Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Daikra

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Daikra

Atsiliepimai apie UAB "Daikra"

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Daikra"

Tikrai rekomenduočiau įmone, greitai ir kokybiškai sumontavo oras/oras kondicionierių, likau patenkintas darbais ir jų kokybe.
Sveiki, noriu pasidžiaugti kokybišku ir profesionaliu kolektyvo darbu, nuoširdumu. Susimontavau oras- vanduo įrangą. UAB Daikra, padėjo susitvarkyti paramą, kasdien džiaugiuosi nauju šilumos siurbliu. Tikrai daug patogiau, o ir taupumas įrangos tikrai stebina. Rekomenduoju.
Vyrai neprofesionaliai dirba. Kam svarbu atliekamų darbų kokybė ir terminai, aplenkite šitą kontorą ir tikrai nesuklysite. Gailiuosi, jog sumokėjau viską, jiems nebaigus darbų. Renovuojamui daugiabučiui sumontavo Mitsubishi-electric 100 minirekuperatorių.
Sutarėm, laukines ortakių apsaugas uždės kuomet jau bus sumontuotos fasado plokštės. Paskambinus atsako, jog pasižiūrės darbus ir ryt paskambins. Tada savaitę laiko neskambina. Vėl paskambinus atsako, jog neturi ką siųsti, nes visi objektuose užbaiginėja darbus ir paskambins vėliau. Žodžiu, suprask, kad pirma reikia užbaigti darbus, ten kur pinigai nėra sumokėti. Tai kol kas dar neatvažiavo. Lauksiu skambučio.
O patį rekupą sumontavo prastai. Sumontavo esant, žmonai namie. Suprantama, jog ji visko nepatikrino. Grįžęs pastebėjau, jog ortakių sklendės neišeina uždaryti. Ir panašu, jog gerai neišmano produktų pasiūlos, nes nežinojo arba apsimetė, jog nežinojo, kad yra to paties gamintojo modelis su su jungtuku, o ne su virvele.
PAPILDYTA: Paskambino ir atvažiavo vyrai sekančią dieną. Įleidau į namus, bet vėl negalėjau būti namie, kad pažiūrėčiau kaip baigia darbus. Grįžęs nemaloniai nustebau, jog skylės ant fasadinių plokščių išgręžtos ne viename lygyje ir dar taip apskaldyta, jog dangteliai nebeuždengs tų nuskilimų, o viena iš plokščių vis gi palikta perskilusi. Vėl skambinu: sako atvažiuos kažkada iš naujo išgręžti.
Žodžiu, taip dirba UAB Daikros vedinimo sistemų profesionalai. Galiu tik įsivaizduoti, kaip jie susitvarko su sudėtingesniais projektais.
Baisu kas per meistrai darbo kultura tragiska su kastuvu duobes jiems kasti o ne kondicionierius montuoti. Is gatves prisirenka kiemsargiu biski apmokina ir siuncia i objektus, jei nenorite tureti su įranga problemu apeikite ta įmone dideliu lanku ir dideliais žingsniais.
Eilinis gedimas, eilinis maldavimas kad atvyktu tvarkyti savo iranga.. geguzes viduri uzregistravo gedima, terminas remonto 2 savaites - ok palauksim. Praejo 3 savaites, skambinam vel.. atsakymas: gedima uzregistravom, terminas 2 savaites.. siaip ne taip atvyko tvarkyti, taciau nesutvake, meistrai pazadejo artimiausiu metu suderinti su vadybininkais laika ir atvykti sutvarkyti, pakeiciant dalis. Praejo savaite, skambina buhaltere su tikslu atsiusti saskaita uz defektavima, nors ir taip buvo aisku kad yra defektas ir ji neveikia, beje defektavimo paslaugos niekas neuzsakinejo. O apie pati remonta jau niekas nieko nebezino ir net neidomu. Sekmes tam kas su jais prasidesit..
Pažadukai melagiai. Grįžau į Lietuvą tam kad suderinti ir užsisakyti šilumos siurblį + rekuperatorių sistemą. Tam kad negaišti nei savo nei kitų laiko nuvykau tiesiai į Daikrą ir be jokių derybų iš karto sutarėm dėl reikalo; pažadėjo atsiųsti projektą ir po to sektų darbai. Grįžau į UK, laukių projekto, po kelių savaitčių skambinu, sako tuoj tuoj bus, palaukit. Nieko. Po savaitės vėl skambinu ir vėl sako, oi nežinia kaip čia užsimetė, tuoj atsiųsim. Ir vėl nieko. Kelių mėnesių laikotarpį sekė dar keli mano skambučiai, girdžiu pažadus, o rezultato jokio. Jei nėra laiko mano projektui tai ir sakykit taip.

