uz malonu bendravima......sekmes
O aš turiu nemalonią ir liūdną patirtį... 2019 m. liepos 20 d. pirkau PC Ozas sportinius batelius, užsidėjus vos 2 (!!!) kartus išryškėjo brokas (atsiklijavo firmos vardas ant užkulnio, atsiklijavo bato šonas) dėl ko 2019 m. liepos 27 d. nunešiau batus atgal į parduotuvę.... Deja deja, aptarnavimas jau nebuvo toks malonus, kaip tada, kai tuos batus pirkau... Pardavėja batus priėmė, o po poros dienų gavau pranešimą, kad paruoštas atsakymas dėl mano batų - parduotuvė pasisiūlė "suklijuoti" batus, bet tai užtruks 2 savaites (!!!!!). Ir juokinga, ir graudu. Nes man reikia batų dabar, dėl to juos ir pirkau, jei galėčiau laukti batų 2 savaites, gal siųsčiausi juos Internetu... Ir šiaip, kai batas po 2 avėjimų suplyšta, didelių stebuklų ir kokybės nebegali tikėtis... O pardavėjos elgeys, kuri supažindino su parduotuvės "atsakymu" iš viso buvo super arogantiškas, tarsi man malonę darytų priimdama suklijuoti prieš savaitę pirktus nekokybiškus batus ir pranešdama, kad klijavimas užtruks 2 savaites "nes gi meistras turi ir kitų darbų". Žoooodžiu, baisiau nei baisu, kažkoks sovietmetis. Aišku, siūlė kreiptis į "Vartotojus", bet nei aš tam turiu laiko, nei noro. Čia jau parduotuvės reikalas, kokį lygį jie išlaiko ir kaip vertina klientus....
Ačiū už malonų ir operatyvų darbą!
Prieš mažiau nei metus, pirkau sportinius batelius. Dėja, bet tikrai ganėtinai nedaug juos nešiojant pradėjo ryškėti defektai (išplyšo viduje pamušalas, pradėjo luptis padas). Nunešusi grąžinimui į Vilniaus Ozo Famclub parduotuvę buvau nustebinta greito problemos išsprendimo - grąžinti pinigai.
Na, o konsultantė buvo tikrai maloni :) padėjo išsirinkti naują sportinių batelių porą. Mergina "nekišo" prekių, tik, kad parduot, o nuoširdžiai padėjo išsirinkti tuos, kuriuos tikrai ilgai ir laimingai nešiosiu :)
Dar kartą dėkoju už nuoširdų, sąžiningą ir malonų konsultavimą :)
Pirkau batus 2019-01-28 famclub prekybos centre ozas, aptarnavymas 10 balu is 10 :)
Sveiki esu labai nusivylusi DPD kurjeriu paslaugomis, batus is jusu pirkau 11.08 siandien dar batu nera 11.12d, ir geriausiu atveju kurjeris atves juos rytoj.Niekas pagalbos jokios nesuteikia, nes pas dpd kurjerius sistemu gedimai jus kaip pardavejas manau irgi prarandate nemazai klientu pasirinkdami toki pristatymo partnery kaip dpd.
Siandien del siuntos su jais aiskinausi gal valanda laiko. Nuejau net iki vadovu kad batus gauciau siandien o ne dar kita diena, del ju sistemos gedimu.