Radau kitą įmonę, kur visus reikalus sutvarkėme per atstumą, ačiū jiems.
Labai džiaugiuosi, kad grįžau po dekretinių atostogų į tą pačią darbovietę. Man visada buvo svarbi aplinka, su kuria dirbu: darbdaviai, darbuotojai. Ši darbovietė man (kaip čia pasakyt...) - SAVA. Artėjančiais metais linkiu vadovams, bendradarbiams - NUOTAIKOS, GERŲ EMOCIJŲ IR VISIEMS MEILĖS!!!!!!
Čia skaitau - daug negerų komentarų. Aš esu labai patenkintas. Puiki įmonė. Ne kartą paslaugą buvau užsakęs: ir šaldytuvus taisyt, ir kondicionierių sumontuot - viskas OK. Ir toliau taip!!!!!
Daikra tai vaikų darželis. Kreipiausi dėl minirekuperatorių tai dvi savaites pudrino smegenis kaip mano butu mini rekuperatoriai reikalingi kaip jie man pades. Pažadejo samata per pora dienu atsiusti bet jos nesulaukiau. Trukus kantrybei po dvieju savaiciu nuvažiavau tai netiesiogiai bet dave suprasti kad eiciau n****i. ZODZIU PAZADA BET NIEKO NEDARO JEIGU NEDIDELIS UZDARBIS JIEMS TU NEREIKALINGAS
10.09 išsiunčiau paklausimą kondicionieriui bei vėdinimui. Atsakymo nesulaukiau. Paskambinau. Pasakė, kad atsakys, nes nematė - žmogus atostogauja. Po kelių dienų nusiunčiau papildomai dar keliems jų nurodytiems kontaktams. Bet taip pat atsakymo negavau. Suprantu, kad darbo daug. Bet manau yra daug būdų apie tai informuot klientą, o dabar nežinia laukt sąmatos ar ne. Geri laikai atėjo, kada klientas turi prašyt primigtynai paskaičiuot sąmatą. Sėkmės
Sveiki, nuosirdziai patariu nesikreipti i Daikra del nauju kondicionieriu pirkimo, montavimo - kadangi vistiek ateityje prireiks pagalbos, o jos nesulauksite. Manau geriau sumokekite rimtesnei imonei brangiau, taciau turekite garantija, kad nereiks pusantros savaites laukti meistru.. net nebejuokinga, kai patys uzregistruoja gedima, kuriame informuoja kad susisieks per 24 val. taciau savaite laiko nesugebejo net susiskambinti. Pradejus vel ieskoti meistru, atsake, kad pas ju keitesi zmones, todel nesuvaiksciojo informacija apie gedima. pasiule is naujo uzregistruoti gedima ir ne anksciau nei po 24 val sulaukti pagalbos, nes.... neturi laiko kadangi montuoja kondicionierius naujiems klientams... zodziu siai dienai pasiima pinigus uz sumontavima, o veliau jau jusu bedos.. SIAIP GAILA NAUJAI PRIIMTU DARBUOTOJU KURIE TURI ATLAIKYTI VISA KRITIKA, UZ VALDZIOS NESUGEBEJIMA ORGANIZUOTI IMONES DARBA.
Dirbu Daikroj jau senei. Jie turi darbu ir Lietuvoj ir Svedijuoj ir Norvegijoj. Alga ismuoka laiku ir saziningai. Gers kolektyvas.
Patikima imonė. Meistrai tikrai išmanantys savo darbą. Viska atlieka profesionaliai ir greitai.
nieko gero is tos firmos organizuotumo jokio...!!!
Kodel pas jus taip daznai keiciasi darbuotojai ? Ar su tokia darbuotoju kaita galite garantuoti, kad darbai bus atlikti kokybiskai ?
Mitsubishi SRF50ZMX-S (grindinė vidaus įranga) IRANGOS INSTALIAVIMAS. Meistrai pirmą kartą dirbo su šia įranga. Ne viskas klojosi profesionaliai, bet žmonės stengėsi nuoširdžiai ir jų darbu esu patenkintas. Maži nesklandumai buvo sutvarkyti operatyviai ir be priekaištų. Komunikavimas su darbų vadovu Artūru - puikus. Rekomenduočiau šią įmonę.
Darbuotojas kompetetingas, prasom pagarbiau nupasakot asmenybe, kuri dirba Daikroj, nes tai yra ne vien tik darbuotojas, bet tuo paciu ZMOGUS, kuriam nemalonu skaityti Jusu komentara apie jo dantis. Aciu uz komentara pasistengsim patikrinti kainas dar karta.
nevaziuokit ten lupikautojai ir a*******i. vietinis murzius su isdauzytais dantim ir papirosu dantyse apsimeta saliamonu ir pravedineja fizikos pamokas vietoj to kad dirbtu savo darba, reklamuojasi kad 200g freono pildymas 7eur, bet tai padarius tas pats saliamonas paprasys dar 7 uz darba nors aiskiai parasyta "freono pildymas 200g - 7eur" o ne "freonas be pildymo 7eur". Trumpai tariant s*******o kontora kuria reiketu aplenkti.
labai gerai tvarko esu patenkintas darbu draugiskas kolektyvas nenusibodo net laukti kol pataisys gedima. ir kainos tikrai normos ribose.
Sveiki, siandien buvau Klaipedos Daikroj uzpildyt freono i automobili tai galiu pasakyt, kad meistrai tikrai saunus, ismano savo darba, patikrino sistema, pripilde freono, issaiskino viska ka paklausiau. Sumokejau viso labo tik 60 litu, tikrai puikus ir malonus kolektyvas.
Vilnieciai daro geresnes kainas ir kokybe kur kas geresne.
2013-06-28 atsakymo autoriui
2013-07-01 10:31:39 IP 28mcunls
I zmogaus pirkusio kupona nuomones isdestyma, labia puikiai atsake tikrai kvalifikuotas ir gerai savo darba suprantantis meistras (kuriam klientai yra apsiputave proto gumbai-oziai ziurintys i naujus vartus). na po tokio pasisakymo tikrai manau jusu UAB meistrai tures labia "dideli" populiaruma, o atsakymo autoriui siulyciau paciam pasiziureti is kur jo kojos dyksta
Pirkau per Beta lt kupona freono pildymui uz 55lt. Labai nusivyliau. Tik atvaziaves pasakiau jog domina dazu dezute uz papildoma 10lt kaina nes nezinau ar yra kur kokia skyle ar nera. Ir pasitikslinau ka ji daro - parodo kur yra skyle atsake. Sakau tai gerai, pilam dazus ir ziurim. Pasake jog to daryti nereikia, cia pirma patikra padarys nes gal cia neverta ka ir daryti o tada jau ziuresim kas toliau bus. Nu ka padare ta patikra sukeldami slegi ir parodydami jog slegis krenta - kazkur skyle, nes per 5-10 minuciu pamazejo 1-2 atmosferais. Tada pasake jog skyles suradimas 50lt kainuos papildomai, remontas nuo 100lt prasideda. Isleido ta ka suleido uzsuko kamstelius ir sako nu savo kupona gali parduoti kokiam draugui o mums susimoketi 20lt uz patikra arba tiesiog atiduoti savo kupona. Tai jokiu dazu jie net nenorejo pilti uz 10lt kurie butu parode kur ta skyle. Norejo kazkoki atradima daryt uz 50lt. Zodziu lupikautojai. Gal jei butu buve be kupono o pilna kaina 110 - gal ir butu pyle tuos dazus ir parode kur tas yra. Bet kadangi su kuponu tai nusprende jog nori ne papildomu 10lt kurie nurodyti kupone del dazu dezutes o visu 50lt. pagal savo kazkoki kaininka. Bendroje sumoje gavosi isleisti 55lt ir rezultatas lygus 0. Nes freono neuzpyle, dazu irgi neileido kad suzinot kur skyle. Tik uz tuos 55lt parode jog kazkur biski leidzia.
Klientas 2013-05-30 17:28:04
Niekada nevarykit savo automobilio kondicionieriaus tvarkyti pas juos. Pinigus paima, ideda naujas detales, nesutvarko sistemos, sugadina ir paleidzia, automobiliu sistemose nieko neissimano visiskai... sumoketi dideli pinigai...
o tai atu norejosi kad idetu senas :0keistuolis
Dar niekad taip gerai nesijaučiau darbe, kaip dirbdama UAB "Daikra". Atmosfera puiki. Eini į darbą be įtampos, streso. Nebijai kažkur padaryt klaidų, nes į klaidas žiūrima supratingai, jog klysti žmogiška. (Tarp kitko, kai dirbi be streso, tai ir klaidų nepridarai...). Žodžiu, pirmą kartą pajutau, kad dirbu mėgiamą darbą ir į darbą pradėjau žiūrėti kaip į mėgstamą veiklą, o tai daug ką reikškia. Norisi domėtis kuo daugiau, viską, kiek galima daugiau sužinot. Ačiū visam kolektyvui ! :)
Puiki imone!!! Su galimybe tobuleti ir pasireiksti!!! :))))