Abejoju ar ateityje dar pirksiu jusu e.parduotuveje FAMCLUB.
Nepirkite niekas iš šios parduotuvės!!! Batai nekokybiški. Jau antrą kartą nusivyliau. Nusipirkau batus, padas tepa juodai, visas parketas dryžiais juodais nuėjo (parduotuvėje sakė čia normalu :D) tuomet pradėjo kristi po 10min nešiojimo prisukami aksesurai. Nuo vieno bato visiškai pamečiau. Nuo kito radau pamestus 2kartus. Ir tai buvo panešiojus vos 10min !!! Nuėjau grąžinti batų, bet pinigu negrąžina! Laiške teigia kad turėjau namuose su jais vaikščioti ir žiūrėti ar jie nebyra :D viršūnė. Kreipiasi į vartotojų teises. Gyvenime daugiau neisiu į šią parduotuvę!!!! Klientų negerbimas.
Ieva Volkovaite-Paukstiene
2018-06-25 10:57:38 IP 2e7r567c
Norėčiau padėkoti FamClub kolektyvui Rungos 4 Elektrėnuose.Kokybiškas aptarnavimas, puikus prekių išdėstymas pagal sezoniškumą ir gamintoją.Puikios pardavėjos Gintarė ir Jūratė. Visada malonu apsilankyti šioje parduotuvėje.Apsilankysiu dar ne kartą.
Pirkome batus 2018.05.20 diena, po dviejų savaičių vienas batas suplyšo. Kreipėmės į parduotuvę, dėl pinigų grąžinimo. Atsakymą gavome tik po kelių dienų, kad mes juos suplešem. Būtinai kreipsimės į vartotojų teises, nes požiūris į klientus apgailėtinas. Labai gaila sugaišto laiko, niekam nerekomenduojame, jokių garantijų.
Gintare 2018-03-15 21:32:25
Pirkau batus Famclub akropolyje Vilniuje. Susimokejau uz juos ir is parduotuves isejau jau su naujaisiais batais. Dienos begy pastebejau laisvuma viename bate. Parejus namo neradau nei ant pado nei bato viduje jokio zymejimo apie dydi, todel sudejau padus ir pamatavau juos centimetru ir batai akivaizdziai buvo skirtingo dydzio! Kreipiausi i pardaveja ir atsakyma del skundo turejau gauti rastu per 10 darbo dienu, bet nesulaukus paskambinau pati ir gavau neigiama atsakyma. Vedeja pati nusprende ir parase rastiska atsakyma, kad as kalta nesiojusi batus ir nepripazino pardave skirtingo dydziu batu pora. Parduotuves vedeja Aiste Sarokiene nei nepasisveikino nei atsisveikino net nepakele akiu, baisiai nepatenkinta buvo. Todel tenka kreiptis i vartotoju teises.
Po menesio man pinigus grazino, bet tik per vartotoju teises. Su inspektore susitikome parduotuveje, o vedeja net nesiteike iseiti sale, nes ji pietavo. Inspektore kelis kartus paklause pardavejos ar ateis vedeja (atsakingas asmuo), bet buvo atsakyta, kad ji vis dar pietauja, tuomet liepe grazinti man pinigus uz batus. Pasijuokem su inspektore, kad vedeja pietauja ir kai as pati paklausiau ar ateis vedeja, gavau neigia atsakyma. Parduotuves poziuris i klienta ir ju paciu padarytas klaidas neatsakingas!!!
Batai brokuoti, pinigų negražina, o skambinant telefonu 8-699-41278 niekas neatsako
Remigijus 2017-03-17 13:09:54
Nepriėmė brokuotos prekės, batų (sulūžo padas).2017-03-16
Kreipkites į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Dėl sulužūsio pado jums tikrai turi atlyginti nuostolius.
Deja, mano situacija analogiška.
Nepriėmė brokuotos prekės, batų (sulūžo padas).2017-03-16
Niekur neskelbia garantinių sąlygų, o kai bandai grąžinti nekokybišką prekę, sako, kad pardavėjo klausimas "Ar reikės impregnanto?" yra tolygus pasakymui, kad garantija galios tik su jų parduodumo impregnantu. Labai neprofesionalu.
Neatsakinga imone, esu nupirkes batus, po pirmo pasivaiksciojimo iskripo padas, rodai vedejai Ievai Bielieauskaitei kur yra akivaizdus brokas, sako jeigu nori kazka irodyti, darykis ekspertize. Parduotuve " FamClub" Upes g. 9

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: Pusiasalio g. 29, Virbališkiai, LT-53458 Kauno r.
Veiklos sritys: avalynė, batai; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba STOCK kategorijos GEOX, DIESEL, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei RINASCIMENTO, STATE OF ART ir GANT, CAMEL, CALAMAR, JUICY COUTURE, BLUMARINE, GUESS, STEFANEL, CALVIN...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

Radviliškio mero rinkimuose pirmauja konservatorė, reikės antrojo turo
Radviliškio mero rinkimuose pirmauja konservatorė, reikės antrojo turo 04-12 06:58
Radviliškio rajono mero rinkimuose į antrąjį turą pateko konservatorė Jolanta Margaitienė ir žaliųjų atstovas Vytautas Simelis.
SEB inovacijų centro vadovas: vartotojai turi naują ginklą – reikalavimą būti tvariu 04-11 21:51
Tvarus verslas – šiandienos būtinybė ar tolima ateitis? Apie galimybes ir skirtingas verslo keliones tvarumo link "Verslo tribūna" kalbino SEB inovacijų centro vadovą Audrių Rutkauską.
"KREDA" – patikimas finansų partneris: kredito unijų grupė siekia didinti finansinių paslaugų konkurencinę aplinką 04-11 21:47
Vis daugiau Lietuvos gyventojų atranda alternatyvių finansinių galimybių ir vis aktyviau naudojasi kredito unijų paslaugomis. 2020 m. kooperatinės bankininkystės narių skaičius siekė net 163,3...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%