Technogaja
TGfilter.eu

Adresas: Sėmenos g. 52A, Patamulšėlio k., LT-46164 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB „TECHNOGAJA“ – specializuotos veiklos bendrovė. Ilgametė darbo patirtis ir augantys klientų poreikiai skatino įmonės darbuotojus tiekti ypatingus produktus, kurie pateisintų reiklių klientų reikalavimus kokybei ir ilgaamžiškumui. UAB „TECHNOGAJA“ gamina ir siūlo įsigyti: Oro valymo filtrai, dažykloms...
GL CO
LG Electronics

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
LG Electronics oro kondicionavimo sistemų tiekėjai. Vieninteliai tiesioginiai LG Electronics partneriai ir atstovai Baltijos valstybėse. Turime visą asortimentą kondicionavimo įrangos (buitiniai, komerciniai, pramoniniai, šilumos siurbliai). Nuo 2015 metų atnaujintas visas LG Electronics kondicionierių sąrašas...
Politesna
EcoProTest Ekologiškai saugūs namai

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; avarinės tarnybos; didmeninė prekyba; eksportas; importas; kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; mažmeninė prekyba.
ECOPROTEST -kas mes? Ecoprotest– įmonių grupė, pritaikanti mokslines technologijas gyvenamųjų ir biurų patalpų mikroklimatui gerinti ir užterštumui mažinti. Taikydami naujausius tyrimo metodus, nustatome, kokios patalpų oro, paviršių, vandens užterštumo problemos yra ar gali būti jūsų būste, jas pašaliname ir...
Vartolita
Inžinerinių sistemų montavimas ir pastatų priežiūra

Adresas: Taikos pr. 64, LT-93225 Klaipėda.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB “Vartolita” Pagrindinė veikla yra inžinerinių sistemų, montavimas ir pastatų priežiūra. Uždarosios akcinės bendrovės „Vartolita“ tikslas – sukurti klientui komfortabilią aplinką, gerinančią jo darbo ir gyvenimo kokybę, įdiegiant pastatų inžinerines sistemas. Užtikrinti tinkama visų inžinerinių sistemų...
LVG technologijos
Adresas: V. Kudirkos g. 37-2, LT-68305 Marijampolė.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; apsaugos sistemos patalpoms; šildymas, įrenginiai; vaizdo stebėjimo sistemos.
VISOS STATINIO INŽINERINĖS SISTEMOS: Oro kondicionieriai. Šildymo sistemos oras/vanduo. Vėdinimo sistemos. Patalpų apsaugos-vaizdo stebėjimo sistemos. Centrinės dulkių siurbimo sistemos. Elektros instaliacija. Santechnika. Saulės jagainės.

Klaipėdos ir Kipro automobilių prekybos įmonės įtariamos 400.000 Eur mokesčių nuslėpimu 01-26 21:52
Klaipėdoje ir Kipre registruotos įmonės, užsiimančios automobilių prekyba, įtariamos nuslėpusios 400.000 Eur mokesčių, sulaikyti trys įtariamieji.
Vyriausybė svarsto šildymo PVM tarifą sumažinti iki 5%
Vyriausybė svarsto šildymo PVM tarifą sumažinti iki 5% 01-26 21:39
Šį šildymo sezoną rekordiškai išaugus sąskaitoms už šilumos energiją Vyriausybė svarsto sumažinti lengvatinį PVM tarifą šildymui nuo 9% iki 5%, remdamasi šaltiniais skelbia "Info TV". Tai BNS...
FED pasiuntė signalą dėl palūkanų kėlimo kovo mėnesį
FED pasiuntė signalą dėl palūkanų kėlimo kovo mėnesį 01-26 21:23
FED vadovai pareiškė, kad palūkanų pakėlimas, tikėtina, įvyks netrukus. Tai bus pirmas palūkanų kėlimas nuo 2018 m. rugsėjo.

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

American Express 173,11 +8,92%
IBM 136,10 +5,65%